• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děťátka narozená v Dubnu 2007 a jejich sourozenci III.

ahoj holky
jak se připravujete na oslavy 3. narozenin ??? U nás to proběhne 24.4. v sobotu a jelikož je nás opravdu hafo (dřív to bylo vždy na 2x) a Anetka už má rozum, tak jí to uděláme v dětském centru, kde se s kamarádkama vyřádí :slight_smile:. Koukám, že řešíte učení dětí - my jsme začali zkoušet na Anetku barvičky, ale zatím žádná sláva. Povídá teda pěkně, ta huba jí jede ale barvy se jí pletou. Školku chceme zkusit příští rok, tak snad se do té doby zlepší.
A U NÁS TŘETÍ - nebudeeeeeee :grinning: , to víme jistě. Klidně Vám to holky přenecháme :wink: . Ne že bych třetí nechtěla, ale na dnešní dobu jsou dvě děti akorát a jelikož nám vyšel páreček tak se už rozšiřovat nebudeme :sunglasses:
8. dub 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak máme za sebou zápis do školky a tříletou prohlídku. Vše jsme absolvovali včera a dobrý. Byli jsme ve dvou školkách, co máme hned za barákem a fakt jsem byla nadšená. Hlavně z té, co máme nejblíže. Je nově udělaná, paní ředitelka byla velice milá, tak doufám, že se dostaneme tam. U mudry to byla celkem sranda. Malýho zvážila, změřila, je to kus chlapa, má 17 kg :grinning: a 98 cm. Řekl jí básničku, předvedl svoje krásné r :grinning: , zkoušeli oči, to byla sranda, protože když nevěděl co to je, tak to neřekl a sestra už mu chtěla napsat, že špatně vidí. Pak to vzala do ruky mudra a šlo to. Takže oči taky dobrý. No a pak povídá mudra,že zkusíme barvy :grinning: . No skoro všechno bylo bílý :sweat_smile: . Mudra se smála a povídá, že všechno je bílý. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsem se ptala, jestli by to už neměl umět a ona mi řekla, že je to pro ně moc těžký, a že mám být v klid, že je hrozně šikovnej a že její děti ve 3 letech ani nemluvily. :grinning: Takže tak od nás.

Jinak přejeme všech dubňátkům vše nej k narozeninám. :wink:
9. dub 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

ty jo, seymi, pasivní dřevostavba, to je on.. mého srdce šampion..:slight_smile: Holt až někdy...:slight_smile: Jinak co se dětí týče, tak Oliver se obávám, že by taky nechtěl být bez nás. Určitě to spaní u babiček bude tím, že jste s malým doma a ona prostě nechce prošvihnout ani chvilku s vámi. Prostě už jsou to brácha se ségrou.. už budou spolu. Je to paráda. :dizzy_face:

my byli včera ve školce a paní ředitelka na úvod rozdávání přihlášek prohlásila, že pokud někdo nesplňuje jednu ze tří podmínek (dítě starší tří let, bydliště v místě školky, maminka od září do práce), tak má jít rovnou pryč, aby tam neztrácela čas, že jí přihlášku stejnak nedá. No, trošku mě to naštvalo, nicméně jsem se s ní domluvila, že sice do práce nejdu, ale přihlášku bych chtěla, kdyby se náhodou i během roku udělalo místo. Nicméně s tím, že by Oliver od září nastoupil, moc nepočítám. Jak jste to měli vy? Koukám, že pár ratolestí už do školky chodí. U nás je neskutečný nával. A to tady máme školky na každém kroku... dalo by se říct. Navíc nesmíme dávat víc jak jednu přihlášku, páč mají nějaký systém, který vyhledává duplicitní přihlášky a měli bysme smůlu uplně. Chjo.. přitom ten Oliver ty děcka tak strašně potřebuje. fakt je to na něm strašně vidět..

Byli jsme taky na tříleté. Spojili jsme to s Nikyho roční. Byla to docela sranda. Oliver spolupracoval teda naprosto úžasně. Všechno dělal, jak měl. Akorát když mu sestřička měřila tlak, tak to se mu moc nelíbilo. A když mu to "zařízení" sundala, tak jí řekl: "To nebylo hezký, teto." :grinning: Jinak měří 97cm a váží 13,5kg. A Nikolas měří 72cm a váží 10,3kg. Takovej drobínek. :sweat_smile:

Tak já jdu, musíme nakoupit a vařit.. pro změnu.. jo, změna je život... :sweat_smile:
9. dub 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky děvčata
Helenka chodí do školky už tak čtrnáct dní a spí tam jelikož já chodím do práce :pensive:
U nás zatím žádné nadšení neprobíhá do školky se netěší a většinou řve když se za mnou zavřou dveře :frowning2: Pořád čekám kdy jí to přejde no zatím nic :unamused: Když jí vyzvedávám a nejprve mě nevidí tak my přijde taková smutná no potom je velká radost když mě vidí.Učitelka říká že pěkně spí i jí ale jinak prý řádí do dětí strká nebo na ně prská :sweat_smile: . Nějak mi přijde že tam nezapadla přitom byla mezi dětmi vždycky ráda. :pensive: Uvidíme kdy se to srovná ona to asi naní byla moc velká změna :frowning2: Mějte se fajn a zdravím a gratuluju všem oslavencům :slight_smile:
9. dub 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty brdo, koukam ve smes jsou deti na tech prohlidkach v pohode. Tak uvidime jak Adi. Pristi tyden ji to ceka. A jak tak koukam Oliver i Kubik asi budou mensi nez Adousa. Uvidime. Vahu typuju na 16kg a vysku pres 100cm urco.
Jinak dnes sla zase po trech tydnech do skolky. A desny. Fakt jo. Mela jsem uz dopredu domluveny nejaky zarizovani kolem Adi narozenin a tak, Adi ze bude dopolko ve skolce a odpolko ji vezme babi k sobe. Tak jsem ji tam rano vedla, vsechno v pohode, teda Adi ostrazita, ale to byva, kdyz se deje neco jinak. No a ve skolce jsem ji prevlikla a do tridy uz jsem ji vedla za sebou. S p.uc. jsem se jeste neco domlouvala a Adi uz za mnou zbrblala. No a kdyz jsem ji dala pusu, ze jdu, tak slzy, jeste vetsi slzy a ty nejvetsi slzy, ja nevedela co mam delat? Pohladila jsem ji a ze ji jdu zaridit dort a dalsi malickosti, kdyz zitra prijedou gratulanti, no ona plakala a drzela se me jako kliste. Tu nastoupila ucitelka a rekla mi, ze budu muset utect. Adelku vzala za ruku a tak nejak ji vedla ke stolku, kde ostatni deti neco vyrabeli. Ja teda mazala do satny a za sebou jen slysela mamiii, mamiiii, maminkoooo a plac...no desny. Kdybych nemela na ruce Ondru, brecela bych taky a poradne a mozna, ze bych rekla uc. ze na to se muzu vytento a vzala bych ji s sebou. No vidina obehavani mesta a hladoveho Ondry me hnala pryc. Ale jsem rozhodnuta, ze chodit nebude. na toto nemam nervy. A kdyz je ted takova citlivka, nechci ji mucit. Proste zaplatime skolkovny a bude doma. A co. Casem se ji treba bude chtit. Ja na tohle vazne nemam nerva. :frowning2: Navic nas povolali 22.4. do lazni a tak budeme mesic min. tam. Jsem z toho trochu ¨vykolejena, vsechno si pripravit a zajistit, ale nejak to snad dame. Nebudu si pridelavat starosti tim, ze Adi bude nasilim ve skolce jen proto, ze ja chci klid na koordinaci odjezdu. Staci, ze si ted vycitam, ze jsem ji tam dnes nechala :unamused: :cry: :pensive:
9. dub 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katschi u nás je to tak, že když si dáš přihlášku do více školek, tak ty školky se pak mezi sebou domluví, kde si tě nechaj. Takhle mi to řekla jedna ta ředitelka. Tak jsem zvědavá.

Seymi tak to je na pytel, s malou. Třeba to chce opravdu jen čas a po prázdninách bude chtít jít sama. Tohle asi opravdu nemá cenu. Je to stres jak pro ní, tak pro tebe a mohla by to taky brát tak, že tam jde za trest a to by bylo fakt špatný. Zkus počkat a uvidíš sama. :wink:
9. dub 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, zdravim vsechny moc , ted nemuzu vic psat, ale ty deti, ktere chodi do skolky a zrovna to neni moc fajn, verte, ze to bude lepsi, urcite, moje mamka je ucitelka a ja bych mohla vypravet o vsech moznych scenarich, kdyz deti zacnou chodit do skolky. Nekdo uplne v poho, nekdo uplne na hovno, nekdo v poho a po 3 tydnech na hovno, nekdo po 3 dnech dobry..ale V S E C H N Y deti se nakonec do skolky tesi:slight_smile:
Nejhorsi co je, ze kdyz zacne decko brecet, zacit brecet taky:sweat_smile: a prodluzovat louceni....proste nejlepsi je se rozloucit, otoci se a jit...i kdyz vim, ze je to mega tezke....dneska jsem ze slzama odchazela ze skolky ja:sweat_smile:
9. dub 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali diky, za vzpruhu. Ja to dnes teda tezce rozdychavala.....ale jelikoz mame ted ty lazne nebudu to lamat pres koleno a pujde nejdrive v cervnu. Jen je to zvlastni, jak je ted na me fixovana, to proste u ni neznam. Dnes sla na zahrade jen rict tatkovi, ze jde se mnou na prochazku, ale ja jsem od ni dostala prikaz, abych stala a ani se nehybala, vubec, pry ani pusou ne :grinning: :grinning: :grinning: tak si me ted hlida :confused:
9. dub 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali, taky díky, seymi neboj, my jsme šly včera po týdnu do školky, a taky to byly nervy - ale protože mi teď není moc dobře, tak prostě zatvrdím - maminka musí do práce (zas tolik nekecám), ty do školky .... a pak je OK. Když pro ní jdu, tak září jak sluníčko a líčí mi, co dělali. Jsou to prostě komedianti :wink: a my to odnášíme nejvíc. Sestřenka vyměkla a jejich holčina pak nechodila ani na předškolní - to mi přijde drsný :rolling_eyes: byla doma s babičkou nebo taťkou - podle toho, jak měly směny. No, do školy musela a teď tam pořádně nemá kámoše, je to malá vesnická školka, takže se všichni stihli napárovat ve školce :frowning2: všechno zlý je pro něco dobrý, držím pěstičky ať máte super oslavičku, Aduš vše nej nej nej. Na jak dlouho máte ty lázně, seymi?
9. dub 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Srsni, lazne mame na min. 4 tydny.Ale jsou to zrovna ty svatky 1.a8.5. a tak to bude asi o par dni vic. Pak taky zalezi na tom, jestli bude Adi zdravava a bude pravidelne cvicit. Vim o detech, co tam byli 2mesice i vic. No to uz si nedovedu predstavit, i takto je to pro me scifi :confused:
10. dub 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Adušce od Seymi a Nelince od Alouška vše nej k narozkám :dizzy_face:
Holky, já též řeším školku, Neli má nastoupit od května, už teď je mi zle, já jsem děsně měkká, jak začne brečet, já budu taky. Jenže ji tam dát musím, zkoušela jsem přemluvit ředitelku, že by ch ji tam dala až od září a dál si platila školkovné, ale to nejde, prý tam musí kvůli docházce (asi to kontroluje úřad nebo nevím). Když ji tam nedám, tak o to místo přijdeme a už by se tam třeba dostala až na předškoláky. Ona dti miluje, ale zároveň je to děsný mamánek, zvlášť teď. jak máme malou, navíc se bojím, aby to nebrala, že se jí chci zbavit, bude tam sice jen 4 hodiny denně, ale i tak toho mám plnou hlavu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dub 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj!
Také přeji všechno nej Adélce a Nelince ke 3.narozeninám,hódně zdravíčka,pohodové děství bez sourozeneckých konfliktů(měla jsem tu na 2 dny kamarádku s 2.kluky a nějak jsem nevycházela z údivu :grinning: -připravuju se na to,že mě to za nějaký čas čeká také,dělat rozhodčího :sweat_smile: ),fajn kamarády a trpělivé učitelky ve školce a hlavně ať se jim splní všechna tajná přáníčka. :dizzy_face:
Holky,...............každý začátek v docházení je těžký a čím déle se to odkládá(vzhledem k věku),tím hůř si tam to dítě zvyká.Takže se toho nebojte a začněte co nejdřív.Já tam Áda ze začátku dávala taky s těžkým srdcem,kolikrát jsem si to i vyčítala,ale nic jiného mi nezbývalo,když jsem ještě těhotná nebyla a musela jsem počítat s tím,že se budu muset v dubnu vrátit do práce.My jsme měli naštěstí výhodu,že jsme tam s dětmi mohly ze začátku chodit,aby si to omrkly s mamkou,která bude na dohled.Ale stejně když jsem ho tam poprvé nechala samotného,řval tam jak želva. :frowning2:
Úplně se ztotožňuji s Alčou.Ádouvi se tam první dny nechtělo chodit a teď je to v pohodě.Akorát nám v tom brání ty nemoce,tak jsme teď měsíc doma. :confounded: Zítra jdeme k zubařovi,tak už se nemůžu dočkat. :grinning:
11. dub 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky a hlavne dnesni oslavenci!!!!!Nelinko, vse nej nej nej at je tvuj zivot veselej!!!
My uz mame oslaveno vcera! Sice jsem slysela, ze se to nema, ale my nemeli na vyber! Pozvali jsme par deti ze skolky a deti nasich kamaradu a to bychom se k nam tedy nevlezli, tak jsme si pujcili byt tady na sidlisti, ktery je vyuzivan k podobnym akcimvolnocasoveho zamereni (majitelem je diakonie). Bylo to super rozhodnuti, detska meli mistnost na radeni, ve vedlejsi mistnosti jsme meli stul a hodovali jsme.

S tou skolkou, seymi; nemej vycitky, ze mala place. Nektere deti maji proste strach, kdyz nejsou s mamcou. Nemohla bys se ucitelky zeptat a zustat ve skolce s Adi prvnich par dni treba na hodinu dve? Tady v Nemecku to tak delaji. Ja chodila se Sofii prvni dva tydny na dve hodky, pak jsme zkusily, co bude delat, kdyz tam nebudu. Poprve brecela a musela jsem se vratit, ale pak uz tam vydrzela a od te doby snad jen jednou protestovala, jinak tam chodi rada. A to musim dodat, ze nase Sofie sice nemcinu slysi kazdy den, ale moc nemluvi a ani nevime, jestli rozumi...Myslim, ze bylo take dobre, ze jsem ji vzdy vysvetlila, ze jdu domu, ze musim neco doma udelat a pak pro ni prijdu. Zezacatku jsem ji slibila cokoladu, kdyz tam vydrzi bez place, pak uz to ani nepotrebovala. Pro deti je asi horsi, kdyz uteces a oni nevi, kde jsi. a dulezite je se i rozloucit! Dat si pusu atd.
A urcite bych ted Adu nebrala ze skolky s ti, ze to zkusim pozdeji. Uz tam jednou zacala chodit, pozdeji by to mohlo byt jeste tezsi...No, drzim palce, verim, ze to neni jednoduche. Ja si take delal starosti a bala se, jak bude reagovat. Me prace zadna nezene, tak jsem si taky rikala, ze to mozna nani neni treba, aby do skolky chodila, ale ted vidim, ze ji to moc prospiva, i kdyz je tam jen dopoledne. Ji sama, snazi se sama oblikat, vyhraje si...
11. dub 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, nakukuju, abych poprala spoluoslavencum! Tak posilame hooodne zdravicka a veselych zazitku! No s dekujeme za gratulky.

Jinak skolku necham az na ten cerven a to pak bude pravidelne. Ja ko ona to tam zvladne, to vim, je proste to odpoutani bude asi nejhorsi. Jeji zacatky byly v poho, chodi od unora, ted najednou toto, me to trochu zarazilo. Dekuju, ze jste v tom s nama a preju vsem detem a i rodicum ten nastup do skolky pohodovej!
11. dub 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen v rychlosti přejeme vše nej koťátkům od Alči, Seymi a Arti. No a hlavně zdravíčko. :wink: Doufám, že jsem na někoho nezapomněla. Jinak se omlouvám. :sweat_smile:
11. dub 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berusky, nestiham, jen opozdene vsem oslaveneckum, uteklo to jako prase, zachvilku pujdem s holkama na gyndu pro pilule a s klukama tatinci proberou spcky:sweat_smile:
Hlavne zdravi, vse ostatni se vzdy nejak udela, utribi :dizzy_face:
Pusu klukum i holkam a nam maminkam trpelivost s tema jejich rostarnama, co nekdy dokazi vyvest:grinning:
Preju i dodatecne, pamet je svine a ne vzdy tu budu, abych poprala"osobne", ale o to vice ze srdce je to ted :dizzy_face:

Tak H O D N E S T E S T I :dizzy_face: :dizzy_face:
12. dub 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kubíkovi a dodatečně Sofince přeju všechno nejlepší k narozeninám a hlavně hódně zdravíčka,protože to ostatní přijde samo. :slight_smile:
Ali,.......................nestaraš s pubertou,dokud je ještě daleko.Já se třeba už děsím nástupu do 1.třídy a toho,jak budu zvládat učení s Adámkem,až se budu muset vrátit do práce.To bude pak jeden šok za druhým. :sweat_smile:
Dneska jsme se po 9té vyvalili ven s tím,že se na hoďku projdeme(leje tu už 3.den,takže na nějaké hřiště nebo pobyt na zahradě to není :pensive: )a mě napadlo,jestli se tenhle měsíc už neplatí školné.Sice jsem říkala kamarádce,co tam dává holčičku,aby mi dala info(tady jsou takové podmínky,že jakmile se prošvihne termín platby,je to na vyloučení ze školky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ),když tam teď nechodíme a nejsem v obraze,ale radši jsme se šli přesvědčit sami,protože se neozvala.Tak zatím se to neplatí a když jsme se vraceli k vratům,potkali jsme jejího manžela:"Tak,co.....................už Vám změřili oči?" :confused:
Prostě bylo měření očních vad a ona mi to potvora nedala ani vědět. :rolling_eyes: Přitom to měli tučně na nástěnce.Tak jsme se vrátili,přeměřili Adámkovi oči a máme je naštěstí v pořádku. :sunglasses:
12. dub 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kubiku, vsechno nejlepsi!
12. dub 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkujeme. :slight_smile: Budeme slavit v sobotu u dědy na hausbotě, dortík, grilovačka a tak. Zatím hlásí hezký počasí, tak snad to klapne. Malej dostal včera rýmu, dneska i pokašlával, ale rýma už je na ústupu tak doufám, že do soboty bude fit. :wink:
12. dub 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj buchticky a buchtacci:slight_smile: oslavy jsou v plnem proudu a protoze u nas je to uz "za nama" a ja mam klid, tak mam roupy a mam chut vam zase neco napsat:sweat_smile:
Theusa chrni a Nelinda se s Jirkou divaji na Pata a Mata, ted jsem zaslechla, ze tam probiraji(Jirka a Nela), ze to snad ani neni mozny, aby byli Pat a Mat takovy blbci:sweat_smile:
Venku neskutecne sere a uz toho mam fakt dost, porad jen zima a zima a ted jeste k tomu prsi, ja vubec nevim, kdy bude to fakt opravdovy jaro, kdy bude se zelenat travicka, bude citi ve vzduchu ta jarni vune.. a tak proste..mozna ze bude rovnou leto a pak zas minus desitky hnedle:sweat_smile: To by me jeblo fakt ale uz:grinning:

Jeste jednou, ac jsem to uz psala, preju vsem nasim detem krasne narozeniny, hlavne at si to vsechny deti uziji a maji krasny den a maji radost z hracek a tak :dizzy_face:

My mame za sebou tu slavnou triletou prohlidku, uf uf, stiram pot z cela:sweat_smile:
Zaroven byla na 8mesicni poradne Theuska. Tak jsme sbalily aji otca obou holcicek, at jde s nama, cekala jsem od te nasi hysterky rev a to sepak holcicka blbe pacifikuje s kojencem v naruci:sweat_smile: Napred nam vzali Theu, ta nase obryne( to se fakt neda jinak napsat:sweat_smile: ) vazi 6150 g :sweat_smile: Zdrava, vse v pohode. Pak prisla na radu Nelinda, meri 94 cm a vazi 10.5 kg:sweat_smile: Oci v poho(byli jsme soukrome na ocnim, protoze trosku silha, tak vime, ze vidi dobre), usi mi sestricka uverila, ze tez dobry:sweat_smile: Ale nejsem si jista, jestli Nelinka prece jen neni hlucha, posledni dny nereaguje na moje prikazy:sweat_smile: Ale to by musel byt hluchej aji Jirin:sweat_smile: no nevim, pozjistuju:grinning:
Pak jsme sly k panu doktorovi, ja cela vyrizena, Nelus fakt jak vidi nekoho v bilem, je hotova, rve, posledni dobu nerve, ale je cela nasponovana, oci skelny..proste strach strach...ale nakonec to nebyla takova hruza, zeptal se ji, jak se jmenuje, tak rekla ze Nejinka Anišová:sweat_smile: pak kolik ma roku, tak ukazala napred fakaca, to ve mne zatrnulo, ale ukazalo se, ze si jen rovna prsty:sweat_smile: a rekla ze tri, pak odpovedela na otazku, jestli chdi do skolky, to jsem zase byla cela v pozoru, mela jsem strach, ze v dobrem rozpolozeni Nelinka panu doktorovi sveri, ze je to nahovno, ze tam nechodi rada:sweat_smile: ale to jsme ji prece jen precenovala:sweat_smile: No a vyzkousel nejaky barvy, a nazdar. To bylo caviku, ze trileta prohlidka:sweat_smile: Pak nejaky solichy pater, srdicko, huba uvnitr a slo se s lizatkem a omalovankama dom:grinning:

Ale proc vam pisu..pro dnesek mam jen dve odrazky a to:

K E Č U P
a

Ž Á D O S T o R A N D E

zacnu kecupem, protoze tuto udalost rozdychavam jeste ted a to je pres tyden stara:sweat_smile: Uz jsem schopna se tomu zasmat:sweat_smile:

Zacnu obsirne, aby ste si na celou situaci a vznikly pribeh si dokazaly udelat ten spravny pohled:sweat_smile:

Vite, ja bydlim v malickem mestecku, cca 5 tis obyvatel i s okolnima vesnicema, proste vrchni prdelakov, rano si u nas na sidlisti uprdnu a uz dopoledne si o tom povidaji babky na namesti, kdyz sedijou na laveckach:grinning:
No a to mate tak, my tu mame na nakupy jen prostinkou malinkou JEDNOTU, jeden druh masla, jeden druh milka, jeden tavenak, uherak a jeden druh limci:sweat_smile: pro deti jako kokino vitacit:grinning:
Takze kdyz se chceme joo rozsoupnout, oblecem se do slavnostniho, takovy, co se oblika jenomv nedelu:grinning: a frci se do Prerova(mohli bychok i do Hranic, ale to neni pro nas dost nobl:sweat_smile: ) tam maji nekolik hyper super okta mega marketu a to je radost nakupovat:grinning: To mam dycinky seznam jak prase, litam mezi regalama, mame fotak, fotim se s jednotlivymi vyrobky, jsem cela nadsena atak, chapete, ne?:grinning:
No a kdyz uz tam jedeme, tak se nesmi stat, ze se nezminime babickam, tedy nasim maminkam, ony vzy a sradosti vyuziji nasi nabidky, abychom jim tez nakoupili.
No a do velkomesta jsme se vydali prave i cca pred tydnem. Moje mamka mi seznam, co chce koupit poslala jako obvkyle az na posledni cjhvilku, kdyz uz jsme si to ficeli smer Prerov, poslala mi smsku. Protoze by byl nerozum neusetrit mistem a rozepsat zpravu do dvou a vice sms(chapejte, 80 a vice haleru uz je fakt moc), tak se moje maminka moc snazila a dokazala temer nemozne a svuj mega nakup mi poslala v 1 sms, s tim, ze proste nedelala mezery:sweat_smile: aby mi ale prece jen ulehcila desifrovani, tak kazde nove slovo zacala velkym pismenkem:sweat_smile:
No neva, znam svou maminku, umim si poradit i v tech nejbizarnejsich situacich, ktere mi pripravi:grinning:
Ted to zkratim, nakoupila jsem, akoupila jsme pro tchyni, pro nas, z vetsi casti i pro maminku, uuz mi zbyvaly jen dve polozky z jejiho seznamu a to
Kecup a Apetito.

Jenze!! mamka se proste nepsokoji s nejakym vyrobkem a neni ji jedno, jakou ma znacku, kdyz ona chce proste TU znacku, tak chce tu znackua ne jinou. No a tentokrat chtela kecup znacky Syry. Jako priznam se, nastvala me, litat po jejich vymylsech po obchodaku jak pipina. To si proste nemohla prat kecum Heinz nebo tak? Ne, ona chtela kecup Syry. priznam se, nikdy jsme tuto znacku neslysela..asi nejaka novinka, rekla jsem si a trpelive hledala dal...rikala jsme si, ze to bude neco za zpusob jemny, ostry, extra ostry... litala jsme mezi regalama jak tydyt a kecup mamkou chteny nikde... a to bych zas nebyla ja, abych to vzdala, sebrala jsem se a sla jsme primo na imformace a ruzolici pani za pultikem jsem se zeptala na kecup one znacky. pani nevedela. Kroutila hlavou a ze to teda slysi poprve, ale neco ji to rika, sla semnou mezi regalky a pomajala mi hledat :dizzy_face: hodna pani, timto se ji omlouvam :sweat_smile:
Nenasla ani ona, proto prizvala na pomoc svou druhou ruzolici kolegynku Vlasticku, timto se pani Vlasticce omlouvam, ma omluva je uprimna:sweat_smile:
Vlasta hledala jak drak a kecup nikde, ja jsme to chtela uz zabalit, ale vlasta a Martou/zto byla ta prvni ruzolici pani) malem daly ruce v bok a ze jako to ne, kecup najdem!! A Marta zvolala na informacih do mikrofonu, ze vola pracovnika Honzu, at se dostavi na informace. Jirinovi se v nekdy ve stejem case dostavil infarkt, aspon tak vypadal. Ale pal to cert, te dobe byl ten posledni:sweat_smile:
Honza se prisoural. reknu vam, ten mladik by mohl byt muj syn:sweat_smile: Ty krouzky z nosu jsem mela nutkani mu vyrvat, listit z leva zprava a vzapeti jsme ho chtela pritisknout na svou hrud, pacholka:sweat_smile: Prisel klativou chuzi, zveku v koutku huby a prej vo co de?:grinning:
Vlasticka ho spravila o problemu a uprela na neho svoje sede oci, ja jsme na neho uprela tez oci, snazic se vyhnout pohledu jirina:sweat_smile:
Honza zakroutil hlavou a doted mi v usich zni to slovo...Prej "kravina"...:sweat_smile: facku jsem mu mela dat!:grinning:
ze prej kecup syry neexistuje!!! Chapetete to!!!Tak jsem rekla, ze existuje:sweat_smile: ze to mam v smsce od maminky:sweat_smile: Slovo dalo slovo a ja,ja jsme mu sms dala precist.
Blbej Jenda se zacal smat jak idiot! A prej, ze uz vi, kde se stala chyba! Kecup mi teda nerekne, kterej mam koupit, ale ze si jistej, ze jak mam koupit to Apetito, ze to jsou syry...

moje maminka totiz napsala, ze mam koupit...: brokoliciKvetakMasloHlMoukuZubniPastyLacalutblaBlaBlaBla...KecupSyryApetito.....

Uz nikdy nepujdu nakupovat do Albertu hypermarketu v prerove :pensive:

No a ted neco, co mi sebevedomi po tom strasnem dni zase zvedlo:grinning:

Ja nevim jak vy, ale ja jsme uz eset let uplne mimo veskery milostny zivot krome zivot se svym manzelem:grinning:
Proste sukec jen snim, pusa jen s nim, rande jen s nim, ze mi to slusi mi rekne jen on, a to kdyz chce, aby byl prave ten sukec:grinning: Dokonce i na te diskotece, na ktere jsem byla po 8 letech, jsem byla s nim:grinning:
Flirtovat taky moc nemuzu, pac bud jsme byla zamilovana do jirina a tudiz me nejaky flirtovani bylo putna, nebo pak jsme byla tehotna, pak jsme kojila, pak jsme mela asi 3 mesice klid a pak jsme byla zas tehotna a ted zas kojim a stejne by to bylo uz jedno, kdyz jsme ted uz tlusta:grinning:
Takze to, co se mi stalo dneska, to je pro me teda zazitek:grinning: I kdyz mam z neho smisene pocity na jednu stranu jsem jakoby pysna, na druhou jsem trosku na rozpacich...
Proste, dneska jsme sla sama do nasi jednoty nakoupit, venku prsi, tak jsem netahala holky ani jirina, ten hlidal a sla jsem sama. Uz jsme mela nakoupeno a vsimla jsme si, ze u vedlejsi pokladny, teda ve fronte na ni, stal jeden kluk, jako kluk, ten pan ma uz pres tricet bych rekla, ale jak ja sama si furt pripadam ze je mi níct, tak kdyz je nekdo stejne starej, hned mu rikam kluk a holka, proste u te poklady stal kluk:grinning: ja ho znam od videni, jako nevim, jak se jemnuje, co je zas, ale uz x let ho proste potkavam. je to takove nouma od pohledu,nosi staromodni obleceni, ksiltovku s rovnym ksiltem, ale ne tu, jak ji nosi ted raperi, ale proste normos ksiltovka, akorat si ten ksilt neohnul:sweat_smile: s holkou jsme ho nikdy nevidela. No a ja mam, teda mela jsme , silne podezreni, ze ten pan me miluje:grinning: Proste kdyz se potkame, decko dedecko, kocar nekocar, jirin nejirin, vzdy se po me dival, se i otacel, usmival, tak nervozne. No a ja jsme ho ndeksa videla u te pokladn,y zase se dival, ja jsme se pro jistotu divala uprene dopredu:sweat_smile: Pak jsme zaplatila a na mileho ctitele zapomnela. pak jsme vysla s baglem pred Jednotu a uvidela jsme ho cca 30 m pred sebou, jakoby se vracel opet do te Jednoty. A ted vam reknu, ja nemivam zadny vestecky vnuknuti nebo tak neco, nikdy se mi nezdal sen, kterej by se splnil, neumim dopredu nic tipnout, ale tady, jak byl tech 30 m predemnou, tak jsme uplne jasne tusila, ze me oslovi:sweat_smile: takova jitstota me prepadla:sweat_smile: mne se udelalo uplne zle:sweat_smile: Nemela jsme moc casu, ale jeste jsme si stihla rict, ze jestli me oslovi, ze ho musim odmitnout slusne, aby ho to nemrzelo, aby si nevycital, ze me oslovil:sweat_smile:
A pak uz jsme byli u sebe:grinning: Pozdravil dobry den:sweat_smile: a jednou vetou, trepajicim se hlasem , se me zeptal, jestli bych s nim nekdy nesla na prochazku:sweat_smile: Uplne cervenej, bylo videt, jakou namahu ho to stalo...byla jsem uplne paralizovana:sweat_smile: On stal, cumel na me, ja uplne hotova. nakonec jsem ze sebe vpravila, ze nemuzu:sweat_smile: ac bych strasne rad, ale ze mam manzela a ze by me zabil:sweat_smile: ze je strasne zarlivej a ze nechci udelat neco, co by ho rozcililo:sweat_smile: to jste ho meli videt. Mu se uplne ulevilo:grinning: Ale nebyl zklamanej, akceptoval, ze mam doma tyrana, spokojen sam se sebou, se rozloucil a sli jsm kazdy svou cestou:sweat_smile:
Ja jsme byla uplne mimo z toho, ze jsem si cestou koupla baleni ferero rocher a cely jsme to snedla jeste pred panelakme, nez jsme dosla dom:grinning:
Jirin je a me ted ale nasranej, protoze jak on ted vypada, ze neni zadnej zarlivec a ze ho do svych avantyr nemam priste tahat:sweat_smile: A pac on toho kluka - pana zna od videni taky, tak mi tady prisahal, ze jakmile v jeho pohledu zahlidne nejakou znamku toho, co si o nem mysli, tak me svaze a za laso na to rande dovlece:sweat_smile:

No a tak ja si tady sedim a nevim, jestli me to ma tesit, jako ze CIZI clovek me pozadal o rande, nebo mam byt otravena, ze to jako nebyl zadny muz roku:sweat_smile:

no a jdu chrnet, protoze jedna z zen meho zivota se zacala v noci budit na kojeni co dve hodiny:sweat_smile:

Krasne sny a at vas blesky kousou celou noc:slight_smile:
13. dub 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přestože za pár hodin vstávám do práce, obětovala jsem několik cenných minut spánku, neodolala jsem a musela ten román přečíst... a stálo to opět za to :grinning: :grinning: :grinning: kečup SYRY :grinning: :grinning: :grinning: rande :grinning: :grinning: brečím smíchy....

všem dubnovým dětičkám vše nejlepší k třetím narozkám :slight_smile:
13. dub 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali super. Jak kečup, tak randíčko. Ale já být tebou, tak jsem asi potěšena. Víš co ho to muselo stát sil, než se chudák vyjádřil? :sweat_smile: A úplně vidím tu kšiltovku :grinning:
13. dub 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali :grinning: koukam, ze ti po tech letech materske taky prestava mozek logicky uvazovat a slepe nasleduje pokyny :grinning: :grinning: :grinning: tim myslim nepochopeny SYRY, ale ja to mam taky :grinning: :grinning: :grinning: ja se takto ztrapnila na istituci pro prijem zadosti a projektu k ZELENA USPORAM. Maji tam opravdu frkot a tak nejaka blba zenska na telefonu zdrzuje a jeste ke vsemu s tak idiotskyma dotazama :grinning: :grinning: :grinning: nejhorsi bylo, ze jak jsem neco vyslovila, hned mi doslo, ze se ptam na uplnou kravinu...pan na druhem konci se odmlcel, premyslel jestli to myslim vazne asi, nebo jsem vazne tak tupa :grinning: :grinning: :grinning: ve finale jsem se ho zeptala jesteli je v Hradci Kralove taky banka :grinning: :grinning: :grinning: proste jsem z takovy diry, kde to povazujeme za vymozenost mit vice nez jednu, ze...no debil proste...to je tak, kdyz jsem poverena zjistit neco, o cem nemam paru a dostanu pet instrukci na papirku a oni se zeptaji na neco o cem vim 1/2 hovn.a :grinning: :grinning: :grinning: jsme se na tom pak s manzou pobavili a ja ho pak tam osobne poslala uz samotnyho, asi by si na me pamatovali, protoze je inteligentne rekla sve jmeno cele a i kde bydlim :grinning:
A chlapec s ksiltovkou taky dobrej :wink: Proste zase tva hvezda zari :grinning:

PS:kdyz uz ti Theus leze, jak to maji s hranim holky? Nezlobi se Neli, ze se ji do vseho montuje? Adi s tim dost zapasi, porad ty svypoklady pred Ondrou ukryva, ale on ji vse zdarne bori a nici. Obavam se brzkych boju :confused:
14. dub 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ali,..................tak ta story s kečupem Syry mě tak uklidnila,že si už nemyslím nic o své mateřské demenci. :grinning:
My jezdíme na nákupy tak cca 2krát do týdne.S nadšením :grinning: pročítám každý nový leták který nám přijde do schránky a ty co nechodí,mi manžel přitáhne od kolegy z práce.Tak se stalo,že jednou ve středu přišel manžel s ruličkou letáků a já se do nich začetla.On se v zápětí zeptal,jestli teda někam pojedeme a já řekla,že ano,protože mě zaujal zrovna leták z Kauflandu(teď nechci,abyste si mysleli,že jsme jak důchodci a nakupujeme jen pouze to co je v akci-prostě jedeme vždycinky tam,kde třeba je pár lákavých položek jako mléko,mouky,cukr,brambory-no prostě věci do zásoby a ostatní nakoupíme v plné ceně,protože pendlovat mezi supermarkety celé odpoledne mě fakt nebaví).Přijeli jsme do obchodu a já začala lítat mezi regály.Když už jsme byli u pokladen,tak říkám manželovi,že už jsem v tomhle krámě naposledy,protože tady mají ty ceny prostě jinak,než je mám já opsané.A on mi na to s úsměvem říká,že ten leták,který jsem pročítala a opisovala doma,platí až od zítřejšho dne. :grinning:
To pozvání na rande je fajn zpestření všedního dne.Já mívala podobné zážitky,když jsem chodívala s kočárkem po městě a v parcích sama(manžel na bezcílné chození tenkrát ještě nebyl).Tenkrát byly Ádovi asi 3 měsíce,usadila jsem se s ním na lavičce v parku,namíchala mu mlíko z termosky do flašky a krmila ho.No a kolem šel takový(když to řeknu hodně slušně)zvláštní chlapík cca o 10 let straší než já s Bertilem(takový mixnutý koršpaněl,který nebyl vůbec vycvičený,ale jeho pán se o tom snažil kolemjdoucí vždycky přesvědčit :sweat_smile: ),u nás přibrzdil,drahý Betil zdvihnul zadní nožku a pokropil mi mojí sněhobílou sukeň. :zipper_mouth: :rolling_eyes: :grinning:
Ten dotyčný se ani neomluvil a řekl:"To se vypere,že mladá paní?!" :confused:
Dost často s tím psem chodí kolem našeho obydlí a když vidí,že něco náhodou dělám(tenkrát jsem kultivovala chodník),tak mi na to řekne."Vyprdněte se na to a kupte si travex." :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jednou jsme přijeli z nákupu,manžel zastavil před bránou,že vystoupí a odmekne si jí abysme zajeli dovnitř a ten můj ctitel se k nám zase blížil. :sweat_smile: Tak jsem manželovi kladla na srdce,ať přidá do tempa,že se s tím exotem nechci potkat,ale nestihnul to.Ale naštěstí začal obtěžovat jeho. :grinning: Tenkrát jsme tu měli 2 domácí kočky(čistokrevné pracovní plemeno :grinning: )a on se začal o tu mladší zajímat:"Prosím Vás,pane...............to je Brituše?" :confused: :sweat_smile: :grinning:
Vcelku jste mě inspirovali s tím narozeninovým dnem.Pár klasických oslav nás sice čeká(s Honzíkem,Aničkou,.....s rodiči :sweat_smile:) ,ale toho 24.4. si uděláme taky bezva den pro sebe.Zajdeme si někam na jídlo a aby z toho Adámek měl nějaký zážitek,protáhneme ho v depu v Dopravním podniku.Mají tam ten den Den otevřených dveří a ten den mi taky končí MD a budu mít na 2 měsíce útrum s couráním po venku.Nevím totiž,jestli mi dr. napíše nějaké vycházky. :pensive:
Ale můžu být ráda,že mi to nevychází na zimu,protože bych se asi doma zcvokla. :grinning:
14. dub 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky koukám, že mateřská demence funguje všude. :grinning: U nás taky a to mám jedno dítě a těhu nejsem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak se jdu pochlubit, že jsem právě volala do školky, kam jsem chtěla, aby se malej dostal a vzali nás. Ale fakt to bylo velký štěstí, protože mi říkala ředitelka, že jedna holčička se jim odstěhovala někam jinam v Příbrami a my to máme jen přes silnici, tak vzala nás. Uff, jsem fakt ráda. :slight_smile:
15. dub 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karot, jsem celou noc premyslela o tom Kocicim hradku :grinning: Ondroj lezou zuby, tak jsem na to mela prostor :rolling_eyes: Jste byli ve Slatinanech a tam je to? V lese za tim parkem zameckym? Ja si to matne vybavuju, teda hlavne jen to jak lezu tou branou do hradu teda pidi hradu. no kraviny si pamatuju, ale kde to bylo a jak jsem se tam dostala to uz ne :grinning: :sweat_smile: Proste vymeklej mozek :confounded: :frowning2: :unamused: :angry:
15. dub 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokol,................na demenci nepotřebuješ bý těhotná-stačí když budeš víc jak půl roku na MD. :grinning:
S tou školkou gratuluju,protože v dnešní době je to vážně jen o štěstí,když Ti vezmou dítě tam,kde se Ti to líbí.Tak ať se tam Kubíkovi líbí. :sunglasses:
Seymi,..............jo,jo je to ve Slatiňanech.Ale až za ohradami s koníky v lese.My si vždycky zajedeme s autem až k lesu,zbytek dojdeme pěšky a když se chceme podívat k zámku,zaparkujeme dole. :wink: Ale tentokrát jsme na koně(pokud nepočítám ty v tom parku)neměli štěstí.Zrovna,když jsme tam přijeli,odváděli je do stájí.
Aniani,.............Všechno nejlepší k Vítkovým 3.narozeninám a pořádně to oslavte. :slight_smile:
15. dub 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karot díky. Fakt jsem moc ráda. :wink:

Anian také přejeme Vítkovi vše nej nej nej. :wink:
15. dub 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak pridam nasi trosku z trilete prohlidky. Konalo se to i u nas za pomoci tatinky, jelikoz i Ondra byl zaroven na osmimesicni. Adi byla den predem proskolena o co pujde, ze tentokrat se bude zamerovat doktor i na ni a hodne. No probehli i oci a dobry, dokonce poznala mrnavej ctverec! Byrvy tez super, to nejak nechapu, ze se ji to v te hlavicce utribilo a krom tech zakladnich zacina jmenovat i ruzovou, fialovou, sedou, a takovy. Dlouho pro ni bylo vsechno bili, ale ted teda dobry. A jinak nohy lehce plochy, budem zvedat kapesnik prsty u nohou, raminko stale na denni cviceni. A ted ty jeji super obri rozmery...prosim vas si sednete :confused: 15,3kg a 103cm
Ondra se bavil dobre, nebylo pichani, a hlavni zaber mela segra. A jeho muskulatura: 9,4kg a 76cm

To by od nas pro dnesek stacilo :wink:

Opet posilame gratulace oslavencum!!! :dizzy_face:
16. dub 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
NAŠE 3 LETÁ PROHLÍDKA :grinning:
tak to přesně skončilo tak jak jsem si myslela , hned při příchodu do ordinace pozdravila "ahoj paní". Dr jí nejdříve chtěla zkontrolovat oči, tak jsem jí držela takovou tu šablonu aby koukala jedním okem - nejdřív padlo "mamí co to je" . Následně jí sestřička ukazovala obrázky na tabuli, tak kolo poznala a tím si asi myslela že to mělo skončit. Sestra chtěla ještě aby poznala domeček, načež Anetka řekla "mamí já chci dělat kraviny" - no tatínek naučil, kdo jiný . A pak už to bylo v pohodě, nechala se změřit a zvážit - má 94cm a 13,5kg . Dr si poslechla srdíčko, zkontrolovala páteř, nožičky - ty má Aní drobátko do "X" tak má prý hodně jezdit na tříkolce, aby si tím šlápáním srovnávala nožičky. A musíme se dostavit na změření očiček, když nic nepředvedla, aby si byli jistí, že není tupozraká/krátkozraká ... atd. Jinak je vše v pořádku
Při držení Ondráška se "holky zdravotní" pěkně zapotily, prý se už pronese - máme kontrolu za 14 dní a asi jim strhne váhu
16. dub 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek