• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děťátka narozená v Dubnu 2007 a jejich sourozenci III.

No, zadravime! Tady to nejak moc posledni dobou nezije a u nas se nic extra nedeje, tak jsem ani nemela, cim bych prispela. Ja se ted snazim dotahnout do konce prani vsech mrnavejch vecicek a poskladat to do skrine. Pak taky nejak zhruba pripravit i koupelnu a loznici na prichod noveho clovicka. V koupelne jsem zase zalozila krabicku na miminkovske potreby, ale Adelka pry taky potrebuje, tak jeste budeme spolu vyrabet nejakou krabicku na jeji sampony a kremy. A konecne jsem ji presvedcila a zacala z vany a do vany lezt sama, tak ji nemusim zvedat uz fakt nikde, coz je bomba. Ona to pojala desne zodpovedne a tak se kolikrat stane, za si zajde na velkej zachod udelat hovinko a pak mi uz jen nahlasi, ze jde ven, ze ma hotovo :sweat_smile: Ted tu tancuje a ja musim mit holej pupek, protoze miminko aby slyselo a mohlo tancovat taky. Je fakt, ze mi brisko nadskakuje :grinning: Vcera jsem byla u sve homeopatky a tak mi dala nejaka homeopatika, ktera by mi mela podporit dobrou pripravu k porodu a poradila mi dalsi homeo do domaci lekarny. Tak jsem vybavena a zobu-teda cucam. Jinak teda tohle pocasi je pro me umor. Jak mam nizkej tlak, tak nez zecne bourka, tak mam co delat, abych se udrzela na nohach. Fakt hruza. Jak pak sprchne a uvolni se atmosfera, tak dobry. Stve me, ze je to kazdej den. Pocasi jedno ujety? A jeste ty povodne, Ja u TV porad jen bulim, tak ze uz automaticky odchazim jak vecer zacnou TN.
A taky konecne zaciname stavet! Hura hura! Zatim probiha skryvka, ale co nevidet zacne rust zakladovka a pripojky. Tak mame jeste takove hezke starosti, i kdyz miminkovske jsou hezci, vonavejsi a vubec :dizzy_face:
1. črc 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
A tak pekne prazdniny!
1. črc 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme v pořádku,ale nevíte,co je s Magdou?
Jestli je těhulka nebo už mamina? :confused:
1. črc 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky vsem..
opet po dlouhe dobe..a sprosbou o radu..
Jsme uz delsi dobu bez plín, super, nepocurame se...
ale jednou denne zasadne kadi do kalhot..:( jsem uz z toho nestastna.. prítom hlidam, chodime na zachod, sedi tam i pul hodiny a nic a pak za pet minut je to v kalhotech.. uz jsem to slysela od vice mamin, ze kluci s tim maji problemy, ale nevim,jak ho to odnaucit..kdyz jdeme na zachod delat bobek,tak jeci,ze neeee, jakoby se snad neceho nal.. ale curat bez problemul...
diky za kazdou radu... ja uz mu to i davam cuchat, on rve, ze to smrdi, tak vysvetluju, po dobrem, po zlem..ale porad nic:(

Jinak jsme opet nemocni, ma plnou pusu aft, horecky a hrozne kasle.. uz radsi ani nepocitam, po kolikate ma ATB..asi tak po 7:( byli jsme uz i na imunologii, ale vse ma OK..a Mudr. si taky nevi rady... vzdy mu kasel sedne na prudusky a ma vysoke horecky... snad poprve jsem videla na teplomeru 41,2..:(
1. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anian to je mi hrozně líto. Bobeček malinkej :pensive: Hele a co třeba zkusit změnit vzduch? Třeba hory, nebo moře. Když je to na těch pruduškách. Jinak s bobikama asi nepomůžeme. My jsme taky bez plen, jen na noc, ale když začal chodit na nočník tak si spíš čůrnul, ale kakal do nočníku. :sweat_smile:
1. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
anian, jestli tě to uklidní u nás je to stejné. prokop zásadně kadí do slipů nebo nejlépe, když je nahý, tak to z něho padá jak z pejska :rolling_eyes: ale jeho to vůbec netankuje, dělá jakože nic, slíbí, že příště zavolá, ale den co den je to stejné. jakoukoli radu taktéž uvítám. máme i další problém: vyčůrá se sám, jen když je nahý (sám si zajde na záchod nebo vytáhne si nočník), ale jakmile je oblečený, tak nezavolá a pustí to do kalhot.
je to boj na dlouhou trať, ale školka se blíží ....
1. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vam holky neporadim nic k tem hovinku. U nas prave hovinka byli to prvni, co slo do nocniku. Tak na to snad prdosi prijdou brzo sami a nebudete po nich muset uklizet jako po pejscich. Jeste me napadlo, kdyz mate kluky, ucite je uz curat ve stoje? Nebo je berete klasicky jako holcicku na curani ze vzduchu. Ja o tom ted premyslim, jako o priprave na prdouska a nejak nevim kdy a jak? Kdyz vidim Adi, tak myslim, ze kdyby mela fimfulina, ze ze srandy cura dokolecka :grinning: Ona ted nasla zalibu v curani venku, ale musi prej sama. Coz znamena pocurany neco. Povedlo se mi ji alespon presvedcit, ze ji budu drzet za ruce, aby mohla zadek vystrcit daleko a tak se obces naskytne i uspech v podobe suchyho obleceni. To, ze me obcas pocura nohu uz ani nepocitam :sweat_smile: Ale s tim myslim ma zkusenosti i Alca.
Jinak se posledni dobou sotva valim. Zacali mi uz i otykat kotniky. Asi je to hodne tim blbim pocasim, ale proste uz me to trochu nebavi, coz je mi moc lito, protoze ten prdousek v brisku jeste bejt musi a jsem rada, ze tam je. Holt ten posledni mesic se budu muset zakousnout a zdolat. Alespon, ze vikendovy obedy ma ted varit tchyne, tak ze stani u plotny me na dva dny mine.
Tak se mejte hezky a hezky vikend!
4. črc 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko, mam strach jet s prcekm k mori..Vim,ze lidi normalne jezdi, ale ja si rikam,ze az pristi rok.. ale to urcite pomuze,ja jako mala taky hodne trpela na prudusky,tak jsme zacali jezdit 2x rocne na hory a bylo to..

Klaris-nasemu malemu je to taky uplne jedno.. jeste mi rekne: A zase jsem se pokakal... :angry: taky slibuje hory doly, ja to zkousim po dobrem, po zlem, ale nic nefunguje... curat sice nechodi sam, musim chodit s nim, ale to uz nastesti mame zmaknute.. pocura se tak 1x ta 14 dni.. ale taky by si mohl volat... musim ho ja co chvilku davat vycurat..

Seymi, nas maly cura ve stoje na kluka.. ale mame kamaradku Klarku a kdyz vidi,jak cura ona, zacne hned volat-na Klarku, na Klárku :grinning: abych se nahodou nepocural :grinning: ja ho klidne dam i tak, ale manzel se vzteka,ze je kluk a musi curat ve stoje :sweat_smile:
4. črc 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seymi my teda čurame jak kdy. Někdy v sedě, někdy ve stoje, ale venku vždy ve stoje. No a u nás to byl takovej impuls k tomu, že si začal i sám říkat, když jsme ho dávali čůrat ve stoje, protože se mu to hrozně líbilo. Jinak venku dávám čůrat já a doma jak kdy. Kolikrát mi povídá Kuba sám, sundá kaťata, stoupne si ze široka, pokrčí kolínka a drží si ve stoje nočník a čůra. To je taková prča :grinning: :grinning:
5. črc 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdravím Vás a jdu Vám vyslepičit,že už máme další miminko:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=400519
Včera mi Mirka psala,že se vrátili z porodnice.
Takže ještě jednou s Adámkem gratulujeme a přejeme hódně zdravíčka. :dizzy_face:
7. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratulujeme Miri!!!! At jste moooc zdravi!

A holky diky za upresneni k curani :grinning: Adelka ted zase ma samostatne obdobi. Tak ze ja ani nevim, ze byla curat. Jen kdyz jdu na zachod ja, tak koukam, ze je zase v nocnicku nacurano. A Adelka mi nerekne ani n. Proste se vycura a hraje si dal. Jenom na hovinko me vola, to chce trunit na velkym hajzliku :sweat_smile:
Jinak jsme v pondeli konecne poprve koplido zeme, tak snad to vse pujde hladce a stavba se pekne bude rozrustat.
A asi me navstivili prvni poslici? Ja nevim? Ja s Adi nemela ani jedny, tak ted nevim, jestli to byli tlaky pred velkou nebo toto :grinning: Rodit snad jeste nebudu, mame ted na 14 dni dost plany, tak to snad dame vsechno :wink:
Mejte se!
8. črc 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj berusky, tez se omlouvam, ze sem tak malo lezu, ale asi jsem v obdobi, kdy se mi blizi porod, pac jsem za

a)protivna jak vred na prdeli:sweat_smile:
b)bricho me sere, je velke, neda se lezet, neda se spat, neda se vstavat, tlaci, picha
c)asi mam za sebou tez prvni posly.-N s nelu to neznam, ted jsme vcera mela jako doost silny ms bolesti:sweat_smile:
d)chviju co deset minut a naopak kadit mi nejde:sweat_smile:
e)nelinka je nejaka spatna, jednak je nejaka nemocna, pres den nic, vecer vyblije veceri, ma rymu, kasle a v noci se vzbudi s teplotou..rano je zas okej, tak nevim, zda nejaka letni chripka nebo co??? a jednak je na me uplne desne fixovana, uplne ukrutne, nikdo na ni nesmi ani sahnout, jen ja, vsecko jen mamikaaa, mamikaaa.strasne me to vycerpava..odmita spat ve sve postylce a chce me, musim ji drzet pri uspinani za ruce i za nohy:sweat_smile:..ja nespim...
f)Jirka nam odjel do Alp na tyden a nejak je tu bez neho smutno:frowning2: a mam o nej strach...

jinak vse okej....ctu vas pravidlene, ale musim se dokopat neco taky napsat, ale dneska uz ne, jen ze myslim na vsecky tehulky a deti a brzy se ozvu:slight_smile:
8. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdárek,

předem chci moc pogratulovat k miminku. Miruš je fakt krásný :slight_smile:

Jinak u nás vše při starém. Malej teď začal i lépe vyspávat, dneska teda vstával před půl sedmou, ale tři dny před tím tak po sedmé i v osm. Tak jen aby mu to vydrželo. Jinak malej chodí taky čůrat sám, ale vždycky to přijde nahlásit. Přinese plnej nočník a už z dálky volá "mamí jéééééé" :grinning: :grinning: Teď si ho akorát odvezl děda na hausbot takže tam bude asi do zítra. No ono se mu vždycky moc nechce, ale pak se mu zase nechce domu. No a dneska ho děda nalákal na mytí hajzlíku :sweat_smile: To doma nesmí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Těhulky držte se, už se vám to krátí a za chvíli už bude dobře. Sice přibude noční vstávání, kojení a přebalování, ale odpadnou bolesti zad, blití a další věci. Tak se těšte :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus děvčata
tak jsme se předčasně vrátily z dovolený :frowning2: Helenka chytla infekci do krku a do močový trubice tak nám doporučila doktorka ať se vrátíme domů :frowning2: Ještě do toho měla čtyřicítku horečku tři dny nechtěla jíst ani na nočníček čůrat protože jí to bolelo :frowning2: Dneska antibiotika zabrala a konečně něco snědla a na nočníček už chodí v pohodě :slight_smile: Zdravím všechny dubňátka a ať se vám vydaří dovolená líp než nám :wink:
17. črc 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami, to je mi lito....helence posilame s neli pusinku :pensive: At je ji brzy uplne dobre :dizzy_face:
17. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
aui Kami, si Heli teda vybira nemoc neprijemnou. Ale jak pises, zabiraji ATB a snad uz bude lepe.

Ja na vikend odeslala muze na panskou vodu a doma s moji mamkou oslavila jeji 50iny. Sice prselo, ale byla pohoda, popovidali jsme si, proste klid a zadnej shon a zmatek. A po tehu strance se citim fain. Pokud vynecham hodne neprijemne bolesti kycli a vecne chozeni curat. Uz mi zacina byt lito, ze jsme u konce. Od Mudra moc OK info nemam. Miminko bylo otocene na pric, ale rekla bych, ze se toci vselijak ruzne jeste(coz me dost prekvapuje!), ale uklidnil me, ze ma jeste dost mista a plodove vody, ze to neni definitivni. Pak mi nasel nejakeho zlateho stafylokoka, tak mam nejake ATB cipky. Jinak posun k porodu zatim zadnej. Tak jsem si zacala varit malinik a zobu homeo a pevne verim, ze porodim v terminu, prirozene a zdrave miminko.

Tady je porad nejak pusto, tak az nekdo nakoukne, moc vas zdravime! :dizzy_face:
19. črc 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravim vsechny a dneska jen kratce :sweat_smile:

ja se teda citim uplne na pikacu :grinning: Strasne moc casto chodim curat, fakt uplne brutalne, az se mi to nezda normalni, treba co 30 minut, ve dne v noci :confused: A pak hovno hovno, tri kapky a je po akci :sweat_smile: zato kadit mi ne a ne a nejde :sweat_smile: to vytlacim jednoho malyho tuhyho bobecka po hodine prace jednou za tyden trebas :sweat_smile: :grinning:
Hroozne me stejne jako syemy boli kycle, hlavne v noci, jak se vzbudim, se nemuzu pohnout a mam dojem, ze si tu kycel snad drtim nebo co :sweat_smile: mam nizky tlak, vetsinou namereno tak 90 na 50, motam se mi furt palica a mam od mudry dovolenou kofolu, kavu a taky denne panaka:sweat_smile:
Trapi me krece v lytkach...a hlavvne, co je uplne brutaaalniiii, koupila jsme si letni sukni a se podrzte, velikost 46, to je uplna haluz, protoze to sem uz fakt tlustoch :sweat_smile: Ona je uplne obri, ta sukne, se na ni chodim divat, kdyz visi ve skrini a je obludne velika:sweat_smile: ale jak ji oblecu, tak ji mam upnutou:sweat_smile:To je scifi proste :sweat_smile:
Uz jdu naposledy ke sve mudre a pak tradaaa, porodnice a ko tam, to zas bude lahudka, neobjednava se tam na cas, ale na den a kdo driv prijde, ten sriv vyskoci na kozu :sweat_smile:
Od me mudry mam info take, ze cipek hoodne rychle mekkne, jsem otevrena na prst..akorat nevim, co to znamena, tvarila jsem se hak svetacka, jako druhorodicka, chapejte a nezeptala jsme se na nic:sweat_smile: jen vim, ze pri zacatku porodu s neli jsem byla na nula prstu otevrena:sweat_smile: Jo a mam posly a je to pekne hnusny, s Neli to neznam, zato ted to znam a strasne se lituju a vzdy delam, ze uz rodima chcu, at me Jirin lituje :sweat_smile:
nemam sbalenou tazku do porodnice a jeste pres tyden ji ani mit sbalenou nebudu mit:sweat_smile: pac nelousek jede zitra s nasima na dovcu a ma moji tasku:sweat_smile:A taky nemam jeste spoooustu veci, musim to jeste dokoupit, jako kosmetiku a tak:sweat_smile: jsem strasnej flegmos a asi mam ten pocit, ze mam moc casu, ja se budu divit, az budu poletovat mezi obchodama a rvat si hlavu decka zpatky mezi nohy :grinning:

Syeminko, ty voe, nechci nic rikat, ale ty uz to mas za par :sweat_smile: Furt na tebe myslim a drz se a pis a informuj nas a radeji se ted hlas aspon ob den :sweat_smile: Kdyby jsme se "nevidely", zlom vas, at je to rychle a v pohode a vsecko v cajku :dizzy_face: Jo, jaky homeo papkas a kdes ho vzala?Ja jsme v tomto uplnej laik, ale taky bych si prala porodit rychle, bezbolestene:sweat_smile: a v terminu a zdravy miminko :dizzy_face:

A co ostatni tehulky? Arti, Lucka? A vsechny tajne? :dizzy_face: Mate se dobre?

A maminky, jak to jde? Sourozenecci se srovnali? :dizzy_face: napiste neco pozitivniho, nelusa vypada, ze se tesi a nebude delat problemy, ale ja ji neverim ani nos mezi ocima :sweat_smile:

Holky, jdu, pali me zaha, zaleju se mlikem :grinning:
19. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cus Alus, tvoje radky mi dosti pripominaji me dny, ale myslim, ze tak divoky to nebude. Teda u me. Krom tech kycli, presne jak pises, pocit na urvanou prdel je asi malo :sweat_smile: A doktor mel asi pravdu, ze ma miminko jeste dost mista, protoze se opravdu toci o 106. Nechapu to, ale uplne vidim, jak mi tape pres bricho kolem dokola? Domlouvam mu porad, at uz si ze me nedela srandu a necha hlavu dola, ale on ne a jede druhy kolo :grinning: A posliky jsem mela jen tenkrate jedny. Pak uz nic. Fak jsem pojala podezreni, ze me v te nemocnici nejak moooc utlumili. A s tim mym Stafylousem jsme kamosi. Jsem si to tak rekla. Tak ze on nam nic neudela a bude pohoda. Jen ty cipky musim dobrat,no. A ta homeo mi dala ma homepatka. Jsou ale jako komplexni pro me. Podobne mi skoro pred rokem dala jedny, a ty me srovnali tak uzasne, ze jsem byla v tom a ani nevedela :sweat_smile:
A tvoje velikost sukne, bude myslim moje po porodu jasna :grinning: A dnes jsem byla mrknout na stavbe a jako jsem lezerne flirtovala s delnikama a desne chytre, ze si pomerim zaklady, jenza jak jsem se ohnula, ruply me mezi nohama gate! Jediny dlouhy tehu gate!!! Tak ze dnes vecer budu sesivat a doufam, ze to nebude moc videt.
Jo a jeste me napada, ze kdyz ty jsi na prst otevrena a ja zavrena na tri prsty :grinning: tak fakt snad zase rodime ve stejnej den :grinning:
20. črc 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
tak to už máte za pár těhulky :wink:

Jak řešíte zlobení svých andílků? Dáte pár přes zadek a nebo máte jiné finty jak je usměrnit?Já to řeším jednu přes prdel a vy? Výchova je pěkná dřina dokud jsem dítě neměla tak my to ani nepřišlo :frowning2: Pište jak řešíte krize u vás ať mám nějakou inspiraci že v tom nejsem sama občas bezradná :frowning2:
24. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak my jsme včera vyrazili na koupačku za Kubíkem, ten byl u dědy na hausbotě už od středy, ale nakonec jsme si ho včera odvezli dom... Začal ho bolet ten zkaženej zoubek, takže v noci čoro a rano jsme pádili k mudře. Zoubky vytrhla, takže už má klid a všechny 4, co se mu zkazily jsou už venku. Ale bylo to hrozný. Než mu to opíchala, tak měl plnou pusinku krve, protože jí to nějak nešlo a já si naivně myslela, že už mu to vytrhla. No a pak přišlo na řadu trhání a to už byl fofr. Ale fakt to dneska snášel hůře než v lednu, asi ho to i více bolelo. Odpo už na to zapomněl a večer si dal k večeři řízek :grinning: Před osmou už usnul, tak snad bude spát dobře a nebudou ho trápit noční můry :confounded:

Kamik někdy se to snažím řešit domluvou, někdy vyhrožuju :grinning: , někdy ignoruju a někdy jí chytne. Takže nic zvláštního. Podle toho o co jde. Ale neboj je to prostě obdobím. D četl na netu, že od těcho 2 let nastává období vzdoru a u nás to teda fakt sedí :grinning: . Někdy je to lepší, někdy horší, ale zatím to na provaz není, takže jsem ještě živá :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Seymi a Ali teda holky já už načuhuju jak se vám to krátí a jsem zvedavá na porody a tak. :wink: Každopádně držím palečky, ať je vše ok a probíhá to co nejrychleji. Ale zase ne tak rychle, abyste stačili dojet do porodky. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cusik holky.
Jak teda ja resim vychovu? Adelka je rozumna a hodna-celkem. Nekdy ale samo ma to svy dny, kdy to na me zkousi. Kdyz ji neco povim, ze jdeme delat, tak ona ze ne, ze to delat nebude, ze bude delat tohle a proste chce jit svou cestou a za svou predstavou. Venku ale hezky chodi, neutika a uz si i hlida maminku. Ted mame obdobi zkoumani broucku, pavouku, zab a pod.haveti. Adelka do vseho zkousi stouchat prstem nebo klackem a to je vysvetlovani, ze jim muze ublizit, ale kdyz ono ji to desne zajima a kdyz broucek proste neleze, tak do nej dloube, dloube az ho nekdy rozdloube. Ja uz teda nejsem ve stavu, kdy vydrzim ohnuta k prdi pavoukovi vecnost a tak vetsinou po nekolikerym napomenuti, ze to nemuze razantne zakazu nebo vyhrozuju, coz si myslim neni zrovna OK reseni, ale v tuhle chvili nejste schopna resit jinak, kdyz se necitim uz fit. Ale v celku pochopi a poslechne. Nemuzu si stezovat. I nakupovat se mnou chodi a uz ji nevozim v kosiku, ale nosime jen kosik do ruka a dobry. Nekrade a nevyndava vsechno z regalu, stoji se mnou frontu a z obchodu neutika. To mi dela radost, ze ji nemusim honit a rvat ji z ruky nabrany zbozi.
A k pocasi hlasim, ze sice konecne je tu leto, na par dni obcas, ale ja jsem z toho dost mimo. Jsem natekla a nerada se hybu, funim a tece ze me jen si uprdnu :grinning: Proste bych radeji chladneji, ale zase Adus rada vodu, tak zase pro ni je to teplo bomba!
Vcera jsme meli tajnej vylet. To je u nas jednou za cas. Ted poprve vlastne tajne s Adou. Znamena to, ze Jirka vymysli nejakou akci a vi to jen a jen on. Me jen povi, kdy vyrazime a ja nas napakuju. Vcera jsme vstavali v sest, Adelka natesena a nedockava. Pak jsme byli opravdu nadseny, kdyz nas vylozil na nadrazi a na nas tam cekala parni masinka a odvezla nas po ceskym raji. Bylo to krasny, romanticky a ja navic nemusela nikde moc trajdat. Adelka byla unesena. Tak ze u nas asi tajny vylety ponechame i na dale :dizzy_face:
Ty jo, to je nejak dlouhy! koncim a mizim. Dnes obed grilujeme a vegetime!!!!!
Budte vsichni zdravi a taky uz se tesim az budou nove prirustky!!!!
Jo a ja na posledni KO na spicku prstu :confused:
26. črc 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak my jsme dneska slavili Kubíčka, grilovali jsme masíčko na hausbotě, malej byl nadšenej z dárečků, ale hlavně z toho, že se mohl cákat ve vodě. Počasí nám také vyšlo tak to bylo super. Pusinka ho naštěstí nebolí, tak jsem ráda. Včera ráno vstal a hned mi hlásil, že ho pusinka nebolí. :grinning:

Seymi ty jo, to za chvilku už nebudeš kindervajíčko :grinning:

Jinak broučci to teď u nás taky jede. Ale hlavně u dědy na vodě. Tam do nich taky šťouchá. :grinning:
26. črc 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky

díky za příspěvky :slight_smile: Helí má teď nějaký blbý období začala si všechno strkat do pusy hlavně kamínky :frowning2: a do nosu si je už dala taky :sweat_smile: koukala jsme z vyvalenýma očima když jsem jí dávala smrkat a on vypadl kamínek :sweat_smile: i do ucha si je dává ale to stíhám jí uhlídat.O víkendu nevím co jí to napadlo oloupala kus omítky a strčila jsi jí do pusy všimla jsem si toho a vyndala jsem jí to z pusy ale nevím jestlůi něco nespolkla :frowning2: A takovýhle nápady má v poslední době pořád :frowning2:

sokol chudák kubík a už bude mít klid od těch zubů nebo ještě mu budou něco dělat?
Holky užijte si grilování :slight_smile:
26. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy,
tak se zase po dlouhe dobe hlasime. Jeste porad cekame, az nam zavedou net do naseho noveho bytu...Je to uz dlouhe tri tydny...Predtim jsem mela dost prace s odevzdanim bakalarky a do toho stehovani. Uz bydlime a uz to u nas vypada pomalu normalne. Nadherne okoli a priroda, ale to pocasi? Porad jen leje a leje...Takze sedime doma...Ja si teda nemuzu stezovat na nudu. Od rana do vecera se jen tocim kolem Sofinky, manzela a domacnosti... Uz mi to bricho zacina pekne vadit, kdyz se ohnu.

Co se tyce vychovy, tak Sofinka neni zadne lehke ditko, je pekne palicata, uminena, vzteka se a maminka musi skakat jak chce ona! Ale mame take hranice, a kdyz uz je toho moc, tak dostane ne jednu pres holou...Jinak by to u nas asi neslo. Napriklad ma takove stavy, kdy porad neco ztraci a pak to hleda(hracky) a maminka to musi najit a to hned a nezajima ji, ze ted mi preteka polevka na sporaku, vyndavam pradlo z pracky... A rev je to takovy, jako by snad horelo. Pak je strasne protivna rano, nez se probere...spi sie ve svem pokojicku (to jsem ani neverila, ze tak ochotne a bez vetsich tiratu), ale nekdy se budi i trikrat za noc vola me. Nejhorsi je, kdyz chce v pul treti v noci, abych ji zpivala ukolebavku, nebo vypravela pohadku...To jsem fakt jeta...A nebo si porad narizuje, uz v pet rano, ze chce mlicko. Ja ji ho ohreju, a pak chce ne mlicko, ale kakao...nebo stavu...Proste na zabiti, kdyz vstavame v sest..Pripadam si spis jak otrok nez jako mamina. Ale pak je zase strasne nekdy hodna a mila, krasne si hraje a je samy spas. To bych ji laskou sezrala!!!
Jinak nas Filipek je pekny fotbalista. Nekdy je tedy az moc aktivni a jeho ostre paticky jsou pekne videt na mem brise. mam pocit, ze od 20.tt uz je hlavickou dolu, pac kope vetsinou na pravem boku pod zebry. Bricho mam jak balon a takhle jsem snad vypadala pred porodem se Sofii. Zatim jsem pribrala asi 7,5kg, ale doma nam vaha ukazuje asi vic nez u Dr. Jinak uz se moc tesim na to nase prte. Sofinka si to asi nak uvedomuje, ze budeme mit mimino. Rika, ze v brisku maminky kope miminko, bude bumbat mlicko a koupime mu dudlicek. Ted zacala rikat: tohle prso je Sofinky a tohle Filipka :grinning: . No doufam, ze to pak pochopi ze obe musi dat Filipkovi...Trochu se bojim, ze bude dost zarlit a delat hrozne sceny, kdyz nebudu mit na ni tolik casu...Hlavne asi pri kojeni. No jsem na vas devcata zvedava, s jakou prijdete vy, seymi a Alcatko. Jedina zachrana budou asi nasi muzove. Sofinka tatinka moc miluje a starsne ji bavi si s nim hrat. Nekdy si rikam, ze ja ani tolik fantazie nemam, co on, kdyz si s ni hraje.
26. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem to omylem poslala driv, nez jsem dopsala, co jsem chtela. Dnes jsme byly navstivit mou kamaradku, ktera rodila v patek cisarem. Ma holcicku Karlu. Je tak krasna! Uz se fakt tesim, az budu mit v ruce ten nas uzlicek.

No ted uz jsem zapomnela, co jsem chtela jeste psat...Ale vsem drzim palce, hlavne Seymi a Alcatku, aby dosly do zdarneho konce a narodila se zdrava miminka. Budeme se tesit!!!!!!!!!!!!!! Tak my se snad zase brzy ozveme.

Papa, zdravi sofie a maminka
26. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je holky, jsem to ale trubka! :confused: pisu o svem ditku a uplne zapomenu politovat Kubikovi zazaitky se zoubky. Uplne me to nahani husi kuzi. ja se zubare boji moc a moc a Kubik uz takhle malinkej musi tohle podstupovat. Ale je to hrdina. A jeho oslavicka na vode a vubec leto u vody je super! Vubec si to nedovedu predstavit s takovou zizalou u vody celej den. Mate nejaky site nebo tak neco, aby vam neprepadl? Ja jsem rada, ze Adi jde ven na zahradu, je zavrena branka a ja na ni vidim z okna a muzu delat neco venku a nemusim ji mit primo u zadku. Takhle na vode bych asi strachy z ni okok nespustila. Jste sikulove!!!
Jinak jsme ji ted ve vyprodeji koupili vetsi bazenek. Mela jen prum.1m a to bylo na nasi slecnu malo. Skace do nej s rozbehem a nekdy se ji uz i stalo, ze ho preskocila a pristala na trave :grinning: Navic nohama prorvala spodni kruh, tak ze to uz byl takovej chatrnej stav bazenku. Ted ma prum 2m, ale pres okraj asi skakat nepujde. ma 50cm, i kdyz kdo vi, co si ona vymysli. Hlavne, aby bylo pocasko na koupani.
A ty jo. Adelka zacina mat zvidavou. Tedka nekdy vecer, kdyz jsem ji ukladala, tak se me ptala jestli mam taky prcinu, jako ona a kde. No tak jsem ji to vysvetlila a ona po chvili premysleni mi rika, no kazdej ma prcinu. Tak ji rikam, ze kazdej ne, ze kluci maji pindulina. Tak ona zase premejsli a za chvili vola na tatku: tati pojd sem a ukaz mi pindulina :sweat_smile: Jirka nevedel, co jako :grinning: rekl ji, ze se to jen tak neukazuje, ale ze je to tak, ze kluci prcinu nemaji. No byl z toho vedle, co ji to napada. Uz se me i ptala kde bydli Jezisek :grinning:
Jo a Sofi a Arti, pekne zabydlovani. Pupik uz se taky pekne zvetsuje umerne stadiu tehu,ze. Tak zdar a silu.
Alousi, kde jsi?
27. črc 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdárek,

holky jste hodný, že na nás myslíte. Malej je v klidu, odbyl si to jen v ten pátek, ale už odpo byl v pohodě a všechno papal, jako by se nechumelilo. :grinning: Jinak už teď bude mít snad pokoj. Špatný zoubky už jsou pryč a až půjde do školky, tak mu asi dáme ty protézky. Dávají to u zubajdy přímo dětem na míru a je to právě pro tyhle mrňata od 3 let, aby nebyli bez zoubků než jim narostou druhý. No tak jsem na to zvědavá. Jinak já jsem k zubajdě objednaná na září a máme přijít oba, aby na malýho jenom koukla a on věděl, že mu nebude po každé dělat takovou bolest. :sweat_smile: Už jsem mu to i říkala a on jako přikyvoval a říkal, že ano. Maminka udělá áááá a Kubík ne, jen otevře pusu :grinning: :grinning:

Jo a na hausbotě je to tak, že je lávka na velké molo a u toho je hausbot. Celé molo je omotané takovou zelenou síťkou a ta je přidělaná k molu, aby nepropadl. Jen na jedné straně je kousek nepřidělanej, protože tam parkuje lodička. Já jsem z toho byla taky pořád nervozní, ale malej je už vycvičenej od dědy, takže si sám projde lávku, sleze dolu, jde se cákat na břeh a prostě dává pozor, aby nespadl. Je to šikulka. Ale samozřejmé na něj pořád někdo kouká a hlídá ho. Je ale fakt, že už s ním nemusíme všude chodit, jen se dívat. :wink:

Arti ty jo tak to se krásně zabydlujete, to je paráda.

Seymi tak to máte super, že může být malá na zahradě. My bydlíme v bytě a vlastně akorát kamarádka má barák, kam za ní jezdíme, jinak jsem ráda, že má děda ten hausbot a malej tam může. My tam taky rádi jezdíme, tak je to super, že nemusíme hnít ve městě. :wink:
27. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sok, tak to je Kuba fakt sikula. ze uz vi, co si muze dovolit. To je pak hned lepsi odpocinek pro vas, i kdyz jen na oko. Ale ze ma moznost byt venku to je parada! Ja jsem cely zivot bydlela v panelaku. Nikdy me to nevadilo. mama s nama porad nekde trajdala a tak si ani nepamatuju, ze bychom byli doma a delali blbosti. Ale ted jsem s muzem uz treti rok v domku oi jeho babi, sice mame jen dva pokoje a malinkou zahradecku, ale nemenila bych a zpet do panelaku uz bych nesla. Az ted vidim, jaka je to uleva. Adouch muze poletovat venku a ja pritom nemusim silet a muzu uvarit a v klido jsme spokojeny obe. Obdivuju maminky, co rano vystroji ditka, leti na pisek ci jinam a pak supem domu, varit a odpolko zase.
A jak jsem chvalila Adu, asi to cetla, protoze dnes mi to dava sezrat. Na vsechno knoura a mruci. Nic nechce a zbrble na vsechno. No, tak si to snad vybere dnes a pak bude zase lip :confounded:
27. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seymi to víš, pořád to nemůže být jen andílek, ale ona si to určo dneska vybere a zítra bude líp :wink: . Víš co on si Kubíka vycvičil děda. Jeho prostě poslechne, nedělá s ničím caviky, ale jakmile přijedeme my tak to je něco, i když teď už je to lepší. :grinning:
27. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes Adous OK. Zatim. byla u babi pres noc a ja na KO v nemocnici. Tak dnes nas divoch byl hlavickou dolu. A bricho se mi bouli stejne, tak fakt nevim, jestli jen protahuje koncetiny, nebo si plave tempa :sweat_smile: na porod to zatim nevypada. Tak si v klidku muzu uzit o vikendu divadylko. uz se tesim, asi vic nez Adelka. Jdeme na PALACINKOVOU PEPINU :grinning:
28. črc 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek