• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děťátka narozená v Dubnu 2007 a jejich sourozenci III.

Jo, a vydrzi min.na mesic, takze ta investice neni zas az tak obr....i kdyz mi ta castka poprve taky vyrazila dech....
24. lis 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
HA§ A zase te mam Alooo!
24. lis 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, snad ty nestovice budou brzo za vama a Thea nevim, muze to asi taky chytit,ne? Jo a na te fotce, jak Jirin maluje s Neli ma nejakej pupek? To ti asi paprdlati :grinning: No ja taky paprdlatim :grinning: :grinning: :grinning: A s tou vahou tve dcerky si nic nedelej, Ondra to dozene za vas. Ma pres 7kg :grinning:
24. lis 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, diky moc. Ve ctvretk jsem koupila ten Baby Calm. A musim rict, ze se to zlepsilo. Sice se obcas krouti, ale je to jeste v mezich normy. Jeste mam na zmekceni stolicky nejaky homeopaticky lek. Po nem se pak konecne maly vykakal.

Tak snad uz to bude dobry. Tak ja jdu uspavat me vetsi ditko. Tak dobrou
24. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ali,................taky jsem koukla na fotky a zdá se mi(alespoň na té první aktuální),že už jde Thea do podoby Nelince,kromě těch vlasů. :sweat_smile:
Kde jste vůbec přišli k neštovicím? :confused:
25. lis 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko

jak se máte všící........ :wink:

Raduš, sehnalas to povlečení???

Katschi - my jedem 19.12. do Phy na tu apossionatu, předtím by jsem chtěla na Staromák, projít si trh - nechcete se tam potkat....... :wink: to tedy platí pro všechny, kdo by měl chuť se přidat, Baru, co ty na to???

arti - co prdíky?? Filípek už je zas o kousíček větší, za chvilku se mu bude tlačit samo. držím pěstičky na pevné nervíčky...... :wink:
27. lis 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani,...................nakonec jsem ve Vesně(od té samé firmy)sehnala krepové s Ferdou Mravencem za 299kč.S Krtečkem tam měli jen na velkou postel,tak to koupím až ke 3.narozkám. :wink:
Do Prahy nejedu.My tu budeme mít Vánoční trhy v neděli spolu s rozsvícením ván.stromku,tak mi to stačí.Nějak to protloukání davem moc nemusím. :grinning:
Ale na jaro bysme mohli naplánovat nějaký srazík,co Vy na to? :wink:
27. lis 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tady je hojna ucast! Vsechny uklizite? Tak snad jste zdravi a mate se faine. U nas klid a stzridave do toho ja besnim :grinning:
Alco, na dnesek se mi o tobe zdalo a o Theusce a tvoji segre :grinning: Melas takovy ujety namornicky saty :grinning: :grinning: a Theuska kouzelna! Jo a Neli tam taky byla, plavali s Adou v bazene......no a pak des, Ada byla jako utopena!!! Ja ji vytahla a pak se s sokem probudila :astonished: :cry: Ty vogo, ja nevim, co bych delala, kdyby se jim neco stalo :frowning2: radsi nemyslet :zipper_mouth:
30. lis 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
sey, asi se všechny bojí, aby je neodnesl čert, když budou mít doma nepořádek....... :grinning: :grinning:

tak Maru začala mít nějaou teplotu, v sobotu a neděli prostydla asi,tak je to tady........ :frowning2:(

holky, co všechno budete péct?? jo a co kupujete dětem za dárečky - dejte nějak typ........
my máme lego pro Maru s koníkama (ty miluje) dvě DVD s písničkama, ten soubor her s krtečkem a dál vůbec nevím. myslela jsem trampolínu,ale v tom našem piďibytě by jsme se už asi fakt nevešli....... :frowning2:
1. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani my jsme objednali dřevěný rybičky v ohrádce s prutem s magnetem, tak to si myslím, že by ho mohlo bavit. Pak tu zatloukací desku, lego, piánko a D přemýšlí, že mu objedná auto. Takové to velké, jak v tom jezdí, na baterky a dálkou pro rodiče, aby nám dítě neujelo. Tak uvidíme. Docela by se mi to pro něj líbilo. Na hausbotě by se s ním vyřádil pěkně. :wink:

Jinak u nás vše v poho, rostou poslední stoličky, takže je protivnější, začíná mi bojkotovat polední spaní, tak uvidíme. Každopádně ho tam dávám, aspoň si odpočine. :wink: Jo a dneska se mi poprvé vzbudil dám na čůrání, což jsem úplně koukala. Tak uvidíme dál. Sem tam máme při spaní ještě nehodu, ale jde to. Přece jenom je už půl roku komplet bez plen, tak už se to snad nebude stávat vůbec. :sweat_smile: Jinak je to pěknej rozumbrada. Byli jsme včera na kožním, já mám ekzem, takže se mi to teď v tomhle počasí zase zhoršilo, a malej debatoval s doktorkou. Říká mami doktorka nemá vousy, tak já na to, že je to holka a malej, že sestřička taky holka a že taky nemá vousy. Ale táta že je kluk a má je. :grinning: Doktorka čůrala smíchy a malej ještě nezapomněl dodat, že až bude velkej a bude mít vousy, že bude papat oříšky :grinning: :grinning:
1. pro 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, jdu vám popřát hezký advent, než zase zmizim a pochválit vám fotky :dizzy_face:

alčo, ty čepičky jsou krásný. kde bereš čas? já už háčkuju druhou bačkůrku elíkovi do páru od července :stuck_out_tongue_closed_eyes: (a asi je hned střelim, bo on už chodí, takže bude za chvíli potřebovat spíš sněhule :// )

ani nestíhám dočítat - karot, už snažilkujete?

george má furt dobrou náladu, to je vidět :slight_smile:

a neštovice - páni, tak to je nelušák už velká holka - zkušená :grinning: aspoň je to za váma :wink: a mimčo to snad nechytne, u spoustů to taky nechytlo... :confused:

btw. - znáte tohle? (pro vánoční úklid monitoru :wink:)
http://www.funpic.hu/swf/monitor_cleaner.swf
2. pro 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani,................chystám se jen na linecké,vanil.rohlíčky,dortíčky a vosí hnízda.Já nikdy nebyla rekordmanka a tohle množství nám bohatě vystačí do Nového roku. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pořád přemýšlím,jestli si to mám risknout s Adamem nebo se do toho pustit,až bude ve školce.On jako rád pomáhá,ale spíš se plete a mám strach,aby se nepřipálil o troubu. :sweat_smile: Manža před 14ti dny sliboval,že z důvodu nedostatku zakázek,budou mít dovču už od 10.12.,ale momentálně mají zase práce dost,tak se na to prý nemám vázat. :sweat_smile:
Sokol,...............Kubík je frajer :sunglasses: Já dávám plínku na obě spaní.Přes den se počůrá málokdy,ale v noci pokaždé,takže to vidím ještě na hódně dlouho. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak mi v pondělí ve školce začůral všechno až na poslední tepláčky(má tam troje náhradní oblečení)jen proto,že jim učitelka přišla později do práce a nahnali 2 třídy do jedné a měla je na starosti jedna a hlavně cizí učitelka.Ale zase to bylo k něčemu "dobrý".................naučil se místo klasického:"Číííííííííí.....",říkat:"Chci čůrat!" :sweat_smile:
Ten den měli rybu a asi mu nějak nesedla,protože měl druhý den ráno doma menší průjmík a ve školce to prokadil přes punčochy do tepláků. :zipper_mouth: Takže až budou mít zase někdy rybu,raději do školky nepůjde. :sweat_smile:
Dnes jsme byli na kontrole nosní mandle a je to v normě,takže operace naštěstí nehrozí a na kontrolu jdeme zase za půl roku. :wink:
V pátek mají ve školce Mikuláše s Čertem,tak ho tam šoupnu,abych je nemusela tahat domů. :wink:
Kyri,....................no,jak bych Ti to řekla.Od porodu jsme kompletně bez ochrany a necháváme tomu volný průběh.Když bych to měla srovnat s tím snažilkováním před Adamem,kdy jsme na to fakt tlačili 5 let,tak toho dalšího potomka tak tipuju,že se ho dočkáme nejdřív za 7 let. :grinning:
2. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ja jsem nemozna!!!ma rozepsany pisnai pro vas anejsme proste schopna!!Vydrzte, mam mooc info rpo vas!! Jsem asi zase tehotna:grinning::sweat_smile:

vcera jsme meli nechranenej sex a mne je dneska nevolno:grinning:
3. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alousi, co je to za prispevek? Si myslis, ze mezernikem to natahnes? :grinning: :grinning: :grinning: ty tehule jedna :wink:

Kyri cau, jj naladicka dobra! A kdyz neni, musi bejt, pro pohodu okoli! Ne, celkem to jde.

Karot, to je Adam borec, takhle se prokajdit! Jak jsi ho pak omejvala? Ja bych ty veci asi hodila do popelnice :sweat_smile: Ne, asi ne, s odporem bych to vydrbala. Tak snad to priste da Adam bez carky na trenclich :grinning:

Sokol, hezky ti mladej povida. Je to s nima tedka srande, ze jo!

No a co by tak jeste? Zitra jdu na nakupy, obr velky by to melo bejt a nesmim zapomenout balici papir a hodne, protoze kdyz uz darek nebude to ono, tak at je alespon pekne zabalenej :sunglasses: A berem s sebou i decka, tak se uvidi, jak ustojime. Hlavne, abychom tam neco nechytli :wink:
Jo a s Adi jsme pred casem uklidili nocnik do skrine, ze tam ceka na Ondru, jenze ja ted nezvladam s Adi stridacku na WC! Je to desny. ona si kadi klido pul hodky, zpiva si u toho a ja tam nesmim chodit, pak az zavola, abych ji zkontrolovala prdku a nasleduje vitezny stouch stetkou a louceni s hovnajzem :grinning: Jenze ja kolikrat potrebuju taky hned a to je neco :confounded: Co az bude i O. chodit na WC, jak to bude probihat, ani nechci videt...to pak budu jako Adam az do ponozek (Karot nechci tim Adu nejak urazit, ze ho prirovnavam :wink: jo :wink:

Tak zdar nadchazejicim zitrkum ! :grinning:
3. pro 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning:
tak ja se nestacim smat vasim prispevkuk. Jste me fakt rozesmaly! Alco :sweat_smile: ,nechraneny sex? Ten mi mame porad...Tak jsem zvedava, kdy do toho zase vlitnu. Jeste jsem nebyla a ni na prohlidce po sestinedeli, nebot jsme dosud nemeli cas a ted nema zas Dr.cas...Az tam pujdu, tak rovnou asi i s tehul testem :slight_smile: .Tak nak doifam na prirodni neplodnost po porodu :sweat_smile: ...

Seymi, Ada mi pripomina nasi Sofi.Jak jsou si ty deti podobne! Taky se nam zavira sama na zachod a se vztycenym prstem dulezite povida: ne maminko, nechod sem, tady to moc smrdi! :grinning: :grinning: :grinning: , nebo: musim zavrit, aby mi nekdo nevykoukal prdelku! :grinning: :grinning: :grinning: A jednou dokonce se i sama snazila obslouzit a stetkou zaneradila skoro celou koupelnu, tak usilovne cistila zachodovou misu od hovinka :rolling_eyes: :fearful: :grinning: . Je desne poradna, ale hracky si uklizet nechce!
Jo a Vanoce? manzel neni fanda zivych stomecku a stromecku vubec, ale kdyz jsem mu oznamila, ze ma Sofinka Vanoce spojene opravdu s vanocnim stromkem(diky krteckovi) :slight_smile: , tak stromek BUDE!!Ja jsem na vanoce natesena snad vic nez deset deti dohromady!!!! minuly tyden jsme se Sofinkou a detmi ze sousedstvi(nasi kamaradi) pekli a zdobili pernicky. Sofinka mi pomaha i trochu s cukrovim. Uz mame perinky a linecke a ted budeme delat kosicky s orisk.naplni a slepovane oriskove dorticky. Myslim, ze nam sest druhu stacit bude. Uvidime co do vanoc sithneme.Zitra budeme se Sofinkou vyrabet z rulicek od toaletaku Mikulase s andelem a dame je za okno a budeme cekat, jestli ji neco neprinese:slight_smile:)Tady v Nemecku certi nechodi, ale puncochu si za okno dame!
No a darecky? Tak nakonec asi kreslici tabuli nebudeme kupovat. Koupili jsme Sofii od Playmobilu zverolekarskou stanici, tak bude nase ditko osetrovat zviratka.To dela moc rada. K tomu bude jeste mit lekarsky kufricek, par her, latkovou panenku, kterou ji siju a truhlu na hracky, aby se doma konecne uklizelo!!! Moc toho neni, ale myslim, ze stejne nebude vedet, s cim si hrat driv!!! Ji stejne staci i cuketa a vyhraje si! Si predstavte, snad jsem vam to uz nevypravela, jak nam kamaradka dala cuketu. Sofie mi ji zabavila, ze je to miminko. Tak ma ted cuketa ruce, oci, pusu, nos a tez i zadnicku a nohy :grinning: . A kdyz se ji zeptam, jak se miminko jmenuje, rika: CU-KE-TA :grinning: :grinning: :grinning: ..
A filipek dostane kolotoc nad postylku! Uz se zacina smat na hracky chce koukat. Je to moje prdelka. Ty prdiky ho sice trapi, ale kdyz se smeje, tak je tak nadherny...
Jo a Sofie snad od porodu spi s nami v posteli. Mame postel 140cm sirokou a spime tam zelva Filipek, ja, Sofie a tatinek.Tak jsme tam jak sardinky, nemohu se ani pohnout a beda, jak Sofii tatinek v noci obejme nebo se prituli, tak to mlati rukama na vsechny strany a nejednou dostanu pres tlamu i ja!!! No a z postele ji dostanu jen tehdy, kdyz se zlobim, ze se nam do ni pocurala!!! Sice uz plinku davno nema, ale nake ty nehody mame take obcas! V postylce ma podlozku, ale v nasi neni a to nastve! pres den se maximalne jen pricurne, kdyz to nestiha. I u nas vznika zacpa na WC.
NO ja budu zase koncit. usnula jsem u Sofie, kdyz sla spat, te se jdu dohygienit a chrnet. Cukrovi uz dne s nebudu pect...Generalni uklid pred Vanoci se u nas nesnazim zavest, pac by byl do pul hodiny zase bordel a neni energie, ale neco by to chtelo...To me fakt nejvic stve, ze nestiham uklizet! Uz se tesim, az bude Sofie ve skolce a budu mit cas na uklid! Takhle posmrdlam jen to nejdulezitejsi a jsem rada!
Tak se mejte a Ali hned dej vedet, az v tom budes! Treba budem spolu roditi :grinning: .
3. pro 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
seymi,..................já ho neomejvala.Zvládl to s p.učitelkou a ta mi jenom brnkla na mobil,ať mu vezmu jiné punčochy na cestu domů.Když jsem tam přišla,měla jsem to už nachystaný v pytlíku(učitelka si ještě pomalu sypala popel na hlavu,že to nestihla přemáchnout :sweat_smile: ),takže jsem to doma vysypala do pračky,aniž bych se toho dotýkala. :grinning:
Hele,já tyhle nehody moc neřeším,protože tohle se může klíďo stát i mě.A co se týče mýho manžy,tak neustále u sebe nosí smotaní kus WCpapíru,protože mívá často řídkou a nečekanou stolici-spleská všechno možný dohromady. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Docela Tě obdivuju,že jdeš na nákup Ván.dárky s oběma dětmi.Já jsem chodila,když byl Adam ve školce,protože jsme už bez kočáru a do kamených krámu bez nákupního vozíku si to s ním nerisknu.Hrál by si na schovávanou a já bych nenakoupila nic. :grinning: Navíc je docela pech mu vysvětlovat,že ty dárky dostane až na Vánoce. :unamused:
Tak pak písni,jak jste byli úspěšní. :sunglasses:
4. pro 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zdravím my už máme perníčky zasebou ani jsem tomu nemohla věřit Helenka vydržela hodinu a půl je zdobit semnou jinak vydrží na židli tak deset minut a už vztává a běhá okolo stolu.Byla celá od polevy škoda že jsem neměla foťák :wink:

Docela jsem se pobavila nad alčiným příspěvkem :grinning:
4. pro 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlasim, ze jsme doma, jsem kaput. Adouch hladova a O. to snad ustal...uvidime tu noc. Byli jsme v Bondy v Boleslavy a Adi byla svetova. V hrackarne si mackala takovy ty hraci a zpivajici hracky a ja zatim v poklidu vybrala neco pro O. ten chrupal v kocarku a tatka na druhem konci obchodu vystrachal soubor her s krteckem pro A. Pak u kasy meli drevennou vlackodrahu a tak si Adi hrala a ani si nevsimla, ze jsme neco koupili. Tak ze u me dobry! Pak jsem ji koupila zase do zasoby puncochy a cepici(jelikoz nez ja nejakou uhackuju, to bude jeste par mesicu trvat) a pro O. nejaky body, kdyz roste jak z vody! Priste ale jedu nakupovat bez deti, neda se poradne soustredit na vyber a hlidas porad jen co kde a pod. A taky priste se kona tak za rok!

Letim, O. si zada!!!

Tehule hod svou fotku do alba! Pak,jo :wink:
4. pro 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
seymi,...................no právě,já si takovéhle nákupy narychlo(pokud nejde o žrádlo)moc neužiju.Tak hlavně,že jste to zládli a něco koupili. :wink:
4. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky,

tak jakej byl Mikuláš? My jsme se šli podívat jen na námko na čerty a malej byl z toho unešenej. Povídal si s čertama, říkal jim i Mikulášovi básničku a dostal bonbony od andělů. No a pořád chtěl vidět další čerty :grinning: Tak pohoda. Zítra jdeme na Mikulášskou, co dělá kamarádka a sejdeme se tam vždycky tak 8 rodinek s dětmi, tak se na to těším.

Hani tak to jste to zvládli v pohodě. :wink:
5. pro 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak omluva, jsem chtěla napsat Seymi :wink: :sweat_smile:
5. pro 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak jsem tu po dlouhé době a koukám, že máme KONKURENCI V NEŠTOVICÍCH :sweat_smile: . Anetka je má totiž také, naštěstí se jí už teda vyloupli ale těch 10 dní bylo fakt šílených. Chudinka je zvyklá být venku a být dlouho ve vaně, musela si to teď nechat ujít :frowning2: . Jinak miminka to chytit můžou, dr mi říkala že tam měla nejmladší 3 měsíční. Moje neteř je měla v roce. Ondráš se drží, podle nich by to už dávno chytil tak uvidíme. Já je také neměla a zatím dobrý, to musím zaklepat!!! Tenkrát je měla ségra a synovec a také jsem je ustála

ARTI, SEYMI: gratuluji dodatečně k chlapečkům, ať Vám pěkně rostou :hearts:

ALČO tak tfuj tfuj tfuj, aby to nebyl ten chlapák - nebo by Vám to nevadilo? :dizzy_face:
6. pro 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak s tím dudlíkem, jak je kulatý-bez kroužku tak si děti strkají tu spodní část pod spodní ret a tím se jim pak ničí dásně. Kamarádce to takhle dělali obě děti a dr jí řekla, buď naučit na jiný dudlík s velkou krytkou nebo odnaučit
6. pro 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
karot - vidiš, tak si aspoň můžete užívat nechráněný sex. narozdíl od nás - já bych se taaaak spustila, jenže teď máme těch dětí už dostatečný množství :sweat_smile:

no, ale sentimenty mě chytaj... že bych si po novým roce dala do pasu snž? (hehe, bylo by to poprvé v životě:grinning:)

tyjo, taisha meje nádobí - tak to zas bude louže až na václaváku... ona to teď tak děsně ráda dělá. a tak děsně u toho vždycky čuní...
7. pro 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kyri,..............já si taky na nic nestěžuju. :grinning:
sokl,............ u nás proběhl Mikuláš jen ve školce.Všechny děti tam dostaly Adventní kalendář,tak jsem Ádovi nachystanou nadílku nechala na sobotu.Domů jsme Mikuláše nepouštěli,protože by Adam stejně nepochopil,co se po něm chce a na povel teda nic říct neumí,zatím. :sweat_smile: Přijela mu odpoledne kamarádka a byl spokojen. :sunglasses:
8. pro 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak koukám,že všechny pilně smejčíme bytečky,pečeme cukrovíčko,dobalujeme dárky,že to tu tak zamrzlo?! :sweat_smile:
U nás je "novinka",že jsem poprvé za posledních 13 let,podlehla angíně. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Áda se nakazil na Mikulášovi ve školce,ale podle dr. má/měl pouze zánět nosohltanu.Tak buď se spletla,nebo má lepší imunitu,než já. :grinning: Ve čtvrtek mají mít besídku,tak se tam zajdeme zítra přeptat,kde bude(dopolko/odpolko)a co si s sebou máme vzít.Už se mi ho do konce roku do školky dávat nechce,protože bych byla ráda,kdybysme Vánoce prožili ve zdraví. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A co Vy,děvčata..............co je u Vás nového?
13. pro 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zdarek!
Se nemam cas nejak trousit k PC. Jsme ted v kole predvanocnich navstev a nejak jsem rada, ze to vsechno stiham i s Onrulkovym rezimem. Taky bych rada pobalila uz darecky, ale nevim kdy? Asi budu muset najmout nejakeho hlidace :grinning: A nejake velke peceni se u nas nekona, Linecke je hotove, dnes snad upecu kosicky a a a plan byl jsete tatrankove koule, ale nejak se mi do toho nechce.
Parada, ze jste prezili Mikulase, u nas to bylo taky dobre! Adi nadsena.
No a uz ani nevim, co bych tak. Jdu zase a posilam pozdravy. Ten advent je takovej hezkej, takovej kouzelnej, ...nejak to vnimam desne hezky...pak po stedrym veceru to vsechno tajemny pomine a uz to bude jiny, uz jen takovy zimni :slight_smile:
16. pro 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,tak jsem po dlouhe dobe zase nakoukla a ono tu nic noveho...jasne,vsichni pecou,honi dary...ja tu mam v naruci Filipa,ktery se kroutil, ale uz spi,tak vas pozdravim. Cukrovi: linecke, pudinkove, van.rohlicky, perinky, orechove slepovane, pernicky, rum.kulicky a jeste upecu asi dva druhy a konec..to by mohlo stacit...manzel cukrovi rad! :wink: Si rikam, jak to stiham, ale Sofinka je pomocnice a zabijime tim nudu.testo delam kdyz spi a pcem spolu...Samo, ze spis jen kouka, a nebo si hraje s testem :wink: . Darky: nakonec jsme koupili od Playmobilu zverolekarskou stanici, ta myslim bude stacit a pak nake drobnosti jako fixy, ponozky, panenku hand made, dve spolec.hry pro deti...A Filip dostane kolotoc nad postylku. Ja dostanu vanocni stromecek- na ten se tesim vzdycky nejvic a snezit uz zacalo, tak uz mi snad nic k pohode vanocni nechybi! :slight_smile: :grinning: :dizzy_face: . Tak vam prejeme krasne svatky, radost z darku a hlavne rodinnou pohodu a stesti!
17. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,
teda arti, tolik druhů a množství cukroví.... to bych nezabila nudu ale sebe samu. :grinning: Já jsem pekla s mamčou a s děckama rohlíčky, linecký a pracny a to ještě v malém množství a mám toho plný kecky do dalších Vánoc. :slight_smile:

Jinak Mikuláše jsme přežili taky v pohodě. My jsme měli návštěvu Mikuláše v klubu, kam chodíme jednou týdně a pak k nám už jsme ho nezvali. Jenom mu nechal balíček za dveřmi, zazvonil a zmizel. :slight_smile: Ani čerta jsme neměli. Už tak se bojí cizích a nevím, jak by reagoval na čerta. Takže dokud z toho nebude mít rozum a nějako to nepobere, tak čerta vynecháme. Niky má smůlu, ten je mladší, ten bude mít čerta v rannějším věku. (teď něvím, jestli je to s jedním nebo dvěma "n", ale vy mi to určo prominete, že jo. :slight_smile: )

Taky jsem ráda, že nejsme poslední, kdo má ještě plínky na veškerý spaní. Sice je fakt, že je přes den občas nepočůrá, ale pro sichr je dáváme vždycky. Taky má teď Oliver období, kdy docela zdatně čůrá do kalhot místo do nočníku nebo na záchod. A vůbec nevím, jak to máme odbourat. Možná jsme se záchodem začali moc brzo.. nebo je to reakce na Nikyho.. nebo fakt netuším. Nemáte někdo taky podobný problém?

Hani, já bych se s vámi hrooozně ráda sešla.. ale my dneska odjíždíme za ségruškou... Tak doufám, že to vyjde brzo, páč bych vás fakt ráda viděla... a vůbec všechny. A Karot .. myslím, že Karot.. měla výbornej nápad, že bysme se pak nějako na jaře mohly sčuknout všechny.. no.., kdo bude moct... ¨

takže si, ženy, krásně užijte Vánoce a přejeme vám dárečky, co se nedají zabalit... lásku, pohodu, štěstí a taky zdravíčko!!! :dizzy_face:
18. pro 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty brdo Arti, ty jedes s tim pecenim!
Ale k veci:

Prejeme vam vsem moc a moc krasne Vanoce, rozzarene ocicka tech nasich certiku a vubec pohodu a klid a v novem roce zdravi a uspechy na vsech frontach :dizzy_face:
Vasi Seymikovi :dizzy_face:
21. pro 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek