• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děťátka narozená v Dubnu 2007 a jejich sourozenci III.

Tak odkaz mi zatím nefunguje :frowning2:
2. únor 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď už to funguje :wink:
2. únor 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci,.............Honzík je nádherný miminko.Povedl se Vám. :sunglasses:
2. únor 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, je to bobecek malickej :dizzy_face: krasny kluk jako buk :dizzy_face: a porod bezva, ses sikovna :dizzy_face:
2. únor 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mo to je krasnoucky miminko, hned bych si dala rict :dizzy_face: Ty jo co se to s tema mejma hormooonama stalo po tom druhym porodu...nestacim koukat!
Alco koukala jsem na vecer na TV a nejakej dinopark sneznej tam u vas mate prej :sweat_smile: Delal to tatinek jeden. nejdriv jsem tipovala Jirina, ale pak ukazali jinyho chlapa :unamused:
3. únor 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jdu oznámit, že v neděli se nám narodila dceruška Sabinka, 2800 g a 49 cm. Dneska nás pustili z porodnice.
Všechny vás moc zdravím, sice sem moc nechodím, ale dočítám poctivě. Mějte se všechny krásně. :slight_smile:
4. únor 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
je, dalsi mamina.. tak samso moc gratulujeme!!at se Vam dari:slight_smile:) :slight_smile:
4. únor 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak předně moc gratulujeme k novým miminkům, Ani tobě držíme moc palečky, ať už jsi v pohodě a neboj, ono to uteče a další bobísek už bude ok. :wink:

Jinak my máme za sebou rušných 14 dní. Nejdříve malej dostal jen rýmu, no tak jsem říkala dobrý, byli jsme 4 dny doma, jenže v neděli večer dvakrát tak ošklivě zakašlal, že jsem teda měla strach. No a když jsem ho kolem desáté budila na čůrání, tak už to byla krize. Nemohl popadnout dech, chraptěl jak blázen, takže jsme ho naložili do auta a směr pohotovost. Samozřejmě diagnoza zněla laryngitida. :frowning2: Okamžitě hospitalizace, že je to akutní, malej dostal čípek a byl v poho. :grinning: V pondělí celý den dobrý, odpo nám mudra řekla, že v úterý půjdem domů, jenže v noci se opět zhoršil, takže se nám ten odchod posunul. Už to podruhé nebylo tak hrozné, ale čípeček byl také. :pensive: Ve středu nás pustili a malej už byl dobrej. Sice máme ještě rýmu a odkašlává, ale dobrý. Dneska jsme byli na kontrolu u mudry a prý, že by ho nechala ještě přes víkend doma. No tak s tím jsem samozřejmě počítala, taky do těch mrazů ho táhnout se mi stejně nechce, takže v pondělí už vyrazíme ven. :wink:

Jo a fakt sranda. V úterý k nám do pokoje přišla vrchní, že prý nesmim dát malýho po obědě spát, protože přijede česká televize něco natáčet. Zpívaly a tancovaly tam holčičky, přijel Petr Bende, zahrál nám 4 písníčky na kytaru a za půl hoďky bylo po všem. Jenže měli začínat v půl druhý a televize si přijela až v půl třetí. Takže všechny děti protivný, já teda taky :sweat_smile: , a to dokonce ráno propustili jednu maminku s holčičkou, ale mudra jí řekla, že může odjet až to bude natočení. :confused: :rolling_eyes: Jako fakt komedie. Pro telku by se všichni přetrhli. :fearful: Každopádně dávají 20. února od 21 hodin na čt 1 benefiční koncert pro kapku naděje a bude to prý na naší nemocnici. To bude zase ostuda, jak nás tam natáčeli. :sweat_smile:
5. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokol,..............my jsme od pátku taky marod. :confounded:
Adam večer začal blindit a měl 39 C,tak jsme přečkali noc na čípkách a černém čaji.Ráno jsme zajeli na pohotovost a angína jak vyšitá(naposledy jsme jí měli před rokem a půl).Dostali jsme Ospen a včera odpoledne jsme tam jeli znovu,protože Áda nezahmouřil oka celou noc a ani v poledne nezalehnul.Pořád si stěžoval,že ho bolí bříško,tak jsem ho začala rychle oblíkat a manža se sám nabídnul,že sbalí věci(kabelku s doklady,pítí apd.)a jelo se.Dr. mu prohmatala bříško a radši nás poslala na chirurgii s tím,že nás tam pošlou na UTZ,vezmou moč(měl potíže s čůráním,..........když chtěl,tak to nešlo a pak se třeba z ničeho nic pročůral)a případně krev.K mé nelibosti tam byla zrovna dr.,se kterou jsem se tam potkala loni v březnu a tak mi bylo jasné,že s ní bude při nejmenším trochu potíž. :grinning:
Šáhla mu na bříško,řekla že mu nic není a že můžeme jet domů.Tak jsem se jí zeptala,jestli by nás pro klid duše neposlala alespoň na UTZ,tak na mě koukala jak sůva a nechápala, o co mi jde(to nemluvím o tom,že jsem zaplatila 2krát 90kč a nejela jsem tam jen ze svého rozmaru).Tak jsem jí řekla,že dr. z pohotovosti nás na UTZ chtěla poslat rovnou,ale radši nás poslala sem kvůli těm odběrům.Dr. nelenila a vytočila linku na pohotovost a jelikož tam bylo obsazeno,nezbývalo jí nic jiného,než mi tu žádanku vypsat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Na UTZ se naštěstí "jen" zjistilo,že má zvětšené uzliny a je zaplynovaný.Když jsme se se zprávou vrátili,byla dr. jako med.Chtěla nás na dnešek poslat na kontrolu do dětské ambulance,ale řekla jsem jí,že si radši zajdeme k naší dr.Ráno jsme tam byli a za týden máme přijít na kontrolu i s močí.Áda je na tom už trochu líp a dokonce jsme se v noci i trochu vyspali. :wink:
Jo a taková perlička ze včera.Byli jsme tam autem a když jsme se vrátili se zprávou z chirurgie na pohotovost,chtěli jet pak domů.Jenže jako na potvoru nešlo nastartovat auto.Manža okolo něj lítal jak zběsilej,nadával...........můj mobil zůstal doma a jeho byl vybitý. :grinning: Tak jsem si od něj vyžádala klíče od baráku,vytáhla jsem Ádu z auta a šli jsme na bus.Manža byl v šoku:"A to mě tu jako necháte samotného s tím autem?!" :sweat_smile:
Tak,co jiného jsem měla dělat.Pořád to byla lepší varianta,než s Adamem mrznout v autě,které se třeba po 2 hodinách marné snahy nedá dochodu.Řekla jsem mu,že je otevřená trafika,tak ať si tam koupí kartu a zavolá si někoho na odtah.S Ádou jsme si koupili jízdenky a šli na zastávku.A než přijel bus,manža přibrzdl s autem u zastávky,nasedli jsme a jeli domů.Ale nejvíc mě položila ta závada,kvůli které to nešlo nastartovat. :grinning:
Jak parkoval u chirurgie,tak se při couvání napíchnu výfukem do sněhu,pak když jsme přejížděli,trochu to roztálo a u té pohotovosti to zamrzlo na tvrdo.Tak jsem si hned vzpomněla na Krtečka,jak s kamarády ucpávali výfuky aut špakáčkami,aby se auta nemohla nastartovat. :grinning:
V úterý se určo budu dívat,ale musím si to poznačit do kalendáře,abych na to nezapomněla. :wink:
8. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karot tak to máte taky veselo :unamused: . Hlavně, že už je Ádovi lépe. Oni mu ty atibiotika zaberou a bude dobře. :wink: Jinak "hvězdy" z nás budou 20.2. v sobotu. :wink:
8. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky děkuji za gratulaci :slight_smile:
lucias a samsa gratuluju k miminečkum.
Naše Ella je stále andílek pořád krásně spinká prdíky jí netrápí a vůbec nepláče to jsem se Sárkou vůbec nezažila.
Sára jí moc miluje pořád jí pusinkuje a objímá.Jednou jí kousla do prstíčku to bylo tóčo ale řekla že už to nikdy neudělá,pak jí šťouchla pro změnu do očička a opět slíbila že už to dělat nebude.No jo musí asi vyskoušet co vydrží :sweat_smile:
Já dávám sárku do školičky sedmikráska je to každé pondělí na tři hodiny v ddm.A v březnu půjdem na zápis do školky,snad jí vezmou doma se hrozně nudí chuděrka moje hyperaktivní :grinning: Konečně se mi podařilo najít tady u nás tanečky pro děti od tří let tak jsem včera psala jestli mi jí vezmou už teď nebo až od září a čekám odpověď.Je to super budou je učit správné držení těla,disco dance,street dance akrobacii atd...je to taneční skupina ariana,tak jsem na to zvědavá.Ona to potřebuje jako sůl pořád mi doma poskakuje a zkouší různý taneční sestavy :grinning: No jsem na ní zvědavá.A co vy dáváte už dítka k zápisu letos?Doufám že jí příjmou když jsem s Elly doma :unamused:
8. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokol,.................jé,promiň.Já nějak poslední dobou nemám pojem o tom,který je kdy jaký den. :grinning:
8. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vidim,ze to tady vazne.. snad nemarodite..
my uz snad konecne budeme ok, zacalo to rymou,kaslem,horeckou a skoncilo to zanetem stredniho ucha a pichnutim..ale uz mame dobrane atb, tak snad to bude ok..
uz aby bylo jaro..zimu miluju, ale uz je to hruza..
tak se mejte fanfarove :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aniani,.................koukám,že momentálně marodí kde,kdo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: My jsme ATB dobrali v pondělí,byli jsme u dr. na kontrole a je to OK.Ale do školky ho vrznu nejdřív za 14 dní,protože včera zase v TV vyhrožovali,že řádí průjmové virózy. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Taky se těším na jaro,až sleze ten hnusnej špinavej sníh a zbavíme se inverze.Nevím jak kde,ale tady v Pcích se už 14 dní nedá venku pořádně dýchat. :rolling_eyes:
Sokol,...............zítra se budu dívat,neboj! :grinning:
19. únor 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravime. Zijeme. Sem tam ryma, ale Ok :grinning: Jinak moc nestiham, aler sem tam kouknu, jestli nekdo tu nebyl, kdyz vidim, ze nic, tak nic :unamused: Ja jsem ted stale u trouby a pecu a pecu. jelikoz se rok s rokem sesel a kazdy mi chce k zivotnimui jubileu poprat, ja tedy pecu a paecu, abych se blejskla, ze ve svym veku uz neco i zvladnu. Tak ze na poradu je a byl medovnik, kremrole slane rohlicky a asi se pokusim i o asanty :confused: No a v mezicase dochazim ke tchyni malovat pokoj pro hosty. no, urcite si rikate, ze jsem desne moc sikovna :grinning: :grinning: :grinning: tak adeji prestanu :grinning: abyste se necitili nejak hure :wink: .....sranda-jo :wink:
A jinak taky Adi ma za sebou prvni karneval. Moc to bylo super a i masku jsme si pochvalili,kdyz uz se tu teda chlubim :grinning: fota dam pozdeji-mam ruce od mouky a hrabat po kabelu, bych si tu naprasila :sweat_smile: A pristi tyden je karneval ve skolce, tak si tam Adi poradi a ja budu mit klid to tu doma dat trochu doporadku po tom tydenim mejdanu :grinning:
Ja uz musim, a to jsem vsem chtela moc a moc jeste neco onapsat...tak budte zdravi, ....citim ze se mi v troube neco pricmrdava :grinning:
PA
20. únor 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mam zase jednou po dlouhe dobe trochu klidu a rikam si, ze mrknu, co je u vas noveho a taky neco napisi...

Seymi, tys mela jubileum? :fearful: Tak to dodatecne gratuluji!!!!!!!Hodne stesti, zdravi, deti, lasky!! :astonished: :grinning: .
Jak dlouho u z chodi Adelka do skolky? A jak jste zvladly zacatek?Nebrecela?
Tahle diskuze: deti a skolka mi nak utekla, ani nevim, kdo vsechno chodi do skolky z dubnovych ditek. Snad jen o Adamkovi vim. nase Sofinka zacala do skolky dochazet pred dvema tydny. Prvni tyden jsem tam sni byla porad, ale zustavali jsme tam jen na dve hodiny. Dalsi tyden to same, ale zustali jsme i na obed a pak sli domu. Tento tyden jsme poprve zkusili, co bude sofinka delat, kdyz tam nebudu. To bylo poprve ve ctvrtek. Odvedla jsem ji do skolky, rozloucila se s ni a vysvetlila ji, ze pro ni brzy prijdu, ze musim domu za Filipkem. Mela jsme prijit v 11hod, ale ucitelka volala uz v 10:15, ze jakmile prisli ven na zahradu, ze zacala brecet...Tak jsem ji bezela zachranit...Druhy den pry brecela jen chvilku, ucitelka to sni zvladla. A v patek jsem prisla az v 11hod a vubec nebrecela. Byli v telocvicne a Sofinka se tam primo vyzivala!!! Jinak ty prvni dva tydny byly pekny zahul, nebot jsem tam musela brat i Filipa..Ten je hodny, ale uz pekne tezky a to prevlikani..Poprichodu do skolky sebe, Filipa a Sofii svleknout, zout, za hodinu zase obliknout, jit do zahrady a po prichodu zase to same a za hodinu opet oblikat a jit domu...Maleho jsem nemela kam poradne polozit, sofie mi pila jen krev, jak porad vsude lezla a nechtela se oblikat, az sme se vsichni potili az na zadku.. :rolling_eyes: . Uz jsem z toho zase pekne zhubla...ale co bylo pozitivni: po prichodu domu spala Sofinka do peti minut :grinning: ,jak byla ze skolky vyrizena!!!Tento tyden by mela ve skolce vydrzet sama az do 11:30,kdy ji pujdu vyzvednout po obede, tak jsem zvedava, jak to zvladne! No a karneval mely deti moc pekny!!!Sofinka sla za princeznu, samozrejme. Tak jsem ji usila saticky, ale ne nake ruzove, pac by byla jako kazda jina, ale zeleno zlute a myslim, ze to byla nejlepsi volba, moc ji slusely! No a predstavte si, jednou jsem rikala, ze ty jeji velke oci budou blaznit kluky...A je to tady!!! jeden klucina ze skolky se do nasi S
ofinky zamiloval! Porad Sofii objima, tiskne, je to sranda!
No a Filipek je proste pohodovy kluk. Uz se zkousi obracet ze zad na brisko a na brisku se pokousi zase lizt. Zveda prdelku a strka si pod brisko kolinka, pritom reje hlavou do podusky a vzteka se :grinning:,ze mu to nejde.Ale uz se obcas i posune dopredu. Je to legrace. A krasne se smeje. A jak me porad onufava, kdyz k jeho obliceji priblizim muj, tak me rafne za vlasy, tvare a rve si mehned do pusy a slinta, slinta, okusuje mi bradu, oci, nos :grinning:.Je to muj chlap a ja jej zboznuju!!! A kdybyste videly, co dela, kdyz mu cistim jako to dole, ehm...rechta blahem :grinning: :grinning:, no holt je to chlap!!!
No tak to je od nas asi vsechno, bezim kojit, tak ahoj
20. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Arti,..............tak to si tam Sofinka zvykla celkem rychle.Adámek tam brečel 1.den,ale p.učitelka je zvyklá.Pak asi týden remcal,že tam nechce chodit a teď vždycky chvátá,aby nebyl ve školce poslední.A v šatně vždycky říká:"Mamka příjde......." a metelí do třídy,aniž by se se mnou rozloučil. :sweat_smile: S tím oblékáním a svlékáním to časem nacvičíte.Navíc za chvíli bude jaro a nebude se muset nosit tolik vrstev. :wink:
Sokol,...........včera jsem koukala až do konce a musela jsem to přepínat na novu,poněvadž bych řvala jak želva(to popáleninové centrum-chudák to mimčo s těmi obvázanými ručičkami :frowning2: ). :cry: Koukal se mnou i manža a nějak jste nám unikli.Z Příbrami tam sice reportáž byla,ale jen z dětského úrazového oddělení a tam jste se asi nevyskytovali,nebo jo? :confused:
21. únor 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Arti,¨skolka je u nas od pocatku veci ciste prijemnou-zatim. Adelka byla schopna tam hned na poprve zustta do vecera :sweat_smile: Coz me trosku zamrzelo. Druhy den mi v satne rekla: maminko, ty bez domu, tady muzou zustat jen deti. Pak si pro me prijd,jo! :dizzy_face: A bylo. Ale jsem zatim rozhodnuta, ze i kdyz by uz pak mohla chodit na cely mesic, s nejvetsi pravdepodobnosti si ji budu spis nechavat doma. Ale uvidime. Ted se ji tam proste moc libi.
Sokol, ja nekoukala....tak nic :unamused:
ahoj vsem!
21. únor 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočky, nemám čas vás nějak dočítat, natož psát - tak se omlouvám, musím vám ale sdělit jednu krásnou novinku.....

Lenička má chlapečka Vilémka, narodil se dneska dopoledne v devět hodin a má 51 cm a 3330 g........ oba jsou v pořádku..........
25. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jéééjda,......................to se nám to tu rozrůstá. :dizzy_face: Moc,moc gratulujeme k Vilémkovi,přejeme celé rodince hódně zdravíčka a Aničce hódně trpělivosti,aby si na brášku v pohodě zvykla. :sunglasses:
25. únor 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenicka je Protea????
25. únor 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já myslím,že ano. :sweat_smile:
25. únor 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky....

Ano..Lenička je Protea :wink:
A tímto se připojujeme ke gratulacím a přejeme hodně zdravíčka,lásky,pohody...prostě všeho :dizzy_face:
25. únor 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, další miminko. :slight_smile: Velikánská gratulace mamince Protee a vybrali jste moc krásné jméno :dizzy_face:
26. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratulkujeme!!!!
26. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem....

tady je nějaký mrtvo :frowning2:
Dnes je nám měsíc,tak tady máte odkaz na pár foteček :wink:

http://www.facebook.com/album.php?aid=8673&id=100000343057386&l=c2953d1026
28. únor 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucias1,...............tak jsem se pokochala fotečkami a tiše závidím. :dizzy_face:
A co Sárka,jak reaguje na Honzíka?
Podle fotek je vidět,že je to velká pomocnice. :sunglasses:
1. bře 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Fakt je tu poslední dobou mrtvo :confused:
Dneska mám dítě ve školce a ráno jsem koukala na nástěnku,že mají webovky,kde si můžu objednat fotografie.Ale našla jsem pouze toto:http://materskeskolky.cz/nskolka.php
Takže se musím učitelky zeptat,jak mám postupovat,abych se k fotkám z Perníčku dopracovala. :grinning:
4. bře 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek