• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děťátka narozená v Dubnu 2007 a jejich sourozenci III.

@j.a.n.u.s. Když to bude Tonička, tak to pošleš dál, no :sweat_smile:

Snad se ti z toho bude něco i líbit, něco možná není vyprané a téměř nic není vyžehlené, hlásím předem :grinning: Jsem zvědavá kolik bude to poštovné, vůbec si to nedovedu představit, nikdy jsem takový balík totiž neposílala :sweat_smile:
15. únor 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
a není tam toho moc na pidi mimi, spíš od 3 měsíců a víc :wink:
15. únor 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikka.vo ted na to koukam! Pry neni tam toho moc :D ty brdo, dyt to je balik balikovy :D....dekuju :slight_smile:
16. únor 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlouvám se, že sem lezu. Jani, já posílám v pátek a naopak to jsou pidi midi do 3 měsíců. Na Nikku nemám, ale neboj za měsíc posílám další balík...malejroste jako z vody:slight_smile:
16. únor 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarysek1 holky :slight_smile: , at nejsem zahlcena :slight_smile: , ale jsem opravdu vdecna....dekuji*
16. únor 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jste fakt hodné...

@j.a.n.u.s. jak se máš holka?Co u doktorů,jak se cítíš?
Já pořád žeru,pak se divím :grinning:

Alino,už si to vymyslela??
17. únor 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lazenka ty muj malej soudku:grinning: mam jeste par mesicu, neboj do tydne to mas:grinning:
17. únor 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarysek1
@nikka.vo
Holky , vy jste fakt bezvadne :dizzy_face:
17. únor 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lazenka citim se divne...mam starosti ohledne bytoveho druzstva....jsem mistopredseda....kazdy me tu podezriva, ze jsem podplacena....a ja nejsem-mozna jsem blba, ze bych uplatek nevzala, ale proste ne no....
Soused mi daval kapky kvuli schrankam, a kdyz jsem mu rekla, ze jsem v sedmem mesici at na me nerve, tak rekl-ze tehotenstvi neni nemoc....no, takovy ten tulda no....
Zrychlil se mi tep, cela jsem se rozklepala a ty hormony do toho....hnus hnusavy...

Do poradny az 3.2. , tak uvidim :slight_smile: uz se tesim, malej je sprajcly mezi zebry a mocakem, takze žůžo...jinak funim, zaha pali, pipinove kosti boli jak by me tam nekdo nakop....¨

Elishka jak neni v te skolce, tak se nudi a je protivna a to jako fakt, muj andilek nezlobici je proste uplne jina....asi priprava :D

Jak ty?
17. únor 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@j.a.n.u.s. Takoví debilové.. je lehký říct, aby sis z něj nic nedělala. Ale je to fakt těžký. My máme v baráku taky jednoho takovýho.. proslýchá se o něm, že za komunistů měl sakra dobrýho fleka - ono to na jeho povahu dost sedí. No, hooodně dlouho mi trvalo, než jsem se přestala klepat dycinky, když jsem ho potkala. Lidi jsou různí a držím palce, aby ti dali pokoj.. Většinou nezjišťují okolnosti a rovnou odsoudí... To mě vždycky dokáže nasejřit.... ale to se bohužel nezmění...
17. únor 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. únor 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katschka jo no si to nevyberes :D
Tri roky jsem mela nad hlavou "nase" obcany....co je strasne chteji integrovat....mam spoustu kamaradu romu, co se nemuseji integrovat a svym chovanim strci do kapsy pana Supolu(muj soused) a jine....
...ale ty tri roky nad hlavou rachot, plac, rvacky, a jine....nastesti byt prodali a uz jsou tam mladi, kteri maji vetsinou nocni-takze furt klid.
Ty tri roky ze me udelaly semetriku, ktera na kazdy hluk po desate vola policajty, ale zkuste v tom zit! Nejvic me sere ta bezohlednost, jako vety typu:"To je muj byt a ja si tady muzu delat .....blablabla." Kde je nejake socialni citeni?????
Skoda mluvit :D

@lazenka a ty si kdy das do poradku profil :D :D :D? Nemuzu smirovat za kolik uz to mas :D
18. únor 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@j.a.n.u.s. ,........................ono si nevybeš.Ty zase začneš sousedům z 3 měsíce vadit tím,že budeš mít doma řvoucí mimino. :sweat_smile: Ale třeba máš v baráku ostatní sousedy "normální". :wink:
Jsem si vzpomněla na mojí býv.kamarádku,která se s manželem přestěhovala do malé obce pár měsíců před porodem,do bytovky,kde bydleli převážně důchodci.No a když s miminkem přijeli z porodnice a potkali se s jedním v hl.vchodě,tak jim na pozdrav odpověděl:"No,............NAZDAR!" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
18. únor 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karotky
jo no, nekteri jsou uplne blby.....to jsem mela uz u El, sice neplakala , ale sousedovi vadilo, ze jsem ji v jedenact dopoledne houpala ve futrech v houpajde, a to jsme o patro. Ale ze vedle neho do tri do rana rvalo radio a ozrali tancovali a pak blili po schodech, to nic....oni se dycky ozvou na nekoho "slabsiho" coz zenska v sestinedeli urco je!

Az si svet zacne vazit zen jako takovych, tehotnych, cerstve po porodu....az bude mit uctu´k jejich poslani....budeme schopny vychovat sve deti ku prospechu spolecnosti!!!!
Nikdo to nechape...zatim!

ad jeste miminko z porodnice. No zkusi mi nekdo neco vycist!!!!!!!!!!
Jak muze srovnavat plac ditete, ktery neni urcite naschval "vyluzeny" s kravalem ozralcu....
18. únor 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pani holky, vy to tu probirate horem spodem! Co ja bych k tomu? ...
@lazenka ke jmenu ti teda neporadim, ja jsem na klasiku.
A k sousedům, ja jsem zaklapovací. Navic ted vim, že se budeme stěhovat, už mě to netankuje a tak nějak si nedam kazit den, i když né, že by mi všechno bylo šumák. Tedy neporadím, Januš ty budeš snad z ocele či co, tě život takto pěkně pokovuje. A s rachotem nad hlavou tolik roku, už bych pěnila též, byla bych za největší fůrii a bylo by mi jedno, kdo si co myslí, ale tak jak říkáš, sociální cítění je potřeba a kdo ho nema, at si žije tam, kde je jeho cítění akceptováno.
18. únor 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@seymi nenapsala bych to lepe....a jak jsem psala vcera, ze jsou tam mladi a maji vetsinou nocni a ze je klid.....tak se podrzte!
(ted si pripadam jak kvocna Bartackova :D na pavlaci)
Vcera se hadali tak, ze mladej na mladou rval, pak triskl dvermi a ona chudera pak plakala....prisel ve 4 rano, zase rachot....triskani dvermi od skrini.....
Mam na toto svou teorii....tenhle barak JE snad PROKLETY!!!!!

Sledujte....teta tady bydlela s pritelem, rozesli se....nad nama bydlela vdova se synem, ta umrela v loznici, syn se za par mesicu zastrelil....pak se nastehovali ti Gíňovi....rvacky, rachot, plac, atd., rozvedli se taky...po trech letech bydleni tady! Ted ti mladi manzele....

Ja?
Vilik tady nevydrzel, Bobo taky ne a ted Petr...ale vse za velmi "prihlouplych"okolnosti......

Vedle sousedka byla taky sama se synem, nasla si pritele-taky podvodnik, nasilnik....ted ji smiruje z venku, jestli tam nema chlapa.....no jako co dodat...asi bude stehovani!

Nevim co si o tom myslet...moc podobnyho dohromady, ne?

Ted z jineho soudku....

....v noci furt rodim! Furt! Ale zda se mi, ze mam holcicku....treba ze je v inkubatoru a ja ji nemuzu ani nakojit, ze me za ni nechteji ty komunisticke sestricky v cepeckach pustit!
A ve snech je holcicka, uz panikarim z bliziciho se porodu!
20. únor 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@j.a.n.u.s. Januško,já mám na to trochu jinou teorii...

Jestli to nebude spíš tím,že Ostravsko je kraj razovity a život tam zložity :grinning:
Jako,děvucho,já jsem z Ostravou úzce spjata,neb manžel je synek tam od vas,tchyně,švagrová,celá půlka rodiny,všechny je miluju,ale je to partia divoka.V tom vašem kraji všici buď chlastaj,nebo hrajou automaty.Najít si frajera,kterej tam má pořádnou práci a je normální,je téměř nemožné...

Tak a teď Ostravaci do mě :grinning: :grinning: :grinning:

Porodní sny naštěstí ještě nemám :wink:
20. únor 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lazenka :D:D:D taky jsi to napsala moc hezky a vystizne!!!! Kurna to bude stehovani ve velkem a daleko odsud, dyt je tu aji ten smog!!!!
20. únor 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@j.a.n.u.s. ,......................nic si z toho nedělej,protože my sice bydlíme v rod.domku,ale máme zase prokletou ulici.V každém domě se alespoň u jedné generace konala nevěra,pár chlapů uteklo k milenkám a pak je zase manželky vzaly zpět :sweat_smile: ,takže já pořád čekám,kdy to dosedne na nás.Připadáme si tu někdy jak z jiného světa. :grinning:
Taky se v naší ulici hojně schází milenci-jako,že milenka tu brousí kolem bloků(třeba i hodinu,takže mi to nedá a čekám za záclonou,co se bude dít :grinning:),pak jí nějaký podnikatel nabere do auta a za nějakou hoďku se s ní vrátí,ona se v autě ještě přepudruje,pak vystoupí z a jako by nic odchází do dáli. :sweat_smile:
Manžel má v Ostravě kamaráda,párkrát jsme tam byli na víkend a taky mě to tam moc nenadchlo.Centrum docela ujde,ale okolo je to takové betonové,samý asflat,bez kousku přírody,řinčící tramvaje..................... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Přestěhuj se k nám.Tady jen občas zasmrdí Semtín nebo Paramo. :grinning:
20. únor 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karotky uz mi hledej nejake pekne mistecko :D
20. únor 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@j.a.n.u.s. ,.......................já bych ho ani hledat nemusela,ale Ty by sis do něj musela koupit kotel za 60 000kč. :grinning:
23. únor 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karotky :D :D :D ty vogo, muj byt stal 120 000,- :D :D :D

24. únor 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@j.a.n.u.s. ,...................jenom? :sweat_smile:
Tady v Pcích by s dala za garsonku mnohonásobně více. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toz mi jsme Ostrava a Ostravsko je kraj razovity a život tam zložity - jak uz psala laz :D :D :D

Je to rozdil no...ale divis se, dyt by to za vic ani nemohli koupit, a to jsme druha vlna toho prodeje, v prvni vlne se byt 2+1 prodaval za 43 000,- smesne, ze?

V Pardubicich si koupim kotel a pujdu tak pod most, bo na vic nebude...bo davky jsou v cele CR stejne, ne? Takze se mame tady relativne lepe....az na ten "radoby kyslik"....

Stejne to vidim zpet na INGLEND...
24. únor 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@j.a.n.u.s. napiš mi do IP adresu :wink:
24. únor 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@j.a.n.u.s. ,...........................to ono místečko jsem myslela u nás v domečku.Máme přízemní byt úplně prázdný,je tam teda kotel na tuhá paliva,ale i přivody vody na plyn.kotel,který je ovšem kaput. :unamused:
Ty odprodeje tu byly taky(za 50 000kč se jim to zdálo moc,tak to odmítli,pak se to předalo realitce a ta jim to napálila za 500 000kč :sweat_smile: ),ale já myslela,že sis kupovala byt za tržní cenu,víš?.....Proto mi to bylo divné. :sweat_smile:
24. únor 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karotky no normos se tu pohybuji ceny za 2+1 okolo 500 000,- od mesta za tech 120 000,-Jo takhle.... u vas na domecku :slight_smile: no....jestli mate komin, tak jo, pac Elishka furt sni o domecku s kominem..... :slight_smile:
24. únor 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@j.a.n.u.s. ,...................komíny máme 2 cihlové(jeden od býv.karmy a do toho druhého vede odtah od kotle a je tam i vložka na plyn.kotel)a pak jeden turbo na náš kotel. :grinning:
Tak to máte vcelku levno.No ono to bude asi tou lokalitou,kam se hned tak někdo nestěhuje.Ikdyž ono si nevybereš.Včera tu hlásili v měst.rozhlase,že je tu(skoro)stejná situace s polétavým prachem,jako u Vás,nedoporučuje se zvýšená aktivita(pro seniory,nemocné lidi a malé děti)na "čerstvém" vzduchu......................ono kdyby tu byly hory sněhu jako loni,tak by to tak hrozné nebylo.Naštěstí je Adámek dopolko ve školce a s Matějem chodíme ven jen odpolko(musíme-doma nám neusne),tak snad do jara nějak překlepeme. :wink:
Balíček Ti došel? :confused:
25. únor 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karotky Radu, dekuji mocka za vecicky, jsou super :slight_smile:....ja na to uplne zapomela, Ti podekovat...sypu si popel na palicku....fakt za ne nic nechces?
Melas to poslat dobirkou, ty kozulo!
25. únor 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@j.a.n.u.s. ,....................prej dobírkou :grinning: .Vždyť to jsou hadérky na donošení. :sweat_smile:
Hele,až budeš mít za 4 týdny odhad váhy Jonáška,tak mu koupím něco na lepší.Nic nechci,protože to dělám proto,aby mi to udělalo radost. :slight_smile:
25. únor 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek