• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@bejbyy my jsme celý puntíkatý, všechno do postýlky jsem ušila. až bude povlečeno, pošlu foto.
15. dub 2014 v 11:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky hanulikb je uz na pooperacnim,vyzvedela sem parecek,zbytek uz necham na ni.Zitra ji prelozi na šestineděli ,tak se určitě ozve.
@tygrisek09 to mas jeste dost,vedle me maminka s dvojkama nema uz téměř žádný,je 29+2 .Oni to udrzi,neboj
15. dub 2014 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vrtulka81 a nevíš jestli je hanulikb po tý lokální anestezii?
15. dub 2014 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikina88 to právě nevim,vic me sestricka nerekla,taky cekam na info.
15. dub 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě tu máme porod v přímém přenosu. Paní tu rodí přímo na posteli na oddělení rizikového těhotenství. Zvukový efekt přes dvoje dveře je takový, že mi budou muset přetáčet monitor :slight_smile:
15. dub 2014 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: tak uz lezim na aru a davam se do kupy :slight_smile: byl to nadherny zazitek! Cevkovani sem skoro necitila,pichanec do patere taky uplne v klidu,je to jak napichnuti zily a pak prijemny teplo a citeni jen doteku-mimca byli behem 5 min venku :slight_smile: sice se mnou chvilkama cloumali,ale zadna bolest :slight_smile: i slzicka ukapla jak mi broucky ukazovali:slight_smile: -jinak karolinka ma 3kg a zdenecek 2,4 kg a mel omotanou snuru kolem krku,takze nejvyssi cas ! -Niky nemusis se vubec niceho bat :slight_smile: ja sem cita a fakt me nic extra nebolelo :slight_smile: a vrtulko,zitra se snad uvidime :wink: jinak mimca uvidim az zitra,uz se nemuzu dockat-zatim sem pod oblbovakama a citim se neuveritelne lehce :slight_smile:
15. dub 2014 ve 13:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@tygrisek09 to nezávidím, mě tyhle zvukový efekty nedělají vůbec dobře, taky sem byla jednou na monitoru a vedle rodila pani, hnus...
15. dub 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulikb Gratuluju k miminkům!!!! já ti tak závidím že už to máš za sebou :slight_smile: podle toho jak píšeš si mi dodala odvahu, že to snad taky zvládnu :slight_smile: jen by mě zajímalo, zda jsi měla epidurál nebo spinál a proč uvidíš miminka až zítra???
15. dub 2014 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikina88 doufám, že to tu holky vydrží
15. dub 2014 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám tu na pokoji romku i s celou family. Je to tu celé zasmrděné kouřem. Jde na vyvolání, takže tu může být i tři dny.
15. dub 2014 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulikb gratuluji k miminkum a fakt zavidim, hze to uz mas za sebou. Se ani nedivim, ze se citis lehci takovve krasne vahy broucku :grinning:
15. dub 2014 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikina88 fakt se nemusis bat :slight_smile: mela sem epidural,spinal nedelaji a pry je ten epidural lepsi,protoze nastupuje phezky pomalu a ne narazove jako spinal- deti mozna vecer,sem jeste pod oblbovakem kvuli te rane
15. dub 2014 ve 13:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanulikb Jééé moooc gratuluji, maminko!!! :wink: Dětičky mají super váhy. Už se těším až budou fotky :slight_smile:.
Píšeš to tak v klídečku, tak myslim že si nám všem tady dodala odvahu. Zítra asi rána bude bolestivější, ale zase už uvidíš dětičky, tak ty tu bolest utlumí. Je super, že jste to tak pěkně zvládli. Tak teď hlavně odpočívej! A ještě jednou óbr gratulace :slight_smile:
15. dub 2014 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 ajaj, tak to ti vůbec nezávidim...mně teď kouř úplně šíleně smrdí a vadí a to jsem si před těhotenstvím občas i zapálila.... A v jaké jsi vůbec porodnici? Třeba ji to vyvolání půjde rychle a dostaneš brzy nějakou méně zapáchající spoluležící :sunglasses:
15. dub 2014 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulikb to je krááááásný!!! Už aby byli u Tebe, co? A máte krásný jména. váhy, všechno :slight_smile: Gratuluju moc.

@nikina88 já jsem to na monitoru zažila včera a jako hnus mi to nepřišlo... navíc tam za chvíli začalo řvát miminko, takže jsem byla spíš dojatá :slight_smile:
15. dub 2014 ve 14:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulikb MOC blahopřeji k mimískům!!!!
15. dub 2014 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick mě to hrozně znervózňuje, možná proto, že můj první porod bylo to nejhorší co sem v životě zažila, takže mi zvuky ze sálu nahání husí kůži, ale když už je po a je slyšet miminko, tak to je hezký, o tom žádná :slight_smile:
15. dub 2014 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulikb moc gratulujuu
15. dub 2014 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky fakt mazec jak se to rozjelo, ani pořádně nevim kdo je v nemocnici :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Každopádně všem držím pěsti, aby mimča co mají být ještě v bříšku počkala a ty co už můžou ven tak šup šup rychle a bezbolestně! Já mám tedy ještě nějaký ten týden čas, ale už jsem jak chcípák :frowning2: .
15. dub 2014 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick Holky dostaly v 28tt kortikoidy na plíce, to byl myslím čípek 2,5 cm. No a potom v tom 33tt znovu, to už byl čípek 1 cm. Já byla dost riziková kvůli minulému porodu v 25tt, takže nechtěli nechat nic náhodě. Rodila jsem v Olomouci. Sestřičky na gyndě byly hodné a na neonatologii nás všichni už znali, takže tam holky byly jako vip :slight_smile:.
15. dub 2014 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulikb gratulace k miminkům. ať se vám daří.
15. dub 2014 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adusak me prijde ze lezi ve spitlu vsechno od 29 tt :grinning:
@hanulikb jo snad se zitra potkame,misto do kantýny si to namirim k tobe.Sestricka me praskla i jmena,tak me potesila ta Karolinka,tu mam taky doma :grinning: na kterem pokoji lezis a ktere patro,ja sem zatim vytahla paty jen dokantykantyny a na zachod,je to tu trosku bludiště.Zjistim si jak te přeloží,zabehnu za tebou.Napis me i příjmení :grinning: Ja budu zase v noci v kontrakcich ale rano to bude ok,tak se stavim.

Jinak nam tu taky rodila na pokoji,ve tri rany ji soupli o pokoj vedle na porodni pokoj a uz za jama byla i nq pokec,chodi jako lanka,to je jina nez po císaři .Treba to nekoho uklidni,porordila ve 33tt a sice prxek.je v inkubatoru ale zvlada vsechno sam,tak hlavu vzhuru,po 30 tt uz se to da :wink:
15. dub 2014 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikina88 tak mi je pred chvili dovezli obe naraz :slight_smile: a aj obe zaraz dudlaly a neco si aj vytahly,tak zas za tri hodinky:slight_smile:
Holky,nebyt koniku,tak taky nemam odvahu :wink: drzte se vsechny,i ja na vas myslim a drzim pesti!
15. dub 2014 v 15:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, já jdu ve čtvrtek na kontrolu a jsem zvědavá, zda je vše ok. po ránu jsem opuchlá všude včetně obličeje...kluci jsou v bříšku nějak moc akční, kopou skoro celé dny...sem tam mě pobolívá v podbřišku, ale není to pravidelné...když to tu tak čtu, tak si říkám, že se vše může změnit opravdu ze dne na den. Tak se všechny, co jste v nemocnici držte a žádné předbíhání. jen pěkně postupně.

@nikina88 sovičky chci taky :slight_smile: mohu se zeptat, kdes je objednávala?
15. dub 2014 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pholikov objednávala jsem zde: http://www.matulda.cz/katalog.php ale kapsáře, nebesa, mašle na nebesa a povlečení na přebalovací podložku mi šila mamka, bylo to něco sehnat stejnou látku aby seděla s mantinelama, povlečením a zavinovačkama, mě se nelíbí ty nebesa ze šifonu totiž.
15. dub 2014 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulikb už se těším na fotičky :slight_smile:
15. dub 2014 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulikb Taky gratuluju :slight_smile: a těším se na fotečky :slight_smile:)

Dneska KO vtip dne :slight_smile:) prý je B holka??? Tak nevím jestli si primář dělal srandu nebo mám začít uvažovat do růžova.
Holky, jak to máte s porodem? Nesměle jsem se dotázala jak budu rodit dozvěděla jsem se, že pokud to půjde jak přirozeně tak císařem, tak je to na mě co zvolím.
15. dub 2014 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zunem jesrli hidu rodit nonormálně,tak ti to pak popisu,aspon se můžeš rozhodnout.Zatim se shodujeme se se sestrickama ,ze lepsi je klasický porod,poku je to možné.
15. dub 2014 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulikb Moc gatuluji k tak pěkným detičkám.
15. dub 2014 v 18:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulikb přidávám se ke gratulacím, užívej si to štěstí a pošli fotečky - ASAP :slight_smile:
15. dub 2014 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek