• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

autor
@sacvi já jdu taky!!! Na screening ve 20tt :grinning: :grinning:
3. lis 2013 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sacvi to jsou asi vazy, neboj.. :slight_smile:
3. lis 2013 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek jééé to sem ani nevěděla :grinning: Věděla jsem,že jdeš,ale ne kdy :grinning: To tu bude zítra novinek :wink: :slight_smile:

Já si taky myslím,že to jsou vazy,ale to takhle budu belhat furt? :sweat_smile:
3. lis 2013 v 15:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sacvi myslim ze ne :slight_smile: me to teda nebolelo nikdy, ale určitě to přejde - dej si hořčík :slight_smile:
3. lis 2013 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek zítra si koupím a snad pomůže ,dík :slight_smile:

Holky tak všem držím na zítra pěsti :wink:
3. lis 2013 v 15:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi me prijde ze mam všechno,sem jak chodici encyclopedie,u dcery me bolela příšerně noha,losila sem po.čtyřech,dokonce kamaradka skoro celé tehu o berli,většinou je to tim,že mimco prilehne nerv,me teď bolilva taky noha,strili to od stehna do kolene,mam sice v prdeli plotynky,tojle je ale jiné,tqk zw asi me leží na nervu taky.Až se narodi budou mě nervy drát jinak.
Pomoct mě velice nemá kdo,teda pokud to hude jako u Karolinky,nečekám nic extra :$ Docela mě to mrzelo,mamka pořád otravovala kdy bude zase babka a pak skutek utek.Ma akorát vnoučata jen ode mě,ale nic moc babička,malou si vzala obcas ven,tak snad se to změní
3. lis 2013 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi a budou ti dělat zitra i UT nebo jen krypl test,ja si necham,ale nebudu je brat vubec v potaz.Ja se těším hlavně na UT,az je uvidim,muj dr ma nový,tak tam de všechno krásně vidět,na tom starem měl ak tam cmouhu a nevim co tam viděl :grinning:
Dokonce mam štěstí na laktacni sestru,tak mě určitě zase poradi,u dcery mě vsechno ukazala behem natáčení monitoru.Tak dej zitra vědět a hlavně co ty třísla
3. lis 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 krypl test???? Hehe ty jsi cynik nebo mas rada černý humor? .....
4. lis 2013 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek tak je ten test k h...u ne? :slight_smile: Vysledky vyjdou pokryplene,tak to bude krypl test,nemyslim tim miminka pokazene :grinning:
4. lis 2013 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile:)) jste mě pobavily :slight_smile: Já hlásím, že mi dnes pustili žilou asi 5 zkumavek, tak jsem napnutá jak kšandy, jestli to bude ok. Byl to screening v 10. týdnu. Na velký utz jdu 15.11. už se těším. Pak se mě doktor ptal, jestli se na ně chci podívat, no jakpak bych nechtěla! Vyšetřovala mě nakonec ale jiná doktorka, měla tam ještě asi další 2 mladé kolegyně a sestru a kroutily pořád hlavou, jestli to teda jsou nebo nejsou jednovaječná dvojčata. Shodovaly se, že jsou dvouvaječná, nakonec znovu volaly pana doktora, ten zase, že jsou jednovaječná..... takže se neví :slight_smile:. Ale nevadí, rostou jako z vody, mají obě 2,9 cm, ručičkama mávali, nožičkama kopali. Krásný.
Chtěla jsem se vás zeptat - kdy jste začaly přibírat? Já zatím nemám ani deko nahoře a to jsem nezvracela, jen mi bylo blbě. Už mi je dobře, jím dost.... No snad to je normálka.
4. lis 2013 ve 12:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vrtulka81 seš dobrá s tím názvem :grinning:

Holky já už sem doma. Doktor mě teda nakonec překecal. nevím proč ten trippl chce,ale říkal,že i když budou výsledky "špatné" nebudeme to řešit. Že sám vím,že bývají často falešně pozitivní. I v případně blbého výsledku mě nikam nepošle. Sám říkal,že miminka vypadají dobře a že jsou určo ok. Tak uvidím no..Na další ko a pro ty slavný výsledky jdu 21.11.
Miminka jsem viděla :dizzy_face: :dizzy_face: Moc krásný :dizzy_face: Odpovídají 16tt cca. 15+4 a 15+2

Holky a štve mě,že ty utz nejsou tak přesný. Pokaždé vyměří stáří nějak jinak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2013 ve 12:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 no na H....o jsou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. lis 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick super,že je vše ok :slight_smile: Určo i výsledky dopadnou dobře :wink:
Já zatím přibrala kilo - o které jsem na začátku těhu přišla :slight_smile:
4. lis 2013 ve 13:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sacvi jak ze te neposle v případe blbeho výsledku???? Co je to za blbost????? tak proc je dela????? To snad neni možný...dneska se uz fakt nedělají... A v případe dvojcat bych byt tebou na plodovku sla v každém případe..,
4. lis 2013 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek nevím. Řekl,že počkáme na velký utz a v případě,že tam by nebylo něco ok tak by to nějak víc zkoumal. Já jdu za 14dní na další kontrolní utz na veveří. Víš, když je vše ok nechce se mi na tu plodovku. Přece jen je tam riziko a když miminka jsou ok..Třeba budu jako jedna z milionu mít tripply dobrýýý :sweat_smile: :grinning:
4. lis 2013 ve 13:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mame po další kontrole ,mame 12+3 12+1 na cm velci macani 5,67 a 5,30,sou na sobe nalepene jako žvýkačky.Ja mam výhodu,že kdyz me děláUT,tak to vidim všechno hned,pred sebou mam celkem velkou telku,de tam vsechno krásně vidět.Sem spokojená,ze sem je zase viděla a sou tam.Dr mě strašil ze tam můžou byt klidně i tři,tak sem ho hned umravnila a radši ať pořádně počítá :grinning: Jak budu doma,dam fotecku,z mobilu to nevytahnu,vzdycky me to pošle na meila.Údajně mam tri kila navrch,ale to nebude tak žhavé,vážím se g botech oblečení a hlavně pěkně nazrana :grinning: Ve stredu na mě myslete,du na NT screening
4. lis 2013 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi no krypli budou delat asi dalsi kontrolu,mluvili o odberech,tak to budou urco ony,neztak i HIV a ty další nemoci.Hlavně chci at ta streda za mnou,když mě řeknou ze je to ok,budu ráda.Teď sedim u tchýně a mam úplně nutkani to prasknout,hlavně kdyz furt čumím na UT fotky :grinning: Co třísla,ptala ses na to co to je? Beztak se ti uhnizdili na nervu a tiká ti noha:wink:
4. lis 2013 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak za mnou screening 2.trimestru - mame všechno co mame mít, vážíme 450 a 480g a termín podle utz je 11.3. :slight_smile: takže ofiko jsme 21+6 :slight_smile:
4. lis 2013 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 tvoje příspěvky mě vždy fakt pobaví :grinning: Super,že vše vypadá ok. Screening určo taky dopadne dobře :wink:

Jo na tříslo sem se ptala. Jsou to ty vazy..musím čekat až to přejde-super :grinning:

@pidisek samé super zprávy :dizzy_face:
4. lis 2013 v 18:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a nějaké fotečky z UT ? Já dám včerejší,zitra dostaneme sice taky,ale musela bych fotit a mobilem to bude fuj :slight_smile: Držte mě všechny končetinym,přece jen sem stará raketa a dělohu mám opotřebovanou a vytahanou :sweat_smile:
5. lis 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@vrtulka81 juuuu krása :slight_smile: :slight_smile: tak tady jsme my:
5. lis 2013 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek no ty jo,to je teda ultrazvuk :grinning: No paráda
5. lis 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja to těm nasim reknu snad az na vánoce,oni sou snad slepi nebo co.Manzel se vratil z práce a rekl mě,ze me tam ty drbny a mamka rozebíralia ze mamky rekla,ze jo,ze sem hrozně vyzabla a ze mam zacit ze sebu neco dělat,mě z nich klepne :grinning: Bancek mam jak s Kajkou v 18 tt a kozy o dvě čísla větší,ja se z nich picnu,pred segrou chodim v triku a ta na me hledi se asi vic zeru,pod mikcou to jeste celkem schovam,ale pod trikem..... :grinning: Buď chlastaji nebo nevim
5. lis 2013 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 počkej za mesic - uz to neschováš :slight_smile:
5. lis 2013 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 držím pěsti na screening. Určo dopadne na 1* :wink: MOc krásná fotečka miminek :dizzy_face: Jak jsou nad sebou. Moje leží vedle sebe,ale jejich společnou fotečku nemám :unamused:
Tvá rodina ja fakt dobrá :grinning: :grinning:

@pidisek krásný miminka :dizzy_face: Velký už :dizzy_face:
6. lis 2013 v 09:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky plánujete mít děti ze začátku v jedné postýlce nebo každé zvlášť? Koupit monitory dechu do postýlek?
6. lis 2013 v 09:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Kdy budeš mít další výsledky té plodovky? :slight_smile:
6. lis 2013 v 09:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sacvi vysledky budou snad zítra, dnes ještě nejsou... Je to napínavý teda...jinak ja uvidím jak s postýlkou - kupuju rovnou dve s prušlema, tak bud ze zacatku v jedny nebo vedle sebe ve dvou ale každopádně aby nasebe viděli :slight_smile: :slight_smile: monitory stopro!! Asi ty pripínací na plínu....
6. lis 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky určitě vše Vám dopadne dobře.Dnes mám čtyřměsíční dvojčátka kluky,narozené v 33 t těhotenství.Vážily 2400 g. Zdraví a nádherní.V těhotenství jsem si užila své.Moje první dítě se narodilo s genetickou vadou a v 18 měsících zemřelo.Prostě můj gynekolog to zanedbal.Při přechodu k druhému lékaři se zjistilo,že není něco v pořádku a ten mě poslal na odběr plodovky. Bylo to před 22 lety.Tam byla zjištěná genetická vada.Pak jsem znovu otěhotněla a samozřejmě,že jsem šla znovu na odběr pl.vody u dcery má 19 let a syna 17 let odběry dopadly dobře.Děti jsou zdravé. Teď mám nového prozatím přítele narodily se nám dvojčátka.On má syna 27 let zdravý a dcera 26 let postižená taky genetické vady.Takže jít do dvojčátek bylo hodně rizikové.Taky můj věk !!! Když jsem ale viděla u doktora první ultrazvuk , kde mi zdělil , že budu mít dvojčátka hned jsem věděla , že je chci a že to budou zdraví a krásní chlapečci.Hodně negativních reakcí jsem zažila.Ale i těch pozitivních bylo dost.
Šla jsem na screening a tam výsledky dopadly dobře.Pak jsem šla na odběr plodovky ,čekání na výsledky bylo šílené,ale ty taky dopadly dobře s tím ,že chromozomy jsou xy. Měla jsem nádherné těhotenství,moderní technika dělá své.Bylo to nádherné každých 14 dní vidět jak miminka rostou,nechat si udělat ultrazvuk a dívat se na něj s odstupem času,mít spoustu 3D foteček.Prostě bylo to úplně jiné než před 17 lety natož před 22 lety.
Užívejte si těhotenství je to nádherná věc,vím,že je ženám špatně,později je vše bolí,pálí žáha,chodí často čůrat.Ale to , že pod srdíčkem nosí jeden či více životů je nádhera ...
6. lis 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek já právě u Janičky monitor měla. Deskovej do postýlky od nanny. Hroznej šmejd nebo špatnej kus :confounded: Pořád řval a malá v klidu spala. Já se pak bála i usnout páč sem se budila u řvoucího monitoru s pocitem,že Janička nedýchá :frowning2: To mě tak vynervovalo,že sem byla úplně z toho hotová. Měla jsem strach se od ní hnout :frowning2: Proto jsem si říkala,že počkám co po porodu. A třeba půjčím z porodnice. Mám strach,aby to zase nebylo stejné a já se "zbytečně" nenervovala několikrát za den. Ten strach se nedá popsat.. :frowning2:
6. lis 2013 v 09:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek