• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@nikina88 tak to mame asi stejne,acko hlavou dole,béčko všude.Me ta nejistota taky desi,pokud budou mimcadřív,tak jedu do Brna,pokud po 36 tt,okresni nemocnice a a tam se teprve uvidi.Musime doufat ze dostanou rozum a ototci se.Ale pokud je příčka,mela bys mit cisar.Jinak bych jim na to nepristoupila,navic pokud se rodi přirozeně,de to celkem rychle,takze dle me si nelajznou doufat ze se behem porodu otoci
30. bře 2014 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 no to máme stejně :slight_smile: o áčku téměř nevím, ale béčko se točí jak o život, s těma nemocnicema to mám taky stejně, do 36. týdne Most, po 36. týdnu Kadaň. Strašně záleží na doktorovi pro co se rozhodne a myslím že jako rodička mu do toho moc kecat nemůžu, s bolestma budu těžko přejíždět z nemocnice do nemocnice :frowning2: momentálně je ta poloha pouze hodně orientační, protože co vím, mimčo(a) se můžou otočit těsně před porodem, takže do poslední chvíle nebude jasno, každopádně by bylo fajn, kdyby to bylo už za náma, ne že by mi to těhotenství už nějak hodně vadilo, ale vadí mi ta nejistota co a jak bude...
30. bře 2014 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikina88 me to tehotenstvi zacina vadit,k vuli te nejistote,porad sem jak struna,pripocitavam kazdy den a hlavne jak se hnou,tak sleduju polohy.Magorim,nejhorsi jsou večery,to uz me vsechno boli,mravenci nohy,ruky,cekam kdy zacnu natekat.Dnes sem pracne ztrhavala prstynek z prstu,uz vubec nesel dolu.Navic kdyz vidim ten nehorazny bordel a ze se musi posadit zahrada.......... :-#
30. bře 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 jasný, už je to dost nepohodlný, ale tak nějak se to dá vydržet, já si teď odškrtávám každý den v kalendáři, jeden den je pondělí a zase hned neděle, docela mi to utíká. Teď mám druhý den oteklé kotníky, ale to je prý v normě. O bordelu bych mohla vyprávět, máme velký barák se zahradou, zvířata a většina stojí, ale nevím jestli to doženu až budou mimča na světě, to už sice budu schopná, ale zase nebude čas, přesný opak současného stavu :slight_smile:
30. bře 2014 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikina88 kolik si přesně,me to treba tady píše 34 tt ale dnes koncim 33t.Jo nase chudata zvirata,psi pohubli,fene lezu aj zebra,musim je rychle zase vykrmit,nez dojedu z porodky,tak by snad chcipli.My mame barak maly,ale bordel je tu jak v ciganske izbe.
30. bře 2014 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 dnes jsem přesně 34+2, ukazuje mi to 35. týden, takže to ukazuje správně :slight_smile:
30. bře 2014 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám děti zatím taky podobně, první hlavičkou dolů, ale druhé zatím příčně a ještě se může otočit. Jsem zvědavá, ale nestresuju se tím, nechávám to na nich. Jak se nastaví, tak půjdou ven. Doktorka říkala, že pokud by to zůstalo, je to na císaře. Věřím, že na obilňáku to zvládnou, v menší nemocnici bych se bála víc... Čas mi ubíhá rychle, těším se i bojím, hlavně aby nic nepřišlo moc náhle. Mravenčí mi a trochu otíkají prsty na rukách, večer tvrdne častěji břicho, a nejhorší jsou noci, přetáčení, vstávání a ráno bolavé a přeleželé celé tělo. Přes den je to celkem dobré. A celý byt nám ve čtvrtek uklidila firma - nádherný pocit... :slight_smile:
30. bře 2014 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margaritavnk ty jo ja bych tu firmu musela volat ob den :grinning: Ty decka sou šílené,vsude hracky,abych mohlq trochu odpocivat,tak si mala prestehovala co mohla do obýváku.Obleceni pokud neuklodim,neoperu,nevyzehlim,tak by ho navesali i na lustry.Ted lezim na houpacce a strasne me to nebavi,chtela bych neco delat,uklidit nebo se hrabat v zahrádce.Manzel me hned zahani :grinning:
Jo noční obraceni miluju,rano nez se rozejdu,si pripadam jako důchodce.Teoreticky bysme se mohli setkat v porodnici,kdyz se mimca vyderou do 36tt,pak jedu jen tady do okresky.Kolik si presne ty tt?
30. bře 2014 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já se většinu dne válím úplně dobrovolně - háčkuju (ale kvůli prstům už méně) a čtu si. Říkám si, že takhle už se nikdy mít nebudu... :-P Donedávna jsem ještě celkem dobře chodila, ale teď už plánuju vytáhnout chodící hole a nevydržím ani dlouho sedět. Takže něco málo každý den udělám, ale opravdu jen po troškách - vaření nebo prádlo... Pokud se nepletu, jsem 32+4. Proti setkání v porodnici bych nic neměla, ale stejně bude lepší, pokud vydržíme přes těch 36 týdnů... :slight_smile:
30. bře 2014 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margaritavnk me nebolet ty debilni plotynky a nohy,tak bych mohla celkem dobre fungovat.Nejradsi bych brala invalidni vozík.
Tak to sem cca tri dny pred tebou,tak si musime vymyslet nejaky dobry termin a datum kdy rodit.Me by se libil vikend,bude i jednodušší na zapijeni pro ostatni :grinning:
30. bře 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Máš to krásně vymyšlený :slight_smile: :slight_smile:
Taky jsem si už plánovala, kdy by se mohly děti narodit :sunglasses: . By se mi líbil třeba Den matek, to už budu skoro v 38. týdnu. Nebo babičce k 85. narozeninám.... nebo na výročí zasnoubení s manželem :grinning: atd.
31. bře 2014 v 09:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak to máte s cestováním? Řídíte? Já jo, ale všichni mě od toho odrazují.... Mám pás pod pupkem a nad pupkem, sedačku víc položenou a docela to jde. Jen vylézt z auta je docela prča. Dnes musím pro ortopedické vložky do bot (+ 15kg mi rozpláclo klenby na chodidlech) a někam po úřadech... Vlastně skoro denně někam cestuji - ale ne daleko.
31. bře 2014 v 09:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick jezdím autem často(bydlím na vesnici bez obchodu, bez všeho), řídím, taky spíš kratší vzdálenosti, všude tahám dcerku, takže to nastupování, vystupování, neustálý připoutávání je něco, řízení je v pohodě, ale to vystupování je nepříjemný, podařilo se mi někam zašantročit velkej TP od auta s musím na technickou, takže mě dnes taky čekal úřad a jiné lítání.
31. bře 2014 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikina88 Tak to jsi mě trochu uklidnila... já už to musím před rodičema a manželem pomalu tajit, že někam pojedu.
31. bře 2014 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick řídila jsem do porodu i v prvním těhu, nevidím na tom nic extra :slight_smile:
31. bře 2014 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick no a ještě taková jedna perlička, až na mě přijdou porodní bolesti, tak se budu muset s nějvětší pravděpodobností odvést do porodky a opět sebou tahat dceru, chlap mi jezdí domu jen na víkendy a někdy jen na neděli :wink: bydlíme v malý odříznutý vesnici, takže ještě mám variantu záchranky, ale tak nějak počítám s tím, že to zvládnu sama :grinning:
31. bře 2014 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikina88 šmrja neblbni :slight_smile: zavolej si záchranku, od čeho snad platíme zdravotní pojištění? A kluci záchranářský bejvaj navíc pěkný :grinning:
Znám ale jednu holku, co dojela do porodnice rodit na kole. Z jednoho konce Čáslavi na druhej :slight_smile:
31. bře 2014 ve 12:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick Řidím, mám to jak nikina88 vesnice beze všeho. Do pátku jsem ještě dojížděla do práce 70 km denně. Mám ten těhu pás do auta, problém je trošku u sukně, ale jinak je to dobrá věc. Mám sedačku hodně vzadu, skoro nedosáhnu na pedály, ale aspoň se nemačkám pod volantem, Dneska jedeme pro větší auto, abychom tam nacpali příšlušenství k vendelínům, tak mám i vyšší sedačku, tak doufám, že to nastupovaní/vystupování bude lepšejší :slight_smile:)

Holky, měříte si některá tlak doma??
Naposledy jsem mi změřila vcelku vysokej, tak jsem si objednala tlakoměr a mě to ukazuje hodnoty daleko lepší. Ráno úplná pohoda jak za mlada a odpoledne mírně zvednuto a u mudry děs běs.
31. bře 2014 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick když to půjde odvezu se, ale jinak to jistí ta záchranka :slight_smile: nepředpokládám že to bude tak rychlý abych porodila po cestě v autě :grinning:
31. bře 2014 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zunem směrodatný je tlak naměřený doma, tlak u doktorů, při ležení v nemocnici vůbec neřeš :wink:
31. bře 2014 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikina88 Neřešila bych ho, ale aby si mě tam nechtěli nechat :D
31. bře 2014 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zunem zapisuj si jednu hodnotu denně, nejlépe ve stejnou hodinu, měj to v těhu průkazce a vše bud ok, já to tak mám a díky tomu jsem se nemocnici hodněkrát vyhla :wink:
31. bře 2014 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikina88
@zunem
@blanick taky ridim,akorát mame velke auto a naedani a vylezani je suprove,popravde z malejho auta bych asi nevylezla.Malou taham taky všude,ale sedacky sou vysoko,tak se vubec nemusim zohybat.Nejlepsi ie,kdyz me zacne pri jizde tvrdnout bricho,fakt nářez,hlavně kdyz je to i ze ztahem.Ja si docela dokazu predstavit se odvezt do porodky,pripadne pribrzdim kdyz prijde kontrakce,ale nevim co s dcerou,na baby box je us velka :grinning:
31. bře 2014 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vrtulka81 já mám krátkou fábii, takže vylejzání je na prd a hlavně bude sranda, jak se tam vejdu se třema dětma a kočárem, dozadu tři ausedačky nedám, takže rodinný výlet i s naším taťkou je nereálný :frowning2: s dvojčaty jsme holt nepočítali a na jiné auto chybí prostředky
31. bře 2014 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nechcete některá kocar k babičce,na dvorek....kamqradkq prodava po dvojcatech,je z Brna,ja sem ho chtela ale nedostanu se tam.Dejte vědět,je vyprany,cena 200,-
1. dub 2014 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vidím, že tady řešíte řízení. No já mám přísný zákaz...vzali mi klíče a dělej si co chceš :grinning: Ještě, že mám porodnici deset minut z baráku a dívám se na ní z okna. Přidávám něco k pobavení. Takhle se rozhodl můj manžel, že budeme jezdit. :grinning:
1. dub 2014 v 09:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nikina88 No to je naprd, měla jsem fábii půjčenou a myslela, jsem v ní zůstanu navždy :slight_smile:)) protože jsem se málem nevyhrabala jak byla nízká. Neviděla bych to tak černě ty výlety. Manžel to furt taky řeší jestli máme velkej kufr. Ale velkej kufr si myslím, že jde tak toho prvního půl roku než mimina vyrostou z korbiček a pak už vozíš jen sporťák, který je skladnější a do kufru se snad vleze.. nebo aspoň mě to tak příjde :slight_smile:
1. dub 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ciao holky, tak jak se máte? Co nového? Doufám že jste všechny, co ještě máte být, komplet 3v1 a že vás nikoho nic závažného netrápí.
Koukám že řešíte řízení auta, já také stále řídím, za volant se ještě vejdu, takže cajk :grinning:.
Chci se vás zeptat, která z vás jste tak pilná a máte už zabaleno do porodnice? A kolik budete brát cca plenek do porodnice? Já stále zabaleno nemám, bojím se že když si zabalím, bude to pro mé podvědomí impuls, že už klidně můžu rodit...a to teda ještě nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
@blanick je možné, že jsem tě dneska viděla v televizi, v Sama doma? Sice tě neznám, ale psala si tu někde, že jsi nutriční terapeutka, Blanka také jsi a dvě holčičky také čekáš :grinning:, podlé té profilové fotky bych řekla, že jsi to byla ty. Tak jsem zvědavá, zda mi to potvrdíš nebo ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2014 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zunem já tak ani neřeším velikost kufru jako to, že tři autosedačky dozadu nedám, jednu budu muset vozit u spolujezdce, takže kromě mě a dětí se mi do auta už nikdo nevleze, takže mi třeba nikdo nepomůže k doktorce, žádný výlet v 5 atd.
1. dub 2014 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, to jsem nepochopila. A fabia není 5ti místná? Nebo to musí být takový ty dělený sedačky?
1. dub 2014 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek