• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děťátka narozená v Dubnu 2007 a jejich sourozenci III.

Woe jako mám se dobře ... teď už, jako žiju a vo tom to je :slight_smile:
Už si snad ani na nic nestěžuji páč je to všechno tak směšné ... jakože kila (no serou mě :grinning: :grinning: ) nebo probdělé noci (už zase??) ..
Stýská se mi po Vás, taky jsem hotová jak mají všichni už druhé prcky .... :sweat_smile:
18. dub 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já objednala Zuzině hlavu kočky Hello Kitti neb ona je z ní úplně na větvi, dostala šaty a pravila: Se zblázním mami asi ... :sweat_smile:
18. dub 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo mi v noci taky vstáváme ale už je to podstatně lepšejší. No kila o těch ani nemluvim, ale tak nějak se smiřuju, protože to jídlo je tak dobrý :grinning: Hele a co malinká? Teda vlasně veliká? :sweat_smile: No a co vy a druhý? Chceš?
18. dub 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty děcka jsou teď tak roztomilí viď? :sweat_smile: Já jsem z něho taky hotová.
18. dub 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musiš hodit nějaký foto ať taky víme jak Zuzinka vyrostla :wink:
18. dub 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co jinak? vše v pohodě. Všechno klape jak má :confused: :slight_smile:
18. dub 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já na tebe kolikrát vzpomínala jak se máš a že jsem tě dlouhatánský čas neviděla a Moruš taky ne. Sladký to časy našich tabulek :grinning:
18. dub 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, budu teď mít snad víc času, tak se tu vokážu vobčas :slight_smile:
Teď jsem chovala ouplně malinkaté mimi a už jsem byla nervozní, nic jsem si nepamatovala .... bylajsem jak slon v porcelánu :grinning: :grinning:
Jo asi jo, začínám teď vyměkávat ... :slight_smile: ale teď ne, tak za 2 roky, ale víš jak ... nic se nedá plánovat, tak snad to klapne :sunglasses:
No a co ty??
18. dub 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, bylo to fajn ... no i když jsem ráda že na tom nejsem jako na začátku tabulek .... :sweat_smile:
18. dub 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
My si teď tak nějak užíváme. Nejdříve jsem myslela, že spojím jednu mateřskou s druhou, ale teď ti je to tak krásný, že asi zatím počkáme. Kdyby náhodou jsme do toho vlítli, tak si to necháme, ale nepokoušíme se. Mě ti to teď přijde jako jedno z nejhezčích období. :slight_smile:

Jak jsi myslela, že už žiješ? Stalo se něco? :confused:
No jo, existuje ta diskuze ještě?? Se musím juknout ...
Jo to já jsem teda přibrala skoro na svou před těhu váhu, no jo přestala jsem kojit a bylo po shozených kilech. ale je fakt, že se postava taky jinak vytvarovala. Ale chtěla bych dát něco zase dolu.
18. dub 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mimi ani nevim. Já jsem někdy na konci roku měla jako záchvěv a něco jsem tam napsala ale odpověď žádná tak ani nevim, kde je diskusi konec. :sweat_smile:
18. dub 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady to začalo hodně upadávat a tím, že sem leze málo lidí, tak ani ty zbytky kolikrát nemají náladu něco psát. :pensive:
18. dub 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty woe a jak se vlastně jmenovala ...??
18. dub 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím že Kolik kg a jak dlouho jste shodili po porodu? Nebo tak nějak
18. dub 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si v rychlosti zavzpomínala .... :sweat_smile:
Díky za odkaz, je divní že už tamnikoho neznám, když jsem tam lezla den co den a několikráte ... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dub 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimi pro dnešek se loučím, oslava byla super, ale jsem utahaná tak jdu zalehnout. páá a doufám, že tě tu zase brzy uvidím :grinning: :wink:
18. dub 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
vid, ale to víš, už to odpadá. já jsem taky sem dlouho nelezla a ted jsem hlavně na regionech a tam se teď slejzáme s holkama z našeho města. :wink:
18. dub 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, je to tak ... taky znám ten pocit, že člověk nakoukne a najednou nemá náladu nic psát ...
Jo jo, taky mámpocit, že je to teď nejhezčí období, užívám si co to jde :slight_smile: ale půl roku už makám :sweat_smile: teda ne každý den, by mě vezli jen jeden den, ale je to mazec ... dobrá průprava ..odvézt dítě na hlídání (později školka), nakoupit, makat,dojet prodítě ... jako až to bude každý den, asi mě povezou do Bohnic .... :grinning: :grinning:
Jinak nemocná nejsem a nebyla jsem (teda myslím,jakože nejsem :sweat_smile: ) teda jako vážně, jinak jsem zrovna den zdravá :grinning: :grinning: chřipka a před 3 týdny střevní chřipka :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no však víš jak jsem to myslela :wink:
18. dub 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak brou brou, ráda jsem pokecala :slight_smile:
Omlouvám se za překlepy a chybky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dobrou a klidnou noc :slight_smile:
Jo a ještě jednou vše nej všem batolatům :dizzy_face:
18. dub 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mimi tak ty už děláš? ty jo to je fofr viď, hele a co děláš? Jestli to není tajný :sweat_smile: . Já jsem ráda, že jsem ještě doma. Na to jak jsem si myslela, že se doma budu nudit tak mám pořád co dělat a fakt si to užívám. Jsem na sebe zvědavá jak to budu zvládat až budu chodit do práce. To bude mazec. :grinning:
19. dub 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokol, ale jen jeden den a mám toho plný kecky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dělám tam co jsem dělala před Zuzinou ... s prachama :grinning: :grinning:
Ale je to mazec, pak si užívám každý volný den se Zuzinou :sunglasses:
19. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimi tak to jo, to jde, a zase je dobrý že z toho úplně nevypadneš :wink:
19. dub 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, trochu si odpočinu od krakena :sweat_smile: a pak se na ni hrozitánsky těším :dizzy_face:
Koukám že to tu žije .... :confused:
Co dostal Kubík k narozkám?? Já byla dnes Zuzině koupit helmu na makůvku, vybrala si se zajícema :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mim tady to jde od desíti k pěti. Sem tam když se ukáže Alča tak se sem plno lidí jukne a něco píše, ale jinak je to bída. :frowning2: Mi ´jsme mu koupili žehličku a soupravu na uklízení :grinning: , protože jako každý kluk chce něco co mají i holčičky, pak dostal samozřejmě auto, nějaký oblečení, babičky dodali dvoje botičky, taky dostal stavebnice duplo a teď mu chci ještě zajet koupit jednu protože dostal i peníze. No a čekám až přijdou takový krásný šuplíčky na hračky a ty ještě dostane od nás. :slight_smile:
20. dub 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nic frčíme ven. Malýho si odvezl děda na hausbot jak se vzbudil tak jedeme taky do města. :grinning: Jinak dneska měl malej ráno 4x průjem. Jsem se zhrozila, ale naposledy kakal v 9 a od té doby nic. Tak je pro jistotu dneska na dietce a zítra mu dám něco lehčího. Jenže mu rostou ty poslední zoubky všechny čtyři najednou. Myslím že jsou to pětky, ty zoubky před stoličkama. V noci taky vyváděl tak ho to asi trápí. Jeden už má skoro prořízlej tak snad to půjde rychle.
20. dub 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budu večír :wink:
20. dub 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem :slight_smile:
po dlouhé době se tady i ukáži :wink:
Bohužel vůbec nic nestíhám,cestuji stále mezi Prahou a Prostějov :unamused: Před měsícem jsme totiž pohřbily Sárinky dědečka a mamka na tom není moc dobře,takže jezdíme podporovat :dizzy_face:
Jinak všem přejeme hodně zdravíčka,štěstíčka k těm druhým narozeninkám :dizzy_face: :dizzy_face: budoucím maminkám a těm dvojitým obzvlášť :dizzy_face: :dizzy_face:
Stále na vás myslíme a aspoň poctivě čteme,jen na to psaní nezbývá moc času :wink:
Tak se mějte všichni krásně,užívejte sluníčka a my se zase ukážeme :slight_smile: :slight_smile:
Pa pa,s pozdravem Sárinka s mamkou :wink:
20. dub 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek