• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děťátka narozená v Dubnu 2007 a jejich sourozenci III.

Jo a jsou si podobny, ty ocka nebo pohled. Jak jsou spolu na lehatku, uplne kukuc jak Nelik. Proste segry, kazda sva a pritom si sou podobny!!! :dizzy_face:
6. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seymiku a ostatni :dizzy_face: Ja dycinky jenom nahlidnu, prectu, co je noveho a letim hackovat:sweat_smile: :grinning:
ja slibuju, ze se pokusim neco sepsat vikendu, fakt, jak se mame, co neumime:sweat_smile: co umime, jak se chovame, co jsme zazili a tak:slight_smile: ted uz jdu chrnet, ale fakt se budu snazit, zatim zdravim a posilam pusu:grinning:
6. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: tak to my, teda ja, co neumime hackovat tu konikujeme :wink: Az se budes cejtit, udelam u tebe objednavku :wink: :grinning:
7. lis 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočky,

vánoce - no taky nevím, naše malá miluje hudbu a tancování, takže naši vymysleli klávesy a Honulka dostane tatrovku...... a od nás, máme duplo stáj (ty koně Maru prostě zbožňuje), Honzík taky duplo, Maru povlečení s koněm.... :wink: a dál zatím nevím, tabule si mi taky líbí,ale ten malý byt nás fakt omezuje.. no a Honzíkovi mě napadla sekačka nebo něco takového.....

Alčo, co háčkuješ???
7. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a to jsem vám zapomněla napsat - když jsem se Maru onehdá ptala, co by chtěla od Ježíška řekla miminko..... :wink: :grinning:
7. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hankah,...................vidíš,povlečení mě nenapadlo.Pochybuju,že ho s Krtečkem někde seženu,tak se mrknu někam do metráže a až bude Áda ve školce,tak mu to spíchnu. :wink:
A ještě jsem si vzpomněla,že nemá nářadí(kladívko,šroubovák,kleště apd.),ale jinak mě fakt už nic nenapadá. :sweat_smile:
Jo,miminko by chtěla,holka jedna? :grinning:
8. lis 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

pořád nakukuju, ale nějak se mi nechce psát. :confused: :sweat_smile: My jsme teď trošku přistydlí, ale žádná velká trága, zatím. Před 14 dny měl malej teploty a plnou pusinku aftů, takže jsme si to fakt užili. Ale to už je v poho. Moc nám pomohla homeopatika. Řekla bych, že během půl dne už to bylo celkem dobrý. :wink:

Jinak vánoce. My malýmu objednali duplo hasičskou stanici, vrtulníky teď u nás jedou, co maminka lítala :grinning: , duplo benzinku s autem, tam má i šroubovák a může montovat, také chceme ještě jedno piánko, teď si s tím hodně vyhraje a přemýšlím ještě o tom duplu, co mají teď v tescu v tý akci. Někdo to tu také psal, že to kupoval. U nás se teď pořád staví,. TO jsou samý baráky a garáže a mě už z toho hrabe :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a taky jsme objednávali takovou tabulku. Hodim odkaz. To si myslím, že by ho fakt mohlo bavit. :wink:

Jinak holky dětičky jsou krásný, Prot krásné bříško a malá je fakt princeznička :wink: , Ali holky jsou si fakt podobný. Jak to nevypadalo, když se Thea narodila, tak teď fakt jo. :wink:

Karot já mám povlečení s krtečkem. Dostal ho někdy před rokem Kubík od někoho, ale je to na velkou peřinu. Já mu zatím ještě nechala malou, aby se mi do toho nezamotal, protože je hrabna. Ale povlečení mám schované. :wink: Zkus net. :wink:

Jo a teď ten odkaz. http://www.bino-drevenehracky.cz/stavebnice/2554-2

Hani tak to by byl krásnej dáreček pod stromeček :grinning: :wink:
8. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokol,...................koukala jsem na ten odkaz a docela by mě zajímalo,od kolika let věku je to určeno pro děti.Ne,že bych podceňovala schopnosti svého dítěte,ale nevím jestli bych ho mohla nechat,aby si hral s hřebíčky. :zipper_mouth: Jsem v tomhle vcelku skeptik a když si ještě představím manžu,že si při práci přidržuje hřebíky v ústech a Adam má teď takové to opičí období................při jeho štěstí by ten hřebík mohl spolknout. :sweat_smile:
Taky máme ještě malé peřinky,protože by se s normálními do postýlky nevešel.Při nejhorším bych to jen zabrala,abych se s tím nemusela šít. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. lis 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak už jsem chytřejší po včerejším utz.
Bylo to super až bude čas tak hodím pár foteček aspoň jednu:slight_smile:
Obraz nebyl sice stoprocentní ale co jsem chtěla zjistit jsem zjistila a tak doufám že mi prominete když se to dozvíte až po porodu jestli bude mít naše Andulka brášku nebo sestřičku :wink:

Karot,
my máme už od narozenin Andulky povlečení s Krtkem koupila ho babička i s postýlkou, bylo pěkně drahý teda mne to připadá asi 700,- :angry:

Holky,
nemáte nějaká ještě doma hlubokou korbu na quinny?
Koupila jsem sporťák a musím dokoupit korbičku tu už známá neměla.
8. lis 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokol díky za odkaz hned jsem objednala Helence něco pod stromeček :wink: :dizzy_face:
8. lis 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš, já kupovala krtečkový povlečení v ČB v prioru a přišlo mi tamnejlevnější. mají na velkou i malou peřinku...... :wink:
http://www.matejovsky-povleceni.cz/krtek-modry.html
8. lis 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karot nevím, od kolika let to je, ale kamarádka má pětiletého klučíka a ptala se učitelek, s čím si děti ve školce nejvíce hrají. Tak jí právě ukazovala tohle, a že si s tím hrají jak mrňata, tak i ty větší. Ty hřebíčky jsou dole seseknutý, aby to nebylo ostrý. Jinak tohle je na posouzení každý maminky. Já třeba vím, že malej nic do pusinky nestrká. D si objednal takový malinký korálky, magnetický, je to normálně i pro dospělí na skládání a prostě na motoriku a procvičování prstů a malej si s tím hraje taky. Sice s námi, ale hned vždycky hlásí, že to do pusinky nesmí dávat, že by mu museli rozříznout bříško a vyndat to a že by měl bebí. Takže z toho strach nemám, ale taky si ze začátku s tím budeme hrát s ním, abysme věděli, jak si s tím hraje. :wink:
8. lis 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani,................to povlečení vypadá krásně. :dizzy_face: Vy máte v ČB ještě klasický Prior?
V Pcích to předělali na Tesco,tak myslíš,že by to mohli mít tam?
Sokol,........přes víkend nám přišly letáky s Vánočními dárky,tak jsem tam Ádovi vyhlídla dětský ponk za 499kč.Je to vysoké 68cm a je tam spousta nářadí. :sunglasses: No,ale hřebíčky taky :sweat_smile: ,takže mu je do 5.let zabavím. :grinning:
Jinak máme opět rýmu.Ve 2:00 se mi Áda vzbudil s teplotou(naštěstí už u toho neblindí jako kdysi :stuck_out_tongue_closed_eyes: ),dala jsem mu čípek a do 4:30 trvalo než usnul.Ne,že byl nějak protivnej a tak,ale myslel si,že už vstáváme. :sweat_smile:
Zašli jsme do lékárny pro Sinupret a koupili si nějaké čajíčky.Zítra mají ve školce to focení,tak to asi vzdáme a radši se vykurýrujeme. :wink:
9. lis 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, ja sem lezu pocist si Ali, a nic :rolling_eyes:
u nas,teda v me rodne hroude je taky prior :wink:
9. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radus,tak zrovna v tom tescu teda nevim, ale jinak jsem povlečení od Matějovského viděla třeba v globusu tuším. nebo když zkusíš bytové textily,tak tam určo budou mít (v ČB teda měli) no,kdybys ho nesehnala,tak se ti do toho prioru dojdu zeptat a poslala bych ti to........
9. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
my taky koupily toho Krtka v bytovém textilu :wink:

Máme taky rýmu nějak se s Andulkou střídáme, chvíli já pak zase ona atd.asi z toho teď nevypluju tak lehce když nemůžu žádné pořádné léky.
Karot dáváš čípek hned?Asi ti to někdo poradil :slight_smile:
Mne mudra říkala dávat čípek až jako poslední možnost raději být na sirupu.
Ale my na horečky netrpíme tak nemůžu posoudit.
9. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani,...............tady je toho byt.textilu dost.Vesna,Intertex,...........ale musím to nechat na příští týden.Na školku to s námi zatím nevypadá a s Ádou to kupovat nechci,protože vím,jak by to dopadlo.Chtěl by do toho hned povléct peřinky. :grinning:
Dneska jsem byla(vůbec po 3.letech "dřepění" doma)s kamarádkou na večeři.Sice to bylo tak na necelé 2 hoďky,ale bylo to moc fajn.V klidu jsme pokecaly,nemusely jsme se starat o to,kde nám lítaj děti a hlavně jsme se pěkně naducaly. :grinning:
9. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karot ve Vesne to budou mit taky, teda pokud nemaj vyprodano :wink:
10. lis 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky a ditka,

tak mam jeste asi par minut cas, nez se Sofinka probudi, maly taky spi, tak se s vami virtualne podelim o nejnovejsi zazitky.

Tak treba dnesni vykoupani, vyrochneni v psim hovne! Rikam si dopoledne, pujdem ven, co doma. Mala by jen koukala na Pejska s Kocickou a ja taky nejak kreativitou nevynikam, tak jdem pred polednem jeste na prochazku do lesicka. Hmm, Sofinka po chvili odklada motorku, ze ji nechce, pak maminko pujdem domu, maminko chci spinkat. Ja na to: no jo, tak jdeme, koukej, jen obejdeme tenhle blok panelaku a jsme doma, vydrz. Maminko vozit! Tak jsem posadila Sofii na kocarek s Filipkem a jeli jsme. 20 m pred barakem chtela zase jit, ale nevsimla jsem si jeji rozvazane botky, ta se ji vyzula a nebo co a najednou Sofinka lezi na travniku. Prijdu k ni a ona koleno obalene psim vykalem :sweat_smile: :angry: ...To snad neni pravda.Tak rikam, hlavne na nic nesahej, jdem dom, stitive jsme slikly kalhoty...No holt pejskarum velke diky!
Jinak jsme docela zdravi, ja tedy se lizu uz asi tri tydny z nachlazeni, mam kasel a rymu, ale uz ustupuje. Kaslu tedy jako naky tuberak, az manzel krouti hlavou a nuti me pit horke mleko s medem a maslem! :rolling_eyes: Fuj med!!!Ja jej proste nemusim, jak je sladky...Vcera jsme byli s Filipkem u doktora na prohlidce v sesti tydnech a ma 5340g a 58cm. To je docela slusny vykon, ne? Jo holt chlap, nasava uz od plenek! :slight_smile: Kycle mam e tez v poradku, ledviny tez, tak dalsi kontrola az ve trech mesicich a dostane i prvni ockovani. Tady se stim neparou!
No a 21.11. budeme mit v Litomericich krtiny! Uz se moc tesim. Pak budeme poradat jednu VELKOU oslavu vseho!
NO a k vanocnim darkum? Kdyz jsem koukala na net, co tam maji pro deti, tak myslim, ze u nas to vyhraje farma-domecek pro zviratka! Jak si Sofie rada hraje se zviratky, to je neuveritelne: krmi je, dava je do domecku spat, litaji letadlem(vcera ji jako letadlo poslouzila moje nocni kosile, kdyz jsem u ni sedela v pokojicku na kresle. Vsechny zvirata mi dala proste do klina a ze to je letadlo). To nase dite ma vubec fantazii. Vceara mi kamaradka prinesla cuketu a Sofie mi ji hned sebrala, ze je to miminko a polozila ji do postylky a beda, kdyz jsem ji ji vzala! :angry: To same mi udelala s lahvi oleje! Ja uz doma ani neuvarim. Proste ji tyden vozila po pokoji, davala ji spat a ja na ni nesmela sahnout. Ale jak mi dosel olej, holt jsem ji ji sebrala a bylo...
Jo a dneska pred usnutim, kdyz jsem Sofii cetla pohadku, slysim, jak si porad neco mumla pro sebe a koukam, ona si hraje s rukou, jako ze to je miminko, opatrne ji poklada na polstar, hladi ji a nezne prikryva, povida si s ni... :grinning: , no proste ja jen cucim, co nevymysli. My snad hracky ani nepotrebujeme! Ale stejne jeste premyslim o tabuli na kresleni kridami.
Alci, super foto nozicek v kybliku a holky jako cukrovi.
Prot pekny pupik!
11. lis 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arti,se tise smeju :grinning: Jste to holky sikulky, kdyz to zustalo jen na kolinku a Sofi si na to ze zvedavosti nesahla.
Hra s rucickama u nas taky jede. Mluvi jako nejdriv jedna ruka a pak druha, obcas se i ruce perou a Ada ja pak da od sebe, ze spolu ted pry nemluvi. Nekdy i u jidla jedna ruka pokara tu druhou, ze ma poradne drzet lzici, ze ma pusinka hlad :grinning:
11. lis 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, to s těma rukama, to se směju..... :wink: u nás takového nic neprobíhá, nebo o tom nevím....... po "O" chodí Maru do postýlky (chce tam koně,tak možná s koňma) a včera mě dokonce vykázala z postele, že si chce lehnout sama........ :-O ale všimla jsem si, že peřinkou byly přikrytý zvířátka v knížce....... :wink:

ta tabule by se mi líbila taky, ale co to místo,to fakt nevím...... taky by se mi líbila trampolína, p=rotože Maru skáče pořád,ale kam to dát.,
11. lis 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
artikula,.............my měli tu čest s psím výkalem,když jsme si vyšli v sobutu v nových zimních botkách.Já si tak libovala,jaký mají vysoký vzorek,že mu to hned tak na náledí neujede :sunglasses: ,ale ten psí excrement se tam tak "krásně" :stuck_out_tongue_closed_eyes: rozmáznul,že jsem to nachala doma na práci manžovi. :grinning:
Jinak u nás se musí dát před spaním do postýlky mašinka,knížka o Krtkovi,knížka o Králíkovi(ikdyž mu je před spaním přelouskám :sweat_smile: )a plyš. Krtek.Včera,když jsem ho šla zkontrolovat,tak jsem slyšela,že si tam s ním povídá.Tak jsem nakoukla a on na něj normálně ukazoval a říkal:"Ruka,noha,oko,pusa,nos.............."
Já zůstal v němém údivu,protože když po něm chci,aby to řekl mě,tak mě přesvědčuje,že to neumí. :sweat_smile:
11. lis 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
jsem bezradna...sestinedeli za nami, Filipek zlaty, kvuli brisku si jen obcas trochu zabrecel, ale co mame doma ted?Tedy od te doby, co jsme u mamky na navsteve, probreci od 4-5hod noc a pak od 17-21.hod...krouti se, napina,kope nozkami, krici a ne a ne se vykakat a vyprdet...ani fenyklovy caj nepomaha, skoro uz ani ten teplomer v durce...jsem z toho bezradna, kdyz vidim, jak trpi a nic nepomaha...
mate naky napad?Sab Siplex nemam, ale u Sofie taky nezabiral...
18. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
artikula,....................já Ti moc neporadím,protože nám nepomáhalo nic.Ani Sab,ani gel Pupík a ani teploměr.Ti kluci na to dost trpí,no. :confounded: Jestli máte doma gymbalón,tak na něj rozprostři bavl.plínku,polož Filípka na tu plínku bříškem a trošku ho pohoupej.To jediný na naše dítě fungovalo. :grinning:
Ale od 2.měsíců bylo po prdíkách.Tak držím palce,ať to dlouho Filípka netrápí. :wink:
19. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arti, ja mam od weledy olej na masaz briska, tak masiruju, pak pytlik s pecickama, nahreju a priluzim, jeme masiruju, pak rektalni rourka. Nekdy je ale proste nahltanej a neni to jeste tak blizko k vychodu a proste se krouti a krouti. Viz dnesni noc. Do jedenacti na rukach se vzpinal a vykadil se az rano. Na dvakrat a pokazdy az na zada :confused: Tohle u holcicek tolik neni a je to udesne vycerpavajici vid. Neboj, povyroste, dostane silu a bude si s tim umet poradit vic sam. O. dva mesice vstaval ve 4 a tlacil a tlaci a brecel a brecel, to ho prdky hnali z postele, ted tlaci az tak kolem sesty :sweat_smile:
Pa,letim ukliet, at muzeme jit zase ven, kdyz je ted nejakej podzim peknejsi.
19. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arti,
to je mi líto je pravda že já ti radit moc nemůžu protože naše malá plakala kvůli prdíkům snad do sedmi měsíců bylo to strašné.
Dávala jsem Sab ale myslím, že to moc nepomáhalo jen se naučila krásně papat ze lžičky což byla pak výhoda když jsme začaly dávat příkrmy.
Cvičili jsme nožičkama, nahřívali bříško plínkou, fenyklový čajík-po tom bych ale řekla že se mi zase budila jak prděla šíleně.
Já ti nevím co s tím snad jen vydrž Arti a doufej že to brzy přejde.
Jo ještě mne napadlo, že existují nějaké kapky prý stojí kolem 600,- a dost maminám to fungovalo tak to zkus.
Teploměr bych vůbec nepoužívala už jen kvůli tomu, že bych měla strach že se dítě špatně hne a praskne!Mi používali rektární rourku ale fakt jen vyjímečně aby si na to mimčo nezvyklo je to prý návykové.A s kaděním to byl taky boj.
Tak tfuj tfuj tfuj
19. lis 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
arti, na to mely holky naky probiotika, zkus se poptat v lekarne, jsou drazsi, jak rika Protea,ale pry to zabira
19. lis 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, Arti-jsou to probioticke kapky, stoji asi 600,ale jsou vyborne.. nas maly na to trpel dost dlouho, mel takove koliky,ze ja bych volala i nekolikrat denne rychlika..dodnes ma problemy s briskem, dost casto ma prujem atd.. a ty probiotika super zabiraji...nam taky nepomahal sab simplex...
jinak drzim pesticky,at to rychle zvladnete.. jo a moc pomahala rektalni rourka, vim, ze se to nema,ale my jsme to pouzivali i 2x denne po dobu tak 2 mesicu a v pohode...kdyz uz jsem fakt nevedela, tak jsem mu to dala...

a chodime do skolky, tyden uz bydlime v novem domecku, maly se nemiuze nabazit toho prostoru,porad ho nekde hledame..:slight_smile:
ahoooj
23. lis 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky,
dlouho jsem tu nebyla. Nejdřív jsme byli u tchýně a pak jsem měla príma střevní chřipku.. :sweat_smile: A pak jsem prostě nestíhala nebo co. No, Arti, ty probiotický kapky jsem taky používala u Nikolase a myslím, že jsou fakt dobrý. Jestli máš někoho na Slovensku nebo Německu nebo prostě v okolních státech, tak ať ti to koupí tam. Stojí všude 300Kč. Ale pozor, musí být pořád v chladu. Nesmí se vystavit teplotě víc jak 25 stupňů déle jak týden. Tak to doporučujou. Ale myslím, že je fakt lepší je radši nechat v ledničkový teplotě. Jinak ty bakterie umírají a je to jenom drahá vodička na nic. Možná bych ale dřív než ty probiotika zkusila kmínový čaj a taky prodávají kapičky baby calm. Stojí nějako do stovky. Je to na přírodní bázi a smí se to dávat myslím od měsíce? A několikrát denně před a během kojení. To myslím taky zabíralo. Doktorka mi řekla, že ty jsou takový střed mezi sabikem a probiotikama. Každopádně moc držím palce, aby ho to čim dřív přešlo.. je to fakt na makovici. :frowning2:

Hani, jak se máte? Jsem tě koukám prošvihla..

U nás je všechno čim dál tim stejný. Ba ne, kluci už si začínají krásně hrát. Nikolas bude fakt šídlo.. nevydrží chvílu v klidu. Myslím, že si s ním ještě sakra užijeme. :slight_smile: Už si i začíná stoupat.. je to fakt ďas. A Oliver je čím dál tím lepší.. už mám pro něj vyhlídnutou školku, která vypadá fakt dobře. Individuální přístup, berou dítě jako osobnost a tak.. Snad mi ho tam vezmou. Musím jít se věnovat.. mějte se krásně!!!!
23. lis 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arti, a otatní, omlouvám se, že se vám sem "sáčkuju", ale taky lobuju za probiotické kapky....jen na Slovensku a v Polsku je mají za půlku, tak pokud nemáš někoho, kdo tam jede, radím zadat na googlu do vyhledávače tyhle kapičky a nechat si je se suchým ledem poslat, vyjdou i s poštovným na 380Kč a to už je sakra rozdíl!!!
23. lis 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek