• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děťátka narozená v Dubnu 2007 a jejich sourozenci III.

strasny mrtvo tady mate, skoro stejne jako u nas :grinning: :grinning: :grinning:

@lazenka neodvezou, bude prča, uvidíš. :wink:
10. únor 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lazenka ,.............................tak to gratuluju. :sunglasses:
Já mám teda 2 kluky a ten starší měl být spíš holka.Štítí se pavouků,kdejakého hmyzu a co se týče rukou(a jiných oblastí svého těla),nesnese na nich žádnou špínu.Takže bych se(být Tebou)zlobivýho,špinavýho raubíře nebála. :wink:
Co je lepší?
No já můžu těžko soudit,ale já si sebe nedokážu představit,jak bych se starala zase o holku. :sweat_smile:
Takže Ti bude muset poradit @seymi , @j.a.n.u.s. , nebo @artikula. :wink:
@kristi ,......................Vám ještě jednou gratuluju k plánování a držím palce,ať se brzy zadaří. :slight_smile:
My už se budeme těšit jen na ta vnoučátka. :slight_smile:
11. únor 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@seymi
@kyri
@lazenka
@alcatko.j
@karotky
Caute babky :D

Gratulace k čurdům v břísku...tady taky čurda, zatim, bo jsem zvedava na utz ve 30tt...no , uz se to krati...a ve fotoblogu mi to pise za 91 dni, tak si tak nejak rikam...at uz je to za mnou a jednim dechem taky ne....pac to uz asi nezaziju...ty kopanecky do mocacku ve chvili, kdy potrebuju na wecko ....

Jinak jestli srovnam s El a ted?!? Sto a jëdna damy, pred tim vyhukana, bolava, studujici chytre knizky....ted...skoda mluvit :grinning: ....do ted jsem nevedela, ze jsem tehulka, pokud jsem nekoukla dolu....zadny bolesti v natahujici se "maternici"...zadny chytry knizky, jen strach ty vole!
Strach, bo vim do ceho lezu :D

Jinak ziti bez otce jsem si predstavovala hure teda....ve vsem hledej pozitivum, bo kurna co jineho ti zbyva, ne?!

Zijem s mamkou a Elishkou, no a s prckem v brisku...otec si nasel UZ jinou zenu, tak mi to dela lehci :cry: i kdyz srdcem to furt nechapu...nic....nesmutnit....bo tu bude jaro ne? Za chvilku....

Jak tu nekdo psal, kdysi to tu bylo zivejsi, coz?
Tak to muzem zase rozjed babulenky???? Co rikate? Sem tam prispevek....

Alus, kdy se sejdem????? Teda jako myslim, ktery rok???? :DDDD
11. únor 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@j.a.n.u.s. Aluš,kdy se sejdeme,v kterým roce?? :grinning: :grinning: :grinning: Slušný,to by mě taky zajímalo :grinning:
Januško jak bez otce,ty už seš zase bez chlapa????I ten druhej tatínek zdrhnul nebo co???
Ti teda závidím tohle těhotenství.
Já od prvního dne opruz jako prase,že už bych to měla radši za sebou,protože tohle je mazec.S Nellušou mi nic nebylo-pohoda jazz až do konce.Tady je mi od první minuty od početí blbě jako sviňa,už jsem pupkáč jako prase a do července to asi nevydržím,takže začnu s vyháněním někdy v květnu :grinning:
Chce se mi pořád jen spát a jíst a nic nedělat,všichni a všechno mě se... atd...
11. únor 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lazenka heeej to je jak bych slysela sama sebe pri El :DDDD
Vydrz...bude hur :D
11. únor 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lazenka ,.............................já to poslední těhu měla taky horší(ale asi je to dobře,protože kdyby to bylo naopak,do dalšího těhu bych se asi nedonutila :sweat_smile: ).Šoufl mi bylo pořád(i v noci),pálily mě vazy,bolely kosti-to jsem u předchozího těhu vůbec neznala.A taky ten odpočinek chyběl,ale alespoň jsem tolik nenabrala. :sweat_smile:
Ono většinou to první těhu je pohodička a u toho druhého se už spíš těšíš na to,až to skončí.Ale i tak jsem ráda,že se nám to zdařilo,všichni jsme to přežili :grinning: a teď to opravdu nemá chybu(pokud teda nemarodíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: ).Takže mysli na to,že to do porodu budeš muset vydržet a pak už to bude jen a jen lepší. :dizzy_face:
12. únor 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karotky prostě masakr motorovou pilou.Všechno mě bolí od prvního dne,je mi pořád blbě,tlustá jsem už snad víc než při Nelle........no opruz jako prase.Ať už je venku.A jestli i ten porod bude bolet víc,tak už se na to fakt vyseru :grinning:
Kolik si přibrala u druhýho????Já čekala,že to bude míň a ono to snad bude ještě víc...
Hezký víkend,babulenky!!
12. únor 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lazenka ,.......................při Adámkovi 22kg(ale to jsem se fakt nepředřela-když mi nebylo dobře,tak jsem si šla lehnout apd.)a při Matějovi 13kg.Naivně jsem si ale myslela,že po Matějovi to dám dolů stejným tempem a ocitnu se ještě na nížší váze a ono houby. :sweat_smile: Do konce šestinedělí jsem byla sice na výchozí váze,ale dolů to už nešlo.Ale až dokojím,začnu s nějakou dietkou,protože je mi jasné,že už mládnout nebudu a co nezhubnu teď,tak nezhubnu nikdy a nechci se vyžrat jako moje máti,která má při svých 160cm. přes metrák,s chutí každý večer u TV louská ořechy a pak brečí,že jí bolí klouby. :sweat_smile:
Ale je pravda,že při Matějovi jsem si připadala víc nateklá,než při Adámkovi a když se kouknu na fotku,tak můžu říct,že to byl opravdu jen pocit.Kolik už máš nabráno? :confused:
12. únor 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj bremberice :dizzy_face: mam minutku cas, holky mi obe chrapou a Jirka zehli:grinning::grinning: Tak nez mu dojde, ze dela velkou chybu:sweat_smile:

Vsechny zdravim, libám, objimam a tak, doufam, ze se mate dobre, nic vas velkyho netrapi, tehulky se tesi ze sveho pozehnane stavu:grinning: Vsechny narozene i ty jeste nenarozene deti jsou zdrave a v poradku :dizzy_face:
My okej, ale nechce se mi psat o nas, musela bych si pripravit ftipne historky, aby to bylo onco a kdyz to neni onco(jsem nepripravena:grinning:) tak psat nechci:grinning:
Chci psat o vas :dizzy_face:

V prvni rade jani...ja jsem nad tebou vcera premyslela a strasne te obdivuju...jak to vsechno zvladas a tak, asi kazda bychom to zvladly, kdybysme musely, ale i tak...Mam tolik otazek, ale nevim, jestli to neni prilis troufale....Kazdopadne, jak ti je? po psychicke strance? Maminka je ti asi velkou oporou, vid? :dizzy_face: I Eliska, i kdyz deti nemaji byt pro rodice oporou, ale ona to ani nevnima, vid? jak te dela silnou a tak...Co otec miminka? Jak se stavi k otcovstvi? Zapises ho do RL, jste uz nejak domluveni?
Pomaha ti nejak financne aspon? Mas to tezke no, ale tebe to zoceluje a verim, ze te uz jen tak neco nerozhazi:slight_smile:
Je zvlastni, jak jsou lide jini, nez jak si myslime...psala jsi, jak je uzasny, jak je to ONO, to prave osudove...to se tak pretvaroval, nebo jsi treba byla zmatena ruzovymi brylemi? No, kazdopadne, moc na vas myslim a verim, ze jednou budes mit uplnou stastnou rodinu:slight_smile: Ted hlavne aby bylo s miminkem vsechno v poradku, porod aby nebolel:sweat_smile: A tak, no :dizzy_face:

Lazousku, ja jsem poprve pribrala 20 kg, ale mela jsme startivaci podvahu:sweat_smile: takze jeste ze tak, podruhe 12 kilo.

@karotky
@lazenka
@j.a.n.u.s.
12. únor 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alcatko.j

Hehe, dobry otazky....lehky odpovedi-teda jako ted....
Otec Jonaska rekl, ze me nenecha ve stychu....v horsim stychu jsem jeste nebyla, ted myslim financne....pac socka se na me vykvakla s tim, ze mam velky alimenty na El (5000,-), takze me zivi moje ctyrleta dcera....husty! K tomu berou prijem maminy(duchod! 9000,-)-pac se pristehovala k nam, takze kdyz to vemu kolem a kolem, zas tak blbe na tom nejsme.....po porodu 7600,- (mezi nama-hovada, jeste zkratili dobu :( na tech 9 mesicu a vzali porodne, coz v mem pripade udela hodne)....ja mam tu skvelou schopnost adaptace na situaci....takze to, ze se moje zivotni uroven snizila, neberu zas tak tragicky....

ad otec a ruzove bryle....ja ho milovala od svych sestnacti, mezitim prozila jine vztahy, takze nevim jestli to byly ruzove bryle, kazdopadne nikdo z jeho rodiny nevedel, ze ma "problem" v podobe automatu....coz je fakt na leceni! Nerekla bys do typka, ze s tebou bude trepat v koupelne i kdyz mas pod srdcem jeho dite.....nebyl ten nasilnicky typ no....

Do RL nevim ...pac dluzi pul mega na VZP....psala jsem uz o tom...je to silene, nevyhodit ho predtim, mam doma exekuci!!!!!!! Coz bych neprezila, kdyby mi vzali veci co jsem mela jeste pred nim....takze se TO stalo v dobe kdy se TO stat melo asi...si rikam....se spis utesuju....no ale co jinyho mi zbyva, ze???

Psychika? No, stat se to 5let tomu - asi by to bylo horsi decka, ale ted-nevim cim to je...bud uz jsem fakt nejak otupela vuci "zivotnim prdelim", nebo mi nejak hrablo, ze jsem vyradila na autopilota a po incidentu jsem jela jak se dalo....obcansko-pravni poradny, socialky, pravnici....no vse probehnuto....na psychiku nebyl cas....je pravda, ze jsem kourila!!!!! Bych se ted za to placla! Ale ty nervy nesly vydrzet....pak mi to samo stoplo, kolem 4 mesice uz jsem nekourila....ted???? Zlomilo se to ve chvili, kdy se mamka nastehovala, a ja se hodila do klidu a to doslova!

Tak ted uz je dobre, ted uz jsem pochopila, ze opravdu neni cesty zpet! Petr si nasel jinou zenu, neni se mnou v kontaktu, domluvili jsme se, ze bude posilat me po dobu tehu 1000,- a to slozenkou, abychom se opravdu vyhnuli fyzickemu kontaktu...pac srdcem to nejde pochopit co udelal, i kdyz jsme byli od sebe, brala jsem to jako neveru! Blba no....proste srdci clovek neporuci!
Sejdeme se jak to tak vypada az u soudu.....

Nevim jak to bude s placenim alimentu, pac planuje vyhlasit osobni bankrot....coz zas nechapu, pac jedna z podminek je, ze musi mit praci na smlouvu a on chytrak ji ma na cerno!!!Hnusna Stodolni-prokleta!!!!!! Takze asi tak nejak....no.

Ale bude zase dobre :slight_smile:
12. únor 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@j.a.n.u.s. klobouk dolu. opavdu hodne dolu. Zivot ti tech klacku pod nohy nejak nahazel, ale vidim, ze se peres statecne.
@lazenka moje obe tehu byli v celku normalne v pohode. S Adi +20kg a prvni mesice jsem spis prospala, jinak nic. S Ondrou +15kg a prvni mesice blbe-hlavne vecer a v noci, ale super jsem si uzivala Adi. Ve 30tt jsem byla na tom slepaku, tak pak to bylo trochu hustejsi, ale uplnej konec zase super :slight_smile: Ja spis hur nesla sestinedeli, vsechno moc rozebiram, desna cita a psychous :grinning:
12. únor 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
díky za info....omávám s,že to mou váhu a přibírání stejně neovlivní :grinning: Jede to nahoru jako blázen,takže to bude zas 17kg jako prd a to už dolu znova fakt nedám...

Alino,tak co to jméno?Jsem beznadějná,přeci mě v tom nenecháš?Alespoň nějaký tipy....
13. únor 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@seymi ja o tom sestinedeli taky nejak psala tady myslim....taky docela huste! I kdyz tehu s El, zadna prochajda....porod tez nic moc :D, ale to vse se nemuze rovnat se sestinedelim, co bylo pro me peklo... u me to bylo cca 9 mesicu!!!!! No humus humusovatej, ale ted uz vim, ze si zajdu pro pomoc-kdyby se to opakovalo!!!! Ble.

@lazenka jaky jmeno? Jako na malyho?
13. únor 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lazenka jo jeste s tou vahou!!!!
Ted mi vylezly oci z dulku, pac si rikam....zvazim se pro laz!!!! Ty vole! Ja mam 75kg....ze startovacich 62kg....to uz je 13kg ???????????

A kde je do konce???? No to si taky asi nedelam nadeje....28kg u El, to mi zbyva nejakych 15kg....
Ale tentokrat to nevypada jak voda, bo to uz jsem mela aji v papuli....no jeziiiis, doufam, ze se pribirani zastavi :DDDDDDDD

Oki sem s jidelnickem pro tehotne!!!!!!!
13. únor 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau januško,

jo,hledám jméno pro chlapečka....ale nechi žádnou klasiku jako Honzík,Vašík,Pepík....ale taky ne Nathanael,Brian a podobný zvláštnosti.....prostě něco moderního,hezkýho,já fakt nevím.Počítala jsem s Claudií :grinning:

Já moc nežeru,jen si dopřávám sladký,který si mimo těhu dost násilně odpírám,cvičím tikrát týdně,ale stejně to takhle letí nahoru.Nemám to ráda,být oplácaná,necítím se pak ve svým těle dobře.
Z původních 56kg už je to 63kg a to jsem ve 20tt,takže ještě půjka přede mnou,to se nabírá ještě víc a rychleji...
13. únor 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lazenka ,.....................tak já bych bývala měla spíš potíž s výběrem jména pro holčičku.Nevím,jaké máte příjmení,tak Ti napíšu ta,co se líbí mě(třeba Ti to pomůže při výběru :wink: ):
Albert,Alexandr,Arnošt,Bohumil :grinning: ,Dalibor,Daniel,Dušan,Hugo,Kryštof,Leoš,Lumír :grinning: ,Radim,Richard,Šimon :dizzy_face: .
13. únor 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@j.a.n.u.s. Co říct. Snad jenom že ti držím všechny palce, aby se to všechno obrátilo na tu dobrou stránku. Aby to všechno ošklivý, co se ti stalo bylo to všechno ošklivý, co se ti stát mělo a teď už bude jenom líp. :dizzy_face: Je fajn, že máš na koho se obrátit. A to, že jsi kouřila? Za to tě nemůže odsuzovat vůbec nikdo. Nikdo neví, jak by se choval ve tvé situaci. Znám holčinu, co je těhotná a chodí chlastat a kouří a zdaleka netuší, co to jsou problémy. A obdivuju tě, že jsi se s tím vyrovnala. Já se se svým jedním "problémem" nevyrovnala a doufám, že se to jednou povede. :slight_smile: Jsi dobrá a statečná a obdivuju tě!

@lazenka Ahojda, já jsem přibrala strašně moc u obouch těhu. U Olivera 17kg a u Nikolase nějakých 23kg. Vždycky jsem končila na 83kg. :slight_smile:)) Příšerný a pak ještě příšerný. Ale šlo to u obouch dobře dolu. Teď teda bojuju s posledníma 3kg, abych se dostala na svých cca 60. Ale s těma čokoládkama a kapučínama a vším to asi nepůjde. :slight_smile: No, ale s tím se asi smířím.... :slight_smile:

A niky má neštovice. Přitáhnul to Oliver ze školky a měl to nějakých 10 dní. Pak byl víc jak týden klid, tak jsem si říkala, že už to Niky nebude mít a šup... je to tady. Mám moc velkou radost, že budeme dalších 10 dní doma. Je to na zešílení. Doufám, že bude tak pěkně, jako když jsme byli doma do teď. :slight_smile: Aby to aspoň stálo za to. :sweat_smile:
13. únor 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@j.a.n.u.s. Kdyby si se neurazila a pokud by ti to bodlo (nevnucuju, jen nabízím) tak ti můžu poslat nějaké oblečení na chlapečka. Mám tu věci po Dominikovi, prodat to za pár kaček a to doslovně, je mi líto, než to dát někomu, komu by to pomohlo. Tak pokud by si o něco stála, tak řekni, pošlu ti to za poštovný. Jediné co, tak tu nemám moc overálků a bodýček, to jsme dost dorasili a něco jsem měla sama půjčené po synovci a vracela jsem to. Není toho kvantum, něco jsem poslala s těmi půjčenými věcmi, ale alespoň něco. Případně ti to můžu nafotit.

Klidně dej vědět, leží mi to tu a nevím co s tím. :wink: Zase ráda pomůžu někomu, koho ,,znám" , než to poslat do kojeňáků, nebo já nevim, kam toho určitě chodí hodně. :wink:
13. únor 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikka.vo jaka jsi zlata...no jasne, budu rada :slight_smile: , jak jenom za postovny???? Hihi, praktikuju posledni dobou vymenny obchod....bo ta fin.stranka fakt nic moc :(
Pokud se ti libi neco z my Tvorby, rada poslu plysaky :slight_smile: staci si vybrat .....hodne se detem libi takove ty "divne potwurstwa" sama ruka sama noha. :D

Ted u nas leti Smoulove....tak jsem sehnala jeden strih...uvidim :D
14. únor 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@j.a.n.u.s. jsem netušila, že něco tvoříš :slight_smile: Kde to najdu?

Dneska se na ty kousky podívám a proberu. Určitě to teda není všechno top stav, ale zase lepší než nic, že jo :slight_smile:
14. únor 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pokud to bude žmolečkový, tak to odstraníš žiletkou :slight_smile:
14. únor 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikka.vo ty jsi kozula :D , ja zmolecky neresim...ziletka to jisti....si vem, ja vyrostla na tomto systemu od detstvi...vsechno po sestrenici....moje "prvni" koupene rifle, jsem mela az ve treti tride :D

http://www.modrykonik.cz/fotoblog/j-a-n-u-s/album/nase-tvorba/
14. únor 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikka.vo seš moc hodná....mám radost,že lhostejnost ještě nevymizela
@j.a.n.u.s. taky bych ti něco poslala,ale šechno po Nell je růžové :grinning:
14. únor 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lazenka opačně :sweat_smile: , protože by bylo nejlepší, kdyby lhostejnost vymizela a lidi naopak přestali lhostejnými být. :sunglasses: Ale vim jak si to myslela. Mě to udělá radost a udělá mi to víc dobře, než těch pár set (možná) za který bych to prodala.
14. únor 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikka.vo :grinning: :grinning: :grinning: ježiši já jsem střevo :grinning: jasně,že jsem to myslela tak,jak si to po mě opravila.
Cítím to stejně....
14. únor 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lazenka
@nikka.vo
Laz, tobe se to promiji, pac uz se Ti tehulkovanim "opet" melni mozek, stejne jako me :D
Nika, ty uz si vyber :D at muzu sit a pak schovat stroj, pac je to ohromny bordel, mam ho v kuchyni :D

Jinak jsem chtela podekovat klarysce :slight_smile: takto dubnove-verejne :slight_smile:
Dekuju*...holka vi....

A reknu vam jeste jedno, rodinu si mozna vybirame uz tam nahore, mezi andelickama(na houbach), ale jen proto, aby nam davala laskyplne "kapky".... opravdove pratelstvi, opravdovou pomoc, nalezneme uplne nekde jinde!
Kez bych mela rodinu sestavenou z nekterych holek tady na konikovi :dizzy_face:
15. únor 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@j.a.n.u.s. tak si prosíme Juliana třeba v nějaké holčičí barvě, kdyby to šlo, nebo myšku s dlouhýma nohama. Co se ti šije lépe. A na ty oblečky musim mrknout dneska, včera mi tam kde je mám spala malá a pak jsme šli ven a pak tam zase spala :sweat_smile:
15. únor 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@j.a.n.u.s. ,........................já to pořekadlo znám jinak. :sweat_smile:
"Rodinu si vybrat nemůžeme,ale přátele ano"........... a nebo:"Po přízní řízni!" :grinning:
Já po určitých zkušenostech za rodinu považuju pouze tu,kterou jsme vytvořili s manželem a s našimi dětmi. :slight_smile:
Dneska jsem taky probírala(i nenošené)věci po klukách a až to dám dohromady,tak ti to pošlu.Ale mušíš mi písnout adresu(do IP,třeba). :wink:
15. únor 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karotky Ty chces taky plysaky, vid :DDDDDDDDDDDDD ? Jasne, holcinky dekuju vam ze srdce za pomoc .... ja jen doufam, ze to bude Jonasek....a ne treba Tonička :slight_smile:
15. únor 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@j.a.n.u.s. ,....................nééééééééé,dej pokoj.Těch mají kluci plný pokoj. :grinning:
Já budu jedině ráda,když se toho zbavím(další kluk už v plánu není :sweat_smile:) a Tobě to přijde vhod. :sunglasses:
Holčičí teda nemám,tak doufám,že to ten Jonášek přeci jenom bude. :wink:
15. únor 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek