• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2013

15. srpna 2013 
@adriene
když mi dělá ten letecký uz v ordinaci tak neplatím nic v CAr jsem platila 1000kč
9. led 2013 ve 21:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maladama
no vidíš tak jsem zase chytřejší, 16.1. jdu na ten uz pak k ní na KO tak to zkusím nějak zaobalit at mě tam předá díky za radu
9. led 2013 ve 21:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ireeeeen Teda to je něco... a co ty velké UZ, co jsou normálně hrazéné pojišťovnou v rámci screeningu? Ten v cca 12tt, 20. a 30.tt ?
9. led 2013 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriene
no za ten jsem platila 1000kč a neco na to pojištovna jen připlácí
9. led 2013 ve 21:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriene
jo a když chceš k tomu video tak další 1000 to jsem oželela :slight_smile:
9. led 2013 ve 21:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ireeeeen ??? no to je síla :unamused:
9. led 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ireeeeen CARy na tom pěkně rejžujou. Mně ho dělali v Motole samozřejmě zadarmo, stejně jako ho dělají zadarmo v každé nemocnici, a jako mi ho dělal zadarmo v prvním těhotenství můj gynekolog.
@ireeeeen Je neskutečné, jak na tom vydělávají!! :angry:
ale teda Motol ofiko vybírá 300 za určení pohlaví, potvory :slight_smile:
9. led 2013 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maladama
no jo ale já jsem ze západních čech a tady to dělá jen CAR
9. led 2013 ve 21:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maladama
to je taky síla
9. led 2013 ve 21:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ireeeeen ten 3D asi dělají jen v CARu, ale to mi neříkej, že u vás nemáte nemocnici s pracovištěm ultrazvukové techniky na diagnostický ultrazvuk.
9. led 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se ptám na pohlaví každý UZ, jestli to stále platí :grinning: a vždy tedy zadarmo... :wink:
Navíc mi dají pokaždé obrázek, což též neúčtují... ty rozdíly ale v poplatcích různě jsou děs :(
9. led 2013 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriene oni by mi to asi taky řekli zadarmo, kdybych se zeptala (minimálně teď jako cenu útěchy za ty komplikace), ale já furt nevím, jestli to chci vědět :slight_smile:
ale na dveřích mají ceník, že 100 za fotku a 300 za určení pohlaví.
9. led 2013 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je pravda, 3D Uz přece nepotřebuješ, stačí normální, ale pořádný :wink:
9. led 2013 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maladama Tak vydělávají, no... škoda že na maminkách :unamused:
9. led 2013 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maladama
nevím,ale ten co má v ordinaci tak mi vždy ukazuje jedno druhý a přepážku a já tam vidím kulový :slight_smile: na pohlaví se ptám také furt :slight_smile: strasně jsem si přála 2 holky. V nemocnici jsem ještě nebyla.Tak nevím,ale nemyslím si že te tu nějaká špičková technika.
9. led 2013 ve 21:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maladama Já jsem původně vědět nechtěla... to v případě, že bych čekala 1 mimčo. Takhle jsem to přehodnotila... přece jen nakupovat pro dva... už jsem to pohlaví chtěla vědět :slight_smile:
9. led 2013 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriene
jakoby jsme ted musely málo investovat že?????
9. led 2013 ve 21:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ireeeeen No paní doktorka v ordinace jistě nebude mít super UZ, ale spíš takový normál pro běžné použití... diagnostická centra ale používají UZ s vyšším rozlišením a nejsou 3D.
9. led 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ireeeeen No právě!!
9. led 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriene
automaticky mě poslala do CAR tak jsem to neřešila a šla tam
9. led 2013 ve 21:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ireeeeen To je jasné... co na to také říct? Kdo ví, jestli z toho ještě nemá provizi... :(
9. led 2013 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriene
Možný je vše :slight_smile: v dnešní době :slight_smile:
9. led 2013 ve 21:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky jdu spát, ráno musím letět s prckem do školky tak at nejsem mrtvola.
Mějte se hezky zas si písneme :slight_smile:
9. led 2013 ve 21:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adriene zas já si říkám, že přímo nemocnici, kde budu rodit, něco klidně přispěju - aspoň to po cestě nerozkrade zdravotní pojišťovna. A v Motole zrovna teď zrekonstruovali porodní sály, tak očividně ty peníze netunelují, ale investují, tak ať si těch pár stovek s mým požehnáním vezmou.

@adriene já u prvního věděla, u druhého jsem si byla jistá, že vědět nechci (přeci jen, nakoupeno už mám a holka v modrý být může), u dvojčat jsem na vážkách... ale manžel to rozhodně vědět nechce (a nechtěl ani u prvního a byl zklamaný, že věděl, ale já ho varovala, že má jít z ordinace pryč a nešel). Teď s tou hrozbou TTTS si říkám, že vědět, jestli jsou to kluci nebo holky, by mi to pomohlo trochu personalizovat, ale definitivně rozhodnutá nejsem. Říkala jsem si, že jestli to na tom velkým ultrazvuku poznám, tak to je osud, ale poznala jsem kulový :slight_smile:
9. led 2013 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ireeeeen Hezky se vyspi a zase někdy :wink:
9. led 2013 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriene jojo, když vidím, co všechno umí ten ultrazvuk v Motole - je tam i doppler, aspoň myslím, protože rovnou měřili průtoky placentou, EKG, a snad i barevně žíly do srdce a tepny ven - aspoň mi to tak přišlo, že to by mělo být ono, jedno modrý a druhý červený.
A samozřejmě termo, ale to má i můj doktor.
9. led 2013 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maladama Ano, je to tak. Taková diagnostická centra už mají ultrazvuky fakt profi... též musí stát nemalé peníze... ale ještě že jsou :wink:
9. led 2013 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, hlasim navrat z dnesniho UZ, kluci jsou pry ukazkova dvojcata, prutoky paradni, mocove mechyre super, normal. plodovka a miry A 1317g a je hlavickou, B ma 1306g a zatim KP :slight_smile:
10. led 2013 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek