• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děťátka narozená v Dubnu 2007 a jejich sourozenci III.

Veru:sweat_smile: ja to napravim, ale ted ne, jdu varit.Parky:grinning:
14. čer 2009 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ali,.............tak jsem to tu manžovi přelouskla (máme poobědní siestu-já u PC a on u detektivky) a hlavně u té story s cyklistickým výletem šel do kolen. :grinning: Prej si v té samé situaci představil mě a měl dost. :sweat_smile:
Slibuju,že až budu mít buben,že to(alespoň z lásky k němu :grinning: )vyzkouším. :grinning:
14. čer 2009 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ájo, doufám že šmakovali :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
14. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
by se jeden fakt pochcal smichy
15. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Alcatko, tak police story je naprosto nejvetsi mazec sveta :D satanisticka music :D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ali. drzim se smichi abych se neprorvala, radeji to znova cist nebudu, to bych to fakt uz nedala. Jsi kousek!!!

Jinak ja skoncila v patek v noci na pohotovosti s akutnim zanetem slepaku a v sobotu rano me-nas operovali. Nastesti miminko zustalo v brisku a muze se dopejkat, ja se hojim dobre. Jsme na lecich pro tlumeni kontrakci, abych nezacala rodit. Budeme to jeste dobrej tejden. Pak snad uz v tom 34tt nas pustej domu. Se mi tolik styska po Adi a Jirkoj. Chjo. A moc je timto chvalim, jsou to sikulove. Adi se o me v patek peclive starala. Sama se najedla, vycurala, pustila si vecernicek, mamince susila slzicky a jeste me prikrejvala dekou. Kdyz prisel Jirka, tak mi bezela oznamit, ze uz je tu tatka a ze mi namaze boleni. Miluju ji cudlinku :dizzy_face: jenze z boleni se vyklubalo sakra hnusny boleni...nebudu sprosta...a tak tak

Nakouknu jeste jak dopadla Ali kontrola a UTZ, jinak spis polehavam a cekam na nase prvni pooperacni hovniko, za ktere si budu zadat chvalu!!!!!

Mejte se hezky holky a opatrujte miminka a deticky! :dizzy_face:
16. čer 2009 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ježiš, Seymi, držim pěsti ať jste oba v pořádku a co nejdřív fit... takhle chytil slepák mojí mámu, když byla semnou v pátém měsíci.
16. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
seymi taky držím pěsti :frowning2: ať si brzy fit tohle je mazec :frowning2: hlavně že máš tak super ošetřovatelku :wink:
16. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Seymi, moc moc na tebe a na chlapecka myslim!!!!
16. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky diky, dame se co nejdriv dokupy a hura domu! Jen myslim, ze uz to bude vic odpocinkovej konec tehu a zadny honeni se za mamonem :grinning:
A hlasim, hlasim!!!!! Hovinko je venku a ani to nebolelo, tudiz strivko funguje!!!! Pardon, ale kdyz ja mam takovou radost :sweat_smile:
16. čer 2009 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
seymi, tak fajn, uffff. Tak uz bude dobre :slight_smile:
16. čer 2009 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Gratuluju k hovénku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
georgi, tajsulik v pohode. elíka miluje, jako svý vlastní :grinning: a tatínek s maminkou? :sweat_smile:
já včera chytla housera - poprvý v životě. se poseru, jak je to nepříjemný, zvedá se mi z toho kufr do všech směrů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
... a tyjo, slepák v těhu - co si přát víc... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: tak brzké uzdravení přejem :slight_smile: a koukejte to vydržet do termínu. chlapi narozený v srpnu jsou učiněný bohové :grinning: :wink:

alčátko - potvrzuju, že druhorozenci dubnovek 2007 jsou kluci :wink: jen tebe tipuju na holku :grinning: :grinning: :sunglasses:
a výstup s cajtama - :grinning: :grinning: :grinning: no, comment, máš talent, holka - úplně jsem z toho zapomněla, jak mě bolí ten houser :grinning: :grinning:
16. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo Kyri houser. To je taky paradni bolenicko. No me uz se to ted smeje, fakt citim zlepseni. Navic to hovninko :grinning: a dnes dalsi dilci uspech! Kdyz jsem sla na snidani, dokonce jsem zvladle predejit jednu pani :grinning: sice postarsi, ale i to se pocita. Do ted jsem tu byla za zelvu ja, ale to se jiz meni :grinning: :grinning: :grinning: A pomalu mi prestanou davat leky na tlumeni delohy a nechaji jen magnezko, tak uvidime. Budu vic lezet, at to nehrotim a muzu po nedeli domu. A do srpna si raraska v brisku necham.Ono je na me tak hodny, normalne mi prijde, ze me io kope setrneji :sweat_smile:
tak cusky majte sa! A diky za podporu :wink:
17. čer 2009 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak nakukuju, jestli Alous uz byla na UTZ a tu mrtvo :astonished:
Jinak u nas to vypada slibne. Zitra zacnou vysazovat tlumice delohy a v pondeli snad pujdeme domu! :dizzy_face:
18. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, nestiham, jirin chce jeste jako bolestny:sweat_smile: delat aspon 4x :sweat_smile: po sobe RUTY SUTY:grinning: Tak musim, ale proc bolestny?Kuk do pasu :sweat_smile: I ja, naprosty antichápač obrazcu ultrazvuku jsem proste videla dva piščóry a klitáček:grinning: :dizzy_face:
18. čer 2009 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ali tak supéér gratulace k holčičce :wink: a jiřin to bleskurychle skousne :grinning:
18. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ali, to je supeeeeer. moc a moc gratuluju :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ali tak to je super. Gratulace k holčičce. To budeš mít 2 takový prďolky Neli a tu druhou to bude maso :grinning: :grinning: To pak budou teprve story :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Juuuu, tak gratulujeme! Doufam, ze te Jirin uplne neodrovnal a alespon trochu sis uzila :grinning: myslim jak UTZ, tak postelovou romanci. A jmeno uz nemam strach, ze budete mit stejny :grinning:
Tak zdaaaar :dizzy_face:
19. čer 2009 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky

tak to počasí už mě teda drtí. V sobotu jsme se vypravili do Týna nad Vltavou na pouť, takže mladej řádil na kolotočích a skákacích hradech a bylo teda umění ho z toho dostat :grinning:

Jinak dneska jsme byli na druhé dávce priorix-tetra a to bylo něco. Od včera jsem mu vysvětlovala, že půjdeme k mudře a že udělá jenom pích a bude to. On pořád že ááá ne :grinning: a já na to, že nemusí dělat ááá, že jen mudra píchne a půjdeme. No slibovala jsem hory doly, co vše pak koupíme a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale v okamžiku, když jsme vlezli před dveře k mudře tak to začalo. Nechtěl svlíknout, čepici vůbec nechtěl sundat, takže nakonec jsem si prosadila vestu a svetr a on čepici :grinning: . Mudra ho naočkovala v čepici a bylo. No a když přišlo na to, že už půjdeme tak začal řvát a chtěl něco ze stolu. To už se mudra smála, že je to první dítko, co brečí, že nechce odtamtud :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a on chtěl půjčit razítko, protože je zvyklej, že u D v kanclu si ho taky půjčuje. :grinning: Tak mudra chtěla být za hodnou a půjčila mu papír a malé razítko, co dělá datum, jenže náš mladej chtěl to velký :grinning: :grinning: tak to už jsem ho čapla a šli jsme domů. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Skolo, :grinning: koukam, ze si uzivate pekny veci u Mudrika. Ale mozna, ze si proste ty deticky zacinaji vymyslet obecne. Ja koukam jak Adi zacala takticky. Vi, ze ji cokoladku jen tak nedam ani ja ani babi a ani muz, a tak jde rovnou za dedou. Ale vcera nepochodila ani u neho. Tak t byla urazena. A vecer jsem s ni cvicila aona protestovala, nechtela spolupracovat, porad to nejak sabotovala, tak jsem na ni dost durazne, ze to nejde, ze se cvicit bude, kdyby se na hlavu stavela a ona neco knourala, tak se ji za chvili ptam, co rika a ona, ze vola tatinka...ale vysvetlila jsem, ze ji tatinek nepomuze, ze jsem tu ted ja a pak cvicila paradicka. Zkousi jestli povolime nebo hleda nekoho s volnejsim pristupem k veci.
Jo od vcera jsem konecne doma. Nejak tak se snazim neco delat, ale moje tempo neni nijak valne. A pritom jsem vecer padala do postele uplne grogy. Nakupy, luxovani a vytirani si rovnou vzal na sebe muz, tak ze ja si dojdu tak pro nanuka :sweat_smile: Ale vadi me, ze se v kalhotach, teda oblecena neohnu a neutrhnu si jahodu. Po ctyrech jo, ale to je pak vstavani :grinning: Snad budu brzo fit ted uplne. Jsme byli vcera nakoupit v tescu cestou z nemocnice a ja sla vratit kosik a jak jsem ho zacvakla, vyletela mi petikacka rovnou na zem a ja se pro ni nemohla ohnout, tak jsem jak tydyt volala manzu, at to sebere. Videla nas jedna pani a nechapave kroutila ocima :sweat_smile:
Jo holky prca, ja mam normalni opruzeninu z toho lezeni v nemocnici :grinning: Tak jsem vyhrabala hojivy masti a jednim mazu pupek, dalsi jizvy a dalsi zadek :grinning: Blbi, ze si skoro nikam poradne nevidim, tak jen baj voko :grinning:
23. čer 2009 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Seymi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Sok :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

prave dopisuji bakalarku a uz me to nudi, tak jsem se prisla kouknout, co tu noveho. Vase prihody mne dobre odreagovavaji :grinning: , Seymi, Alci.

Z toho sezeni na tvrde zidli me uz boli zada... Misto toho, abych cvicila tehot. gymnastiku, relaxovala, musim porad zahrivat mozkove zavity a ponocovat....

Vam teda povim, jak jsem pri Sofince pribirala podle Mudry malo, tak ted to jde jako po masle.... Asi proto, ze holt ted uz musim opravdu vyvarovat. Predtim jsme s manzelem zili ze salatu a polivek a chleba. Ted uz to je same maso, maso a omacky, aby Sofince chutnalo...Zelenina ji holt nejede. Tehule, kolik jste zatim pribraly? Ja jsem mela pred tehotenstvim 63kg a ted uz mam 69kg a jsem 25+0tt. To mam z toho vysedavani! Bude ze mne koule!
Jo a hlasim prvni strijku...Uz ted :cry:, muj pupik uz ma takhle jizvu po laparaskopii a ted se mi na nem udelala strije, asi mi praskne brzy pandero...A to mazu ted jak diva, pac ac jsem pri Sofii mazala, masirovala, poslednich 14 dni pred porodem se mi pod pupikem udelalo nekolik strii... A to jsem nemela zas tak velke pandero...

Nakonec jedna dobra zprava! Vcera jsem poprve videla nas novy byt. Dnes tam manzel jel vybilit nektere steny, a v patek budeme stehovat!!!Juchuuuu. Ja se tak tesim az povesime zaclony a pomalu vse zaridime!! Nejkrasnejsi je okoli. Bydlime sice dal od centra, ale skoro u lesa, je tam spoustu krasnych detskych hrist a vsude kolem borovice, stromy, voni to tam lesem. az jsem byla z toho v extazi :grinning:. Z okna loznice a detskeho pokoje je videt les a pod okny je detske hriste. Tesim se jak na Vanoce :wink:.

Tak to je asi vse, co u nas.

alcatku gratulujeme k holcicce, snad je to jiste, pac me kamaradce do 8 mesice tvrdili, ze to bude taky holka a pak prisli na to, ze to bude klucina :grinning:. U nas teda nepochybuji, pac ten pindik byl s kulickama tak jasny, ze to klitorisek opravdu nemohl byt! Ale je to svanda, kdyz si predstavim, jak budu prebalovat toho naseho drobka. Ja se asi uchlamu smichy...a manzel bude zavistive prihlizet, ze jsem z jeho pindika jak ujeta!!! :grinning:

Seymi, doufam, ze uz bude vse v poradku!

Tak zatim cauky
24. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak par novinek od nas.
Nejdriv teda reaguju na Arti. Moc te obdivuju, ze ted dokazes zapinat mozkovy zavity a jeste kvuli tomu ponocovat. Ja uz jsem uplne vymekla. Kde jsou ty casy, kdy jsem si myslela, ze na MD si dodelam Ing. CHACHAAAAA. A novy bydlenicko, to je parada a hlavne, kdyz mas takovej super pocit z toho mista. To je dobry znameni :dizzy_face:
A ja dnes byla u sveho gyn. na kontrole a spadl mi obrovskej sutr! Po tom vsem je cipek beze zmen, coz je dobre, jizva je klidna a miminko v poradku. Vsechno jsem musela podrobne vypovedet, protoze jeste nedostal mou propousteci zpravu. Priste uz jdu na ozvy a budou vysledky vyteru a taky jeste kontrolni UTZ, protoze minule bylo miminko hlavou nahoru, toz doufam, ze se otoci-lo a zustane hlavickou dolu. Jen abych toho nemela malo, tak se me osypali nohy, stehna. Ale uplne brutalne. Svedi to a tak mam dalsi mast. Fakt uz jsem jak magor. Musim zitra zavolat sve homeo doktorce, jesli mi na to neco da, protoze jinak me brzo dojde i indulona. :grinning:
Nuz mejte se hezky a hladte briska! Jo Arti, ja s Adi mazala brisko poctive od druhyho mesice snad a stejne jsem pukla, coz me nastvalo, kdyz jsem investovala tolik penez(myslim elastik Q). A ted mam olej od Hippu a super. Je sice drazsi, ale vydrzi dlouho a pekne mam brisko hladoucky a jemny a zatim nic, zadna puklina, tuky tuk. Navic mazu teprv ctyri mesice a fakt spokojenost :wink:
tak ahoj

PS:dlouho se tu neukazala Handa :confused:
24. čer 2009 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Seymi,
ja mazu ted Mama z DM, pekne promastuje, ale nevim... Elastik Q jsem taky mazala pri Sofince. Holt je to ais geneticke. moje mamka vypada po dvou detech hruza. uvidime. Manzel si z toho nic nedela, ale nemuselo by to byt, ze?
Jinak k tomu studovani...to me to taky uz nebavi kdyz jsem mohla uz minuly rok hotova, ale kvuli te operaci jsem misto pred porotou lezela na sale...se holt neda nic delat.Pak uz snad budu mit nadosmrti pokoj. Blby je, ze delam v zari obhajobu a statnice a rodit mam nekdy na prelomu zari-rijna. Myslim, ze asi spis porodim nez odstatnicuji... :grinning:
24. čer 2009 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj všem!! Nevíte, co je s Hankou? Nebyla tu ai nepamatuju...
25. čer 2009 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky Handa je v poho, co tak vím, jen mají práci na domečku, takže nestíhají. :wink:

Jinak nevím jak je to u vás, ale my máme tak měsíc už období vzdoru. :sweat_smile: No prostě všechno sám, když si něco umane, tak to musí být, hluchej je jak poleno :grinning: no mazec. No a teď začal milovat Shreka :grinning: :grinning: Přijde a povídá: " mami heka" :grinning: :grinning: Tak mu řeknu šššš a on šheka :grinning: Prostě sladký :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Seymi to je super, že je vše ok. Teda užíváš si hezky, ale už to máš taky za pár. :wink:

Jo a dneska se frajírek vztekal, že chce pustit jinou pohádku než si původně vybral a hodil po bráchovi ovladač od dvd :confused: Tak jí hned chytnul přes ruku a musel se omluvit a dát pusinku. Tak koukal, ale udělal to. Prostě vzteklnoun. :pensive:
25. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,

teda tady to taky jede o sto péro :sweat_smile:

Jak jste na tom holčiny? Doufám, že nikoho nepostihly ty hnusný záplavy :pensive:

My se máme fajn, jen to počasí mě teda drtí. To je léto, jaký fakt dlouho nepamatuju a že si teda pamatuju dost i přes mateřskou demenci :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Malej zase začal bojkotovat raní spaní, takže vstáváme v průměru kolem šesté :rolling_eyes: , ale lepší než v pět že? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nějaký pozitiva se musí najít :grinning:

A co těhulky? Jak vám je? Vám asi tohle počasí vyhovuje více než pařáky. To je s bříškem fakt na nic. Jen kdyby aspoň nepršelo.

NO a co dovči? Jedete někam?

Tak zatím páček a písněte ať víme, že jsou všichni v pořádku :wink:
30. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
čauky
konečně u nás svítí sluníčko :dizzy_face: paráda vyrážíme na písek a co u vás děvuchy jak se máte? :slight_smile:
1. črc 2009 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek