• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děťátka narozená v Dubnu 2007 a jejich sourozenci III.

autor
Kamik,.....................tak u nás byla ku podivu klidná noc a skončila se suchou plínkou.Tak to fakt nechápu. :grinning:
Když jsme se ráno převlíkali,že dojdeme do školky zaplatit školné,všimla jsem si,že má Adam na zadku klíště.To taky nechápu,kde ho sebral,když je venku pořád zima. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zdraví zatím jsme a doufám,že to dalších 14 dní nebude jinak,nebo mě picne. :pensive:
Tak držím palečky,ať je Helenka brzy fit. :wink:
17. kvě 2010 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

u nás teda odplenkování šlo celkem dobře. V noci jsem mu sebrala plínky, sem tam byla nehoda, teda spíše více nehod, ale uvědomil si, že když se počůrá, tak bude v mokrým a pak už to bylo v pohodě. Teď je už skoro rok bez plen komplet, ale stejně jsme měli asi před měsícem 4 noci za sebou nehody. Pak se z toho vyklubalo nastydnutí, takže asi proto. Každopádně jsme ještě nedošli k tomu, že by se mi v noci vzbouzel sám na čůrání. Vždy ho dám vyčůrat na nočník kolem půl jedenácté a do rána vydrží v pohodě. Ale minulý týden byl celý den u babičky, vyjímečně usnul po obědě a vzbudil se až v půl čtvrté, takže večer ne a ne zabrat. Nakonec to dopadlo tak, že s námi koukal zcela vyjímečně na hokej :grinning: , šel spát v deset a samozřejmě se v jedenáct nevyčůral. No a v 5 ráno mě vzbudil, že je počůranej. Takže asi tak.

Jinak holky, jak to máte se spaním po obědě? My už asi 2 měsíce nespíme. Prostě spinkat nepůjde. Dostanu ho do postele, leží, kouká přitom na pohádky a to je vše. Jsem teda ráda, že si aspoň odpočine. Je vidět, že mu to stačí, tak ho vyloženě nenutím spát. Ale jak je u babičky nebo u dědy tak usne. Fakt nechápu. :sweat_smile:

Jo a pořád mě překvapí, co z něj začne padat za moudra. Fakt je teď úplně sladkej a chytrej jak rádio. V sobotu jsme se sebrali, že jedeme nakoupit. Taťka nemocnej, tak jsme vzala klíčky od auta, jenže zrada. Nemohla jsem dálkou auto odemknout. A náš chytrolín si stoupnu, podíva se na mě jak na debila a povídá mi "mami dej mi to, to musíš odemknout takhle, já to umím" :sweat_smile: No samozřejmě jsem mu klíče nedala a nakonec jsme zjistili, že je vybitá baterka. Ale už jsem byla blbec, kterej neumí ani odemknout auto. A to je pořád něco., :grinning: No zase nemůžu říct, že bysme se nudili.

Holky, doufám, že jste všichni v poho a nezasáhli vás povodně. Je to fakt hrůza. :pensive:

Tak se zase loučíme a myslíme na vás. :wink:
24. kvě 2010 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Sokol,............................Adámek zatím po obědě spí.Záleží na tom,kdy se ráno vzbudí.Když vstává kolem 7mé,stačí mu po obědě hoďka a když vstane dřív,tak to zase dospí po obědě.Jsem za to ráda,protože si na chvíli natáhnu nohy nahoru a můžu v klidu relaxovat. :wink: Večer usíná kolem 21té.Ale za týden to může být klidně jinak,až se vrátíme z nemocnice. :sweat_smile:
Dneska jsme byli na předoperačním u mudry.Měla jsem trochu strach z toho,jestli nebude vyvádět při odběru krve(občas jsem to tam zažila u jiných dětí :confounded: ),ale naštěstí je to kluk statečnej a jenom kníknul,že ho to bóólí,ale pak už to bylo dobrý.Akorát asi 2 min. po vpichu nic do stříkačky neteklo,tak už na mě šly mdloby,že ho budou píchat znovu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
V pátek 28.5. jdeme na focení do školky,tak to snad neodloží kvůli špatnému počasí. :wink:
25. kvě 2010 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
no, nase nespi po obede asi tak od srpna/zari. a to jako ze nikdy. Zvykli jsme si, pro nas je to lepsi, nejak se moc nemusime ohlizet na to, co a kdy delame
25. kvě 2010 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
NO zdarek holky. Koukam, ze se asi nikde nic nedeje, clovek opusti PC na 5tydnu a tady jako po vymreni jen sem tam zachvev :grinning:
26. kvě 2010 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Seymi,..........................tak přihoď něco do placu! :sunglasses:
26. kvě 2010 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
hodit neco do placu. Nevim odkud zacit...snad jen jestli nekdo nemate navod, jak pracovat s genciankou aniz bych premalovala celej barak :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2010 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Seymi,....................tak to bohužel nemám. :sweat_smile: Ale koukám,že jste opravdu tvůrčí rodinka.Jsem si vzpomněla,jak jsem tu měla před necelým měsícem ze soboty na neděli rodiče.Moje maminka seděla nehybně u Adámka na gauči v kuchyni,já byla u sporáku,tak jsem na ně neviděla a najednou mi povídá:"Hele,..................Adámek Vám maluje na zeď." :sweat_smile:
Máme rok vymalováno,ale co se budu rozčilovat.Stačilo mu říct,že to nedělá a né na něj žalovat až když je po boji. :wink:
Jinak dneska jsme si byli u mudry pro výsledky z předoperačního.Naštěstí tam nic mimořádného není,tak nás snad v pondělí odoperují. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Děti se měli dneska ve školce fotit,ale pro velkou nemocnost to zrušili.Tak jsem ráda,že nemusím mít špatné svědomí z toho,že bych Adámka o něco ochudila.Alespoň tam nic nechytne.Má sice slabou rýmu,ale to neva.Hlavně aby neměl do pondělka teplotu a kašel. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinnak hlásím,že tu máme konečně teplo a slunečno. :dizzy_face:
28. kvě 2010 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
no,Karot, mas proste maminku pohodarku, co by resila, kdyz to malovat nebude :grinning: :grinning: :grinning: ja tu zapasim s planovacem kuchyni a nejak nevim, jak to tam vsechno vlozit :sweat_smile:
28. kvě 2010 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Seymi,...................copak tam potřebuješ všechno nacpat?
Já mám zánovní(6 let),ale taky budeme trošku stěhovat.Kdysi jsem chtělla myčku a nebylo to slyšet.No a od té doby,co se mytí nádobí ujmul manžel(1,5 roku),tak už se myčce nebrání. :grinning:
28. kvě 2010 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
No ja bych tam rada nacpala vsecicko! :grinning: Vybiram si svou prvni kuchyn. Uz do noveho domecku, muz mi do lazni dovezl vytiskle skrinky, jejich rozmery a tak, to jsem si na papire vsechno poskladala, no ale ted to hodit do PC, nejak rezignuju, prdim na to a hledam dlazbu do chodby. Ovsem zatim uspech tez nulovy. Aaaa deti uz jsou vzhuru. Adelka usnula po O. snad po 3 mesicich, ale jaksi omylem :sweat_smile: sla uspavat panenku a nejak se ji to zvrtlo :grinning:
28. kvě 2010 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Seymi,..................tak to jsi můj člověk.Já si kuchyň.linku taky navrhla sama,protože jí máme v podkroví,kam se mi vrchní skříňky nevejdou.Takže spodní délku mám 9 m. :grinning:
29. kvě 2010 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jenom se vám vmísím do diskuze ohledně kuchyně. Fakt doporučuju na pracovní desku použít kámen. Je to fakt krásný, praktický neskutečně a xxx let to vydrží vypadat stejně jako nové.. je to sice kapku dražší, ale myslím, že se to vyplatí. Přeci jenom se kuchyň nepředělává ob dva roky... tak jenom to jsem chtěla. :slight_smile:
2. čer 2010 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Kats, kamen na desku se mi taky libi, jen ta cena :unamused: uvidime, ale spis to sutr nebude. Jinak Karot 9m to nevidis z jedny strany na druhou ne? Ja budu mit na jedne 3m a na druhe 2,6m Horni skrinky jen 2m jinak mi to nejde, mame tu druhou stranu jako ostruvek, teda ne uplne, ale proste tam neni zed nahore. Kazdopadne do jeji montaze je jeste kupa prace jinde :confused:
Jinak pocasi vazne skvely. Adus dnes po laznich poprve ve skolce a O. mi hlida babi. Ja siju prislibeny spaci vak a asi se pokusim zajit si koupit kalhoty. To zase prijdu domu nasrata, ze jsem tlusta :sweat_smile: a taky ze jo! :rolling_eyes: :angry:
3. čer 2010 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Katsch,..................tak Ti nevím,na kolik by mi ten kámen vyšel. :sweat_smile: Radši nebudu domýšlet. :grinning: Já za linku bez spotřebičů dala jen 16 000kč.Pořizovali jsme si jí v březnu 2003,kdy jsem byla 3 měsíce na pracáku,penízky zrovna moc nebyly a já už se potřebovala osamostatnit(s manželovou babičkou jsem se o ní dělila přes 2 roky a fakt to bylo vyčerpávající-nemohla jsem si nic udělat podle sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: ). Ale i tak jsem spokojená.:dizzy_face:Já jí mám prostě na vaření a až tu desku a ostatní věci dojebeme,pořídíme si novou.To samé máme s koberci a sedačkou v obýváku.Prostě počkáme,až děti vyrostou z ublinkávání,slintání,počůrávání,drobení apd. a pak tu domácnost obnovíme. :wink:
Seymi,...................že jsi to Ty,vyštrachala jsem fotky z doby,kdy jsme si tu linku pořídili,tak se mrkni,jak těch "mých" 9m vypadá. :wink:
3. čer 2010 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
čus maminy,co děláte?Nepadly jste vedrem?Zítra budou padat teplotní rekordy :slight_smile:
Nevím co jstou mojí holčinou je vůbec nechce pít.Vyloženě za ní chodím jako pejsek aby se napila a ona se lokne a řekne že je to dobrý :unamused: Kdybych za ní nešla tak se snad ani nenapije :frowning2: Když jsem se ptala ve školce jestli pije tak mi řekly že jo.Tak nevím nechci jí dávat sladký nápoje to by pila určitě :unamused: Tak má neslazený čaj nebo zředěný džus a co dáváte vy děckám k pití?
10. čer 2010 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamik ,....................Ahoj!
Adam pije bylinkové čaje,které doslazuju cukrem.Občas mu koupím to ovocné pitíčko v krabičce,ale je fakt,že čím je větší vedro,tím menší má o pití zájem.Takže mu tu flašku musím vyloženě strkat před nos,aby se napil. :confounded:
11. čer 2010 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Toto mi poslala kamarádka a s úsměvem jsem se do toho začetla:
KDYŽ JDEŽENA SPÁT
Rodiče se dívali na televizi a matka řekla: "Je už pozdě, jsem unavená, půjdu spát!Odešla do kuchyně udělat svačinu na zítřejší výlet dětem,vytáhla maso z mrazáku na zítřejší večeři,zkontrolovala, kolik müsli je v zásobníku,dosypala pepř a sůl do solničky,připravila kávu do kávovaru na ráno,pak dala vyprané prádlo do sušičky,do pračky dala další várku prádla,vyžehlila manželovu košili a přišila knoflík,uklidila ze stolu hru, kterou děti dohrály,dala na místo telefonní seznam,zalila kytky a vynesla odpadkový koš, pověsila mokrý ručník na sušák.Pak zívla, protáhla se a odcházela do ložnice.Cestou se zastavila u psacího stolu a napsala na lístek vzkaz pro učitele.Odpočítala nějaké peníze dětem na výlet a vytáhla učebnici schovanou pod křeslem.Také ještě napsala blahopřání k narozeninám pro svoji kamarádku,nadepsala adresu na obálku, nalepila známku a zároveň napsala na lístek seznam, co se má zítra nakoupit v potravinách,oba lístečky si položila vedle kabelky. Pak se odlíčila pleťovým mlékem tři v jednom,natřela se výživným nočním krémem a krémem proti vráskám a vyčistila si zuby.........Otec zavolal: "Myslel jsem si, že jsi šla do postele!?"
Právě jdu!"..........odpověděla.Nalila psovi do misky vodu, pustila kočku ven a zkontrolovala dveře,jestli jsou zamčené a jestli svítí venkovní světlo,nahlédla do pokoje každého dítěte a pozhasínala jejich noční lampičky a televize,poklidila jejich na zemi poházené oblečení, špinavé ponožky odnesla do koše,promluvila s dětmi, které byly ještě vzhůru a políbila je na dobrou noc.V ložnici si nastavila budík, nachystala si oblečení na zítřek.Dopsala na lístek 6 nejdůležitějších věcí, které musí zítra zařídit.Pomodlila se a vzpomínala, jestli splnila vše, co měla na dnešek naplánované.
Ve stejné chvíli otec vypnul televizi a řekl, že jde spát.To taky bezmyšlenkovitě provedl.Něco zvláštního v tomhle příběhu?.........Uvažuješ, proč ženy žijí déle?.........Protože jsme naprogramovány na dlouhý proces!!!......Nemůžeme umřít dřív,protože máme ještě tolik práce.:grinning:
24. čer 2010 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
karot dobrej vtip :grinning: :grinning: :grinning: něco na tom bude :wink:
25. čer 2010 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamik ,...................koukám,že to tu poslední dobou "zachraňujeme" jen my dvě. :sweat_smile:
Včera mi přišel zase mail od kamarádky,tak ho sem překopčím,abyste se taky zasmály,holky :wink: I když je to dlouhé, myslím, že to stojí za přečtení :wink::

Zouvám a přezouvám domácí i návštěvy. Při představě, jak po každé nevyzuté
návštěvě klečím s rejžákem a drbu koberce, je mi zle.
Proto bez milosti vyhodím každého, kdo si bagančata v chodbě
nevyzuje.
Jednou, to byly děti opravdu malé, jsem si pěkně naběhla. Ráno mi manžel
oznámil, že přijde z práce dřív, protože se u nás po
poledni zastaví jeho šéf.

ŠÉF??? Nastala mela. Vygruntovala jsem celý byt, všechno muselo být v pořádku
a nikde ani smítko. O šéfovi bylo známo, že je to pedant a neodpustí žádnou chybu.

A taky jsem se chtěla vytáhnout.

Zápolení s hadrem připomínalo desinfekční maratón, na sporáku syčela voda
na domácí knedlíky a v kastrolu se tetelili ptáčci.

Děti až těsně před obědem dostaly gala oblečky a v jídelních sesličkách
vypadaly jako andílci.

Ovšem jen do té doby, než jim začala být dlouhá chvíle a ony se začaly
hlasitým vřískotem a mlácením lžiček do stolečků dožadovat svého papůůů.

Knedlíky potřebovaly ještě nějakou tu minutku k dokonalosti, když v tom se
ozval u dveří zvonek. V poklusu jsem loktem otevřela dveře a v domnění,
že je to manžel, houkla přes rameno: "Vyzout a uklidit boty!
Já to po tobě, ty dobytku, uklízet nebudu."

Kmitala jsem po kuchyni za vydatného řevu hladových ratolestí, když mi
padl pohled na postavu stojící ve dveřích.

Nebyl to manžel, ale starší elegantní pán v obleku. "Mladá paní, jmenuji se
Dvořák a mám zde počkat na vašeho pana manžela."

Polilo mě horko a honem mě nic vtipného nenapadlo. V obličeji rudá jako
rajče jsem se omlouvala. Pan Dvořák jen mávl rukou a doporučil mi nakrmit
dítka, než zboří barák. Jako správná paní domu jsem nabídla oběd i hostu,
a ten se slovy, že domácím ptáčkům neodolá, pozvání ke stolu přijal.
Já byla tak vystresovaná ze šéfa i řvoucích dětí, že jsem asi úplně
vypnula mozek a dělala vše automaticky. Až po nějaké době mi přišlo
divné, proč šéf tak vytřeštěně zírá do talíře a nejí.
Já v první chvíli vůbec nic závadného na jeho porci nenašla.
Ale hned v té druhé chvíli, kdy mi zřejmě opět myšlení naskočilo,
bych byla nejradši na druhém konci světa.
Zmohla jsem se jenom na to stát a tupě zírat na stůl před šéfa.

Před sebou měl rozprostřené gumové omyvatelné prostírání s kačenkou, na něm
místo příboru lžíci a na talíři dokonale pokrájené knedlíky i maso,
a to celé rozhňahňané v omáčce. Přesně jako děti ve svých stoličkách.
Když mi stud dovolil zvednout oči k panu "Nejvyššímu", byl v obličeji rudý
jako rak od zadržovaného smíchu. Nakonec se tak rozchechtal, až mu tekly slzy.

Když jsem se mu sápala po talíři, abych vše napravila a dala mu novou porci
oběda, odmítl. Tou polévkovou lžící tu "šlichtu" snědl a ještě zdvořile poděkoval.
Když přišel manžel z práce, šéf neřekl o tom, co prožil, ani slovo. Já mu to
vyprávěla, až když návštěva odešla. Seděl u stolu a přemýšlel s hlavou v dlaních,
jaký asi bude mít na výpovědi uvedený důvod.
A já už viděla miláčka ve frontě na pracovním úřadě a mě s dětmi žebrající u kostela.

Celá historka se samozřejmě roznesla po firmě a následně po všech stavbách v širokém okolí.

Šéf prý to líčil na poradě takhle: "Zazvoním, otevřou se dveře, a než stačím pozdravit,
už jsem dobytek. Řev mi drásal uši, ale vůně oběda mě donutila zůstat
a neprásknout za sebou dveřmi. Když se všechno vysvětlilo s tím, že dobytek
nejsem já, ale Martin, přijal jsem pozvání na oběd.

Chlapi, já myslel, že je po mně, když jsem dostal dětský prostírání - asi abych paní
domu neupatlal ubrus - polívkovou lžíci - nejspíš abych si příborem neublížil - a vrcholem
všeho byl umělý talířek s předkrájeným obědem. Fakt jsem chvíli čekal, že dostanu plínu
pod krk, abych si neumazal sako, a že mě tou lžící i nakrmí.
Ještě že se všechno včas vysvětlilo, jinak bych dostal dudana a skončil bych v posteli jako
ty děcka. Proto bacha, až půjdete k Martinovi! Vyzout už před vchodem a ničemu se nedivit!"

Je fakt, že si dlouho chlapi ze stavby - když u nás obědvali - neodpustili
narážky typu: Můžu jíst sám, nebo mě nakrmíš? Hele, chlapi, už jsem velkej,
dostal jsem příbor! Prostírání s kačenkou by nebylo?

A už od dveří řvali:
"Já vím, jsem dobytek a mám si uklidit boty!"

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2010 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Karot, toto uz jsem kdysi cetla,a le i ted me to dostalo :grinning: Jinak ja nestiham, je krasne, chapete,ze? Jinak teda zvlaste tobe ted moc Karot nezavidim, v loni jsem pri techto teplotach trpela jak pes. Tak zdarne zvladej!
Jo a jinak pijeme vodu s kapkou domaci stavy(bezova,koprivova, ribizova) Dela ji babi, jinak by byla na vode malicko lizle Kubikem :sweat_smile: Ondra je teda ciste na pramenite vode a mliku od maminky
29. čer 2010 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@seymi ,...............já taky když nemusím,tak v těhle vedrech ven nelezu.Jako když je pod mrakem,tak je to pohodička.Zrovna v sobotu bylo ideálně,tak jsme toho využili,v poledne se poskládali do auta a vyrazili na sever.Zastavili jsme až v Novém Městě n./Metují,když se Adam vzbudil a cestou zpět jsme se stavili v Opočně a Častolovicích.Ale je fakt,že když jsme se v těch Častolovicích vraceli k autu,už jsem myslela,že těch posledních 200m nedolezu. :grinning:
V sobotu se nahlásili naši na návštěvu,tak doufám,že to přežiju a že se pak nahlásí až po šestinedělí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nedokážu si představit,že bych tady okolo nich za měsíc lítala jak čamrda. :sweat_smile:
29. čer 2010 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Čau holky,
kde všechny jste,je tu nějak mrtvo,asi sem budu muset vlítnout :grinning: :grinning: :grinning:
Karot,jak ti je???Pořád nakukuju,jestli už nerodííííííííš???????????
Musí to být náročný v tomhle vedru,viď??
16. črc 2010 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lazenka ,.......................zdravím Tě. :slight_smile: Já nevím,proč sem nikdo nechodí.Asi jsou všichni na dovče nebo je umořilo to vedro. :sweat_smile: Dneska je u nás snad nejhůř,protože máme v bytě 33 C a venku to není o moc lepší. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na zítřek zase slibují déšť,tak jsem na to zvědavá. :sweat_smile:
A jak mi je?.....................No jako kardiakovi,kterého má každou chvíli odvézt rychlá. :grinning: Nohy jako konve,zadýchávám se jak stařena apd.Fakt jsem ráda,že mám bezvadné dítě,které mě neprudí a snaží se obstarat samo.Dokonce,když mi něco upadne na zem a chci se pro to ohnout,tak už z dálky na mě kříčí:"Ne,ne.............Adam podá/pomůže." :dizzy_face:
Ale zase je fakt,že co se oteplilo,nebolí mě tolik klouby. :sunglasses:
A co Vy?..................Nemáte v plánu sourozence pro Nellu?
16. črc 2010 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ti řeknu,to vedro je děsivý i pro nás netěhotný............
Tak se drž,už to máš za pár,to zvládneš,třeba to bude i dřív,ne???????????

Sourozence už má Nella přeci dva :wink: :grinning:
A ty fakt netušíš,co to bude??????????Já bych to nevydržela....
16. črc 2010 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lazenka ,....................no,já bych brala i menší přenášení,aby mi to vyšlo do konce srpna,kvůli školce,která je tu od poloviny července do začátku září zavřená.Aby za 3 roky nemusela na rychlo shánět hlídání,až se budu muset vrátit do práce,protože s náhradními školkami je to tu na pytel. :rolling_eyes:
Ale podle poslední kontroly to vypadá,že se asi přenášení konat nebude a budu ráda,když to vydržíme do termínu. :grinning:
Co se týče pohlaví,...................přiznávám,že už víme od 17 tt,koho nosím pod srdcem,ale nikde to neventiluju.Chtěla jsem to vědět jen kvůli výbavičce a hlavní bude,že se to narodí živé a zdravé. :sunglasses:
17. črc 2010 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ju, tak tady se pomlouva dochazka! Tak ja tedy pisnu take.
Karot, to jsi teda filuta, ze tajis pohlavi, ja bych teda spis nevydrzela vedet a nerict. Proste jsem drzka,no :sweat_smile:
Laz, mam dojem, ze ti sourozenci si s Nellouskem moc asi hrat nebudou,ne? Matne si pamatuju, ze Nell by snad uz mela byt i tetou,ne?
A u nas je ted na dennim poradu domecek, makame a makame div nevypustime dusi, coz v tomhle pocasi neni az tak tezke. Babi dozoruje deti, manzel maka a ja se stridam s dedou v pomocnych pracich. A musim rict, ze deti jsou svetove, maji s nami trpelivost a tak sem tam vyrazime na vikend pryc. Vykonali jsme tajny vylet a pak zajeli na par dni za sestrenkou na Slovensko. Ted o vikendu jsme byli na Kokorine a tak snad nejaky jiny zazotky nez z domecku taky mame. Tudiz teda na kone nezbyva moc casu :wink: Ale teda polepsim se a semo tamo sem dolezu :wink: PA :dizzy_face:
20. črc 2010 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@seymi ,.......................jen buďte venku a užívejte si hezkého počasí. :sunglasses:
My už si těžko někam uděláme výlet,protože jsem zjistila,že cestování autem(byť jen na nákup)nedělá mému stavu dobře. :sweat_smile: Holt bude mít Adámek letošní prázdniny jen o pobytu na zahrádce nebo s procházkami na hřiště. :frowning2: Ale pak mu to určitě vynahradím. :sunglasses:
Tak hoď nějaká fota,mať mám představu,jak pokračujete v budování. :sunglasses:
20. črc 2010 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,

se picnu...........Nell má angínu.V tomhle vedru teda fakt zábava.Asi si to prý přinesla ze školky,jak je vedro,virům se daří.
Seymi,sourozenci jsou na hraní sice velcí,ale třeba si v dospělosti cestu k sobě najdou.Ano,Nella už je teta Lilly a s tou si vyhrajou hezky.Nevídají se sice často,ale když,tak si holky rozumí,jsem ráda...Dneska tam právě měla Nellinka s tatínkem jet a je po plánech s tou nemocí...

Karot,mají přijít bouřky,tak ať náááááááááááhodou nerodíš,znáš to.Jak přijde bouřka,porodnice jsou narvaný.
22. črc 2010 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lazenka ,..................vcelku Tě chápu,protože jsme měli virózu začátkem července.Teploty skoro 5 dní,ale angína to nebyla.Kolikrát jsem měla problém po hmatu poznat,jestli má teplotu nebo mu je jenom horko. :sweat_smile: Tak jsem ho radši měřila teploměrem v zadku i pod rukou.Tak ať je Nella brzy fit a bacha na pojídání zmrzlin-z toho to také může být. :wink:
Však já se víkendu vcelku děsím.Minulý víkend mě chytli takoví poslíčci,že si v porodnici nebyli jistí,jestli je to porod nebo ne.Tak si mě tam raději nechala přes noc na pozorování. :grinning:
22. črc 2010 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek