• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děťátka narozená v Dubnu 2007 a jejich sourozenci III.

Cauky Kyri! Ze se ukazes! Koukam ti do pasu a nestacim zirat, to uz jsou 4 mesice! Je to jako vcera :astonished: A chlapak to jisti. Musime vyrovnat sily v domacnosti :wink: Jak to Tajsulik zvlada? Tu velkou zodpovednost, jako segra. A jak to zvlada maminka a tatinek?
29. kvě 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky hollky,

Luci velikánská gratulace a držíme palečky ať je vše ok. :wink:

Ali to je v pr.... že pořád bleješ. :confounded: Tohle měla moje mamina snad v každým těhu. Já jsem měla štěstí, že jsem neblila vůbec. :wink:

Jinak mi už zdárně odbouráváme plenky na spaní. Už 2 dny spinká bez plenky po obídku a zatím bez nehody. Ťuk ťuk. :grinning: Ale v noci je to tak, že třeba 3 noci nic a pak když už si říkám, že to zkusíme bez tak se počůrá. Třeba na dnešek mu to ujelo. :confounded: Ale co zatím ještě vydržíme.
Měli jsme klíšťáka, do toho se objevila kopřivka, asi z dětského pitíčka, ale už jí nemá. Snad to bude v poho. :pensive:

Tak se zase loučím papa
30. kvě 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, copak je? ja myslela,kolik budu docitat a ono nic?! :wink:
1. čer 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky,

já jenom tak v rychlosti. Nějako nestíhám nebo co. :sweat_smile: Je to tady samá nová těhulka, tak všem strááášně moc gratuluju!!! :dizzy_face: A těm, co se nedaří, tak přeju, aby se čim dřív zadařilo.. posílam nějaký ty zbytkový virusy gravidusy.. :wink: Ale myslím, že to ani nebude třeba. Že se tak jako tak brzo poštěstí. :dizzy_face:

co Mirka? Ta už měla nějaký 35 ¨nebo 36tt.. jsem zvědavá jak stará baba.. nebo jak baba.. nebo stará?? :confused: :slight_smile:

A Hanka se tu už dlouho neobjevila.. Tak se okamžitě přestaň zapírat a koukej vylézt. :wink:

A u nás? Je to paráda..:slight_smile: Oliverovi rostou poslední dvě stoličky najednou, tak si dovedete představit, jak je příjemnej. Nějako ho tyhle poslední fakt dost trápí. Jako by si to vychutnávaly.. mrchy.. :frowning2: Ale je perfektní. Tuhle začal říkat "kua".. jsem se zděsila, kde proboha vzal takový slovo a pak mi došlo, že to má být žabí "Kvák". :grinning: Docela se mi ulevilo nebo co. I když tuším, že nás tohle nemine. :rolling_eyes: A Nikolas je čím dál tim víc ukecanej. Už ani ty prdíky ho moc netrápí. ťuk ťuk ťuk. Takže je to povětšinou naprosto spokojený miminko, co všechno sleduje. :slight_smile:

Chtěla jsem vám toho napsat a te´d večír mě už prostě nic nenapadá. Tak snad jindy mě toho napadne víc.

Mějte se krásně, těhulkám ať je dobře a vám všem ať je vůbec krásně. :slight_smile:

Sor, jsem se u těch tvých přispěvků nasmála.. mi to něco připomnělo nebo co. :wink:
1. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katsch to když začal říkal Kubík kua, tak mi taky tuhla krev v žilách, ale ono to bylo Kuba :grinning: . Naštěstí už to dlouho říká dobře, tak jsem ráda. :wink:
1. čer 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukam, ze Adi jeste zadne takove sproste vypadajici slovo nepouzila. Ona to proste rovnou sproste rekne. Ale to ted uz si davame dost bacha na pusu. Kdyz pak na navsteve rekla kurnik sopa nejde to....tak jsme to vzali jako vaznej duvod :grinning:
Ty jo a holky, chtelo by to nejaky povzbudivy szivani sourozencu, jinak se z toho asi opupinkuju uz ted :confused: Ale jasne, ze to neni sranda, alespon takhle ze zacatku. Chjo :unamused:
3. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
seymi, u nás to sžívání neprobíhalo, naštěstí, tak tragicky. Oliver se chtěl akorát víc mazlit. Protože viděl, že Nikolase neustále nosíme (kvůli prdikum). Ale na něj je uplně světovej. :slight_smile: To spíš já mam se sebou problémy. Nevyspání už neřeším. To ve chvílích klidu vždycky někam aspoň na pět minut üpadnu a omdlím. :sweat_smile: Ale jak jsem zvyklá svlíkat Oliverovi tričko tak, že se mu "opřu" rukou o hlavu a svlíknu ho, tak jsem to tuhle udělala u Nikolase a nějak se mi propadly prsty, páč jsem se mu "opřela" zrovna o fontanelu... tak se mi udělalo blbě a pořád jsem sledovala, jestli jsem mu nějak neublížila. Naštěstí v pohodě. Takže já Nikyho hlídám ne před Oliverem, ale sama před sebou.. :sweat_smile:
6. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dubnovky a dubnatka,
tak se tady zase ukazuji a jdu mrknout, co je noveho, albicka prosmejdit a podivat se na vase ratolesti, jak vam pekne rostou :slight_smile:
My jsme se konecne dockali po trech mesicich tatinka a mame se ted uplne bajecne. Tatinek byl prekvapen mamincinym briskem, jak najednou vyskocilo. Pred tremi mesici jsem jeste zadne nemela. a k te radosti pribyla i skutecnost ze cekame KLUKA, takze tatinek jeste vice zpysnel :wink: :grinning: .
Ted se chystame zabydlet nas novy domov(se stehujeme), takze bude trochu rusneji, ale uz aby to bylo a Sofinka mela take svuj prostor pro hrani.
Tak se mejte, papa nekdy
8. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
katchka: klidek fontanela vydrzi vic nez dubovej stul.. ta nase prezila uz atak jackem, tuzkou a bezne zvlada ruku.. haha :(
Luci: moc moc drzime palecky at vsechno dobre dopadne!!!!
artikula: gratulace k chlapeckovi :slight_smile:

U nas je to total brutal masakr... pripadam si jak v PC hre a na tenhle level nemam taky mam jen jeden zivot a neni tu autosejf uaaaaaaa pripada mi fakt smesny jak sem desne resila nevyspani pri kojeni s Pavlikem... ted je kojeni jedina moznost kdy si oddechnu, tedy pokud je sance kojit v sede.....

Vcera sme si dali vylet na postu.... lide na nas mohou oci nechat tlacim kocar druhyho bobana na koniku, protoze mame ted obdobi "bojim se vseho" - mate to nekdo taky? :O Ja jsem z toho v soku... mrnouse nebijeme nestrasime nikdy neni sam... a boji se mouchy, traktoru, auta, lidi, psu, proste vseho....nekdy se boji i vlastni sliny... coz uz fakt tezko rozdejchavam... :O

Ale jinak sme radi ze se mame :grinning:
9. čer 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arti, gratuluju k chlapeckovi :dizzy_face:

ja se picnu, vsehny druhe deti jsou kluci:sweat_smile:

Hanule
Sorka
kacka
magda
Mirka
seymi
Artik

:sweat_smile:

A co teda jaa????:sweat_smile:
9. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dámy :slight_smile:
Alčátko mě předběhla :grinning: Přesně to jsem chtěla napsat... všechny druhé děti jsou kluci.
Zdravíme všechny nastávající i stávající maminky :slight_smile: My stále 2v1, ale už to snad bude. Včera mi udělali Hamiltona, ale nic moc to nepomohlo, tak ještě uvidím. Tatínek je nervní jak sáňky v létě :grinning: Každý den se ptá, že kdy teda. Už se mooooc těšíme. Bude to hukot, to je mi jasné, ale krásný. A opovažte se mi někdo naznačit něco jiného. Holky, to dáme :dizzy_face: :sweat_smile:
Tak sílu a pevné nervy všem. Já se ozvu, až UŽ :slight_smile:
9. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alči, ty budes mit holku :slight_smile: a jestli to je takhle, tak ja chci rovnou treti dite
9. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: tak ze Alco, myslim, ze mas pred sebou velky UTZ, ale na pohlavi se snad uz ani neptej :grinning: jestli u tebe prebyva holcicka..jsem zvedava...tak se radeji zeptej.
Magdi, tak hups na to, manza jeste trochu poskadli cipek a jedes!!! :wink:
9. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky:grinning: velky ultrac je pristi tyden, jirin se citi na borca, dle zakonitosti teto diskuze by to mel byt tez borec:sweat_smile:Toz uvidime:grinning:

Jinak se uz 14 dni chystam zas neco napsat, tak trpelivost, ja to sesmolim :dizzy_face:
Zatim vsem pusu na prsa, i kristi:sweat_smile:
9. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ted jsem jeste vice napnuta a pristi tyden tu budu sledovat jak Alous zahlasi, jsm z velkyho UTZ a je to...... :dizzy_face: Muj Jirka byl od pocatku jistes pindusem. Pak mudrik rekl, ze to vypada spis na holcicku, a rekl to asi trikrat. Nuz se s tim manza smiril a ve 30tt se nam mimi odhalilo poradne a je to jak jsme cekali, ovsem manza se zase musel smirit s klukem, kteryho uz ani necekal :sweat_smile: Ted uz i Adi chodi a povida, jak se bude starat o brasku a dnes jsme dokonce povesili prvni obleceni pro miminouska. Je u vseho desne dulezita.
A uz asi mame jmeno! Ale nechame to jeko prekvapeni :wink:
9. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a diky za pusu na prsa, uplne jsem se roztetelila
9. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alči, dík :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec buchticky moje :dizzy_face:Puvodne jsem chtela psat az nekdy jindy, ale nelousek spinka, jira pochtiva sukec, tak musim delat, ze nemam cas, aby me neojel:sweat_smile:
Sukani ted v tehotenstvi, v tom pokrocilejsim stadiu, nevim jak u vas, ale u me je to ocistec:sweat_smile: Kdyz jsme byla zbouchnuta s Nelinkou, tak se u nas moc vasne neprojevovaly, protoze ja jsem porad zvracela a to jako u vseho, tak mel Jira asi strach:sweat_smile: ted sice zvracim taky, ale Jira ma asi taky strach, ale tentokrat z toho, ze si uz nikdy nevrzne, tak jde do risku a chce po mne kopulovani i pres to riziko pobliti:grinning: No a to je ten problem, ze my vubec nevime, jak na to:sweat_smile: Ja uz mam pomerne velky brisko a taky velky prsa a nedivila bych se, kdybych mela velky, tedy vetsi, i pysky a klitak a tak podobne:sweat_smile: No a nejde nam to, proste nemuzem najit vhodnou polohu:sweat_smile: my se dycinky tak nasmejem, nez Jirin zasune, ze pro me je sex ted uz jen jedna velka legrace, nez neco jinyho:grinning:
No, tak ted jsem se zase sverila malicko vic, nez jste asi chtely:sweat_smile: no neva:sweat_smile:
dalsi z mych tehotenskych neduhu je to, ze jsem se zacala pochcavat:grinning::sweat_smile: To je uplny scifi, pred nelinkou nic, po porodu nic a ted si, myrnyx tyrnyx, zacnu ucuravat:sweat_smile: Vubec nevim co s tim, krome tena lady....nesmim si pciknout, nesmim zakaslat, nesmim rano blinkat driv, nez se vycuram...
No a samozrejme blinkam :pensive: :sweat_smile: Jirka je na me tak hodnej, ze me chce utesit, tak si vymysli takovy teorie, ze napriklad jsem strasne silnej jedinec a mam strasne silnou imunitu a moje telo se ne a ne vyrovnat s vetreleckem v brisku a proto blinkam:sweat_smile: Ale uprimne, je to fakt peklo, denodenne, kazdy rano...Nelinkauz to bere jako uplnou samozrejmost, odchytne mi vlasy, abych si je nepoblila, vzdycha, ceka, jak skoncim, odmota dva kusy papiru, jeden mi poda, at si utru pusu:sweat_smile: a druhym utre prkynko, jako bych byla prase a poblila ho:sweat_smile: A to ja si teda davam bacha:sweat_smile:
No a samozrejme se k tomu pridaly takove podruzne detaily, jako paleni zahy, velak prdel, plynatost:sweat_smile: obcas se dusim:sweat_smile: a tak:sweat_smile: Ale jinak pohoda :sweat_smile: Vubec nechapu, co se to semnou deje, protoze zacinam mit silny pocit, ze jsme doopravdicka cimprlina:sweat_smile: ktera nic nevydrzi a to jsem si o sobe myslela, ze jsme holka do nepohody, ktera ma sily, ze skaly lame a tak:grinning: a hovno :pensive: Fakt je todle tehotenstvui uplne jiny nez to s brouckem nelineckou....tak si na druhou stranu rikam, ze ale porodim hodnoucke neuplakane miminko, ktere se bude starat o me, ne ja o nej:sweat_smile:
Strasne moc se uz na nej tesim :dizzy_face: uplne brutalne, az zapominam, ze to asi bude peklo na zemi a ja se ze dvou malych deti poseru:sweat_smile: To mi pripomina to pohlavi...ja jsme strasne rozpacita...my asi tusime, co vyplknu, ale ted jsou kolem me samy psycho pribehy o tom, jak se cely tehotenstvi tvrdilo to a to a nakonec vylezlo neco jinyho, ze ja uz neverim vubec nicemu a to jako fakt....pokavad neuvidim pipinu ci pindika na vlastni oci a jeste lepe, dokavad si na to nesahnu a tak, neverim nikomu nic:sweat_smile: proto to taky tajime, nebo lepe receno se nikde nezminujem, co cekame a na otazku odpovidame ze nevime, protoze jsme fakt zmateni:sweat_smile: No uvidime pristi tyden, ale moc nam nefandim, protoze nase mudra dela strasne rada dulezitou a furt rika, ze si neni jista a ze by radeji nic nerikala:grinning: takze se mozna taky nedovime nic a to budu uz uplne v riti, protoze ja furt cekam s cyhstanim veci a vybavickou a myslim, ze ten pristi tyden uz bude jakoze fakt na case, trosku sebou pohnout a udelat aspon seznamy:sweat_smile: ne, to kecam, seznamy mam, dokonce jsem si je vytiskla, mam je sepsane na PC, ne ledaja prupiskou na papire, ale na pc, hec:grinning: ale tim koncime, tva Máňa:sweat_smile:
Mam od Jirina slibeno, ze za 14 dni jedem na celodenni nakup, kde UPLNE ale UPLNE vswecko, co mam na svem seznamu, koupime, ale ted jsem si vsimla, ze by v te dobe mel byt nekde s klukama z prace, tak nevim jestli si mysli, ze pojedu sama a budu za to utracet svoje penize??? :confused: :sweat_smile: To asi nee...

Nelinka...to je muj andilek malicky hodnoucky, kdyby vas po sto letech zajimaly miry, tak meri 85 cm a vazi asi 9600 g:sweat_smile: je to fakt tlustoch:grinning: vyrostla nam zatim prvni z tech poslednich stolicek(to je veta:sweat_smile: ) a pak nam vyrostlo asi 60 vlasu, na culik to neni, ale kdyz zafouka vitr, da se rict, ze je rozcuchana a ze ji to pada do ocicek:sweat_smile:
Jsme davno bez plinek, ale onehda se nam jednou pocurala do perin a to zrovna spala semnou v posteli a pochcala mi muj oblibeny polstarek:grinning:pak se strasne vymlouvala, ze to máma:sweat_smile: Potvora mrnava, az jsme si fakt, diky te me inkontinenci, nebyla jista uz nicim:sweat_smile: :grinning: Taky se nam devcatko rozmluvilo, a dokonce sproste, za to ji budu mlatit, protoze rika, ze mama vysrala hovno!!! :rolling_eyes:(Ano ano, porad kontroluje, co se mi na wc podarilo:sweat_smile: ) A ze Nela ma hubu(to je moje chyba, ji rikam, ze je prase a at si utre hubu), taky rika sakra....ona to nerika tak pekne, takze ji rozumim jen ja a Jirka, ale pekne me to rozciluje, protoze si fakt davame doma bacha, ale ji to staci, ze to slysela jednou a uz si to zapamatuje, hlavne ze ale soplu rika OPEL, brylim byje, koupani kopkani, vlasy asy apod....to komoli...
Konecne, po dvou letech nam spinka celou noc, takze mam asi 3 mesice na to, abych si uzila celonocniho spanku:grinning: Usina kolem 9 vecer a budi se o pul seste na curani a pak jeste zalehne minimalne do 8...
No, je to muj malickej bobecek :dizzy_face: Vztekani uz taky nejaky probehlo, ale ja jsme na tohle strasne alergicka a obtezuje me, kdyz se vzteka, tak jsem to fakt hned napoprve zatrhla a asi u toho vypadam fakt nasrane(jako kdyz mi vadi, jak se chova), ze si dava sakra majzla, aby me nerozcilovala nejakyma scenama:sweat_smile: jako jasan ze zlobi, ale tak v mezich normy, bud si ji nevsimam, nebo kdyz mam naladu, tak najedu na nejakou psycho hru a hned je klid:sweat_smile:
Uz asi dva mesice mame jakoze pokazenej golfac a vsude chodime, az na vyjimky, jakoze k nasim, pesky a reknu vam, to je zkouska me trpelivosti:sweat_smile: musime chodit uplne po VSECH obrubnicih, co u nas existujou a to mohu mluvit o stesti,pokavad neluska netrva na to, ze jakmile si to ona projde po obrubniku, tak jsme na rade ja:sweat_smile: jenze!!!!tady nejde o to, jen tak ledajak projit po obrubniku!!To se musi padat!!A u toho strachy rvat nebo tak neco:sweat_smile: No psycho....kazdej sloup nebo zidka nebo neco na chodniku, ci v ceste stoji proto, aby se za to stouplo, bud ja nebo nela , aby ta jedna na tu druhou bafla a ta prvni aby zarvala asi tak, ze by si kolemjdouci meli myslet, ze je to jeji posledni vykrik v zivote:sweat_smile:Ale je sranda a ja si to vazne uzivam...:dizzy_face:
ted jsem si vzpomnela, jak pisu o tom chozeni ven, dneska jsme byly jako vzdy venku a nelusa si vzpomnela, ze se ji chce lulat, jenze!!nelinka se uci lulat sama, jakoze maminka ji nesmi dr(drzet) a Neja sama.stokrat jsme ji to vysvetlovala, ukazovala(to mela leda tak prcu z toho, ze prepadavam dpredu a ze mam chlupatou prcinku(ne, neholim se, nezvladam:sweat_smile: ) a co to tam vlastne vsecko mam, co mi to tam visi a tak:grinning: a stejne je to k hovnu:sweat_smile: No a dneska zas, chtela lulu a chtela sama lulu ...si rikam okej, mne je uz vsecko jedno..tak jsme stala a cucela na tu zkazu...holcicka si sundala puncosky, sukynku, kalhotky se snehurkou, capla a pochcala si suknu a boty:sweat_smile: jenze..bylo to prvni curani po asi 4 hodinach(strasne dlouho vydrzi) a bylo toho moooc:grinning: a porad chcala a chcala a sukynka se cela zacala zabarvovat, tak jsme to nevydrzela acapla ji, do toho beruska zacala jecet, ze Neja samááá a jak jsme ji drzela, tak se mi z ramena sesmekla kabelka, takova platena a nelinka mi pochcala kabelku a do toho jsme ucitila mokro v mych krasnych novych zabkach a to uz byl konec, neja rekla hototo(hotovo) a bylo hotovo:grinning:

Ty brdo, to uz je tolik hodin...sakris...

no a ted k vam...

magdi, doufam, ze ty uz pekne tlacis a u toho rves a ze broucek uz bude co nevidet venku:sweat_smile: A jestli ne, pekne at te manza jeste posolicha to by bylo, aby nebylo:sweat_smile: me ted uplne zabolel cipek, jak o tobe pisu:grinning:

Arti, a kde manzel byva, ze se treba nevidite 3 mesice?Ale me by to ted docela lakalo, nevidet jiru z pul roku:sweat_smile: Hlavne ze ted uz budete spolu, tak si to pekne uzivejte a jeste jednou gratuluju k Filipkovi :dizzy_face:

Seymi, nebud labud a prozrad mi to jmeno, my se na kluka ne a ne shodnout, mohla bych vam ho vyfouknout trebas:grinning:

zbytek zitra, jdu spat, je mi soufl:sweat_smile:
9. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty voe, jdi do haje, jsem chtela jit spat a to jeste musim cely precist.....sakra. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele jako tady brecim smichy, jak te Nellca pochcala, vy jste fakt rodina, to by jeden neveril.... :grinning: :grinning: :grinning: vubec jako cela story je moc dobra, ty vydej knizku, ja si to fakt koupim, pac takhle jsem se dlouho nenasmala...

myluju te :grinning: :slight_smile:
9. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Ali dobry, skvely, vyborny :grinning:
S tim cekanim na jane urcene pohlavi a pak az chystani veci jsem na tom byla stejne. Nemela jsem pripraveno nic a nic a ani nejakej seznam. Po velkem UTZ, kdyz se nam mimi odtajnilo a verim, ze vazne odtajnilo, jsem hned prebrala veci po Adi a neco malilinko pokupila a ted jsem zacala prat. Jen jsem prekvapena, ze to neni na jednu pracku? Prece takovy maly veci, ze jo....tak uz mi visi druha pracka. Dokonce jsem se zacala poohlizet po potrebach pro me po porodu, na kojeni a tak. Uz to chci mit vsechno pripraveny a narovnany ve skrini a uzivat si poslednich mesicu! S tou inkontinenci ti teda nezavidim, zvlast, kdyz to jeste kombinujes s blitim. Mam pocit, ze obcas tez lehce upustim, ale chodim na WC pri prvnim nutkani a to jde. Kychat a kaslat muzu, tak ze asi dobry. A porovnavat tohle tehu s prvnim je uplne od veci. Vsechno je uplne jinak, jindy a nejak intenzivneji. Touhle dobou jsem s Adi mela CS sotva 1 a ted to uz 4tydny mam 3. Taky me to dole pripada nejaky mekci, nekdy si az rikam, ze miminouskovi kouka noha nebo neco. Tak doufam, ze to nebude na vyvolavacku, jako s Adi. A jmeno? My ho sice tajime, ale Adousek se smele hlasi k brachoj a rovnou i jmenuje. Tak ze nase tajemstvi zalezi vylozene na ni. Jak se nekdo zepta ji, je to venku. Ale rict ho nemuzu. A svatek slavi asi v prosinci? Mam dojem. Tolik a nic vic nereknu :wink:
Musim letet, obed vola!
10. čer 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné pozdravení všem :slight_smile:
U nás je dnes pěkně ošklivo,stále prší :angry:
Včera jsem byla na kontrole :slight_smile: vše je jak má být,srdíčko nám bije jako zvon a máme 9mm :dizzy_face: příští náštěva 25.6. a to už dostaneme i průkajdu,jsem tak šťastná :dizzy_face:
A co jinak u nás? Sárinka je už bez plen tak cca 3 měsíce,jen ty bobky jaksi ještě moc nevychytáváme :sweat_smile: nemáte nějaký fígl???Ale na noc ještě plínu dáváme :wink: jinak docela povídáme,ale zatím to není ještě pořádný :grinning: A zítra jdeme k zubaři,tak jsem zvědavá,jestli otevřeve pusinku :confused: :confused:
Tak zatím pa pa :slight_smile: :slight_smile:
11. čer 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sorry ze sem lezu, ale Alcatko smiruju pravidelne :slight_smile: - Ty ses zase hlasic. Ale ze se tentokrat i vyjadruju, k tomu zasouvani s bruchem, my to delali tak, ze jsem se rozvalila do kresla (no pripadala jsem si jak na gynde), chlap priklek a slo to. Ne ze by to teda byla nase (moje) oblibena tehotenska kratochvile, ale na vyvolani porodu to bodlo :slight_smile:

A jinak inkontinenci uprimne nezavidim, ja byla brutalni prostatik, ale udrzela jsem ;), tak asi jen cvicit panevni dno a nebo odpocitavat dny do porodu. Posledni tretinu myho druhyho tehotenstvi jsem taky byla naprosto nepouzitelna, myslela jsem, ze kazdou chvili umru a hlavne ze uz nikdy v zivote nemuzu bejt v tom, pac to uz by bylo fakt po mne ;), zato ted uz zase skacu pres kaluze :slight_smile:
11. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gedren:grinning: treti decko, tedy, tehotenstvi na tebe:grinning:

Dneska jsem si jeste ani jednou necurla ani neblinkla:grinning:

A my delame ruty suty tak, ze kleknu na gauc zady k jirinovi a on priklekne:sweat_smile: A ja si u toho procitam v programu, co mame na polici, co bude v telce, nebo cumim primo na hodiny a hypnotizuju vterinovou rucicku:sweat_smile:
12. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdárek

Ali super story. Jsem si říkala, jak si jdu lehnout a prd. Jsem to musela přelouskat a hned teda aspoň nějakej řádek napsat :grinning: .

My jsme bez plen taky dlouho, na odpolendní spaní nedáváme asi měsíc, jednou byla menší nehoda, jinak zatím nic. Na noc zatím dáváme, někdy se počůrá a někdy vyhazuju plenku s tím, že už je stářím roztrhaná :grinning: . Jinak dobrý. Pořídili jsme nově tento týden dětskou postel, má 160 cm dýlky a je tam teda asi do půlky zábrana. Malej v ní spinká suprově, zatím v noci spadl jen jednou :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale v poho. Jen na zadnici. :grinning: Kočárek nemáme od prosince co nám prdly kola a pak už do něj nechtěl. Kecá taky zdatně a až na pár vyjímek spinkáme celou noc. Na dnešek usnul kolem půl osmé a vstávali jsme v 6 hodin, bez jediného probuzení. Tak uvidíme, jak budem pokračovat. Ale jde to. V pondělí si ho po 14 dnech vzal zase děda na hausbot, takže tam i spinkal a my jsme mu jeli koupit do Prahy do ikei postel. Je to zlaťoušek. Vzteklej je teda taky pěkně. Jak mu něco nejde, tak to ví celej barák, ale zase to beru s rezervou, přece jenom je to chlap, takže tý trpělivosti tolik nemá :grinning:

Gratulace k novému miminku :wink:
Teda rozrůstá se to tu jak houby po dešti. Jen roďte ať si maj ty naše děti z čeho vybírat :grinning: :grinning:

A už na to prdim a jdu chrnět. Zítra jedeme na hausbot, bude velká oslava, bo D slaví své 30-tiny. Sice to chtěl zazdít, ale to jsem mu nedovolila. Aspoň máme důvod se ožrat :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak ja zase tady, koukam, ze tu nikdo...Sofca spi uz 2,5 hod a asi brzy bude vzhuru. az se probudi, vyrazime ven za zviratky do Panamy, coz je takove male zoo s domacimi zviratky tady v Drazdanech.

Co se tyce inkontinence v tehotenstvi, tak ja uz jsem tez potrefena... Jsem uz dva tydne nachlazena a tak se mi uz asi 2x stalo, ze pri silnem zakaslani ci kychnuti to proste dopadlo blbe :unamused: . Nejkurioznejsi pripad byl, kdyz jsem si ucurnula na manzela :grinning: , ne neptejte se pri jake prilezitosti :grinning: :grinning: :grinning: . To jsem se fakt nasmala a manzel taky, nastesti... :astonished: . Jojo, svaly ochably, uz to neni co to byvalo.

alcatko, s tema polohama pri sexu... Pri Sofince jsem si nemohla na nic stezovat. Nevim jak je to mozne, ale cim vetsi jsem mela bricho , tim to u nas bylo primovejsi. Ale ted... Mi to bricho vadi, tlaci me vse a nejhorsi je, ze dostavam skoro krece do bricha a mam ho potom dost tvrde... Nejblbejsi, ze me delaji dobre fakt jen dve polohy...Je to nuda, ale ostatni je jak rikas, akorat tak na cteni knihy pri tom.... :grinning: .

Jo a manzel byl ve Spanelsku. Studuje spanelstinu a bez vyjezdu do zahranici by se jazyk proste nenaucil. Blby, ze prave jel ted, ale aspon uz to ma za sebou a snad bude taky nekdy hotov se studiem. Ja mam za dva tydny taky odevzdavat bakalarskou praci a v zari mam statnice a obhajobu :rolling_eyes: ...Minuly rok jsem je nedelala kvuli te operaci a ted uz ale musim, neb mam posledni moznost...

Tak ja bezim jeste neco delat, dokud Sofinka spi. Tak zatim cauky zensky
13. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Berusky, musim vam napsat co se mi zas stalo!!!:sweat_smile:

jak jsem dneska jela na kole:grinning: To byste se posraly, kdyby jste me videly:sweat_smile: Dnes byl na Jadranu detsky den, jadran je takova prirodni nadrz cca 3 km od Lipnika, vede tam cyklostezka a taky pro bruslare stezka, je tam super hospoda a jezdi se tam posedet, k vode, na brusle, byvaji tam tanecky a tak, schazi se tam pres vikend celej lipnik.A dneska tam byl v obore destky den pro deti, jasny ze pro deti:grinning: a byly tam kone. Tak ze tam pojedem, jenze pesky se tam jde, navic s deckem tak hodku, hodku zpet, pak jsme byli domluveni, ze si tam moje mamka prijede pro Nelinku, tak stejne bysme sebou museli brat helmu, tak jsme si rekli, ze pojedem na kole i my:sweat_smile: Jirin mi dotahl kolo od sveho otce, ja mam kolo jeste u nasich, asi uz zrezively ale:grinning:, dal mi uplne dole sedatko:sweat_smile: nevim proc, mel dojem, ze mi tim pomuze a vyjeli jsme...tak si predstavte, ze jsem na tom kole vypadala, jako bych sedela ridiila,(nevim jak se to pise, napisu to foneticky) čopra:grinning: Prdel uplne dole, ruce na riditkach nahore, nohy pokrceny a kdesi daleko:sweat_smile: Slapanim jsme si porad bouchala na bricho, nemohla jsem po dvou metrech, jeli jsme proti vetru, prdel me bolela, mam tam ted mozol, vypadala jsme jak malomocna...nemohla jsme vubec slapat, zapomnela jsem, jak se prehazuje..chtelo se mi brecet..jeli jsme strasne pomalu, nelina na me porad porvavala :"mamí, delééj" a vyklanela se ze sedatka, mrcha mala protivna:grinning: Jirin se furt ptal, jestli dobry, mne tekly slzy a sopel a tvarila jsem se statecne, at nevidi, jakej jsem srac:sweat_smile: pak se mne zamotala nohavica od rifli do retazku, jen ale tak, abych mela gate uplne zasrany, tak to uz by mi snad tekly slzy i z usi, kdyby to bylo mozny:grinning: Lidi nas mijeli na kolech, na bruslich, divali se po mne, nekdo litostive, nekdo pobavene a par lidi si me i vyfotilo:sweat_smile: Byla strasna zima a ja jsme mela i bundu, jenze v te neni tak uplne videt, ze jsem zbouchnuta a ja chtela vypadat min debilne,jakoze mam duvod, proc vypadam jak trotl na tom kole, tak jsem si bundu sundala a jela jsme jen v tricku, staly mi čudle:grinning: Husina po celym tele, az me chlupy v pipine staly a zavazely pri slapani, tak jsem se tak nadzvedavala:sweat_smile: Byla jsem uplne nestastna...no a jak trpim inkontinenci, tak jsem zavelela, ze musim chcat..tak Jirin zastavil a ja sla do krovi..jenze...chcaly jste nekdy s brichem nekde jinde nez na zachode???Jestli ne, zkuste si to!!! Roztahla jsem co nejvic nohy, jenze tim padem se mi kolena dostala k sobe a utlacila mi miminko, to me zacalo kopat, tak kolena od sebe, jenze zapusobila gravitace a ja zacala prepadavat do zadu.tak ruky na zem dozadu za sebe a podpirat se, to jsem si vsimla, ze Jirin i Nelina na me fascinovane cumi, misto aby hópli a jeden me podeprel z jedne strany a druhej z druhe:sweat_smile: A pak jsem zacala chcat...hruza hruza..lechtala me trava, kdovi co mi lezlo do pipinky a kadacku!!!A zase jsem si pochcala nohu!!A zase pravou, proc si dycky pochcim pravou nohu?!?!
A pak jsme zas jeli..nastesti to bylo uz jen kousek, nohavice jsem si obe vyhrnula, tak mokra skvrna nebyla videt:sweat_smile: nazpatek jsem pro jistotu sla celou dobu vedle kola:grinning:
No a kdyz jsme u tech trapnych situation, tak jeste jedna ze vcerejska:sweat_smile:
Muj trapas s policajtama:grinning:
Stal se mi vcera:grinning: Vecer:grinning: jdeme s Jirinem asi kolem pul 11 spat, oba vypiname pc, jdem chcat, cistit si zuby a ja jeste nez lehnu, jdu k Nelince, vzdy se na ni divam, prikryvam, hladim po tvaricce, pac spi s tim Jirinem v pokojicku, tak abych si to vynahradila, ze:sweat_smile: A v pokojicku hluk jak prase, otevreny okno, volam Jirina a ten taky cumel, jakoby nekdo venku poslouchal muziku nejakou.Ale jak!?Fakt strasne nahlas, my bydlime na sidlisti a vyrostci obcas sedavaji pred vchodama s Ipodu nebo mobilu poslouchaji tu jejich satanistickou music:sweat_smile:strasne me to sere, pac ja jsem na to alergicka, ale nemuzu byt krava a hlavne neni to tak davno, co jsme tez byla mlada:sweat_smile: Nicmene toto bylo akesi cudne, fakt mnohem vic nahlas, jakoby to hralo v tom pokojicku...tak jsme s Jirinem vlezli na balkon a cumime, ale nikde nikdo, ani zivacka, zato hudba jeste vic nahlas a fakt nechutna.Nam pripadalo, ze nekdo je v otevrenym aute a ma na plny kule radio, nebylo ani poznat, z jakyho smeru to je, bo to hralo odevsad:sweat_smile: ja jsme uz penila, u toho bych neusla, i kdyz mam spuánty do usi a i Jirin udane nee a to je co rict, on usne u cehokoliv:grinning: tak ze jako chvilu pockame, ze...po pul hodce cteni knih:grinning: to furt hralo stejne silne, humusne,mne to fakt prislo jak nejaka ritualni hudba, jakoby nekoho u toho zabijeli:sweat_smile:A tak jsme se nasrala a rikam Jirinovi, at zavola mestakum:grinning: Jirin zbledl a ze prej neee, tak jsem se nasrala tim tuplme, jakej je to kokot, ze se o me ani neumi postarat:grinning: a ze zavolam sama, jirin mi byl v patach, ja do loznice na balkon, at to kdyz tak taky slysijou:grinning: Rec pripravena a volam:sweat_smile: Zvedl to nejakej mladicek dle hlasu, tak jsme se CELYM jmenem predstavila, omluvila jsem se ze vyrusuju:grinning: a sdelila jsme jim, kde bydlim a ze tu nekdo kurevsky nahlas posloucha hudbu, uz 45 minut a ze mi to budi dite a mne to spat nedovoli a jestli by se sem nemohli dojet podivat(maji to kousek, stejna ulice), mladicek se me mile otazal, jak se mi ta hudba jevi:sweat_smile: tak jsme rekla, ze satanisticky:grinning: A on ze ktereho jde smeru? a ja ze odevsad:sweat_smile: A on ve kterem panelaku bydlim??? :confused: :sweat_smile:Ja ze ve 1262, oranzada:sweat_smile: a on at jdu k oknu do kuchyne(jsou tu jen asi 8 panelaku a kazdy jine barvy a pac jsme fakt malicky mesto, tak oni ti polisi vi vsecko:grinning: ) a mrknu ven:sweat_smile: tak jsme s Jirinem sli a krve by se v nas nedorezalo:grinning: my mame vyhled na zahradu byvaleho piaristickeho klastera a tam cumime , velkej ohnostroj a svetla..a mne to doslo, dyt jsme aji videla plakaty!!!Vcera vecer od 22:00 big akce, predstaveni, bajny Prometheus:sweat_smile: Nahlasena akce....Mladicek se zacal chechtat a ja jsme se pochcala studem, kopla jsme Jirina do kotniku, ten se mi uz chlamal, koktave jsem se omluvila a zavesila:sweat_smile:Jak maji moje cele jmeno i s adresou, mrknu do pocitace, vyjedou si me, kde maji i fotku, co je na obcance a muzou si na me pak ukazovat prstem:grinning:

No a ted k vam:grinning:

Arti, divala jsem se ti do alba, Sofinka ma uplne nadherne vlasky, je kouzelna :dizzy_face: a ty mas uz moc pekne brisko :dizzy_face: Pekne se opatruj a uzivej si pritomnost manzela :dizzy_face:

Sok, zabava na hausbotu asi v plnem proudu, tak vse nej D, k tem krasnym 30tinam:slight_smile:Cos mu dala?
13. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chčijůůůůůůůůůůůůůů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Alouši, už nějakej ten pátek ti sedá prach na news na skááájpu :sweat_smile:
13. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdárek,

no takový šoky hned po ránu to je maso :grinning:

Ali udělala jsem mu dárkovej poukaz na střelnici. Jezdí s kámošek skoro každý víkend, když to vyjde, takže to bylo takový vděčný. No a samozřejmě nějakej hadr. Trencle a tríčo. :wink:

Teď tady D láduje dietní snídani, klobásu s chlebe :grinning: a Kubík přišel a že chce taky chleba. Tak mu ho D podal aby si kousnul a on vzal čáru :grinning: . A D na něj volá, to je můj chleba a Kuba se na něj tak podíval a povída cheba Kubíka a šel pryč :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek