• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

Holky veselé velikonoce :slight_smile: u nás už to propuklo, už kluci zvoní, nemám tu mrskačku ráda, kolikrát nemají vůbec cit a máme úplné šlehance :angry:
21. dub 2014 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pholikov Ahoj, já s tím ležím v nemocnici. Ale mně pak začali otékat celé nohy. A nesplaskne to nikdy úplně. Možná zadržuješ moc vody a je to tak normální. Měr si tlak, to je důležité, jakmile je větší než 140 na 90, tak k doktorovi.
21. dub 2014 v 08:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak taky přeji všem hezké Velikonoce!!!

V nemocnici nám dali k snídani mazanec :grinning:
21. dub 2014 v 08:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikina88 Mocinky gratuluji jsou nádherní....
:wink:
@vrtulka81 Drž se...

Jinak všem hezké velikonoce :wink: S naší Ninikou neuschneme tatka s bráchou nám vyčinili hned po ránu :wink:

Holky povím vám dnes je nám 10 t zítra 11t a stále jsou to masakry... Nechápu jak to můžete zvládat, já bez táty který je s náma 24 hodin bych byla v loji... :frowning2:
21. dub 2014 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pholikov mě pomáhala Alpa... Kdyz by te to nepřešlo radsi bych jela k dr...
21. dub 2014 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ruljana ja jsem na ne většinu dne sama někdy uplne a dokonce i stíhám praci / doma/ :slight_smile: pidísci jsou super :slight_smile: ale nekojime takze je to krmeni rychlejší ...
21. dub 2014 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky všem přeji hezkou pomlázku. Já jsem teda trochu smutná...sama v nemocničním pokoji (spolučekatelku pustili už včera domů), manžel se ještě ani neozval... žádné velikonoční jídlo se nekonalo, možná tak tatranka k svačině... fuj. Chjo. :frowning2:
21. dub 2014 v 11:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Já tě fakt obdivuji... což práci doma bych taky zvládala ale mám strašně malej byt jen kuchyn a jedna mistnost takže musím být potichu když spinkají a kdyz jsou vzhůru tak se jim venuji.... A nebudí se ti navzájem? já musím od 14 dnů spát s malim jinde páč mi malou budí kvůli kolikám co má....? mno malého kojíma malou přes den ne a kojení mi přijde rychlejší a v noci i jednoduší... :wink:
21. dub 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick :frowning2: drž se a hlavně optimismus, mimča ti vše vynahradí... :grinning:
21. dub 2014 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ruljana někdy mají rvací duety to se navzájem provokujou ale v noci pohoda naprosto :slight_smile: ja je mam v obýváku pres den a normalne fungujeme i s telkou a běžným provozem :slight_smile:
21. dub 2014 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick nebuď smutná...manžel má chřipku, tak sem vůbec nemůže a na pokoji mám 18letou holku, která se mnou vůbec nemluví. Ani neodpoví na otázky...nevím zda mi nerozumí, nebo jsem pro ní stará :grinning: A ten mazanec co nám dali k snídani, máme i na svačinu... :wink: A co holky nezlobí v bříšku?
21. dub 2014 ve 14:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pohoda :slight_smile:
21. dub 2014 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@pidisek pekni pidiskove ;) francovka koupena, tak uvidime zda to pomuze.

Zitra mi manzel doveze tlakomer. Diky za rady holky.
21. dub 2014 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek kouzelní pidísci :slight_smile:

Holky mě už ten pupek nebaví,chci se ho zbavit :frowning2: Všechno mě bolí,v noci sem myslela že se poseru,chtělo se mě na záchod a šíleně mě píchalo ve spod,tak sem lezla málem po čtyřech,pitomí plný močák.
Břicho mě tuhne jak blbé,vždycky když to začne,mám pocit že musí prasknout,nohy mě nechcou nosit,takže sedím jen na prdeli a když už někam lezu,tak to stojí za to,jako srna po obrně,úžasný pohled,ale ještě že mě nenatékají nohy. Ruce už teda přešly,tak možná i vám co ppíšete že brní a bolí,tak mě to po cca 14 dnech přešlo,ale nevím jestli to neudělaly ty kapačky,ktarýma mě prolévali.Jinak sem si myslela že už snad to bude,něco ze mě vykáplo a bila sem jako slimák,doufala sem v hlenovou zátku,že by začala povolovat a zase prdlačky.No já snad budu opravdu přenášet,akorát nevím co se jim v tom břichu líbí,když je ta děloha pravidelně lisuje

@hanulikb co teda,už ste doma,nebo tě jen vyhodili s pokoje a si na hostinckém?
21. dub 2014 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratuluji čerstvým maminkám :slight_smile:.

@pidisek Malosšci jsou krásní :slight_smile:. Já mám holky taky celý den v obýváku. Hraje počítač, televize do toho malý někde skáče a jsou ok. Zvuky na jip je naučily.
21. dub 2014 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vespolek. Jsem 33tt s dvojcatky a narazila jsem na vaše forum. Ležim u Apolináře na rizikovym a moc to tu neubíhá :frowning2: .
@blanick: nelezis tu taky?
Preji všem vydrz a pevne nervy ve finale!!
21. dub 2014 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pehu přesně - at si zvykají :slight_smile: maminka je akční :slight_smile:
21. dub 2014 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruljana
@lanitana Díky holky, nevím, jestli mou stížnost někdo někam vyřizoval, každopádně odpoledne přijelo překvapení - manžel a skoro celá famílie i s babičkou o berlích :grinning: Byli jsme jak Hujerovi :grinning: . Ale bylo to fajn, dostala jsem na zadek, beránka, vejce... tak mi je hned veseleji :slight_smile:

@cocon Ležím!!! :slight_smile: Můžeš vstávat nebo musíš ležet? Já jsem na pokoji č. 8, vstávat a trochu courat můžu.
22. dub 2014 v 07:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,

zase po nějaké době nakukuju :slight_smile: Byli jsme dnes zase odběrech-krev.obraz. Byli jsme před týdnem a že jim něco dost kleslo. Esi zase tak budem muset na 3-4dny do nem. na transfuzi :confounded: Doufám,že to nebude potřeba. Janička včera odjela do čt se švagrem a skoro švagrovou do Prahy. Místo klidu doma bych nerada jela do nem.. :rolling_eyes:

Jinak to jsou moji miláááčci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. dub 2014 ve 12:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikina88 Děkuji za super popis průběhu porodu. :slight_smile: když to tak čtu, tak jsem se asi rozhodla.

@vrtulka81 ty joo, drž se.. už tě začínám podezřívat, že tam musíš mít špunt :D :D

Jinak holky s těma otokoma děs běs. začala jsem hooodně, ale faáákt hooodně pít a dávat si víc magnéska, tak to vcelku zavralo, ale ruce občas z ničeho nic otečou a jako něco vzít nebo udělat je za trest. navíc jsem zjistila, že mám KO až 7.5, což jsou 3 týdny a mám za to, že jsme se domlouvali na 14 dnech, tak uvidíme.

A ještě k těm porodům:
http://ona.idnes.cz/porodni-pribehy-ctenarek-0h3-/deti.aspx?c=A140410_212150_deti_haa
22. dub 2014 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zunem ježiši to vypadá šíleně :astonished: :astonished: :grinning: :grinning: Teda já jestli mě pustěj domů s tím že mám přijet až budu rodit, tak asi přijedu při prvním píchnutí....
22. dub 2014 v 15:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zunem my s máti potkaly její bývalou kolegyni a že má taky dvojčátka, páreček, 8 měsíců už, a taky šlo jedno přirozeně a jedno císařem. A měla termín stejně jako já, 6.8. ale narodily se v červnu, dvojčata a blíženci, a prý, nebalit tašku do porodnice, jak ji člověk sbalí, tak rodí :grinning:
22. dub 2014 v 16:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dobrmania veeelka gratulace k holčičkám!
22. dub 2014 v 17:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 cau cau :slight_smile: no me v tu sobotu uz pustili :slight_smile: uz sem v plnym kole! Tak ty furt nic?no prala bych ti at uz ti prdolove chteji vyklouznout ven!
22. dub 2014 v 18:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulikb
@zunem holky ja tam mam fakt asi špunt,proste se jim nechce,klidne at si prokopnou bazeny oba rázem,jestli vydrzim do nedele a ukoncim 37 tt,tak uz fakt zacnu skemrat at je vyzenou nebo pujdu na netu hledat babske rady jak si porod vyvolat,tepla voda na me nefunguje.Hani co prckove pribiraji,uz dohnal Zdenda Karolinku? Nakonec sem viděla jeste čerstvé jednovajky holcicky a ty byly jeste menší,tech bych se uplne bála chytit :slight_smile:
@bejbyy ja mam kabelu sbalenu cca 14 dni a pořád nic,zatim do ni jen pridavam nezbytně nutne blbiny,pac už me z toho drbe :grinning:
22. dub 2014 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@savci jinak sou kluci v pořádku,az teda na tu krev,coz bohatě stačí? Myslim na vas pořád,jak to zvladate a hlavne co kluci.Snad uz se to da do poradku,prece jen byli malinci a asi bude trvat nez se daji do cajku,drzim vsechno co mam,jen at uz to je.

Holky kdy ste prestali brat magnezko,ze se ma okolo 34 tt vysadit a me ho navalili zase 3x2tbl,davam si teda max 2 tbl,chci rodit a ne přenášet,i prckove byli jako slahnuti,skoro sem je necitila,strasne mqlo se mrvili a deloha si delala stejne co chtěla.
22. dub 2014 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 tak musíme do nemocnice. V pondělí nástup. Mireček dostane transfuzi určitě..u Tomíka se uvidí.
Jinak jsou momentálně dobří. Ale víš jak...uvidí se časem...
23. dub 2014 v 10:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes mě doktor moc ne potěšil. Čípek se za 14 dni o cm zkrátil, takže mám naordinovaný klid ležmo doma s nohama nahoru a nějaké další prášky. Magnesko už mám maximální dávky. Pak už prý nemocnice....a to já fakt nechci. Bych tam za dva měsíce zdechla!
23. dub 2014 v 17:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si pobyla od pondělí na obilňáku s krvácením, myslela jsem, že už se vrátím s dětmi, ale kdepak, nechce se jim a jen tak čekat na porod si mě tam nenechají. Dneska jsem sice teprve 36+0, ale už prý podle utz mají okolo 3 kg, takže si nemyslím, že by bylo vhodné je donosit do konce... :-P Už se sotva hýbu... Obě jsou hlavičkama dolů, pokud se nic nezkomplikuje, vypadá to na přirozený porod... A magnézko mi vysadili hned, myslela jsem, že to bude postupně, ale zdá se, že to nevadí... Kontrola za týden - jsem zvědavá, jestli na ni počkám...
@vrtulka81 - možná jsem te vystřídala na posteli... :grinning:
23. dub 2014 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi drzim strasne moc pěsti at uz sou v pořádku.Musi to byt nervy jako prase.Musite vydrzet,nic jineho se neda delat,vsechno dozenou a uz bude dobře
23. dub 2014 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek