• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@ruljana @pidisek holky opravdu nádherná máte miminka :wink: , ani nevíte jak moc vám je závidím :sunglasses:.
@nikina88 A kde nakonec vlastně budeš rodit? Já vím, že jsi to tu určitě už psala, ale já jsme hlava děravá... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A kdepak máme @vrtulka81 ????? :confused: Včera měla mít kontrolu a nikde žádná zpávy od ní...doufám že už nerodí :astonished: .
8. dub 2014 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ráda bych se zeptala, v kterým týdnu jste zjistily, že čekáte dvojčátka? Jsem po ivf a teprve příští týden mě čeká uz. Podle výsledků hcg mi říkali, že to asi vypadá na dvě - tak se ptám. Díky za odpověď :wink:
8. dub 2014 v 08:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andela01 já až cca v 8tt ale má jednovajky a přirozeně, takže to asi nemá úplně vypovídající hodnotu
8. dub 2014 v 08:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dobrmania budu rodit v Kadani, je to nejbližší porodnice, takže žádná velká porodnice :slight_smile:
8. dub 2014 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pholikov jojo, jednovaječná, ale každá má svou placentu, takže cajk. Tobě řekli automaticky císař? Mně totiž na začátku taky, ale jak se zjistilo, že mají dvě placenty, tak prý je možné i spontánně.

Holky obdivuji Vás za ty plíny, já bych to nedala, přiznávám se bez mučení :grinning: . Nemám ani kde pořádně sušit, máme malinkej byt a pidi balkonek. Ségra je měla u jednoho, ale po roce stejně přešli na papírovky, protože malej v látkové plíně nechtěl začít chodit. A teď se mu v Pamperskách tak strašně líbí, že ve dvou a půl letech ještě neumí na nočník.. Ale co, dožene to :slight_smile:
8. dub 2014 v 10:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick jj mně to řekli právě hned na začátku, že císař...jednou jim taky přišlo, že mají dvě placenty, ale pak že prej je to jen jedna..že je moc velká...tak se nechám překvapit. kdy ti to řekli, že mají dvě placenty? to je rarita - jednovajky s dvěmi placentami :slight_smile:
8. dub 2014 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Řekli mi to cca v 23 - 25 týdnu - nejdřív taky, že to je jedna velká placenta, pak že je dvojitá a srostlá k sobě a nakonec že jsou to dvě placenty. Když jsem na kontrole, vodí tam doktor návštěvy a mediky, aby se na mě koukli :grinning:
8. dub 2014 v 11:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky me dopadla kontrola docela groteskně.Jela sem se sbalenym batuzkem na gyndu,s tim ze budu relaxovatttyden v nemocnici na magnezku a? Dojela sem do nemocnice,je tam jenom gynekologie,doktor na me hledel ze co tam dělám v 34 tt s geminy... Navic otevrena na nevim kolik prstu,volali Kyjov (okresni nem.) tqm me nechteli,mame malo týdnu,tak me prevezla rychla do Brna na obilnak.Ani bych neverila co dokaze blba viroza.Kaslani,kychani by me vyvolalo porodl.Nejlepsi byla cesta po D2,luxusni dalnice,sama dira,pekne sem nqdskakovala,ale tim trepanim se otocil i chlapecek,takze nakonec sou obe hlavama dolu.Dostala sem vecer vecer kortikoidy nq plice a dnes vecer me jebnou druhé,kapacku na zastaveni porodu,nejaka atb i na tu virozu a uvidi se,rozhodne rodit jeste nehodlam.Navic dr rekla,pokid budou mimina ok,muzu rodit přirozeně,oi kdyby se kluk zase otocil prdeli,uvidi se v ten moment.Jinak maji 2400 g obě
8. dub 2014 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
autor
@vrtulka81 teda to je STORY.. :slight_smile: držíme palecky!!!!!!!
8. dub 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Ty bláho ty máš zážitky :wink: .Držím pěsti,ale 2400g už je krásný :wink: .
8. dub 2014 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rritulka
@zunem Ahoj holky tak já už mám látkovky připravený a vypraný :slight_smile: .Hodlám je tedy používat až tak po prvních 3 měs. až se zaběhnu, ale vyzkoušet to prostě chci a minimálně to prokládat s papírovkama. Nějaký základ mám půjčený od kámošky (čtverce a vkládačky), pak jsem si koupila Popolini 15ks starší,ale v super stavu, mám na zkoušku i 4 haipa daipa pastelky a 4 nové svrchňáky.Investice zatím 3000kč.Víc teď kupovat nebudu a uvidíme,když to budu zvládat dokoupím.Vyprala jsem to v gelu z mýdlových ořechů a jsou krásně měkké.
8. dub 2014 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 No Ty jsi drsoň teda! Ale mimča jsou krásně velký, teď je tam ještě pár dnů dopéct a je to ok, ne? To kašlání a kýchání je přesně to co jsem psala - já se taky bojím, abych je nevykejchala.
8. dub 2014 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 teda holka, ty to potřebuješ mít akční, viď :wink: Stejně si myslím, že to dotáhneš do 38 tt. Držím pěstičky, ať mám pravdu. Hezky odpočívej a nožky nahoru. A miminka jsou krásná..ještě jim domluv :slight_smile:
8. dub 2014 ve 13:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně tak napadlo, kvůli tomu kašlání a kýchání...na každém UTZ a když měří čípek, tak musím aspoň pět minut kašlat a tlačit, aby věděli, zda to něco nedělá...
8. dub 2014 ve 14:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 ty jsi to vzala nějak hopem :slight_smile: tak se ještě držte, i když i kdyby vylezli už teď tak budou ok, tak hlavně klid :slight_smile:
8. dub 2014 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tady je boure,tak cekam co jeste bude,na me vliv,rodila sem prvni po a druhe pred bouří,tak sem zvědavá
8. dub 2014 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 ty jsi exot, ale držte se, burja byla pořádná, to teda jo ... si nedovedu představit že budou mít 2400 když mají teď ani ne 500
8. dub 2014 v 17:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy díky za odpověď :wink: tak to si ještě asi počkám :grinning:
8. dub 2014 v 17:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vrtulka81 ahoj, nic nepřivolávej..žádná bouře, ani před ani po...teď to bude jinak a když to přijde bude sluníčko. :wink:
8. dub 2014 v 17:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 držím palečky :slight_smile:
8. dub 2014 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem se dozvěděla pohlaví dvojčátek ,takže čekám pareček:slight_smile:
8. dub 2014 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lucik024 gratulace,teda parecky převažují .
8. dub 2014 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucik024 gratulujuuu :smile:
8. dub 2014 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 drz se, at si co nejdele 3v1 :slight_smile: vahy uz maji pekne, tak kdyby se narodili, tak budou v pohode.
8. dub 2014 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik024 gratuluju:slight_smile: tak to máš jak já, jen poněkud opačné složení.Já mám 2 kluky a čekáme páreček.
8. dub 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju holky
8. dub 2014 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adusak super ,jaký mají kluci od sebe věkový odstup?
8. dub 2014 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik024 Kluci jsou od sebe přesně 3 roky. Jsou už větší 5 a 8 let.
8. dub 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adusak tak to máš fajn:slight_smile:
8. dub 2014 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky bud z toho nic nebude,nebo se dnes rodi.Citim slabounke kontrakce,v rozestupu dvou projizdejicich salin.Na hodiny se me cumet nechceTakze poockam na sestricku a nahlasim stav.Kdyz z toho nic nebude,ozvu se.Kozna ke jen blbě pustili kapacku,navic se jaksi tresu a divne se me opět dýchá.Treba jen poslicci. :grinning:
9. dub 2014 v 05:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek