• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děťátka narozená v Dubnu 2007 a jejich sourozenci III.

@karotky jsi fajna :slight_smile:

Jsem se dovedela, ze pujdu na planovany cisar, bo mi bylo dnes divne, volala jsem mudrovi a on ze at prijdu, ze udelame poradnu dnes......misto pr.tyden ve stredu....
Vsechno v poradku....pohmatem, na utz jdu az za 14 dni....pipinove kosti me boli protoze maly "pravdepodobne" tlaci na pater a nejaky nerv, chozenim se bolest zhorsuje.......tak lezim a lezim....

Ble.
25. únor 2011 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@j.a.n.u.s. ,..................taky pipinové bolesti jsem měla taky a občas se ozvou,když má za sebou dlouhé chození venku.Ale proti těhu je to pohodička. :slight_smile:
Cože,že jde opět na CR?......................To kvůli tomu minulému? :confused:
Jen lež,dokud můžeš. :slight_smile:
26. únor 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karotky :grinning:DD (22.1. 12.21)

@lazenka: gratuluju k pinďourovi. a jaký to je mít holku, a pak kluka? je to asi fuk :slight_smile:
já jsem ráda, že máme páreček, nicméně téčko by občas ocenilo další princeznu do party, elík zase staršího bráchu, kterej by s nim jezdil na motorce. na druhou stranu téčko je děsně pečující a zodpovědná a elík ji zbožňuje a občas na ni kouká, jak na svatej obrázek :grinning: takže good :sunglasses: a já si to užívám nevíc, páč s každým dítětem je to jiný, tak nezabřednu do stereotypu :grinning: - s elíkem se chodíme koukat do autocentra na luxusní motorky, on tam slastně hýká z těch strojů a já si můžu prohlídnout místní namakaný motorkáře :grinning: s taishou zas vyrábíme skřítky a hrajem si pohádky, vymejšlíme něco výtvarnýho nebo tak...
2. bře 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@j.a.n.u.s. medvědi jsou boží :dizzy_face:
a tomu plánovanýmu cř se divim - jsem myslela, že 2 roky po předchozím už tě nechaj rodit normálně...
a držim ti palce - božemůj, dyk si zasloužíš normálního zdravýho chlapa, kterej si tě bude vážit... :wink:

... ad otcovství, alimenty, osobní bankrot... myslim, že určo je dobrý, ho uvést, alíky po něm chtít, i kdyby "zbankrotoval", tak alimenty maj přednost před ostatníma závazkama/dluhama, takže dluhy vzp bude platit až poté, co zaplatí dítěti :wink:

a k laz anketce: při druhým těhu mi bylo blbě až do konce, nicméně i tak jsem přibrala 20kg, ke konci jsem vypadala fakt hrozně. divim se, že přede mnou lidi na ulici nezdrhali hrůzou. ale porod byl super rychlej - 20 minut po příjezdu do porodky bylo dítě venku. (a bolelo to všehovšudy asi hodku. některý kontra jsem dokonce zaspala :sweat_smile:) a celý to bylo takový sladký, ten malej chlapeček byl prostě k zulíbání, a navíc hodňoučkej :wink:
2. bře 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyri musim na tebe reagovat. Ty to tak supr pises, za bych jela rodit hned. Klidne pet deti najednou. V tvem podani je to proste parada a je fakt, ze je to parada. Nikdy neni nuda.

U nas ted probiha prvni vlna nestovic - Adelka. Uz bude pomalu koncit, ale dle inkubacni doby, asi Ondra zacne, tak uvidime. Musim ho ted trosku vykrmit. Mel nejakou hnusnou virozu a pohubl, tak at je na ty nestovice pripravenej :slight_smile:
2. bře 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kyri ,......................tak ono ikdyby si ten páreček neměla,tak budeš mít stejně každé dítě(povahově)jiné.Já si libovala,jak je super,že čekáme 2.kluka,že budu vědět do čeho jdu a jediné,co je srovnatelné u obou,je pouze to pohlaví,ikdyž to se muže do puberty(velikostně :grinning: )ještě změnit.Adámek byl ku příkladu vzorňák na spaní(ulehl,když byl unavený a probudil se až když se opravdu do sytosti vyspal),ale zase mi bojkotoval příkrmy.Matěj je jedlík jako blázen :dizzy_face: ,ale to spaní je prostě katastrofa. :sweat_smile: Neexistuje,abych si naplánovala nějakou práci apd.,takže to nejdůležitější dělám,když je s ním manžel venku a nehrozí,že si mi vzbudí v blbé náladě. :wink:
Nestěžuju si,protože vím,že to nedělá schválně. :pensive: Do půl roka to byly větry,co ho trápily a teď na to navázalo proklubávání zoubků.Ale občas se pousměju tomu,jak mi naši pořád vyčítali,jak je Adámek hrozný dítě,že pořád nespí. :sweat_smile: Nevím,co by říkali na Matěje.To by mě možná nutili,abych ho šla do porodnice reklamovat. :grinning:
@samsa , @katschka ,......................jak jste pokročily v přesvědčování manžílků na na 3.potomka?
3. bře 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karotky ahoj, já docela pokročila. Manžel mi mimi teda odkýval, ale má prý jednu podmínku, že to bude až za 4 roky, dřív ne, že se na to teď necítí. Ale prý slibuje, že pokud budu za ty čtyři roky chtít, že teda mimi bude (pokud to půjde, bude mi v té době 37) :unamused: Tak snad to půjde.
4. bře 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@samsa ,....................tak to gratuluju a držím palce,ať z toho manžel nevycouvá,když už přistoupil na dohodu. :slight_smile:
V kterém roce se budeš vracet do práce?
5. bře 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cholcicky, kdybyste mely cas, nemohly byste to vyplnit, je to pro kamaradkuk jeji diplomce....

http://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/reklama-na-koleni-ano-ci-ne/
5. bře 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alcatko.j mmuzu taky?
5. bře 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi jasnackaa:slight_smile:
5. bře 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. bře 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karotky - no jasan, já taky myslim, že na pohlaví zas tak nezáleží...

ehm, se mi doneslo, že tu na koni vládne docela totáč - že zablokovali spoustu uživatelek, a že za to může jedna "povedená" adminka, která má nějakou vazbu na malvik.cz, takže ho vesele propaguje ve svým albíčku, což ale ostatním uživatelkám je zapovězeno a trestá se - no, četla jsem tuhle diskusi a je to teda humáč, mi to vyjádření admina o "provokacích" přijde jak z nějakýho zápisku razie stb na "nepřizpůsobivý živly" - no, totáč, prostě :sweat_smile: ( :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
ehm... zlatá slepičárna, tam by nikoho nic takovýho ani nenapadlo ;)
10. bře 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
... taky vyplněno :slight_smile:
10. bře 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyri humus, co?
10. bře 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi - neskutečnej. jsem koukala, že mezi zablokovanými je i draga?
bych čekala od správců komunity nějakou úroveň - ale tohle jednání z pozice uražený ješitnosti..:stuck_out_tongue_closed_eyes: kolik jim je? patnáct?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: (fakt se ještě nenaučili, že fungování v dospělým světě je zejména vyjednávání a alespoň bazální otevřenosti názorům jiných... tohle jednání z mocenský pozice je fakt na pikaču :-/)
10. bře 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kyri ,................na úrovni to tu nebude už nikdy. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ja ted nemela moc cas sem chodit, a to, co se tu deje nejak uz nedovedu vztrebat....nebo vstrebat :grinning: to je fuk, ale proste tak abyste vedeli, proc jsem si vse smazla :slight_smile: na FB u alouse vas nektere vidam a chodit na jine diskuze me uz ani nelaka, neni casu a chute se s novymi lidmi seznamovat :slight_smile:
Mejte se hezky, ja nakouknu, jestli se tu neco noveho udalo :slight_smile: ale cas ted trochu soustredim jinam :slight_smile:
...ale hrozne moc je super, ze uz je jaro za dvermi :slight_smile: ....
10. bře 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karotky No, tak já moc v přesvědčování na třetího potomka nepokročila. Už to nechám být. Prostě buď se "omylem" stane, nebo na to peču. Prášky neberu (to jsem nebrala nikdy, neb to neumím), tak to prostě dopadne, jak to dopadnout má. :slight_smile:

@kyri Cože, cože? Vůbec tomu teď nějako nerozumím... Ale koukám, že je nás asi víc, co?
15. bře 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@seymi Jaro...paráááááda!!!!! :dizzy_face: Je fakt kouzelně!!!! Ale nevím, jestli je to jarem, ale jsem nehorázně unavená!!! Ale to se poddá. :slight_smile:
15. bře 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samsa No, manžel mi taky říkal, že když třetí, tak někdy kolem 40. Že abysme si to prý užili se vším všudy. Ale to už budou kluci v pubertě a nevím, jestli se mi bude chtít znova do plen... No předběžně jsem mu oznámila, ať si dítě ve čtyřiceti má, ale ne se mnou.. což doufám, že nevezme vážně. :slight_smile:) Bych se asi docela divila.. :sweat_smile:
15. bře 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alcatko.j jé, ta tvoje kámoška dělá ten samej obor, co já. :slight_smile:) Jenomže já mam, dá li bůh a štěstí a zkoušející a tak.. ještě dva roky před sebou... :sweat_smile:
15. bře 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katschka ,......................já sice nevím,kolik Ti je let,ale osobně bych dělší věkový rozestup jak 3 roky nechtěla.Naši kluci jsou od sebe 3 roky,3 měsíce,4 dny a i tak to pro mě byl celkem náraz,protože jsem za poslední rok s Adámkem strašně zpohodlněla. :sweat_smile: Už jsem si odvykla na tu nepřetržitou péči o malé dítě,ikdyž jsem se do toho dostala velice rychle,ale trochu mě to zaskočilo. :wink:
Dr. mě dneska opět přesvědčoval na HAK(asi jsme obě v dnešní době velké vyjímky,když to nebereme,viď :sweat_smile: )a když jsem mu řekla,že nic brát nechci,tak se mě zeptal:"Tak kdy bude to 3.dítě?" :grinning:
16. bře 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karotky Mě je 29.A právě bych taky nechtěla delší časový odstup. Pak už by to dítě bylo "jedináček" a další věc je práce. Nechce se mi jít do práce, na něco si zvyknout a pak to zase opouštět. Nevím, jestli by se mi chtělo.

Ty taky nebereš? Já to zkoušela dva měsíce..nebo vlastně tři. Brala jsem to, jako kdybych to nebrala.. jednou jo, jednou ne. Takže to radši nebudu brát a bude menší pravděpodobnost otěhotnění. :slight_smile: A 3. dítě kdy bude? Podle toho, kdy na mě spadnou ty dveře. :grinning:
16. bře 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katschka ,..................no tak u nás byl vždycky spíš opačný problém s početím,takže tu antikoncepci opravdu nepotřebuju.Třeba švagrová otěhotněla už po třetí (během necelých 2.let) přes náplast,takže by prý u nich byla jistější kastrace než jakákoliv antikoncepce. :grinning:
Nikolas je už bez plen?
17. bře 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karotky ty bláho... po třetí během dvou let... to by mi hráblo..:slight_smile: Prý je teď nějaký nový nitroděložní tělísko. Má být spolehlivější a "příjemnější". Moc tomu nerozumím, ale mělo by jít o mechanické zamezení těhotenství a ne hormonální. Co já vím, třeba to fakt funguje. :slight_smile:

Niky není bez plen. Teď má navíc ještě srajdu. Chci začít s odplenkováváním, až bude teplejš. Bude chodit nahej a hotovo. :slight_smile:
I Oliver má ještě pleny na noc. I když se mi v poslední době zdá, že se počůrá vždy při probouzení. Ono se to poddá. :slight_smile:
18. bře 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katschka ,.................mě dr. "vnucoval" toto http://www.mirena.cz/, s tím,že se ten hormón uvolňuje jen do dělohy a do krve to nejde.Ale já jak slyším o hormónech,tak už se mi ježí chlupy na těle. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Adámek chodí taky spát s plínkou,ale jen proto,že potřebujeme vypotřebovat poslední balík.Málokdy se počůrá.Takže až se balík vyprázdní,bude spát na ostro. :sunglasses:
Chodí Oli do školky nebo je s Vámi doma?
18. bře 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karotky Já právě ty hormony taky nemusím... čím míň svinstva do těla, tím líp. :slight_smile:
Se máte, že už to s tím (ne) počůráváním máte takhle. Docela bych brala, aby se už nepočůrával. Ale jak říkám. Ono se to poddá. :slight_smile:
Oli chodí do školky. Je tam z toho nadšenej. A já taky. Jedou podle rámcovýho programu - berou všechny děcka individuálně. Navíc jeho učitelky jsou zaměřený na logopedii. A jsou strašně hodný. Fakt jsem šťastná, že jsme vybrali tuhle školku. Není uplně nejblíž, ale stojí za to. :slight_smile: Co Adámek? Ten je ve školce taky v pohodě, nebo?
18. bře 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katschka ,......................tenhle školní rok je to už v pohodě.Jak s poklesem nemocnosti,tak i s nadšením,když se vysloví slovo:"Školka." :sunglasses: Jsem ráda,že jsme si to nejhorší odbyli před rokem a teď je relativní klid.Zatím chodí jen na dopolko,ale po prázdninách už tam začne spát,protože nám odpolední spaní doma pomalu končí.Pokud je zdravej a jsme celé dopolko doma,moc se mu spát už nechce. :sweat_smile: Ale i tak je to pořád dobrý,protože kamarádky kluk(2,5 roku)po obědě spát nechce a holčička(3,5 měsíce)jí spí pouze v kočárku. :confounded: Takže je v jednom kole,ikdyž se vyspí v noci líp než já. :wink:
19. bře 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky,..............koukněte,jak už nám ten Adámek za 2 a 3/4 roku vyrostl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :
20. bře 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek