• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děťátka narozená v Dubnu 2007 a jejich sourozenci III.

ahojky holčiny,
všem batolátkům,kterým jsme nestihli včas popřát se móóóóóóóóc omlouváme a dodatéééééééééčeně přejeme všeckóóóóóóó nejlepčejší, hodné rodiče a tááááááák...........
fatk se omlouvám,ale mám nějaké bezenergijní období nebo co. bych asi pořád spala. Honzík se rozhodl vstávat kolem páté hodiny - což je pro mě děs. takže dva dny vstává po pátý a jeden den vstane v půl semdý a tak dokola.....
jinak je to docela v poho - tedaněkdy..... :wink: :grinning:

Jani k plínkám gratulujem....
my to tu naší holku snad nenaučíme, v noci a i při denním span je plína pořád mokrá. když se jí venku nevěnuju,nebo když se v autě dohadujem s Milanem, tak to tam taky občasně pustí - přijde mi,že to ale dělá naschvál, nebo co. protože moc dobe ví, že to dělá nebo že to udělá......
Honzík bude asi větší rychlík než Maru, točí se nám z bříška na záda a ze zad na bříško, na bříšku se otáčí dokola.....

kyri, tý jo takový čas - to nejsi unavená???? :astonished: a jak zvládáš?? a Katčí a Sor holky, co vy??jak to jde.......???,
26. dub 2009 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
hankah nase M je s plinkama to same jako tvoje dcerka. Tak si rikam 2 roky velka holka a ona nic, stejne jde vse do kalhot a jeste se smeje. Ja nevim jak to zvladli ostatni?? :frowning2:
27. dub 2009 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
pep, no ona Maru si umí říct, kaká do nočníku už hodně dlouho,skoro rok - neříkám,že se občas nepovedenějaká nehoda,ale v tom je dobrá. čůrání taky zvládá,ale musím prostě být na blízku.už jsem to vypozorovala několikrát, oan si řekne všechno, nepočůrává se,ale prostě když se bavím s kamarádkama, nebo prostě něco řešíme s Milanem (třeba i trocu víc nahlas a hlavně v autě),tak to tam protě pustí. mi přijde,jak když na sebe chce schválně připoutat pozornost.........
27. dub 2009 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holčiny, tak to já musím pochválit Zuzinku neb je už nějaký ten měsíc úplně bez plínek přes celý den a to i když cestujeme autem a i při odpoledním spaní. Jen na noc ji ještě projistotu dávám, ale z 80 % je suchá :wink: Nechci to uspěchat, jsem ráda že přes den je to v pohodě :slight_smile:
Někdy si mi řekně sama že chce čůrat nebo dělat bobana a někdy si sama vezme nočník, svlékne se, vyčurá, oblékne a přijde mi říct, že se vyčůrala ... :grinning: :grinning:
27. dub 2009 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky,

tak to na mě chlapy prskli a mě to taky sejmulo. Ale dneska je mi už dobře. Od neděle jsem ležela a potila se, ale dneska už si přijdu zase jako člověk. Rýmu sice ještě mám, ale hlava a klouby už jsou snad v poho. No zatím je necítím. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malýho si včera po spinkání vzal děda na hausbot a přijedou až dneska na obídek tak jsem mohla v klidu to své tělo vypotit :grinning: . Jinak mi jsme bez plínek až na spinkání. To je zatím má ale je fakt, že mi v noci chlastá čaj takže nejdřív musíme sebrat flašky a pak řešit pleny :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Teď nám pořád ještě rostou ty poslední zoubky tak to zatím nechávám, ale už se to blíží a budu to muset vyřešit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2009 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
28. dub 2009 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ali bezva. :dizzy_face: Je super, že se ti už celkem ulevilo a Nelinka je šikulinda. To její mluvení mi hodně připomíná Kubinu. Když se ho zeptám jestli bude papat tak mi řekne Kuba papat ne, nebo ham ne, nebo půdeš spinkat a on hají ne mami, Kuba hají ne a když mu řeknu, že si prostě lehnout půjde tak mi řekne hají málo mami málo :grinning: :grinning: Jojo jsou to naše rozumbrady :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Samou láskou bysme je sežraly a když zloběj tak taky, ale to už asi o lásce není :grinning: :wink: . ba ne :grinning: Jinak mě už je hej. Včera jsem byla ještě jak lemra, dneska teda taky :grinning: , ale už je mi hej. Dokonce jsme vyrazili na menší nákup. :grinning: Takže dobrý. Musela jsem taky uklidit ten megabordel a vyprat prádlo, aby měli pánové v čem chodit. :wink:

Jinak mi teda Kubíka pravidelně nikam nedáváme, ale hodně si ho teď bere děda na hausbot, tam to Kubík úplně miluje, protože tam má děda kokorku (motorku :grinning: :grinning: ) a děla drn drn v autě a to má kolo a ukazuje jak se točí a taky dělá tútú v autě i na motorce. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Včera tam spinkal a byl zlatíčko. Vzbudil se jen jednou, ale v :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: 6 ráno už dědu tahal z postele a že chce jít do auta. :grinning: Takže se taky nenudíme, ale přesně jak píšeš ty, jak ho nemáme u sebe tak se nám stýská, hlavně když nemáme žádnej plán. Když se zabavíme tím, co je potřeba udělat tak to jde, ale jakmile je taková chvilka kdy není do čeho píchnout, ani do mě ne :grinning: tak to se stýská :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No nic přijde mi že tu plácám tak to radši ukončim. Zatím páááá
28. dub 2009 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to si jdu nalejt dvojku a precist si co psala Alenka
28. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ali ještě k fotečkám. Bříško máš fakt krásný, je vidět že ti to těhotenství sluší :wink: a Nelinka je fakt slečna veliká. :wink: :dizzy_face:
28. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
fotky super, story super. Nellca usnouci na nocniku nejvicc super :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Kristi :grinning: Jsem myslela, ze ji rozbiju asi cunu:sweat_smile: Ona srala,prisaham 50 minut :sweat_smile: 2x jsem ji sundala, hovno nikde zadny, ale rev, ze chce srat neskutecnej a jeste mi rikala:" máma, hačí, dolů".......maminko, sedni si ke mne................ a usla na me :sweat_smile: Tak jsme ji sla prendat do postele, opet rev, tak znova hrnec a polstare rovnou sebou :grinning:
28. dub 2009 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda holky,

tak mi tady k večeru měli teda pěknou buřinu. Blesky lítaly, hromy hromovaly, kroupy padaly, prší ještě teď a maminka se bála. :sweat_smile: Já to teda nemám ráda, zato náš Kuba si stoupnul s tátou za zády na okno a koukali. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď už teda leží, možná už bude spát, protože už je tam ticho. Jinak nic nového kromě toho, že mě ignoruje. Se ho x krát ptám na něco a on prostě neslyší, ale když se ho zeptám, jestli chce pustit kouzelnou školku tak to má uši v pořádku :grinning: . Potvora mrňavá. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2009 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé teď jsem si vzpomněla, že jsem vám zapomněla něco napsat. My teď máme období, kdy čůráme tátovi nebo dědovi na kolo od auta. No a včera doma se takhle ptám Kuby, jestli nechce čůrat a on že ano a kolo. Tak koukám a on si přitáhl tu dětskou motorku a že bude čůrat na kolo :grinning: :grinning:
29. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
alčííí na co vy máte postel :slight_smile:)) moc ti to sluší těhulko mamko :wink:
29. dub 2009 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,

tak koukám, že opět je tu živo :sweat_smile: . Co vy a čarodky? My to teda neřešíme, protože tím, že je to všude dýl, tak s malým nikam nepůjdem a kamarádka, co má také menší děti tak jedou k rodičům, takže jsme doma. Malej už spinká, jsem ho tam dneska šupla dřív tak už od půl osmé chrní. Dneska v noci pěkně řádil, tak doufám, že se vyspíme. :sweat_smile: Jo a dneska jsme byli na novém dětském hřišti a malýho jsme nemohli dostat pryč :grinning: . Byl ze všeho unesenej. Byli jsme takhle poprvé, protože dopo většinou tak zaběhneme jen něco pokoupit do krámu a tak a odpo když je hezky tak jedeme ke kamarádce na barák nebo jsme většinou na hausbotě. ale dneska to byla fakt paráda. I se tady odpo krásně vyčasilo, sluníčko pálilo, takže si to užil jak malej tak já a i taťka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No nic jdu se psychicky připravit na hokej, to nám zase daj do těla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2009 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Sok, my carodky prozivame tak, ze mozna bude nejakej zhavejsi sex :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Mozna s kostetem nebo tak neco :grinning:
30. dub 2009 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ali tak jako s koštětem jsme to ještě nezkoušeli, ale na dnešek se to fakt hodí a je to stylový :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tady začíná bouřit, tak to nám tu asi ty čarodějnice zmoknou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2009 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdarec ženy :slight_smile:
jo jo s koštětem to mám ráda .... :grinning: :grinning: ale včera jsem koukala na hokej a byla ouplně nasratá :rolling_eyes:

Dneska máme oslavu Zuziny, tak se těším ... dokonce ji nemám doma a je u babičky a prý se po nás ani neptá :confused: :sweat_smile: takže jsem si přesazovala bazalku, šnytlik a ploužím se po bytě a strašně se mi stýská ... ale na druhou stranu je to pohoda ... vypít si kafčo úplně v klidu, připravit to v klidu ... jedeme teda ke strejdovi na barák nebo moje sestřenice slaví 3 roky, tak to sfoukneme najednou :sunglasses: Jo a večer jsem chtěla nakrojit Zuziny dort ... jsem na něj měla hroznou chuť :astonished:

Sokol, Kubík je borec ... no hlavně aby vám to doma pak neočůrával jak pejsek :grinning: :grinning:

Alíku - čím dál tím krásnější :dizzy_face: koukám že to těhu je blahodárné, ale ještě počkám :sweat_smile:

Holky, pohodovej prodlouženej víkend a hodně sluníčka :slight_smile:
1. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
AHOJ holky! Zase jsme na skok doma, ale tentokrate uz v lepsi pohodicce. V utery nas pousteji nadobro domu, tak je to opravdu super! Nejak jsme si tam uz zvykli. Adi si nasla kamosky a kamose, chodi s nimi na pisek a blbnou spolu na chodbach. Ja s ni kazdy den obrazim "pul" Krkonos a vecer padame do posteli unavene jako mouchy. Adi je teda unavena uz i z tech procedur. Uz to cvico neni to ono a tak i nyse rehabka mi rekla, ze je mala a ze je dobre, ze jdeme domu. Priste uz budu vedet co a jak a rovnou nahlasim doktorovi 4tydny a nebudu se tam pak hadat, kdyz pojistovna napise neomezene(dle lekare na lazenaku). Tak ze v zime zkusime podat dalsi zadost na umisteni do lazni pro Adi a uvidime. Musim rist, ze je videt pokrok, ze to intenzivni cvico a rozvolnovani masazema ji prospelo. Jen se nesmi prestat, aby se ji jeji hendikep nestal obtiznym. Je tam hodne deti se stejnou diagnozou a videla jsem, ze vazne se to sulit nevyplaci.
Jinak vsem prejeme krasne jaro! My si to skvele uzivame. Desne me to nabiji energii. Jak vsechno roste, zelena se a kvete. Super!!! A tehotenstvi me bavi. Ted je to asi uplne nejvic bomba, jak psala Al. Nekdy ani nevim, ze jsem v tom, kdyby mi netuklo na brisko, nevedela bych :sweat_smile: Pribiram myslim slusne. Jde to smo. Jen ted pres ty lazne jsem na minusu, tak ze v porovnani s Adi mam o neco mene nahore. Ale jak budu doma, dozenu, to je jasny! Jen me trochu zacina palit zaha, hlavne v noci, coz me neba.
Taky koukam, ze se tu objevilo kupa starych tvari, tak je moc zdravim.
Koukam, ze to me psani nema ani lad a ani sklad. Prosim, omluvte me. Letim prat a kochat se jarni zahradkou.
1. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj vsem,
u nas naprosty hucak - sme tady 2 na 2 tedy Pavel ma dovolenou a i tak meleme z posledniho..... kdyz sme jeli od doktorky se dvema kocary bavily sme se konverzaci na tema, ze bychom radsi byli drevorubci nez byt s detmi doma (teda s tema nasima), ja sem to pak dotahla az na hadici od hovnocucu... ona by to ostatne zadna velka zmena nebyla haha...

Pro vsechny co si tu mysli, ze jejich deti v necem nevynikaji.... tak my nemluvime.... teda mluvi tak, ze mu rozumi jen mama a tata.... ostatni si mysli, ze si mile detsky zvatla a my cteme myslenky.... nocnik nebo zachod chodime desne ukazovat po tom co se vykakame nebo vycurame nekam na zem.... takze jedeme double plenky... a to je hucak....hovnime se s Pavlem v michanych vajickach d toho semtam hnedous od Pavlika....

Pavlik brachu nebere :( pres veskere pripravy a desne psychologicke tahy to nejak nedal.... tedy miminko chodi kontrolovat, hladi ho a dava mu pusinky... nedejboze aby mimi plakalo a maminka ho rychle neukonejsila....ovsem kdyz si vezme mimi tata, tak to hned zacne "mimi haji tam" "nene mimi" "tati nene" "mami mimi" A pak je spousta neverbalnich naznaku, ze mu mimco vadi... dnes napriklad lezel hodinu v mimiho lehatku a mimino do lehatka proste nepusti....pak si poridil taky prujmik, kdyz kaka mimi 20x denne tak Pavlik taky.... docela mne to mrzi a doufam, ze to u takovyho mrnouse nejak brzy prijde....

Od pondelka jedeme uz v modu 2:1 protoze Pavel uz nema dovolenou....

Krasny prvomajovy vecer vsem!
1. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Kurnik Sor. To je teda. Uplne z tveho popisu nejak citim, jak te to stve. Chjo. Snad to opravdu prejde a Paji si zvykne. Ted to ale musi bejt vazne na sisku. Radit ti nemuzu, to se spis ted malilinko obavam, co nastane v srpnu :unamused:
Tak hlavu vzhuru at je brzo vsechno urovnane a zajete :wink:
2. kvě 2009 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj hokýýý,

zkoušela jsem dočíst, ale spíš zběžně. Alčo, uplně jsem si vzpomněla při tvým popisu na těhu.. prostě naprosto to samé. Na mimčo v břichu jsem si vzpomněla víceméně večír a ráno... a při pálení žáhy. :sweat_smile: Ale Oliver moc nebral to, že po mě nemá skákat. :slight_smile: Jo, je to krásný.
Dvě děcka jsou skvělí.. neni teda téměř čas na nic jinýho. Když jde Oliver odpolko spát, tak se Niky vzbudí a pak jde spát Niky a Oliver se po těch dvou hoďkách vzbudí. Občas to teda vychytám a spí oba společně aspoň hodinku. Ale je to úžasný. Niky už krásně povídá. Všechno sleduje.. teda to, co mu jeho zrak dovolí. :grinning: Ale fakt si to užívám. Jenom škoda, že jsem si takhle neuměla užít Olivera. Oli je na Nikyho hodnej.. když pláče, hned k němu běží a buď ho houpe nebo mu strká dudlík do pusiny. Samo to neumí a jak ho Niky honí (ten dudlík), tak se na mě Oli otočí a říká: "Ati netě nunánek." (čti asi nechce dudlínek). Dokonce jsme ho tuhle šli přebalovat, tak jsem dala Oliverovi plínku, aby jí přinesl k Nikymu a když jsem k nim přišla, tak ho už Oliver slíkal.. Je to prostě úžasný.. a doufám, že se to u sorky sklidní..

přišli chlapi a Niky pláče, tak já jdu.. :slight_smile:

mějte se pohádkově..:slight_smile:
4. kvě 2009 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Diky vsem za povzbuzeni.... po dvou dnech "bez tatinka" je to hucak nejvetsi :slight_smile: Pavlik je uplne strasne hodnej, ovsem jen ve chvili kdy Peta spinka.... jakmile nespinka a ja se mu venuju, takje ohen na strese.... Pavlik na mydli oba nehlava... dneska mi vyrval asi pul tuny vlasu doufam, ze to byla ta pultuna co by mi stejne za par tydnu vypadala v ramci poporodniho linani.... nechapu kde se v nem bere ta agresivita :O na TV nekouka, my se s manzou nebijeme.....

Takze u nas se stridaji chvile kdy vsichni brecime s chvilema kdy mam veget a nikdo nic nechce, Peta spi a Pavlik si hraje sam..... :confounded:

Ovsem dneska sem dala Petu Pavlikovi pochovat.... byl nejvetsi hrdina sveta, hladil ho a pusinkoval....kraasa
5. kvě 2009 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty jo Sor, nejak si nedokazu predstavit, jak to u vas doma probiha. Hotovej blazinec :frowning2: Ale kdyz byl tak hrdej, kdyz choval brachu, tak se mozna blizka na lepsi casy. Teda doufam. Tak vydrz :wink:
Jinak jsme uz na dobro zpet z lazni. Zitra jdu na KO s briskem a pak mame v planu s Adi lampionovej pruvod a ohnostroj. Tak uvidime, jak pocasi. Protoze me klati nejaky nachlazeni.
Karot se ptala na spani v posteli velky. Adi spi uz asi pul roku, skoro. A vylezla jednou, hned na zacatku. Vysvetlila jsem ji, ze kdyz uz se zaleze do postylky, ze se nevylejza, ze ma zustat v pelisku a kdyz by neco potrebovala, jako curat nebo podat kapesnik a tak, ze ma zavolat a ja jsem hned vedle a prijdu. Kdyz si pak vymejslela a volala me furt, tak zase jsem ji rekla, ze si nema vymejslet, ze pak maminka nevi, kdy je to vazny. A dobry. Spi a usina sama.
Lidi me se tak nechce, mam tu kupu na dovybaleni veci a bordel a jak jsem tu mesic nebyla tak prachu a koupelna ble a vubec, je tu toho az se mi nechce. Tak se mejte hezky. :dizzy_face:
6. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Čauky holky
Sor dej malýmu čas ještě si nezvykl že má bráchu určitě se to podá držím pěstičky :wink:
my byly dnes na hřišti a Helenku tam něco pokousalo :frowning2: má dva štípance na tvářích :frowning2:
7. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
Tak ta naše Sárko konečně pochopila že se na nočníčku musí tlačit tak kaká už jen dvakrát denně a né stokrát :grinning: Jsem strašně ráda že je to už v pohodě.A další novinka,že asi čekáme druhé mimi tak jsem na to zvědavá na gyndu jsem objednaná až na 26.5. ale půjdu k ní už v pondělí aby mě vyšetřila občas mě pobolívá břicho,ikdyž je to asi na začátku těhu normální klidnější budu až mě vyšetří.Vychází mi to asi na 8.týden :dizzy_face:
Sor určitě si na sebe zvyknou on jen žárlí a chce dělat vše jako mimi :sweat_smile:
9. kvě 2009 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdár holky...tý jo já koukám, budete mít dalšího mimouše. Toš vy se s ničím nepářete, jste to rozjely ve velkým štýlu :grinning: Jinak gratulka všem maminám i těm opět nastávajícím :wink:
9. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
no AHOJ ve spolek! Tady je to teda dochazka!!!!!!
Hlasim se opet z domu. Mam za sebou KO a ten hnusnej cukrovkovej test. Vypila jsem tu hnusnou zbrachtu a doufam, ze to bude OK a nebudu muset znova. Asi za tri tydny jdu na velkej UTZ, tak se tesim a doufam, ze pomerovani dopadne dobre. Adelka spala u babi, protoze jsem musela k Mudroj brzo ranicko vlakem. A po tech laznich nejak teskni po mamince. Uz se na ni moc tesim, tak se asi hned prevliknu a skocim pro ni.

Jo a koukam gratulace MAMINE5!!! Tak at je vsechno v poradku!

A co vy ostatni, zem se po vas salehla? :frowning2:
11. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak si to tu napisu jen tak pro sebe. Cukr nedopadl nijak suprove, tak ze zitra me ceka opacko a s vetsi davkou. Nuz ble do toho. A pevne doufam, ze to dopadne dobre a nebo s mensi dietkou. Fakt mam obavy, aby bylo vsechno v poradku, hlavne miminko.
12. kvě 2009 v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí
seymi, neboj, dopadne to dobre :wink: . sice jsem ten humus nepila, bo nam bylo v porodnici na kurzech rečeno, že to můžeme odmítnout, ale určitě to nebude špatné.
v poslední době tady to opravdu moc nežije. jsem toho jasný důkazem. pravidelně čtu, ale nestíhám reagovat :pensive:
12. kvě 2009 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek