• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děťátka narozená v Dubnu 2007 a jejich sourozenci III.

ahoj dubnovky maminky a snazilky a nastavajici druhorodky!

Tak tu jsme zas po dlouhe dobe. Kdyz jsem mrkam, vetsinou stihnu jen nakouknout do albicek a pokochat se vasimi nadhernymi ratolestmi a sourozenecky. Nekteri ale moc neaktualizuji, coz me vzdy sklame... No ale materstvi je holt zatez a ted uz nemame tolik casu vysedavat za PC a jen tak klabosit...

Ja mam jednu novinu a musim se s ni pochlubit, nebot vy uz vsichni obstojne dlouhou dobu chodite na nocniky a my partime k tem mene chapajicim, zrejme... Tak mame zase jedno vitezstvi nad prirodou a me to mooooc tesi!!! No proste Sofinka ze dne na den zacala chodit sama na nocnik a cely den je bez pliny a zatim se stalo jen dvakrat, ze se nak zapomnela a pocurala se. Uz tyden a pul takhle krasne valci! Proste to prislo takto. Bydlime ted v byte jedne me kamaradky (docasne, neb manzel mimo republiku, my zustaly v CR, ale u rodicu je to o nervy!), ktera byt vyuziva jen pri navsteve rodicu. Tak jsem se tam tedy nakratko nastehovaly a prvni co bylo, neb ma Sofinka svlekaci obdobi, zacala tam pobihat naha. Ja porad: jestli se pocuras, baci baci!...A najednou Sofinka vola..: maminko! A na koberci bobek :angry: :frowning2: :confounded: . Ja hned delala randal, nestastne jsem to uklizela, vzdychala Sofinka se citila provinile...
Netusila jsem, jaky to bude mit dopad. Sofinka chtela stale behat nha, tak jsem ji kazdou chvili pripominala, ze se nesmi pocurat a ze ma jit na nocnicek a parkrat to zvladla do nocniku a ja cel u vytrzeni, jasala, chvalila, ze se ji to povedlo a vzdy bonbonek dala a pak uz se nikdy nepocurala a zacala se i sama vysazovat, kdyz to na ni prislo! A nejvetsi radost ma, kdyz to pak vse muze jit vylit a vyklopit do zachodu! Sice ma nos az v nocniku a ja jen tezko chapu, co ji na tom tak rozvasnuje, ale bavi ji to. Rano ma suchou plinku a tak v te plince jdeme i ven a nekdy se stane, ze se do ni vycura, ale nekdy i ne. A ze chce delat bobek, to si uz i venku rekne a tak jsem jeden delaly v kavarne do velkeho zachoda a jeden v knihovne :grinning: :astonished:. To je ale tema...
Ja myslela, ze to do narozeni druheho mimina sna ani nezvladnem a ona sama najednou uz vi, co po ni vlastne chci! Ta predstava, ze budu prebalovat dve mimina...no konecna...tecka!

JInak je to cim dal tim roztomilejsi stvoreni, i kdyz nekdy trochu rozyvena opicka, co po mne chce jen skakat a lezt. Ted mam na ni jeste dost casu, tak se furt kockujeme, mazlime, Sofinka me rada kouse do nosu a dela ruzne jine vylomeniny. Zacala ji bavit hra s plastelinou a uz za mnou i chodi a ukazuje mi: hele mami, podivej, Sofinka udelal prasatko :astonished: :grinning:. No a je desny papousek, takze po rozurene babicce jednou opakovala doprdele, coz jsem byla zase ja rozzurena a tyden jsem s mamou nemluvila. A po mne opakuje: tyyyy vadoooo, a dnes jsem rekla: do prkynka a Sofinka to ale slysela jako: do pipinka :grinning: a ja se smala a Sofinka to tudiz opakuje smejici se stale dokola, pac maminka se stale smeje :grinning:. No nejsou to nase slunicka?

Co se tyce meho pupiku, tak citim uz asi mesic pohyby. Dr mi sice rikala, ze je to brzy, ale fakt je citim od 1.4., kdy se mi cosi tvrdeho jako boule objevilo na jedne strane a pak to zase preputovalo jinam. Zatim moc silne nekope, je to jen takove tuk sem tuk tam, spis citim, jaks e mi tam prevaluje a toci. Je to ale nadherny pocit.Za dva tydny nas ceka velky ultrazvuk a mozna uz budeme vedet, co to bude, pokud se nam to nebude stydet ukazat! Ale je to hodne miminko, tak by nam tu laskavost mohlo udelat, ne? :wink:

Tak to je mamci snad vse. Jdu jeste neco delat, poslu sem par fotek a pujdu brzy spat.

Tak se vsechny mejte a spete sladce!
12. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík holky
tak jsem tu po hoooooodně dlouhé době, snad mě omluvíte :sunglasses: :wink: . Se také musím pochlubit :o): Anetka je od 21 měsíců přes den úplně bez plen (má jednu na noc, nebo po obědě když usne). Co se týče mluvení, tak se pěkně rozkecala, ale ve větě asi nejvíc používá "já chci" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: - co jiného také potřebuje že ??? Už konečně přesedlala na nekapající hrnek, furt měla s měkkým pítkem od Canpolu ale už jsem řekla, že je na čase zkusit tenhle (dřív ho neuměla chytit aby jí to teklo). A normálka - ví kde má prdku :wink:, pipinu, ukáže kde má oči, uši, pusu (píšu v dobrém pořadí :grinning:).Občas se nají sama, pokud to není tekuté (jako polévky) a vše jako lentilky apod musí dát do mističky a jí to lžičkou - inteligent :wink:. Na co používat ruce, že?!

A ke mě :slight_smile:: už se mi to pěkně krátí, zbývá 6 týdnů a kousek. Ondra o sobě dává pěkně znát, někdy až moc - třeba do močáku - to mám vyvalené oči jak když jsem na záchodě. Mám za sebou test cukru (to jsem teda měla na mále), akorát mi teď berou krev kvůli protilátkám, protože jsem rh-. Podle dr to vypadá že budu rodit o něco dřív, tak snad jo - při Anetě jsem přenášela :frowning2:

HANI teda Honzíkovi už je půl roku, to fakt uteklo jako voda
14. kvě 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dodatečně přeji VŠEM DUBŇÁTKŮM
14. kvě 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
se mi to rozdělilo

hodně štěstíčka, zdravíčka, málo zlobení :wink: a také hodně hraček :wink:
14. kvě 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak taky přispěji trochou do mlýna :grinning: . Mě malej vytočil v noci z pondělí na úterý, kdy mi vylohnil neuvěřitelný množství čaje a pročůral 4 pleny :angry: . Tak mě chytil ten správný amok, který jsem potřebovala a sebrala jsem mu flašky. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Po obědě neusnul, večer řev, ale po hodince zabral. V noci se vzbudil v půl dvanáctý, 1,5 hodiny řval až se zalikal, pořád chtěl čaj, pak se vzbudil ve 4, zase řev, ale po 15 min klid a vstávačka v šest. Další noc se vzbudil v půl dvanácté, už jen fňuknul a usnul a na dnešek také tak. Takže jsem nadšená. Myslela jsem si, že to bude trvat tak 14 dní, než se srovná a on náš šikulinka se srovnal hned. Doma už pije jen z hrnečku a venku z těch netekoucích lahvích jak jsou třeba ty jupík aqua :wink: Taky ho pořád chválíme, jak je šikovnej, že už je velkej kluk a né mimino, že mimina v noci pijou, ale Kubík už ne. No a on vžycky přikyvuje a říká : "Kuba brm brm ne, mimino ano" :grinning:

Jo a musim vám naspat jakýho máme ramba :grinning: Je to dva dny nazpátek, prala jsem prádlo a už to bylo vypraný a malej že to vyndá, jenže jak to ještě nebylo odcvaklý tak vzal za to otvírátko a zůstalo mu v ruce. Já v tu chvíli mu nemohla ani vynadat, protože mi to najednou přišlo tak směšný jak tam stál a v ruce držel to plastové "otvírátko" . :sweat_smile: Musela jsem se otočit a pak jsem mu teda aspoň vynadala a řekla jsem mu, ať se připraví až přijede táta. No a on mi povídá "táta paví" (táta spraví) :grinning: a bylo hotovo.

Miruš tak to to máš za pár. ty jo tady všichni rodí nebo se rodit chystají to je mazec. :slight_smile: U nás je úplně narvaná porodka, tak se toho fakt rodí hodně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arti Sofinka je šikulka, že už takhle chodí na nočníček. Ono to chce prostě čas a oni si pak řeknou dítka sami, když jsou připravený. :wink:
15. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukam, ze si ty nocnicka pomalu zacinaji nase ditka brat za sve a uzasne prekvapuji. My jsme Adelce koupili konecne male prkynko a stupatko, tak chodi na velkej hajzlik. Ale musim ji jen posadit a pak jit pryc. Ona na me pak vola: mimiiiiii uz! Tak prijdu utreme ji a ona pak mava na to vyrobene a louci se s tim. A taky kdyz uz jsme doma z lazni a nocni curani neprobehlo do pliny myslim min. 3tydny, tak jsme nedali plinu ani na noc. Dve noci OK, ale ted? 2x nehoda. Dnes uz ji to nejak vzalo a slibila jsem ji, ze ji pomuzu, ze ji vzbudim nad ranem a dame curat. Ono se ji nechce z postele a pak se vzteka, ze je mokra. Ale uz to vysvetlila i vsem plysakum v posteli, ze nesmeji pocurat matraci, za ani ona nesmi. Tak uvidime. Doufam, ze to je jen vykyv, protoze jinak je vazne na toto uz dobra. Plinu neberu uz ani s sebou do batohu, a ani nahradni gate.
A mam za sebou ten druhej cukr test. Dopadl dobre, ale i tak mi sestricka rekla, ze se mam stridmet ve sladkym, kdyz vim, ze je to slabost. No ale to se ji rekne. Jak to ucejtim, to je neuveritelny, co to se mnou dela.
Tak se mejte paradne. Miri, skvely zbytek tehotenstvi a vlastne vsem, nejak nam tu ty tydny vsem skacou rychle :sweat_smile:
15. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky, tak jsem vás v rychlosti pročetla .... :slight_smile:

Nějak se mi v hlavě honí miminka ... tady je to samá dvojnásobná maminka, těhulka neno snaživka a ty miminečka jsou taaak krásná a voňavá :dizzy_face: A včera se v mém okolí narodilo další miminečko ... chjoo, co já s tím udělám :grinning: :grinning:

Tady je hnusně a od rána chči a chči až hrůza. Zuzina vstává stále po půl 6 a já už netrpělivě čekám, kdy začne vychrupávat a já ji budu muset začít budit ... se možná nedočkám :sweat_smile: Večer chodí kolem 8 spát, to si myslím je optimum. Chci už mít večer klid a nejsem zastáncem lítání dětí do 11 po bytě, bych je asi vyhodila oknem :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No všechny Vás zdravím a přeji pohodový zbytek dne a veselý víkend

HOU DOMLUVILA JSEM :pensive:
16. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky uplne vam zavidi,ty druhy mimca,my se bojime,ze ho neuzivime,hypoteka,financni krize...,ale zatim se rozhodujem,jaky mate na to nazor,da se to utahnout?
16. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukam, ze tot u je porad po stejne rychle :sweat_smile: Ja dnes s manzou delala generalni uklid spolu s malovanim stropu a stehovanim pokoje. Jsem rada, ze je to za nami a uz se tesim do postele. Adi byla u babicky a uz pro ni muz jel. Styska se nam. Jak tu porad nekdo neco nevymejsli, je tu smutno. Vcera probihali velke pripravy na uklid a malbu a Adi vzala valecek, co byl namocenej na zahrade v kybly a sla s nim natirat barak a protoze mame kuchynsky okno hodne nizko, pekne ho vzala taky. Tak ze me cekalo dalsi kole myti oken :unamused: Ale ona byla taaak spokojena, ze pracuje. Taky nam zacala odmlouvat. Asi zkousi jak budeme reagovat ci co? Reknu ji, ze to a to nemuze delat, protoze tdddn a ona mi na to povi, ze muze a v klidu pokracuje v cinnosti. Proste to co ja povim ona povi opacne. Asi vyvojovej stupen, ale co ja s tim? Ale je sikovna, hrozne chce pomahat a pracovat s nami. Tak kdyz plejeme zahradku, vykolikuju ji, kde muze a hazime to do jejiho kolecka a ona pak jede k popelnici. Tvari se dulezite a komentuje to vsem prihlizejicim sousedum. Jednoho neseho souseda(pan asi 65let) zdravi AHOJ SOUSEDE! a pak na nej vola: sousede vidis, ja se houpu! Druhej soused je Zdenda, tak alespon nekomu nechala jmeno.
Miminaku, tak sup na to! A vyrobte si taky krasny vonavoucky miminko!
A Poupe, nevim, co ti na tu tvou otazku napsat? Vzdy jme chteli vice nez jedno dite. I kdyz nas ceka velika hypoteka a stavba noveho bydlenicka, dalsi ditko snad nejak zvladneme. Jasne, ze kdybych nemela oporu v manzelovi, ktery me podrzi a ujisti, ze to zvladneme, treba i s odrenejma usima, nesla bych do toho ted. Ale zase, hyposku budeme mit na 30let, tak to je asi jedno kdy. A ja pak pujdu driv do prace a budeme vydelavat a utracet za deti! Doufame, ze umime byt skromni. A to, co bude nam stejne nikdo nerekne dopredu, s tim se musime porvat az to bude. Tak ze smele do toho.... :wink:
17. kvě 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím po delší době. Už sem raději nechodím, nějak to nezvládám. Nám se zadařilo po prosincovém potratu znova hned v březnu, ale miminko si to opět rozmyslelo a po 14 dnech to vzdalo, naštěstí bez revize, tak snažíme dál, ale už nějak ztrácím víru, že se to podaří. Když tu vidím, jak vám naskakují týdny, já bych už byla 32. týdnů,....nikdy jsem se nenabrečela tak, jako poslední měsíce.
Poupě, určitě do toho jděte, my máme taky hypotéku až do konce života, ale třeba já si neumím představit, že by moje malá vyrůstala bez sourozence. I když možná se to stane :pensive:
Holky, mějte se krásně, všem hodně zdravíčka a omlouvám se za depresivní příspěvek.
18. kvě 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sams, moc me to mrzi. Obcas si na tebe pomyslim, jak valcis. Moc ti, vam preju dalsi miminko. At to tve slzave obdobi brzo prejde a jste vesely a stastni. Tak posilame velikou podporu :slight_smile:
18. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
samsa: to je strasne smutny... moc drzim palce at se podari, uhnizdi a vydrziiii
artikula: no zrovna jsem si rikala, od kdy asi deti zacnou vnimat nespokojenost rodicu.... protoze nas Pavlik to asi nema.... nejen ze ignoruje ne, ale on nevnima ani vsechny ty verbalne neverbalni dalsi indikatory toho ze se tatovi nebo mame neco nelibi..... a nebo je vnima a dela vsechno naschval.... kazdopadne gratulace k nocnicku at to vydrzi ( i kdyz prebalovat dva kousky se taky da) a ja asi slavnostne prohlasim ze jsem posledni plinkarka s dvouletym lenochem ze vsech dubnovek? :unamused: a to ze sme az 2.5. Pavlika neomlouva.

Stale velice intenzivne bojujeme... uz uz sem si myslela ze na zaklade vysvetleni podle prasatka Peppy (ma maleho Tomika) budu hlasit uspech a konec agrese Pavlika vuci Petovi, ale prd....

Jinak si Petu jakozto posledni mozne a planovane miminko strasne moc uzivam... tedy ve volnych sekundach a vecer kdyz Pavlik spi.... jsem straslive rada ze kojim a ze roste a pribejva toho si tak moc vazim, ze se raduju kdyz chce prso a vubec mi nevadi v noci vstavat treba 5x..... taky uz umim kojit ve stoje a za chuze, v predklonu a pri hrani si s autickama... :grinning:

Mejte se vsechny krasne.... uzivejte jaroletni pocasi....
19. kvě 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky
samsa taky držím pěstičky ať se vám podaří další potomek a všecko zlé ať je za vámi :wink:
sorat já se taky hlásím k plíkačům přijde my že čím díl jí učíme na nočník tak je ůspěch menší a menší :frowning2: ze začátku si říkala už skoro sama a teď na to dlabe a je to tak jednou denně že si řekne a zbytek jde do kalhot :frowning2:
19. kvě 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamik: to u nas se to zacina zvrtavat v to, ze nechce plinku a nic nerika proste kaka a cura do kalhot :angry:

Holky shanim marne detskeho zubare - obvolavam ordinace v Praze a nikde neberou nove deti.... jsme na jihu Praha 12, nechce se mi jezdit pres celou Prahu, ale asi budem muset.... nemate nekdo tip? A kdyz sem to uz nakousla... tedy pokud se to jeste neprobiralo... jaka byla prohlidka? Pavlik pusu na vyzvani neotevre....na to abych spocitala zda ma vsechny zuby ho musim lechtat,aby se smal...
20. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sor, se zubarem buhozel poradit nemuzu, nejsem zdejsi jako Prazak. Ale o prohlidce-jejim prubehu rict muzu, ze dobry. S Adi jsme nejakou dobu pred kontrolou hrali na zubare a koukali na krtecka v ZOO, jak vytrhl lvovi zub. Navzajem jsme si pocitali zuby a taky si je do ted navzajem cistime. Poctive jsme natrenovali AAAAAAAAAAAAA. Sice u zubare nevydala hlasku, ale otevrela pusu paradne. Doktor ji pujcil takovy to zrcatko do pusy, ukazal ji, jak jezdi kreslo a takovou tu zubni pistoli na vodu. Adi spokojena se seznamenim mu pak ukazala zuby. Nasledne tim pujcenym zrcatkem prohlidla zuby mamince :grinning: Tak ze se neboj a klidne ho na to priprav jako hrou, ze to nic neni. Doufam, ze ti neradim blbsti a Pavlik bude rad spolupracovat.
Peknej vysmazenej den!
21. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
seymi: dekuju za rady... hned zkusim zavest hrani na zubare...a budu doufat,ze nejakeho sikovneho volneho najdeme
21. kvě 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky my byly tenhle týden u zubaře sice jsme trénovaly AAAAA ale Helenka to vydrží chviličku a jak je zvědavá tak u toho kroutí hlavou takže jí zubařka tak namátkou spočítala zoubky :wink: zrcátko si spletla s kartáčkem a zakousla se do něj :grinning:
24. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vas zdravime. Meli jsme se bajecne, malinko se unavili a pobyli u runych znamych, tak ze drbu mame kupy! :grinning: Ja mela sraz ze ZS a probehlo to dobre, i kdyz se mi ani moc nechtelo. A vcera velky UTZ a stydlinek se odhalil! Tak ze moje predpokladani a tuseni vyslo!!! Nuz jsem protridila veci po Adi a vyradila to naprosto holcici a az bude nalada a chut, zacnu prat. Ted si ale dame zahradni bazenek a uzijeme si teplicka. Mejte se paradne a doufam, ze se i Alik brzo ukaze a pisne, jak velkej UTZ. Jo a nase vaha, odhadovana teda, ve 29+3 je 1300g
26. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
seymiiii, ty vole, kloucek :dizzy_face:ja se picnu, ja ti odhadovala buchtu:sweat_smile: Jsem dojata, zas:sweat_smile: :dizzy_face:Moc gratuluju a az objevite to ONo jmeno, okamzite se nam sver:sweat_smile: :dizzy_face:

ja jdu na velky utzv az po 31. tydnu, tak me objednala,ani nevim ted z hlavy kdy:sweat_smile: tak tam snad?....A hned pak zacnu KONECNE dopripravovavat vybavicku, bo ted na t zvysoka seru:sweat_smile: Vyprat, protridit, umyt, sepsat seznamy, koupit, boozeeee:sweat_smile:

Jinak vsechny zdravim, ctu, sdilim vse s vama, ale neni sila psat, zase bleju:sweat_smile:
26. kvě 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vado Alco, ty se problejes az k porodu. Uz aby to bylo, ze. Me tyhle horka desne davaj zabrat. mam nizkej tlak, tak se pohybuju s obezretnosti a sem tam stejnak cerno pred ocima. Uz ani nelezu na zidli, coz jsem s Adi v devatym mesici myla okna. Mam za sebou generalni uklid a tak uz zadny stehovani a tak neplanuju. Jen proste peclive uklizet. A s vecma jsem na tom stejne. Jen jsem vyndala prvni bednu a tot vse. A navic ani nejak nevim, co bych mela jeste porizovat? Mozna by nebylo od veci pokoupit uz par sad plen a tak, at nas to pak nevyzdime z penez. A taky ja bych mela potrebovat nejaky ty obrovsky vlozky, ze jo :sweat_smile: Jsem jak prvorodicka a jeste hur, vubec nic mi nedochazi. A na vic! Dokazu vubec vychovat, obstarat a pecovat o syna? Holcicku uz dva roky statecne zivime, ucime, milujeme, snad v tom nebude velkej rozdil....Jinak teda jestli pujdeme nekdy do tretiho, pokud nam bude z hury dano, tak pohlavi vedet nechceme. Ted kdyz jsme si rekli, ze jo, tak to bylo pokazdy rikal, ze by spis rekl holcicku, protoze nebylo miminko sdilny, a az ted se ukazalo v plne krase. Nejsme zklamani z klucika, ale z tech spatnych odhadu a v podstate mlzeni, radeji nic nevedet po celou dobu tehu. Hlavne, ze je zdrave. Ted jen to jmeno! Obavam se, ze to rozlouskneme na posledni chvili.
Tak Aliku! Bliti zdar! A ma to zase nejakou pravidelnost? Kdyz tak si jednou blinkni za me :wink: ulevi se ti :grinning:
26. kvě 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky....
dlouho jsem tady nebyla,ale pravidelně vás pročitám :slight_smile:
Nejnovější novinky u nás,že Sárinka bude mít sourozence :dizzy_face: jsem strašně štastná,na dnešní kontrole nám bylo potvrzeno těhu,jsme 3 mm velicí,srdíčko sice zatím nebije,ale všechno je tak jak má být :slight_smile: a já jsem za to strašně ráda,protože v únoru jsem samovolně potratila :frowning2:
Jinak zdravím všechny maminky s mimísky,oni to teda už nejsou moc mimísci,ale ďáblíci :grinning:
28. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dalsi tehule u vas, gratluju a popravde uz jste asi komplet az na Miminaka, Laz a karotku, co???ke berete tu silu?????
29. kvě 2009 v 06:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, gartulace!!!!!
29. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luckoo, strasne moc gratuluju :dizzy_face: a mas super termin porodu:sweat_smile: 22.1.2010 :sweat_smile: Opatruj se a doufam, ze nebudes blejt:grinning: ja dneska co snim, to jde ven, uz me to pekne sere, kdybych aspon tak nepribirala:sweat_smile: ale ja bleju a stejne pribiram:sweat_smile: Hlavne cecky a prdel, tu mam tak vystrcenou, ze se na sebe uplne zhypnotizovane divam do kazde vylohy:sweat_smile: :grinning:

Tak se drzte tehulky :dizzy_face:
29. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky vsem,
dlouho jsem tu nebyla-zkousky ve skole-ale procitam a mrkam porad na fotky..
je to hruza, jak ten cas leti...
uz se moc tesim,az se pridam jako dalsi cekatelka,tesitelka..bohuzel nejsem jeste ani snazilka-kvuli skole..
ale pristi rok,hned jak odstatnicuju,to uz budeme v novem domecku,tak to budeme hnedka zkouset..
kamaradka tento tyden porodila 2 chlapecky, tak ji ouplne zavidim..teda ne tu praci, ale ty tvorecky.. a to uz doma jednoho kluka ma:slight_smile:
tak vsem tehulkam gratulace, radsi vas nebudu vyjmenovavat,at na nekoho nezapomenu:slight_smile:
papa
29. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky luci tak to je fajn to máte stejně jako mi já už jsem tedy 10týden ale sárky budou mít skoro stejně sourozence to aby jsme se už nekdy konečně sešli :grinning: Chtěli jsme jít společně na boby a už je skoro léto :dizzy_face:
29. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zatím nebleju,ale náznaky už nějaký jsou,ale zatím to vždycky přejde :wink: nebo to spíš rozdejchám :sweat_smile: ale určo mě to taky čeká,jako u Sárky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mamino....myslela jsem na vás a taky si říkala,že jsem ty boby jak si nestihly :grinning: tak snad příští rok :dizzy_face: zatím můžeme třeba začít plánovat nějaký bazén,nebo výlet do zoo :wink: třeba to do konce léta zvládneme :grinning:
Jinak děkuji všem za gratulace :slight_smile: ale zatím ještě stále tfuj tfuj tfuj :wink:
29. kvě 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci určitě už se těšim na nějakou společnou akci,ale já bleju pořád tak až mi bude líp přeju ti aby se ti nevolnosti vyhnuli obloukem :wink:
29. kvě 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
samso, držíme ti všichni velký pěsti i palý pěstičky :dizzy_face:
... ať se ti brzy zadaří :slight_smile:

georgi, tak taky chlapík... :dizzy_face:
29. kvě 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek