• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@dobrmania Ahoj, jojo, byla jsem to já. Teď se tam asi dlouho neukážu a pak prý až s holkama :slight_smile:. Akorát se teď bojim pustit si ten záznam z webu ČT, nejsem si jistá, jestli mám dost širokou obrazovku.

Jinak my máme roomstera, což je tak akorát, že do kufru vleze kočár a nic jiného, dozadu dvě autosedačky a pes a když bychom chtěli jet kamkoliv se zavazadly, smůla. Asi budeme pořizovat takovou tu truhlu na střechu. Ale 3 děti jako má @nikina88 by se tam fakt nevešly... nezávidím.
1. dub 2014 v 16:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zunem fábii je jakoby pětimístná, ale vzadu by musely sedět tři hubený děti, pro tři dospělý to neni, stejně tak jako to neni pro tři autosedačky, uprostřed není plnohodnotný tříbodový pás a co vím, tak se na takovém místě ani nesmí vozit autosedačka byť by se tam vešla, takže to mám vymyšlené tak, že u spolujezdce nechám odpojit airbag a budu tam vozit dceru a dvojčata budu vozit vzadu, je to na prd no :frowning2:
1. dub 2014 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick no roomster taky není moc prostorný auto, myslím že uvnitř je to to samé co fábka jen to má větší kufr, ale dokud budete mít jen dvojčata, tak to bude v pohodě :slight_smile:
1. dub 2014 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick jéé no tak to jsem ale Scherlock :grinning: :grinning:. A ty jsi teda celebrity a holčičky jakbysmet, ještě se ani nevylíhly a už jsou v televizi a dokonce v přímém přenosu :wink:. No moc ti to slušelo a bříško super, tak akorát. i když se řiká že televize prý rozšiřuje. Jsem si řikala, taková sympatická maminka :wink:.

S těma autama je to naprd. Když chce jet rodina třeba jen s dvojčatama na dovču (s kuframa a třeba ještě se psem) to aby si snad pořídila přívěs. Natož se třema dětma...to opravdu jeden člen rodiny nikam nejede. Pak jedině pořídit sedmimístné auto, jenže kde na to vzít, že?!
1. dub 2014 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dobrmania Jo celebrita - tak na mrtvici, když jsem se viděla.... strašný, strašný, strašný. Huba oteklá....no, celá jsem oteklá.... Budu to svádět na ty příčné pruhy :slight_smile:. Uf. Už mám o 15 kg víc, doma se úspěšně vyhýbám zrcadlu, takže jsem se fakt lekla. No snad to půjde kojením rychle dolů. Kdyžtak si někde nechám poradit, jak to shodit :grinning: :sunglasses: .
Kolik jste už holky přibraly? Potěšte mě někdo, plís :slight_smile:
1. dub 2014 v 19:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick taky sem se jukla na záznam, jsi moc sebekritická, slušelo ti to :slight_smile: já mám nahoře 16kg, ale teď se to přibírání docela zvyšuje takže jsem zvědavá na konečný číslo
1. dub 2014 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick ále..ty jsi moc sebekritická :wink:. Slušelo ti to! Prej si nechám poradit, jak to shodit :grinning: :grinning:.
Já už mám hore 17kg a myslim že mi roste i druhá brada :grinning: :grinning:. Nevím, kdo to za mě bude shazovat :wink:... Myslim, že až nebudu kojit, využiju tvých nutričních služeb :wink:
1. dub 2014 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky my mame 7 mistne,bude nas sest,ale taky resim jak je tam dam,jedno mimino bude muset hyt na miste spolujezdce,kdyz bude v "kufru",tak se me tam bude blbe davat a nedostanu se k nemu po ceste kdyz bude rvat.Prostredni misto taky nema plnohodnotny pas.Takze manzel bude ridit,ja sedet v prostredu mezi deckama,jedno mimco vedle řidiče a mlady sedet v kufru.Sedme misto zabere kočár a na dovcu se bude kupovat truhla na strechu a prives od kamionu :grinning:

Akorat sem se chtela zeptat kdy se budete balit do porodky,ja si dnes vyhodila kabelu,v kuchyni byl tyden sprchac a houba,ve skrini kabela s vlozkama,tak sem to mrskla do kabele,ale komplet nejsem.Navic porad nemam plenky a premyslimv cem povezu miminka domu,nejak tapu.
1. dub 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Já to balení pořád odkládám :slight_smile: zatím jsem zvládla vyprat si župan a připravit oblečky pro mimča na cestu dom :slight_smile:
1. dub 2014 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikina88 tz oblečky právě nevím,co jim bereš? Já se nějak nemůžu rozhodnout co vzít,jestli teplejší,nebo ne,jaké bude počasí,aby jim nebylo zima nebo horko....obě děcka sem měla v červenci a dom sme jeli s prvním v peřině,bylo hnusně a ještě nebyly vajíčka a s malou ani nevím.Vím že budu brát bodyčka,čepičky,asi dvoje,jedny kdyby byo chladno,druhé na teplo,nevím co na nožičky,jestli dupajdy,ale tam malinké nemám,je tam dost polodupajd,furt to řešíma zbytečně :slight_smile: Asi že to bude naposled a ve dvojím provedení :slight_smile:

HOlky ještě sems e chtěla zeptat,co vám dělají ruce,já z tho šílím,teď se to celkem dá a můžu i psát na noťase,ale pořád mě bolí prsty,ráno to bylo šílené,nic sem nevzala do ruk,uplně mě brněly prsty a boleli,trochu mě natekly,ale nic hrozného,hlavně se děsím,jak to začnoou dělat nohy,to budu v prdeli :frowning2:
1. dub 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 To natýkání rukou si hlídej, to není dobrý, mně teda už x dní natýkaj kotníky, výš to nejde a tlak mám pořád ok.
Do porodky beru bodýčka s krátkým rukávem, sametový set dupaček s kabátkem s dlouhym rukávem, ponožky, slabounký rukavičky a čepičky a navrch mám overalky na jaro/podzim, kdyby bylo hodně teplo, tak jim to třeba rozepnu, Pro představu přikládám fotky, reálu odpovídaj jen ty overaly, ty setíky úmyslně nezvěřejňuju :slight_smile:
2. dub 2014 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blanick ahoj, tak mi to včera nedalo a taky jsem se podívala na záznam..taky jsem si říkala, jak to té mamince sluší...jinak děkujeme za recept na humus..dneska se bude vyrábět. :wink: Manža to má hrozně rád.
@vrtulka81 s těmi rukami to mám stejné...trochu nateklé a bolí když je sevřu a v noci brní. Jak kdyby jsem pořád něco míchala a měla svalovici. Ale né na celých rukách, jenom prsty .

Co se balení týče...mám všechno vyprané, vyžehlené, ale taky to pořád odkládám. Tím, že si musím vzít na miminka všechno..tak tím duplem nevím, zda toho mám dost, jestli to bude stačit a tak. Hrůza. Dneska chci vytáhnout kufr a vyčistit ho, ať to mám kam dát.

Jinak jsem si doposud říkala, že ten poslední trimestr nebude až tak hrozný, ale...to noční čůrání je hrůza, co půl hodiny a začíná to vždy v jedenáct a končí v šest ráno. Taky mi pořádně natékají kotníky a to nosím punčochy, klenby na nohách bolí, jak kdyby jsem šlapala maraton. A to tvrdnutí břicha se stupňuje a stupňuje. Ach jo...tak jsem si postěžovala. A co vy holky?
2. dub 2014 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana Recept na hummus je od kamaráda Libanonce, fakt je moc dobrej.

A všem díky za uklidnění, že nevypadám jak velryba, stejně si ale myslím své :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Břicho mi taky hrozně tvrdne. Nevím už ani, jestli to mám nebo nemám počítat, třeba dneska se mi zdá, že mi od rána ztvrdlo snad už 20x. Někdy trochu víc, někdy míň.... jsem z toho trochu nervózní. Podpůrný pás už mám radši i doma u počítače. Jenže jsem pitomá a nevydržím doma v klidu. Odpoledne jsem domluvená se známou, že se jdeme podívat do nějakýho super sekáče, zítra přijdede kamarád nafotit pupík a chce fotit u rybníka... do toho vaření, venčení psa, nákup....
2. dub 2014 v 10:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick a to je to..všichni říkají, vždyť jsi doma..tak si dej nohy na horu a odpočívej, nic nedělej. Jenomže pak se člověk cítí úplně neschopný a nemocný. A těhu přeci nemoc není.. :sunglasses:
S tím focením tě obdivuji..my jsme se s manželem dohodli, že budeme dělat fotky až s prckami. Bříško jsem si natočila na video, aby pak viděli co za akrobatické kousky prováděli u mámy v bříšku.

Tak ať to focení dělá zábavu a fotečky se povedou. Když tak, pak nějakou přihoď, ať se nabažíme :slight_smile:
2. dub 2014 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
S rukama to mám taky stejné. Brní prsty hlavně na té pravé, asi hlavně kvůli háčkování. Oteklé jsou mírně a prsty se hůř ohýbají, ale háčkování nejsem zatím ochotná se vzdát... Ale na kontrole bylo jinak všechno ok, tak to snad nevadí a nebude se zhoršovat. Nohy jsou ok, asi proto, že nemám problém vydržet doma v klidu. Tašku pomalu balím, o víkendu to chci dokončit. O teplých oblečkách na děti jsem ani neuvažovala. Je pravda, že zkušenosti nemám, ale říkala jsem si, že když nebude pěkně, zabalím je do peřinek... :slight_smile: A co se týká auta, tak my s manželem nemáme ani řidičáky, tak asi moc cestovat nebudeme. Snad časem... :-P
2. dub 2014 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jako máte nebo budete pořizovat hrací deku pro dvojčátka, aby se tam vlezly? Myslíte, že stačí rozměr 80x80 cm? To mají tak do 3/4 roku než začnou lozit, ne? Díky za rady
2. dub 2014 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja uz včera ten odpocinek zabalila,chvilkama si teda sednu,nebo kdyz delam neco u ceho se sedet datak lapim na říti,uz to nejde jinak.Vcera necekane ppřišla kamaradka a fakt bych se v prdeli videla jaky tu byl bordel,takze sem se nasrala a funguju zase jako pred tim,teda omezeně,ale funguju.V nedeli bylo nadherne a decko zadne doma,chtela sem si zasadit neco v zahrádce,ale k vuli manželovi sem to nedělala,zase by me nadaval ze mam ležet.Takze v pondeli sem si zahradku posadila,nejsou lidi.V noci zase stavam i k malé,prelezat chrapaciho manzela me uz taky nasralo.
Akorat ty prsty a kyčle stoji za hovno,kdyby ty nebolely,je me fajn.Jak to mate s miminama,sleduju ze druhy den jejich mrskaci aktivita klesla,delaji voloviny hlavne na vecer a v noci.Pres den vic chrni,asi nabiraji sily na cestu ven,nejdriv jim to dovolim za 14 dni :grinning:
2. dub 2014 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ewulka88 ahoj, já osobně ji kupovat nebudu. Radši jsem pořídila dvě houpací lehátka s hrazdičkou. Když budou větší tak stejně pod tou hrazdičkou nevydrží. Švagrová má půl ročního syna a ten tu hrací deku nesnáší..furt se snaží dostat pryč a hlavně mu to brání v otáčení. Ale to je zase na Tobě. Některé děti si vyhrají.
Ta 80 x 80 se mi zdá pro dvě malá. Radši si dej velkou peřinu, nebo deku na zem a kup jenom hrazdičky a tam můžeš pověsit co budeš chtít.
2. dub 2014 v 15:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,ráda bych se k vám přidala. Jsem 25tt a čekáme dvě holčičky. Byl to teda silenej šok. Dvojčata jsem nikdy nechtěla, ale teď už se samozřejmě tesim a doufám ze budou obě zdravé. Koukala jsem že jste taky řešily auto.My jsme si kvůli nim koupili velké sedmimistne aby jsme se tam vešli. Máme ještě velkého psa co jezdí v kleci tak to zabere hrozně místa.
2. dub 2014 v 15:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ebro ahoj a vitej :slight_smile:Jo sok to byl téměř pro vsechny z nas,hlavne co uz mame vic děti,ale taky se těším.
No nam se do auta uz psi nevlezou,i kdyz sou zapareni,cele zaberou decka.

Holky ted sem myslela ze se fakt poseru,chviku sem se vyvalila na gauci a kunda ja sem malem nestala,tak me ty kycle boli,hezky sem si zarvala bolesti,neco zakurvovala a ted chodim o čaganu.Jestli mate nektera invalidni vozik tak ho beru.chtela bych se doplazit posbirat pradlo,nebo zajit na zachod,ale ta prdel se neni schopna odlepit.Hotovy nacvik na duchod :@
2. dub 2014 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. dub 2014 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já už pro jistotu žádný další děti naplánuju.Ještě by mě to potkalo znovu a to už by mě fakt hrablo.Koukám že ty už to máš za pár. To je fajn.Mě furt děsí že se vlastně můžou narodit už teď. Jenže já nemám téměř nic připravené. Naopak ještě rychle rekonstruujem byt-bouraly jsme starý umakart,tak máme doma silenej binec.
2. dub 2014 v 18:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
vítej ebro a zdravím ostatní holky s double štěstím :slight_smile: já jsem 20.týden a čekám na první kopance, navíc vás asi potěším, ale už takhle "brzo" hlásím téměř 7kg nahoře, nevím co budu dělat za deset týdnů a dál.... :slight_smile: Za normálního stavu mám 49kg/160cm. Je tu někdo podobný?
2. dub 2014 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,já jsem je začala cítit až tak 22tt malicko a až od24tt bezpečně po znám že kopou.Zatím je to fajn.Já mám zatím o dvě kg míň než před těhotenstvím, ale to proto že mi 4mesice bylo zle že jsem nemohla moc jíst a zhubla jsem 6kg a teď jsem teda pomalu 4nabrala zpátky. Akorát mi tenhle týden našli cukrovku takže mám přísnou dietu tak myslím že snad ani pořádně nic nenaberu.
2. dub 2014 ve 20:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. dub 2014 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adina007 no tak to se tes po 30 tt,bud budes mit fakt drobecky a obstojne břicho,nebo poradne ndero,ja mam bachor jako kravaja. mam teda 165cm a zacala sem na 55 kg,za to ted mam 71 a nohy to nedávají.Je to fakt zátěž.Ted nevim jestli sem se ptala jestli sou to prvni deti,u nich a ta deloha tak rychle jeroztahuje a bricho taky tolik nenaroste.
@ebro strasit můžou,chce to klid a hlqvne mate fakt dost casu,byli by hrozne malinký a sanci na zdrave deti v tomto týdnu....... Pekne drz a klidek :grinning: Taky bych vic deti neplanovala,max tri jak sme chteli,ale kdyz se to zvrhne,neda se nic dělat.Kopancu si taky jeste uzijete :grinning:
2. dub 2014 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem chtěla dvě po sobě, tak jsou holt najednou. Radši jsem zůstala od půlky března doma.Jsem kadeřnice tak jsem celý dny stála a už to nešlo. Zatím mě to doma baví :slight_smile: Ale musím hodně ležet jinak mě hrozně tlačí.
2. dub 2014 ve 21:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, hezký ráno, můžu otravovat? Jaký máte pro prcky autosedačky, nebo jaký pořídíte?
3. dub 2014 v 07:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem...vítám nově příchozí...
Mě tak napadlo..kdy si začněte hledat doktorku, doktora pro prcky?

@bejbyy ahoj, máme vajíčka Maxi cosi...hodí se ke kočárku EW. A hlavně jsme pořídili základny familyfix, takže když budou větší dají se vyměnit za větší sedačky a nemusíme furt řešit pásání.
3. dub 2014 v 07:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bejbyy
@lanitana

My mame Maxi cosi Cabriofix i základny Family fix a naprostá spokojenost :slight_smile:
3. dub 2014 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek