• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děťátka narozená v Dubnu 2007 a jejich sourozenci III.

ahojky kočky,

týýý kačí, ty mi mluvíš ze srdce....... :wink: ale já Milana nemůžu přesvědčit, prý nééé teď - tak nevím kdy, za chvíli budu v přechodu a nebudu schopná... :grinning:

my jdem na tříletou ve čtvrtek, tak vám řeknu co jsme měli...

Raduš, vy zasejc marodíte???
14. bře 2010 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jééééééééé,holky.................tak to jste mě uklidnily.Já to stejně moc nehrotím.Když jdeme třeba ven,tak si procvičujeme barvy na kolemjedoucích aut,ale stejně to pořád plete. :sweat_smile: Naštěstí máme fakt doktorku,která nejede úplně podle tabulek,tak se toho zase tolik nebojím.Ono to nějak dopadne a pak budu třeba ještě překvapená,jaké se v Ádovi skrývají kvality. :wink:
S tím 3.dítkem to mám stejné jako Samsa.Kdybych byla o 10 let mladší,tak bych o tom tolik nepřemýšlela,ale teď budu fakt ráda,když odnosím tohle mimčo a oba přežijeme jeho příchod na svět. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A jak píše Alča,.........člověk by měl být opravdu rád za to,co už doma má a zbytečně nehazardovat.Ale uvidím za 3 roky-úplně se tomu nebráním,ale manžel o tom neví. :grinning:
Hani,........máme jen zánět nosohltanu.Dnes jsme byli u mudry a potkali jsme tam 2 děti z Ádovy třídy,tak jsem se vcelku uklidnila,že nejsme sami,kdo je marod.Udělala nám výtěr a napsala nějaký sirup na odkašlávání. :wink:
Co Vy a školka?
Ali,..........manžel je fakt jediná moje opora a jsem za ní ráda.Sice by to měla být samozřejmost,ale když vidím u některých kamarádek,co mají doma za manžílky,tak jsem fakt ráda,že ho mám.A jak se říká:"V nouzi poznáš opravdové přítele." :sunglasses: Já Ti nevím,jestli se na toho dalšího drobka těší? :grinning: Je určitě rád,že se nebudu muset vrátit do práce a jemu se o 3 roky dál odloží odvádění a vyzvedávání Adámka ze školky.To by bylo z praktického hlediska.Jinak se těší na každý nový záznam DVD z UTZ,až ho přinesu domů,aby se pokochal svojí výrobou. :grinning:
Když jsem mu nabízela,ať se jde se mnou podívat na UTZ k dr.,tak nechtěl(od 1.porodu z něho má asi respekt :grinning: )a radši zůstal s Adamem doma.Ale na UTZ ve 20tt ho tam dotáhnu třeba i pod nátlakem,aby si pak dr. nemyslel,že jsem svobodná matka(když si mě byl v porodnici vyzvednout na monitoru,že mě pošle na PS,tak se hrozně divil,že mám manžela). :grinning:
15. bře 2010 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Alčo, taky toužíme po baráčku.. taky máme 3+1... ale ten bysme museli prodat a koupit tu druhou nemovitost. Jenže banka má na bytu zástavní právo, takže bysme museli koupit hotový baráček. Ale já bych nám zase chtěla postavit nový.. nějaký pasivní. Jenže to zase nemůžeme, páč když koupíme pozemek, tak bysme hodnotou pozemku nemohli dát pozemek do zástavy. No, mohli, ale museli bysme něco přitlačit. Prostě je to složitý. A zas někam daleko od Prahy nechcu. Máme tady všechny. Krom ségry, ale ta je zas extrémně daleko. :pensive: no, třeba někdy. a taky se nechci zbavovat tohodle bytu. chjo.... :sweat_smile:

Hani, taky jsem manžovi řekla, že když bude chtít někdy ve čtyřiceti další dítě, tak ať si ho dělá s jinou.. tak doufám, že už ho pak nebude chtít. :grinning: :confused: a navíc, jak říkáš ten přechod.. to bude taky za pár.. a schopná? To už mi přijde, že nejsem teď. :slight_smile: Nedávno jsem psala seznam na nákup a ptala jsem se manži, jestli ho něco nenapadá. Tak mi řekl, ať tam připíšu nafukovací Anču..:grinning: tak asi takhle.:slight_smile:

A našeho Oliverka natvrd postihlo období sebeuvědomování. Nevím, kdo to přežije. :slight_smile: Četla jsem knížku od Matějčka a doufám, že Olimu moc neškodím ve vývoji... :sweat_smile: Ale občas je to fakt náročný. Vysvětluju mu, snažíme se posílat zlobíky a vzteklíky do pryč a všechno je to na prd.. Napodobuje Nikyho uplně ve všem. Naštěstí už kaká a čůrá do záchodu. :slight_smile: Zas na druhou stranu je naprosto perfektní. Když začne povídat a začne spojovat nespojitelné, tak to fakt učůráváme. :slight_smile: Včera jsme stavěli kostky a říkala jsem mu, že jestli chce udělat strom, tak aby dal dvě hnědý kostičky na sebe. Vzal dvě hnědý kostičky a dal je na sebe.. dal si je na bříško. :grinning: A vždycky, když se probudí, tak se zeptá, jestli budeme něco dělat.. cokoliv.. a pak se ptá.. joo?? a kýve u toho hlavou, že bych mu odsouhlasila třetí světovou.. :dizzy_face: Fakt je úžasnej.. takovej mudrlant. :slight_smile: Ale je strašně znát, že mu hrozně chybí školka.. asi se fakt už nudí.. Hrozně mu chybí děti.. doufám, že mi ho vezmou do školky. Stačilo by na dopoledne.. během příštího měsíce se chystáme na pár školek, tak uvidímeš..
15. bře 2010 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: karot, fain ze se manzel zajima vid, je to hned takovy hezky, ta pece o tebe a uvidis, ze jestli hodostanes na UTZ bude hotovej. Mozna nechce a neumi nechat znat emoce pred cizima zvlaste.
A Adamek, to je bomba, jak se o to zajima. Je proste v takovym zvedavim veku a vsechno mu v te hlavicce srotuje...jsem zvedava, jestli si da dve a dve dokupy, na co se pak bude ptat :grinning:
Kats, uplne te chapu, ze je na sisku, kdyz si Oliver osvojuje navyky mladsiho brachy. Adi si prozatim osvojila plac, jako fnukani a praktikuje to, kdyz potrebuje nasi pozornost, ale i v noci, jelikoz i miminko se v noci budi, to je teda neco! Proste ji znam a poznam, kdy breci, ze to breci ze neco je a kdy to je plac po vzoru brachy. Jenze vytykat, vyhrozeovat, zakazovat nema smysl, ovsem v jednu rano jsem temer bez mozku, tak mi trva nez neco vymyslim :angry: vetsinou se to ovsem miji ucinkema zafunguje az kdyz Adi vzbudi Ondru a ten pak rve tak, ze Adi stahne krovky, zabali se pod deku a spi, ja ale ne protoze zase Ondra se zlobi, ze je vzbuzenej! No konec, fakt doufam v brzke stehovani.....jen bokem Kats stavime pasivni drevostavbu, jsem z toho nadsena a unesena, uvidme jak bude probihat me nadseni v praxi :sweat_smile:
Alco krasny fotky holek jsi prihodila! Theuska je kouzelna v tech satickach! No moc pekne dcerky mate :dizzy_face: Jak uz leze, hned je to jiny mimino,co? Ondra se zatim pokousi o neco jako stoj na ctyrech a pak zajede nekam pozadu. No chapu ho. Devet kilo poslat do prostoru, to chce trpelivost a trenink. Ale cilej je dot, kulenim a vykejvanim se dostane takrka vsude :wink:
16. bře 2010 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky,.................já Vás obdivuju v touze po baráčku.My v něm sice bydlíme,máme akorátní zahrádku,ale kdyžbych se měla znovu rozhodnout,šla bych raději do bytu.Stačil by mi 3+1 s balkónem.Možná,že až nám děti povyrostou,nebudou potřebovat tolik dohled,zabaví se sami a občas pomůžou,tak budu ráda,že ten domek máme,ale zatím je nám to skoro na obtíž-je tu dost práce a prostě se to ve dvou nedá zvládnout tak,jak bysme potřebovali.Co se Adámek narodil,zrušili jsme záhony a já je obnovila až před rokem,ale jen na mrkev a jahody.Na to,že všechno kolem zdevastuje na motorce,ten angl.trávník bohatě stačí. :grinning:
Ali,.................gratuluju Theušce k lezení.Máš fakt šikovný holky. :dizzy_face:
Seymi,............já si taky myslím,že manžel na projevování emocí moc není,stejně jako já.Pamatuju si,že když mi Ádu přivezly zpátky po ošetření na PS,tak jsem ani nebrečela štěstím,jak to bývá ve filmech a manžel si málem myslel,že nemám z našeho kluka ani radost. :sweat_smile:
Jinak jsme byli dneska u mudry,výtěr dopadl dobře,ale kašel se zhoršil,takže podle poslechu máme opět zánět průdušek(naposledy jsme ho měli před Vánocemi). :cry: Dostali jsme ATB a definitivně jsem se rozhodla,že když to s námi koncem srpna dopadne dobře,Adámka ze školky odhlásím.Do té doby budu platit školné a stravné(to nám po nevyčerpání vrátí)a Adama tam už prostě nedám.Fakt si nedokážu představit,jak bych to praktikovala,kdyby neotěhotněla a musela se v dubnu vrátit do práce.Asi bych byla immervére na paragrafu a za chvíli by mě vylili z práce. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2010 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, teda,chvilku jsem tu nebyla a tolik zmen...novy konik..
a hlavne-KAROT!!! moc gratuluju a ted je mi trapne, ze jsem vas tu zatezovala myma problemama a ty jsi se uz tesila z miminka:slight_smile: moc gratuluju,je to super...
U nas ted stop stav, v cervnu koncim VS,tak si ted hledam praci.. nejak jsem to tehotenstvi uplne vypustila.. i kdyz moje segra ceka 1.dubna mimi, tak asi pak uplne roztecu a budu hned chtit taky.. z jedne strany hrozne moc chci druhe ale taky se bojim dalsiho zklamani,takze jsem ted nejak od toho upustila a chystam se doprace,kdyz nejakou sezenu...
19. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
aniani.............Ahoj!
Já jsem z toho nového Koníka mírně paf.Nějak se tu začínám ztrácet. :grinning:
Ale to hodnocení pod fotkami v albumech schvaluju-líbí se mi to.
Proč by Ti mělo být trapně?
Já se z těhotenství raduju teprve posledních 14dní.Do té doby jsem jenom trnula hrůzou a nechtěla jsem tím nikoho zatěžovat.Takže si zbytečně nelámej hlavu,jo?! :wink:
A co jinak,...................jak se Vítek těší do školky?
20. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
karot skvělá zprávička moc gratuluju k těhulkování
21. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Zjuva, jsem to nasla, jupiiii :grinning: Ale chce to trochu zvyknout na to. U nas uz je snad taky jaro! Konecne i trava uz nekde je videt! Doufam, ze vydrzi teplicko a vsechen snih zmizi na to tata :confused: U nas nic noveho, jen si posilame rymovej bacil porad dokola :rolling_eyes: tak me to uz neba :unamused:
22. bře 2010 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Kamik,...........................Díky.Pozítří jdu na kontrolu,tak se moc těším.Co beru to magnésko,tak pohyby moc necítím a jsem z toho trochu nervní. :sweat_smile: Už aby bylo mimi větší a pořádně se umělo ozvat.Od pátka mě začala pálit žáha,tak jsem se uklidnila,že je vše v pořádku.Zase to bude vlasatec,už to vidím. :grinning:
Seymi,.....Adam je už OK,ale ven s ním nechodím,když má ta ATB.Jinak je tu moc krásně-úplný hřích,sedět celé dny doma. :rolling_eyes:
22. bře 2010 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Radko!!!!Gratulace!!!!!!!!!!!!!!!Ja teda taky koukam, to je desne fajn, ze mate dalsi pokladek v brisku!!!!!!!!!To je mi taky prekvapeni!!!Moc ti to prejeme!!!A tesime se s vami!!! To jsem tu tak dlouho nebyla, ze mi ta novinka unikla? :sweat_smile: :confused: :slight_smile:
23. bře 2010 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

tak my teď byli taky nemocný. :frowning2: Malej začal kašlat a opět larygitida. Tak jsem šoupla čípek a dobrý. Pak dostal dráždivej kašel, takže jsme byli týden doma a od včera už chodíme ven. Teploty neměl, celkově byl v poho, jen ten kašel. Tak dneska už jsem vysadila kapky a uvidíme. Počasíčko krásné úplná balada, hned má člověk lepší náladu. Dneska už jsem přemýšlela, že si hodim i prádlo ven, ale zase se to začíná kabonit, tak na to prdim. Chvilku je sluníčko, chvilku zataženo, tak abych to zase za hodinku nesundavala.

Karot to je mi moc líto, že je Áda zase nemocný. Já mám z toho úplně hrůzu, že až začne malej chodit do školky, tak že bude pořád nemocnej. On totiž musí vždycky někde něco chytit. Tak uvidíme. Jo a to ani nevim, jestli mi ho sem někam vemou. Všude mají plno, tak uvidíme po zápisu. :unamused:
23. bře 2010 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Arti,.......díky. :dizzy_face: jakpak se máte?
Sokol,...................třeba to nebude tak hrozné.Záleží na tom,jakou má Kubík imunitu a jak moc nemocné děti nechávají rodiče ve školce u Vás.Chápu třeba rodiče,kteří musí chodit do práce a děti tam dávají až do doby,než tam začnou s horečkami padat na hubu.Ale jsou i tací,kteří jsou doma na MD,berou si děti domů po obědě a stejně je tam dávají s tuberákovým kašlem a zelenou rýmou. :confounded: Navíc ty děti si samy nos neutřou a když si učitelka nevšimne,tečou jim ty soplíky klidně do pusy celý den. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kamarádka mi to odhlášení rozmlouvala s tím,že když si Adama nechám doma,že mě bude otravovat. :confused: To jsem trochu nepobrala,protože mě vlastní dítě svou přítomností nikdy neotravovalo,ikdyž si od něj nemůžu nikdy "odpočinout"(viz. babička).Mě i tohle těhu přijde moc fajn,než to první.Sice nemám šanci moc polehávat,ale zase o to víc mi to utíká a nemusím pořád myslet na to,jestli je to v bříšku OK nebo ne. :wink:
A ta laryngitida je virového původu nebo je to závislé na nějakých alergenech?
23. bře 2010 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Karot ono to asi bylo myšleno tak, že když budeš mít malý mímo, tak nebude tolik času na Adu a on to třeba může brát tak, že na něj nemáš čas a bude se nudit. Přece jenom byl zvyklej, že veškerá pozornost byla upřena na něj. Každopádně si myslím, že by dítě chodit do školky mělo. Bude mezi dětma, naučí se plno věcí, co s ním doma neděláš a třeba ani dělat nemůžeš a také se naučí být více samostatný.

Jinak co jsem tak o těch laryngitidách vyčetla, tak je to virový, ale pokud to přesáhne nějakej počet, tak už se to řeší s alergologem. Malej má ode mě předpoklady být alergický, ale pokaždé, lépe řečeno dvakrát, chytil kašel od dospělého a projevilo se mu to jako laryngitida. Dospělí jí mít nemůže, většinou to mají děti do šesti let. Ale třeba brácha to měl i v devíti a byl s tím teda taky v nemocnici. My s tím byli v nemocnici před těma 2 měsíci, ale teď už jsem byla doma vybavená čípkama, tak jsme to zvládli doma. A nehledě na to, že měl teď i lehčí průběh. :wink:
23. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Sokol,..................ona ta kamarádka si hollku pořídila v 36.letech a vadí jí na ní úlně všechno.Třeba se už těší do práce,aby už od ní měla pokoj a myslí si,že to máme stejné.Já nevím,ale zase se Ádovi přehnaně nevěnuju tak,aby to pak v srpnu pociťoval jako křivdu,až se mu narodí sourozenec(stejně těch prvních 14 dní to mimino v kuse pospí).Ale nejsem tak naivní,abych si myslela,že to půjde jak po drátku.Už z prevence bych chtěla mít šestinedělí v klidu jen s manželem a s dětmi.Minule jsem ustoupila (pro klid v rodině) nátlaku své maminky,která mě tu akorát týden stresovala,vyšilovala pokaždé,když Adama trápily větry ( nakonecz ní po čase vylezlo,že jí deprimuje dětský pláč :sweat_smile:) a pak všude možně rozhlašovala,že jsem měla poporodní depresi. :grinning: A ono v té školce je míň samostatnější než doma.Třeba co se týče chození na záchod.Tam mají vysoké záchodky,takže si musí říkat učitelce a doma chodí sám,aniž bych o tom věděla.Ale do srpna je ještě dost času,tak si to raději ještě nechám projít hlavou. :wink:
Na tu laryngitidu jsou nějaké spec. čípky? :confused:
23. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Karot tak samozřejmě je to na každé mamině, jak to cítí, ale já si stejně myslím, že pobyt ve školce mezi dětmi je pro dítě důležitý. :wink:
Jinak na laryngitidu jsou kortikoidové čípky, které roztáhnou dýchací cesty. Laryngitida je vlastně akutní zánět hrtanu.
24. bře 2010 v 07:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Sokol,....................tak pokud by si to odbyl jen s mírnými virózami,tak neřeknu.Ale aby měl každý měsíc ATB,to mi pak přijde lepší,když se mnou zůstane doma.Ráno jsme byli u dr. kvůli poslechu a už je to dobrý.Máme to dobrat a můžeme už chodit ven.V květnu jdeme tradičně na ORL,takže jsem si od ní nechala vyjet na papír,jeho nemocnost za poslední půlrok a uvidím,co nám na to řeknou.On má totiž zvětšenou nosní mandli,málokdy dýchá nosem a myslím si,že tím dýcháním pusou se mu do krku dostane víc bacilů,než normálně.Ale to je jen moje domněnka. :wink:
24. bře 2010 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
čauky holčiny tak jsem nastoupila do práce :pensive: je to pěknej kolotoč zatím nic nestíhám a jsem utahaná že chodím spát v osm hodin.Helenka nastoupila do školky je to pěknej raubíř prská na děti nebo do nich strká no učitelky si s ní užívaj.Jinak tam hezky papá a spí .Tak za poslední měsíc se tak zlepšila v mluvení že mě překvapuje co z ní teď padá za hlášky :dizzy_face:
26. bře 2010 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Kamik,......................tak pro nás ostaní(co máme nebo budeme mít 2 děti)to bude za pár let ještě větší záhul. :sweat_smile: Já si to ani nedokážu představit,že bych měla za měsíc už chodit do práce. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Čím víc si člověk odvykne od prac. procesu,tím hůř si pak zvyká. :pensive:
A jak si se dozvěděla,že Helenka prská na děti a šťouchá do nich?
To si jako na ní stěžují učitelky?
Pokud to dělá jenom tam,tak by si s tím měly učitelky poradit. a ne to řešit na dálku? :confused:
28. bře 2010 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
čauky karot to ona se Helenka pochlubí sama :grinning: :grinning: :grinning: a když spolu chodíme na hřiště tak to tam dělá taky nemůžu jí to odnaučit to prskání :sweat_smile: a štouchání :sweat_smile: už i za to dostala a stejně to druhý den dělá znova :sweat_smile:

karot když jsem sháněla práci tak skoro všude se mě ptaly kolik mám dětí a jestli mi jí babička pohlídá když bude nemocná :unamused:
no připadala jsem si jak postižená že mám dítě :frowning2:
28. bře 2010 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Kamik,..................zní to sice blbě,ale mít v dnešní malé dítě bez babičky,je dost velký handicap a dá se říct,že i diskriminace. :unamused:
Na tohle byl minulý režim trošku tolerantnější a člověk se opravdu nebál,si pořídit děti. :unamused:
Já to musím zaklepat do dřeva,že mám velice ohleduplného zaměstnavatele,který dokáže zaměstnancům vyjít vstříc v každém případě.Ať už jde o to,že máš nějaké zdrav.potíže a potřebuješ propustku k lékaři,že máš nemocné dítě a potřebuješ s ním být doma apd.Tak hlavní je,že sis práci našla. :sunglasses: Kolik si toho vůbec prochodila?
Jinak s tím prskáním to máme podobné.Ale když zahaltuju,tak poslechne a přestane s tím.Nedávno jsme byli na hřišti,já si sedla na lavičku a ten náš lump po očku sledoval,jestli se koukám a zkoušel tam házet písek po nějaké holčičce. :grinning: Jako bez dozoru ho ještě nechat nemůžu,abych si s sebou brala časopísky jako jiné maminky a ignorovala jeho nelegální činnost. :sweat_smile:
29. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, koukam resite zamestnani. Ja si nedovedu predstavit, ze se me nekdo bude ptat, jestli mam deti a hlidani pro ne. Proste pro me je to diskriminace jako hadr! Jednou az pujdu do procesu, budu chtit pracovat a rozhodne mi nezvedne naladu, kdyz u pri pohovoru bude potiz v tom, ze mam deti...doufam, ze i v tom nasem state to jednou nebude brano jako koule u nohy :frowning2:
Ale ted jako neco od jinud. Nase Adus me trapi. Teda ne jako ze me muci, bije a pod. Spis se nam holky nejak domasedovati :sweat_smile: Driv nebyl problem s tim, aby byla u babicek pres noc i dele. Ted je to nejaky zapeklity. Nejdrive, ze jo, sbali si kufr a jede, ale kdyz prijde na louceni, tak konec! Proste nechce, chce jet s nami. ja ji nenutim, kdyz ne, tak ne, prece jen neni nic akutniho, co by me nutilo ji tam nechat. Ale proste to u ni neznam. Od mala byla v pohode. Mozna prave jak mame uz Ondru, tak si uvedomuje, ze on zustane s nami a ona je jinde. uz se me i pta, copak delam, kdyz ona neni doma. Ja vim, neni to zadny draaamo, jen pro me uplne jina situace, jinej postoj nasi samostatny cudly. Ale zase to neni, jako ze mi visi na noze, ale proste musi asi ted vedet, ze jsem s ni, ze ji nikde nenecham. Nevim, mozna je to vyvojovej stupen a bude to lepsi. Mate neco podobneho? Teda hlavne holky s mladsim sourozencem? Ja nad tim porad premyslim, kdy se to zmenilo, jestli ja neco nedelam jinak, ... ale kdyz na ni koukam, je spokojena....mozna opravdu to pouto mezi ni a Ondrou je proste srdcovejsi a taky citi, ze uz jsou dva a bojuje o prizen?
Jinak je to kouzelny s ni ted po zime. Jak je uz vetsi, tak jeji radeni na jarni zahradce nezna mezi. Ta jeji fantazie, to me vzdy dostane. Ma particku fiktivnich kamaradu, kteri s ni delaji babovky, a vubec ma ruzny hry na jako a co me nejvic dela radost, ze jeji oblibenkyne je Betuska, kterou jsem ji sila k prvnim narozkam (podle mustru Andelky Vesele od Nelika Alci). Tancuje s ni, ji, kresli, no vsechno. Taky je to jeji nejvernejsi pacientka. A stejne jako u Alcatku i u nas uz probiha porod vseho co je po ruce. nechapu to, protoze ji to nikdo nijak neukazoval, proste najednou si strci neco pod triko a pak ze jau jau to to boli musim k panu doktorovi a pak za mnou prijde a v naruci ma to ono mimi a ja musim septat a chovat se tise.
Jinak tu mam prave dost smesny nacvik naseho syna na slusnou sestavicku sexualni polohy ze zadu. Snazi se uz asi mesic o neco jako lezeni a prave ted procvicuje kyvani v pred a vzad. On si to holt musi poradne promyslet, nez se pusti do neceho nebezpecnyho :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2010 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
hoj, to jsou mi noviny - karot je v tom :slight_smile:)
tak good luck, ať se to hezky vyvede.

a lamia prý čeká třetí? se musim juknout... akorát už ani nevim, kam, jsem nějak ještě nenaskočila na novýho koně... :N
3. dub 2010 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

Seymi tak to ti holka neporadím. Jelikož druhé ještě nemáme, ale u nás je to teď opačně. Dříve byl řev, když jsme ho někde nechali a zdrhli, ale jak nás neviděl tak dobrý. Teď je to pohoda. Rozloučí se a řekne, ať se nebojíme, že se vrátí. :grinning: Jinak my teď máme období, kdy je jak dlaždit. Říká mi "maminko nech toho, nebo dostaneš facku(na prdel, hlavu nebo pěstí)" :sweat_smile: No a když mu řeknu, že to se neříká a já mu pak řeknu nech toho, tak on na to, že se to neříká. Tak zase vysvětlujeme, že my to říkat můžeme, ale on ne, že on to bude moci říkat, až bude mít vousy. No a frajer mi na to řekne "aha" :grinning: No a minule jedeme z krámu po nákupu a D říká, že jedeme domů a mladej na to, že domů nechce, začal fňukat a když mu D říká, kam by teda chtěl jet, tak mu na to odpověděl, že do prde.... :sweat_smile: A to je přesně ta situace, kdy mu mám vynadat, ale mám co dělat s tím, aby neviděl, jak se mi chce smát. Takže asi tak od nás. :wink:

Teď je od čtvrtka u babičky, je na nemocenský, takže já od včera peču bochánky, zítra se vrhnu na salát a odpo si pro něj jedeme. Už se na něj těším. :wink: Jo a včera zvoní telefon, tak to zvednu, že volá babička a ono prd. Volal Kuba. Už umí babičce odemknout telefon a zavolal na poslední volané číslo, což jsme byli my. NO nestačim koukat. :sweat_smile:
3. dub 2010 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Seymi,..................já bych řekla,že to bude jenom takové období.Děláš dobře,že jí nedáváš k babičce,když se jí tam nechce.Ona by to pak mohla vzít tak,že tam jde buď za trest a nebo proto,že od ní chcete mít pokoj.Áda byl ve školce naposledy před 3.týdny a jak jsem měla strach,že se se mnou bude Adam doma nudit,je to naštěstí v pohodě.Taky je to i tím,že už můžeme být chvíli na zahradě,aniž bysme zmrzli. :sweat_smile: A s tím pískovištěm to máme podobný.Adam si tam vystačí uplně sám,takže jsem se pustila do přesazování pokojových kytek a chodil za mnou jen když chtěl,abych se koukla na jeho dílo:"Mami,pojď............pojedlo(povedlo) se mi to!" :dizzy_face: Taky už si povídá s plyšáky a mě už skoro k ničemu pomalu nepotřebuje.Až mi to občas přijde líto. :sweat_smile: Ale na druhou stranu jsem ráda,alespoň nebude v srpnu takový hysterie,že si ho mamka míň všímá. :wink:
Kyri,......................jo,jo Lamia čeká opravdu třetí.Ze začátku jsme to naše nadšení řešily přes IP. :grinning:
Sokol,..................Áda má teď taky papouškovací období.Vcelku jsem ráda,že to u nás není horší,než u Vás.Samo,že opakuje takové ty tatínkovské výrazy jako:"Pr.del,hov.no,vo.le,.....",ale já na to buď nereaguju vůbec a nebo dělám,že to slovo neznám a nevím,co tím myslí.Asi nemá smysl říkat,že se to neříká,protože víme,že by to mělo opačný účinek a navíc,když slyší,že se tak projevuje tatínek,tak by to stejně nepochopil.Naštěstí je Adam jak dlaždič jenom doma,tak mi to tolik nevadí. :grinning:
4. dub 2010 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
karot - jj, to věřim, že byli nadšení... :grinning:
... i když, mně už po tom druhým taky otrnulo, už se zas rozněžňuju nad bříškama a nedokážu si vybavit těhu nevolnosti. akorát bych se měla krotit, bo musim dostudovat, pak něco procestovat (mp se furt těší do tý indie :grinning:)
4. dub 2010 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Kyri,..................................mě po Adamovi otrnulo,až když mu byly 2 roky.A teď si myslím,že už mi po 2.dítku asi jen tak brzy neotrne. :sweat_smile: Nějak se mi to tohle těhu zdá trochu víc náročné,než u Ády.Jsem víc zapřažená a na to,abych si vychutnala pohyby miminka,mám čas večer u TV nebo,když mě to v noci vzbudí.Jinak to pomalu za celý den nepostřehnu,...............není na to nějak čas. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já si nevolnosti dokážu vybavit velice dobře a jsem ráda,že už je to za mnou. :grinning:
Fakt je to zvlášní,že si člověk uchová v paměti jen ty hezké vzpomínky na těhotenství a pak když do toho vlítne znovu,je překvapený,jak je mu strašně zle. :grinning:
5. dub 2010 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Juj, ty brdo, me to ani netuklo, ze je uz NAS duben?! Tak prejeme vsem dubnatkum, hodne steeestiiii zdravii, hodnestestiiii zdraviiiii, hodne stestiiiiiiii drahaaa dubnatkaaaaaaaaa hodne stestiii zdraviiiiiiiiiiiiiii
7. dub 2010 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,tak zase nakukuji, co noveho a koukam, ze uz probirate treti sourozence. No ne?! No jsem sama zvedava, kdo do toho tretiho vlitne jako prvni!!!! Ja uz myslela, ze to budu ja!!! Ale jen se mi nak protaaaahnul cyklus ci co! Jojo, jeste nemel Filipek ani 5 mesicu a uz se dostavila prvni sygnalni! :grinning: .Jelikoz nechci zadne prasky a ani dany hany a ja nevim co, tak to asi budem zase riskovat...Bude zase ruleta. :grinning: Kdo z nas driv. A nake gumove tydleto, fuj, jak ja to nesnasim, jak to dre...ehm :sweat_smile: Sorry.

No ale to jako staci. Jinak se ted pripravuji oslavu nasi Sofince, bude nas fura,a le uz to proste jinak nejde, kdyz uz mame nake ty kamarady ze skolky a okoli.Ale ja se moooc tesim. Filipek je hodny, je to pozitivista. Jen otevre oci, uz se smeje a mava radostne rukama.Za to nase Sofia, tak jen beci ahned me taha z postele a vzteka se, ze mi to jako nejde behem sekundy natoz pul hodiny...Ja proste nejsem ranni optace. Driv jsem byla, ale ted?...sesta hodina je vrazedna... Jo a od vanoc ji rostly dve stolicky, takze byla furt na prizabiti. Ted uz je zas klidnejsi, ale ja vam holky reknu, tak nervni dite a naladove, to jsem nevidela... :frowning2: To Filipek je proti ni opak! A myslim, ze to zarlivosti nebude...
Alcatko, moc pekny vystrelky ma ta vase holcicka. My zustaly u kojeni plisaku, ale porod? To ji nak jeste nenapadlo. Ale uz si hrala na skolku: odvadela plysone do skolky :slight_smile:. Je jak ja jsem rada, ze se ji ve skolce libi! V kvetnu ji tam jeji pobyt trochu prodlouzime a bude tam i spat :dizzy_face:!
No tak ja jdu zase neco delat, tzn. ulkizet a uklizet a uklizet... :rolling_eyes:Jak ja to nesnasim...vsude furt bordeeeeel...A to ulkizim kazdy den.asi si najmu uklizecku. :grinning:
Alcatko, moc pekny v
7. dub 2010 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
arti, to je pristup :slight_smile: tak to asi budete prvni se tremi detmi :grinning:
7. dub 2010 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek