• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děťátka narozená v Dubnu 2007 a jejich sourozenci III.

Tak jsme na skok z lazni, teda na oslavu Adelky. Lazne ma Adi, protoze ma od porodu diagnostikovanou paresu barchialniho plexu, cili obrnu rameniho kloubu. Je to porodni poraneni, nebudu rozepisovat neb se tu schyluji dalsi porody :wink: Ale cvicime vojtu od dvou dni poporodu. Rok to bylo 4x denne ted 1x plus aktivni cviky. Kdo nevi, nic nepozna, ale lopatka ji vyleza a je asi o 1cm vys nez druha, tak ze proto. Myslim, ze na ty lazne za par let zase nastoupi, i mozna doufam, protoze ted vyzne vidim, jak se ji ty svaly pekne uvolnili a hezky se s ni cvici. Jen je to trochu psycho pro me. Vsude okolo jsou ruzne postizene deti. Vic, ci min, ale vetsinou hodne, priznavam, ze tajne bulim ve sprse, aby Adi nevidela a nechtela domu. Nektere pribehy tech deti jsou vazne desive a silene, ...necham uz toho, uz tak zase bulim. A v pondeli zase sup zpet.

A grartulujeme vsem oslavencum a oslavenkynim a novo duo matkam a vubec vsem. A hyckejte ty sve drobky, protoze to je vazne to nejhezci, co nam zivot dal. A i kdyz zlobi, tak to za to stoji!!!!
10. dub 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seymi to je hrozný. Musí to být fakt masakr vidět to takhle všechno každý den. Je to utrpení. :pensive: A na jak dlouho tam budete? Jinak teda když jste tady tak mi předem přejeme vše nej nej. :dizzy_face:
10. dub 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak přejem Taishe, Nikolce od Týnky (která sem už taky nechodí) k dnešním narozeninkám a Nelušce Alčátkový a Sofince od Artí k zítřejším narodeninkám všééééééééééééééééééééééécko všééééééééééééééééécičko nejlepčíííííííííííííííííííííí :wink:

sey - to já bych se tam asi zbláznila, to musí být fakt psycho,když tam jsi.....jsi statečná!!!!!!

holky, krááááááááááásné velikonoce a hužívejte krásného počáska.....
papapapa
10. dub 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peknej den.

Dnes uz jsem v lepsi nalade, prece jen noc dma s muzem a i Ade je videt rada zpet. V noci jsem delala figurky na dort a pochvala od manzi potesila, tak ze pak dam do alba celej dort. Doufam, ze nezvoru korpus a Adelce se to bude libit.
A GRATULUJEME DNESNIM OSLAVENCUM! Pamatuju si jen Nelouska, tak ostatni snad prominou.

Jinak ty lazne jsou standartne na 5-6tydnu, ale doufam, ze nam nechaji jen 4 i kdyz bych ten tyden na vic asi zvladla. Je pravda, ze jsem nikdy nebyla ve styku s takhle postizenyma detma-lidma. Jo, jasne, ze jsou mezi nami, ale tak uzky kontakt fakt neznam. Proste to nesmi clovek tolik prozivat, je to taky clovek. Je ale skvely, jakou maji vuli, zlepsit se, rozbehnout se, zvednout ruce, jak slavi kazdy uspech! A ne jen oni,ale i personal a vsichni. Je teda tezky Adelce vysvetlit, ze ty deti maji berlicky a ze je nemuzou pujcit, ze bez nich nechodi. Ale je chapava a celkem to jde. Jednou uz si dala zavody na motorce s holcickou na vozejcku :sweat_smile: Tak uvidime dal. Sem tam si vzpomene a chce jet domu, ale snad to zvladneme i dal.

A jak ostatni? Karot jsem prolitla IP a porad samy doktori, ale nemela jsem silu poradne procist. A ostatni? Ktsch super porod! Ja uz se snad taky zacinam tesit. Ve stredu razim na KO, tak doufam, ze bude vse OK. Jen jsem ted zhubla coz se mi nikdy nestalo a navic v tehu! Ale pripisuju to tem laznim. Tak se mejte, jdu pect a kochat se jarem.
11. dub 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Koukám,že dneska slaví i Adélka od Seymi,Neluška,Sofinka..................všem třem přejeme s Ádou všechno nejlepší a ať si užijou oslavy,protože 2.narozeniny jsou jen jednou za život. :sunglasses:
11. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, uplne jsem na tuto debatu zapomela, az se stydim :fearful:
Taky preji vsecinko nejlepsi vsem Aprilovym oslavencum a oslavenkynim :slight_smile: Nam uz se to taky blizi, porad nemuzu uverit, ze uz 2 roky jsou skoro za nama, kdyz se koukam na fotky, kdyz byla M mimik, prijde mi to jak vcera, kdyz jsme dosli z porodnice :slight_smile: Posledni dobou sem se pristihla, ze koukam do kocarku k miminkam, mozna je cas planovat dalsi anebo neplanovat, tak jako to bylo u M. Jak jste na tom vy? Uvazujete o dalsim mimi, zda se mi to jako fajn vekovy rozdil sourozencu.
A Vesele Velikonoce vsem :slight_smile:
11. dub 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky moje, v prve rade gratuluju strasne moc Adince a Sofince :dizzy_face: :dizzy_face: Na prani do ip odepisu pozdeji :slight_smile:

ja jsem dneska namekko i kdyz jinak jsme cynik, ale uz vcera jsme se s Jirkou divala vecer na alba z porodu a cerstve po narozeni a fakt jsem se skoro rozbulela..je to strasne neuveritelne, ze ja mam uz tak velke dite, tak uzasnou dcerz, ktera uz je sama ruka a sama noha a ktere uz porostly vlasy :sweat_smile: A umi rikat hovno :sweat_smile: a ze jsme uz dva roky maminkou a ze jsme to kupodivu vcelku zvladla...jsem strasne rada, ze ji mame :dizzy_face: Ach jo....

tak ja se jdu dojimat za rodinou :dizzy_face:
11. dub 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
My přejeme také vše nej dnešním oslavenkyním. :slight_smile:

Ali já jsem to říkala taky. Je to fakt mazec. Ty dětičky nám rostou přímo před očima. Kubík mi přijde, že každý den umí něco dalšího. :wink: Jo a už mě posílá někam :grinning: . Teda abych to upřesnila pryč. Když chce být sám tak mi říká mami pi :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolka, me moje mala zacala rikat 'mami, pssst!' a pri tom si dava prst pred pusu, potvurka. Vsechno ty deti obkou :sweat_smile: kaj
11. dub 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Všechno nejlepší Kubíkovi k dnešním narozeninám,hódně zdravíčka,štěstíčka a všechna splněná přáníčka přejeme s Adámkem. :dizzy_face:
12. dub 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pep to mi jsme včera byli u kamarádky před barákem, mají domeček, a malá (o 3 měsíce mladší) pořád lezla po židli. No a kamarádka jí povídá ať si sedne a přidržovala jí a ona jí řekla mami nech toho. :grinning: :grinning:

Karot díky moc. :slight_smile:
12. dub 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolka...u deti nikdy nevis, co jim z pusiny vyleti, v tomhle veku je to ale hrozna sranda :grinning: , 'mami nech toho' je super priklad

Pokud dobre chapu, pripojuje se ke gratulaci. Kubicku at jsi zdravy a at delas rodicum jen a jen radost :slight_smile: xxx
12. dub 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pep díky moc. :wink:

Oslavička dnes neproběhla, protože kvůli velikonocům jsme to o týden posunuli. Ale i tak jsme malýmu aspoň simbolicky popřáli. Když jsem mu řekla, že má narozeninky tak mi povídá Kuba ne ne, bába :grinning: :grinning:
12. dub 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a holky, pořádně si na zítra vycpěte prdky, ať vás moc nebolí :grinning: :grinning: . Já kluky zítra ráno vyšlu hned na koledu, bude to pro Kubíka premiéra, loni mi na to přišel malej, tak budu mít klídek a pohodu. Koledníky nečekám, tak budu dělat že nejsem doma. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dub 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajčulínku, jestli je tu někdo největší blbec, tak jsem to já :pensive: :pensive: :pensive: Mám v kalendáři poznámku jak prase a co... :cry: :pensive: odjeli jsme na chatu a já na to zapomněla :pensive: Dodatečně tomu mému nohatému prckovi... Vše nej nej nej nej... a já se jdu zahrabat pod zem. :pensive:
13. dub 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se loucime, mejte se tu hezky a uivejte teplicka. My opet razime. Alespon, ze to pocasko je paradni a zvedne cloveku naladu.
Vsem tem, kteri budou jeste slavit moc prejeme zdravicko a energii na blbosti a krasne oslavicky. Adelka si uzila tu svou vcera. Meli jsme to na zahrade a bylo to super.
Tak AHOOOOJ
13. dub 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Seymi,...............dort vypadá vážně skvěle. :sunglasses:
Jinak gratulujeme Vítečkovi od Aniani k dnešním narozeninám,přejeme mu hodně zdravíčka,úspěchy ve všem,co podnikne a hlavně ať se mu splní všechna tajná přání. :dizzy_face:
14. dub 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sor: Gratulace k miminku, takze do tretice pro holcicku? :wink: Jeste bych chtela poprat vsem oslavencum a dekuji gratulantum. Drzte nam palce ve ctvrtek, jdeme na kontrolu na urologii tak jsem zvedava co a jak. Jinak uzivame pocasi a vetsinu dne travime venku na pisku a houpackach a o vikendu jsme byli u tchanu. To jsem slunicka moc neuzila, ale jelikoz se bude delat kuchyn a koupelna a k vyklizeni se nikdo nemel, musela jsem se do toho pustit pro zmenu ja. Pred mesicem jsem vyvezla 5 kolecek sklenic z pudy, protoze se bude delat novy strop ve spodnim pokoji a ted o vikendu jsem vyklizela mistnost z ktere bude kuchyn. Zatim je tam skladiste, takze kompoty jsem stehovala do sklepa. Ruzne bandasky, termosky...co se leta nepouzivalo do stodoly a zbytek se prestehoval do komory, kde jsem to trochu prestehovala. Tchan uz ze me nechapal, tak jsem toho potom radeji nechala, aby tech zmen na nej nebylo moc.
14. dub 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hokýýý,

Sor, ohromná gratulace!!!! Super, další "dubňátko". :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Snad se brzo zotavíte!!! :slight_smile:

Kyri, mě teda malej roztrhnul od díry k díře a to doslova. Měla jsem tam docela dost stehů, ale kupodivu to bylo relativně v pohodě. :slight_smile:

Hani, Oliver je naprosto úžasnej. Když Niky pláče, tak ho jde pohoupat v kočárku nebo mu dá dudlíka. A protože mu ten dudlík neumí dát, aby ho Nikolas vzal, tak vždycky odejde a říká, že asi nechce dudlínek.. :slight_smile: Je to moje zlatíčko. :dizzy_face: Dokonce jsme ho společně koupali a tak. :slight_smile: Je prostě fantastickej.. Akorát nějak nemůže pochopit, proč Nikolas může pít mlíčko ode mě a on ne. Už to párkrát zkoušel, jestli mu dám.. Dneska jsem mu to zase vysvětlovala, tak snad to pochopil. :sweat_smile:

sey, jsi dobrá, fakt. Těhotná a ještě takovej záhul. Vím, když jsem byla s Oliverem na té dětské ortopedii na operaci a to jsme tam byli "jenom" tři dny. A řeknu ti, že mi to fakt stačilo. Buďme rádi, že jsou ty naše děti na pár věcí uplně v pohodě. Taky jsem se modlila, aby Nikolas měl ty nožičky v pohodě. Bála jsem se, že jak je velikej, že se do toho břicha taky určitě nemohl vejít. Ale ťuk, ťuk, ťuk - je všechno v pohodě. :slight_smile: Přeju vám, abyste už měly od toho cvičení klid a abys to tam vydržela. I když to asi není lehký.. Vždycky, když je mi ouvej, tak zavřu na chvílu oči a představím si třeba louku plnou pampelišek.. vím, nic moc, ale v tu chvíli to dycinky pomůže.. držím ti moc moc pěsti!!! :dizzy_face:
14. dub 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočky, vím, že vás zanedbávám,ale nějak nestíhám. ještě pořád jsme u našich. běhám po všech čertech..... :wink:

dodatečně přejem všechno NEJ Ádi od Seyky, Kubíkovi od Sokolky. taky myslím, že dneska má narozeninky Elík od Janusky.........

Katčí, Niky je krásný, na jedný fotce mi připoměl Honzíka . ježiš, ten čas tak letí, nám bude za chvíli půl roku........Honzík je lump, jak spal krásně jako malý miminko,tak teď si to vybírá. vstává po pátý, občas se mu povede vzbudit Maru a já z toho začínám být na švestku, protože není kdy se vyspat a já tááááááák chci spát......

holky, a jak Velikonoce???jsem myslela, že se Maru bude bát koledníků,ale byla kupodivu v poho, coč jsem teda fakt nečekala. taky jsem poprvé pekla berana - a musím se pochlubit, že se celkem povedl....... :wink:

sey, tý jo, fakt tě obdivuju, když si tu o tom psala,tak mě i napadlo,že by jsme s Maru mohli taky vyrzait, páč to cvičení nám moc nejde,ale asi ne. já bych totam fakt nezvládala. jsi fakt dobrá

a jinak, těhulenky,j ak je???? co horko? nedělá vám problémy??? Al, v sobotu jedem přes Prostějov, nebudeš se tam někde motat.... :wink:

KArot - ty hele, s těma doktorama je to fakt síla. a myslíš, že je to třeba???říkají zas, že když nejsou mandle, tak že ty děti časteji trpí angínou.....známá ušařka mi říkala, že to třeba u nás docela neradi dělají.....

tak papa, já jdu připravit oběd a zas valíme do města. potřebujem nějakou tu půjčku na ten náš barák a já se nedokážu rozhodnout jestli stavebko nebo hypotéku - - holky, nemáte zkušenosti?????
15. dub 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, my jsme si vzali stavebko, protoze tam mas jen 3,7 % coz v bance nedostanec ani nahodou. A prece jen kazda koruna dobra, ale to by ti vic poradili oni. Tenkrat kdyz jsme to zarizovali pred 3 lety tak tam byl zrovna pan a chtel si vzit hodne penez a tomu rekl, ze je lepsi si vzit hypoteku a stavebko jen na nejakou castku. Ja jsem se dala dnes do oken a vymen zaclon. To jsem si usila byc, zaclona 6 metru a boli me z toho cely clovek. Jinak se mejte krasne a uzivejte krasneho pocasi.
15. dub 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Všechno nejlepší Elišce k narozeninám přeje Radka s Adámkem :dizzy_face:
15. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem a gratulace vsem oslavencum, ktere sme propasli... i tem ktere to jeste ceka....
Uz jsem celkem fit, akorat nejak neni na nic cas....

zimi: nene holcicku ozelime :slight_smile: dva kluci staci :grinning:
16. dub 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
nějak jsem nás nemohla najít když jsem se sem po delší době dostala :frowning2:
Ale už vás mám.
Děkujeme za přáníčka k narozeninám a přejeme tady všem oslavencům vše nejlepší hlavně zdravíčko a trpělivé rodiče :dizzy_face:
Sor velikánská gratulace k chlapečkovi, ať dělá jen samou radost.

My se máme dobře, jen teď nám lezou poslední stoličky tak je to trochu krušné malá stále pláče a je mrzutá, moc toho nenaspí a já jsem taky zničená tak až vylezou tak snad už bude klid.Malá má hrozně naběhlé dásně a i tvářičky myslím, že tyhle poslední zoubky nám dají ještě zabrat:frowning2:
Chystáme se k zápisu do školky :wink:

Posíláme pusinku všem maminkám i miminkům
17. dub 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsme po oslavičce, teda spíše oslavě, jak se na velkýho chlapa sluší a patří :grinning: a fotečky jsou v albíčku tak jukněte, jestli máte chuť. :wink:

Jinak počasíčko se nám nakonec na to odpoledne umoudřilo, dětičky byli zlaťoučký a prostě vše bylo super.
18. dub 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky lumpičáci :slight_smile: , zdravíme a gratulujeme všem batolatům k druhým narozeninám :grinning: :grinning: :grinning:
Spešl pozdrav je pak pro Alíka mojeho hubeňounkýho a milovanýho, Lazenku mojí srdeční záležitost, Morušu mojí krevní skupinu :dizzy_face:
18. dub 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO mimi zdar božka :grinning: ty voe ty taky žiješ?
18. dub 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holka tebe jsem tu neviděla snad sto let. Jakpak se máš? Vše v poho?
18. dub 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokol, koukala jsem na foto .. z Kubíka je řádnej chlap :slight_smile:
Ještě jednou tedy vše nej a pusinku k tomu :zipper_mouth:
Jo a ten dort je výbornej, nedělala jsi ho snad sama ..... :confused: :sweat_smile:
18. dub 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mimi díky :wink: Ne si blázen bych na to neměla nerva, by asi mašina skončila v popelnici a bůh ví, že bych jí tam dohodila i z okna jak bych byla vytočená :grinning: Dělala to vedoucí z práce od ségry :wink:
18. dub 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek