• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

autor
Ja mam taky svůj - dnes 19+4 :slight_smile:
25. říj 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek no ukazkovy pupisek,ty budes ten příklad,ze pupik vyskočí z ničeho nic nejaky mesic pred porodem,docela ti zavidim,budes mit zátěž kratkou dobu a pak puujdou ven :grinning: Me tlaci prva spek a pak budou mimina,ale vadi me uz teď,hlavně kdyz si sedam,to citim vsechno možné,navic musim poridit jine kalhoty,moje oblibene rifle me tahnou a pak boli podbřišek
25. říj 2013 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek to není možné..to nemá cenu:slight_smile: já mám fakt už velké..a je to všechno už dost náročné, když to přeženu tak mě tlačí podbříšek a bříško mi pne. V úterý jdu na genetiku a zjistíme co to bude, jsem zvědavá..hlavně at jsou zdravé.
25. říj 2013 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi jéé to jsem ráda, že nejsem sama kdo má už trochu bříško..jsem 16tt a mám ho o trochu větší, už je to nepohodlné že..a bude hůř:slight_smile:
25. říj 2013 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sacvi pockej to mas o tri tydny driv teemin jo,no jestli me poroste jako tobě,coz zatim vypadá,tak to neututlam do konce listopadu :grinning:
25. říj 2013 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek prosim tě jak to je z poštou,když nakupujes pres Ebay?
25. říj 2013 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 bez problému vzdy všechno přišlo ale musis tam mít registraci na nakupování ....
25. říj 2013 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek jéé ty máš pupíček krásnej. Se pomalu stydím-su oproti tobě jak slon :grinning: :sweat_smile:

Holky sme byli dnes na výlovu. Výlet dobrej,ale začal mě tam dost bolet levej podřišek, v mistěch kde by mělo být druhé mimi.. Takový píchání a jak kdyby tam mimi celý tlačilo-nevím jak to líp popsat. Prostě dost nepříjemné tak raději ležím,ale mám teda obavy :frowning2: Když ležím jde to,ale jak chodím bolí mě to v tom místě víc.. :unamused:
26. říj 2013 v 17:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi tohle mě dela často,střídavě na leve nebo prave,ale častěji ta prava,taky vzdycky lehnu nebo se dam do klidu,je možné,ze tě ta prochazka zmohla a nedělá ti to dobře,melo by to prejit jak si oddechnes,hlavně v klidu
26. říj 2013 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 dík za uklidnění. Snad to bude zítra zase ok.
26. říj 2013 v 18:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi tak jak to vypadá,přešlo to?
@pidisek a co prckove,melou sebou nebo máš klid :wink: Teď sem mela dva dny,kdy sem měla pocit ze snad v tom ani nejsem,dneska se me udelalo chvili zle od žaludku,tak me to vratilo do reality :slight_smile:
Holky jak casto si vas zvou do poradny,myslela sem ze s dvojkama to bude častěji nez po měsíci,pokud nepočítám ze začátku,to se cekalo az bude vidět činnost,teď du za tyden a dva dny na to,na screening,us bych chtela at je to za mnou,to čekání je desne,hlavně ksyz nejsou jeste citit pohyby,tak by mě nakopli a věděla bych že sou tam
27. říj 2013 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 jo je to aji dobrý, dík :slight_smile:

Já zatím měla jít po měsíci jen jednou- na začátku těhu,ale to jsem pak špinila a i zakrvácela tak šla stejně dřív. Teď je to pořád nějaké vyšetření tak chodím často.

Jsem byla na gyndě 17.10. a objednal mě na 4.11.,ale hlavně kvůli triplům. 21.10. jsem byla na veveří na tom screeningu kde mě objednal na 18.11. Takže já su pořád někde :grinning:
27. říj 2013 ve 13:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 ja chodím 1x14 dni od zacatku těhu, ale mám soukromou ordinaci tak asi proto :slight_smile:

Jinak prckové uz občas mají v bříšku pěknej mejdan :slight_smile:
27. říj 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek už se na takové mejdany taky těším.. :slight_smile:
27. říj 2013 v 16:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi tak to ja se na mejdan v brisku netesim,dcera radila az by vyskočila,tak snad budou mit rozum a jen zalechtaji
27. říj 2013 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 malá taky řádila řádně, dost mě to i bolelo. Ale prej dvojčátka tak nekopou páč mají na to míň místa :sweat_smile:
27. říj 2013 v 18:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja teda musím zaklepat, prckové jsou úplne super, kdyz potrebuju pracovat, tak jsou v pohode, nebo se jen tak trochu zavrtí, s kdyz mam čas byt "s nima" tak tancujou :slight_smile: :slight_smile: fakt jsou úžasný :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. říj 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
20+0 :slight_smile:
27. říj 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek mě by zajímalo kde je máš? Snad na zádech ne? :slight_smile: To není možné aby si měla tak malinký pupíček,schválně mrknu jak sem na tom byla já ve 20 s malou,já budu za pár týdnů jak stodola :slight_smile:
28. říj 2013 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 no je prtavej :slight_smile: ale jsou tam :slight_smile:
28. říj 2013 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 to budeme stodoly dvě :grinning:

@pidisek fakt pěknej pupíček a zdá se mi,že trochu povyrostl :dizzy_face:
28. říj 2013 ve 20:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sacvi no to bylo včera vecer - a tohle je dnes rano, zmizel....
28. říj 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To sem dávám brisko jenom ja? :slight_smile: :slight_smile:
28. říj 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek to není možný :grinning: Ty vůbec nevypadáš jak těhotná :grinning: Já mám pupek asi i za tebe :grinning:
28. říj 2013 ve 20:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sacvi :slight_smile: :slight_smile: to tak vypadám jenom do oběda :slight_smile: :slight_smile:
28. říj 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek tak to mě pobavilo,to snad neni možné,fakt je nemas nekde na zadech nebo nenosis v kufru,me teda taky splaskne po ranu a po obědě naběhne,ale tohle,ty se vracis na začátek :grinning:
28. říj 2013 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi prosim tě,ty fotky z UT z Prenatalu sis vyptala? Popr kolik za to chtěli,video si necham az ve 20tt,tak aspon fotecku wi musim vzit
28. říj 2013 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 :slight_smile: uz se těším na velký utz, jak jsou velký :slight_smile: ale jsou tam uz mi dávají občas vědet :slight_smile: uz začínám šmejdit po netu a studuju jiny dvojčátkový bříška :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jsou tam i takový jako mam ja...:slight_smile:
28. říj 2013 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek určitě sou i takova bříška,bratrankova manželka mela taky maly,v sedmem měsíci byfh ji netypovala nq dvojčata,prckove se sice narodili o šest tydnu dřív,ale všechno dohnali
28. říj 2013 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vrtulka81 video si taky plánuju nechat udělat příště. Fotky mi normálně vytiskl ani se na nic neptal :wink: Celkově těch 1450. Za fotky jsem nedoplácela nic.

@pidisek ty máš totiž úžasnou postavu..po porodu nikdo nepozná,že jsi po porodu..za to já budu jak.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já takový břicho jak ty neměla ani před tímto těhu :grinning: :sweat_smile:

Schválně teda přidávám svůj ranní pupek v 15tt :grinning: :grinning: Pozor, vážně ranní-večer bývá samo větší :grinning:
29. říj 2013 v 08:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek