• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

autor
@sacvi je to dekuju - no snad se brisko pak vrátí rychle zpátky ... A neudělají se rozestupy ... Mam objednány postpartum girdle až USA :slight_smile: chichi tak snad zafunguje :slight_smile: :slight_smile:
29. říj 2013 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek ty to podle mě ani nebudeš potřebovat :wink: To já bych si měla koupit rovnou 4x :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sem vypadala už po malé hrozně :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale díky výživové poradkyni jsem zhubla 12kg tuku a dostala sem k spodní hranici své váhy. Pak se mi režim rozházel kolem maturity (dělala jsem si ještě večerní školu a končila teď v květnu) a to jsem přibrala asi 4-5kg. Škoda no,ale hlavně,že už vím jak na to nebo kam se obrátit o radu :slight_smile: Bude to asi zase nějakou dobu trvat,ale snad to půjde..
29. říj 2013 v 09:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi tak to by bylo super,ale radsi se nq fotku zeptám,treba to nedává každý automaticky,sice budu mit z UT od mojeho dr dva dny pred tim,ale keyz uz za to chteji tolik,fotky dat můžou.No pupik mas pěkný,ja ho taky neměla pred tehu plochý,ikdyz sem cvičila,nevratil se.Mywlim si ze se to ustali a jak se trochu povytahne,zastavi se a budu rust pomalej.Holt uz se nam tam nosil nekdo.Mě se taky cpe rychle ven,takovy jak mas teď sem měla s dcerou po tricatem,ted to pravda nebude,ale verim tomu,ze po porodu budeme brzy jak lanky,stavat k nim a celodenni honička...... to se rychle vybeha.S oběma detma sem se vratila brzo na svoji váhu a do oblíbených katat,akorat mam strach,abych se moc nerozjela,prece jen je musim nekam nacpat :slight_smile:
29. říj 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 sem četla nějakou diskuzi a holky psaly,že všechny dostaly fotku :wink: Ale klidně se zeptej :slight_smile:

Tos mě potěšila..s dcerou ve 30tt jak já teď :grinning: :grinning:
29. říj 2013 v 10:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Při Janičce jsem přibrala 12kg a v den termínu vypadala takto :grinning:
29. říj 2013 v 10:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
To už snad ani nejde větší pupek :grinning: Fakt su zvědavá kam dorostu teď :sweat_smile: :grinning:
29. říj 2013 v 10:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi tak to ti ukážu můj před porodem a ve třicátém :slight_smile:
29. říj 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorát sem to zapoměla otočit,první je 19+4 a druhý je 36+4 , před porodem nemám,ale moc se už nezvětšil
29. říj 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sacvi tak sem se sekla ,vypadala sem tak ve dvacátém,sem si přidala no :grinning: M2 se tlačila hodně dvnitř,na orgány,tobě zase ven do pupku,ale teď si nebudou moct vymýšlet,tak je budeme mět všude,asi i v batohu na zádech :slight_smile:
29. říj 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 krásný pupíky oba dva :slight_smile:

U sebe to na ten batoh na zádech vážně vidím :grinning:
29. říj 2013 v 11:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak sem byla u našich a po dlouhe době mě viděl taťka,oni o tom ještě nevi,že čekáme mimca.Sranda je,ze nosim volnější mikynu a snazim se to schovávat a tatin mě řekl,že sem vyzabla a že mam žrát :grinning: Docela mě to pobavilo,pěkně sem nakynula a z něj vyleze tohle
29. říj 2013 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 to je dobrý teda :grinning: A kdy jim to chceš říct? :slight_smile:
30. říj 2013 v 08:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81
@sacvi

No ja to tajím dodnes - rodina to teda ví ale jinak ne :slight_smile:
30. říj 2013 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek @savci,buď další týden po screeningu,nebo az na nase hody,ty budou koncem listopadu,myslim si ze manželovi rodiče to buď vi,nebo tuší,teď se taky ptali,protože neteř byla u kartářky a ta řekla ze bude v rodině těhotenství,tak hned na me bafli,všechno sem zaprela :slight_smile: Sice to na mě vidět je,ale rikat to ještě nechi,az budou vysledky.Pak sme si taky říkali ze oznamime miminko,ale dvojčata ne,ty povesime na stromek a nechame babičky tapat co to je na těch ultrazvucich :grinning: Na vanoce dotali i Karolinku,ultrazvuk v mimi ponozce,tu sme udělali az v říjnu,tak to šlo,tohle do vanoc nepujde ututlat
30. říj 2013 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dneska mě vubec nepotesili v Hradišti,člověk by řekl,že je to celkem velke mesto a maji velkou prodejnu kočárků a ani jeden pro dvojčata,pry jedině vybrat s katalogu a objednat,to mužů i z netu a bez přirážky.Ja ty kocarky chci vyzkoušet,osahat je,ještě že mam na to tolik času.Přitom těch dvojčat se rodi celkem hodně,nechápu to,chudaci ti co čekají trojky,ty si nemůžou vubec vymýšlet
30. říj 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak sem se dívala,spíš četla,jak kojit dvojčata,to bude sranda.Taky sem našla jinou diskuzy tady o dvojcatech,ale ta je roku 2008,takze sou vsechna na světě,ale je zábavné si přičítat co ty maminky s miminkama denně potkává,hlavně spaní
30. říj 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 pěkně to máš naplánované s oznámením. Kočár vidím na EasyWalker. Co potkávám ve městě tak ho hoodně pro dvojky mají. I na netu docela chválí. Ale taky na něj někde nejdřív kouknu. Máme známý s dvojkama tak třeba nám kočár prodají :grinning:
Taky tady chvilama pročítám ty diskuze a jsem na sebe teda zvědavá :grinning: Já měla velké problémy s kojením u malé. Kojila sem jen krátce a ještě ne plně :unamused: Teď plánuju domluvit se s laktační poradkyní co pro to můžu udělat už teď v těhu. Mám blbý bradavky a aspoň ju už poznám a domluvím se s ní,aby mi po tom porodu přijela pomoct.
31. říj 2013 v 09:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi já tak přemýšlím na Easy Waker,líbí se mě,TFK mě fakt sklamal že jsou korby malinkaté,nechci aby v pěti mísících šli mimča do spor´táku,já vozila dceru v hluboké dokud neseděla a protože bylo hnusně,tak jezdila ještě i pak,máme polohovací zádíčka v hlubké korbě,což byla fakt plus,jiné děcka nechtěli v hlubokých být,protože neviděli,já malou napolohovala a byla spokojená jako želva.Ještě přemýšlím nad Tako,vypadá taky dobře,chtěla sem se jet na něj podívat,měla ho paní tady v dědině,ale minulý týden ho prodala,TFK mají taky tady jedni,te´d ty dvojky mají 1.5 a jejich babina co sem s ní mluvila,tak říkala že na zimu bude problém s fusakem,že neví jak je tam narvou (do sporťáku),v prodejně sem tam posadila malou a byla tam narvaná,takže ten zavrhuju uplně,ten nechci,konsrtukce je veliká,ale prosotr maý,u X LAndra se mě líbí sporťák,ale ne ty tašky na mimina,takže ten sem taky zavrhla.Tako má polohovací korbičky,pěkný sporťák a autosedačky,docela mě štve,že sem neměl auž po screeningu,jinak bych ho od paní vzala,byl neponičený,nevyšisovaný,prostě bez vad a chtěla zaň jen šestku,byl černošedý,takže barva taky dobrá,neutrál
31. říj 2013 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 to je škoda. Snad se ještě najde dobrý kup. Já tak mohla mít ohrádku,kterou plánuju. Nová 2.5 tisíce :stuck_out_tongue_closed_eyes: a paní prodávala za 900..Tak doufám,že ještě někde takhle narazím na něco podobnýho.
31. říj 2013 ve 14:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi kdybych někde něco viděla,tak napíšu :slight_smile: Já ohrádku řešit nebudu,budou v cestovní postýlce a pak lozit po baráku jako mravenci :slight_smile:
31. říj 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 přesně - taky jim nechám volný pohyb :slight_smile:
31. říj 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 máme "velkej" obyvák s kuchyní a přes den budeme asi tam. Proto tam plánuju dát ohrádku s polohovacím dnem a budou tam spinkat-a já zhroucená ležet na gauči :grinning:
Pak jim to dám níž až se budou otáčet a později se uvidí. Budeme už snad bydlet v patře a spoustu věcí mám se sklepě. Když budu potřebovat odběhnout nebo pověsit prádlo prostě tam chvilku vydrží..snad :sweat_smile:
1. lis 2013 v 08:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi My máme prostorný obývák,ale velkou sedačku,možná že je dobře že se koupila tak obrovská,nebudeme sedět na zemi :slight_smile: ZE začátku je nechám v té cestovní,pak jim vyskládám puzzlata na zem jako sem to dělala malé a tam ať se válí až do zblbnutí,stejně až by začali lozit,budu muset mít oči až někde... :slight_smile: Šmarja my už lozíme a to nemám za sebou ještě ani screening,fakt magořím.Manželovi se už o tom zdá,jka je bude honit na silnici,každé jiným směrem,tak aspoň nemagořím jen já.Včera sem si nějak až moc živě vykreslila tu situaci,co u nás nastane,budu mít doma dvě mimina,dceru necelé tři roky,do toho syn bude mít písemky ve škole a já budu mít nervy na dranc aby nerupnul,no nádhera,budu nevyspalá,nasraná a nevím jak to zvládnu.
1. lis 2013 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak jsem konečně našla téma, které se týká i mě. Čekám jednovaječná dvojčata :slight_smile: . V mém okolí není nikdo, kdo to zažil (ani dvouvaječná), tak bych občas ráda s vámi něco probrala :slight_smile:. Bydlím kousek od Prahy. Ještě jsem nepročetla celu tuto diskuzi, ale je tu někdo, kdo má termín květen / červen 2014? (podle poslední menstruace 2. června, ale dvojčátka se prý zdrží méně). Jsem z toho překvapení ještě celkem na větvi, chodím k Apolináři, v pondělí jdu na krev v 10. týdnu.
1. lis 2013 v 18:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blanick ahoj vítej tady :slight_smile: blahopřeji k dvojčatkům :slight_smile: ja mela poslední ms 10.cervna a termín mám v březnu, nespletla jsi se? :grinning: jinak jsme rádi ze tu jsi ptej se na cokoli :wink:
1. lis 2013 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Ahoj, nespletla, ten 2. červen je výpočet termínu :slight_smile:. Poslední ms byla 26. srpna. Takže bych měla být v 10. týdnu. Teď nejvíc řešíme třeba bydlení. Máme malinký 2+kk a psa, 2. patro bez výtahu, tak se sem asi nevejdeme... zase se ale bojím, abych to neřešila předčasně.
1. lis 2013 v 19:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blanick ahaaaa :slight_smile: tak to joooo :slight_smile: no ja taky premyslela hned co budu dělat, ono to nejde nemyslet.... Ja to beru tak ze jedno nebo dve, proste se to zvládne - samozřejmě byt a prostor ke důležitý ale hlavne se ted soustřed na to abys byla v klidu a v pohode... Čeká te dist vyšetření a nervů jestli je vse ok a tak.... Ja mam výhodu ze mame dum..., ale deti jsou skladný neboj :slight_smile: a my, co jsme dal, ti poradíme :slight_smile: :slight_smile:
1. lis 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blanick ja mam termin v pulce května,mam naskok dva tydny,v pondeli du do poradny a ve stredu na NT screening.Teda jednovajecna,to tu zatim neni :slight_smile:
2. lis 2013 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 tvůj popis situace jak to bude u vás asi vypadat mě celkem pobavil :sweat_smile: U nás to bude stejné a to Janička měla 4 roky. Kdyby byla mladší byla bych na prášky asi víc :grinning: Má ti aspoň kdo pomáhat?

@blanick Vítám tě u nás a přeju klidné těhu :dizzy_face: My taky řešíme bydlení. Naštěstí už delší dobu rekonstujeme patro. Teď bydlíme v přízemí a tady je to malé. Akorát pro nás tři. Jenže s tím, že mimi čekáme dvě budeme muset stejně udělat změny páč do plánované ložnice se s dvěma postýlkama a přebalovákem fakt nevejdeme :grinning:

Holky až na pidiska jdem všichni zítra k mudr,což? :grinning: Já taky. Na kontrolu + ty tripply,který nechcu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak vám napíšu esi mi je nevnutil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2013 v 15:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě hrozně bolí pravý tříslo a jde mi to až do nohy a nemůžu skoro chodit. Tak nechápu esi je to od těhu nebo co. Zítra se na to musím zeptat. Belhám jak stará bába a fakt mě to bolí. :confounded:
3. lis 2013 v 15:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek