• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děťátka narozená v Dubnu 2007 a jejich sourozenci III.

Ahojky,
všem přejeme krásné Vánoce a šťastný Nový rok hlavně zdravá děťátka a hodné manžílky :wink:
21. pro 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, S Neluškou a mimískem v bříšku Vám chceme popřát krásné Vánoce, hodně štěstí a zdraví v Novém roce, spoustu pohody, těhulkám pohodové porody a snažilkám nadílku v podobě // :dizzy_face:
Zdraví Samsíci :slight_smile:
22. pro 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,
tak se přidám k přání pohodového prožití Vánočních svátků a Šťastného Nového roku. :sunglasses:
22. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky taky vám posílám jedno přáníčko :wink: Na Vánoce plná bříška,
spoustu dárků od Ježíška,
pohodu a klid,
tak jak to má být.
Po další rok zdraví, štěstí
ať se máte pořád hezky.
22. pro 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné sváteční ránko,

přejem pohodičku, dětem hooooodně dárečků a rodičům nezapomenutelné zážitky....... :wink:
24. pro 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přejeme všem krásné prožití svátků, rozzářené tvářičky našich miláčku, ať se vše vyvede podle vašich představ a hlavně tu správnou vánoční pohodu. :wink:

Sokolíci
24. pro 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem chci popřát krásné svátky vánoční,hodně štěstíčka,zdravíčka a lásky :slight_smile: a ty naše dětičky ať nám dělají jen samou radost :dizzy_face:
S přáním Slavíčci :wink:
24. pro 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vim, ze jsem tu straaasne dlouho nebyla, ale sem tam alespon nakouknu :slight_smile: Chci vam vsem poprat krasne a pohodove vanoce s hodnymi a stastnymi detickami a samozrejme vse nej v novem roce, at se vse dari a hlavne at jsou vsichni zdravi :slight_smile:
24. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj děvčata?
Tak jak u Vás proběhl Štědrý Den?
Koukala jsem,že u Alči byli trochu marod a u nás to bylo podobné.Adam měl nakonec(od minulého pondělka)zánět průdušek,já to po 3.dnech chytla od něj a hucám ještě teď. :sweat_smile:
U nás to proběhlo tak,že jsem dopolko vařila rybí polévku,kluci strojili stromeček,odpoledne manža usmažil řízky(já je nemůžu,tak by mě to ani nebavilo :sweat_smile: ),v 17:00 jsme začali večeřet a za 45 min. už bylo po Vánocích. :grinning:
Ne,že by bylo méně dárků,než loni,ale Adámek se do toho rozbalovaní pustil s takovou kuráží,že za chvíli nebylo opravdu co řešit. :grinning: No a mezi svátky jezdíme po návštěvách,návštevy k nám a manža se už začíná těšit do práce,protože mu to začíná lézt krkem. :grinning:
Sníh jsme tu měli asi týden a 2 dny před Štědrým dnem bylo ráno najednou 13 C a sníh se roztekl.Teď trochu přituhlo a pár vloček spadlo. :wink:
28. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, všem marůdkům brzké uzdravení a do nového roku vběhnout tou správnou nohou..... :wink:
31. pro 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vsem. no ne, ja jsem prvni v novem roce??
Tak at se vsem dari, ze snazilek at jsou maminky a maminkam at delaji jejich ratolesti jenom radost!!:slight_smile: zadne nemoci a jen usmevy na tvari.)
5. led 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky co děláte po vánocích :dizzy_face: my včera odstrojili stromeček :wink: a bylo my nějak smutno že už je po všem :slight_smile:
6. led 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky!
My se na likvidaci stromku chystáme dnes večer.Až budu Adámkovi číst pohádku na Dobrou noc,manža ho odstrojí a pustího nenápadně za balkónu na zahradu.Snad nebude zítra ráno hysterie,že už nám nic v obýváku nebliká. :sweat_smile:
Ráno jsme byli na procházce a potkali jsme pár vyhozených stromečků a Adam si je chtěl vzít domů. :grinning:
Musela jsem mu vysvětlit,že odpočívají po náročných Vánocích a proto je má nechat ležet. :wink:
6. led 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
vánoce byli bezvadný. Malej nadšenej úplně ze všeho, ze stromku, z cukroví :grinning: i z dárečků. Včera jsme odstrojili spolu stromeček, protože by to asi nepřežil, kdyby se ráno vzbudil a nebyl tam :sweat_smile: . Když totiž začal z něho stahovat řetěz, tak mu D povídá, že když takhle zlobí, že si ho Ježíšek v noci odnese. No a malej začal plakat, že ne :pensive: . Tak jsem mu řekla, že ho odstrojíme spolu a příští rok nám Ježíšek zase nějakej přinese. :grinning: No a to bylo v klidu. :wink:

Karot taky dobrý, to byste doma měli úplnej les. :grinning:
7. led 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja se bala, ze tu uz nepachne ani noha, tak jsem aninic nepsala, kdyz tu bylo tak pusto. U nas Vanoce hezky, jen jsme si prostridali vsichni nemoce. Tak ze to tentokrate to bylo na postelove variace. Adi si alespon mela s cim hrat a nebylo tak tezky ji ty dva dny v posteli udrzet. :wink:
7. led 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky,..............jak je to u Vás se sněhem?
Tady v Pcích je to jak v pohádce.Sotva jsem s Ádou vylezla ven,hned začal norovat ve sněhu a jenom půlhodiny jsme strávili na 5. metrech.Takže z procházky sešlo a oběšli jsem jenom blok.Pořád se to sype,sousedi nadávají(kteří se v 50ti letech přestěhovali z bytovky do rohového rodinného domku),že je to tu jak na Štrbském plese a sníh vyhrnujeme tak 3krát denně. :grinning:
9. led 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karot my to tu máme taky super. Sněhu jak na horách, malej dopo boboval a mokrý jsme byli oba :grinning: . Odmetali jsme spolu taky sníh z auta, to byla taky legrace a odpo znovu na boby. Takže asi tak. Malej je ze sněhu hotovej, protože pořád říkal, že bobovat půjde až nebude vidět travička :grinning: a to teď není :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
My si taky hrozně ten sníh užíváme je to super koulujeme se a bobujem no prostě paráda :dizzy_face:
10. led 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Opet jsme prezili! Snad vsichni zucastneni!

Vydala jsem se s kocarkem a sankama na vylet Pakou. Pekne z kopecka a do kopecka. Po uslapanych, snehem zavatych chodnicich to pekne jezdi, tak jsem ani moc namahy na tazeni a tlaceni vynalozit nemusela. Ukol dne byl splnen a tak jsme se jali vratit domu. Cekal nas posledni dlouhy a tahly kopecek dolu. Adi jsem posadila na sane a Ondra spokojene chrupkal. Z kopecka se jelo fain. A ted to prislo. Asi jsem mela zatmeni, ci co, protoze kdyz jsem si chtela porovnat rukavici, pustila jsem sane s Adi. Ale v okamziku nabrala Adelka rychlost a ja ji uz nezachytila ani za kapuci! Zbezne jsem na chodniku v dali videla hejno duchodcu, ci spise hodne uz starcu a starenek ohnutych nad holemi a nesoucich svoje nakupy. Proti nim se ritila Adi a jeji stroj nebezpecne zrychloval! Muj inteligencni kvocient pracoval na 100% co ted? Rozbehla jsem se s kocarkem, Ondra prestal spat a vytrestil oci, jelikoz zacal nadskakovat o dost vic, nez bylo zvykem. Ale nijak se vzdalenost mezi mnou a Adi nezmensovala, za to starci byli o neco bliz! Nasmeroala jsem kocar, pribrzdila a pustila ho, jel uz teda sam i O. Plan byl dobehnout Adi, chytit ji a pak Ondru v kocare zastavit. Adelka uz hlasite kricela a brecela. Ondra natahoval. Par starcu zacalo pozorovat nebezpeci. Ovsem nasel se mezi nimi i jeden HRDINA, ktery se Adelce postavil do cesty s umyslem zastavit ji. Povedlo se mu to vyborne. Sice vyraz ve tvari znacil, ze byla dosti bolestive zasazena jeho holeni kost :-/ Ovsem jako spravny kladas nedal nic znat a pred prichazejici starenkou hodil ramena a ze to byla malickost. Pak za nami dojel Ondra :slight_smile:Vsechno dobre dopadlo. Deti jsme pochytali, pacti starci prezili a ja si uz radeji necham umrznout ruce nez pokouset stesti, priste uz nemusi byt na place zadnej hrdina dne!!!

HUAK :slight_smile:)
12. led 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Téda seymi to bylo akční :grinning: ještě že se nic nestalo a důdci to přežily spolu s dětmi :dizzy_face:
12. led 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
seymi,.................no teda,vypadalo to hrůzostrašně,když jsem si to četla. :sweat_smile:
Naštěstí máme v Pcích totální rovinu a zatím jsme žádné sáňky,ani boby nepořizovali.Je tu totiž taková kosa,že by na nich Adam přimrznul,než bysme někam dojeli.Radši chodíme pěšo tak na hoďku ven a bohatě to stačí. :sunglasses:
13. led 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karot, ja bych je Adoj poridila, to bys koukala, jak by neprimrzal a jak by se mu to libilo! :wink: Ja dam Adi po prdku deku kdyz ji jen tahnu a kdyz nekde jezdi, tak se zahraje sama jak taha za sebou boby :slight_smile: A kdyz maminka bezi a bezi to pak taky jede!!!! :grinning:
13. led 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seymi teda to jsi měla hustý den. Ty jo, hlavně že jste všichni v poho. TO teda nevím, jak bych se zachovala já :sweat_smile:

Jinak Karot my taky jezdíme na bobech a zatím dobrý. Chvilku ho vezu, chvilku chce tahat sám, takže to fakt jde. Při nejhorším tam dáš polštářek a je to. Malýmu jsme pořizovali boby v loni, takový malý a letos je má fakt tip top, takže příští rok musíme koupit větší. Ale fakt se na tom bobásky vyblbnou. :wink:
13. led 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a holky jsem vám úplně zapomněla napsat, jaký jsme měli veselý Štědrý den. Malej už byl v posteli a najednou si vzpomněl, ostatně jako každý den :grinning: , že potřebuje strašně kakat. No takže se šlo na záchod, jenže mi akorát začala volat mamka na pevnou, tak jsem si jí vzala k malýmu na záchod. Kubík samozřejmě potřeboval nutně mluvit s babičkou, takže jsem mu dala telefon a než jsem se rozkoukala, tak byl v záchodě mezi hovínkama :sweat_smile: . No jsem malýmu stáhla ze záchodu, lovila jsem v něm telefon, otřela jsem ho do hajzlpapíru a kupodivu ještě svítil. :confused: Tak volám do telefonu jak trubka, jestli tam mamka ještě je :grinning: :grinning: :grinning: , no jasně že nebyla. Do toho všeho Kuba řval, že chce ještě kakat, tak jsem nevěděla co dřív. Ale dobrý, telefon se vysušil, Kubík v klidu dokakal a všichni se tím náramně bavili. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo Sok, teda a ten telefon nejakej ten zapach nezachoval? By me asi pri kazdym volani prislo na mysl, kde se ten telefon koupal :grinning:
13. led 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky,...............tak jste mě ukecaly.Zítra s Ádou sjedu do města a po nějakých se kouknem.Jen doufám,že nebudou momentálně vyprodaný. :grinning:
Sokol,..............tak na hovínka máme taky sem tam nějakou vzpommínku.Teď zrovna jsem si na jednu večerní STORY vzpomněla.Ale radši Vám jí písnu do IP. :sweat_smile:
13. led 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zvedava, jestli KArot sehnala :wink:
14. led 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seymi nn, žádný zápach se s telefonu neline :grinning: ale jak jsem ho vyndala a on pořád svítil, jako že to volá, tak já jak pitomec ještě do něj volala, halo :grinning: :sweat_smile: no na mě musel být pohled. :sweat_smile:

Karot tak jak? :confused:

Jinak my jsme dneska procházku bojkotovali. Je tam zima, tak peču štrůdly, malej chrní u nás na posteli a odpo přijede asi kamarádka s dětma, tak to tady zase bude byt vzhůru nohama. :grinning:
14. led 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak do noeho roku vse nejlepsi vsem!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

my vanoce pekne,vesele! Ale uplna pohoda to taky stale nebyla.si predstavte, ze me den pred silvestrem manzel tak nastval, ze jsem vyhodila do kose vsechno vanocni cukrovi!!!!A to jsem napekla deset druhu!!!!!!!!!! :sweat_smile: :unamused: ...Takova skoda...Ale chtela jsem udelat uz proste neco sileneho, pac me manzel nekdy dozere a vse mu vzdy projde...Tak jsem ho primo nas..la a nemluvil semnou do deviti vecera na silvestra :slight_smile: , pak uz to nevydrzel :wink: :slight_smile: :grinning: .Ale mela jsem zakaz peci na cely zivot.Jenze po splneni jeho tajnych tuzeb uz zase pecu, heheee :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . No a co deti na vanoce? Filipek je prospal, sofinka ani nechtela rozbalovat darky..Tesila se i ze zabalenych krabic :grinning: , ja fakt nevim, co to me dite ma v hlave. Heverem jsme ji nutili, aby naky rozbalila.Nejvetsi radost mela samozrejme z playmobilu, te zverolekarske stanice. Dostala straaaasne mooooc darku a ja nic :angry: . Jen ted po vanocich mi manzel koupil kozacky, ktere si preji kazdy rok :slight_smile: . No a jak jsme zacali novy rok? Nic moc.Jen same litani po doktorech. Filipek uz vazi 6,5kg a meri 65cm, je to chlapak, ale maminka flaka vitamin D a doktor rika, ze ma moc mekkou lebku....asi proto ji ma ted Filipek trochu priplosatelou... :frowning2: To ma z toho vecneho lezeni..Kdyz von je ale tak hodny, i kdyz lezi, skoro ho nemusim nosit...Sofie ta ma zase jiny problem. Nahodou jsem ji koukla na pipku, pac se ji v deviti mesicich stalo, ze ji srostly stydke pysky a nemela proste tu prostredni diru...Tehdy ji pomohl jeden hormonalni krem a bylo to dobre. Jenze jak uz nema plinky tak ji tam nemuzu kontrolovat jestli to zase nesrostlo a pred tydnem jsem ze zvedavosti jen nakoukla a hruza, sok, ona ma zas jen prdku a klitoris...Nejhorsi je, ze ji neprinutim ani nasilim a hrozbou, aby mne nechala ji tam namazat ci jen kouknout. Jsme ji s manzelem museli drzet oba a meli jsme co delat, abychom ji udrzeli...Ten rev...myslim, ze na nas brzy nekdo posle socialku. No a krem tentokrat nezabira, tak pujdeme pristi tyden k moji gynekolozce a jestli se ji podari ji prinutit aby ji to ukazala, tak to bude zazrak. A jestli ji to budou muset rezat, jak se to obvykle dela...au, au, moje chudinka holcicka... :frowning2: Strasne me to zarazi..Myslim, ze to z nedostatku hygieny nema, ale je fakt, ze ji buchtu meju jen tak povrchove, pac ona si nenecha na sebe vubec sahnout, to je vzdycky boj, abych ji treba umyla hlavu, namydlila mydlem...mate to take tak nekdo?
No a k tomu jsem zjistila ze mam ma hornich zubech v mezerach dva kazy!!Tak se musim objednat k zubarce,nechci, aby me to zaclo bolet...Takze jen sami doktori a starosti.
No a co vy?Koukam, ze sankujete. To my tez, je to legrace, ale taky pekna zima...
No a kde je alca, prot? Alco, uz jsi teda zase tehotna? Ja jdu v pondeli poprve po porodu na kontrolu k gynekolozce, ehmm, docela pozde, ale termin a cas nebyl...Jen doufam, ze nebudu mit rovnou tehotenskou prukazku :sweat_smile: U nas je to tez nechraneny sex...ehmmm.Tak uvidime....
Tak se mejte holky, ja jdu hajat,pac ted porad ponocuji a uz to zacina byt neunosne...nevyspala matka, spatna matka :unamused:
14. led 2010 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky,..................boby včera koupil manža,ale minuli jsme se,když jsme šli ven.Takže jsme šli s Ádou na pěšo(vstával vyjímečně v 5:30 a tak nějak jsme potřebovali zabít čas,poněvadž bysme do oběda doma nevydrželi)a když jsem přišli na oběd,museli jsme je prubnout alespoň v obýváku. :wink: Áda je nadšen a já taky,protože na pěšo se v tom sněhu nedá moc daleko dojít a pak když ho musím zpátky přesvědčovat,aby šel nebo umrznem,tak je to celkem očistec. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dnes od 3. do 8.h blil jak šakal,ale teplotu neměl,tak je jen na dietce a k dr. jsme ani nešli.
Arti,...................s tou pipinou je to snad horší,než u kluků s předkožkou.Vždycky jsem si říkala,jak maminy holek nemusí řešit to,co musí řešit maminy kluků a on to asi vyjde na stejno.Někde jsem četla,že to srůstá díky přehnané hygieně,když se jim tam vymývá nějaký maz.Ale asi je to spíš o štěstí,protože plno mamin tu hyginu moc neřeší a jsou bez problémů.Každopádně Sofinku lituju. :pensive:
A Flípek je teda kus chlapa na to,že je jen kojený. :sunglasses:
15. led 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek