• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děťátka narozená v Dubnu 2007 a jejich sourozenci III.

Luci čauky :dizzy_face: , to je dobře že jste v pořádku a s deděčkem je mi to moc líto :pensive: . Jste statečný. :pensive: Sárinka je slečna, i když jsem koukala že jsou fotky staré půl roku tak stejně jsou krásné., :dizzy_face:
20. dub 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zuzance od Mimiňáka přejeme k dnešním norozeninám hódně zdravíčka,spoustu splněných přání a ať se jí daří ve všem,co podnikne. :slight_smile:
21. dub 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, i ja se pridam. Dekujem za gratulace a vam vsem (nejenom dvouletym mrnatum) preji k uspesnemu zakonceni dvoulet neprospanych noci, kojeni/umeleho mlika, prvnich prikrmu, prvnich zoubku(kurna jak si vzpomenu :rolling_eyes: )...no vsechno na co si vzpomenete, ale taky na prvni usmevy, prvni krucky a tak to hezke....

Páč jsem kmenová(dubnová) a páč snž...pridavam se zpet do diskuze....musim se zorientovat, ale brzy budu vedet vocogo...

JInak novinky:jsme bez plinek aji v noci, Elishka ma debilni obdobi a "baca miminko", prorezala se posledni stolicka, odstavily jsme 02.03.09-taky jsem to pak luxusne oslavila a otevrela jsem to milionkrat zminovane Sancerre :sunglasses: a vozrala hubu.

Z tatovy listopadove smrti jsme se jakz takz vykresaly....Elishka si furt na nej vzpomina.... :pensive:

A je jaro a je krasne....a čék tak nejak volneji dycha.

Tak zatim babky :slight_smile:
21. dub 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vše nej Zuzince k dnešní narozeninkám, hodně dárečků :grinning: , zdravíčka a štěstíčka a Kubík posílá velikýho hudlana :grinning:

Janus takže snaživka, jo? To je parádička, tak ať se brzy zadaří. :wink:
21. dub 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miminacku vsechno neeeeeeeeeeeeej Zuzince a pusu od nas :dizzy_face: :dizzy_face:
21. dub 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo anddy tebe jsem taky neviděla :slight_smile: Jak se máte?
21. dub 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, díkes za Zuzinu ... je teď docela důležitá :grinning: :grinning:

Oslavy budou celkem tři - jedna malá dnes - bordel po celém bytě, malý zvěřinec, škody nevyčíslitelné :zipper_mouth:
Zuzině jsme koupily helmu na kolo (vybrala si růžovou se zajíčkama :stuck_out_tongue_closed_eyes:, teda já měla jiný typ :grinning:) pak zahradní křesílko a pyžamko, od babičky šaty Hello Kitty a pravila že se z toho asi zblázní :sweat_smile: je super že tak hezky mluví, ale někdy mám dost abych to ustála .... :grinning: No a na velkou oslavu příští týden jsem ji objednala dort - hlava Hallo Kitty, tak snad neomdlí dřív, než ho rozkrojíme :confused: O víkendu je druhá mini oslava u tchýně a 1.5. bude velká oslava ještě z neteřinkama, bude psina :slight_smile: Pak dodám slibované foto :wink:

Ahooj Anddy, jak se vede?? Pošli Ipku nebo Skype :wink: Zuzina děkuje, aleprý by neměl Kevinek tak slintat ... :grinning: :grinning:

Ahoj Janusko, tebe jsem neviděla snad trilion let.Držím palce při snažení :wink:

Luci, s dědečkem je mi to taky moc líto :frowning2: Bude líp.
21. dub 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky neblbnete s tim drzenim palcu.....si vas budu vsechny predstavovat pri nasi soulozi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokoliku nestiham, ted jsme se stehovali a to je peknej pakec...... :unamused: docetla jsem vase kecani s miminakem...joo jooo tabulka.....ja mam ted 2 kila dole a asi tak 1325896547 vybehnutych schodu :grinning: ..ted zkousim prvni dietu v zivote, tak jsem zvedava jak to dopadne :confounded:

Mimi napisu jak bude trosku cas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimisu a fotky honem...Keva si ji pamatuje jako miminko, tak uz kouka po starsich :grinning:
21. dub 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nikolasovi blahopřejeme ke 4.týdnům a Olíkovi ke 2.narozeninám přejeme jim hódně zdravíčka,štěstíčka a spoustu splněných přání. :dizzy_face:
22. dub 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katchs přejemee Olíkovi vše nej nej k dnešním narozeninkám a ať ho maminka poslouchá :grinning: :grinning: :wink:
22. dub 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
tak jsem přidala pár foteček :wink:
22. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anddy napiš a držím palce při dietě ... taky ze sebou musím něco udělat :confused: :sweat_smile:
Jo a nějaké foto dodáno, alespoň prozatím :wink:
22. dub 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katsch - přidáváme se ke gratulaci :dizzy_face: a přejeme strašně moooc zdraví :wink:
22. dub 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty woe mimi tak zuzina je nase jooo? Keva opravdu jako zaslintal libi se nam libi :dizzy_face: :dizzy_face: Este nejake veno a toz holka moze prijet :grinning: :grinning:

Ty jo ale fakt je krasna moc :dizzy_face:
22. dub 2009 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
miminaku, Zuzka je krasna holka :slight_smile:
23. dub 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díkes :dizzy_face:
Je to moje radost, ale je strašnej neřád ... zdání klame, něco jako anděl s ďáblem v těle .... :sweat_smile:
Dodám ještě něco pro Keva a hele, věno bude, ale předmanželská smlouva taky :grinning: :grinning:
Woe Anddy napiš, se mě stejská po kecech z UK :grinning:
Ale nejvíc se mi stýská po Lazuli ... :cry: to byly časy ...
Have a nice day :dizzy_face:
23. dub 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Micince od Peppapig přejeme k dnešním narozeninám hódně zdravíčka,štěstíčka a spoustu splněných přání. :dizzy_face:
23. dub 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

fotečky jsou fakt krásný a je vidět jak už jsou ty naše dětičky veliký :sweat_smile: . No jo holky nedá se nic dělat, holt stárneme :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Pepi také přejeme maličké vše nej nej nej. :dizzy_face:

Jinak mi jsme od včera doma. Na včerejšek spal malej u dědy a přijeli s rýmou a zvýšenou teplůtkou :frowning2: . Ale naštěstí jí měl jen dopo a pak už byl v poho. Jen rýma je pořád, ale už také lepšejší. :slight_smile: Takže už možná zítra vyrazíme i ven. NO a to nám lehl i taťka. Včera měl 38 teplotu, ale dneska se zatím drží bez. Jinak mu nic není, takže asi jen nějaká viroza. Každopádně velkej už spí, zato malej řádí v postýlce :sweat_smile: . No snad za chvíli taky zabere a já pojedu na jedno rychlé kafčo ke kámošce. :grinning:

Opatrujte se a ať jste všichni zdraví. :dizzy_face:
23. dub 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
všechny vás moc zdravíme,hlavně starou partu,nejvíc Zuzinečky moje a Ajčinku,ale i ostatní a těhulkám přejeme jen to nej.Nellinka má dnes narozeniny,tak z nostalgie nakukuji.Často na vás myslíme a vzpomínáme,jak jsme tu celé těhu vysedávaly a řešily,jaké TO bude :wink: Čas hroooooozně letí...
23. dub 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec japonec :grinning:

Jak se povedla oslava a co dětičky, Laz?? Jetě jednou vše nej nej nej malé Nellince, ty vago ... vlastně už velké :confused:

Sokol, tak hlavně ať jste zdravý, jinak tostojí za ....

Holky, jak vám spí děti?? Tedy myslím zda v postýlce nebo v postýlce :grinning: :grinning: :grinning: Teda jako zda v úplně dětské postýlce se šprynclema nebo v dětské postýlce jako dospěláci .... nevím, zda Zuzinu uložit už do postýlky jako dospěláka :sweat_smile:
23. dub 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

mimi díky, jinak malej mi spí v postýlce dětské, sice ne ve dřevěné, ale v té cestovní a má tam ještě matraci z normální postýlky. My to zatím neřešíme, protože mu pak budeme muset udělat z ložnice pokojík a my se odstěhujeme do obýváku, takže proto to zatím odkládáme. Ale počítám že tam vydrží nejdéle do 3 let a pak už půjde na velkou postel. :wink:

Jinak malej už celkem v pohodě, rýma na ústupu a D už mě taky se... :grinning: tak už je taky v poho. Včera večer už mě tu oba buzerovali kvůli jídlu, tak už jim je dobře. :wink:
24. dub 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karot Adámkovi vše nejlepší k jeho 2.narozeninám :dizzy_face:
24. dub 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přejeme vše nej Adámkovi od Karotky a Helence od Kamika. :dizzy_face: Vše nej nej nej :dizzy_face: :dizzy_face:
24. dub 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také se přidávám k přáním všem dětičkám dvouletým.Toto letí.Někdy bych chtěla,aby měla Ada čudlík a dala se zmenšit na miminko.
24. dub 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky přejeme všechno nejlepší Helence od Kamika a zaroveň děkujeme za gratulace. :dizzy_face:
24. dub 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karot - Adámkovi vše nej, pevné zdraví, úsměv na tváři a sourozence k tomu :grinning: :grinning:

Kamik - Helence jen to nej, kupu zdraví (to je prostě základ), žádné trable a několik sourozenců k tomu :sweat_smile:
24. dub 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, sokolka dekujeme za prani :slight_smile: krasne jsme si narozeninky uzili v safari parku, mala se vyradila do odpadnuti :grinning:
A pridavame se ke gratulacim vsech malych oslavencu a oslavenkyn :slight_smile: (kdyz ja vas tu skoro neznam, tak ani nevim kdy a kdo, tak se omlouvam).
25. dub 2009 v 00:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, ahoj lazule a miminaku - už jsem vás dlouho neviděla.

mam retro, milé dubnovky - se mi vybavily ty naše vysedávačky s pupkama a řešení všeho možnýho, co už máme teď dávno vyřešený, bo jsme už zkušený maminy :grinning:

tak zase pa, rodina už mi konečně spinká, plíny visej, nádobí se meje, článek o pravicovým extremismu :stuck_out_tongue_closed_eyes: dočtenej, tož jdu taky chrnět :grinning:

katsch, jak to jde..? :grinning:
25. dub 2009 v 00:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek