• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@blanick ten vikend obskakovani od manzela si uzivej plnymi dousky :slight_smile:)) zaslouzime si to za ty komplikace :wink:
11. dub 2014 ve 20:09  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@bejbyy tak aspon se muzes trosku pripravit na to,co te muze potkat ale taky nemusi :wink: a jeste lip jak proti tomu bojovat :wink:
11. dub 2014 ve 20:25  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@bejbyy neboj, třeba mně nohy tak moc neotékají... (zatím :grinning: ) je mi spadly klenby
11. dub 2014 ve 20:28  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@blanick a me jen trosku a tak 3x za celou dobu :slight_smile: ale slapky trpi tou mou vahou,uz mam z 62kg 80kg a klenba zatim drzi
11. dub 2014 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanulikb nějak nerozumím tomu postupu před císařem, proč musíš na internu a na aro? divím se, že tě nechají jít v pondělí domu, já mám nástup ve čtvrtek a císaře mi budou dělat v pátek, jakou narkozu si zvolíš?
11. dub 2014 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikina88 abych pravdu rekla ja taky moc ne,na interne me asi budou nejak vysetrovat,na aru se buddu domlouvat s anesteziologem - no rikali ze uprednostnuji lokalni anestezii a ja bych ji brala taky,ale jeste uvidim co mi doporuci na tom aru- no a vezmou me az v utery protoze nejspis resi mista v nemocnici,i jednu maminu,co ma naplanovanyho cisare v tydnu poslali dom i kdyz ji rekli,ze to vypada,ze bude rodit uz dnes
11. dub 2014 ve 21:44  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanulikb já právě nastupuju ve čtvrtek a v ten den mi provedou x vyšetření, krev, utz atd a domluvím se co a jak, já se taky rozhodla pro lokální anestezii, ale taky musím počkat až co anesteziolog a jak mi taky dopadnou výsledky z krve, při špatný srážlivosti se uspává celkově, ale co mě mrzí je, že i když budu jen pod lokální anestezií, manžel na sále být nesmí :frowning2:
11. dub 2014 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanulikb jo ka jen lesim jak lazar napichnuta na kapackach.Monitor mam vedle postele.Jako ted uz je to dobry a zvladam ho v mensim lehu,pred tim by to nešlo,bych se zadusila.Holky me uz to sere,bud at porodim nebo to da pokoj.Celou noc zase kontrakce,me uz to nebavi.Nejde o ty kontrakce az tak,ale spíš,ze z toho stejne nic nebude,drazdi me jen to počasí.Stejne neporodim,rano prijd vizita a scenar bude porad stejny,bud se to rozjede nebo ne.Fakt na palici.Byla sem na záchodě,vycicstit zuby a kontrakce nikdeJa je stejne budu prenaset jeste.
12. dub 2014 v 07:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrtulka81 na jednu stranu Ti docela závidím, první syn je v 34.tt předčasně, ráno jsem se nemohla otočit na posteli, den předtím jsem měla ambulatně kapačku hořčíku s tím, že není místo, mě propustili, že kdyby něco, tak ať druhý den přijedu. Tak jsem přijela, nechali mě tam na kapačce a už ráno jsem byla na 8cm otevřená a v půl 6 večer se malý narodil císařem. Teď čekám dvojky a už od začátku mi bolestivě tvrdne břicho, jenže v Podolí je neustále plno, tak jsem doma. Takže tam třeba co dva dny jezdíme na pohotovost, jestli se něco neděje. Pro klid bych tam raději už zůstala.
12. dub 2014 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanulikb tak to jsme začínaly na stejné váze :slight_smile: Já mám teď 78. Myslím, že Tě předženu :slight_smile:
@vrtulka81 Tak to musí být fakt opruz.... :confounded: Jsem fakt zvědavá, co tam budou dělat se mnou. Preventivní hospitalizace... řekla bych, že možná vůbec nic, týden si tam poležím, pak kouknou znova na hrdlo a uvidí se co dál. Teď doma fakt víc ležím, jen jsem vsedě vyžehlila pár plín a strčila kuře do trouby. A fakt je, že břicho tvrdne mnohem míň. Ale pořád mě u toho píchá v podbříšku... to se nějak nezměnilo.

@pidisek prosím Tě, nevíš jak to je u Apolináře s netem? Je tam wifi? A přístup neomezený? Nebo placený?
12. dub 2014 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@blanick u apolináře je wifina, jen je někde problém se signálem, asi záleží v který části člověk zrovna je, přístup neomezený a neplacený :slight_smile:
12. dub 2014 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@blanick ono to počasí taky nepřidá,sestřičky rikaly ze do rana bylo.deset porodu,tak se nedivme jak nam je.
Ono to bude i u mě,pusti žilou a pak dom.Snaz se odpocivat a bude to dobré.
@tygrisek09 ja mam to same,celou noc kontrakce ale uz se tim nezatěžuje,do ranq to prejde a kdyz ne,stejne rodit nebudu,tak nejak to citim.Lepsi se nestresovat a valet se doma a nic nedělat,ono se to ozve az to bude oprqvdu aktualni
12. dub 2014 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@blanick jako pacient mas volnou WiFi staci jen vyplnit údaje :slight_smile: a je to docela rychly :slight_smile:
12. dub 2014 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vrtulka81 a kde vlastně ležíš?
12. dub 2014 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@tygrisek09 ja lesim v Brně,na Obilnaku.Jako v tvojem případě byfh volila i jinou nemocnici,stejne te napichnou na magnezko a budes mit klidovy režim,sledovana tqky budes a rozhoene se nemusis nervovat ze te porad posilaji domu.Mensi nemocnice te urco veme a budes hlavne v klidu.Taky sem tqk byla,akorat ted ze sou kimina obe hlavou dole a porod se kuze rozjed kdykoliv,tak me nechteli a poslali sem.
12. dub 2014 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrtulka81 jenže právě že v Podolí je neonatologie, vybavená pro případný porod od 24. týdne a já jedu 30. týden, takže ještě patřím sem :frowning2: a tím, že je to spádovka pro krizové případy z celé ČR a ještě je tu Centrum fetální medicíny a leží tu maminky s jednovaječňátkama, takže pro všechny je tu na rizikovém oddělení cca 20 lůžek
12. dub 2014 v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí
TO jsem teda zvědavá, kam bych jela kdyby něco, jestli taky Obilňák nebo ty Bohunice :confused: Jsou někde vybavenější?
12. dub 2014 v 17:08  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
12. dub 2014 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@tygrisek09 už jsem taky koukala a šťastná z toho nejsem
12. dub 2014 v 17:16  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@bejbyy proč? špatné recenze?
12. dub 2014 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@tygrisek09 ne ne je to jedna nemocnice, ale nedá se tam parkovat, a v Bohunicích mám mamku :stuck_out_tongue_closed_eyes: a taky svou dr
12. dub 2014 v 17:29  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@bejbyy já byla na obilňáku 6týdnů a muž pokaždé zaparkoval a ani mu to moc dlouho netrvalo :wink: Taky záleží na týdnu. Pokuď je to dost brzo tak tě stejně pošlou na obilňák. Já volala do bohunic a říkaly ať jedu na obilňák.
12. dub 2014 v 17:34  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Sem ani nepozdravila :sweat_smile: Ahoj holky :grinning:
12. dub 2014 v 17:36  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@sacvi Ahoj, ahoj, jsem se chtěla zeptat na tvou recenzi na kočárek?
12. dub 2014 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@tygrisek09 Ahoj,můžu recenzovat jen autosedačky. Kočár ještě zabalenej..
12. dub 2014 v 17:47  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@sacvi a jak vypadá?
12. dub 2014 v 17:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@tygrisek09 máme autosedačky k tomu kočáru.
12. dub 2014 v 18:13  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@sacvi a kvalita?
12. dub 2014 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@bejbyy jako obilnak jednoznačně,kor s dvojkama bych jela tam.Navic Bohunice nejsou tak vybavené na predcasnata a vubec,potom co sem si to tu oznackovala a očchala jinam nechci.Dokonce sek chci i keybych je donosila a mohla jet do okesni nemocnice.
12. dub 2014 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrtulka81 pak mi hlava nebere, proč odborník na jednovajky dělá v Bohunicích
13. dub 2014 v 07:47  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek