• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děťátka narozená v Dubnu 2007 a jejich sourozenci III.

Buchtandy, napisu vic, az bude vice casu, jen bych chtela nahlasit jistou vec :sweat_smile:

Premyslim, jak to napsat, at zase to tady nevybalim na plnou hubu a nekoho tim nepobourim:sweat_smile: uz tak mam echo, ze jsem sprosta jak dlazdic a oznamuju veci, ktere bych nemela:sweat_smile:

tak prosteee:sweat_smile: Vite, jak jsme mela tu jednu malickou cast tela malicko nemocnou?:sweat_smile: a nevedelo se, jestli se nekdx uplne uzdravi?:sweat_smile: A jak vas to zajimalo, jako co bude, az se udzravi:sweat_smile: Tak je uz uuplne zdrava:grinning: a zda se byt v nejlepsim poradku:sweat_smile: Emo, ctes to? :grinning:
12. zář 2009 v 18:38  • Odpověz  • To se mi líbí
teprve ted muzu porodit:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2009 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj zensky!

Seymi, diky za gratulaci. Ted uz se konecne muzu venovat naplno Sofince a manzelovi a nemusim furt neco drtit. Sofinka je taky v sedmem nebi. Na hristi se ted chova jako nejsilenejsi a nejpominutejsi dite. Lita sem a tam, chechta se, jezdi na motorce a rve na cele kolo, az se musime smat! A jak me porad objima, ta moje prdelka. To driv nedelala. Asi ted vicitila, jak je maminka stastna, ze uz muze byt jen pro ni. Doufam, ze se to nezkazi prichodem brasky...Ale ja ji budu porad milovat! Starsne moc mi chybela, kdyz byla u babicky. Ja myslela, jake to bude pro ni martyrium a nakonec jsem to nejhur nesla ja... Dnes vecer se ma vratit manzel z Bavorska, kde byl ted tri tydny za praci. Dovedete si to predstavit? Jsem natesena, ale on porad nikde! Doufam, ze do te doby neporodim. Ne ze bych uz rodila, ale je to doba...Jenom vam reknu, ze nevim co tam to nase dite v brise vyvadi: normalne v utery po sttnicich se rozhodlo, ze se pretoci hlavou nahoru. Poznala jsem to podle skytavky, kterou dostalo. Druhy den jsem mu notne domlouvala, ze at neblbne a pak se to ve mne zacalo napinat, kroutit me stouchat vsude mozne a byl zase tam, kde ma byt. Doktorka neverila svym usim, kdyz jsem ji to rikala, ale fakt se tocil. No a ikdyz je hlavickou ted dolu, tak me docela casto pekne stoucha do mocaku, asi budeme mit boxera. To nekdy jdu i do kolen...Je to fakt hnusny, to jsem se Sofii nezazila...
JInak u nas nic moc noveho. Krome priprav na prichod prirustku, ktere me ale zacina stavit...Uz aby tu bylo to nase mimisko! Uz se nemuzu dockat...
Tak se mejte brou noc vsem.
12. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky kočky,
moc, moc moc se omlouvám, ale já fakt nestíhám. Honzul je už velký drak a s baráčkem je taky moře starostí. a přiznám se, že kolikrát nemám na net ani náladu... :frowning2:

ale co mě mrzí, že jsem propásla ty vaše porody, koukám že se Alča se Sey domluvily, že budou rodit společně... :slight_smile:
holky, přeju dětem dodááááááááátečně jéééééén to nejlepčejší....... a tem co to brzy čeká tááááááky (kdybych se náhodou nedostala....

jo a Artí, jsi pašák, fakt jo, klobou dolů - já už bych státnicovat nechtěla, natož s pupíkem..... :slight_smile:
13. zář 2009 v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Hani DIKEC. Jsi tu vazne dlouho nebyla, ale chapu, ze toho mas hodne.Ja se nekdy uplne stydim, ze lezu sem, kdyz tu mam deti, co me potrebuji a kupu bordelu, co by tez mou ruku ocenil :sweat_smile:
Alco, gratuluji ke znovuzprovozneni :grinning: Ja si teda jeste pockam :unamused: Proste stale nejsem uplne cistou zenou, tak ze nic nic. I kdyz by uz choutky byly, coz po Adi ani omylem. Ted pro zmenu asi ani nebude kdy :confused: Tim nam asi chce Ondra naznacit, ze rozhodne dalsiho sourozence neplanuje. Ty vago ja doufam, ze si ten rezim denni jeste vypiluje, jinak me picne :frowning2: Od ctyr rano bdim a usinam v lepsim pripade v deset( s jednou pauzou na kojo) s vyzehlenym pradlem nebo pripravenym jidlem na druhy den. Ja uplne zapomnela, co je to mit miminko :confused: :sweat_smile: :grinning: Ale uz zacina Ondra pomalu rozdavat usmevy a pekne pozorovat okoli, to je uplne kouzelnej. Ale taky me pekne umi buzerovat, ze se pocural. Kdyz nepochopim, on uplne nestastnej roni slzy. Tim me uplne dostane a bulim s nim, ze jsem to blbka nepochopila.
Taaak nic, jdu neco delat :wink:
13. zář 2009 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
arti - gratuluju a závidim - úplně nejbledějc, jak to jde :grinning:
já se tento týden snad dokopu na zápis a do roka snad už budu taky státnicovat. doháje, že na tom našem oboru nejde dělat bc., ale jen mgr. bych už měla aspoň nědo dostudovaný a mohla mít školu na háku... :wink:
15. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
alči, tak fíle gratulíren :slight_smile:
15. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj buchtandy :dizzy_face:

Obe holky spinkaji, tak mam chvilku cas na odreagovani :dizzy_face:

Predne, Arti, moc gratuluju a ted si uzivej posledni chvile s briskem a Sofinky a mej se moc pekne :dizzy_face:

Seymi, taky jsem uplne zapomnela co to , je mit miminko :sweat_smile: a je to teda psychozni chvilema, to je fakt:sweat_smile: Clovek nema cas ani na osobni hygienu, je rad, ze stihne pohygienit vetsi decko, ze? :sweat_smile: Ale ja jsem na nasi kvicalu obecnou nasla zbran hromadneho niceni!!!:grinning: ona se totiz Theunka zacala Nelinkovatet a to teda né:grinning: Stacil jeden prochovany den a den u prsicka imervere a bylo to v riti a uz nebyl cas pak ani na tu hygosku u Nelinky:sweat_smile: tak jsem nasla a pouzila tu zbran:sweat_smile: DUDLIK:grinning: je psycho, ze u nelouska jsem se mu branila zuby nehty a ona ho ani nechtela a ted mi taky na mysl neprisel, ale vcera jsem malem zcvokla a tak jsem volala manzelovi do prace, ze az se bude vracet, ze ma bezpodminecne navstivit vsechny lekarny v CR dokavad nenajde ten slavny podpultovy komunisticky dudlajz alias Kvetinka:grinning: A on ho dovezl!!!Musim podotknout, ze doma mame dva exemplare nejakych Nuku apod, designove naprosto luxusnich, ovsem asi pro Theu neprijatelnych:sweat_smile: No a tak ta Kvetinka:sweat_smile: Napred ho vyflusla a zeblila se cerstvou davkou mlika, to me nasrala, tak jim plytvat:grinning: podruhe se jen nadavovala a potreti ho chytla a v podstate do ted nepustila:sweat_smile: A je po revu, dnes plakala jen asi 2x 2 min, kdyz se posrala a vadilo ji to :dizzy_face: Lezi si, cumi a duda:sweat_smile: Jirin neco mlel o navyku , zkazeni saci techniky apod,ale on si odpociva v praci, ze:sweat_smile: projistotu jsme bedlive sledovala kazde kojeni a dobry, saje furt luxusne spravne:grinning: I s nim usne, vyflusne a spinka:sweat_smile: jsem v extazi a budoucnost neresim:grinning: Jakoze jak ji ho pak jednou zbavime apod:sweat_smile:Takze Seiminko, treba tip pro vas:slight_smile:

Mam toho taky casto plny kecky, ale dala jsem se na vojnu, musim bojovat:sweat_smile:
Noci mame pekne, usina kolem 9, kojeni vzdy po 4 hodina plus minus, chlasce 5 min a hnedle je tuhon.Ani si neodrihne a hned spinka...a v noci neprebaluju, jen kdyz je smradoch v plinecce....s Nelinkou jsme prebalovala a pak jsme se z nevyspani malem hroutila, jak se holcicka probrala a pak hodinu az dve rvala:frowning2: Takze jsme strasna matka:sweat_smile: ale prdelku ma Theunka jak detskou prdelku:grinning:

Mohla bych tu popisovat nas rezim a tak, proste utrapy maminky s dvema detma, ale to nikoho nezajima:sweat_smile: tak vam napispu, jak me Nelinciny napady do blazince dovedou:grinning:

Mam cerstvy zazitecek:sweat_smile:

Nase Nela je fakt dost hodna, neznam u ni temer zadne vztekaci extempore apod.ne ze by byla tak blba, bez vlastniho nazoru:sweat_smile: ale ona proste poslechne , staci zvysit jednou, max dvakrat hlas, popripade se zamracit a ona se sveho stupidniho napadu vzda:sweat_smile:takze v teto oblasti no problemo:sweat_smile: jediny jeji protest je ze vzdychne, sklopi oci a max vypusti slzu:sweat_smile: to pak rvu tez:grinning:
A proto me velice prekvapil dnesni zazitek:grinning:
No, takze:slight_smile:
Kazde rano se ypravujem ven, na prochazku, do mesta a nebo proste nekam, dopoledne travime venku. Ja obstaravam theu a Nelus ma za ukol se obleci, co zvladne, tudiz kalhotky, ponozky, kalhoty, cepku:grinning: Kalhotky si muze vybirat sama, ktere chce. tak jsme ji nachytsala veci a poslala ji do skrine pro ty gatky. Dlouho dlouho nesla:sweat_smile:
Tady mala vsuvecka:grinning:
Jira jezdi do prace na kole a ma ten pro me uchylnej cyklo oblecek, pod nej nosi trenkoslipy.Ma jch par kousku, chlapec uz nam starne a tudiz tloustne, takze ma asi dva kousky, ktery i mne a to je co rict!!:grinning: jsou male:grinning: ty jsou ve skrini a Jira je v nadeji, ze je oblece, asi tak jednou rocne vytahne a pak ovsem zase se slzama v ocich schova:sweat_smile: tentokrat uplynul rok a opet je vytahl:sweat_smile: Jenze uz nebyl asi cas je schovat a tak je pohodil na chodbe na zem :confused: No a ja si jdu pro nelinku do pokojicku a ona ma misto kalhotek ty spodary na sobe:grinning: tak jsem se od srdce nasmala od toho pohledu a zvesela rikam Nelince, at to slikne a oblece se, ze nemame cas. A ouha, nelinka ze nee:sweat_smile: Tak jsme opet zvesela ze Joo, a ona zacala zas tlacit slzu, ze me obmekci, tak jsem rekla, ze fakt nee, ze jsou to tatinkovi trencle a bla bla bla, sak vite a hups, amok byl tu!!Svihla na zem, nohy k sobea ze ona je proste chce!!!!tak jsem sla k ni, ze to nasilim servu, ona se nasoukala do rozku jak ranene zviratko a ze nee a mamikó nee, pósím nééé:sweat_smile: spocitaa jsem si svoje sance, mrkla na Theusu, ktera byla cervena, jak ji uz bylo horko a vzdala jsme to:grinning: proste jsme si rekla, tak co, at si je vezme, hvezda jedna:sweat_smile: Navlekla jsme na ni kalhoty , ktere ma volne, nejaky tatinkovi trenky se v nich ztrati:sweat_smile: dooblekla s lo se ven.Uplne jsme na nejaky modni doplnek zapomnela....Pochodily jsme po meste, neco malo nakoupily, pohoda jazz....do doby, nez Nelinka vykrikla do prijemne pohody:" nea lulů a kakaj" (nela chce curat a kakat!!!!!), boze, udelalo se mi zle, to bylo ovsem jen zatim z toho kakaj, nesnasim kakaj mezi lidma:sweat_smile: Nelinka KAKAj dlouze predlouze a pri kakaj maminku boli zada:grinning:
Tak jsme zkousela, zda to moje sikovna holcicka nevydrzi domu??Nevydlzi mamikó:sweat_smile:
Tak jsme zaparkovla kocar, omluvila se Thee, ze nebduu hojdat:sweat_smile:, nasla diskretni mistecko u kasny na namesti, pod stromeckem:sweat_smile:Lide si nas nevsimali, tak se slo KAKAJ...
Sundaly jsme kalhoty a ja malem omldlela..kdybyste ji videli...to vypadalo strasne, malicka roztomila holcicka, nezne oblecena, maminka ji obleka podle posledni mody a pod kalhotama holcicky, hnusne, panske trenkoslipy!!!!!!Chvatne jsme ji zacaa zas oblikat, ale to uz se slecna ozivala, ze Nea kakáj, oném(nela kakat honem)....boze..a jak na schval..skolni vylet...nebo co to do rite bylo!!!!!Dve ucitelky, 25 studentu, odpocinek u prijemneho posezeni u kasny....a sraci nelinka, ktera navic vyzaduje ze KAKAJ sama....trencle nesly prehlednout..mely byste videt ty pohledy....:sweat_smile: Ale vysvetlujte to nekomu ze:sweat_smile:
16. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Alči...super příspěvek,zase jsem sa za břicho popadala :grinning: chtěla bych to vidět :wink:
16. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdárek,

teda Ali luxus. :grinning: Srací Nelinka s trenkoslipama :grinning: :grinning: :grinning: To musela být bomba.

Holky normálně jsem se vám úplně zapomněla pochlubit. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malej kolem roku začal říkal na auta drrn drrn a normoš mu to zůstalo. Takže říká krásně r skoro ve všech slovech. Babička je babika Romanka, na hausbotě u dědy chytaj ryby a tak podobně. Fakt se dmu píchou, když mi lidi, co nás neznají říkají, kolik je mu let, že tak krásně říká r. :sweat_smile:

Jinak malej nás pěkně buzeruje. Když máme jít ven, tak to je pořád maminko honem, honem jedeme :grinning: , když stojíme na semaforech a padne zelená, tak povídá, mami delená jedeme :grinning: :grinning:

S oblíkáním nic moc, sem tam ho to chytne a obleče si něco sám, ale většinou to musí dělat maminka. Jo a včera jsme měli karambol. Mlaďas letěl na záchod a nějak mu to uklouzlo a řachnul si to hlavou na roh zdi. :frowning2: No boule byla docela v poho, ale i si natrhnul trochu kůžičku, takže se mu tam už dělá stroupek.. Naštěstí mu nic není, jen si trochu pobrečel a pohoda. Já ho pořád okukovala a on náš hrdina mi povídá, maminko hava nebolí :grinning: :grinning: :grinning:

Arti také gratulace. :wink:
16. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Hihi :grinning: diky za pekny rano Alco! Jsi me pobavila.
Rada s dudlikem je super, jen by to chtelo Ondrouska umluvit. Ja uz to po zkusenostech s Adi vzdala v porodnici a i pres nepristojny pohledy sestricek mu ho ustavicne rvala, ale bez uspechu a to byl ten kytickovej! (jen dodam, ze sestry ho na novorozeneckym detem davaj, aby meli klid a na me, kdyz jsem si o nej rekla, vrhali pohledy, ze jsem malem lezla kanalem :angry: No a doma jsem vyzkousela takovy ty super tvarovany a tez se nechytal. Ted je ve fazi, ze kdyz mu jdu do pusy strcit neco jinyho nez kozu, normalne me serve jak malou :confused: Tak ze vzdala jsem to. On place hlavne, kdyz je nadelano v pline a kdyz je utahanej a nemuze prijit do klidu. No nejak to prezijem, s Adelkou jsme si tez uzivali. Jsou ale i vyjimecny vecery, kdy usne sam z bdelosti hups a klapky dolu, cimz mi dela radost, ale jsou i dny, kdy se na nem s manzou stridame vic jak hodku :unamused: Jo a jeste na mesici ma nas PRCEK 5,12kg a 59cm :dizzy_face:
A k Adelce. Uz se jako sestricka zajizdi pekne. Dokonce mi pri kojeni urovnava polstare pod nohama a za zadama. Maze Ondrulkoj prdelku a chodi mu zpivat, kdyz place. Jen si prosazuje svoje nazory(ostatne ma na to vek), ale u me to je OK, ona vi, co maminka povoli a kdyz to parkrat na me zkusi a nepochodi, OK jede se dal, ale tchyne nejak ztraci kontrolu a tak kdyz je Adi u ni, po O.nespi a dokonce jsem je jednou nacapala, kdyz Adelka chtela sledovat pohadku v TV a babicka ji na kline drzela polivku a krmila ji!!! No to me uz vazne nas.alo, protoze to to teda ne! Jako a ja ji pak musim doma zase rovnat, ze to na me zkouset nebude. Vcera uz muzik domluvil rodicum, ze ji museji udelat mantinely, ze ona proste ty cesticky vycejti a hned je dotane do oslabeni
No ale nic. Co me trapi nejvice, jsou vulgarni vyrazy. Zatim vsechno nejak tak proslo a druhy den bylo zapomenuto, ale ted!!! :confused: Ja se jednou v zapalu hormonalnich zmen nejapne vyjadrila, kdyz mi neco neslo, ze DO P.DELE PRACE! Adelce se toto slovni spojeni velice zalibilo a pouziva ho hojne. Jako v kazdy vete, proste furt. No je to sileny, kdyz takovymu prckoj tohle leze z pusy! Zkusila jsem taktiku ignorace, ale tim se frekvence uzivani zvysila na kazde druhe slovo snad, pak taktiku, ze kdyz se takhle vyjadrujes, nemuzu s tebou si povidat a odchazim, to se zacina stydet.....a dnes si ono slovo naradila slovem sakra...tak nevim, co je lepsi :confounded: A to s prichodem do skolky bude myslim jeste zivejsi slovni zasoba :astonished:

A jeste k memu vykojenemu mozku...vcera jsem se zacala cesat kartackem na zuby :pensive: :sweat_smile: :grinning:
17. zář 2009 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Seymi, uchcala jsem si ted, z toho kartacku:grinning:
17. zář 2009 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: supej menit gatule! :grinning:

ua me boli skebleeee :confounded: a to musim zapnout vysavac a uvarit vecu a upect, zitra mame navstevu :pensive: radeji bych to zalomila :cry:
17. zář 2009 v 16:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Seymi ty jo koukám, jakej je to u vás cvrkot. :wink: Ale kartáček dobrý. :grinning:
17. zář 2009 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky vsem tehulkam a double matkam, uz par let vim jake to je, i kdyz jsou od sebe 4 roky tak to neni takovy zahul jako u Hanky nebo Alci. My jsme travili cele prazdniny na chalupe,protoze se tam zacala delat konecne koupelna a nova kuchyn tak bylo co delat. Ted o vikendu budem stehovat veci do spajzu, linky....
Malej mel vcera svuj den. Jeli jsme na cviceni a nez jsme tam dojeli tam mel bouli na cele a sedreno pod nosem. Pri ceste domu jeste zakopnul a kousnul se do rtu. Nevim jak to dokazal, ale nahore i dole. Kdyz ho videl tatinek tak myslel, ze jsem ho tyrala. Bylo to pro nej prekvapeni, protoze malej usnul vcera v 19 a to jeste nebyl doma. Za to rano budicek pred 6.30 s tim, ze maminko ja mam hlad. To rekl hezky, protoze posledni dobou mi rika mamule babule. Mala zacala chodit do skoly, tak mame kazde rano a po obede prochazku. Zatim je to v pohode,dokonce prinesla uz ctyri 1 z matiky a jednu z baznicky, z hudebky usmevacek. Pristi tyden maji aktiv tak uvidime co se dozvime. A hlavneuz aby bylo 27.9. kdy letime na vytouzenou dovolenou, kde bude 10 dni klidu. Zadne stehovani, uklizeni, vareni.....jen uzivani more, jidla a vsechno co budeme mit pod nos. U nas v baraku jsme se pred 14 dny rozrostli o chlapecka Krystofa. Kdyz jsem ho videla, byla jsem z nej uplne hotova. Dokonce Aneta, Krystofovo mamca rikala ze by chtela mit 3 nebo 4 deti. Tak jsem ji rekla, aby to nerikala pred Kajou, protoze by se toho mohl chytit. Pevne doufam, ze je z toho vyleceny. Me by stacilo jen to mimco, protoze to je nadhera, zlaticko....ale tehotenstvi uz fakt ne. 2x za sebou prez 20 kilo byl des bes. I kdyz druhej porod byl v pohode. Tak vsem drzim palecky at jste v pohode a vsechno zvladate.
Vzpomnela jsem si na Vas holky, kdyz jsme byli v srpnu v prazske zoo. Byla s nami moje mami a bylo to fajn. Pujcila jsem si tam sice golfky, ale malej v nich nechtel byt, tak jsem v nich vozila batoh. Cekala jsem ze usne, ale nespal. Jen kdyz jsme jeli autobusem od zoo tak to na chvili zalomil, ale to byla 0,5 hodina. Jinak vubec po obede nespi, takje uzasne, kdyz to vecer kolem 19.30 zalomi a je klid do rana minimalne do 7.
18. zář 2009 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Arti, obrovský gratulace k Bc.!!! Ti snad závidím nebo co. Já doufám, že až nastoupím v lednu po přerušení, tak že ze mě nebudou uplně mimo. Protože já uplně mimo jsem.. nedovedu říct ani souvětí. Mluvím v jednoduchých větách a to ještě blbě... no.. bude to zajímací... :sweat_smile:

Seymi, kartáčkem na zuby jsi mě rozsekala... :grinning: A co se tchýně týče.. no.. snad škoda slov..:slight_smile: My tam máme příští měsíc jet a už teď z toho začínám mít žaludeční neurozu... a to si vždycky říkám, že to musím brát s nadhledem.. nějako mi to nejde nebo co... :frowning2: A Oliver si s prarodičema taky dělá co chce. Na jednu stranu je fajn, že ho rozmazlujou.. od čeho konec konců jsou (v dobrým smyslu slova), ale je fakt, že pak ho srovnat, je nadlidský výkon..

Alčí, bacha na ty kytičkový dudlíky.. mimča je mají sice rádi, ale ptala jsem se zubařky na dudlíky všeobecně a říkala, že ty tvarovaný (Nuk, Avent,...) jsou v pohodě, ale právě ty kytičky způsobují křivej růst zoubků... Nevím do jaký míry nebo od jakého věku.. ale pro sichr ti to říkám.

Oliver někde chytil rýmu, Nikolas to čapnul od něj, ale k tomu má ještě kašel a 38.. chjo.. a už má druhý zub venku. někdy příští týden jdeme na šestiměsíční kontrolu.. tak jsem zvědavá, jestli má 9 nebo přes 9kg.. drobínek náš malinkatej. :grinning:

No.. už musím jít.. začal plakat, tak jdu konejšit... Mějte se všichni kráááásně!!!
20. zář 2009 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj zenske,
tak se zase jednou hlasim. Misto toho, abych si uzivala poslednich chvilek, kdy jsem jeste cela, porad neco uklizim, delam...Jsem uplne hotova. Tedy minuly tyden jsem byla plna energie a euforie ze statnic, asi proto, ale ted uz mi nak dochazi dech...
V poslednich dnech dohanim, co jsem nestihala, uklizim, peru atd. a PLETU! Chtela jsem strasne moc, aby i Filipek mel neco upleteno od mamky,tak po nocich a chvilkach, kdy me necha Sofinka v klidu sedet, pletu! Jinak ditko je poradne zive. Tancuje mi v brise jako pomateny. Nekdy si rikam,jestli je to normalni. Normalne takovy stouchance do mocaku jsem nikdy nezazila. To mi projizdi takova pichlava bolest az do klitaku! :sweat_smile: Nebo kam...A ty tlaky...No a vcera jsme jako tento s muzem zas po nake dobe. Ono se nam to ted tuze libi, je to nake intenzivnejsi, ale co vcera potom prislo?...Ja myslela, ze uz rodim. Uplne to same jsem mela u Sofie, kdyz jsem pak jela do porodnice. Takze jako ve 23:30 bylo po akci, uzasne, kdyz me zacaly posli ci co to bylo. Ze zacatku jsem mela stahy snad po 2-3 min. Bolest v podbrisku jako svina, slo to do zad. Pak se to ustalilo na 4 min mezi stahy...Jsem myslela,ze vyskocim z kuze, uplne jsem zapomnela, jak se dejcha. Nejhorsi bylo, ze se mi do toho budila Sofinka, ktera vyzadovala, abych u ni sedela u postele a zpivala ji...No ja se bolestmi kroutila a ona me furt buzerovala a nemohla zabrat... Takhle to bylo asi snad do 4:30, pak uz jsem vytuhla a asi byl klid. Rano me uz bolelo jen bricho, obcas tvrdnuti,ale jinak nic...Myslite ze uz rodim? Jestli ten pravy porod zacne zase takhle hnusnejma bolestma, tak fakt asi umru nez dojedu do porodnice...A sex? Na ten me ted zasla chut...Sice jsem si rekli,ze vyzenem maleho ven, ale asi si pockam, az bude chtit sam :sweat_smile: . Ono totiz hrozi, ze manzel pojede pracovne 2.10. pryc a tudiz mozna odjede bud tesne po nebo pred narozenim naseho kloucka :frowning2: :cry: ...Oboje uzasne, ne? Tak ja jdu zas neco delat...Zatim se mejte a opatrujte se!
20. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
arti, koukám, že furt statečně těhulíš :slight_smile:

georgi :grinning: :grinning: :grinning:
ty seš kolík! :grinning:

ad ondrášek - tak to měl náš malej taky. řev z přetažení, anebo z plný plíny, ale vydrž, za dva, nejdéle 3 týdny ti začne spát celou noc :wink: (anebo aspoň nějakých 6 hoděk v kuse, a pak další 4 :grinning:)

a babi? tak to naše to dělá taky. kouká se na telku a u toho se futruje taishince pusinka, bo ona by si toho jídla ani nevšimla. jediný, co si vezme sama, když jsme u babi, je drobenka z koláče, lízátko a "točojáda" (čokoláda) - a že to zrovna nejsou jídla na denním menu, tak se prostě téčku leze do prdelky, aby si aspoň něco vzala. no, ale doma stačí neslaná hrstková polívka od maminky a dítě baští, jak prokoplý :grinning: :wink:
a já to neřešim - říkám si, že jak si to holky spolu zařídily, tak to maj... zakročim akorát v případě, že by dítě mělo jíst nějaký vyloženě nepředloženosti (utopence nebo tlačenku a tak :grinning:)

"sakja páce" - to u nás proběhlo taky.
a když jsem si onehdá zanadávala na potravinový moly, který nám sežraly komplet jáhly, rejži, ovocný i bylinkový čaje a i do oříšků v čokoládě se pustili a já už s nima vedu lítej boj aspoň dva roky, a dycinky objevim další a další hnízdo:stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak jsem si pro sebe zašeptala ("to jsou zmrdi!") no, a co myslíte: za dvě vteřiny slyšim: "m'di, m'di! mp se smál, až se za břicho popadal - ale t. to naštěstí rychle zapomněla :sunglasses:
22. zář 2009 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
a marodíme - elík včera dostal laryngitidu. takže jsme opět valili na pohotovost. naštěstí se to obešlo tentokrát bez dramatických 2 dnů na jipce. ale chrchlá furt a hlas má vychlastanej, jak dalibor janda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
22. zář 2009 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
kyri, vy jste byli na jipce??? Tak to je taky síla. Děti by prostě nemocný bejt neměly. Tak vám teď přeju, ať se co nejdřív dáte dohromady. U nás jsem myslela, že už je po nachlazení a oba měli dneska nudloně u nosu.. Ale už to snad odeznívá.

Jinak co se u nás zžívání týče, tak je to na nejlepší cestě. Nikdy nebyl větší problém, ale teď je to už zas o dost lepší, co začal Nikolas vnímat svět kolem sebe. Jenom co k němu Oliver přijde, tak je vysmátej jak rajče. A to ho Oliver nijak nešetří.. otáčí mu hlavu sem a tam, opírá se plnou vahou o břicho, houpe ho v lehátku tak razantně, že z něj málem vyskakuje, tuhle si Oliver při koupání dával Nikyho nohu na svého pindíka... a Nikolas se směje jako blázen.. :dizzy_face: Máme to kluky šikovný.. :grinning: Při kojení je to občas teda boj. Niky má evidentního hlada, ale přesto musí sledovat, co se kolem děje. A protože má dost silný tah, tak po celou dobu kojení stříkám. Většinou se Niky otočí během kojení minimálně tak 5 - 10x, takže po kojení utírám celý jeho obličej, vlasy, pohovku, sebe a všechno, co je "nadostřík".. :grinning: Taky je dost živej, takže už se začíná stavět na kolínka, což mě svým způsobem docela děsí. No, uvidímeš, jak to bude pokračovat. Zatím se teda pohybuje odstrkováním vzad, takže ho většinou nacházím řvoucího pod nějakým kusem nábytku. :sweat_smile: A Oliver? Ten je čím dál tím ukecanější. A to má jisto jistě po mě. Manžel moc ukecanej není.. Ten, když přijde z práce a já se ho zeptám, lačná po "dospělácké" diskuzi, jak bylo, tak mi většinou odvětí.. "Práce, no". A tím debata končí.. Ale zpátky k Oliverovi. Většinou nás dost komanduje. Jako kam si máme stoupnout, sednout, popřípadě lehnout. Ta druhá a třetí varianta mi teda docela vyhovuje. :grinning:Ale je úžasnej. Všechno si nechá rozumně vysvětlit. Když mu řekneme plán, tak není problém, aby ho dodržel. Ale většinou to chce, říct mu to dopředu a pokud možno, aby se podle toho plánu jelo. Jakmile je nějaké vybočení, tak je to špatně. Nedej bože, abysme udělali něco jinak, než jiné dny. No, prostě chlap. :grinning: Sranda s ním je, to teda jo. Teď jsme byli na dni otevřených dveří MHD. Tak si sedl za volant autobusu a byl uplně unešenej.. teda nevím kdo víc.. jestli on, nebo my. :sweat_smile:

No, jdu koukat ordinaci.
Mějte se krásně a hlavně zdravě!!!!
22. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Katsch, se musim smat :grinning: Mate doma pekne zivo.
Kyrousku, alespon, ze to pro tentokrate slo bez te JIP. Ja si to ani nedovedu predstavit. U nas ted probiha ryma. U Adelky a muzika. Ada ma i zvysenou teplotu, ale je ziva, tak snad to nebude zadna nemoc nakonec. Dlabou oba homeopatika, tak to snad brzo zazeneme. Sazim se alespon, aby Adi nelibala Ondru a pod. ale ono to moc nejde. Porad ho valchuje a povida mu brasko muj malinkej :dizzy_face: A Ondrousek ji to vraci sklebikama. Nekdy ted pekne krici, protoze ho Adi formuje dle svych predstav :grinning:
A zacala jsem pouzivat rekt.rourku :confused: Teda Ondra. Nejdriv jsem nechtela, ze se to prece musi naucit sam. Ale kdyz on denne nad ranem tak od te pul ctvrte tlaci a tlacia nic a nic a vzteka se, tak jsem dnes zavedla, Ondra se vyfoukl a spal do osmy :confused: Teda s kojenim v sest. Tak uvidime, jak dale. Ja u Adi nepouzivala nic takovyho. Prdiky ji vyjely pri cviceni a byl pokoj.
Holky :grinning: ja bych rada muzi dala to, co se v manzelstvi a souziti dava,ale ja vzdy usnu driv nez on prijde. A snazim se moc. On dorazi i treba 5min. po me a ja jsem tuhon. Proste uz nevim, jak to zaridit. Nejak me ty hormony proste uspi, jak uvidim postel. :confused: Dnes vyzkousim sirky :grinning: do oci :wink:
23. zář 2009 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Arti super fotka s doubajici se Sofi v nose :grinning: A cepka pekna!
24. zář 2009 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Sokol, Kubík je fakt jednička, když už teď umí R!! :slight_smile: To je super, ti odpadá učení.. Ten náš prcek ani pořádně neumí sykavky.. natož r. :grinning: Máš šikovnýho chlapa, fakt.. :dizzy_face:

Hani, držím palce, aby s baráčkem všechno dobře dopadlo. Pamatuju si, když kámoška stavěla.. měla dvě malé děti a do toho chodila na zkrácenej úvazek do práce a málem si z toho všeho hledala silnou větev.. říkala, že kdyby zase někdy stavěli, tak jedině na klíč.. Všechno si totiž oběhávala a zařizovala sama.. teda téměř sama. No, tak ať vám baráček co nejdřív stojí a ať se vám tam krááááásně bydlí!!!! :dizzy_face:
24. zář 2009 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
30. zář 2009 ve 13:06 • karotky
Nechci se teda někoho dotknout, ale když dá kdokoliv jiný odkaz na nějaké hlasování na jakoukoliv soutěž, tak to nikdy nikomu nevadilo. Myslím si, že to není nic proti ničemu a proto nechápu, proč musel být karotky příspěvek smazán. :fearful:
30. zář 2009 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak po delší době zdravíme. U nás vše v poho, proběhla menší chřipka, ale jinak dobrý. Malej má poslední 3 dny nějaký krizový, je protivnější a drzejší, ale dneska už to bylo lepší. Jo a holky normálně jsem letěla vrtulníkem. Děda měl narozky a D povídá, že mu zaplatíme celá rodina výlet vrtulníkem. Takže jo. Všechno super až do té doby, než mi oznámil, že je to pro 3 osoby a skoro tchýňka řekla, že poletí, když poletím já. :sweat_smile: Takže jsem se nakonec překonala a i se svýma závratěma jsem letěla s nima. Skoro tchán, skoro tchýňka, pilot a já. NO mazec. Při startu jsem myslela, že mu řeknu, ať mě někde vyklopí, že to prostě nedám. Pak jsem teda začala fotit a bylo to bezva. Úplně jsem se zklidnila a fakt jsem si to užívala. No co vám budu povídat, letěla bych znovu. :grinning: Kubíkovi se vrtulník taky líbil, jen začal plakat, když jsme odlítali. :sweat_smile: Ale tatínek vysvětlil, že za chvíli přiletíme a byl klid. :wink:
30. zář 2009 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty brdo Sokol! Vrtulnik! No to sis uzila!A ze se ti to libilo, to ted budes litat casteji, co :grinning: Taky bych mela obavy do toho stroje vlezt.
A uz je cas myslim cekavat dalsi prirustek sourzenecky,ne? Tedy Arti, drzim pesti :dizzy_face:
1. říj 2009 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Karot to bylo hlasování, co ti admini smazali? Jestli jo, tak je to fakt nefér.. a proti bodu 11.
1. říj 2009 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Seymi bylo to fakt perfektní, ale za ty peníze asi dlouho nepoletím :sweat_smile:

Katschko, jj, bylo to hlasování na kinder čokolády. Fakt jsem to nepobrala. :rolling_eyes:
1. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Sokol,......................ono to je v pravidlech,ale já je jaksi nestíhám každou chvíli pročítat. :sweat_smile:
Příště už budu hodnější. :pensive:
Jinak já měla vyliký sen,seskočit s padákem.Samo,že s instruktorem,ale od té doby,co jsem na MD,tak mám o sebe vyloženě panický strach,aby Adam nezůstal sirotou.Takže možná po tom začnu toužit tak za 20 let. :grinning:
Ale pře Tebou smekám,................jsi fakt borka. :sunglasses:
Jinak jsem byla ráno v 8:00 odevzdat poprvé dítko do školky a mám vcelku nervy na pochodu. :sweat_smile:
Sice mi při mém odchodu scénky nedělal,jako Anička mamince,ale když jsem ho pak ještě nenápadně šmírovala přes záclonku v šatně,vcelku mi ho bylo líto.Chuděra tam stál,natahoval..................no radši jsem se vypařila a šla se domů zabejčit nějakou prací.Za hoďku si pro něj jdu,tak doufám,že bude bez modřin v obličeji a kousanců od starších dětí. :pensive:
Pak písnu,jak proběhlo uvítání s mamkou. :wink:
2. říj 2009 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek