• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@vrtulka81 presny cas mi reknou az rano pri nastupu,ze teprv dnes odpoledne budou delat rozpis - hned jak budu pri vedomi a budu schopna slova,tak dam vedet :slight_smile:
14. dub 2014 v 17:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka dekuju :slight_smile: epidural myslim, do patere, ted si me zaskocila :slight_smile: spinal je co? Me rekli ze at si vyberu mezi lokalni a celkovou,dal uz to nedelili
14. dub 2014 v 17:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulikb aha, tak to ti moc neporadili. Obojí je do páteře. U epiduralu trvá dýl než začne účinkovat (čeká se asi 45 minut) a jen při něm necítíš bolest ale cítíš všechno co se děje. Při spinalu na pár hodin ochrneš a od vpichu dolů
nic necítíš. Začne účinkovat prakticky hned. Já mám s obojím dobré zkušenosti jen teď sem prostě nemohla tak dlou čekat a ležet :slight_smile:
14. dub 2014 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulikb Ahojky, držím ti moc palce! já si taky zvolila lokální anestezii a taky se mnou nemůže být manžel, nechápu proč, ale nezbývá než to respektovat, mě to čeká v pátek, ale to už mi asi nestačíš předat zkušenosti. Drž se! :slight_smile:
14. dub 2014 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana teda jsem 25+4 a uz ted mam brisko 112 cm... tak to nevim kam poroste jeste
14. dub 2014 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulikb
@nikina88
Držim moc palce a dejte určitě co nejdřív vědět. Doufám, že tu všechny zůstanete, abyste nás pozdější podpořily a předaly zkušenosti.

Jsem úplně v jiné fázi, trochu bojuju s váhou (8kg fuj) a užívám si nově již prokazatelné kopance..
14. dub 2014 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adina007 já nedám bez mobilu a netu ani ránu, takže hned jak budu schopná, tak se ozvu a vložím fotky :slight_smile: a děkuju :slight_smile:
14. dub 2014 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulikb ja se ptala na epidural a ze zacina ucinkovat cca po 20 min.Manzela u císaře me taky říkali,ze jedine za sklem.Ja zarim doufam poradv klasicky porod,pokud to pujde,necham si pichnout epidural a kdyby se muselo druhe cisarem,jen me to dopichnou,coz snad nebude potřeba. Pořád neco raham ze sestricek,nejake info.Budu na tebe myslet a drzet palce.
14. dub 2014 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekuju moc holky :slight_smile: a hlavne za podporu :slight_smile: budu se snazit vam dat co nejdriv vedet jak u me vse probihalo! Snad i pak po porodu budu mit nejakou tu chvilku sem napsat jak zvladame kojeni a peci o mimisky :slight_smile: jinak kocarek mam bumble,tak i o nem poreferuju,jak se osvedci,predesla majitelka si ho nemuze vynachvalit a ja sem zatim taky nadsena co do manipulace a skladani,uvidime jak se osvedci pri castem zaklapavani korbicek,pac sem v bytovce ve tretim patre,tak se s korbickama nataham a zaklapavani na kostru je z umele hmoty,tak doufam ze to nase zachazeni kocarek prezije bez ujmy :slight_smile:
14. dub 2014 ve 20:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak do nemocnice jsme vyrazili místo v 9 hodin už ráno v 6. Měla jsem stahy po 8 minutách a docela dost, tak jsem dala na varování doktora a jelo se. Na odd. rizikového těhotenství mě ani nepustili dovnitř a hnali mě na porodní sál. Teda měla jsem oči na vrch hlavy, manžel taky :slight_smile: Natočili mi monitory a stahy ustaly. Přišla jsem si jako hysterická simulantka :grinning: Ten monitor mi dělali přímo na porodním sále, aspoň vím, do čeho půjdu... pověstné boxy u Apolináře...vedle mě se rodilo,a další přijela na sekci, ale až v tom budu taky, asi mi to bude šumák. Nakonec mě teda na tom rizikovém vzali, mám podepsaných milion papírů a už tu prý asi zůstanu :confounded: . Čípek je hodně krátký. Fakt se divím @vrtulka81 , že Tě pustí ještě domů. Ne že já bych nechtěla, ale fakt je, že jsem tu mnohem klidnější. Sice mám na pokoji dost zvláštní paní (nonstop puštěná televize... velmi hlučný přítel na návštěvě...), ale jsou tu strašně fajn sestřičky a vůbec. Hlavně fakt ležím!
@lanitana Já předbíhat nechci, to chtějí holky :grinning: Domlouvám jim, ať neblbnou, že si tu užijí srandy ještě dost... Ty se taky drž. Dost se divím, že v 34 tt Tě chtějí vidět až za 3 týdny. Myslela jsem. že nás dvojčatový kontrolujou po dvou a ke konci po jednom týdnu. Břicho máme podobné :slight_smile:
@pehu díky za info, já doufám, že i kdyby se v tomto týdnu narodily, tak to bude taky už ok. I když mám dětičky prý o dost menší. Nedávají mi žádné kortikoidy na plíce, tak snad to fakt na porod hned nevypadá.
14. dub 2014 ve 20:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teda holky,vy se takle skupinově stehujete do porodnic.Tak vsemz co maji ještě čas ať miminka v bříšku ještě chvilku vydrží a ty co už jdou na to přeji štěstí a zdravé a velké deticky:slight_smile:
14. dub 2014 ve 21:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulikb Hodně štěstí!!!!
14. dub 2014 ve 21:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick koukam,ze ty si ten nastup do nemocnice mela pekne hekticky! :-/ dekuju :slight_smile: a taky preji at vse zvladas a holciny at jeste pekne rostou v brisku :wink:
14. dub 2014 ve 22:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky musim se pochlubit, jeste to nemam uplne komplet,ale uz ted mam radost :slight_smile:
14. dub 2014 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@blanick Držím palce,ať jsou mimča ještě u tebe:slight_smile:. Holky měly váhový odhad okolo1 500g týden před porodem, takže nás konečná váha mile překvapila. Taky jsem měla slíbené 34+0 domů, kdyby bylo vše ok. To mě přijímali s čípkem 1 cm, ale to se už nestihlo.
14. dub 2014 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co se to děje v naší skupině? Já jsem taky od odpoledne v Podolí. Břicho netrvalo, jenom píchalo dole, rak jsme jeli. Hrdlo dlouhé, otevřená na prst :frowning2: tak čekám, co bude :frowning2:
14. dub 2014 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygrisek09 cauuuuu holka :slight_smile: držte se všichni tri !! Držíme palečky !!!
15. dub 2014 v 00:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek díky moc, to že by se to rozjelo, nevěřím. Ale mám obavy z toho otvírání. Najednou z ničeho nic.
15. dub 2014 v 00:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygrisek09 neboj oni to zastaví proste ti prckove tlačí na čípek ... Ja mela zase vse v pohode a najednou rychle ven... Nikdy fakt nevis co... Takze no stress, a kdyby cokoli uz jsi v dobrém tydnu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. dub 2014 ve 04:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek právě ten týden mě děsí nejvíc. Dnes jsem 29+3.
15. dub 2014 v 05:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehu teda to mame hodne podboný scénář... Jen hrdlo o 2mm delší. Taky mám slíbeno v 33+4 domů, když zůstane stejné. Já tu klidně zůstanu, to mi je fuk, když zůstanou i holky :slight_smile:. Kde jsi rodila?
Dávali ti něco na ty plíce? Děti máš fakt překrásný... Nemůžu se nabažit :slight_smile:

@tygrisek09 neplaš, neboj. Stes Ti nepřidá. Vem si sluchátka s pěknou muzikou, veselou knížku a hajej. Ostatní zvládnou doktoři.

Jak jste se, holky, vyspaly? Já úplně božsky, snad nejlíp za celé těhotenství.
15. dub 2014 v 06:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick já jsem nespala vůbec :frowning2: bolí mě záda a občas tvrdne v podbřišku, dostala jsem druhou injekci druhé vlny kortikoidů
15. dub 2014 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda holky, co se to tady děje??? :confused: Člověk se tu pár dní neukáže a vy jste skoro všechny už v porodnicích? Za to může určitě ten úplněk :sunglasses: . Ty co rodí a mají rodit tento týden, tak držím moc palce a těším se na zprávičky a fotky mrňousků a vy ostatní ještě prosím držte 3v1 co nejdéle. ještě je přece čas :wink:. Moc na vás všechny myslim a posílám hodně sil!
A jak se vám líbí ve nemocnicích? Není tam nuda? Jsou na vás sestřičky a lékaři hodní? Jaká vám dělají vyšetření?
Držte se! A já si jdu teda už také zabalit tašku, raději... pro strýčka příhodu. :slight_smile:.
15. dub 2014 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka v Brně spinál nedělají, jen celkovou nebo epi co jsem četla
15. dub 2014 v 08:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick ja se vyspala na prdlacku,to co poposujes mam skoro kazdou noc,mam.s tim pocitat dokid neporodim.Uz me to nebavi,v noci mam kontrakce a padne rano a je po nich.Tak kještě pockam dva dny a na velikonoce jedu dom.Vratim se az opravdu budu rodit.
@dobrmania me to nejak v nemocnici nevadi,ale zacina to byt spis psycho.Dva dny zpatky porodila spolurpici,bohuzel miminko tyden be vody a teprve 24 tt,takze špatně.Vcera privezli zase pani ve 33tt a slo to rychle,nad ranem u ji brali a sou teda v pořádku,tqkze mame opet volnou poatel a cekame z hruzou co privezou.
@tygrisek09 to bude dobry,otevrena muzes byt i mesic a nemusis porodit,me sem vezla rychlá jako nejvetsiho maroda a byla sem otevrena na prst,od te doby se nic nemění.Pomalu zkracuje cipek a boli břicho.V klidu odpocivej a jeste se dostanes i dom :grinning:
15. dub 2014 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikina88 taky chci sovičky, ale kdoví jak to dopadne :grinning:

@vrtulka81 ty katastrofický scénáře by mě asi docela děsili, kdybych tam měla ležet ... ach jo
15. dub 2014 v 09:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy Váháš mezi sovičkama a jiným motivem?
15. dub 2014 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikina88 nene sovičky jsou jasné, ale neručím za to co nakonec objednám, to víš, chvilkové rozpoložení dělá divy :grinning:
15. dub 2014 v 09:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vrtulka81 děkuju za podporu, uvidíme, co bude. V pátek na už hrdlo 42mm a včera palpačně 25mm :frowning2:
15. dub 2014 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem nespala vůbec bolí mě záda a občas tvrdne v podbřišku, dostala jsem druhou injekci druhé vlny kortikoidů.
15. dub 2014 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek