Diskuze pro maminky z Ostravy - centra

Tato diskuze je pro všechny maminky v blízkosti centra (a nejen ty samozřejmě 🙂 ) co si chtějí popovídat o všedních radostech i starostech 🙂
svatule
28. bře 2013
@majjka24 ahoj, možná jsme sousedky 😉 bydlíme u Husova sadu 😉
majjka24autor
28. bře 2013
@svatule jeeee, já kousek od Komenského sadu 😃
majjka24autor
28. bře 2013
@svatule A koukám, že máme prcky kousek od sebe 🙂 Chodíš někdy do parku?
svatule
28. bře 2013
@majjka24 chodíme docela pravidelně, jen to počasí se musí umoudřit 😉
majjka24autor
28. bře 2013
@svatule už aby to bylo!!! Chcu teplo a sluníčko ! 🙂 Tak já tam chodím skoro denně, nutí mě i venčící povinnosti 🙂
svatule
28. bře 2013
@majjka24 no to je jasné 😉 my jak kdy, jestli potřebujeme na nákup a podobně 🙂 tak se tam můžeme setkat, možná se míjíme a od vidění se známe 😉
majjka24autor
28. bře 2013
@svatule třeba jo, seš mi totiž nějak povědoma 😃 A bylo by super se někdy sejít 😉
majjka24autor
28. bře 2013
@svatule A koukám, že máme společnou kámošku- nikisska 🙂
majjka24autor
29. bře 2013
Kde je to jaro?
majjka24autor
29. bře 2013
Maminky kde chodíte nakupovat věci pro prdolky? je tu nějaký dobrý bazárek nebo něco takového?
levandule_vanilkova
29. bře 2013
@majjka24 Celkem dobrý bazárek je u radnice http://www.detske-zbozi-leona.cz/cz/63*kontakt
majjka24autor
30. bře 2013
@levandule_vanilkova díky, to vím kde je 😉 |Už jsme tam zavítali 🙂

A ještě někde nějaký? Sháním momentálně jarní fusák do sportáku 🙂 Na bazarcích nikde nic moc, hoodně jsou pro malá miminka, ale pro větší....natož pro kluka.....nadlidský výkon pomalu 😃
martella
23. kvě 2013
Ahoj holky, já bydlím v Bobrovnikách, ale nejblíž je pro mě právě centru Ovy 🙂 Máme doma skoro tříměsíční prďolu a strašně rychle to letí ...
majjka24autor
23. črc 2013
@martella Jeee, bobrovníky znám, trošku, máme tam tetky z nějakého kolena 😃 A já jsem původně z Petřkovic 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli