• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děťátka narozená v Dubnu 2007 a jejich sourozenci III.

autor
@artikula ,......................s tou výhodou "velkoměsta" máš pravdu.Momentálně jsme odkázáni(pokud není Adámek ve školce-za tu jsem teď moc ráda :slight_smile: )na procházky po venku a máme naštěstí pořád kam chodit.Ať už to jsou různá dětská hřiště,pávi na zám. valech,kačenky v na Chrudimce,taky se občas dojdeme kouknout na zastávku ČD a koukáme na vláčky(hlavní tah Pardubice-Ostrava),takže jich tam projede dost a fakt jsem ráda,že je letos tak krásný slunný podzim. :dizzy_face:
Vůbec si nedokážu představit,že bych bydlela na vesnici,školka by byla desítky km daleko a vyžití pro děti žádné. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. říj 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artikula V Drážďanech? Tak to je dobrý, Ulli - manžel ségry je z Weinböhla. To je od Drážďan kousíček. :slight_smile: Dokonce tam mají i baráček po dědovi. Jenom je škoda, že ho nechá tchýně ségry radši chátrat, než by ho svěřila nějakému svému dítěti. Jsou tam dost zvláštní vztahy. A Ulli se navíc bojí, že by tam nesehnal práci. Ale strašně bych si přála, aby tam mohli být. Přeci jenom je to tam o nějakých 5 hodin blíž než do Dortmundu... To máš super, že jsi tam. :slight_smile: Ségra je v Německu celkově už nějakých 12 let.. a nějak si nemůže zvyknout. Ale asi je to fakt tou vesnicí. Ale taky řiká, jak se jí nelíbí kyselé ksichty lidí v čechách.. a jak říkáš, taky si všímá šílený neohleduplnosti čechů... Je fakt, že jsme trošku kyseliny. Prý to říkají všichni cizinci. Když za mamčou přijeli do práce Francouzi (nebo belgičani, ˇ.. to je jedno), tak se ptali, proč se lidi v MHD nebaví, jestli to prý mají zakázaný. :slight_smile: No jo, všude je něco. :slight_smile:

@karotky já jsem chtěla hodně dlouho někam ven za Prahu do baráčku. Ale teď jsem i docela ráda, za byt v Praze. Děti rostou a jedině já bych ocenila baráček. Ale děti budou potřebovat to město čím dál víc. Jsou na výběr školky, školy, kroužky.. prostě je to pohodlnější... :slight_smile:
10. říj 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katschka ,..................já si myslím,že zatím na uklid baráčku a údržbu zahrádky,by si stějně ještě neměla tolik volného času.Vidím to u nás a kolikrát si říkám,že bych radši brala 3+1 někde v centru. :grinning:
Jediný,kdo u nás dělá na zahradě,je manžel.Já tam trávím jen 3 pracovní dny v roce,když zasadím mrkev,protorhám mrkev a sklidím mrkev. :sweat_smile: Jinak se tam placatím s dětmi,když nejsme zrovna někde venku.
12. říj 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
V poledne jsem si vzala do školky foťák a tady máte další dílo našeho "umělce" a na té druhé je "umělec" ve vestibulu školky na odchodu domů :grinning::
14. říj 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Karot promin, ale co to v te skolce tvorili? Asi nemam moc fantazii :grinning: lesni skritek, bych typla :confused:
Jinak k zahradce, je fakt, ze kdyby manzel semo tamo neco neudelal, asi by to tu zpustlo, ale zase tak hrozny to neni. Skalku taky obcas vypleju a jelikoz mi letos slimaci zeleninku z jara sezrali, nemusela jsem jednotit a pod. :grinning: Dnes jdu zlikvidovat jirinky pak zazimovat ostatni a muze chumelit. Me to na zahradce bavi, jak se valet, tak nec delat, i kdyz jako dite jsem to nesnasela :grinning:
15. říj 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@seymi ,.....................teď Ti to s určitostí neřeknu,protože na nástěnce popisek chyběl.Ale šikovnější děti tam měly namalovaný obličej,takže bych se také přikláněla k Tvé verzi. :grinning: Já jsem vůbec ráda,že se na ten papír vůbec něco čmárne,protože tu kamarádku jak jsem o ní psala,honí učitelky do pedagogickopsychologocké poradny,protože se jí tam synek nechce zapojovat do žádný podobných aktivit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak dneska jsem šla pro Adámka s mírným zpoždění(cca 10 min.)a než jsem stačila vzít za kliku od dveří od šatny,otevřel "mi" sám.Já nadšená,že se na mě těší a on mě normálně zazdil a hnal si to za učitelkou,která v chodbě uklízela vysavač. :sweat_smile: A to teď dělá každé ráno dojímavé scénky,že tam nechce jít a že se mnou půjde domů. :grinning:
S tou zahrádkou jsem to myslela tak,že jí momentálně nemáme tak vyšperkovanou jako okolní sousedi,kteří jsou v důchodu a nudí se.Ale jinak jsem za ní ráda,ikdyž Adámek teď spíš ocení procházky mimo obydlí. :wink:
15. říj 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak koukam, ze tu mrtvo. No u me v brisku zivo! Hlasim malou novinku, kouknete do pasu :dizzy_face: :wink: , dnes mi to bylo potvrzeno, ze mi v brisku zase tika jedno srdicko! :sweat_smile: :slight_smile:
1. lis 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artikula teda, statecna to zena :wink: at je vse v poradku...

bylo chtene? se asi blbe ptam, kdyz se tak usmivas, co?
1. lis 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi jojo, vsechny nase deti jsou chtene, v dnesni dobe vypadame asi jako blazni, ze? ale ja sepohybuji v prostredi, kde maji lidi kolem docela pocetne rodiny, tak jsem asi nakazena... Ale nerozmnozujem se jako kralici..Nase aktivity jsou umirnene, ale nak to proste vzdycky vyjde na tu ovulaci :sweat_smile: :grinning: ...
1. lis 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artikula takt o je super, moc gratuluju. Myslim,ze 3 jsou super :slight_smile: . Svagrove maji 4 a 3 deti, tak se taky asi casem nenechame zahambit
1. lis 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda arti, gratulace:D
1. lis 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@artikula ,.......................ještě jednou gratuluju a držím palce,ať se vše vyvíjí podle Tvých představ. :dizzy_face:
Jinak 3 děti jsou v dnešní době ještě normál.Kdyby si čekala čtvrté,tak to už bych se asi taky dotazovala,jestli Vám to ujelo nebo ne? :sweat_smile: A konec konců,je to Vaše věc a fandím Vám. :dizzy_face:
2. lis 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artikula ty jo, gratulace obrovská!!!! :dizzy_face: To je paráda! A vůbec nevypadáte jako blázni. Řekla bych, že ty tři děcka jsou dneska většinou normál. Je to krásný a moc si to užívej :dizzy_face: !
3. lis 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artikula ach jeeee hmmmmm moc gratuluju a hlavne, aby vsechno probihalo dobre a dobre to dopadlo :dizzy_face: krasna novina!
5. lis 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženský, co se děje, že sem nikdo nechodí?
Arti, koukám, že je vše v pořádku, viď? Tak to je super..:slight_smile: Moc vám to přeju. :slight_smile:

Jak se vůbec všichni máte? Nevítě někdo něco o hance? Ta už bude mít pomalu další mimčo, co?

U nás je to všechno tak nějako fajné. ::slight_smile: Oliver má hlášky, že se fakt musíme hodně smát. Tuhle šli s babičkou ven. Babička řekla Olimu, aby šel zavolat výtah. Tak pak přišla k tomu výtahu a Oliver tam stál a křičel: "Výtahu!!!". :slight_smile: Nebo jsme šli ven a potkali jsme pani učitelku ze školky. A Oliver povídá: "Chudák paní učitelka.". Ptala jsem se ho, proč je chudák. A on zase: "Chudák paní učitelka, ztratila se ze školky." :slight_smile: Je fakt perfektní. :slight_smile: A Niky, o tom ani nemluvím. Ten zas všem říká Máma. A když si někdo prdne nebo krkne, tak on zakřičí výhružně: "mama". Takže je všechno na mě. Jo, mam z toho radost. Ale taky je šikulka. Kolikrát už jde na nočník čůrat. Pak si nandá punčocháče, ale přes prdelku to neumí přetáhnout, tak má hambatou prdelku. :slight_smile:) Je s nima sranda. A už se taky jenom nemlátěji, ale už si i hrajou. Velikej úspěch! :slight_smile:

No nic, jdu makat. Mějte se krásně a taky se tu někdy ukažte! :slight_smile:
25. lis 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katschka nakukuju, nic se nedeje, tak nepisu :wink: jinak s tebou plne souhasim, jak pises o klucich, ze uz se jenom nemlatej, ze uz si i hrajou, se smeju, u nas je to podoby. A je to opravdu kouzelny, jak si spolu hrajou, co vymysleji a jak se doplnuji! SUPER
Ja dnes roztahuju vanocny vyzdobu, musim umyt betlem .jak nasnezilo, je to krasny zdobit to do vanocna. Jsem z toho na mekko a Adi ta rano cestou do skolky primo stestim blazni, ze uz uz konecne se dockala!!!!!! :grinning:
26. lis 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katschka ,@seymi ,......................tak u nás se kluci zatím nemlátí,spíš bych řekla,že se slušně respektují. :sweat_smile: Ale co není,může za chvíli být. :grinning: Zatím si každý hraje sám za sebe a když to Matěje přestane bavit a začne vysírkovat,uslyším Adámka jak volá:"Mamkóóóóó,mamkóóóó..................vem si Matěje!" :sweat_smile: Nesnese,aby zabekal,tak jsem ráda,že už chodí každý den do školky(taťka ho tam už přes týden úspěšně vodí :sunglasses: )a já můžu Matěje začít trochu vychovávat a víc si ho(jako miminko)užiju,protože na něj mám víc času,než když jsou doma oba dva. :slight_smile:
Hanďa má termím koncem prosince a od té doby,co se nastěhovali do nového,se nikde veřejně nevyskytuje.Já myslím,že toho má až,až a ještě když musí chystat Vánoce. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pečete cukroví?
Adámek už pekl ve středu ve školce perníčky a já pořád čekám,až bude mít manžel dovču,aby s klukama(nebo alespoň s Matějem)vypadnul každé dopolko na 2 hoďky ven,ale i tak mám v plánu jen 5 druhů.Výzdobu bych také udělala,jenomže zatím nevíme,kam jí po loňských Vánocíh manžel uklidil a nová se mi vyrábět nechce. :grinning:
27. lis 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, nakukuju po veeeelmi dlouhé době. Zdravím stálice od začátku i později příchozí. Hlásím, že i já se počítám k trojmatkám. Po dvou klukách to vypadá na holčičku, ale dokud nebude venku, neuvěřím :D
Ať se vám všem daří, dětičky jsou zdravé a pěkné vánoce!!!
3. pro 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@magda27 ,..................tak to moc gratuluju a držím palce,ať vše probíhá podle Tvých představ a ať to "není" 3.kluk.. :slight_smile:
5. pro 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute prciny :D

Chtela jsem se zeptat, najdu tady jeste tu nasi uplne prvni diskuzi *Děťátka narozená v Dubnu 2007 * chtela jsem dohledat neco z minuleho tehotenstvi...
...pac jsem v 18tt a pribrala jsem jenom kilo-coz se mi OPRAVDU s Elishkou nestalo :D ...
Budete nektera takova sikovna a kouknete jestli to tu je? Bo jsem to hledala a naskakuje mi porad uz tady tahle... :slight_smile:
Jak se zmatorim, napisu :slight_smile:
6. pro 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@j.a.n.u.s. ty stary jsou smazany bohuzel
6. pro 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi tak mi nezbyva nez zoufat :dizzy_face: , diky každopádně :slight_smile:
6. pro 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@j.a.n.u.s. já jsem v 23tt a nabrala jsem tak dvě kila, možná tři, takže buď v klidu :wink:
6. pro 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skafandrik diky moc :slight_smile: , pac u El jsemmela uz cca 11kg nahore-tak jsem trosku vykulena :slight_smile:
6. pro 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@j.a.n.u.s. já nemam s čim srovnávat, pravdou ale je, že jsem taky čekala, že to půjde rychlejc
6. pro 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@j.a.n.u.s. já zas nepřibírala u první za to u druhý nedělej si s tím hlavu pokud je mimi na ultrazvuku vpohodě tak se nestresuj
6. pro 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. pro 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@j.a.n.u.s. jani, prave jsi diky uzasnymu videu na me prenesla touhu mit zase mimino:sweat_smile: :grinning: te asi zabiju:grinning:
7. pro 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alcatko.j hoď zas nějakou storku :sweat_smile: :sweat_smile: se přiznávam, že jsem te´d znovu četla ušopleska, protože jsem to tu našla, když jsem uklízela :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alcatko.j jdi do toho drahaaaaa :D :D :D vek na to porad mas, smysl pro humor taky (pro maminu nezbytny) a Jirinu premluvis...neboj 2 nebo 3 kousky, to uz neni tak velky rozdil :D
8. pro 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek