• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děťátka narozená v Dubnu 2007 a jejich sourozenci III.

Holky hlásím, že Alčátko je blokovaná!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Její žádost vás informovat :wink:
7. dub 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to už si snad dělají opravdu legraci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ať si milý admini strčej celýho svýho Koně do zadku,když tu chtějí zůstat sami!Sbohem.
7. dub 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty voe, to je masakr teda
7. dub 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi chápeš to?????????? jako už fakt bez komentáře.To asi bylo cílem nás odsud vypudit a udělat si svůj "stát ve státě"!!!!! Tak a jsem bloklá taky :rolling_eyes:
7. dub 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
A mně můžete taky rovnou bloknout,ať je to tu sakum prdum čistý,ne?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry:
7. dub 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. dub 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alča je bloklá??? Čím se proboha provinila?? Tím, že byla oblíbená? Trošku totalismus tady, nebo? Nějak mi to začíná zavánět diktátorstvím. Já myslela, že z provozování koně mají peníze. Asi už jich mají dost, tak to chtějí takhle zlikvidovat. Nehledě na to, že tohle dělá sakra špatnou reklamu i firmám, co tu mají odkazy. Asi bych si rozmyslela, být tou danou firmou, jestli budu mít odkaz na stránkách, který začínají být, hodně mírně řečeno, nepopulární. Prosím admini, mohli byste vysvětlit blokování Alcatka? Fakt bych chtěla vědět, čím se provinila. A jestli ona, tak se obávám, že jsou tady vini všichni. Blokněte nás všechny, ať to máme všichni rychle za sebou a my se sejdeme na konkurenčních webech... koneckonců, je jich docela dost.
7. dub 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katschka manzel ma reklamu na strese, pokud me bloknou, koncime s tim hned...ale uz ted jsem mu rikala, ze tohle je fakt uplne na houby
7. dub 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
FUJTAJB :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dub 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tohle už fakt vostrý!!! Kdepak je ted rádoby velká kámoška Alcatka slavná Ikarkulka???? :grinning:
Jo jo český národ....co na to říct, chce se mi zvracet!!!!
Holky, kdybyste věděli kde Ali bude...dejte vědět,nechci o jejípříspěvky přijít..díky !!!!
14. dub 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Důvod blokace alčátka podle pana admina:
Uzivatel alcatko.j bol zablokovany na zaklade rozhodnutia Asmira Teamu za jej snahy v poslednom obdobi, ktore poskodzovali Modrykonik.cz. Tento uzivatel svojim konanim dokazoval, ze jeho zamer je vedome urazanie adminov a poskodzovanie mena Modrykonik.cz. Nechceme, aby tento uzivatel posobil na nasej stranke. Ak uzivatel inspiruje ostatnych k tomu, aby opustili tuto stranku nevidime dovod, aby sam tu zostaval.

Zajímavé je, že Alčátko je ted aktivni!!! Fakt tomu nerozumim, vy jo????
14. dub 2011 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za chvili mě bloknou, to jsem napsala mile Ikarkulce:
Ještě nedávno jste měla v přátelích Alcatko...tolik krásných slov chvály na její holčičky a manžela a najednou nic. Ach ta upřímnost...je mi z Vás opravdu zle!!!! Jste jako zmije...to je vše co mě k tomu napadá!!!
14. dub 2011 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@klarysek1 ,............................ @alcatko.j je i na FB jako skoro všechny z MK. :wink:
15. dub 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
... to jsou kokoti :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no nic, doneslo se mi, že alčí čeká třetí??? tý woe, já jí táák závidim. bych brala třetí těhu hned (ač právě prožívám konec šestinedělí se svou diplomkou. odevzdávačka v úterý, nestíhačka, brutál nevyspání a ták. no - zlatý mimina :wink: :grinning:)
16. dub 2011 v 00:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kyri ,....................... :grinning: Tak v úterý budu držet palce. :wink:
Já to @alcatko.j přeju. :dizzy_face:
16. dub 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vespolek,
koukám :astonished: , že je to tu teď docela divočina a nějak tomu nerozumím :frowning2: , můžete mi to některá ve zkratce vysvětlit, jakože kdo komu co udělala, kdy, kde, s kým, proč a tak, teda pokud se nebojíte :sweat_smile:

nikdy jsem se výrazně nazapojovala, alba neměla - resp. jen to přípravné pro prcka, ale občas jsem nakoukla a celkem dobře bavila nad vašima zážitkama :grinning: díky
17. dub 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přečti a užasneš jako já ;)

http://www.zastarecasy.bloger.cz/
17. dub 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mnooo, zajímavé... :confounded:
se divim, že to někomu stojí za to... :rolling_eyes: vždycky jsem žila v dojmu, že víc uživatelů = víc peněz pro web, ale tady na MK to asi určitě neplatí :sweat_smile:
jak tak na to koukám, tak jsem docela ráda, že jsem se moc nezapojovala... :pensive:
18. dub 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katka.kr ,......................MK živí reklamy a jejich inzerce. :wink:
S počtem uživatelů to nemá nic společného a kdyby ano,tak těch pár(ve srovnání s celým počtem přihlášených a aktivních na MK),co zablokovali je v mynulých týdnech,je ke krachu nedovedou.
18. dub 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karotky tak jsem to myslela, ale jen blbě napsala :slight_smile:
18. dub 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karotky dík :slight_smile:
(odevzdáno, ale otázkou je, jestli to bude obhajitelný. :zipper_mouth: s tak málo časem, co jsem měla, člověk moc kvalitní DP nenapíše :-/)
20. dub 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kyri ,.....................tak uvidíš.Třeba vezmou jako polehčující okolnost,že jsi matkou 2.dětí. :wink:
Já Tě stejně obdivuju,jak to studium zvládáš i s těmi ostatními mateřskými povinnostmi.Já jsem kolikrát už přemýšlela o nějaké rekvalifikaci,ale fakt by mi na to(zatím)nezbyl čas. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Koukám,že je tu poslední dobou mrtvo,ale přikládám to tomu krásnému počasí,které určitě každého láká ven.Zítra budeme mimo domov až do neděle,pak má me návštěvu apd.,tak si užijte Velikonoce:
22. dub 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karotky dost v to doufám :grinning:
(jako - já už jsem prostě jinde, než ty pětadvacítky v tý škole. nejen tím, že nemam na studium čas, ale taky proto, že dělám praxi :grinning: no - a ta je občas trochu jinde, než je akademickej svět :-/)
23. dub 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamik ,.............................všechno NEJ Helence k dnešním 4.narozeninám a ať se jí splní všechna tajná přání. :sunglasses:
24. dub 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky karotky :dizzy_face: my též přejeme Adámkovi nej nej nej lepší k narozeninám :slight_smile:
29. dub 2011 ve 04:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamik ,..................Díky :slight_smile:
29. dub 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nevíte někdo,co je s @j.a.n.u.s. ? :confused:
Dlouho se tu neukázala a na FB jí postrádám min. 3 dny. :confounded:
4. kvě 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak mi to nedalo,našla jsem si na FB Janin mobil,napsala jí a přišla mi krásná odpověď :dizzy_face: ,kterou Vám přetlumočím:
Dne 3.5.2011 v 8:14 vykoukl na svět s mírami 3350g/51cm a mám vzkázat:"Je to poslední mláďátko ze mě.........." :slight_smile:
Jani,..............ještě jednou moc a moc gratuluju a těším se na fotečky :dizzy_face:
5. kvě 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Pani to je novina! Jani gratulujeme :slight_smile:
5. kvě 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek