• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

autor
@lanitana ja to řešila cca v 7 mesici ale melo by se drív, stává se ze pediatři mají plno a i z jiných důvodů te nevezmou ...Me jedna dr odmítla jen proto ze mam dvojcatka... No comment...
3. dub 2014 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana doktorku neresim,na dedine je to jasne.Spis mam strach ze zase něco zanedba,ale mam ji hned za barakem,tak se me jina hledat nachce.
3. dub 2014 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek a jaj..mě to nějak uteklo...to musím všude osobně, nebo stačí telefonicky? To zdravotnictví fakt stojí za prd.
Jinak jak vše zvládáš? Co rekonvalescence? :slight_smile:
3. dub 2014 v 08:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 doktora si nevybereš...i kapacita může něco zanedbat. (vlastní zkušenost :unamused: ) Spíš mě štve, že si někteří hrají na bohy. Jinak nevím zda si sledovala včera Sama doma..mluvili o autismu.
3. dub 2014 v 08:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy Ja mam připraveny maxi cosi cabriofix bez zakladny :slight_smile: mam kocarek bumbleride s adapterama prave na tyto autosedacky.
3. dub 2014 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikina88 kočárek chci stejný, ale adaptéry asi brát nebudu, já nevim.
3. dub 2014 v 09:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já mám jednu pujcenou maxi cosi takže budu shánět k ní druhou a základny kupovat nebudem.Ještě chci adaptéry na kočár. ten máme Easy Walker a na calupu dorjan.
3. dub 2014 v 10:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana nesledovala,pres den na tv nemam vubec cas,nebo jen hraje a nestiham sledovat.Mlady nakonec neni,jen hodne komplikovany a krapet zaostaly.I tak na potlame :grinning:

Autosedacky taky maxi cosi,sou nejlip k sehnani a za rozumnou cenu,navic pasuji na dost kočárů.

Ted si fakt užívám pohodu,obe decka na krku a marosi,me asi šekne.Hadaji se jak psi a chrchle to jeden pres druheho,manzel uz začal taky,tak ted budu cekat kdy to vleze na me.No dalsi duvod mimina drzet uvnitr,jako být nemocna a valit rodit a starat se o ně......
3. dub 2014 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to ti nezavidim. Já jsem ráda že jsem doma přes den sama a můžu odpočívat. I našeho bláznivého psa vozímanzmanžel denně ke tchyni na zahradu abych s ní nemusela běhat ven. Jsme ve třetím patře bez vitahu tak myslím že s detma si jich nabeham ještě dost.
3. dub 2014 ve 12:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 nám právě taky pasujou do kočáru a na bazarech jsem koukala že jsou dost. Kupovali jste nové, nebo taky po někom?
3. dub 2014 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ebro já mám autosedačky z druhé ruky, je zbytečný kupovat nový, pokud jsou tedy v pořádku
3. dub 2014 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy já budu hodně jezdit autem a přemisťovat se, takže adaptéry využiju
3. dub 2014 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my jsme kupovali autosedacky Storchenmühle - dá se jim vysunout zadova část, že pak jak dětičky rostou jim nebude precnivat hlava ani nožičky. Adaptéry nemáme ani k jednomu kočárku, takže jsem neresila jestli půjdou nebo nepůjdou nacvaknout na kočár. Jinak jak jste se tu bavily o zabaleny tašce, tak ja uz mám od víkendu pro jistotu zabaleno, bojím se že by se mohly mimca narodit dřív, tak to mám radši připravené :slight_smile:
3. dub 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ebro mam z druhe možná ze treti ruky,ale decka sou v nich do.roku a pqk smitec,pokud sou g peknem stavu,nevidim duvod kupovat nove.Navic mam ted doma celkem 4 autosedacky a dve z toho sou me k hovnu,jedna je chicco,dost stará a druhá na kočár Cam,co mam po dceri.Jak se peckove narodi,chci se ho zbavit.Stejne nebudu jezeit jen s jednim ditkem,kam bych dala ty dalsi tri.
S adapterama na kocar TFK me staly tri litry.
3. dub 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jinak dětskou doktorku uz jsem taky kontaktovala, tak naštěstí jeste bere nové pacienty. My jsme s ní domluveni že zavolame až se mimca narodí a pak se domluvíme na první návštěvě, říkala že by přijela k nám, když budeme potřebovat půjčí nám váhu pro kojence... Jsem ráda že to tak dopadlo, teď jeste abych vydržela 3v1 tak těch deset týdnů :wink:
3. dub 2014 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinafox nesmis se stresovat a ony se nenarodi.Ja sem taky vysilovala,protoze kazdy strasi fo se.muze.posrat,kaslat na každého,dokud dr neuvidi hlavičku ve vychodu,nema cenu panikarit.Do ted sem g ramci moznosti odpocivala,ale uz to kašlu,za chvilku by se nam tu rozmnozila nejaka havěť,takze.funguju dokud to jde.Verim tomu,ze.mimina vydrzi jeste 2 tydny a 3 dny,pak pujdu okopat i zahradu.Tasku mam sbalenou na pul.
3. dub 2014 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 tak v pondělí jdu na konzultaci k primáři a ten rozhodne, zda půjdou mimča plánovaným císařem, tak nějak nevím jestli mám mít radost nebo ne, císaře jsem chtěla ale jak se blíží ta možnost že ho fakt budu mít, tak začínám mít obavy.
3. dub 2014 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 zatím se nestresuju, teda snažím se. Zatím na kontrolách všechno ok, ale teda pro jistotu odpocívám, jen občas něco uvarim nebo lehce poklidim, ale jinak se o všechno stará manžel. Jojo, tak to mám stejně jako ty, ja si říkám že po nějakym 35. týdnu uz začnu normálnějs fungovat, že to uz by se až tak moc nedělo kdyby chtěly ven. Hlavním bodem co musím před porodem udělat je ostříhat psa - on se v "salónu" nenechá, ne že by se mu to ode mě libilo, ale mě nepokouse, takže to chci stihnout radši před porodem, ať to mám za sebou :grinning:
3. dub 2014 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikina88 Mě radí doktor jít rovnou na císaře a docela mě to uklidnilo že nebudu muset rodit normálně. Toho se bojím daleko víc. Prý když si o to řeknu tak mi císaře udělají. Budu rodit v českých Budějovicích.Mám to jen 15 km.
3. dub 2014 ve 13:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ebro A to ti to doporučil už tak brzo? V jaké poloze máš miminka?
3. dub 2014 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ebro u nás si nemůže rodička vybrat jak bude rodit, císař je jen v akutních případech, nebo při špatné poloze dětí což je můj případ a pokud je to jen trochu možné, vždycky je lepší rodit přirozeně, ale dneska je ve spoustě nemocnicích móda se nechat uspat, aby to náhodou nebolelo, jenže ty problémy co jsou pak kolikrát po císaři...není o co stát
3. dub 2014 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zunem obě jsou napříč. Doporučil mi to z důvodu že se často to druhé pak stejně musí rodit císařem tak že také je to víc v klidu když se císař rovnou naplánuje. Já jsem teda fakt asi i radši. Prý jestli se bojím porodu tak to mám říct a říznou mě rovnou.
3. dub 2014 ve 14:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ebro pokud je máš napříč tak je císař jasný, já mám napříč jen jedno a taky to na císaře vypadá
3. dub 2014 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikina88 Tak ony se ještě můžou otočit, ale to říkal doktor ať moc nepočítám.Dlouho bylo A hlavou dolů a B jecelou dobu nnapříč.
3. dub 2014 ve 14:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ebro já mám A jak má být, hlavou dolu, ale B je napříč a taky už dost dlouho
3. dub 2014 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky neměly jste některá z vás cukrovku?Minulý týden mi jí zjistili tak už z toho blbnu.Jsem hrozně na sladký atteď nesmim nic :frowning2:
3. dub 2014 ve 14:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikina88
@ebro
Ahááá, já mám napříč jen jedno a pokud to dobře chápu z ultrazvuku tak je to B. Ačko se už otočilo, nebo se točí, vždycky na ultz je hlavičkou dolů. takže mám právě obavy, aby nechtěli jedno normálně a druhý císařem.
3. dub 2014 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zunem To se snad ani nedělá že by tě nechali vědomě porodit jen jedno když už by bylo jasný že to druhý neporodis a budeš muset na císaře.
3. dub 2014 ve 14:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zunem pokud bude před porodem jedno z dětí napříč, tak tě určitě nenechaj rodit normálně :wink: takže máš to samé co já a ebro
3. dub 2014 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem měla holčičku (B) napříč taky hodně dlouho, ale tento týden už se otočila zadečkem dolů, a tak už je možné i přirozeně. Tak uvidíme, taky nepočítám, že by mi dali vybrat... :slight_smile:
3. dub 2014 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek