• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děťátka narozená v Dubnu 2007 a jejich sourozenci III.

Ahoj děti moje téměř vlastní :wink: ,

jak se všichni prázdninujete? My už máme za sebou jednu "dovolenou". Byli jsme u tchýně. A manželův bratránek se ženil, tak bylo fajn. Měli to v kostele. Její rodina je hodně pobožná. No, na můj vkus to bylo až moc pobožný. Ale bylo zajímavý vidět zase něco jinýho a hlavně jim to vyhovovalo, tak co, že jo. :slight_smile: Ale svatba jako taková byla parádní. Oběd a oslavu pak měli v pronajaté místnosti na nějakém statku, tak tam v okolí bylo spousty traktorů a kombajnů a všeho, tak se Oliver nemohl vynadívat. Byli jsme se podívat v Dobšínské ledové jeskyni. Fakt nádhera.. drahý jako kráva, ale nádhera. Ale jo, myslím, že jsme si to užili. Oliver byl uplně poprděnej z dědy... no, on děda z něj taky. :slight_smile: Hlavně že děti byly spokojený. Ještě máme před sebou návštěvu ségry, tak tam to bude pro mě veselejší. Oliver tam už má domluvený jízdy na koních. Huž aby jsme tam byli. Nějak nic moc nestíhám. Musím ještě dělat nějaké věci do školy a vůbec se mi do toho nechce. Bude to pohoda, až to konečně dokončim.

No, krásně se prázdninujte! A hlavně ve zdraví!!! Mějte se krásně!! :dizzy_face:
26. črc 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty brdo Karot, neblazni s porodem, jeste mas casek! Chvilku :sweat_smile:
Laz, angina...to je fakt v tom lete na perdek. No tak snad teda bude brzo k pouziti. Jak jsou milacci nemocni, je to na budku. Na zacatku cervence mel ondra horecky az 40 a venku bylo skoro 35, my byli zrovna na Slovensku, no bylo to k zubum, ale nebylo jak ho ochladit, vsude sileny vedro, no tak jsem ho potopila do bazenku a pak rychle do stinu, ten kricel jak pavian, pak i do sprchy na schlazeni, ale to uz stacilo aby videl koupelnu a rval preventivne. Byli jsme tam 4dny a z toho byl skoro 3dny nemoznej. Tak ze at jste brzo fit.
Katsch to je bomba, ze mate domluveny konicky, Adelka je miluje, jenze jak jsou na tech poutich takovy ti, co chodi dokola, to mi je jich tak lito, uplne jsou z toho zblbly ty zvirata. Doufam, ze se nam postesti taky nekde nejaka normalni projizdka a ne toto jen.
Jo a Karot jsem zjistila, ze nemame barak jeste celej vyfocenej, jen vzdy nejaka cast, ale komplet ne. Fotak ale ted nemam, tak se polepsim a hodim malou fotku. Delame sadrokartony, chybi nam stropy a koupelna se zachodem, jenze manza uz nema dovcu, tak se to potahne ted,no.
Tak zdarek u nas to dnes vypada na slunicko!!!!!
27. črc 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočky,
po hoooooooooooooodně dlouhé době vás zdravím,ale fakt není časíček. Děláme barák, prodáváme byt, pořád nějaký kolotoč..... :wink:
laz, člověče, tys sem chodíš, no koukám, koukám...... :-d
jinak doufám, že se všichni máte dobře........... :sweat_smile:
přináším vám zprávu od Karot: v 15.h ji přijali do nemocnice, v 15.15. jí dr. zprůchodnil čípek na 2 prsty a ode dneška jí začnou vyvolávat porod - tak bude druhý prcek asi brzo venku.... :wink:
28. črc 2010 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vám kočky přináším čerstvou novinku, Karot má už Matýska.narodil se dneska, ve 14.42h, má 3700g a 51cm.......prý byl trošilinku modrý,tak ho dali do inkubátoru, ale jinak prý OK.......

takže Raduš, gratulace!!!!!!!!!!!!
28. črc 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karot gratulujeme!
Hankah teda cumim, ze ti sviti 18tt! Tak taky gratuluju! At jde vse jak ma. Jsi do toho teda sla po hlave :grinning: Tvuj drahy se nechal ukecat na treti? ach trosilinku zavidim, ale fakt trosilinku...zatim :sweat_smile:
28. črc 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to Karotce moc a moc gratulujeme, takze dva kluci, no supeeeeeeer. Budou si hrat

@hankah jeste jedno? to jsi fakt dobra...a fajnovej termin teda :slight_smile:
28. črc 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
karot moc veliká gratulace :slight_smile: :wink:

@hankah gratulace k třetímu mimískovi, i když je ještě v bříšku :slight_smile:
28. črc 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karot, obr gratulace k chlapákovi :dizzy_face:
Hani, teda to je mazec, máš můj velký obdiv a moc gratuluju :slight_smile:
28. črc 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: holky dík........ :wink: no bylo to trochu neplánované a předčasné, ale snad to nějak zvládnem. muž z toho nadšený dvakrát nebyl. budou ty špunti rychle za sebou. jediný comě těší, že budem v baráku, prostoru bude víc, tak to bude lepší než v malým bytečku..... :wink:

a kdo se přidá????? :-O :grinning: :grinning:
29. črc 2010 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, malinko závidím :wink: , ale my už ne. Já už se to bojím pokoušet, pořád si říkám, že je to dar mít dvě úžasné dětičky a potřetí by to už třeba bylo rouhání. Jo a taky bych se jim absolutně nestíhala věnovat, tak si říkám, třeba za 6 let, no, ale to už budu stará koza, takže už asi nic :cry:
Ale tobě moc fandím, kamarádka má taky 3 dětičky během 4 let a je to mazec :grinning:
29. črc 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karotky Radus, moc ti gratuluju k Matyskovi :dizzy_face: Preju mu hlavne do zivota zdravi, o to ostatni se uz pricini sam :dizzy_face: at se mu v zivote dari :slight_smile:
Tobe preji brzke zotaveni a rychle domaci szivani:slight_smile: Adamek at brasku dobre prijme a jestli bude nejaka neplecha, at trva jen velmi kratce:slight_smile: A manzel at je ti oporou:slight_smile: Budte statsni. tesim se jak na popis porodu, tak hlavne na fotky kloucka :dizzy_face:

Hani, tobe moc gratuluju :dizzy_face: necekane a neplanovane prekvapka jsou stejne nejlepsi :dizzy_face: Tak hodne stesti:slight_smile: Ja hodne zavidim, zaroven hodne obdivuju, ale co uz, vid? :slight_smile:
29. črc 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cus holkyyyyyyyyyyyyyyy,
jdu jen mrknout,jestli Karot nerodí a ono už je po.......
Takže obrovská gratulace a hodně hodně zdraví!!!!!!!!!!!!!! To bude Adam nadšenej,že je to bráááácha!

Hani,tobě teda musím vyseknout obrovskou poklonu.Máš velkou odvahu pustit se do třetího,tedy :grinning:
Já osobně bych to nedala,ufff.To je pouze pro silné kusy :grinning:
Ať je všechno v pořádku a miminko ti hezky roste v břuchu.
29. črc 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mam jedinecnou prilezitost neco napsat, jsem sama doma:sweat_smile:

Vsechny moc zdravim, Radce jsem uz pogratulovala, Hande zavidim:grinning: a vsem posilam pusu pres celou hlavu:grinning:
Jak se vsichni mate? Vidim, ze uz neni vazne tolik casu a mozna ani nalady, kazdej uz je nekde jinde, neni cas prispivat a dneska mi to prislo nejak skoda nebo co:sweat_smile: Asi tim smutnejsim pocasim a ze jsem "vydechla" a jsem tady sama:sweat_smile:

Vazne me zajima, co delate, jak zijete a tak :dizzy_face: Kdyz je cas, projizdim fotky a divam se, jak ty deti starnou:grinning:

@lazenka Laz, holka jedna usata :dizzy_face: kocko moje, jak se mas? Obcas mam nekake zpravy od Kikiny, ale jinak o tobe vim uplny houno:grinning: Nellusa je nadherna holka :dizzy_face: tak nebud lemra lina a napis mi a posli mi meilem nejaky fotky a napis nejaky novinky a vubec:grinning:

@protea Leni, o tobe nevim uz strasne dlouho, chodis jeste na konika, ani jsme nevidela fotky Vilemka...

Co bych tak napsala, obcas mi prijde zprava, ze mam neco zas vtipnyho napsat, ale asi jsme uz stara nebo co:sweat_smile: ne ze by doma byla nuda, ale mne to vsechno prijde tak fadni a nezajimave pro ostatni, ze to nikam nepisu:sweat_smile:
Obe holky jsou zdrave, obe zboznuju, :dizzy_face: thea ma za chvili rok a ja se z toho asi picnu:sweat_smile: je uplny opak Nelinky, to bytse se posr...byt chvili v jeji pritomnosti:sweat_smile: a opravdu uprimne rikam, ze nevim, po kom je:sweat_smile: jako vazne, oba js Jirkou jsme mirne povahy, klidni(ja obcas furie, ale k tomu me donutil zivot:grinning: ), nelinka je andel ale Thea:sweat_smile: Ona bude presne to decko, co sebou v obchode buchne na zem, ze bude chtit nejakou hracku a my odmitnem, ona bude presne ta, co budu mit strach, ze prijde v 15ti zbouchnuta:sweat_smile: Ve skole bude mit dvojky z chovani a z sati ji bude citi marihuana:grinning: Je strasne divoka, sverazna( to je dobre pridavne jmneo, zakamufluje, ze je to malickej dobytecek:sweat_smile: ). Porad se vsemu smeje, je strasne free:sweat_smile: Nic neni problem a kdyz neco je problem, proste sebou buchne na zem a udela nejakou scenu, ono se to nejak vyvrbi:grinning:
Vymysli pucoviny, kde by zas neco provedla, mlati Nelinku, nici veci:sweat_smile: utika nam, schovava se, vsude leze, odevsad skace a je ji jedno, ze se muze zabit, nejaky pud sebezachovy, to ona nezna, to neni jeji prblem :sweat_smile: od toho je maminka, aby ji zachranovala, vytahovala, oprasovala, pofoukala a hopla, zas nekam vali:sweat_smile: ale na to, jak je ziva, tak je to tele lenivy, za 14 dni rok a nechodi, nebo takhle ona je schopna ujit par kroku/rekord 14), ale jen kdyz si ji posilame mezi sebou, sam od sebe ne, to se smeje, az se ohyba, slinta na zem z toho smichu, ale nepujde:slight_smile:
Ale jsem strasne rada, ze ji mam, a ze jsou s Neldou tak jine, je to velmi osvezujici a myslim, ze casem bude dobrym (az na tu marjanku:sweat_smile: ) prikladem pro mirnou nelinku, ze ji pomuze se otrkat a tak :dizzy_face:

Nelinka je zlata, moc hodna, takova jak rikam, mirna, hodna, jemna, poslusna, az se zda, ze jsme ji dobre vychovali a vychovavame:sweat_smile: Ona je takovy to decku, co je radost pohledet:grinning: cela ja proste:grinning: V podstate neni nic, na co bych si u ni stezovala, mozna by vazne mohla byt vic otrkana, ale to ma proste v povaze a nema smysl to menit, ona se otrka, jen to bude trvat a mozna to bude mit v zivote trosku slozitejsi...
Ma moc rada Theu, jakoze fakt rada, vidim to z jemnych naznaku, jak se k ni chova, presto, ze ji Thea mlati, bere hracky, nici veci a tak, ma s ni uzasnou trpelivost a tak laskyplne se o ni stara :dizzy_face:
Zato Thea, ta by nas klidne vymenila, vsechny:grinning: no, mozna Nelinku by si nechala, podle toho, jak ji po ranu liba:grinning: jak za ni leze, ale me a Jirku, no problemo, klidne by nas dala pryc:grinning:
Je strasnej kazisuk, nikdy jsem se poradne nad timto terminem nezamyslela, ale ted nad nim premyslim pomalu kudy chodim:sweat_smile:
Ja netusim, jak to mate vy ostatni maminky dvou a vice deti(hani??:grinning:) ale my se na sexu uz musime normalne neromanticky domlouvat:grinning: Proste se rekne cas a misto, kdo neprijde, jeho chyba:grinning: Porad jsou v dome deti a kdyz tady nejsou deti, tak tady neni Jirka:grinning: Pouzivame ruzne maskovaci manevry a lzi proti vlastnim detem a akce se musi smrsknout jen na nejnutnejsi dobu , treba par sekund:grinning: Samozrejme, ze nejlepsi jsou vecery, ale to ja uz sex nedelam, to ja jsem uz unav:sweat_smile: Takze jedine pres den a to prave prekazi ty deti nase. Nelinka je v pohode, ta byva casto u babicek, ale thea jeste strasi doma a to je prekerka, protoze ja si osobne myslim, ze ma zabudovany nejaky cip a ten ji hlasi jakekoliv neznosti, ktere se chystaji, neni mozny, aby nam 5x ze 6 pokusu o sex prekazila a to prosim OPAKOVANE! Naposledy jsem myslela, ze uz ji Jirka zabije:sweat_smile: Spala, slo se na vec, vzbuila se, nahatej Jirka sel nahodit cumel, pohladit, usla, pribehl ke mne, Thea hodila cumel na zem, Jirka odbehl, nahodil cumel, podal mysicku:sweat_smile: pribehl, a tak asi 10x ja jsem se dusila smichy, Jirka byl fakt nasranej:sweat_smile: A tak je to vazne porad, jinak ona vecer spinka dobre, unse a bud spinka celou noc asi do 5 do rana, nekdy se treba ve 2 vzbudi na vodu, ale jak ma byt muchlovacka, tak proste se vecer budi..
A tak byl jednou sex pred ni:grinning: jako vim, ze to neni asi oukej,ale to se proste uz nedalo a ja pak odjizdela na tyden k nasim a to by Jirka uz neprezil, zase "otravovala" tak se s tim Jirka neparal, vrznul ji na zem, pohodil knizku a bylo:sweat_smile: Holcicka nam ukazovala zviraztka a my jsme ji jeste nastridacku rikali, jak ktere dela:sweat_smile: Ja jsem se fakt smala, nakonec i Jirka, protoze to bylo neskutecny, kdyby to nebylo uz prilis mnoho informaci, napsala bych vam vic, ale to uz by bylo moc, snad jen, ze nas Theinka napodobovala, smala se u toho, my s ni a je zazrak, ze jsme splnili vytyceny cil:sweat_smile:

No prosim a my o decku a decko za dvermi, jestli vyjde, cas, dopisu to vecer :dizzy_face:
30. črc 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem se fakt nasmala u toho sexu :grinning: :grinning: :grinning: uprimne i s jednim ditetem to je to samy v bledemodrym, ale kdyz musis tak musis, to holt dite posadim pred pohadku, uplatim ji na kazdou minutu jednou cokoladou a jde se na to...romantika hadr :confused: :grinning:
31. črc 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty heled Aloousi, nechces mi tvrdit, ze ¨jste si ten orgac i uzili, to ja teda nejsem schopna. U nas probehl primy prenost pouze u Adi, byla nejak ve stejnem veku. Jinak se s muzem vidam jen vecer, kdyz ukladame deti spat a pak potichoucku polehoucku, aby nic nevrzlo, nikdo neheknul tento.......no a tak jsme si jednou nakradli o vikendu par minut a zmizeli do naseho budovaneho noveho hnizda a tam jsme mohli pustit uzdu a hlasivky, jenze me to najednou po takove dobe prislo silene komicky, ze se u toho taky vydavaji zvuky :grinning: Ale jako jo, tesim se na to, az budou mit deti svuj pokoj, z cehoz ale neplyne, ze na TO budeme mit klid :slight_smile:
Jeste k Theusce, nevim jestli je to opravdu tim, ze jsou s Ondrouo par hodin, ale snad pises o nem. On to prave to flaknuti s sebou a vynuceni si tim neco, vzteknuti se zpusobem nevidanym, proste ja nechapu. Adelka jedinkrat nebouchla hlavou o zed, o zem a Ondra, ten klidne ze stoje rovnou na podlahu a vriska a vriska. Mozna si upevnuji pozici druheho, nevim? Kazdopadne me to stoji hodne sebezapreni, abych to prechazela. :confused:
Tak pekny vikend
31. črc 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj děvčata,všechny Vás zdravím a děkujeme za gratulace. :slight_smile:
Tady jsem stihla dát pár fotek,tak se mrkněte:http://www.modrykonik.cz/fotoblog/karotky/album/matej-mrkvicka-nar-28-7-2010-v-pard-porodn/
Dočtu Vás později,protože bude chvíli trvat,než se doma trochu srovnáme,oběháme doktory(v dnešní moderní době se totiž neposílají propouštěcí zprávy po netu,ale dávají se pacientkám do ruky,aby to do 3.dnů od propuštění vlastnoručně odvzdaly :rolling_eyes: -zítra v 9:00 jsem byla objednaná na kontrolu,dr. měl tento týden dovču,tak bude asi koukat jak puk,co tam dělám bez pupku :grinning: ).
Jinak Matěj je od začátku vzornej a ráda bych byla,aby to alespoň týden vydrželo.Adámkovi chvíli potrvá,než si na něj zvykne(zatím se ho bojí,tak ho do ničeho nenutíme :wink: ,ale vidím to nadějně. :sunglasses:
Jo a Hanďa mě fakt dostala,prej:"Hádej co je u nás nového?!"
A já na to z ironie:"Jsi těhotná?!"....................... :grinning: :grinning: :grinning:
Každopádně Ti držím palce,ať máš těhu v pohodě a ať to všechno zládneš.Já jakmile se Matěj vyklubal na svět,na tvrdo jsem se rozhodla,že už 3.dítě ani náhodou,ale je fakt,že za 3 roky to může být jinak. :wink:
Tak se tu mějte a až budu mít chvilku sesmolím slohovou práci. :grinning:
1. srp 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak předně moc moc gratuluji Karot k narození malého. Je to fakt bomba. Hlavně, že už máš ten porod za sebou a až se srovnáte, tak to půjde samo. :wink: Áda si za chvilku také zvykne a bude z něho ochranitelský brácha. :wink:

Hani tobě také gratulace. Čoveče my jsme začali přemýšlet nad druhým, že teda jako příští rok do toho půjdem a vy hned třetí :grinning: . Fakt tě obdivuju a přeju vám to. Určo to zvládnete v pohodě a v baráčku to půjde lépe. :wink:

Jinak my se máme fajn, máme za sebou jednu dovču v Chorvatsku a 14 jedeme se známými ještě do Maďarska. Tak se těšíme. Budou tam dohromady 3 děti, tak bude veselo :grinning: .

Jo a novinka u nás, ne moc pozitivní je, že musíme na vyndání nosní mandle. :pensive: Jsem z toho hotová, ale kamarádka mě utěšovala, že jejímu klučíkovi to také dělali a fakt se mu ulevilo. Malýmu to vzniklo z těch jarních rým. Najednou hůře slyšel a po vyšetření se zjistilo, že je to tou nosní mandlí. Tady v Příbrami nás objednali až na 13 října, tak jedeme zítra do Prahy do Motola a budou mu dělat znova vyšetření a vyndaj mu to tam. Je to tam rychlejší, tak jsem zvědavá. Jen mě štve, že to vyšetření mu musejí dělat znovu, protože doporučení od doktora odsud berou jen tady v naší nemocnici :confused: No snad to zvládnem.

Všechny moc zdravíme a Ali, sexík super. :wink:
1. srp 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak Karot, obrooovskyyy gratulace!!!!!! Je to parada!!!! Preju vam co nejprijemnejsi szivani!! At to probiha hladce! :dizzy_face:
Hani, ty jsi dycinky takovej predvoj. Jak otehotnis ty, tak to tady jede.. Tak su zvedava, kdo bude dalsi! :grinning: A taky velka gratulace. A je to super, ze to mate takhle za sebou. Aspon si spolu krasne vyhrajou. To je parada! Pak musis napsat zazitky z porodu, abysme vedely, do ceho jdeme. :wink:

Alci, ty jo, fakt popisujes Nikolase. Absolutni pud sebezachovy. Jednou udela neco, rozbije si pri tom hubu. Rikam si, ze kdyz si rozbil kusnu, ze uz to neudela. Omyl.. nejenze to udela jeste jednou.. ale dela to po treti a ctvrty a paty a.... a porad si rozbiji hubu.. :grinning: Fakt neco neskutecnyho. Je teda neskutecnej mazel.. strasne rad dava pusinky.. nekdy francouzaky, nekdy pusinu zavre. Nejlepsi jsou francouzaci po te, co zbasti jogurt nebo neco podobneho.. :grinning: Do vseho jde po hlave. Chodi od nejakyho jedenactyho mesice, takze mazec. Fakt je to magor. :sweat_smile: A kdyz jdeme mezi jine deti a maminky, tak se ostatnim maminkam vrha po krku, po jidle a tak, takze nas vicemene taky temer nepotrebuje. Taky uplne neco jineho nez Oliver. Naprosty opak. A Oliver ho teda docela slusne likviduje. Mlati ho, bere mu hracky, k teryma ho nasledne mlati, atd. Ale je fakt, ze to muze udelat jenom on. Jak ho bije jiny dite, tak zasahuje a mlati to druhy dite. Tak mozna se maji i radi. :slight_smile:

No nic, mejte se pekne a uzivejte tehotenstvi a miminek!!! :dizzy_face:
1. srp 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Velka gratulace Karot :dizzy_face: :dizzy_face:
A velikanska gratulace Hankach.......klobouk dolu koceno :dizzy_face: fakt mas muj velkej obdiv :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: At je vse v poradku :dizzy_face:
2. srp 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj děvčata!
Maty usnul,tak jsem kluky vyhodila na zahradu,vytřela a jdu se na Vás mrknout. :slight_smile:
Děkujeme za gratulace a abych nezapomněla,tady máte to slíbené počteníčko:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/karotky/clanke/jak-prisel-matysek-na-svet/
@alcatko.j ,............s tím,jak jsou Vaše holky rozdílné,tak podobné to bude asi i u nás.Nela byla jako mimčo nezmar(Adam taky),ale Thea(i náš Matěj)je jako mimčo pohodář.Rozhází ho pouze přebalování,koupání a oblékání.Chování nevyžaduje,s prdíky si poradí sám a pokud nemá hlad,vydrží kolem sebe koukat hodně dlouho bez toho,aby ho pořád někdo choval.Adámek je teď kliďas,vyhraje si sám,umí poslechnout,hračky nerozbíjí,ale mám obavy,že nám to za nějaký rok Maty pěkně osladí. :grinning:
A co se týče podoby,Adam je celý já,až na přirození a uši a Maty bude po taťkovi,krom těch uší,které má po mě. :grinning:
Co se týče sexu(fakt jsem se u toho Tvého příspěvku lámala v pase,jak jsem se chechtala :grinning: ),tak ten u nás byl někdy naposledy kolem početí Matěje.Fakt jsme na to poslední půlrok tak tlačili,že byl pak manžel rád,že už nemusí. :grinning: Uvidíme po šestinedělí,ale jelikož jsou první 3 měsíce kritické,radši si to manžel na chvíli ještě odpustí. :sweat_smile: @sokolka ,.....................neboj se té operace,fakt to nic není. :wink: My jsme na ta vyšetření chodili každý půlrok a nic hrozného to nebylo.Možná poprvé,když Adamovi umrtvili nos a on chudák nevěděl co se s ním děje(byly mu 2 roky),ale pak už to zvládal v pohodě.Jsem fakt ráda,že to má za sebou a snad mu to v dohledné době znovu nenaroste. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kubíkovi držím palce,ať to zvládne a Ty taky. :slight_smile:
2. srp 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karot,

tak jsem si přečetla porodní příběh a musím přiznat,že mi zase ukápla slza :slight_smile:
Já tyhle dojáky nějak nedávám....
Vidíš,před pár dny jsme spolu mluvily o porodu a už to máš za sebou.
Tak hodně sil,trpělivosti a zdraví celé rodině.
Maty je moc krááááááááásnej :wink:
2. srp 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lazenka ,.....................tak já u toho psaní taky řvala jak želva,nemysli si! :grinning:
Měj se taky krásně a přispívej častěji. :sunglasses:
3. srp 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, je mi lito se s vama nepodelit o prispevek, ktery jsem psala holkam na srpen 2009:grinning: porad nekdo chtel, at napisu, tak tady to mate:grinning:

No a abych to trosku odlehcila, tak vam napisu, jak jsem se dneska malem posrala:grinning::grinning:
Vubec nevim, co spatneho jsem snedla a kdy jsem to snedla, nebo jestli to byl nejaky bozi trest:sweat_smile: Ale v noci jsem se vzbudila a jak jsem byla zmatena, tak jsem myslela, ze rodim:sweat_smile: Krece jak blazen, svijela jsem se, prisahala bych, ze to jsou kontrakce, ale spanek byl silnejsi, dala jsem nohy k sobe a perinu mezi ne:sweat_smile: a sunula jsem, spanek to byl teda trhany, ale byl. Rano jsem vylezla z postele a prvni byl uprk na toaletu, nebudu se rozepisovat detailne:sweat_smile: ale stravila jsem tak cca pul druhe hodiny, kdy me tam holky chodily prubezne navstevovat, tu ukazat uzuzlanej rohlik, "napsany" dopis:sweat_smile: nebo se zeptat, kdy uz tam Nelinku pustim:sweat_smile: Ja jsem se drzela rikama zdi, prubezne zapinala vetrak a modlila se, at uz to skonci proboha:grinning: Pak uz tak nejak nebylo co:sweat_smile: a tak jsem s poranenym zadeckem se dobelhala za holkama, nachytsaly jsme se do mesta, na nakup, postu, oblekly jsme se a sly jsme, oblitala jsem, co jsem mela v planu a nakonec jsme sly do Lidlu, s nakupem jsem sla k pokladne, fronta dlouha jak cip a ve mne se to zase zacalo mydlit:sweat_smile: polil me studeny pot, rozklepaly se mne kolena, pulky jsem instinktivne sevrela a modlila jsem se, opet:grinning: Fronta se zkracovala hlemyzdim tempem, Theuska drobila rohlik na zem, Nelince jsem kocarkem prejizdela nohy, jak mi je tam porad strkala, vsecko mi bylo jedno:sweat_smile: Konecne jsem zaplatila a zbesila jsem zvazovala svoje moznosti:sweat_smile: zadna slava teda:grinning: Domu asi 5 min cesty, uprkem:grinning: Pak jsem mohla pozadat at me pusti v Lidlu, ale to by pak celej Lipnik vedel, ze se mi chtelo v Lidlu kakat:sweat_smile: Na verejne zachody 3 min cetsy, tryskem:grinning: anebo se proste posrat:sweat_smile:
Vybrala jsem si verejne zachody, letela jsem, co mi sily stacily, nelinka za mnou za jednu ruku vlala, Theuska hykala smichy, pac byla strasna svanda vezt se v kocarku, ktery sis letel, nez by jel:sweat_smile: Mne bylo vsechno jedno, upinala jsem se na verejne zachody celou svou mysli, jsem na ne myslela a odpocitavala sekundy a prosila sverace o trosku ztrpeni:sweat_smile: No co vam budu povidat, dorazila jsme za pikosekundu dvanact:sweat_smile: Do toho jsem jeste musela poslouchat Nelinku, jak me presvedcuje, ze kakani jde prece vydrzet:grinning: Ta me tak srala, ze jsem mela chut ji ukazat kalhotky:grinning: na zahodech dvere na petikacku, to uz byla fakt prekerka nejvetsi, v penezence jen koruny a dvoukoruny, uz uz jsem chtela dvere vykopnout, nebo proste nevim:grinning: a nachomitla se tam uklizecka z techn. sluzeb, rozumela mi bezeslov:grinning: Timto ji moc dekuju, ze mi otevrela bez zbytecnych slov:grinning:
Tak jsem se nakonec neposrala, ale bylo to vo fous a vam se timto omlouvam, za mozna az prilis detailni vyobrazeni mych dnesnich potizi:sweat_smile: Uz je mi dobre, ale radeji chroupy piskoty a shromazduju petikoruny do specialniho pytlicku:sweat_smile:

3. srp 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já jdu asi po ctvrt roce mrknout, vzpomnela jsem si na Karotku, jestli uz neco nebo ne a ono jo!!
Takze Karot-obrovska gratulace!! Maly je macik, super, krásný:slight_smile:

Hankah-obdivuju, trochu zavidim, ale mooooc preju:D
3. srp 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Moc vas zdravime po dlouhe dobe! Nak v posledni dobe nestiham...Deti, domacnost..jo, nepatrim k tem, ktere to maji v maliku.
Nejdriv, ale chci pozdravit Matejka Mrkvicku a privitat jej na svete! Je to uzasne! No a Hance pogratulovat k tretimu tehotenstvi! Ono se to nejak zvladne, no...
No a proc sem zase taky lezu? Ehm, tak nejak jsem se s vami chtela podelit o novinku, velmi cerstvou, ze i ja se zarazuji mezi cekatelky, ehm. Ale pssst ju, jeste to jako neni oficialni...Az dostanu prvni dukaz z ultrazvuku, tak si to dam i do pasu! :slight_smile: :sweat_smile: Jo, priroda je mocna! A volani divociny jeste silnejsi! :grinning:
3. srp 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artikula Arti:sweat_smile:Gratuluju :dizzy_face:
3. srp 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alcatko.j ,............tak jsem to tu přetlumočila manželovi(má díky svým vražedným kombinacím jídla ty samé potíže,ale mnohem častěji :grinning: )a nechápal,čemu se chlámu,když je o tak vážná věc. :sweat_smile: :grinning: Tak hlavně,že si to stihla. :sweat_smile:
@aniani ,@artikula ,...................Děkuju a Arti Tobě gratuluju a fakt máte s Hankou můj obdiv.Já bych to už vážně nedala. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karotky Raduško, amlej je nádhernej :dizzy_face: Já chci taky novorozeně :dizzy_face:
@artikula Potichounká gratulace. Holky, teda to je nářez, tak kdo bude další :grinning: :wink:
@alcatko.j Bezva story, dost jsem se nařehtala, ale je jasné, že tobě do smíchu moc nebylo. No, hlavně, že to dobře dopadlo. :slight_smile:
3. srp 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alcatko.j Alenico, teď jsem se málem posrala já z tebe, ty seš debil,voe!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artikula Tak to teda moc moc, sice po tichu, gratuluju, a jit do tretiho, kdyz druhe nema ani rok, to je odvaz! Krasnej :dizzy_face:
@alcatko.j no co dodat, jeste zes byla u vas v Lipniku a vedela jsi, jaky mas moznosti. I kdyz hnedej prouzek na gatkach asi probehl :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek