• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děťátka narozená v Dubnu 2007 a jejich sourozenci III.

@karotky taky gratulujeme :wink:
5. kvě 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@seymi , @kristi ,.....................gratulace jsem vyřídila,přeptala se,jak to vypadá s jejich přopuštěním domů a zatím @j.a.n.u.s. neodepsala.Až se k PC dostane,ozve se určo sama. :slight_smile:
7. kvě 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak nejdřív ze všeho chci stráááášně moc pogratulovat janušce k mimískovi!!! Fakt nááááádhera!!!! Ať se prckovi na tom našem světě líbí!! :dizzy_face:

@alcatko.j jestli je fakt těhotná, tak maximální gratulace a minimální závist. :grinning: :dizzy_face: Další fakt náááádhera. :slight_smile:

@kyri - já odevzdávala koncem března teda jenom bakuli a myslela jsem, že zhynu... teď během zkouškovýho jsem měla každý tejden dvě zkoušky, páč jsou to magoři a zkouškový trvá jen čtyři týdny.. to jim asi nedošlo.. no nic. Ještě příští týden dvě zkoušky nebo státnice v únoru. Ale už to nějak nehrotím. Aspoň bych měla víc času. :slight_smile: Jinak moc držím palce, ať se práce líbí a ať ti všechno dopadne!!! :slight_smile:
7. kvě 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karotky a co se toho MK týče. Jeho možná živí reklamy, které jsou tu umístěny a ne uživatelé. Nicméně když budou jednat tak, jak jednají a lidi se to dozví, nebudou sem chodit uživatelé - firmy, které zde mají umístěné reklamy zjistí snížení počtu uživatelů - odeberou reklamy - modrý koník končí.. stejně tak to může skončit i s brms a střechou atd., atd..... To jde všechno ruku v ruce. Neříkam, aby uživatelům vyhověli s každou pitomostí. Nicméně uživatelé je živí a to by si možná měli uvědomit. Nehledě na to, že Alča je tu hodně oblíbená a nemyslim si, že by byla typ člověka, kterej ztrácí svůj čas pomlouváním kohokoliv.. no, ať si to přeberou admini jak chtějí. Konec konců je to jejich živobytí. A PR, který je v dnešní době fakt hodně důležitý, fakt nic moc.. spíš nic než moc.....
7. kvě 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě co se týče reklamy tady. Nevím, jestli bych jí chtěla mít na stránkách, kde se chovají k lidem ne zrovna uplně "košér". Pak to může vrhat špatný světlo i na tu firmu.. lidi si můžou ty nepříjemný emoce propojit... no, nechtěla bych mít v týmu lidi, co mi potápí podnikání... su zvědavá, jestli se sem zítra dostanu... :grinning:
7. kvě 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katschka ,...................já si myslím,že už je dávno po humbuku,takže pro Tvůj názor Tě určitě nebloknou,doufám.. :sweat_smile:
8. kvě 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratuluju Janušce!!!!!Přeju jen to nej nej nej!!!!!!!!!
8. kvě 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lazenka ,..................koukám,že Tobě budeme taky za chvíli gratulovat,co?! :wink:
Jakpak válčíš?
9. kvě 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karotky myslíš? nevím, jestli tohle tak rychle utichne, když tam budou ti samí lidé... :slight_smile:
9. kvě 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katschka ,................já nemám čas to tu moc sledovat(max. projedu aktuální alba a krátké zprávy),ale už ty boje a protesty pominuly,když ostatním došlo,že to se zdějším vedením nehne.A kdo nechce,aby mu zablokovali přístup,tak zbytečně okatě neprotestuje. :wink:
10. kvě 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katschka dík :wink:

a janušce gratulujuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
(a závidim :slight_smile:)

laz, týjo, už tak brzy? :sweat_smile:

a je tu někde téma, kde se můžou veřejně hanět eshopy, který podváděj, nekomunikujou aj.? jsem narazila na jeden, kde snad zaměstnávaj cvičený opice, nebo koho... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby stala sa mi taká vec z ktorej mám strach ....malá ráno stála na nožičkách a zrazu spadla tak že sa posadila na riťku a rozplakala sa dúfam že to nieje predzvesť nejakého problému ...nemáte s tým niektorá skúsenosť ??
10. kvě 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lazenka je to jsme taky spolu tehotne, jen dva tydny mladsi tehulka :slight_smile: ,tak at to probiha hladce!
5. čer 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. čer 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artikula Arti, obr gratulace ke krásné princezně :dizzy_face: , jste nádherná rodinka :slight_smile: , ať vám dceruška pěkně roste. Úplně "závidím", hned bych si takovou princeznu pořídila domů. :wink:
28. čer 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, koukám, že tu už dlouho nikdo nebyl :slight_smile:

mám tu diplomkový dotazník, vyplníte? rozšíříte? dík ;))

http://www.modrykonik.sk/forum/tema/dotaznik/?collapse=true&page=last&post=last

(karot - ano, první pokus o diplomku neprošel :stuck_out_tongue_closed_eyes:)
3. črc 2011 v 01:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kyri ,....................vyplním a rozšířím třeba na FB :slight_smile: .S tou diplomkou mě to fakt mrzí,když vezmu,kolik si do toho investovala volného času. :unamused: Tak snad příště projdeš,budu držet palce. :sunglasses:
@lazenka ,..................tak,co?Jsi ještě pohromadě,nebo si se už rozsypala? :sweat_smile:
Poslední dobou na Tebe myslím ve dne,v noci. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@samsa ,.................tak třeba manžela ještě udoláš. :wink:
U nás já asi ani omylem,ikdyž je fakt už mi od porodu docela otrnulo.Akorát se do toho přesvědčování zatím nehrnu,protože jsem se od porodu pořádně nevyspala ani jednou. :grinning:
3. črc 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lazenka ,...................před chvíli jsem koukala na fotečku a ještě jednou MÓC gratuluju k Maxíkovi,přeju Vám hodně zdravíčka a velké ségře hodně trpělivosti při sžíváním s bráškou :slight_smile:
4. črc 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karotky - za vyplnění i šíření dík :slight_smile: (a kdyby se chtěl někdo přidat a ospamovat mým dotazníkem přátele, příbuzenstvo, kolegy a táák, udělejte to, pls! :sweat_smile: :grinning: mam trochu staženej zadek, páč se mi ty data sbíraj nějak pomaleji, než jsem čekala, achjo :frowning2: )

laz, gratulace :dizzy_face:
14. črc 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kyri ,..................nedávno jsem tu byla obviněna ze spamování(sice né kvůli Tobě),tak Bohužel. :sweat_smile:
Ale jinde jsem to šířila,jak jsem mohla.Ona taky asi odrazuje ta odhadovaná délka toho odškrtávání. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem. Po dlouhe dobe se mrkam a na konika a vidim, ze se rozrustate, tak vsem tehulkam a novopecenym maminkam gratuluji.
5. srp 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj @artikula , @mirka755 , @poupe ,@andrea73 , @j.a.n.u.s. , @anddy , @lazenka , @kamik , @sisinka2 , @lucias1 , @peppapig , @zimina , @protea , @miminak , @sorathia , @seymi , @hankah , @mamina5 , @katschka , @aniani , @sokolka , @kyri , @klaris ,........................nemám založit zamčenou diskusi?
Trochu se mi tu po Vás stýská a je škoda,že už sem nechodíte :frowning2:
6. srp 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@karotky ok, ale nezarucuji, ze budu mit vice casu :slight_smile:
6. srp 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky,......................pokud máte zájem,tak je diskuse zde:
http://www.modrykonik.cz/diskuse/privatni-skupina/dubanci-2007-a-jejich-sourozenci/
stačí mi písnout IP nebo tady a povolím Vám přístup :slight_smile:
6. srp 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karotky a spol, funguje někde skupina pro maminky s dětmi narozenými v dubnu 2007?
6. led 2013 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hakunamatata ,.....................funguje na tomto odkazu: www.modrykonik.cz/diskuse/soukrome-diskuze/ahoj-devcata-jak-se-mate/ .Jdu Ti povolit vstup :slight_smile:
7. led 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
nefunguje ....ukazije se mi tam totok:

Zdá se, že stránka www.modrykonik.cz/diskuse/privatni-skupina/dubanci-2007-a-jejich-sourozenci/ neexistuje.
Zkus nějakou jinou, máme jich zde dost

Běž na www.modrykonik.cz
7. led 2013 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek