• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děťátka narozená v Dubnu 2007 a jejich sourozenci III.

autor
@j.a.n.u.s. ,..................to mi ani neříkej! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vždyť to vypadalo(podle fotek v albu)tak nadějně. :confounded:
Tak hlavně,že už máš všechny nepříjemnosti za sebou a teď už přijdou jen samé hezké zážitky.
Moc bych Ti to přála. :dizzy_face:
26. pro 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano ja si taky myslela....a byla si jista, ze to je ON....bohuzel jsem ve tretim mesici zjistila, ze hraje automaty, mistrne lze a podvadi, dluzi obrovskou castku na VZP.... vse se da resit, ale on to vse tajil....ja nic nevedela. Ted uz je pozde neco resit.
Kazdopadne se na Jonáška moc tesime....nechci resit co bude pozdeji, nejde to-zblaznila bych se obavami, atd.
Resim tady a ted.
Miminko chtelo k nam. Za ten svuj (kratky) zivot jsem zazila i horsi veci :slight_smile: , da se to prezit :slight_smile: mam kolem sebe hodne lidi :slight_smile:

@karotky no tak to se tesim na tyto otazky....a jeste lepe, kdyz se zeptaji v pritomnosti El, takze i kdyby na krasne nezarlila a parkrat to uslysi, rekne si, ze by asi teda zarlit mela a zacne.....
Ok, co se da na to odpovidat????? Vtipne, drze a natvrdo....maminy dvou a vice deti-pomooooc :grinning:
26. pro 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@j.a.n.u.s. ,.................samozřejmě,že se ptají v přítomnosti toho staršího sourozence a ještě sledují,co on na to.Já vždycky odpověděla,že jsem to čekala mnohem horší,takže jsem spokojená a snažila jsem se Adámka vychválit v čem to jen šlo,aby z toho měl dobrý pocit.Stejně nechápu,kde se v těch lidech bere ta jedovatost/škodolibost? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To je důležité,mít kolem sebe hodně lidí,kteří Ti to vnahradí.Já kdybych měla "štěstí" na partnery jako Ty(myslím ty 2 poslední),tak jsem v pr.eli,protože bych se o svojí rodinu opřít nemohla.Leda tak,že by mi maminka dala tu svojí oblíbenou radu:"Jsi mladá,tak to musíš zvládnout sama!" :sweat_smile:
26. pro 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karotky mamina (tvoje) aniz by tusila, te dela silnejsi :slight_smile: tim co rika....ver mi, zvladla bys to...me zustala jen moje mamina-ztratit ji, tak jsem na celem svete sama s El :wink:

No, taky nechapu ty stupidni otazky okoli....jako mnohdy neodpoveditelne at uz pro dite, nebo pro me :/
Kolikrat mas sto chuti je poslat vylozene doprdele!
Nevim, musim popremyslet co jim na zarlici otazku odpovedet, ale dobre timhle smerem....vychvalit toho strasiho....
Ja nesnasela otazky od moji babicky:"Koho mas radeji Janinko, mamku nebo tatku?!"
By te jeblo! No, babi-co myslis? Musim podotknout, ze jako tchyne od tatky byla nesnesitelna, takze ted uz muzu rict, kam presne ta jeji otazka smerovala....hnus! Vlastni rodina a tak "blba"!
Bude to jeste zajimave.
A co darek od miminka starsimu sourozenci?
Kolo uz ma slibene od Daddyho na narozky. Mesic na to ma prijit na svet Jonasek.....myslela jsem na trampolinu takovou tu malou, zahradni....jeste casu, ale uz premyslim, co by ji udelalo radost.
26. pro 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@j.a.n.u.s. ,......................dárek od sourozence jsme prostě nestihli.Pořád jem to odkládala a nakonec mě do porodnice nahnali o 3 týdny dřív a měla jsem po ptákách. :sweat_smile: Pak jsme to Adámkovi vynahradili,když jsme jeli na nákup společně.Mohl si vybrat co chtěl.Líbilo se mu MAXIpuzzle PAT a MAT a když jsme mu řekli,že to má od bráchy,byl to schopný skládat i 5krát denně. :grinning:
No,...........bez manžela bych to krušné období vážne nezvládla.Nevím,kam bych dala Adámka,když jsem ležela 4 dny ve špitále a kdo by se o něj těch první 14 dní postaral,když jsem nesměla nic těžkého zvedat(po další operaci další 6 neděl)a celkově jsem byla vyřízená.Jediné,co mi mělo od mé maminky jako pomoct bylo to,že mi SMSkou schválila to,abych dodržela klid.režim. :sweat_smile: Našim tenhle přístup připadá být v pořádku,ale lidi v mém to nechápou. :pensive:
Jako kdybych neměla děti,je mi to fuk,že mě nechají v brindě,ale kvůli dětem mi to nebylo jedno.A teď to prostě neřeším.Doma před dětmi o nich nemluvíme(ono není o čem)a když 2krát za rok přijedou,snažím se tu návštěvu přetrpět,aby mi kluci jednou v budoucnu nevyčetli,že jsem jim sebrala babičku s dědou.Sami si pak přijdou na to,jací jsou. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. pro 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karotky kurna to je az tak tezky...to jsem nevedela....do prcic! ale mas pravdu s tim sebrani babi s dedou....no, kazdy ma neco...ani nevidis sanci na zlepseni vztahu v rodine, co? Vidis jak jses silna, ja bych toto nevydrzela!
Jesteze mam na maminku stesti.
27. pro 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@j.a.n.u.s. ,.......................každý máme něco.Ty máš super mamču,já zase super manžela. :wink:
Jo silná? :sweat_smile: Ale je fakt,že co mám děti,tak se už netrápím kvůli každé blbině a to je dobře.Děti Ti zaberou tolik času,že Ti pak zbyde čas jen na to,aby si řešila opravdu důležité věci a nebrala se jen v malichernostech. :sunglasses:
27. pro 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karotky
@j.a.n.u.s.
holky, koukam, ze tu resite opravdu vazne tema rodiny a blizkych. Vsude je neco, a kazdy ma nekde to sve bolave misto. Ja se k tomu nebudu radeji vyjadrovat. I kdyz se snazim hodit za hlavu, stejne me to vzdy nejak rozhodi a nemuzu ani spat, jak si to porad v hlave prebiram. Pretrhnout vazby ale nemuzu, musim se vyrovnat s tim, jaci lide jsou a neocekavat porad neco, ceho oni nejsou schopni.......o to vic jsem rada a stastna za to, jaky me potkal muz, jake mame deti a opravdu si vazim kazde chvile, kdy muzeme byt spolu. Sice jsou ted nejak vic chvile, kdy nezvladam rozumne rozresit hadky a vecne tahanice, doufam ale, ze zase bude lip.
Jinak u nas po Vanocich doslo k rozdeleni darku, Adelka si hraje s hasicskym autem a Ondra s kocarem :grinning: ne teda porad, pak se o kocarek poperou, ale Ondra zajem vylozene o ty jeho hracky nema, on ma zajem o to, o co ma zrovna zajem Adelka :grinning:¨
A taky gratulace LAZ! Ja jsem ani necekala, ze budou znovu ocekavat! Nejak mi prislo, ze jeji drahy po dalsim potomkovi ani netouzi. Je ale videt, ze casy se meni a ze teda lidi taky? :slight_smile:
27. pro 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@seymi ,........................to si napsala moc hezky:"Neočekávat pořád něco,čeho oni nejsou schopni......" :wink:
Jééééééé,tak to jsem ráda,že mám dva kluky a doufám,že se příští rok o hračky rvát nebudou. :grinning:
27. pro 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, fakt vazne tema...ja se chystam uz delsi dobu napsat, ale kdyz mam cas, tak dojde nalada a kdyz je nalada, skacou po mne holky:sweat_smile:
Ale i ja mam bolave misto :pensive: Takovou ranu otevrenou a v tyto dny mi do ni tece sul :pensive:
Jeste ze mam cholcicky a Jirku :pensive:
28. pro 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alcatko.j Alus, i ty??? Rikam, kazdy neco :(
28. pro 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
30. pro 2010 v 01:44 • agenturaberuska
Ahojda, chtěla bych vám všem moc popřát všechno nejlepší do novýho roku. i když se spožděním. A hlavně ať je ten nový rok lepší, než ten minulý, ať už se to týká čehokoliv. :dizzy_face:

Ani nevím, jestli jsem pogratulovala Hance k dalšímu přírůstku. Každopádně jestli ne, tak strašně obrovský gratulace!!!

A vůbec všem novým těhulkám moc gratuluju a strašně vám to přeju!!!! :dizzy_face: A trošku i závidím.. ale jenom malinkato..:slight_smile: Nevím, jak přemluvit manžu, aby byl svolnej... zas nechci za každou cenu... chjo... :rolling_eyes:
7. led 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katschka ,........................to jsme na tom stejně.Kdyby manžel chtěl,tak bych se ani nebránila,ale rezolutně tvrdí,že třetí ani náhodou,takže u nás je to už rozhodnuté. :wink:
7. led 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katschka
taky bych moc chtěla třetí, manžel nechce ani slyšet, jenže mně je 33, tak moc času nemám. A nevím, jak ho přemluvit, prostě prý dvě mu bohatě stačí :pensive: , ale mně ne. No, ale nutit ho nechci.
7. led 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karotky ty taky? Tak to vidíš... co teď s tím...

@samsa Přesně.. taky nechci za každou cenu. Jak mi říkala jedna kámoška, prostě ho přidržet a hotovo. Když to nechcu. Zas na druhou stranu nechci bejt nešťastná, že mi to mimčo chybí..
A máš 33, ale už máš dva porody za sebou.. já pořád přemýšlím, že bych mu splnila první poslední a pak by třeba svolil.. nebo taky ne.. nevím

Holky, co čekáte třetí, manžové souhlasili nebo jste použily mírný nátlak? :sweat_smile:
7. led 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katschka Katchi, tak to by mě taky zajímalo, jestli manželé nastávajících třetimaminek byli svolní. Tak u nás by nepomohlo ani to přidržení, manžel se chrání a stejně bych to neudělala. Prostě na to musí být dva. Jediné, co jsem ukecala, že prý teda tak za cca 4 roky můžu přijít s návrhem o třetí znova a on se rozhodne. Takže jsem rozhodnutá, až za 2 roky nastoupím zpátky do práce, makat jak barevná, abych mu dokázala, že to zvládnu, a třeba pak povolí. Akorát to už budu dost stará :pensive: A mám stejné pocity, že mi třetí bude chybět a že nejsme pořád komplet.
7. led 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@samsa , @katschka ,............................já že ještě to mimčo mám a že mám ty začátky(hlavně šestinedělí)ještě v živé paměti,tak mě zatím další mimčo neláká.Určitě bych ho nechtěla hned,jakmile bude mít Matěj 3 roky.Takhle bych řekla,že je to tak akorát,jsem ráda,že to zvládám,aniž bych lítala jako hadr na holi a současně si můžu užít MD.Já nevím,jak to máte s babičkami,jestli máte možnost děti někam odložit na nějaký víkend nebo večer,abyste si s manželem někam došli na večeři nebo doma stihly to,co za normálního chodu nestíháte? :confused:
Já tyto "výhody" nemám a tím pádem touhy nemám,ale kdyby manžel vyvýjel nátlak :grinning: ,že třetí chce,tak bych povolila,ale abych ho sama od sebe přesvědčovala,že chci ještě jedno,..................to opravdu nehrozí.Možná,až se vrátím do práce a někdo mě tam nas.e,tak třeba změním názor. :sweat_smile: Ale takhle jsem ráda,že bude mít Adámek v budoucnu z bráchy parťáka,že jsme všichni zdraví...........a že mi v prácidrží místo. :slight_smile:
Takže holky,držím Vám palce,ať manžílkové změknou,ale raději nevyvýjejte moc nátlaku-mohlo by se to nevyplatit. :pensive:
8. led 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karotky
@samsa šak právě. Nátlak nějako moc vytvářet nechci. Vždycky jednou za čas naťuknu, ale asi ani to nebudu dělat. A násilim to taky nechci. Tak si říkam, že to třeba někdy klapne, když neberu antibabypilulky. Nikdy jsem je neuměla brát, tak jsem na to dycinky prděla. Tak uvidíme, třeba se zadaří "nechtěně". Taky s tou prací je to na prd. Nechci jít do práce, nějak se tam zabydlet a pak zas na mateřskou. Navíc se mi firma během mateřský položila, tak budu muset jinam a chtěla bych si něco dokázat v marketingu. A to pak nebude ani pomyšlení na další dítě. Ale bojím se, že by mi prostě chybělo. chjo... to je situace... :sweat_smile:
karot, je fakt, že my tu máme aspoň jednu babičku s dědou. Takže když potřebujeme, tak nám pohlídají. A mamča, i když pracuje, tak si eventuelně zařídí volno, když potřebuju třeba na zkoušku nebo tak. Takže v tomhle to mám stopro snažší. Nicméně te třetí bych fakt chtěla. A ani jsem netušila, že mě tenhle typ "chtíče" postihne... člověk míní, osud mění....
8. led 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katschka ,................já HAK nikdy nebrala a teď jí mám dokonce zakázanou. :sweat_smile: Ale u nás byl spíš opačný problém,takže u nás je to fakt jen na manželovi,jestli mu to ujede nebo ne a to on si dá hodně bacha,aby mi to neujelo. :grinning:
Víš,já nemám práci,která by mě vyloženě bavila,ale je tam vcelku slušné zacházení se zaměstnanci,hlavně je to je na ranní směnu,min. nařízených přesčasů a prac.sobot,takže jsem ráda,že se tam můžu vrátit.Kariéru tam sice neudělám,ale není to opičárna a ani pásová výroba................. :dizzy_face:
Tak třeba Tě ten chtíč přejde až uvidíš,že se všechny vracíme do práce. :slight_smile:
9. led 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
OPRAVA:..................mu to neujelo. :grinning:
9. led 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim v novem roce!
Koukam, ze to tu vylozene zije :grinning: A taky ze se zabyvate opet rozmnozovanim. To chvalim :slight_smile: Taky se zabyvam, a trenujeme :grinning: No a tedy letos se po svatcich nejak hure rozjizdime, teda ja. Po Vanocich jsme jeli na tyden na hory a super, super a jeste jednou super. Mela jsem velike obavy, jak deti zvladnou cestu, a vubec, jak to tam budeme provadet, jak s jidlem (varili jsme si sami) ale nakonec palce vsechny nahore a za rok pojedeme zase na stejne misto. Uz budu vyzbrojena pripravenymi potravinami a zbytecne veci necham doma. Super, ze jsme meli rezervovanou celou chatu, takze hodne kamaradu a super atmosfera. Pocasi to bylo uplne prepichovy, jen teda vyjezd nam dal zabrat a muzove nam oznamili, ze dolu jedou uz jenom domu, tak jsme konec pobytu chroupali natvrdle pecivo :grinning: to ale na dobre nalade neubralo. Detem se libilo moc. Hlavne, protoze jich tam bylo tolik a ani jsme o nich nevedeli. O tech starsich. Mladsi, si zvykali dele, ale pak uz jsem ani ja nevedela o Ondrouskovi(nas nejmensi horal). Jen nekdo povereny hlidal schody, aby nebyl uraz. K memu uspokojeni jsem mohla po ctyrech letech vyjet na bezky. Ani jsem ty svy prkynka v lyzarne nemohla najit, jak uz jsem zapomnela, jak vypadaji :grinning: Proste jsem max. spokojena. Vlastne vsichni odjizdeli velmi dobre naladeni. Za rok uz budeme mit detskou lyzarskou skolicku pekne naplnenou 8 pidizviku od 2do5let. Jen aby byli podminky. To je jeste daleko...................Ted jsem max. vypruzena z toho pocasi. Vsechno taje, mokro, humac, a jeste to mokry chumeli, klouze se to. Ondra se v tom hnipe, celej mokrej, jemu je to fuk, on je natesenej, ze drzi snih! A nechce do kocarku, hruza. Tak ze tapeme, on ruzne pada a ja jsem grogy. Adelka uz nastesti pochopila, ze toto mokre neni nic moc a chodu za mnou ve vyslapanych ulickach kde je tak nejak nesradickovato :astonished:
Jo do skolky sla Adelka az tento tyden a Ondra si nemuze zvyknout, porad ji vola a vyhlizi z okna. Je to krasny, jak jsou na sebe zvykly, no a kdyz prijde domu, tak se hned porvou o kocarek, o pianko, a panenky, proste o cokoliv, co ma ten druhy :unamused:
jsem teda vyplivla pojmy a dojmy a nejak nevim, koho bych se na co dotazala?
jedine snad, kdo ted je na rade s porodem? Januska nebo jeste nekdo ?
13. led 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@seymi seymiku, kdyby se tady dalo sejne jako na Fb davat palec hore, mas ho :dizzy_face: tvoje prispevky jsou tak optimisticke, pro me :dizzy_face: fakt, ctu jednim dechem a chci byt clen vasi rodiny :sweat_smile: :grinning:
14. led 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@seymi ,....................ten týden na horách zní opravdu optimisticky. :dizzy_face:
Taky jsem dostala předloni od "kamarádky" nabídku,jestli s nimi nechceme jet na hory(mají stejně starou holčičku jako je Adámek),že mají zarezervovanou chatu a volné místo pro 3 osoby.Já jsem sport.antitalent,ale manžel se vcelku sportovně vyžíval,než poznal mě a já ho stáhla ke dnu. :sweat_smile: No,nic................pořád jsem se vykrucovala,vykrucovala a pak to manžel rozseknul větou:"Nemáme zimní přezutí na auto a nemůžeme nechat barák bez dozoru se zapnutým ply.kotlem." :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No a "kamarádka na mě vyjela:"No to je teda dobrý!.................Kdo nám teda pohlídá holku,když si budu chtít zalyžovat?!" :zipper_mouth:
Už měla naplánováno,že nás umluví jen proto,abych tam sloužila jako hlídačka dětí,když neumím lyžovat. :sweat_smile: Když jsem pak viděla fotky,tak jsem šla málem do kolen.Byla to býv.stanice horské služby s plesnivými zdmi a spalo se na podlaze v jedné místnosti(s min. 10.dalšími lidmi a 5.dětmi :sweat_smile: )na ještě lepších matracích,kde se ještě ke všemu vařilo na kamnech. :grinning:
Počasí je fakt hnus,ale Adámek chodí každý den dopolko do školky,Matěj většinu času prospí,odpolko jde s taťkou na projíďku a já s Adámkem se věnujeme sami sobě.Nějak to vydržíme,ale už se moc těším(alespoň) na duben. :dizzy_face:
14. led 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karotky tak kamoska dobra :grinning: to by me teda dalo na kolena :astonished:
Holky nase chata LUXUS se vsim vsudy...teda jasne, jsou lepsi, kde i vari, ale ja jsem zvykla na horsi ubytovani, jasne, zadna plisena pod. Ale nezrekonstruovana chata spolecny social na chodbe, a na nich zima zimouci, ale da se. Kdyz je dobry kolektiv, da se. Toto bylo parada chloupka na prahu hranic pod horou LUZ mrknete na mapu. Nadherne zrekonstruovana roubenka. Kazdy pokoj vlastni socialky, dole velka spolec.mistn. s kuchynkou(ta byla oddelena barovym pultem) Pohodlne jsme uvarili kazdy dle sveho a mhli jsme mit na ocich deti a manzely :grinning: no nebudu se dal rozplyvat, at si Ali nemysli :grinning:
@alcatko.j pro tebe specialne vylicim tedy i takove ty nepekne deje, ktere probehli, ale to ja si nejak neberu a s tim jak fouknu je to pryc :grinning: cestou tam: jedem si to nasim pazoutkem a ja v klidku, retezy mam pod sedackou. V Liberci se zapojujeme k dalsi posadce a jedeme spolecne smer Luz. snehu pribiva, jeho vic a vic a vyhrnuto min a min, ja v klidu, sedim prece na retezech :grinning: nasi borci manzelove nikde nestavi, ani jeden za vsech aut, vsichni se dmou v hrud, to dame!!!!!!!!!! Pokorime!!!!!!!!!!! Obavany kopec se blizil a tak hura na nej, ze ano panove...prvni hup hup a najednou nic nic, pod koly led a jak z toho ven! Nase auta ,nalozena nezbytnym k prasknuti, vytlacit proste nesla, ani peti nemci :grinning: Tak se stalo, ze jsme na hodinu zneprujezdnili jedinou pristupovou cestu :grinning: nehlede na to, ze deti uz dost hlasite davali na jevo, ze se jim to nelibi. A co muj muz? Rikam, nez toho prvniho vyhrabem, nandej retezy. No on, na co retezy, se rozjedu a dame to,ne? No to urcite, pred sebou hodili machry :grinning: jako ostatne vzdy kdyz se sejdou. Sama sranda a prdelky. Nakonec pod pohruzkou a mym nesnesitelnym oblicejem zacal studovat navod. Jedny retezy zauzloval a druhy nandal za pomoci dalsich dvou. Inzenyri! Nakonec tedy couvame a jedeme zase. OK vsichni nadseni! Retezi se ale museji uzivati s citem, muj muz je hned na poprve urval, div ze asfalt nelital :astonished: nastesti sly pouzit znova. Jeste parkrat jsme museli tlacit a byli jsme v cili. Muzouve pak tedy oznamili, ze uz dolu jedou jenom domu. OK. Kazda dalsi posadka, ktera prijela, psala SMS help, a ti, co uz byli nahore, chodili tlacit a pujcovat retezy. Myslim, ze kazda manzelka ma svou story, protoze ti nasi borci si proste poradi bez pomucek :grinning: Pak slysim toho svyho, jak nekomu vyklada, jak mame skvelou baterku v aute, jak ji je uz 11! let 11!!! a jak skvele se na ni startuje, jen ji prej musi dat do tepla....ja v klidu, mame s sebou nahradni(videla jsem v kufru tasku..pobyt probehl....nastal odjezd...muz priznal barvu, ze pro samou zabavu(proste furt chlastali:grinning: baterku z auta nevyndal, ze tyden stoji v -20 stupnich venku! Jasne ze jsme nenastartovali a jasne, ze taska, kde mela byt nahradni byla plna brambor. Nebudu komentovat, to jsem byla radne nasr.na deti zbaleny, z chaty uz jsme se vystehovali, nastesti byla volna hospudka, kam jsme se s detmi uchylili a muzouve jeli koupit novou baterku. Ten muj vedel, ze budu zla,ani nedutal, byl mi po vuli a zacvakal veskerou hospodskou utratu a klidil se mi z cesty. Deti nastesti hodne, Ondra usnul hned po odjezdu a ja prudila jseste druhy den, nebylo to zase tak spatny, kdyz byl muz tak pozorny, vedomen si sve chyby :grinning:
letim, jdu od zubare a musim vyzvednout deti, tolik toho mam na jazyku,ale neda se :grinning:
14. led 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@seymi ,.......................koukám,že jsi manželova druhá ruka :sunglasses: (viz.autobaterie).Já řidičák nemám,tudíž se do takových věcí raději moc nepletu.Už ani ne do navigace,protože jsem vždycky radila "blbě" a nakonec se ukazálo,že jsem měla pravdu a bloudíme kvůli manželovi. :sweat_smile: Já se totiž řídím podle ukazatelů na silnicích,ale manžel podle GPS a jelikož je řízená přes satelit,tak na ní nikdo nemá,že?! :stuck_out_tongue_closed_eyes: A tak během řízení sleduje šipku na obrazovce,která se neposunuje tak rychle jako auto a nekouká,že už minul odbočku,já se v duchu směju a najednou se šipka uhne doprava,ale tu odbočku,kterou značí už máme 2 km za zády. :grinning:
Jo,.................kamarádka je "trošku" vych.aná,takže když už na mě jde s podobnou nabídkou,vím už dopředu,jak by to skončilo,tak radši nee. :grinning: My si raději zamluvíme v létě na týden chatu v Trh. Kamenici(jako loni,ale než se manžel rozhoupal,zbyly už jenom zářijové volné termíny a to už byla vcelku zima :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,tak na něj začnu dupat už za měsíc)a užijeme si sami sebe. :dizzy_face:
15. led 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.mapy.cz/#mm=TtTcFP@sa=s@st=s@ssq=Trhov%C3%A1%20Kamenice@sss=1@ssp=120446060_123678412_150133868_150007500@x=136324128@y=134887168@z=15
Nad nápisem Petrkov 3.díl je ta chalupa a ty 3 modré fleky jsou zatopené lomy,kde v létě fakt nádherné koupání. :dizzy_face:
15. led 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
wow, lazenka čeká další? no nádhera :dizzy_face: jen nakukuju, ani nemam čas dohledávat, ale gratuluju :slight_smile:

a janus - co na to říct? :unamused: hlavně se drž, holka...

hani - kua, ti závidim :dizzy_face: já se na trojku těšim, až bych brečela. mě to maminování tak chytlo. po elíkovi jsem se už otřepala - trvalo to teda krutě dlouho, jsou ty chlapi nějaký náročnější, jen teď musim "porodit" diplomku a státnice :wink: a pak se do toho asi zase dáme - tentokrát snad plánovaně :grinning:

katch - u nás bude asi taky nutná přemlouvačka. mp ty dvě děcka stačej - nemůže se dočkat, až mě zas bude mít víc pro sebe :grinning: ale onehdá si hladil čerstvýho mrňouse svý sestřenky a vypadal, že se z toho samým rozněžněním dočista potento :grinning: takže mam pocit, že ho k zásunu navostro nebudu muset nějak jó tlačit :wink: :grinning:

georgi, čáu :slight_smile:
18. led 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kyri ,...................to máš pravdu,chlapi to mají holt jinak.Jenže si neuvědomují,že nás mají jisté,když jsme na MD a až se jim vrátíme do práce,budou zase na trní,abysme se jim někde "nepelešily". :grinning:
22. led 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hojčulenky moje,
Jak se máte?Sem už nikdo nechodí???
Jdu vám jen nalásit,že to co mám v břiše má pinďoura.Holky,se picnu.Já budu mít kluka :grinning: To mě odvezou,to vám říkám.Zlobivýho,špinavýho raubíře po tý mý sladký,růžový holčičce :grinning: :grinning:
Kdo tady má starší holčičku a pak chlapečka?Jaký to je?Co je lepší?

Mějte se moc fajn.
Já na vás tak vzpomínám.Poprvé to bylo úúúúúúúplně jiný.Byly jsme tu tak super parta!!!
10. únor 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek