• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děťátka narozená v Dubnu 2007 a jejich sourozenci III.

autor
Arti,.................fotky máte moc krásný. :dizzy_face:
My máme fotky od profíka 2krát do roky a ikdyž by za to někdo takový peníze nedal,já jich nelituju.Stejně bych takové fotky doma neudělala a památku budu mít na celý život. :slight_smile:
Filípkovi držím palečky,ať ho to bříško moc dlouho netrápí.My jsme si užívali první 2 měsíce a pak už to bylo v pohodě. :wink:
17. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Karotky,
diky, diky! Vy mate take moc pekne fotecky, i ty neprofesionalni! Ada je nadhernej kluk, vypada uz tak dospele, skoro bych mu nerekla 2,5 roku! Hlasime se jako prvni na namluvy, jo? :slight_smile:
17. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
arti mooooooc krásné fotečky já myslím že to za ty peníze stálo krásná památka na celý život :dizzy_face:
17. říj 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Arti,................dík. :slight_smile:
Jo,to se Ti zdá.Na fotkách vypadá kolikrát jak prvňáček,ale ve školce patří k těm nejmenším.Je holt po mě. :sweat_smile:
Ale stejně je to úžasný,jak si jsou Sofinka s Filípkem podobní.Vypadají podle fotek jak dvouvaječná dvojčata.
Myslíš,že Filípkovi ty černé vlásky zůstanou?
Ádovi kolem 4.měsíce vypadaly a celkem jsem to obrečela.Ale teď si ho jinak,než jako blonďáka představit ani nedovedu. :confused:
17. říj 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
karotky moc hezká bundička na Adámka se ti povedla :wink: jsi šikulka
19. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kamik,..........Dík,no už jsem musela něco spíchnout,protože mi z toho pobývání doma začalo trochu hrabat. :sweat_smile:
Dnes jsme byli u dr.,protože sé té rýmy nemůžeme zbavit a přidal se kašel.Dostali jsme jiný sirup a kapky,než jsem koupila v domnění,že to bude stačit a pro jistotu mu udělali výtěr.Ve středu si mám volat na výsledky,tak doufám,že nevyfasujeme ATB. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jak se máte Vy?
19. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karot včera Helenka spadla v autobuse a rozřízla si bradu teklo krve že jsem měla špinavý dva papírový kapesníky :frowning2: Nevím proč ty řidiči nemůžou chvilku počkat než si všichni sednou :angry: zrovna se rozjel když jsme šli uličkou no a byly tam dva schody a Helenka spadla na hranu schodu. :frowning2: Naštěstí to má dneska už dobrý ale včera tam měla pěknou rýhu :unamused:
20. říj 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kamik,.................mě ani nemluv o jízdě busem.Mě už se Adama nechce vozit v kočáru(už se pod jeho vahou rozjíždějí kolečka,tak bych ho nerada dojebala :sweat_smile: ),tak se občas svezeme MHDčkem.Radši nastupuju s ním v náručí,abych měla jistotu,že při rozjezdu někam neodletí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jak jsme se v pondělí vydali k té dr.,tak jsme naklusali do vedlejší ulice na trolej,která tím směrem jede.Jenže jsme ta přišli s půlhodinovám zpožděním a tak bysme se max. svezli jednu zastávku a zbytek(cca 30 min. Adamovy chůze :sweat_smile: )bysme museli dojít pěšky.Tak jsme se vydali na jiný bus,který byl kousek dál,ale jezdívá přímo k dr.Jenže měl tak 5 min. do příjezdu,tak jsme se otočili zády k silnici a koukali na pracovníky tech.služeb jak tam obsíkají trávník.
No a jak to bylo hlučný,tak jsme skoro nic neslyšeli,já se najednou otočila a za zadkem se už tomu "našemu" busu zavíraly dveře.Sice jsem na ně zabušila,ale řidič mě nepostřehnul,takže nám to ujelo. :rolling_eyes: :grinning: Museli jsme to dojít pěšky.Naštěstí byl Adam statečnej a nesápal se mi po krku,že chce nést. :sunglasses:
Jinak výtěr dopadl dobře,ale máme se v pátek zastavit a ještě si ho dr. poslechne.Uffffff,......to se mi ulevilo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
karot jsem ráda že vám to u dr. dopadlo dobře :slight_smile: Jinak já se taky prohybám když musím Helenku chvilku zvednout :wink: Váží už 15kg :wink:
21. říj 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No zazitky s MHD nezavidim. Ja uz s Adou busem nejela ani nepamatuju, na jare vlakem ze Svobody a to byli moc ochotny a pan strojvudce vzdy vylezl z kabiny a pomohl mi kocar nalozit :wink: Jenze tam nejezdi CD. A s O. jsem zatim cestovala jen autem a to je taky neco. Mame to auto nejak malinky. Ted jsem jela na vikend k rodne hroude a ani bych nemohla jet s muzem, protoze by se nevesel :sweat_smile:
Jo a jak porad premyslim, ze dam A. do skolky, tak zase jedno proc ne! Dnes mi tu pani rikala, ze jeji syn utekl ze skolky, jako pry byli se skolkkou na vychazce a zastavili se na prolizackach a on normalne odesel za babickou do prace pres silnici. Babi ho pak dovedla do skolky, ucitelky si ani nevsimly, ze odesel, az kdyz radily deti :unamused: Tak ja jako nevim, spolehat na jinyho v peci o me dite....zvladnu to?
22. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kamik,................Adam taky váží 15 kg a teda pravda,že se vcelku pronese.Když někam kráčíme na dlouho(zrovna včera jsme šli se známými do ateliéru),tak využívám tatínka.Hodí si ho na ramena a jde se. :sunglasses:
Ráno jsme byli u dr.-na poslech je už dobrej,ale máme se za týden ještě stavit,protože ještě kašle.Hlavně mi kladla na srdce,abych ho nedávala do školky.............v pondělí se jí nelíbilo,že ho dávám do školky(byl tam teprve 3krát :sweat_smile: ),když nemusím chodit do práce. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
seymi,.................tady ve školce chodí naštěstí s těmi malými dětmi jen na zahradu a ještě zamykají vrata.Takže útěk zatím nehrozí.A když je ošklivo,tak jsou s nimi ve třídě celý den.My toho do té školky zatím moc nenachodíme.Čeká nás 2.vakcína proti žloutence typu A a to musí být min. týden zdravej.Takže ho tam asi zkusím dát před Vánocemi,až budu chtít píct cukroví a nakoupit nějaké dárky na Vánoce. :wink:
23. říj 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu vás zas jen v rychlosti pozdravititi..........

Raduš, krásná bundička, jsi šikkulka!!!.... :wink: nechceš ušít jednu Marušce....... :slight_smile:
arti, krásný fotečky, vážně jo, až jsem u toho slzela........

my školku zatím neřešíme, ještě tomu nechám nějaký čas, když jsem doma,tak mi to přijde zatím zbytečný, ale je fakt, že nějaký dítka by kolem sebe víc asi potřebovala, i když mezi děti chodíme dost bych řekla......

koukám že řešíte váhu, tak my se řadíme taky k 15ti kilovým dítkům..... :wink:

Kamik, co Helenka??? taky mám kolikrát co dělat se udržet, tuhle maru mále spadla ze sedačky, když řidič přibržďoval......

kyri, uteklo to jak blázen, však ještě chvilinku a už vám bude taky roček...... :wink:
25. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani,.................když já už na to šití zase nemám čas.Zrovna před měsícem se využila toho,že byl Áda ty 3 dny ve školce a stejně mi to dalo ještě pár dní práce,než jsem jí dopíchala. :sweat_smile: Až začně za 14 dní chodit znovu(snad :sweat_smile: ),tak se spíš vrhnu na mytí oken a jiné předvánoční přípravy.On je fakt zlatej,ale určité věci se při něm dělat nedají.Ale dík za pochvalu,.............to se čte vždycky hezky,. :grinning:
26. říj 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím Hani
my měli minulý týden úrazovej :frowning2: v pátek jsme byly v budějcích na tom hřišti bez bot.Bylo tam super Helenka se vyřádila no a jsou tam dva tobogány jeden malý a jeden větčí se zatáčkami.No zkusily jsme malý dole padneš do míčků byl pěkně prudký a jak jsme jeli tak v půlce byl hup já mám sedřený loket a Helí modřinu na čele :wink:

Jinak je to tam moc prima hodně prolejzaček a potom taková velká stavebnice užily jsme si to tam :dizzy_face:
26. říj 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamik, jj, my to tam známe,tak občas chodíme. na tobogány jsem se ale ještě neodvážila - nějak k němu nemám důvěru..... :wink:

my rádi chodíme do mateřského centra na Máji - znáš to tam??? je tam hodně prostoru a děti se krásně vyběhají........

Raduš, jj, jsi fakt šikovná!!! a jak jinak?? zdravíčko slouží? jsem vás nějak poslední dobou nestíhala...... :cry: jak bylo to druhé fórum, jsem vyměnila počítač a zaponměla jsem adresu, můžeš mi to prosím písnout ještě jednou - děkuju......
26. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani,......................koukám,že jsme nějak prošvihli Honzíkovy narozky. :zipper_mouth:
Tak opožděně přejeme s Ádou všechno nej,hódně zdravíčka,štěstíčka a spoustu splněných přání. :dizzy_face:
A co nějaké nové fotky,...................nemáš?! :confused:
27. říj 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ, PO DLOUHE DOBE NAKUKUJU A VIDIM,ZE JSEM O NIC NEPRISLA... ASI NIKDO NESTIHA,JAKO JA... :wink:
1. lis 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
taky nějak nestíhám a ještě mne přepadla už podruhé nějaké nemoc no jo holt s dítětem se ležet prostě nedá:slight_smile:
Ale horší je, že nemůžu skoro nic na tu nemoc:frowning2:
Jinak se máme dobře Andulka už je velká holka, jediné co mi vadí je že je hrozně umíněná a ví stále co chce a jde si tvrdě za svým :grinning:
Pohlaví druhého miminka zatím nevíme, páč na normálním utz to hází špatný obraz, říkal pan mudr že mám prý nějaký kvalitní podkožní tuk či co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak 7/11 jedeme na 3D tak snad to tam bude vidět :wink:
Sranda je, ale že manžel to vědět nechce a tak to budu vědět z utz jen já a řeknu to možná mojí mamině páč ta by mne zabila kdybych jí to neřekla :sweat_smile:
Mám zatím 6kg nahoře, myslím že dokonce těhu to bude síla jsem jak koule a nejhorší je že mi chutná sladké :dizzy_face:

Ještě gratulujeme Arti k miminku je krásné :slight_smile:
Pa pa maminky a přežijte zimu mne teda začíná krutě nebavit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, take nakukuji a tez zjistuji, nic noveho? tak u nas je to kolotoc, ale diky tomu, ze je Filipek zlate ditko, tak to jde. Ted oba spi a ja kaslu na uklid a relaxuji! U nas je nove to, ze jsem mela vcera promoce! Tak jsme si s manzelem a Filipkem udelali vylet do Prahy! Sofinku jsme radeji nechali u babicky. Bylo to super,slavnostni...nak mi najednou bylo lito, ze to studium mam za sebou! :grinning: :astonished: ...
Prot, sladky? Tak to si tipuji na holcicku! Ikdyz ja pri Sofii sladky ani nemusela, ale to spis, abych netloustla... Pri Filipkovi jsem sla po masu :grinning: . Jo tech par kilo navic, co jsem ted pribrala, se asi jen tak rychle nesetresou...Bricho mi sice splasklo hned po tydnu, ale panev mam rozjetou jeste doce dost a tak se vejdu jen do vel. 40...A musim jeste zhubnout aspon 2kg, abych byla zase jako predtim :wink: . Jenze budou vanoce a ja se tesim na cukrovi, tak nevim, jak to pujde... :confounded: .
tak se mejte a hlavne budte zdravi, me taky uz neco klati, 2 tydny mam kasel a ted uz i rymu...vsem tehulkam prejeme pekny zbytek tehotenstvi!
3. lis 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo prot a chtelo by to nake aktualni fotecky!!! :slight_smile: :grinning: , jsem zvedava, jak mala vyrostla!
3. lis 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda,
tady je mrtvo co se děje?
Art já právě při Andulce nemusela sladké vůbec jen jablka jsem u ní jedla na kila.
Ale taky to spíš vidím na holčičku no uvidíme už teď v sobotu jedeme na 3Dutz tak se těším tam to snad uvidím.
Jinak jsem hodila pár foteček :wink:
4. lis 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Prot,......................z Aničky je už pomalu dáma.Jsem čučela,jak se "najednou" vytáhla. :sweat_smile:
A jak to máte s tou školkou,chodíte a nebo se budete na jaře teprve přihlašovat?
Áda po dlouhé době zítra,tak se těším,jak si projdu město a kouknu se po dárkách.Radši za včasu,protože nevím,kdy ho zkolí další viróza. :sweat_smile:
Bříško máš tak akorát.Taky bych v budoucnu takové brala. :wink:
Arti,...............tak šup,šup s fotečkami z promoce! :sunglasses:
Co se týče chutí v těhu,tak já u Ády preferovala spíš maso,než sladké.Ale je pravda,že ze začátku jsem nemohla cítit výpary z vařeného masa. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem :slight_smile:

Leni...co bych dala za 6 kg nahoře :wink: já už mám zase 12kg,takže já mám právo si říkat koule :stuck_out_tongue_closed_eyes: prostě jsem smířená stím,že to bude zase dvacet jako při Sárce :frowning2: a to jsem si říkala,že u toho chlapečka by to mohlo být lepší,ale co už,hlavně že je všechno v pořádku a kilča potom zase schodím,snad :sweat_smile: :sweat_smile: Jsem na tebe strašně zvědavá co v tom bříšku schováváš :dizzy_face: pak chi hned info!!

Karotky....Sárka jde taky taky zítra do školky,po druhý :wink: moc se jí tam líbí,zatím jí budeme dávat jen úterky a čtvrtky.Šlo nám o to,aby přišla mezi děti a měla taky trošku jiné zábavy :wink: sice je to školka soukromá,takže platíme dost penízek,o proti školkám státních,ale co by jsme pro ty naše dítka neudělali :dizzy_face:

Jinak u nás nic celkem nového nebo zvláštního se nestalo.Těhu probíhá bez komplikací,kdyby se tam prcek tolik nevrtěl,tak ani nevím že jsem těhotná :grinning: se Sárkou to jak si rychle utíká.Jen ta žáha mě trápí,pálí jako čert :rolling_eyes: to bude určitě zase vlasatec :dizzy_face: no už se nemůžu dočkat :pensive:

Všechny moc zdravíme,Honzíkovi od Hanči přejeme dodatečně všechno nej k prvním narozeninkám :dizzy_face: :dizzy_face: opravdu to letí jako blázen s dětma :wink:
My se zase ozveme a Leni nezapoměn,v sobotu čekám na info :confused: :confused:
4. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda,Prot,mala je fakt moc krasna!!slecna:slight_smile:
Arti,gratuluju k promocim:slight_smile: je to fajn,ze? ja delala bakalarky taky s malym a kdyz mi pak nesl tu kyticku,byla to krasa..no a ted na jare me cekaji magisterske, tak doufam,ze to zvladneme,treba uz i s pupikem:slight_smile:
5. lis 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci,................Áda se dneska do školky docela těšil.Začal natohavat akorát v šatně,když jsem ho převlékala,ale jinak cestu tam mě vyloženě táhnul za ruku,ať se neloudám. :grinning: Trošku si posmutněl,když jsem mu mávala na rozloučenou,ale oproti začátkům je to fakt zlatý. :dizzy_face:
Hoďku jsem courala ve městě,pokoupila jsem hochům k Vánocům nějaké knížky,doma jsem vytřela celý barák a než to uschlo,dárky jsem zabalila.Za půl hoďky si jdu Ádu vyzvednout a už se na něj těším. :dizzy_face:
Holky,................co budete kupovat ratolestem na Vánoce?
5. lis 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty brdo, Anuska je velika! Fakt kocka z ni roste! :dizzy_face: A mas jako vnitrni pocit na holcicku? Ja prave ted s O. proste vedela, ze to bude kluk hned v prvni minute :grinning:
A kde je Alous, potrebuju radu!!! Ja uz vsechno zapomnela, jak to bylo s A. A navic jsem s ni cvicila a ona musela vsechno podle tabulek, tak jsem si nejaky zapisky o tom, co kdy udelala nepsala. No a O. se vcera zacal otacet ze zad na brisko! Me to prijde desne brzo! Vzdy se nam nedavno narodil! :confused: Proste jsem nejak mylsela, ze to je nase miminecko a jeste nejakou dobu bude :sweat_smile: A on si klidne roste a nikoho se nepta :grinning:
Jinak A. uz je fakt segra na plnej uvazek. Kdyz nekde jdeme, kazdymu cpe kocarek, aby se podival na brachu a ze se jmenuje O. a ze je to miminko a ze si s nim povida a bla,bla....Ale taky je to pekna opice a ma takovy to prosazovaci obdobi a vzdorovaci. No nekdy me je z ni desne, az bych si dala nejakou flasu...a pak zase fnukam, ze na ni nemam tolik casu, ze s ni vzdy neco vyrabim a prijde mi, ze je to desna chvilka, pak zase kojo a varit a vsechno okolo.
Ad.Vanoce. Dnes jsem i s detma jela do Tesca a koupila duplo 100+45 kosek. Adouch to videla, na nic se neptala a ja delala, za jako nic. Dostane tech 45 k Vanocum a zbytek pak O. k narozkam. A. ma uz polarni duplo, tak ji to postaci. Pro O. mam jeste vymysleny takovej traktor se zviratkama od FP a A. ma prvni encyklopedii, pracku, pokladnu i se zbozim. Prijde mi hrozne tezky ji neco vybrat, je toho tak moc, ze ji nechci zahltit, ale proste se kolikrat neudrzim. Treba ta pracka me prijde jako zbytecnej kup, ale vyhazovat ji nebudu :grinning: :sweat_smile: Pokladnu ma od dedy, od babi zase batoh do skolky-o tom basni uz pul roku, ze ji ho Jezisek donese a pak bude chodit do skolky :grinning:
HAUK :wink:
5. lis 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé,
holky děkujeme moc nechci být ošklivá ale myslím že Andulka je fakt hezká a bude z ní pěkná mrcha až vyroste :grinning:
Karot já třeba u Áňy nemohla vůbec první tři měsíce ani vidět maso natož k němu čuchat.
Jsem třeba koupila maso na vývar a než jsem ho dala vařit, tak jsem ho nechala očuchat manžela že musí být určitě zkažené měl mne za blázna.
To teď třeba vůbec nemám ani jsem neměla takové pocity.
Špatně mi bylo, to jo ale nebylo to tak hrozné.
Já mám takový pocit Seymi že to bude krásné miminko :grinning:
Ale pohlaví si netroufám odhadnout.
Hlavně bych řekla, že mne hodně ovlivnil kartář který mi předpověděl kluka ale nevím nevím spíš to vidím na holku a tak babo raď.
Holky,
fakt je tak hrozný ten těhu test na cukrovku?Mám z něho noční děsy a můry nesnáším sladké normálně ikdyž teď teda jo.A že budu muset být nalačno a vydržet to od rána až do půl desáté tak to je ta nejhorší zpráva pro mne.Mám takový pocit že tam budou mít mrtvolu na konci testu.Jím každé dvě hodiny a bez snídaně prostě nefunguji!!!!!

Ty Luci,
máš bohužel smůlu co čekáme bude pro všechny překvápko kromě mne a mojí mamči fakt protože kdybych to řekla jednomu člověku tak bych pak musela i ostatním tak se omlouvám :dizzy_face:

A k Vánocům?To fakt netuším.Chtěla jsem takový prolézačí tunel to Andulka miluje na cvičení a tabulu na kreslení ale vyfouk mi to můj brácha prý dobrý nápad, aspoň bude mít dárek pro naší malou.A když se zeptám Andulky tak řekne vždycky BAGR :sweat_smile:
6. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
seymi,...................mluvíš mi z duše.Mě chytá svrbění při každém pohledu na hračky v regálech,ale musím reálně uvažovat,protože byt nafounout neumím. :grinning: Takže mám zatím zabalené 2 knížky s těmi puzzle stránkami(ilustrované už nekupuju,protože o to nemá zájem),pak je koupila nákupní košík s tím "maxilegem",jehož části si nustále vrážíme do chodidel :grinning: ,razítka s Ferdou Mravencem(ještě se pokusím vypátrat,jestli nemají někde s Krtečkem),přemýšlím o velké tabuli na podstavci,................autíčka už ne,protože ty určitě o někoho dostane......ještě,že jsou Vánoce a za 1,5 měsíce. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alousku pisaj, vidim nove fota, super, jsi tu!
6. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasny holky ti rostou. Ted jsem se rozjimala v regionech, jak jsme vcera s muzem ronili slzy, ze uz je z A. takova mala slecna, pritom jeste nedavno byla v postylce, kde uz ted je jinej najemnik :dizzy_face:
6. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek