• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubňátka 2014

29. srpna 2017 
Ahoj všem, jak už sem psala sem tu nová, čekám holčičku na začátek dubna.
Rodit budu kvůli zdravotním problémům plánovaným císařem.
Chtěla bych se Vás zeptat, kdo jste na tom podobně, kolik už jste přibraly a tak všechno kolem.
Já do teď přibrala 8kg. (171cm/73kg), snad je v normě. Doktorka řekla,že mužů přibrat do 16 kg, tak sem zvědavá.
10.1. Jdu na testy cukrovky, prý je to hnusemoticon
Jinak ohledně přípravy na mimčo, možná je to brzy, ale já začala vše chystat po určení pohlaví a teď od nového roku se na to vrhnu úplně....pokoj, vybavení atd. Na malou sem sama, bydlet budu u rodičů, ale otec se zapojuje do financování a přípravy. Sem ráda, že nejsme rozhádaný.
Tak a teď Vy :wink:
6. led 2014 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@s222a Ahoj, ještě je tu diskuze vyloženě s termínem na začátku dubna: http://www.modrykonik.cz/forum/spolecny-termin-misto/termin-porodu-zacatek-dubna-2014-kdo-se-mnou/

Jinak já měla podle menstruace termín 7. 4., ale podle ultrazvuku jsem se přesunula na 28. 3., tak uvidíme :slight_smile:
6. led 2014 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1velrybka
Ahoj děkuji za info.
No já to mám takový všelijaký, mě ty termíny né a né sedět a doktorka každou kontrolu říká něco jiného:( ale jdu na plánovaného císaře, takže doufám že se termín dovím včas, ale klidně by mi nevadilo dřív :slight_smile: těšim se moc, ale nezakřiknout.
6. led 2014 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@s222a Já bych taky měla rodit na císaře. Proč tak budeš rodit?
6. led 2014 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kvůli ledvinám, teda ledvině, mám jí jinde, než by měla být
6. led 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@s222a Aha....
6. led 2014 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
A copak čekáš? První nebo druhé, či třetí a ty císaře proč?
6. led 2014 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj! my máme termín 16.4.2013. bude to holčička :slight_smile:
8. led 2014 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, taky mám termín v dubnu, přesně 10.4. a bude to kluk :slight_smile:
9. led 2014 v 16:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynulinka ahojky, ja mam take termin 10.4. a bude to kluk :slight_smile:
16. led 2014 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem ráda, že jsme na tom úplně stejně :slight_smile: A odkud jsi?
16. led 2014 v 18:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladkavladka Tak to jsem ráda, že jsme na tom úplně stejně :slight_smile: A odkud jsi?
16. led 2014 v 18:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynulinka Teď už z Prahy :slight_smile: Rodit budu v Motole. Nějak se už nemůžu dočkat, až bube mrňous na světě :slight_smile:
17. led 2014 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tady je to nejake zabite :slight_smile:
2. únor 2014 ve 23:40  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. únor 2014 ve 21:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak copak je u vás nového děvčata?nějaké těhu fotečky?
5. únor 2014 ve 21:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mám termín 9.4, ale bude to asi dřív jako první mimčo. Luky je čertík a odpočívat mě fakt nenechá dnes jdu na kontrolu tak uvidíme jsem 31tt. Bříško mám dole a 6kg nahoře. Dost mě bolí stydká kost a v podbřišku. Jo a stále nevíme co čekáme. :fearful:
6. únor 2014 v 08:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1890 teda tak to se miminko pěkně schovává,když nevíte ještě co čekáte :slight_smile: ,my to věděli už od 16 týdne,ale u Elišky až dýl,holky jsou stydlivější :slight_smile: než kluci....
15. únor 2014 ve 20:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sabuleh Tak to snad bude holčička říkal doktor při kontrole. Tak se lukášek bude těšit na sestřičku. čípek zatím dobrý i když ted citím stydkou kost víc a víc tak už možná klesá Lukášek byl dole už od 30TT a bez čípku jsem byla v nem. Zátka odešla 14dní před porodem a porod o 16dní dřív, tak uvidíme , jak se bude Nikolce chtít ven. Já už bych byla ráda za 37tt takže za měsíc. :sunglasses:
16. únor 2014 v 17:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tak to maličko závidím :slight_smile:,že jste měla porod dříve,já přenášela o týden a pak mě museli Elišku vyvolávat,takže nic extra,takže nepočítám,že by se Lukáškovi chtělo dřív ven,i když je fakt,že je to mnohem větší zátěž než u prvního těhotenství-malou neustále zvedám a podobně,tak to třeba maličko pomůže-kéž by :grinning: ....Nikolka moc pěkné jméno :slight_smile:....No letí to,mě přijde,že jsme nedávno viděla dvě čárky na testu a už člověk bude 33 týden :slight_smile:.....
16. únor 2014 v 19:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@konik91 Takovou tečku dnes MUDR našla mi. Jak se vyvíjel pak další váš utz? Kdybylo srdíčko?
29. srp v 16:26  •  čeká miminko, termín má v květnu 2018 (12. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek