• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děťátka narozená v Dubnu 2007 a jejich sourozenci III.

Jezis holky, co ? Ja nic takovyho netusila a to mi jako muzou zarust obe deti? No tak ja nevim, asi Adi prohlidnu, ale aby nemyslela, ze jsem uchyl. Fakt od te doby, co nemaji plinu, to neni jednoduchy :confounded: S predkozkou jsem tak neco pochytla, ale stejne nevim, co a jak a kdy? Karot, ty s Adamem uz neco proti zarustani provadis? Pani, budu muset nastudovat :astonished: :confused:
15. led 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
seymi,........ já to u Ády moc neřeším.Jediný,komu se to u něj nezdálo,byl dr. na chirurgii,když jsme tam tenkrát skončili s tou dehydratací(v 8.měsících).Rovnou se mě zeptal,jestli ho nechci objednat na obřízku?:zipper_mouth: :sweat_smile: :grinning:
Pak se mu to kolem roka trochu odlouplo a od té doby to jde stáhnout jen na půl.Ale potíže se zánětem a s čůráním nemá a dr. se to na roční prohlídce zdálo OK. :wink:
Jinak se to snažím nenásilně stahovat při koupání,když ho myju.Ale zase ne tak,abych ho s tím mordovala. :grinning:
16. led 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arti, tak jsem na Adi koukala a srostlou ji nema, tak ti neporadim :frowning2: Je to ale zvlastni a hlavne nevim jak bych tov tomhle veku vysvetlovala, aby se mala nechala vysetrit. To asi bude tezky :unamused:
Karot dnes jsme byli za brachou v Pardubicich a prubli jsme sane na Kunce. Super jizda, slunce svitilo, tak ze myslim, ze si Ada ty boby taky uzije. A hlavne, kdyz vam tam padlo tolik snehu, je to pro tebe fakt uleva i pro Adu, protoze to tapani ve snehu je mnohem unavnejsi, pro ty nase mrnky. :dizzy_face:
Jinak ja Ondroj nic nestahuju :confused: Normalne ho umyju, ale ze bych se nejak specialne venovala tomuto mistu, to ne?Navic me prijde, ze je tak mrnavez, ze kdyz bych se pokusila o nejaky pretazeni, ze ho snad umackam :sweat_smile: Holt jsem zvykla na jiny rozmery,no :grinning:
16. led 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
seymi,...............o sníh se nebojím.Zrovna dneska se to zase začalo sypat,takže není nic ztraceno. :sunglasses:
Tak Ondra je na to fakt malej. :wink: Tohle se řeší až tak kolem roka,pokud s tím nemá jiné potíže.
17. led 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky
dneska u nás zase připadl sníh tak zachvíli asi vyrazíme ven :slight_smile: a co vy jak snášíte sníh s nadšením nebo s depresí? :slight_smile:
26. led 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kamik,..........................my s nadšením.Tady taky trochu připadlo,od rána tu svítí sluníčko,takže jsme dopolko vytáhli boby a důkladně se venku vyvětrali. :sunglasses:
Na zítřek hlásí ty rekordní mrazy,tak jsem na to zvědavá. :sweat_smile:
26. led 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak jak se tu máte nebyla jsem tady ani nepamatuju :grinning:
My už máme taky další přírůstek v rodině :slight_smile:
A co vy jak to vypadá s dubňátkama.Půjdete k zápisu do školky když máte druhé mimi doma?A co plenky už jste všichni bez?
26. led 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mamina5,..................opožděně gratulujeme k Ellince a přejeme Vám všem hódně zdravíčka. :dizzy_face:
My chodíme do školky od října 2009.Těhotná a ani po porodu 2.dítěte jsem nebyla,tak nás vzali celkem hladce a bez problémů. :grinning:
Plenky míváme akorát na spaní.Přes poledne se Adámek počůrá málokdy,ale v noci pokaždé,ikdyž ho dáváme na nočník do poslední chvíle,než večer usne.Nevím,kdy to odbouráme,ale zatím to nehrotím.Počkám,až si na to přijde sám. :wink:
Koukám,že Luci už má v pase 41tt a Samsa 38tt.Holky,.........doufám,že se držíte a kdyžtak přeju pohodové porody. :slight_smile:
26. led 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mam, gratulka! A holky, az porodite, dejte vedet! Je to se mnou ted hrozny. Kazdy novy miminko bych chtela doma, nebo spis presneji, ze bych si porodila jeste nejaky svy :sweat_smile: No a pak musim hodit hlavu do realu a kouknout na ten mrdnajs doma. Ale stejne bych jednou....... :dizzy_face:
No a jinak me nasejrila dnes pojistovna. Davali jsme zadost na umistenku do lazni. jenze se urednikum nelibi, ze je tam uvedeno, ze jedu jeste s jednim ditetem a to uplne zdravim! Je jim jedno, ze mu bude 8m a ze nebude mit narok ani na jidlo a ani na luzko. Oni to proste neproplati :angry: Tudiz musime vyplnit novej papir(Ondru tajit) a pak do lazni zavolat a domluvit si pokoj se soc.zariz. Se podelam z nich! A taky teda jestli dostanem takovej pokojik jak v loni, a dam tam jeste postylku, tak to se tam ani nehneme! No uvidime. Jezdi tam maminky i s trema detma a zvladnou to. Mozna se domluvim priste s doktorem a napise i pro Ondru nejakou proceduru, aby to pojistovna platila i jemu a mel i postel. Kurnik, to je na sisku :rolling_eyes:
A teda mrzne az prasti, ale to slunicko :dizzy_face: No krasna zima!!!! Hned bych sla na bezky! chjo
27. led 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holcicky, dneska jsem se tady k te zidli pribila hrebama, at neodejdu, dokavad nenapisu:sweat_smile: Takze jestli to vzdam, dobre mi tak, budu mit dury v tele:sweat_smile: :grinning:
Dostala jsme miirnouckeho zjebana od Syeminky, ze na vas seru, tak to fakt jdu uz napravit :pensive: neni to tim, ze bych na vas fakt srala, ale jsem lina..cas i mam, ale proste ho radeji vyuzivam k tomu, abych se svalila na gauc a nehla nicim, jen odfunuju, nemluvim, a odpocivam a pocitam dny do duchodu:sweat_smile: A jeste teda hackuju:grinning:

Predne se strasnym zpozdenim preju vsem , vam maminkam, Vasim detem, manzelum, rodinam, stastny rok 2010, hlavne pro vsechny zdravi, domaci pohodu, pokud mozno pro partnery praci, vime jak to ted je :pensive: Kdo je v tom, at porody probehnou bez komplikaci a co nejmene boli a na konci toho vseho jsou krasna zdrava detatka :dizzy_face: Kdo neni v tom a chce byt v tom, at se brzy podari a kdo neni v tom a nechce byt v tom, at ani neni zadna nehoda:slight_smile: proste at se kazdemu dari tak, jak si preje:slight_smile: Na vsechny nase tehulky myslim obzvlast, a trosku jim i zavidim, ja bych rodila z fleku:sweat_smile: Tak holky, zlomte vaz :dizzy_face:

Ted nejak nevim kde zacit:sweat_smile: je toho strasne moc..asi prvne shrnu theusku:grinning:
Theuska, to je zlaty decko:sweat_smile: ja moc nemam si na ni co stezovat, ona je proste skvela:sweat_smile: jako, svoje mouchy ma, ne ze ne, svatozar nema:sweat_smile: urcite me nekdy strasne rozciluje a irituje a mam chut pritisknout ji polstarek na pusinku:sweat_smile: Ale to je jen proto, ze jsem hoodne rychle zapomnela, jake miminko byla nase prvorozena, tedy Nelinka:sweat_smile: oproti ni ma ta nase Thea tedy opravdu svatozar:sweat_smile:
Takze, nikdy mi jeste neusnula u prsa:sweat_smile: prvni scifi:grinning:Vzdy se nakoji, kopne do me a to znamena, at ji dam okamzite, ale okamzite do postylky, ze chce v klidu, tme a SAMA usnout:sweat_smile:(pokud je cas na spanek)
Druhe scifi, moc se nechce chovat:sweat_smile: proste razi heslo: "ocáť pocáť" :grinning: jako jo, pochovejte si me, kdyz musite, ale chvilku a pak me zas nechte:grinning:
Treti scifi, miluje jizdy v kocarku:sweat_smile: (kdo ma dobrou pamet vi, ze Nelinka v kocarku pomalu zvracela, jak ho nesnasela:grinning: ), ona proste jak vidi kocarek, placne si semnou a radosti zaviskne a jeste mi podekuje, ze jsem skvela maminka:grinning: Uplne se sprajcuje, kdyz dlouho trva oblekani, a skace sipku do korbicky, cela se zavrta, sama si zapne fusak a jen s vrnenim ceka, kdy se obuju a vyrazime:sweat_smile: A ja muzu jezdit a jezdit a jezdit a holcicka ani neduta, abych naaahodou nezamirila uz k domovu a jeji cesta neskoncila:sweat_smile: A v kocarku spi a spi a spi, nebo cuci a cuci a cuci, opravdu ani neduta a smeje se a smeje:sweat_smile:
Treti scifi - nerve!!:sweat_smile: Ona se ihned po vzbuzeni rano smeje a smeje se na me po cely den:slight_smile: Smeje se mym neduchaplnym vtipkum, smeje se, jak varim, jak ulozim, smeje se na lustr, na Nelinku, sneje se pri prebalovani a dneska se dokonce smala, kdyz videla odsvavacku na soplik, uz mene se smala, kdyz jsme ji tu odsavacku vrazila do nosu:grinning:
Jako taky rve, ne ze ne, ale rve jen pokavad si nevsimnu, ze je posrana a to uz kdyz ji pokladam na prebalovak tak se zase smeje, a ma vyraz ve tvari, jako ze mi odpousti, ze nemuzu vedet preci vsechno:sweat_smile: Pak zaplace, kdy ma hlad(ale to malokdy, ona moc neji:sweat_smile: )ale tady zase jakmile vytahnu prso a ona zahlidne bradavku, tak uz se preze slzy smeje:sweat_smile:
A pak jeste rve, kdyz chce spat, ale jakmile polozim, fiknu dudel do huby, tak spi:sweat_smile:
Pres den si lebedi v lehatku a pozoruje vsechno kolem, shovivavym pohledem sleduje Nelinku, jakoze je to uz pubertacka, ale co uz:grinning: 3x denne spi a koupem o pul 6 vecer a v 6 jde do postylky a spi, kojim teda 2x v noci a plus mozna jeste tak 2x nahazuju cumel a vstava se v 6 rano, clovek by rekl, ze napikacu:sweat_smile: ale mne to vyhovuje, v pameti mam vyryto, jaky dabel byla Neluska:grinning:
Theu je taktez drobek jak nela, ac to na fotkach a vlastne ani v realu nevypada, protoze ma 456 bradicek a skranecky jak krecek:grinning: ale ve 4,5 mesicih mela 5500 g, coz je sice vic, nez mela nelinka v tomto veku, ale zase ta mela nizzsi porodni vahu a ve finale Theu pribrala jeste min:sweat_smile: ale ja to vuubec neresim:slight_smile:
Co se tyce dalsiho srovnani s Nelinkou, tak oproti ni je ted lenoska mrnava:sweat_smile: je to valibuk, co se nepohne o nic vic, nez je nutne:sweat_smile: tady jen mala poznamka, Nelinka si poprve sama stoupla v postylce, kdyz mela 5 mesicu a 2 tydny:sweat_smile: Thea ma ted 5 mesicu a dva tdny a ukazuje na nas fakace, kdyz ji o neco takoveho pozadame a jeste v nas vyvola pocit, ze jsme uplne debilni:grinning:
Jako, otoci se na bokl otoci se ze zad na bruch, dokonce uz vysmykne i tu praculku, dokonce se vedome uz i otoci z briska na zada, ale to je tak vse, nejaky kolinka, postrkovani, nebo tak neco, o tom se semnou nemini bavit:sweat_smile: a to je mi taky jedno, ja proste vim, ze kazde decko jednou poleze, sedne si, stoupne si, udela krok :dizzy_face: neni kam spechat, aspon mi dele zustane tou malickou miminci holcickou co se mi prisaje na nos v domneni, ze je to prso:sweat_smile: co me cdlou ozuzla, kdyz k ni priblozim tvar :dizzy_face: co lezi jak bochnicek chleba na zemi a rehoni se na cele kolo :sweat_smile:
je to proste moje mala hodna zlata holcicka :dizzy_face: je zatim zdrava, az na mirnou rymu, ktera nas ted postihla, ma uz nausnice, tak se tvari mirne povysene, ale ja ji srazim hrebinek:grinning:

No a Nelousek :dizzy_face:
To je taky moje mala velka princezna :dizzy_face: je hodna, posloucha, pekne ji :grinning: je s ni ohromna sranda a dostava me do situaci, kdy fakt nevim z ktere do ktere:grinning: chce se mi smat, ale z vychovne hlediska musim proste neco podniknout, ale cini mi to nemale obtize, protoze se mi chce straaasne smat:sweat_smile:
je trosku prisprostla a acje to k nevire, odeme to nema, ja fakt doma sproste nemluvim, jenom kdyz spi:sweat_smile:
Onehda jsme se divaly na pata a Mata(na toho hledime ted furt, uz vim, jaka maji cisla domu, jak maji vymalovane jednotlive pokoje, vim, ze Mat je trosku min hloupej:sweat_smile:, znam nazvy jednotlivych kapitol nazpamet, jak byly natoceny:sweat_smile: ) a v jedno z dilu zas neco vyvedli, jako proste vzdy a Nelinka se na to uz asi nemohka divat a jen tak pro sebe, znate to, ze si neco zamrucite pod vousy:grinning: prohlasila, ze jsou to blbci:sweat_smile:
Kdyz uu nas bylo na namesti rozsveceni vanocniho stromu, tak tam bylo podium a nejake deti predvadely program, my stali az vzadu, ponevadz nelinka blbe nese lidi:grinning: a ona nevidela, tak se po nejake dobe asi hodne nastvala, otocila se na pate a ze jde dom, ze by se tady na to mohla vysrat:sweat_smile:
A vysrat by se koneckoncu mohla na vsechno:sweat_smile: na zavazovani tkanicek(nejde ji to, na rozepinani knofliku- nema trpelisvost, atd atd, cokoliv ji nejde, tak se na to muze vysrat:sweat_smile: Zajimavy je, ze v normalnim slusnem slove R nerekne, to rika L, ale VYSRAT se, rekne pekne:sweat_smile:
Jednou, to jsem zrovna varila, ke mne moje mala velka holcicka prisla, stipla me do zadku a rekla:" tak co štabajzno, jdeme na to? :sweat_smile: "
V polsedni dobe nas dostava svyma hrama, to je lahoda ji sledovat:sweat_smile: Ma pokojicek plnej hracek(timto jsem se utvrdila v tom, ze uz ji fakt zadnou hracku nekoupim) ale vubec si s nima nehraje, ona je totiz expert na vymysleni her,svych vlastnich:sweat_smile:
Uplne nejcasteji si hraje na vedeckou laborator:grinning: Cele dny sedi u vseho Ikea stolecku, na nem ma sklenicku, hrnecek, nebo proste neco s vodou a vytvari lektvary:grinning: natrha do vody kousky papiru, k dispozici ma mou jedidnou rtenku, kterou Theuscinym hrebinekm pekne strouha do vody:sweat_smile: prida trosku natrhaneho toaletniho papiru:sweat_smile: to vse micha stetcem na malovani. No a vznikly tekutinonapoj bud a) nabizi jako delikatesni pokrm vsem, kdo je ochoten s ni popit kavicku:sweat_smile: nebo b) onim stetcem natira vse, co ji prijde pod ruku:sweat_smile: ja s ni kavicku nepiju, protoze se mi obvykle chce zvracet:sweat_smile: A tak na vsem je zaschly papir, je mazlavy od te rtenky a vypada to taktez na pobliti:sweat_smile:
Dale si hrajeme denodenne na doktora:sweat_smile: K dispozici mame onjekcni strikacku, nuzky, tycinku do ucha, obinadlo, uz jednou zminovany stetec:sweat_smile: a xkrat pouzitou naplast:sweat_smile: Nelinka je vzdy lekar, Jirka je vzdy sestricka Irka(Jirka) a ja mam vzdy nejaky zdravotni probmel, nicmene ten je mi vzdy dopredu doporucen, Nelinka nejaky prkotiny neleci:sweat_smile: nejcasteji mam vyhrezla streva:sweat_smile: Utrzenou nohu:sweat_smile: A posledne mi tekl mozek:sweat_smile: A ja vam prisaham, ze u nas doma se Nelinka nediva na zadne krvaky, na televizi temer vubec ne...takze to ma od babicek, ty taky ale prisahaji, tak asi je nelinka od prirody sadour a buhvi, co se nam z ni vyklube:sweat_smile:
JAkmile prijdu do cekarny(sanitka pro tak vazne pripady jako jsme ja, nejezdi, minule po mne chtela doktorka nelinka hned zkrahe poplatek za dovoz a to jsme mela zrovna vyhrezla streva:sweat_smile: )takze prijdu do cekarny a obvykle tak hodinu cekam, minule jsme se ohradila a Nelinka mi odsekla, ze pije kavicku:sweat_smile:pak teda prijdu na radu a po sdeleni me diagnozy( tu sdeluji ja sama, doktorka pak uz je prikyvuje) je mi brutalne pichnuta injekce, pak jsem brutalne rozstrihnuta, kdekoliv, to je jendo, hlavne ze hodne nahlas zarvu:sweat_smile: a pripadne jsou mi navracena streva, mozek, noha apod, na sve misto a odchazim:sweat_smile: kontrola je vzdy za či(tři) hodiny:sweat_smile: a tak furt dokola, vetsinou stihnu za vecer mit vyhrezla streva, vyteceny mozek utrzenou nohu a nekdy i vypadnute oko:grinning:
Sestricka je jen na okrasu, jeji ukol je, ze musi furt dokola rikat, :" to vydrzite pani"...:grinning: tak to Jirka furt rika:sweat_smile:
Noa vrchol dramaticke tvorby v nasi rodine je, ze Nelinka je Pinčita Šuurka a Jirka je Pinč na bílem koni:sweat_smile: (princezna snehurka a princ na bilem koni) a nelinka je Jakoze mrtva(tak to rika, jakožemrtva su:sweat_smile: ) a Pinč pricvala a polibi ji a ona uz neni mrtva a maji svatbu:sweat_smile: tak je oddam, bri obradu ma Jirka omotane kolem sebe plinky a Nelinka deky:sweat_smile: a az je oddam, tak zas dokola, Suurka umre a Pinc musi pricvalat:grinning: a tak treba dve hodiny:sweat_smile:
Tak to jsou nase hry, hlavne ze pod stromecek dostala ikea tabuli za 700,-, lego a x milion hracek(od nas jen tu tabuli, mame jeste rozum, ale babicky o neho prisly), vubec si s tim nehraje:sweat_smile:

No a ja jako manzelka, maminka a clovek se mam taky docela dobre, jsme teda malicko tlusta, ale vcera jmse s Jirkou zahajili odtucnovaci kuru:sweat_smile: oba:grinning: a uz mam za sebou od vcerejska celkem 7 drepu:grinning:
Jsem fakt takova jakasi sadelnata..ne primo tlusta, ale proste , hm, jak to rict, nezpevnena, nebo co:sweat_smile: Vsechno se mi trepota, nehezky hybe, pohybuje, ac nechci:sweat_smile: bricho mi nejak zustalo a ne a ne pryc..ale ja taky slusne zeru, proste mi chutna a myslim si, ze se mi roztahl zaloudek:sweat_smile: tak proto...ale ja zhubnu, myslim, ze i tech 7 drepu na mne jde uz videt:sweat_smile:
Jinak jsme ale spokojena, Jirka mi pomaha co muze, opravdu pred nim smekam a chvalim , nic mu neni zatezko, v noci kdyz uz nemuzu(ano, i takove noci jsou a nemluvim o sexu :sweat_smile: )tak vstane a stara se o decko a ja spim, o viknedu vyhradne spim a on se stara :slight_smile: ta pece o dve cacorky nas trosku zmaha, ja chodim v 9 vecer spat:sweat_smile: a na sexu se domlouvame vzdy v nedeli a pekne si to naplanujem, jako kterej den:sweat_smile: to mi pripomina, ze fakt musim poresit antikoncepci, ponevadz jsme dostala MS :rolling_eyes: 5 mesicu po porodu....se na to vyseru(ne, fakt to nema Nelinka odeme - tuto vetu :grinning: )....

No a zaverecne okenko, sere me ten debilni snih a mraz a uz chco jaro:sweat_smile:
27. led 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejej, koukejme, kdopak to tu pisal! :sweat_smile:
Ta Nelinka, to je cislo! Koukam fantazii opliva nesmirnou a srandu si s ni uzijete! U nas ted taky spis frci hry na JAKO nebo tak a hracky pouzivame minimalne. Teda Adi je pecovatelka, tak jsou porad u Ondry v postylce narvany plysaci a panenky, tudiz on pres den spi jen v kocarku. Dneska za mnou Adi byla a pry maminko sezen mi nekde injekci. Potrebuju naockovat medveda. :grinning:
Jsem rada, ze se mate hezky. A jen okrajove, jsem te neprudila. Ja mela vazne obavu, ze vam neco je a proto nemas cas :confused:
A taky me tesi, ze nemam jen ja ty pocity, jit z fleku rodit :grinning: Si rikam, ze se me ty hormooony musely zblaznit :sweat_smile:
28. led 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
musím oznámit novinu Lucka už porodila chlapečka Honzíka dnes ve 2:45 ráno.
Vážil 3550g a měl 51cm a jsou oba v pořádku.
Takže moc moc moc gratulujeme a posíláme pusinku :dizzy_face:
PS:všechny zdravíme :wink:
28. led 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci,..............móc gratulujeme ke krásnému chlapíkovi a přejeme Vám s Adámkem všem hódně zdravíčka. :dizzy_face:
28. led 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucko, Sarinko a Honziku!gratulujeme a prejeme hlavne hodne zdravi!!!!!!!!!!
28. led 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci :dizzy_face: vse nej :dizzy_face:
28. led 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratrulujeme!!!!!!! Hlavne zdravi aby byla a pak uz to pojede samo! :dizzy_face:
28. led 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Arti,................koukla jsem Ti do alba a můžu říct,že jak Filípek,tak i Sofie tatínka teda nezapřou. :sunglasses:
29. led 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak deti usnuly, tak si rikam, ze se zase podivam na kone, co je noveho a prectu si vas.

Teda alco, ty jsi fakt spisovatelka! Tebe cist, to je zabava. Ty bys i o ho-nu napsala tak, ze by to cetl s potesenim cely narod :grinning: !!! Theuska mi pripomina naseho Filipka. Ten se take rad vozi, vetsinou se i nerad nosi.Kdyz chce spat a neni uplne pretazenej, tak ho soupnu do postylky, pustim kolotoc a nez napocitam do deseti, tak spi. neni to sice pravidlem, ale nake uspavani na rukou, to fakt nesnasi, to se krouti a proste chce, abych jej zachumlala do deky a dala do postylky. Vstava tak v 6:30, coz trochu na pytel,pac s nim pak musim do osmi poskakovat, delat blbiny a v osm chce zas chrnet a to pak akorat vstava Sofia, takze jsem pekne nedospala... Rikam si, 6:30 je jeste krasny(to se Sofii jsem vstavala mezi patou a sestou), ale jdu vetsinou spat pozde v noci a pak to nocni kojeni a jsem proste rano nepouzitelna...Manze mi moc nepomuze,pac je ted zkouskove a sedi cele dny v knihovne a nebo je v praci...Zacinam jej podezrivat, jestli neobletuje nakou slecnu knihovnici :wink: ...
Za posledni dva tydny jsem vystavena, vydudana, nevyspala, vztekla a bez sexappelu :grinning: (doufam,ze je to anglicky dobre, ja spis tu nemcinu, vite).Navic se mi udelaly BEDARY!!!!!!!!!!!!!Hruza. Jo hormony, ze by zase zacaly fungovat, o jej...Jsem si delala tehotensky test a byl NEGATIVNI!!!!!!!!!!!!!!Prozatim! :grinning: .

Jinak, jak uz jsem tu psala, sofinka ma sinochye na pipce...Po neuspesnem domlouvani, aby se dala dole mazat kremem, jsem ji zavedla k me zenske lekarce, ale ta se nedala dole vubec prohlednout.Tak jsme doma nasadili vazne a rozhodne ksychty, ze se proste pipka mazat bude a hotovo. No chuderka se trasla strachy a rvala, ze ji to boli, ale ja ji neverim, ona je trochu hysterka :astonished: .Ted uz se namazat necha, ale musim ji drzet ruku, tiskne sveho plysaka a mezitim ji musim desetkrat objimat. Ale abych ji tam koukla, to ne! S manzelem jsme to jednou zkusili a myslim, ze se ji to uz rozlepuje... nas detsky lekar rikal, ze na trilety prohlidce se na to stejne kouka, tak to ted resit nebude, ale my mazem.

V pondeli bychom mely jit do skolky a zacneme se zvykanim. Tak dlouho uz se tesime, ale jsme nemocni, tak nevim, jestli tam vubec pujdem...Tyden pred nastupem se tu v DE chodi pro potvrzeni od detskeho, ze dite muze nastoupit, hahaaaaaaa a tak jsme tam byli a hned jsme si nakeho toho bacila i s potvrzenim domu prinesli...Jestli jsme zbytecne zaplatili 10EUR a budem muset jeste pro nove potvrzeni, tak pekne dekujem! Vcera v noci mela Sofie peknou horecku, dnes taky jeste, ale uz to slo...Ale v noci jsem myslela, ze se zblaznim. Nase princezna totiz vcera nemohla jaksi kadit, bolelo ji to a tak se rozhodla, ze bobek tlacit ven nebude a tak porad behame na zachod, ze chce a na zachode si to zase rozmysli, pac ma strach..jenze on musi ven, ze a tak se uz trochu pripokakala...Jenze dnes rano jsme ji uz ze zachodu nepustili a musela tlacit. Chuderka moje mala...Kdybych mela doma naky glycerinovy cipek, tak bych ji ho dala, ale..No a kdyz uz neco bylo venku, tak ji to manzel proste vyndal...Jako by nestacilo, ze ma horecku a jeste tohle...Pak jsem si musela vyslechnout, ze je to moji kuchyni, ze nevarim polevky... :rolling_eyes: Jenze tim bych asi muze nenasytila, ne?Je fakt, ze jsem polevku varila pred tydnem, ale myslim, ze kdyby vic pila a ne jen same kakao a bombonky, tak by se to nestalo. Ona me vzdycky zlobila s jidlem a zlobi porad! Snidani do ni musim rvat, obed sni, ale veceret se ji uz taky nechce. Ja uz nevim, co ji mam varit. Tak by me zajimalo, co jedi vase ditka nejradeji. Nase by jen kasi a parecek a parecek jen tak do ruky! A samotny salam...
Chtela bych psat, jak je nam fajn a tak, ale jsem desne vyrizena a doma mame bordel, nemam vubec silu neco uklidit!Ted u nas byla na par dni mamka, ale nez jsem si trochu odpocinula, uz zas jela...Seymi, Alcatko, jak to mate s kojenim spi vam deti v noci? Ja Filipa kojim tak 2x-3x za noc. Moje setrenice rika ze je to moc, ale malej si vetsi pauzy dela spis po 20.hod a nekdy odpoledne, jinak kojim co 2-3 hod.
Tak jsem napsala zase roman, kdo to bude vubec cist? Asi se pustim do uklizeni HRACEK :grinning: , ty jsou totiz vsude!!!!!!!!!!A pak na veceri...Tak se mejte a at se vam dari!
30. led 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Arti,.............já teda nikoho nekojím,ale taky vstáváme tak mezi 6tou a 7mou.Ale je pravda,že se mi už kolem 21té zavírají oči,takže chodím spát se slepicemi. :grinning: Třeba až začneš u Filípka s příkrmy,tak se vyspíš líp. :wink:
Co se týče toho jídla,tak já měla u Ády podezření,že skoro vůbec nejí(většinou to srovnávám s dětmi ve školce,protože tam jsou schopné do sebe nacpat po sobě polívku i s 2.chodem,což je pro mě u Adama trochu SCI-FI :sweat_smile: ),ale co jsem si teď přečetla o Sofince,tak jsem se vcelku uklidnila. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ráno máme po probuzení Nutrilon(210 ml),svačina je tak za 2 hoďky(buď ovoce nebo namazaná půlka rohlíku),za další 2 hoďky polévka(miluje kuřecí vývar s nudlemi,vločkovku,brokolicovku a čočkovku),pak jde spát asi tak na 1-1,5 hoďky,pak si dá 2.chod,za další 2 hoďky Lipánka nebo Pribiňáka a večer jsme pořád na krupičné kaši. :sweat_smile:
Jsou dny,kdy s ní všechno,ale někdy mě prostě přesvědčuje:"Nuchutná!"...... :grinning:
Ale nejsem zase tak horlivá matka,abych mu vymýšlela 10 chodů najednou,aby mi vůbec něco snědl.Prostě uvařím a buď to sní nebo ne.Bonbóny(většinou kupuju JOJO,kde jsou přírodní barviva)a čokoládu dostává jen v případě,když sní oběd a když si na to zrovna vzpomenu. :sweat_smile:
Takže ta zácpa může být klidně z kakaa,protože to hodně staví.Stejně jako čokoláda a cola.
Jinak můžu říct,že teprve ve školce přišel jídlu na chuť,protože vidím,že tam jí všichni jeho vrstevníci. :wink:
Takže až Sofinka s tou školkou začně,tak Tě třeba taky pak překvapí. :slight_smile:
31. led 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, moc gratulujeme!!! Tak další "dubňátko". :slight_smile: paráda!!!
¨
Arti, z toho tvýho příspěvku vůbec není vidět, jak jsi hotová. Těžko říct, jestli začne líp spinkat, až začnete s příkrmama. Oliver, co si pamatuju, tak spal od začátku nádherně. Nikolas spal od začátku na prd a do dneška jsme se za těch deset měsíců nevyspali. Do nějakého devátého měsíce vstával co hodinu, maximálně dvě. Teď se budí tak třikrát za noc s tím, že když mu rostou zuby nebo je něco v nepořádku, tak zase co dvě hodiny. Je to morbidní. Každopádně ti moc přeju, aby se to srovnalo. Třeba s těma příkrmama. A co se toho kadění týče, tak fakt zkus ty poblívky. Mám kamarádku, který syn trpěl zácpama a dostal se s tím do nemocnice. Tím tě v žádným případě nechci strašít. Ale je fakt, že polívky mají něco do sebe. Já je teda taky ani omylem nedělám každý den, ale je fakt, že když je delší čas vynechám, tak má Oliver problém se vykadit. Moc držím palce, aby se všechno vyřešilo co nejlíp!!!
31. led 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlouvam se za vpad, Alcatko, po dlouhy dobe nakukuju a koukam, zase roman :slight_smile: Nadhera, je videt, jak mas svoje deti rada...v pristim zivote chci byt Tvym ditetem! :slight_smile:
1. únor 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky vsem, tak se po dlouhe dobe taky ozyvam..uz mam konecne po zkouskach, cekaji me v cervnu inzenyrske statnice a pak konecne padla!!:slight_smile: snad..

Maly je rozumbrada, vcera jsme byli na karnevalu, byl za klauna, hrozne mu to slusela, pak dodam foto a vyhral spooustu cen a porad chtel soutezit a zpival do mikrofonu a vubec se naboji..jde s kymkoliv, fakt je uplatny..:slight_smile:) za kokinka:slight_smile:)

Resite jidlo-taky mame problem,snidani nechce, obed jak kdy,veceret je liny..ale bonbony by mohl na kila..takze jsme zprisnili a davame jen po jidle...

Do skolky choi,moc rad, ale zatim muze jen 5 dnu v mesici..ja bych ho davala i vic, potrebuju psat diplomku,ale muze az od 3 let,kdy mi konci materska...

Gratuluju vsem maminkam a drzim pesti snazilkam...

Ja uz byla taky cekatelka,ale bohuzel si to nase mimi rozmyslelo :frowning2: no, a ted musime mit aspon 3 mesice pauzu,aby se to dalo vse dohromady a telo si odpocinulo, takze dalsi snazeni musi vydrzet do leta.. coz je mi dost lito, chtela jsem uz druhe mimi co nejdriv... tak snad se nam to pak podari take napoprve a vydrzi to a ja se konecne dockam...

hezky den vsem!!!
1. únor 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobiny, nemam moc casu, ale hlasim dalsi mimnko :dizzy_face: Narodila se malinka Sabinka :dizzy_face: 49 cm a tusim 2800 g a je to holcicka od Samsy :dizzy_face: Holky jsou okej:slight_smile:

Samsi, gratulujuuuuuuuuuu
1. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeis, Ani, to je mi moc lito :frowning2: tady v te nasi diskuzi tohle potkalo uz nejak moc holek...alůe utechou ti snad muze byt, ze vsechny(Aspon co vim) uz pote mame detatko...drz se a moc na vas myslim, at se to pak brzy podari..:slight_smile:

Agedren diky, treba se ti to podari, my totoz jeste zdaleka neskoncili:sweat_smile: :grinning:
1. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jinak teda me to moc potesilo :dizzy_face: :pensive:
1. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je, Samso, gratulace :slight_smile: At se dari :wink:
1. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aninani,............ tak to mě mrzí. :frowning2: Ani nevím,že jste se snažili od další mimi.Budu držet palce,ať ty 3 měsíce rychle utečou a můžete se úspěšně snažit dál. :sunglasses:
Samsi,..............móc gratuluju k Sabince a přeju celé rodince hodně zdravíčka. :dizzy_face:
2. únor 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratulujeme Samse, moc pekne jmeno, na moje narozky :grinning: tady u vas to s deckama fakt jede :slight_smile:
2. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pridavame se ke gratulantum!!!!
2. únor 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem...

tak se hlásíme a děkujeme za gratulace :slight_smile: a rovněž gratulejeme Samse k narození Sabinky :dizzy_face:
V rychlosti k porodu...dá se říct,že to byl fofr :sweat_smile: Ve středu večer kolem 23:00 mi praskla voda,tak jsme se v klidu oblíkla a vyrazili jsme na cestu.Měla jsem jen mírné bolesti v podbřišku cca po deseti minutách.Dorazili jms e do porodnice,kde proběhlo vyšetření,monitor atd.Nález prý nějaký byl,ale zatím to na porod nebylo.Tak jsem se ubytovala na pokoji a manžela poslali domů a že potom zavoláme.Ulehla jsem do postele a pořád dokola si říkala,že se musím prospat,aspoň chvíli ať máme sílu.Po hodině přemlouvání to stejně nešlo,protože ta mírná bolest se začala stupňovat,tak jsem se vydala za PA asistentkou poprosit o nějaký prášek na bolest,abych se mohla ještě
prospat :sweat_smile: Tak nastalo další vyštření a bylo mi zděleno,že už jsem otevřená na 7cm,takže si mě vzaly na čekatelák a volala jsem manželovi,že už může jed zase za náma :wink: že za chvíli rodíme.Chudák,zrovna usnul,když jsem mu zavolala.Já jsem se zatím rochnila ve sprše a čekala na příjezd manžela a jelikož si nás prcek vybral jít na svět v tý největší vánici,tak jsem měla obavy aby vůbec dojel včas :confused: ale je šikovnej a stihnul to,já už ležela na křesle a začínalo se čekat na kontrakci,aby jsme mohli začít tlačit a to už jsem měla manžílka vedle sebe :dizzy_face:
Nakonec jsme to všichni krásně zvládli a asi na šesté zatlačení byl malej venku v 2.45 h.takže celá příprava k porodu nám trvala necelé čtyři hodinky :dizzy_face:
To je tak asi všechno :slight_smile: od neděle jsem už doma a Honzíček je zlatíčko :dizzy_face: Až bude zase chvilička,tak dám fotečky,nebo odkaz :wink:
Zatím pa pa a všechny zdravíme :slight_smile:
2. únor 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek