• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@nikina88 tfuj tfuj tfuj, kolikátý budeš zítra týden přesně?
17. dub 2014 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikina88 Tak přeji hlavně zdraví a velké deticky :slight_smile:
17. dub 2014 ve 14:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky us sem videla oba ty malinkate uzlicky od hanulikb,krasni mimisci.Clovek by je hned poňuňal.Sou kojeji a dari se jim.Kdyz to pujde dobre,dokonce je v sobotu pustí.

Za to ja si užívám :'( Nejak e me nedarilo na záchod,tady do nas cpou same mléčné výrobky,tak me to zabetonovalo,vyotala sem si cipek,protoze to bylo na puli cesty a bala sem se nejak tlacit at tqm driv neskonci mimca.Nez sem pouzila cipek prisel na me sileny tlak,jako u porodu,dost hnusný,neco ze me teklo,silela sem ze tim tlqkem snad praskla voda.Tak hnusnou chvilku na zachode uz nechci,fakt porodni ztahy hadra.Ted cekam jestli to voda byla nebo ne.Takze cekam co bude.Jinak sem rozhoenuta jit g sobotu domu,dochystam si co ke chybí pro mimisky,mela bych jeste oprat autosedaky,dochystat postýlky,mam taky doma sovicky,ale ty pujdou do kocaru jako podložky .Budu normalne fungovat a proste čekat az to prijde.Mimca sou opet hlqva prdelka směr vychod,ale porad to normalnimu porodu nebrani.Zitra tady de mamina s jednovajkama na plánovaný císař,dr se ji ptal jesrli je nechce zkusit rodit přirozeně,ze je ma hlavickama .U nas teda jedna rodila jednovajky prirozene a v 39tt :slight_smile:
17. dub 2014 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikina88 tak držím palce, dej pak vědět, zda je vše ok
17. dub 2014 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy díky :slight_smile: zítra budu přesně 37+0 podle nálezu prý nejvyšší čas na císaře, prý bych brzy začla rodit sama
17. dub 2014 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ebro děkuji, jsem zvědavá s jakýma váhama se mi miminka narodí, celou dobu těhu měly krásný odhadovaný váhy
17. dub 2014 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pholikov jak se dám do kupy, tak se hned ozvu :slight_smile: děkuju
17. dub 2014 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikina88 Držím palce, ať má vše hladký průběh a všichni jste v pořádku. :slight_smile:

@vrtulka81 Ty to máš taky furt akční.. |:slight_smile: už jsem si zakázala pčikat, páč jako alergikovi bez léku je mi teď super, takže jsem se vyprdla na vycházky a raději kypím doma. A teď další. No mě jediný co na to pomahá tak sušený švestky, kupuju ve velkým.
18. dub 2014 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikina88
přeji at ti to vse dobre dopadne,mimca sou zdrava a ty brzo fit po zakroku!! :wink: da to trochu zahul druhy den ale pak uz se to den ode dne lepsi!:slight_smile:
18. dub 2014 v 08:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikina88 držím pěsti :slight_smile: ať vše probíhá bez problémů a máš krásná zdravá miminka :slight_smile:

Jinak já se hlásím z domova, pustili mě, že můžu ležet doma, konečně, kortikoidy jsem dostala, tak teď jen dopékat.Tatínek mě nachystal postel až do kuchyně abych mohla být furt s nima, zařídil, že mladší děcka budou přes týden u babiček, tak snad to nějak doklepem ještě alespoň 8 týdnů.Děcka mají 1020 a 980gr.
18. dub 2014 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ja to tu zitra zabalim,pokud me teda reknou ze muzu opravdu uz kazdym dnem,tak jeste pockam.Ale uz me tu z toho drbe,vcera sem lesela trikrat na porodnim pokoji kde me tocili monitor,vedle se rodilo,vratim s na pokoj a nova mamina co de na vyvolani,tady na novorozeneckem je to same mimino a ja porad cekam,tak sem rekla ze uz staci a pujdu dom nebo se tu zcvoknu.Ted odvedli dalsi na planovaneho cisare.V noci vytekl cipek a ja si uz fandila ze prdla snad voda,ono hovno.Takze zitra valim dom,v nedelu na narozky ke kamosce,neco popapkam na velikonoce,dosiju zbytek veci pro mrnata a budu cekat doma,tak me nema kdy hrabat :grinning:
18. dub 2014 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes se mi narodili dva krasni chlapecci, v 8.42h Šimonek 2700 g a 47cm a v 8.44 Štěpánek 2900g a 50 cm, jsme v poradku :slight_smile:
18. dub 2014 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@nikina88 Gratuluji. Krásné míry. :slight_smile:
18. dub 2014 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikina88 Moc gratuluji k miminkum a tak krásné váhy. Hlavně že jste všichni zdraví! Teď už spíš pevné nervy :slight_smile: Zavidim že už to máte za sebou.
18. dub 2014 v 11:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikina88 gratuluji ke chlapečkům :slight_smile: at se vam dari
18. dub 2014 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikina88 Supér! Tak vítejte na světě Šimonku a Štěpánku, přeji vám hlavně zdravíčko! Kluci mají opravdu super míry. Tak moc gratuluji, maminko.
Až se trochu zmátoříš, tak se budu těšit na fotečky a taky na zprávy o tom jaké to bylo, jak se cítíš a co císař. Tak ještě jednou gratuluji k synáčkům :wink:!
18. dub 2014 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile: Naši kluci se narodili 36tt Matýsek měl 1880g 42cm a Mareček 1710g 42cm...narodili se přirozenou cestou,porod trval 12hodin..dnes je klukům 3 a půl roku a vše pěkně dohnali,zrovna máme neštovice :angry: zatím jen Mareček tak čekám kdy naskočí i Matějovi
18. dub 2014 ve 12:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vrtulka81 tak držím palce, aby tě už propustili dom. Mně by už tam z toho asi opravdu hráblo, kdyby všichni kolem už rodili, jako na běžícím pásu a já pořád nic, i když ještě je čas.... ale doma zase budeš lítat kolem malé, co? Si moc neodpočineš. A kolik už májí prckové odhadem váhy?
Koukám, že v naší těhulínové tabulce jsme už na řadě my dvě :wink:. I když u mě to po dnešní kontrole vypadá , že bud spíš přenášet...:slight_smile: :grinning:
18. dub 2014 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikina88 Moc gratuluji,kluci mají krásnou váho to klobouk dolu!!!Hlavně at jste zdraví a at se vám vše daří
18. dub 2014 ve 12:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dobrmania Holky nerada bych predbihala :slight_smile: ale ta poslední z třetina tabulky se nějak špatně řadí.
18. dub 2014 ve 12:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,nedavno sem se registrovala,taky cekam dvojcatka,kluky. Vsem maminkam gratuluji k miminkam a nam cekatelkam drzim palce at sme co nejdele 3v1 :slight_smile:
18. dub 2014 ve 13:07  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikina88 gratulace největší.. krásné míry .))
18. dub 2014 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erin5 Ahoj. To jsme skoro ve stejné fázi :slight_smile: jen já mám holky.
18. dub 2014 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikina88 No hurááááá, to je krása. gratulace převeliká!
18. dub 2014 ve 13:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám dnes ráno po kontrole, hrdlo je ještě kratší, takže zůstáváme v nemocnici... Ještě alespoň týden, příští pátek prý už ani hrdlo měřit nebudou, jen udělají váhový odhad miminek a kdyby byly holky moc malé nebo moc velké, naplánuje se císař. Jinak prý můžu rodit přirozeně až to přijde, když vydržím vcelku ještě aspoň ten týden. Jsou hlavičkama, šikulky.
18. dub 2014 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick To je na prd že musíš zůstat v nemocnici,ale aspoň máš jistotu že jsi pod dohledem. To máš holky způsobne když jsou hlavyckama dolů :slight_smile:
18. dub 2014 ve 14:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, tak jsem tu naši těhulínovou tabulku trošku přerovnala :slight_smile:...snad správně :sunglasses: . A ještě jsem tam přidala kolonku "porodnice", aby byla možnost se třeba ve stejné setkat, tak jako např. vrtulka81 s hanulikb. Tak prosím doplňte, nebo napište sem a doplním :wink:.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Amgk8KivLCk9dEQ3cVg5cnRZNWNuSkRMeExQQnJMeUE&usp=sharing#gid=0
18. dub 2014 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikina88 Úžásný,BLAHOPŘEJU!
18. dub 2014 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dobrmania ty jo ted sme fakt na řadě my dvě :grinning: Vis co,pockame kdo nas predbehne :-P
Muzes tam dopsat nikynnu,jmena kluku,vahy,miry,datum narozeni a jak sli ven.Ja se pres mobil do toho nedostanu,blbe se v tom píše.
Jinak mame vahu cca 2.5 kg kazde,rozdil nejakych 4dkg.Ted uz je me to nejak jedno ze budu skakat kolem male,uz sme za hranici,tak i kdyby o vyvolalo porod,mimca sou prakticky hotove.Ale beztak budeme přenášet :grinning: Dopsat do tabulky tu porodnici je fajn nápad,vim ze s @hqnulikb bych se asi jinak nepotkala nez tady,navif mame pokoj vedle sebe,musim jit na cumendu,az skonci navstevy.Jestli zitra pojedu domu,tak se jeste nad tema uzlickama budu rozplyvat :slight_smile: Pripadaji me hrozne malinci,ale vubec vsechna miminka co tady projedou po chodbě
18. dub 2014 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. dub 2014 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek