Dovolená s dítětem na jižní Moravě

perexka
10. čer 2017

Zdravím..vybíráme dovolenou pro mě, přítele a 9měsíčního prcka na jižní moravě - nejlépe v okolí Mikulova, Pálavy, Nových Mlýnů, atd, kde se dá chodit na záživnější místa.. Nicméně hledáme ubytování, které by bylo orientované pro ubytování s dětmi. Vyskytoval by se tam nějaký dětský koutek a další věci určené pro tyto malé prcky( např. postýlka na pokoji) atd a zároveň by tam pro nás dospěláky byl nějaký welness přímo v hotelu, který by se nejlépe dal propojit i s malou - třeba bazén aspoň.. Děkuji za jakékoliv tipy ;)

lucie01
12. čer 2017

My jsme jezdili do vesničky Pasohlávky, ale vždy do soukromí ( je to výborné místo k vyjíždění na výlety, Aqua park, nádrž Nové Mlýny atd....). Jinak jsem byla ještě ve Vinařství u Kapličky ( http://www.vinarstviukaplicky.cz/penzion/fotoga... ), je tam opravdu moc krásně... venku bazén, pro děti houpačky, skluzavky...

perexka
autor
12. čer 2017

@lucie01 divame se na tu kaplicku, vypada to dobre a splnuje to i nase predstavy.. jen jsem tam nevycetla, zda tam maji pro deti postylku, nevite? Jinak dekuji za tip 🙂

lucie01
12. čer 2017

Tak to bohužel netuším, my jsme tam měli firemní akci, ale moc se mi tam líbilo, je tam opravdu nádherně 🙂