• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubňátka 2014

29. srpna 2017 
Ahojky holky pridavejte se :slight_smile:
2. srp 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, přikládám testík. Podle těhotenské kalkulačky termín porodu 17.4.2014. K doktorovi jdu v úterý. Snad bude vše OK
11. srp 2013 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já se taky pomaličku přidávám:slight_smile: Podle MS termín 16.4. 2014...K doktorovi se chystám až na konci srpna, posledního půl roku nás posílal všudemožně, nedařilo se nám:slight_smile:
12. srp 2013 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky ja jsem asi tak 4tyden :slight_smile:dr.nemerila pry je moc brzy
13. srp 2013 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Koníku nevím přesně kde je ten mimís schovaný, tyhle ultrazvuky jsou pro mě jako slepá mapa, každopádně hlavně že tam je: :wink: :grinning: Asi ti i brala krev co? Jinak já se pravidelně chodím ujišťovat fotkou pozitivního testu, protože moje tělo zatím nereaguje a příznaky nikde :unamused: (kromě teda zpožděné MS):slight_smile:
13. srp 2013 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidávám se s termínem 7.4.2014 - Brno, zatím ještě nemám průkazku ale po dnešlní kontrole je velikost fazolky 10,6mm :slight_smile:
20. srp 2013 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam termin 1.4.2013. Mimi ma 15 mm.
20. srp 2013 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monouch jé, našla jsem někoho z Brna, kdo je na tom stejně jako já. Mně vychází termín na 5.4.2014 dle dr. Termín víme celkem jistě, jsem po IVF.
20. srp 2013 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsem na rozpacích :frowning2:
zpoždění mám 10 den a testy pořád negativní, břicho mám trochu nafouklé, trochu cítím prsa (spíše jen v podprsence) k dr. jdu ve čtvrtek a doufám, že tak to třetí mimi najde, jinak nevím co se mnou je :fearful:
20. srp 2013 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,máme diskuzi termín porodu duben 2014,přidejte se k nám :slight_smile:
20. srp 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@honeypet - gratuluju. Nám se to podařilo po deseti měsících přirozeně a musím říct, že když jsem viděla dvě čárky na testu, nemohla jsem uvěřit. Takže jsem si udělala tři testy a pak hned běžela k doktorovi, který mi udělal krásnou fotku fazolky v 5tt. Jak ti je? Já musím furt jest, jinak je mi zle a dokonce mě ten hlad budí i v noci! A jsem taky pořád ospalá. Většinu kalhot už nezapnu, nebo zapnu a strašně tlačí, připadám si hloupě, že to zveličuju, ale když mě vážně vylezlo břicho - špek (ale dřív jsem nic takového neměla)
20. srp 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monouch no my se k tomuto kroku odhodlali po pěti letech snažení. Nějak jsem od začátku věděla, ze to vyjde, ale když jsem uviděla ty dvě čárky, tak jsem tomu nemohla věřit. Úplně jsem uvěřila až když jsem toho mrňavoučkýho červíčka viděla na ultrazvuku. Jinak já nějaké chutě nebo nechutě nemám. Občas je mi sice trochu šoufl, ale vždycky zaberou homeopatika. Prsa už taky tak hrozně nebolí, jediný co mně odrovnává je šílená únava. Ale tím ze mám PN, tak když potřebuju, tak si jdu lehnout. Z které části seš? Já Židenice.
20. srp 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@honeypet - u nás je to složité, prodali jsem byt a hledáme větší. Takže teď Soběšice, ale doufám, že brzy zpět Bohunice. Tam totiž chceme bydlet. Kde jsi byla na tom IVF?
20. srp 2013 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monouch byli jsme v Repromedě, je to kousek, což byla dost výhoda. V Bohunicích jsem žila skoro celý život, až na posledních pět let a rodiče tam bydlí pořád.
20. srp 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@honeypet , taky tam máme rodiče. Hlavně jsme tam bydleli a mě se tam líbí. Já byla v Reprofitu, chtěla jsem darovat vajíčka, ale měla jsem jich málo. Takže jsem teď moc ráda.:slight_smile:
20. srp 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadushe tečka uprostřed je miminko :grinning:
20. srp 2013 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, bylo to nakonec mimoděložní. Včera jsem se vrátila z nemocnice. Přišla jsem o miminko a vejcovod. Tak vám všem držím palečky, ať máte bezproblémové těhotenství a krásné a zdravé miminka. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. srp 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andry74 to je mi moc líto..
21. srp 2013 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, taky ma to caka v dubnu presnejsie piateho, podla ultrazvuku z minuleho tyzdna je male velke uz 20,11 mm :slight_smile: drzim vsetkym palce aby vsetko slo tak ako ma :slight_smile: inak tiez byvam v brne :slight_smile:
4. zář 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky takze mi uz jsme 14tt a cekame na 60%holcicku vsechno je v poradku a uz se tesim na 8.10.na ko :slight_smile:)Sofinka na screeningu podle utz 11+3tt a podle ms 12+1tt no jsme mladsi :slight_smile:
6. říj 2013 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
termín porodu 14.dubna :slight_smile: !
10. říj 2013 ve 22:03  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “propagace vlastního linku, bazar”
12. říj 2013 ve 13:09 • zvaskova
Ahojky holky já mám termín 9.dubna :slight_smile:
24. říj 2013 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,my jdeme v úterý na kontrolu a výsledky tripl testů,doufám,že dopadnou dobře a nebudeme muset na amniocentézu(u prvního dítka jsme musela jít a ty nervy nepřeji nikomu)....A jsem zvědavá copak to bude.První máme holku,takže ted je to už jedno :slight_smile:....A jaká máte vybraná jména pro mimíšky?
27. říj 2013 v 07:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
.. už jste někdo taky na rizikovém? :slight_smile: a co testy na vady a 3D ultrazvuk?
27. říj 2013 ve 20:15  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@zanet93 12.4.:slight_smile:)
1. lis 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@konik91 Hezké datum :slight_smile: to možná budeme na stejno rodit :slight_smile:
1. lis 2013 ve 22:30  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem v PN už od 6tt. měla jsem před rokem zamlklý a taky si píchám každý den fraxiparin na ředění krve. proto mě raději mudr nechala doma :slight_smile: Už některá víte co čekáte? popřípadě chcete to vědět? mě bylo řečeno že jsem jedna z mála která to vědět nechce :slight_smile: hold mám ráda překvapení :wink:
4. lis 2013 v 09:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky těhulky :slight_smile: Přidávám se k Vám, mám termín 16.4. a dle UZ 20.4. Taky jsem už doma na rizikovém. Je to tak lepší, v práci je docela honička. A takhle si to aspoň trochu užiji. Mám docela problémy s vysokým tlakem. U dc. jsem se měřila teprve 2x a vždy to okecám, že teď jsem dorazila z vlaku, že jsem letěla. Ale doma taky měříme a mám ho vyšší pořád. Máte to také někdo?
4. lis 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majaru taky jsem doma kvůli vysokému tlaku a být tebou, tak to neokecávám a nechám si něco předepsat. Riskuješ zdraví jak svoje tak miminka. Vysoký tlak je prvním z činitelů podílejících se na rozvoji preeklampsie. Mně kvůli tomu dělali i speciální vyšetření a to teď s léky mám tlak úplně v pořádku, někdy i lehce nižší.
4. lis 2013 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už víte holky co čekáte?My druhé mimi a bude to kluk jako buk :slight_smile:,první máme holčičku Elišku a na kluka vybrané jméno Lukášek...Triply dopadly dobře a ještě nás čeká test na cukrovku :confounded: .....
Majaru s vysokým tlakem bych si také moc nezahrávala,škodí to jak Vám tak i miminku :wink: a to za to nestojí.
19. pro 2013 ve 20:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek