• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děťátka narozená v Dubnu 2007 a jejich sourozenci III.

Karotky, tuším že jsi z pardubic, že? nemohla bys mi prosím do IP napsat (pokud víš), kde v pardubicích jsou ke koupení kočáry bohemia patron? A kde tam jsou velké obchody s kočáry? Díky moc, Iva
5. bře 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky všechny moc zdravím a novopečeným druhorozeným maminám hodně radosti a žádný starosti s dětmi :slight_smile:
Já jsem se teď odmlčela protože jsem hledala práci zachvíli mi zkončí rodičák.Tak jsem něco našla ale byly to nervy absolovala jsem několik pohovorů no upřímně když jsem řekla že mám dítě tak mě nevzali :cry: Nakonec jsem teda něco našla :dizzy_face:
A co vy jak si užíváte druhých dětí ? Je tu ještě někdo kdo nastupuje teď do práce? :confused: :confused: :confused:
11. bře 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

já teď mám taky nastupovat do práce, ale zatím je to takový půl na půl, jestli to vyjde. Tak uvidíme. :sweat_smile:

Karot koukám jako blázen. Že jsi se ani nepochlubila. Moc moc gratuluji k těhulkování. :wink: Jsem ráda, že se vám takhle zadařilo. A držíme palečky, ať je vše ok. :slight_smile:

Jinak u nás celkem dobrý. Až na malýho vyřvávání. On má teď období, kdy na nás pořád řve a drzej je jak opice. Ale jinak je to miláček. :grinning:
12. bře 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radusko!!:sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: tak to je uplne uzasna zpravaa ty jeste delas, jakoze nic:sweat_smile: :dizzy_face: Tak to je uplne super, a vyslo vam to rychle, ne? Tak napis pocity, blejes?:sweat_smile: a jak ti bylo, kdyz jsi pojala podezreni?:sweat_smile: mluv!:slight_smile:
12. bře 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radko, gratuluju,takyjsem si nevsimla :wink:
12. bře 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty berdo! Karot, a honem to vyklop :grinning: Ted budes delat drahoty, kdyz uz jsi to konecne dala do pasu :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a gratulujeme!..........ja snad chci taky zase najit dve cary! :sweat_smile: :grinning:
12. bře 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky.-N
12. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile:
Vcera je nasla Lenka v Ulici a ja jsem ji neksutecne zavidela, hlavne tu jeji prvotni radost:sweat_smile:
12. bře 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj děvčata!
To je hezký,že jste si všimly a celkem brzy.Mám to v pase teprve 3.den. :sunglasses:
Samo,že jsem to tajila do doby,než budu mít jistotu,že všechna vyšetření a gen.testy dopadnou dobře.
Řeknu Vám,že jsem ani nedoufala,že stihnu otěhotnět do konce MD.Koncem října jsem byla na gyn.prevenci a začala u dr. škemrat,jestli by mě neposlal do Sanusu(už jsme tam chodili rok před tím,než jsem otěhotněla s Adámkem).Moc se na to netvářil,ale nakonec jsme se domluvili,že mi zkusí napsat clostík na 3 měsíce a když by to nepomohlo,půjdu se mrknout do Sanusu.Clostík jsem vyzvedla a z hrůzou jsem v příbalováku zjistila,že ho nesmí brát osoby s onemocněním jater a s jaterními poruchami.Ale pak jsem si řekla,že mi tyto potíže nikdo nepotvrdil,tak to risknu a bude mi při nejhorším ještě hůř,než před tím. :grinning:
Počkala jsem na MS,ta přišla a já začala zobat clostík.Asi 4.den už mě začalo řezat v podžebří a tak jsem si řekla,že se na to příští měsíc vykašlu a nebudu si zbytečně ničit zdraví.Ani mě nenapadlo,že by ta listopadová MS mohla být poslední.Začátkem prosince se mi občas zdvihnul žaludek při snídani,ale přikládala jsem to spíš k těm nabouraným játrům.I jsem cítila kovovou příchuť v ústech,pořád se mi chtělo spát,ale fakt mě to vůbec nedocházelo,protože při těhu s Adámkem jsem žádné příznaky neměla.Toho,že se mi opozdila MS,jsem si taky nevšimla. :sweat_smile:
V sobotu 12.12. jsem jela odpoledne na pohotovost,protože jsem vyloženě padala na hubu(začala jsem s pečením cukroví),natekly mi uzliny na levé straně krku a nemohla jsem polykat.Dr. naznal,že je to klasická angína a předepsal mi Amoksiklav.Den na to mi to teprve začalo docházet a tak jsem si v pondělí udělala test.Modlila jsem se,ať tam ty dvě čárky nejsou,protože vím,že jsou ATB pěkný hnus,natož v těhu.Jako na potvoru tam byly,já se spotila až kdesi a hned vytáčela číslo na gyndu.Říkám sestře,že jsem si udělala test(to mě ještě skočila do řeči tím,že řekla:"Těhotenství je plánované nebo neplánované?"...........asi je už taková doba,že tam ženské volají spíš kvůli objednávce na přerušení než,kvůli těh.průkazce :sweat_smile: ),že beru 3.den ATB a teď nevím,co s tím.Přepojila mě na doktora a ten mě uklidnil,ať to raději doberu.Že to miminku neuškodí tolik,než přechozený zánět.Dobrala jsem ATB a šla k obvodnímu.Ten mě poslal na krev kvůli sedimentaci a samo,že mi vylétly jaterní testy.Odvolával se na ty ATB,ale když jsem další den šla s Adamem na besídku do školky,myslela jsem,že pak nedolezu domů,jak mi bylo zle a bolelo mě břicho.Manžel měl besídku taky,vypnutý mobil,takže jsem to musela vydržet doma,protože jsem stejně neměla Ádu kam dát.Další den jsem si došla opět k obvodnímu a ten mě poslal na internu do špitálu.Tam mi udělali další odběr krve a zjistili,že už mi ty vysoké hodnoty klesají a dr. mi vypsal zprávu o tom,že si musím dávat pozor na léky,které se odbourávají játry a mám zůstat na beztučné dietě.To bylo 23.12.,Štědrý den jsem strávila jen o suchém rohlíku,Adam na řízky moc není a měli jsme poražené 3 kapry. :grinning:
Na 1.těhukontrolu jsem šla 29.12. a fakt jsem měla knedlík v krku z toho,jak na tom miminko je.Docela mě překvapilo,že už mu tlouklo srdíčko.Sice vypadalo o týden mladší,ale hlavní bylo,že se tam drželo jako klíště.Na další kontrolu jsem šla 27.1. a nervy jsem měla jak špagáty.Kontrola dopadla dobře,dostala jsem průkazku a sestřička mi udělala jaterky.Díky tomu,že jsem si nechala udělat prvotrimestriální screaning,jsem šla na další kontrolu už 10.2. a taky dopadla dobře(jaterky už byly naštěstí v normě :stuck_out_tongue_closed_eyes: ).Akorát mě po ní 3 dny bolelo břicho,ale nechtěla jsem jančit.Stejně kdybych o to měla přijít,tak to nikdo nezachrání. :confounded:
Na poslední kontrole jsem byla ve středu 10.3.Nechala jsem si předepsat magnésko,protože se mi k bolestem břicha přidaly bolesti kyčlí a pánevního svastva(lezla jsem jak zbědačená žebračka :sweat_smile: ).Beru ho 1-1-1-1 a fakt se to zlepšilo.Ale na nějaké celodenní výlety do ZOO apd. to určitě nebude.Manžel se s tím smířil,..........je rád,že nemusím ležet ve špitále,sám od sebe pomáhá v domácnosti :dizzy_face: ............já ho nemít,tak jsem fakt v pr.deli. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A Adámek je fakt úžasný dítě.Pořád mi hladí bříško,přesvědčuje mě,že v tom svém má taky miminko :sweat_smile: ,s oblibou si prohlíží knížku "Zázračná cesta na svět" od Rainera Jonase a pořád ukazuje na obrázcích:"Pinďááááá............Kačenkááá!" :grinning: Někdy ho to chytne a musíme si hodinu pouštět 2 záznamy na DVDčku z UTZ pořád dokola,musím ukazovat,co kde miminko má,co tam dělá apd. :sweat_smile: Takový zájem jsem nezažila ani u manžela,tak si to fakt užívám. :dizzy_face:
kamik.............před měsícem mi volal šéf,aby mě upozornil,že mi v dubnu končí MD a měla bych nastoupit do práce.Jenže měsíc přede mnou se vrátí z MD kolegyně a už teď nemají do čeho píchnout,tak mě prosil,jestli bych nenastoupila až 1.6. Suše jsem mu oznámila,že asi nenastoupím vůbec,protože jsem těhotná.On se začal smát a děkovat mi,že jsem mu vytrhla trn z paty. :sweat_smile:
Alčí,............na blití mi není asi od konce 3.měsíce,ale že bych měla nějaké mega chutě a žravou,to naštěstí ne.Zatím jsem přibrala 3kg,ale přes ten metrák to určo dám,jako minule. :grinning:
Tak to by bylo zatím vše,moc Vám děkuju za gratulace. :dizzy_face:
12. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
celej den tu smiruju, Karot supr, tak smele dal do pupkateni!dobre ti-vam tp klaplo :slight_smile:
12. bře 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Alčo,..........já Ti včera z tý Lenky měla taky radost.Skoro mi ukápla slza :sweat_smile:
seymi,........jsem fakt ráda,že to vyšlo.Sice začátek byl trochu dramatičtější,ale teď už si to fakt můžu užívat a těšit se,že si to miminkovské období za pár měsíců zopáknu. :dizzy_face:
Koukám,že už je těm Vašim drobkům skoro 7.měsíců. :confused: To je neuvěřitelný,jak to letí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Raduško, strašně moc gratuluju :dizzy_face:
12. bře 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo Alousi, me jeste hecuj, ja jsem ted uplne z kazdyho miminka v prdce. Vsechny bych chtela doma. Ty jo me ty hormony nejak po tom druhym porodu nabraly neskutecny grady :grinning:
12. bře 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslim jako, ze kdyz ty bys taky chtela dve carky, ze nejsem sama trochu priprastena :grinning: coz me tesi :grinning:
12. bře 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sey, taky jsem priprastena:sweat_smile: neboj-N a jak to mate jako doopravdy? Pujdete do tretiho?:sweat_smile: Ja mam dilema:grinning:

Divala jsem se na fotky a krasa :dizzy_face: jak Adinka tak ondra :dizzy_face:
13. bře 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...

Karotky..taky moc gratulujeme k těhu,je to paráda :slight_smile:

Semnou zatím nic hormony nedělají,ještě to máme moc čerstvý :wink:
13. bře 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
seymi,...............ta fotoreportáž z 1. mrkvičky je skvělá. :dizzy_face: Jak Vám ty příkrmy jdou?
Je Ondra větší jedlík než Adélka?
Jinak jsem se Vás všech chtěla zeptat,jak aktivně se připravujete na 3.letou prohlídku našich ratolestí u dr.?
Kamarádka tam byla před měsícem se synkem,který už nejméně rok plynule mluví(sama na vlastní uši jsem ho slyšela a byla jsem z toho paf :sweat_smile: ),ale Bohužel se vypovídal v čekárně a před dr. nehlesnul ani slůvkem.Takže za půlroku repete.Dál se mi svěřila,že musí umět popsat barvy(která je která)a máme si vystřihnout z kartonu velké E a doma nacvičkovat polohy písmenka.Prý takhle kontrolují oči(kterou polohu písmena ukážet dr. na svítící tabuli,do takové polohy jí má dát zkoušené dítě).Já teda nevím,moc geniální dítě nemám a už teď z toho začínám být mírně nervózní. :sweat_smile:
13. bře 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karotky, z trilety prohlidky si nedelej hlavu, Mia tam sla, naky barvicky rekla, i kdyz jednu blbe, tvary taky pojmenovala a na tabuli na oci rikala tvary jako domecek, srdicko apod. Problem je spis v tom, zakryt jim jedno oko, oni se tomu desne smejou :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: jo Kristy na to oko jsem teda zvedava :grinning:
Karot, Adelka byla suprni mimino. Treti den snedla celej prikm, od ctyr mesicu spala bez jidla celou noc. Asi mi to vynahrazovala za to urputny cviceni a proknourany dny. Ted jsem byla dost dlouho na to jako upnuta, ze Ondra k tomuto stavu taky speje. Ted uz jsem smirena, ze to je proste jinak, a kdyz jsem si na nej postezovala na srpnovkach, najednou hup a dnes snedl vsechno! A Vcera jsem mu uz ani kozu k obedu nedala, mel ji drive ke svacine :grinning: To spani celkem jde, zvykam si, ale to ze jsme v jednom pokoji vsichni je nekdy desny. Ale s vidinou uz se rysujiciho domecku preziju vsechno :wink:
Alco no jak bych to tak. Jsem ze tri deti, nikdy jsem se tretimu nebranila. Po porodu Ondry nez se situace ustalila, uklidnila, jsem si rikala, treti nikdy!!!! Jenze ono ted jsem fakt asi rozhodnuta, ze bych do toho jeste nekdy sla. Tak nejak vnitrne jsem si to v sobe srovnala, ze ano. Jenze se na to upinat nechci, chci si uzit ty dva ted a poradne. Proste ale vim, ze kdybych jeste nekdy nasla na testu dve carky, byla bych moc rada :dizzy_face: Horsi je, zeted uz mam vic strach, co vsechno se muze stat, behem tehu u porodu, proste uz nejsem tak blba, jak poprve, snad :sweat_smile: .....ale nohama na zem, zase si nemyslete, ze me ty dva-tri doma nikdy ne.erou, ze bych nekdy nejradeji vykopla dvere :grinning: .....jo odbocka.....dnes jsem spechla do mesta a chtela jsem predejit bandu duchodcu. Jako machr jsem vyprsila hrud, kabelku pekne porovnala, at jsem za damu, a v jedne suprni levotocive s sebou flakla na zem. Tak ze jsem se pekne oklepala od cerstve padleho snehu, narovnala kabelku, rozchodila kotnik, odrenou dlan schovala do rukavice a staresinu jsem obesla s hlavou sklonenou zapichnutou hluboko do saly :grinning: snad me zadnej nepoznal :grinning:
Jo holky vase decka jsou taky suprni, jak z nich uz vyrostli velky lidi! Alco, Theus jako jahoda super! Sikula!!!
13. bře 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, jsem z toho celkem paf. Náš mladej teda barvy moc neumí. Když chci podat pastelky různých barev, tak to je v pohodě, ale když to má vyjmenovat, tak je to na čtýru. :confounded: Tak jsem na to zvědavá.
14. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokol...nic si z toho nedělej,u nás je to úplně stejný :grinning: když mi má říct co je ti za barvičku,tak většinou špatně,ale když si přeji nějakou podat,tak máme úspěch :wink: Já bych to moc nehrotila,každé dítko je jiné a časem se to určitě naučí :slight_smile:
14. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Luci tak to jsi mě potěšila, jsem si už říkala, že to není možný, že všichni jeho vrstevníci už to zvládají. Tak to mám radost, že nesjme jediný :grinning:
14. bře 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ještě, že máme dobrou mudr., jinak by Neluš tříletou prohlídkou neprošla. Sice mluví pomalu líp jak my, umí barvy i tvary...ale má takový děs z dr., že když překročíme dveře, tak spustí tak šílený řev, že nehrozí, že by něco řekla, ukázala nebo tak. Předpokládám, že ani oči jí nevyšetří. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale když sestřička nebo mudr. vylezou ven, tak s nimi ta naše hééérečka konverzuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karot, strašně moc gratulujeme!!!! To je paráda! :dizzy_face: Je fajné, že je všechno v pořádku a čekáte zdravé mimčo! Takový zprávičky mám fakt ráda!!! To je krásný, fakt. :dizzy_face:

Řešíte už třetí děti? Manža mi jednou řekl, že když třetí, tak na stáří, abysme si ho "vypiplali". Ale to já nechcu. Ve 40ti dítě už nechci. Nechci, aby si mě učitelky pletly s babičkou. Když třetí, tak teď. Docela bych si i nechala říct. Nevím. Dycky jsem chtěla dvě.. ale teď.. Ale otěhotnět zatím stejnak nemůžu, páč jsem ještě nedostala ms. Jsem zvědavá, kdy se hodlá dostavit. A taky je pravda, že už se trošku bojím. Mám tu dva raubíře a co kdyby se mi něco stalo. U Nikyho mě to nenapadlo. To druhý jde dycinky dobře. Co já vím... na jednu stranu bych chtěla, na druhou nechcu. Uvidímeš, co nám osud přichystá.

A vaše děti umí pojmenovat tvary? To jsem s Oliverem snad nikdy nedělala. Možná nevědomky... ale to bylo tak nevědomky, že si to absolutně neuvědomuju... :sweat_smile: A Karot, nebuď z té prohlídky nervozní. Ty víš, že máš doma chytrého, bystrého kluka a když to na prohlídce nedokáže, tak se svět neboří. Jak se říká.. když nejde o život, jde o ho.vno. To je paráda, že jsi těhu.. kolem mě už je zase strašně moc těhotných.. chjo.. bych snad fakt taky nejradši byla..
14. bře 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já vás obdivuju. Máte tak malé prcky a chcete třetí. Já jsem z těch dvou docela ko. Já třetí neee. Strašně se už bojím a nepůjdu do toho. Mně by se drobeček sice líbil, ale musel by mi ho někdo odnosit a porodit. Tak jsem zvědavá, kdo zadělá na třetí kolo nejdřív :slight_smile:
14. bře 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj bublinky:slight_smile:

Karotko, ja ti jeste jdnou gratuluju, ja jsem ti to moc prala, ale tak nejak jsme pocitala, ze to proste bude chvililinku trvat, ze se toho sama bojis a tak, ty zdravotni potize..ale tys nam vsem vytrela zrak :dizzy_face: A jeste jsi to vydrzela tak dlouho tajit:sweat_smile: hlavne se optaruj a ted uz se vlastne jne raduj :dizzy_face: Je nadherny, jak se Adik tesi a je na tebe hodnej a jeste krasnejsi je jak se o vas stara manzel, si pamatuju, jak jsi na nej driv malinko hubovala, ze to doma bez tebe nezvladne, ze kdyby se ti neco stalo, nebo jsi nebyla uplne fit, ze se z toho posere a ejhle :dizzy_face: Je to opora :dizzy_face: jak se tesi, jak zpravu prijal? -)
Akorat jsi me nakrkla, ze zas chcete prekvapko, to ja nevydrzim:sweat_smile: ale mne se zda, ze jsi kdysi psala, ze by sis prece jen prala malinko vice zase chlapecka, ze? nebo se to zmenilo? A jmena mate vybrana uplne krasna, hlavne ta Josefinka :dizzy_face:

Co se tyka tretiho decka, tak me zas nezente(Samsi) hned do mimina:sweat_smile: to ja bych se priposrala:sweat_smile:
je fakt, ze my jsme si s Jirkou vzdy prali deti tri, behem let, co jsme spolu/letos 10:sweat_smile: ) jsme to parkrta prehodnotili, jako ze ne a pak jo a ne a no:sweat_smile: A nakonec se nas nazor ustalil na tom, ze jo:sweat_smile: Ale kdy?To ukaze cas:sweat_smile: zalezi to na mnoha faktorech, jednak na zdravi, co ja vim, jestli se mi nekdy podari otehotnet? Donosit miminko? A jestli proste budem oba zdravi, abychom mohli vychovavat tri holcick(nepredpokladam, ze by se nam podaril kluk:sweat_smile: )..dale pak finance, ze...musim zatukat, nas se krize moc nedotkla zatim, podarilo se nam splatit velkou cast dluhu, co jsme meli na bydleni a to, co ted dluzime, to uz je sranda, Jirka ma praci dobrou a udajne jsou s nim spokojeni, to jeste musim pozjistovat, mozna tam vlitnu a preptam se:grinning:
No ale taky to bydleni, ze..my bydlime v byte 3+1...mame sen - domecek, ale jenom o tom kecame a obavam se, ze u toho zustane, ze se nam uz nebude chtit zadluzit se zase :pensive: Tak zatim to mame provizorne vyresene tam, kde bydlime:sweat_smile: jako lozice a pokoj holek by se popripade utvoril jako detske okoje a my bychom si udelali loznici v obyvaku u stropu:sweat_smile: Ale to ted neni potreba resit.
No a v neposledni rade..jak pise kacka, ja jsme uz dost stara na to, abych si uvedomovala vsechna rizika..muze se cokoliv stat, behem tehotenstvi, behem porodu..miminko by nemuselo byt zdrave...ja mam dve zdrave krasne holcicky a napada me, jestli tim, ze uvazuju nad tertim(nekdy casem), jestli moc nehazarduju..jestli se nerouham...Jestli nemam byt spokojena a stastna za to, co mam...ze se mame radi, ze mam manzela, ktery , troufam si rict, je proste bajecnej...ze holky mi delaji radost, jsou uzasny...
jenze do toho ty nekonecny hormony, dojimani se nad kazdym pozitivnim testem, tehulkou, miminkem....Pal cert vsechny dovolene u more, penize, exoticke dovci, draha auta, znackovy hadry(ale i ty mame :sweat_smile: )pro nas jsou proste deti to nej...a ja chci jeste zazit tehotenstvi, porod..miminko...
zkratka, vime, ze treti chceme, ale ne za kazdou cenu. takze to nechvame osudu, ted teda ne, se vsadim, ze bych byla v tom hned:sweat_smile: ale az prijde cas(za rok, dva tri) tak si sednem, promluvime si, zvazime to a uvidi se...
ja mam jeste takovy tajny sen, ale Jirka je proti...chtela bych si detatko adoptovat..ale on je proti, tak nic..
:slight_smile:

Co se tyce trilete prohlidky, tak to bude sranda velika a je mi to jasny uz ted:sweat_smile: a rozhodne z toho nemam nervy a vy holky taky nemejte, vsechny decka jsou jine a ja to vim ted dobre(srovnani They a Nely) a taky vim, ze vsechny deti se casem dorovnaji, vsechny deti se vse douci a nehodlam se trapit tim, jestlio Nelinka pozna obdelnik:sweat_smile:
Mne treba prijde, ze je hroozne chytra, ale taky muzu byt nemile prekvapena, v pulce dubna ze:sweat_smile: :grinning: Ja ani nevim, jak takova trileta prohlidka probiha:sweat_smile: jeste jsem to ani nezjistoovala a nebudu zjistovat . Taky bych ji mohla vsechno nabiflovat a ona by zaperlila, ale co z toho??
Ona neco vi brilantne a na neco je uplne blba:grinning: takze ja se netrapim a hotovo, mro me je dulezity, aby byla zdrava, aby mela zdrava ocicka(to ma, byli jsme s ni na ocnim, takze poznavani obrazku s jendim okem zadelanym mame za sebou:sweat_smile: ), aby dobre slysela, aby mela v poradku srdicko,aby nemela kriva zada , aby umela pozdravit a podekovat, aby umela poprpsit kdyz neco chce:slight_smile: a kdyz ji neco nepujde, nevadi:slight_smile:

Jinak my se mame okej, mne se zda, ze cim dal lip, jako co se tyce cvrcku:slight_smile:
Thea je furt tim andelem, co me nedoakze nasrat, ani kdyby se sebelip snazila(opomijim to, ze pote, co se ji prorazily prvni dva zuby se v noci budi co tri hodiny). Je to andilecek usmevavy, uslintany, bozsky:sweat_smile: :grinning: Ted(vcera) nam zacala lozit a to je uplne nadherny, jak se urputne snazi, sama ze sebe ma radost:sweat_smile: uleze 3 cm a spadne:sweat_smile: A 100x se zvedne a pokracuje, dokavad tu hrkotku nedoleze:grinning:
Bohuzel tim padem dela voloviny i v postylce, driv lehla a spala, ted stokrat odvaze snurky od mantinelu, prevaze je, oddelava prosteradlo, plive na zem:sweat_smile: A jine bejkarny dela:sweat_smile: ja tam dojdu, ona se smeje jak trubka, ja ji nadavam a ona se furt smeje:sweat_smile:
Tak to je treba 30 minut a pak konecne lehne a usne. Uz se naucila si sama davat do drzticky cumel, je kouzelna, onm ji treba v noci vypadne, ona se pote treba vzbudi, se zavrenyma ocickama zasmatra, capne ho a narve si ho do huby, tim drzatkem treba:sweat_smile: a cumla:sweat_smile: pak ji dojde, ze nee a otoci si ho, da si ho nastojacku, takze si nim priplacne frnak, ale neva, usne a rano ma placatej nos:sweat_smile:
Desne , ale desne miluje Nelinku, nebo nevim, jestli miluje, to nevim samozrejme, ale tedy jinak, desne ji nelinka zajima:sweat_smile: ona na ni fascinovane hledi, zere ji kazdy jeji slovo, je jakoby v extazi, kdyz ej ta velka kozenka pobliz:slight_smile: to me dycinky dojima, jak ona na ni hledi jak na svaty obrazek :dizzy_face:
A nelinka to je sestricka, panecku :dizzy_face: Ale to jsem sem mylsim uz psala:slight_smile:

Nelinka je taky nas andilek:slight_smile: Ale teda ona nas uz dostava:sweat_smile: Ty jeji hlasky, to co z ni vypadne, to nema obdoby:sweat_smile:
Psala jsme vam uz, jak doma rodime??:sweat_smile:
Jestli jo, tak ted je to trosku pozmeneny uz:grinning:
No, zkratka, my mame v okoli ted strasne moc miminek, tehulek. nelinka v podstate posledni rok videla bud cloveky s obrosvkym bubenm pred sebou, nebo s miminem u prsa, tak se nemuzu divit, ze je tim chudinka strasne poznamenana:sweat_smile:
nekolik deti se narodilo, vcetne Theusky a tak prislo na radu to, co nas nemohlo minout a to je to, ze prisla otazka, jak se miminko dostalo do briska:sweat_smile: a jak se dostalo ven:sweat_smile:
Od mladi jsem se na to pripravovala, presto me to zastihlo nepripravenou a v rozpacich:sweat_smile: nechci ji lhat, nebo by to taky mohlo dopadnout tak jako u mě, kdyz jsme si v 16ti myslela, ze jsem se vyloupla z lusku spolecne s jinymi malickymi zelenymi hrasky:grinning:Nebo Jirka, kterej se snesl na zem mamince do naruce v mydlove bubline:sweat_smile: :grinning:
Takze ja jsme nelince na ferovku rekla, ze me mel tatinek moc rad :sweat_smile: a udelal mi dite:grinning: :grinning: trosku jsem to zaobalila:sweat_smile: Jako ze jsme si davali pusinky a takovy ty blbosti kolem(ze jsme zasunovali penis do prcinky, to jsme ji nerikala:sweat_smile: )
Ptala se na detaily, jakoze jestli muze tatinek udelat dite i babicce:sweat_smile: To jsem kradmo se na neho podivala malicko zblednul, tak to jsme zase pocitila zavan dotcenosti, co ma proti moji mamince:grinning: Nakonec jsem to nejak sfoukla, akorat ted se doma rodi o stosest:sweat_smile: V podstate rodime vsichni a vsechy plysaci, panenky, zviratka uz prosli nasimi pordnimi cestami:sweat_smile: akorat teda u nas doma se rodi briskem, neboli to, trva to chvilicku, tajze za podvecer sfoukme tak 15-20 porodu:sweat_smile: Proste staci udelat ee a je mimco venku:grinning: Pinčítě a pinčovi kdeže je konec:grinning:

Jo a vubec nevim, jestli jsem vam psala, jak jsme potkala sveho hasice???Ja jsem si na to vzpomnela uz xkrat, ale vzdy jsem ejak zapomhela...potkala jsme ho asi tyden pred porodem s Theuskou. U nasich byly hody, jakoze kolotoce, cukrova vata, pivo, tanecni zabava a tak. Mne se tyhle veci uz moc netykaly, jiste chapete, ze ja sama jsem vypadala jak cukrova vata, ze naprikůad do sedacky na retizkaci bych se nevlezla a patrne bych to cele prevazila:sweat_smile: ze z jednoho piva bych byla na kasu:sweat_smile: a pravdepodovbne bych poblila vsechyn hodare:sweat_smile: takze jsem se valila od stanku ke stanku, stirala si kapesnickem curky potu na spancich, a bylo mi uz vsechno jedno. Nijak k sezrani jsem nevypadala, mysleno jako sexy, pokud to chapete jako ze by pri pohledu na me nekdo dostal hlad, tak jo, kdyz jsme vypadala jak ta cukrova vata:sweat_smile: no, ale sexy teda ne..no a tak si tak jdu, za ruku mi jde Nelinka, po druhem boku mi jde nas pantata jirka:sweat_smile: a vidim HO!!Ja nevim, zda mate taky nejakeho takoveho objekta, u ktrereho za kazdych okolnosti se vam srdce rozbusi?? Jako samozrejme, ze nasi partneri, to bez debat:sweat_smile: ale jeste jako nekdo jinej? No ja mam toho hasice:sweat_smile: (paneboze, jestli se k nemu tohle donese, me jebne:sweat_smile: )Mne se to srdce rozbusilo, opet jsem automaticky se zacala pohybovat jak krava:sweat_smile: uplne se mi pletly nohy, ja kdyz ho potkam, tak najednou ani nedokazu stridat nohym v hlave uplne vygumovano a je hotovo a vypadam jak debil:sweat_smile: ale mozna si pamatujete, ze jirka mi moc rozumi a je hodnej a v te chvili mi moc pomohl:sweat_smile: kopl do me, to me vzpamatovalo:grinning:tak jsme se narovnala, jenze to mi doslo, ze asi pozna, ze jsme tehotna:sweat_smile: jenze to mi se moc nehodilo do kramu, co ted? Kam s brichem:sweat_smile: Zacala jsem se rozhlizet doleva doprava, jakobych to mohla nejak vyresit:sweat_smile: Pan L. se blizil:sweat_smile: Blbe, nebo aspon prekerni bylo, ze se blizil se svou partnerkou:sweat_smile: No neva, nelinku jsme popostrcila k Jirjkovi(nemusi vedet, ze cekam uz druhe decko:sweat_smile: (pochybuju, ze si vede podrobne zaznamy jako ja o nem a pamatuje si, ze uz me s deckem videl) a pokusila jsme se zatvarit tak, ze jsme jen nahradni matka:sweat_smile: bohuzel jsme nikdy netrenovala, jak se tvari nahradni matky, tak mi jirka pak rikal, ze jsme vypadala, jako by mi nekdo predtim cerstve vytrhl zub moudrosti, ale hned me chlacholil, ze on je prece blvec, ze pan L to urcite pochopil tak, ze jsem nahradni matka:sweat_smile:
No nic se nestalo samozrejme, rekli jsme si ahoj, ja to spis jen kunkla, pak jsme z toho asi tri dny zila, nemluvila jsem:sweat_smile:
Vecer jsme to s Jirkou jeste rozebrali, jestli mam sanci , aby se ke mne pan L. nekdy vratil, Jirka rikal, ze jo, ze velkou, ze mi veri a ze jde videt, ze pan L je ze me furt hotovej:grinning:No a tak to je, je to 7 mesicu stara akce a ja jsme z toho jeste furt rozechvela:grinning:

A sakra, hodin jak na kostele, mam sluzbu u they, tak cagos a pusu vam vem:slight_smile:
14. bře 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Voe, Aleničko, ale ty ikdyž porodíš po třetí, tak se ti zase bude stýskat po objevení //, po těhotenství,po porodu, po novorezeňátku a tak to může být do konce života :grinning: A máma bude brzo hlídat ve školce jen klan Jiřínáčků a Alčátků :sweat_smile: :grinning:
14. bře 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
k te trilete, nevim, jestli Adi umi tvary? MOzna pozna kolecko :sweat_smile: neptala jsem se ji :sweat_smile: nechame se prekvapit, co a jak bude probihat.
Ty jo ta Neluska ta ty hry proziva! U nas uz taky probehla itazka jak se dostalo miminko do briska, ale Adi to vzala jako Ok, fain je to tak a dal to nerozebirala. Ja ji teda taky nelhala ale detailni rozvadeni nasich sazecich akci jsem nepopisovala :grinning:
Jinak u nas frci hra na cestovani cimkoliv. Treba sedime na plechu na peceni za sebou-kazda na jednoum a jedem vlakem jako. Nebo je Adi ridic a za sebou ma plnej autobus hracek, vetsinou jezdime do Liberce. Samo na navstevu musime taky pokoupit darecky a napect :grinning:
Jo Alco, taky mam jednoho takovyho muze druhyho, ze kteryho se tresu jeste pul roku po :sweat_smile: Predloni jsme meli sraz ze SPS a potkala jsem ho v jednom z baru, no a teda nebylo vyhnuti, promluvili jsme a pak i dali jako randicko ve dne pri kave a jak jsme tak kecali, zjistila jsem, ze uz to neco vyprchalo, to co jsem jen pri letmem setkani myslela, ze tam je. Alespon z me strany je to uz v poho, tim myslim, ze se netresu jak tydyt, ale jako porad si rikam, co by, kdyby :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Vim ale, ze to co mam je to co chci a nevymenila bych ne a ne! Ja si sveho muze necham... :dizzy_face:
14. bře 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek