• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@vrtulka81 ja ani nevim kde lezim :slight_smile: ale jestli me budou zitra prevazet,tak se uvidime urco na sestinedeli:slight_smile: lezim ve velkym pokoji kde nas sestricky hlidaj spolecne s dalsimi 4 pacienty- vedle lezi taky mamca co porodila dvojcata-zatim sem takova zakriknuta a jeste sme nic neprohodily,zitra ji budou prevazet na sestinedeli-je nas tu dost s dvojkama teda :slight_smile: ted se snazi rozchodit s manzelem,no ty blaho,mam se na co tesit! A jak na karolinku volas?:slight_smile: pro inspiraci :wink:
15. dub 2014 v 18:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Další veliká miminka na světě, paráda

@hanulikb gratuluju, krásně se to čte, zní to tak lehce, pozitivně, pohodově, díky, a jen tak dál :sunglasses:
15. dub 2014 v 18:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nechávály jste si, nebo vy novější budete si nechávat dělat těhu fotky od profi fotografa? Původně jsem byla jasně proti, ale teď s dvojčatama, když je na 90% pravděpodobné, že je to moje první a poslední těhotenství se k tomu přiklánim....klidně mi i pošlete odkaz na šikovného fotografa, hledám inspiraci...
15. dub 2014 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adina007 chci ale paní nějak neodpovídá na mail ... tak nevím ... Jinak já si vybrala paní z Třebíče, což je asi pro většinu, i pro mě maličko z ruky, tak možná budu hledat znova :rolling_eyes:
15. dub 2014 v 19:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulikb tak záleží kdy ja porodim,sem pořád na JIP,sak ja si te zitra najdu.Jo tech dvojkovych mamin je tu celkem dost.
Na malou volám nejčastěji celym jménem,ale taky Kajo,kdyz me.sere Kajino,Karušo,ale vestinou ji říkáme Kajko,Kajulo,manzel se synem prostě Kaji.
At se ti podari dobre rozchodit po tom ležani
15. dub 2014 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, občas k vám nakouknu a nostalgicky vzpomínám na těhotenství s dvojčátky :slight_smile:
Mám dvě holčičky a postupně dávám na bazárek oblečky atd.
Něco mám značkové, něco neznačkové, ale kupovala jsem vše nové a vše stejné.
Kdyžtak klidně pište i do IP.
Všem vám ze srdce přeju pohodové těhotenství a krásně dopečená miminka :slight_smile:
15. dub 2014 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adina007 Možná bych to taky zkusila,ale ještě jsem o tom moc neuvažovala. Vím že fotografka co nám fotila svatbu fotí hlavně tehule a pak miminka,tak bych šla určitě zase za ní jestli se pro to rozhodnu.Zatím mám jen 2 fotky z minulého týdne za celé těhotenství tak aby mi to pak nebylo líto že žádný nemám :slight_smile: další těhotenství užneplanuju, i kkdyž manžel už říkal něco o klukovi když čekáme dvě ženský....doufám že mě jen škádlí :slight_smile:
15. dub 2014 ve 20:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy
@ebro
a ve které fázi těhu byste do toho event. šly? Já myslím, že s dvojčátkama by to bylo optimální tak ten 28.-30.týden, kdy ještě nebudu 100% velryba.
15. dub 2014 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adina007 souhlas, já si říkala někdy v první půlce května, ale nevím, jestli to ještě někde domluvím
15. dub 2014 ve 21:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adina007 Tak jsem koukla na stránky té fotografky a má volno až za 2_3 měsíce tak jsem jí raději rovnou napsala jestli by méně ještě vzala než porodim. Tak to jsem zvědavá. Já chtěla jít az někdy na konci ale je fakt že těžko říct kdy to bude :slight_smile: abych místo tehotenskyho focení nešla už s miminama. Já teda zatím až tak břicho
nemam,zatím mám furt míň než před těhu a po tom co mi nasadili tu pitomou dietu na cukrovku tak mám týdně o půl kg míň. Já snad půjdu z porodnice hubenější než jsem byla :slight_smile:
15. dub 2014 ve 21:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adina007 Koukam že máš fotku na koni,jezdila jsi v těhotenství? Mě to hned zatrhli od začátku a už mám teda abstak! Ale koníka mám teď stejně nemocného tak s nim chodim jen na voditku na travičku.
15. dub 2014 ve 21:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky teda tady u nas je neskutečně fotografu,spis si jen vybrat.My teda mame sveho dvorniho fotografa,ale pujdeme asi az s miminama,foti i manželka od bratranka,takze nouzi nemam.Akorqt me prijdou ty fotky nq jedno kopyto,holčička vyfasuje celenku na hlavičku,vali se nazi v nejakem kosiku,nebo na kozesině.Budu premyslet nad necim jinym,ono asi moc moznosti jak ta mimca vyfotit neni.Ale blisi se teplo,tak snad nekde venku .....hlavne spolecnou bych chtela originalni
16. dub 2014 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adina007 Máme to v plánu za 14 dní. Mám fotografku ze Židlochovice, dělala jsem manželovi kalendář na vánoce a moc šikovná a příjemná. Jak píšeš termín jsme se domlouvaly, že bude dobrý něco kolem 30. týdnu. Běžně fotí ty 4-6 týdnu před porodem, ale u dvojek je ten pupek už teď dost velkej. Tak jsem zvědavá co z toho vyleze, páč včera jsem viděla foto od kamošky z minulýho týdne vypadám tam jak velryba, hodná holka k tomu totiž přidala foto z oslavy před půl rokem, takže jasný důkaz, že jsem dvojitá a nikdo mi to už nevymluví, že mi vyrostlo jen břicho.
16. dub 2014 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zunem Jéé a nemáš odkaz na paní? Bych koukla
16. dub 2014 v 08:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
16. dub 2014 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 ahoja,tak odpoledne jedu na sestinedelku,tak moc nelitej :wink: uvidime se tam :slight_smile: at jeste driv neporodis...setri se
16. dub 2014 v 09:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulikb dneska me vyhodili z JIP,prijel akutnejsi pripad tak ted lezim na intermedialu.Musim jistit kde co je a odpoledne se stavim.Asi to tu zabalím a pojedu na velikonoce dom na kacenu.Uz sme si na pokoji s holkama zvykli a do novych vztahu se me nechce :grinning: Uvidim jak dopadne zitrek a povalim.Pak dej vedet to cislo pokoje
16. dub 2014 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě fotil kamarád, já se totiž fotografů trochu bojím :grinning: strašně jsem nechtěla takový ty klasický fotky, jak je holka s bubnem zamotaná v zácloně nebo se válí někde v kožešině.... Tak mě ten kamarád vzal k rybníku, fotil na lávce, na pařezu, na lodičce se psem... Třeba fotka, jak manžel stojí na vysokém pařezu, má zvednuté triko a vystrkuje pupek na kterej mu dávám pusu bude asi boží.

Dnes na vizitě jsem se ptala jak to je s těmi kortikoidy na plíce, když jsem 33+2. Prý mi je zatím nedají, ani kdyby se na kontrole ten čípek zase zkrátil. Trochu jsem se divila, tak mi vysvětlil, že podporují co nejkonzervativnější přístup a snaží se to nedávat zbytečně a kdybych se náhodou rozrodila v 34 nebo v 35 tt, tak budou porod 2 dny zastavovat a prát do mě ty kortikoidy. Chjo. To se mi moc nelíbí, si pamatuji, jak to měla Sacvi, nakonec jí taky nestilhly na děti moc zabrat..Takže v Olomouci to dělají evidentně jinak, co psala @pehu

Mně točí denně monitory, holky z toho mají akorát srandu, pořád do nich kopou a někam popolézají, tak jsem na tom ukšírovaná hodinu :slight_smile:
16. dub 2014 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick takovou mám taky představu, fotky venku, a ne ateliérové :wink:
16. dub 2014 v 11:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick ty jo to cumim,tady davaji automaticky hned,kdyby nahodou,taky prijela holcinanejak dopoledne,mrskli ii jednu davku a zastavovali porod ve 31tt,odpoledne ji prdla voda a do rana rodila,docela me to prekvapuje,zastavit porod na tri dny neni zrovna prdel
16. dub 2014 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Hlásím se po dlouhé době, bohužel se špatnýma zprávama :unamused: V pondělí jsem byla na amniocentéze, při kontrole ve 20tt zjistili podezření u jednoho z miminek na VVV. Přesnou diagnozu mi neřekli, nejdříve rozštěp páteře, pak se to vyvrátilo s tím, že na páteři nic není, ale v hlavičce se zřejmě hromadí mozkomíšní mok, takže máme i divný tvar lebky (tzv. lemon sign) První výsledky z amnia vyšly v pohodě pro obě mimča, žádný nález. V pátek mám další utz a bude se řešit co teda dál. Ještě nás čeká si magnetická rezonance v Motole a podle výsledků rozhodnutí, zda ukončit těh. nebo ne :confounded: A to jsem si myslela,že když nám vyšel NT screening a triply naprosto v pohodě, že můžu být v klidu :confounded:
16. dub 2014 ve 14:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi jejda,tak to drzim palce at je to nejaky blud a nakone to dopadne dobře.Druhe miminko je v pořádku? Ma sanci?

@hanulikb covece tak uz lezim vedle tebe na pokoji :grinning: Zase me stehovali,tak snad naposled.Tak te zitra navstivim,at mozes v klidu spat a uzivat si broučku,jeste musim vychytat Karolinku

Hec ja sem viděla Zdenecka :grinning: takovy uzlicek prtaty
16. dub 2014 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...teda zase tolik novinek.

@hanulikb obrovská gratulace, ať ti dětičky dělají jenom radost!!!
@lussi držím pěsti, ať to dopadne vše na jedničku a bylo to jenom podezření lékařů.

Co se týče focení, tak jsem to odkládala, odkládala, až najednou vypadám tak, že si na žádné focení netroufám a nechám to až pro focení s miminkami. Jsme s manželem motorkáři a téma je už hozené :wink:
16. dub 2014 v 16:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikina88 šikulka, jsi to zvládla s tím pokojíčkem...sovičky jsou in. Zítra nastupuješ viď? Tak ať to všechno dobře dopadne a podáš nám tak krásně pozitivní zprávy jak hanulik.

@tygrisek09 já nevím, můj čípek je 25 mm a doktorka říká, že je to krásná hodnota. A to mi dala kontrolu až na 28. 4...tak ať to všechno pomine a budeš moci v klídku dom.
16. dub 2014 v 16:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ebro buď ráda, že nepřibíráš...když jsou mimísci v pořádku a rostou jak mají, tak je to všechno v pořádku. Ono tahat 20 kg navíc, to dá zabrat. Dnes jsem nenazula ani manželove pantofle a to má o 4 čísla větší nohu :grinning:
16. dub 2014 v 16:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky přemýšleli jste někdo o odebrání pupečníkové krve? Je to docela pálka...
16. dub 2014 v 16:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana ahojky, ano, nastupuju zítra ráno, čekají mě nějaká vyšetření a v pátek hurá na to :slight_smile: jak budu moct, tak taky napíšu co a jak :slight_smile: zaujalo mě, že jste s manželem motorkáři, jezdíš jako batůžek nebo řídíš? já totiž jezdím na moto od 6ti let a jsem netrpělivá, až se budu moct zase projet, zatím chodím moto okukovat do garáže stejně jako kočárek :grinning:
16. dub 2014 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikina88 tak to tě obdivuji...já miluji cestování na dvou kolech, dovedl mně k tomu můj manžel, ale jsem baťůžek. Jsem zvědavá kolik času pak na naši motorku zůstane. Momentálně děláme na kompletní generálce, pak nebude asi moc času. :slight_smile:
16. dub 2014 v 17:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikina88 a na čem jezdíš? My máme Suzuki V-Strom DL650 K6.
16. dub 2014 v 17:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek