• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@margaritavnk pockej a kde si ležela,na jipu na 5 od pokoj dva? Ale s krvacenim nejspis jip nebo inetermediar ? Tam lezi holka s bosny,byla sem rada ze me přeložili no sestinedeli.Pokud si byla tam,lezi am ještě Ivca s dvojkama? Nebo na jipu zase katka se zbylym svojcetem,zacala krvacet .......prehanej :grinning: nemam o nich info.
Akorat cumim ze ti vysadili magnezko,ja sem 36+3 a mam mit magnezko,ale ja ho neberu,brzdi to porod a to fakt nechci.Jinak ja nevim jak je mam,pripadam si degoš,na utz me rekne dr ze je mam hlava prcka a kdyz sem se ptala ze na prirozeny porod je to ok nebo ne,tak me rekne ze sou hlava hlava,takze ok.Nechapacka.Uvidim v patek,du v 10:30 na kontrolu,preventivně s kabelu,kez by me tam uz nechali a treba vyvolali porod,prestavam to davat.Dnes se me udelali ty hnusne červené jizvy a pekne pálí a nevim co,rekla bych ze je to tim,jak se to bricho porad stahuje.Co sem u tchanu,tak se mala na me povesila a jen za ni litam nenecha me sedět a sem hotová :frowning2:
23. dub 2014 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dnešní noc rozhodne, zda jdu s chlapečkama domů, jsem na trní tak nebudu spát, ale za poslední týden žádná změna :grinning:
23. dub 2014 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,rada bych se k vám přidala. Jsem ve 28tt a čekám dva kluky, doma už máme 4letou Elišku. Závidim všem,co už to máte za pár....Přijde mi to už teď mazec a to mám jestě dlouhou cestu před sebou...Jak to zvládáte vy?Poslední dobou chytám depky z toho, jak jsem nemožná už teď....
Všem čerstvým mamkám gratuluju a přeju hodně zdraví a sil.
23. dub 2014 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy008 ahoj,taky sem 28tt a stejne pocity :slight_smile:
23. dub 2014 ve 23:14  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katy008 hoj, jsem o 14dní pozadu a cítím se stejně ... bože a prý ještě 10týdnů, haha
24. dub 2014 v 06:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katy008 ahoj, take jsem 28.tyden. Uz to zacina byt narocnejsi, ale jeste to neni tak hrozne. Musime vydrzet. Jeste par tydnu. To utece jako voda.

Holky uz mate komplet vybavicku? My jeste ne. Chybi mi dost veci. Rikam si, ze cas zatim je. Chtela bych vse mit do 30. tydne doma, abych si pak mohla uzivat klidu a nestresovat se.
24. dub 2014 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pholikov ja uz decka vyhanim ven a vsechno nemam,ale uz se chystam tri dny to napravit,horsi je,ze uz nikam nedolze,taky mit ztahy v obchoďáku neni taky buh vi co.

@pehu @koksi holky měli ste ty hnusne červené jizvy na pupku? Co s tim dělat,smirim se s tim ze tam sou,ale kdyby nepalily,nesvedily.....to je hnus,uz nevim cim to namazat aby se to sklidnilo.Nemate typ jak prcky vyhnat ven ?
24. dub 2014 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pholikov No vybavicku mám částečně,ještě je co dodělat a pokoupit. Horší je že nás čekají úpravy v bytě... Dnes nám malují pokojicek a výhledově nám budou předělávat vodu, takže rozkopou ložnici... Chjo...kdo to za mě pak uklidí nevim....uz jsem z toho nervózní...uz aby to bylo.... No ale co,aspoň mi to uteče. Hlavně vydržet 3v1.
Kdy jste chystaly nebo budete chystat tašku do porodnice?
24. dub 2014 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy008 tašku do porodnice zatím nechystám a ani nebudu...protože vím, že kdybych jí přichystala, tak začnu rodit...ještě jsem ani nedostala seznam, co vše potřebuji do porodnice...zatím tedy budu vyčkávat a doufat, že to zatím nebude třeba a kdyby jo, tak vyšlu manžela na nákup, aby mi vše dovezl
24. dub 2014 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pholikov Já taky ještě zdaleka nemám všechno. Zatím mám jednu postylku,nějaké oblečení, pleny do začátku a prebalovaci pult. Drogerii si koupim až budou děti na světě. Jo a mám dva kočáry a dnes jedu pro druhou auto sedačku.Ještě musím sehnat peřinky a zavinovačky. Právě mě včera doktor vystrašil nemocnicí, takže už budu radši ležet doma. I když teda zrovna ještě teď jedem na víkend do Mikulova do sklípků.....tak to tam asi prosedim s nohama hoře :slight_smile: jinak děti jsou prý normálně veliký na ty týdny, jen A je teď asi o 5 dní pozadu a pro změnu se otočilo zadečkem dolů a B tvrdošíjně celou dobu leží na přič a čutá mě do žeber.
24. dub 2014 v 11:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, holky co jste míň..jenom chystejte, pak to bude horší!!!!
Já jsem byla celou dobu fit a od 34 tt se to zlomilo a jsem úplně nemožná. Proto jsem vděčná, že mi se vším manžel pomohl a máme všechno nachystáno. Právě jsem se vrátila z nemocnice a už nemůžu vůbec nic. A co je nejlepší, tak jsem si dom přinesla bolest v krku, uší a rýmu. Snad to do porodu vyléčím, jinak nevím jak budu tlačit. :grinning:
@nikina88 tak ať to dobře dopadne a pustí vás domů. :wink:

@vrtulka81 já ti to furt říkám, že vydržíš z nás nejdéle...
24. dub 2014 ve 12:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana no že jo, já si to také myslím, že plaším oprávněně, že to bude čím dál horší. Postupně se snažím, ale v tomhle bordelu, dělej si něco. Jo a jinak ještě, že je internet a spoustu věcí se dá nakoupit a pořídit tam. Už ani to chození po obchodech mě nebaví a zmáhá...Včera jsem si chtěla koupit pohodlné botky, ale vše mi bylo malé..nohy už fakt natíkají... V jakých botách chodíte vy?
24. dub 2014 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte nově příchozí, vidím, že jste na tom stejně jako já, cesta daleká a už Vás to nebaví, i když já mám teď takové nějaké lepší období,žádné otoky, nic asi to bude tím,že jenom ležím a všichni kolem mne poletují.
Nakupuji taky přes net do obchodu nechodím, tady stejně žádný pořádný není. Jaké pořizujete zavinky a peřinky do kočárku?
@vrtulka81 jak jsem ležela v nemocnici tak prej se nejlíp dvojčátka vyhánějí pomocí dřepů, to je pak prej fakr velký tlak na čípek a celý spodek a většinou to zabere :slight_smile: já mám naopak přísný zákaz dřepů ale je to problém, ohnout se nemůžu tak obut malé botičky nebo něco kolem ní je problém.
24. dub 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy008 taky nemam vsechno, manzel me brzdi :slight_smile: jinak bych uz vsechno davno mela, diky za internet, vsechno objednavam, zrovna ted po trosicku zehlim, ale to sezeni u toho taky neni vyhra, o Velikonocich sme vymalovali, manzel nastesti aj uklidil, ja sem rada ze si dojdu na toaletu :slight_smile: nejhorsi je to v noci,to spim tak max 3 hodky, kluci porad kopou, vsechno tlaci, zitra jedu na kontrolu tak sem zvedava jak dopadneme
24. dub 2014 ve 12:58  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy008 já jsi taky koupila pohodlné botky. No ale ted nosím manželovi kroksy č. 46 a i ty mně omezují :grinning: Vůbec nechápu, jak se takhle můžou vytvarovat nožky. Snad to opravdu všechno zmizí po porodu :confused:
24. dub 2014 ve 13:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jen mně tak napadlo..vím, že pro své mimča uděláme, protrpíme všechno. Ale kolik jste nabrali? :confused:
24. dub 2014 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erin5 jéé také jste malovali...my dnes a zítra - jen dvě místnosti, ale ten binec je po celém bytě.... Jinak já noci také nic moc, bolí mě dost záda a často pálí žáha...Také se každé ráno poslední dobou budím s bolestí hlavy...nevim, zda je to od páteře nebo z těch léku na vysoký tlak, co teď beru. Pořád něco, připadám si jako důchodce, pořád si mám na co stěžovat... :grinning:
24. dub 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky doufám, že to zmizí... Boty kupovat nebudu, už jsem to rozhodla, nemá to teď cenu. Koupím si je pak za odměnu :slight_smile: Teda pokud budu mít chuť a finance hlavně.....Pokud nepůjde kojení, bude to mazec - kupovat nejen plíny, ale i UM a vše dvakrát více než při jednom mimi.... Říkala jsem si, že co si nekoupím teď, na to pak nebude...No uvidíme.
Jinak já zatím nabrala 13kg....a to mám to nejhorší období před sebou...
24. dub 2014 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana ja se radeji vazim jenom kdyz du do poradny :slight_smile: ja mam navrch 15 kg,ale uz na zacatku tehu sem nabrala 7 kg,mela sem hyperstimulacny syndrom a plne bricho ascitu, a ne vsechny kila odesli :frowning2: ale porad jim a vsechno naco mam chut,nejak to neresim, pak budu mit co delat :slight_smile:

@katy008 no malovali,bylo mi to blby ze na Velikonoce ale byla sem rada ze si to vubec muzskej naplanoval a uklizel pod mym dohledem :slight_smile: ja uz se radeji ani nestezuji co me boli, kde me picha, atd, ten kdo neceka dvojcata to nemuze pochopit :grinning:
24. dub 2014 ve 13:48  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Taky se snažím kupovat přes NET,ale spoustu věci jsem si chtěla nejdřív osahat v krámu. Ale teď už budu jen vysílat manžela kde co má dokoupit :slight_smile:
24. dub 2014 ve 14:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erin5 my jsme taky ještě dělali doma úpravy. Měli jsme na jaro v plánu rekonstrukci kuchyně, koupelny a předsíně, tak jsme to museli trochu urychlit dokud jsem byla celkem v pohodě. Teď už máme konečně skoro hotovo a hlavně uklizeno a čekáme už jen na dveře. Ale teda ten bordel co tu byl byl šílenej jak se rezal itong a dlažba.... Teď už jen zařídit ten pokojik.
24. dub 2014 ve 14:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ebro jj, kdyz to jeste slo tak sem si spoustu veci osahala v krame a pak objednavala :slight_smile:
24. dub 2014 ve 14:15  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já přibrala 10,5 kg...ale poslední dobou se najím a dvě hodiny po jídle mám zase hlad....tak se cpu vším možným, ale snažím se alespoň drobet zdravě.

Já mám teda kočár, autosedačky, nějaké hadříky, nábytek v pokojíku, peřinky, matrace...chybí mi spíše maličkosti, ale je jich dost. plánuji o víkendu nálet do dětského domu a tam nakoupit vše najednou. zavinovačky mám v plánu letní od emitexu a do postýlek nějaké co se budou hodit k povlečení...nad tím pořád váhám.
24. dub 2014 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Ležela jsem na šestinedělí, byla jsem jen na pozorování a trápili mě 2-3x denně monitorem, některá studentka vždy musela přidržovat... Ivca s dvojkama tam bude asi trvalý inventář, pokud myslíme tu stejnou. :slight_smile: Jinak se to tam střídá. S dvojčatama jsme tam byly 3 ze 4, ale ostatní ještě mají čas a musí držet. Jen já jsem si myslela, že zpět už si je povezu v sedačkách... :slight_smile: Bavily se se i o ostatních, ale nechytala jsem se, tak jsem to moc neposlouchala.
S tím magnézkem to bude asi o konkrétním doktorovi. Mně ho vysadila mladičká doktorka, brala jsem už jen 3 denně, tak řekla, že už nemusím vůbec.
Taky jsem se divila, že se mi holčička úplně přetočila hlavičkou dolů. Ale kdoví, co ještě vyvede, zatím se asi rozmýšlí, jen klouček už dávno drží v nachystané poloze. :slight_smile: Toho je mi chudáčka líto, jak je tam dole natlačený a zkroucený...
Jinak mě mrzelo, že o porodu se se mnou žádný doktor nebavil, jen mě zase objednali za týden.
@lanitana Nabrala jsem asi 17 kg. Půlku těhotentsví skoro nic, měla jsem zásoby, ale ten konec už je rychlý. Pokud vydrží ještě pár týdnů, tak se ke 20ti kg dostanu, ale rodit pak budu asi 4 kilové obříky... :-P
24. dub 2014 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margaritavnk no tak to jsme na tom asi stejně...já nechápu, ale kde se ty kila berou. Já se vůbec nepřejídám, mám pocit, že jím ještě mín, než před těhu. Ale hlavně, že budou zdravá mimča.
Ty se ale nezdáš...ten odhad je úplně skvělý...tři kila to je bomba. Budeš asi rekordmanka. :wink:
24. dub 2014 ve 14:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nakupujte, pořizujte...a hlavně všem přeji, aby jste neměli popelčiny nohy...s těma se už pak jde špatně i na záchod. :grinning:
24. dub 2014 ve 14:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana Já mám furt míň než před těhu. Nejdřív mi bylo furt zle, takže jsem za první tři m. zhubla 8kg,ale bylo z čeho brát :slight_smile: pak jsem 4 kg nabrala a teď mám cca měsíc zjištěnou cukrovku,takže mám dietu a zase hubnu,ale děti prý rostou akorát, tak aspoň nebudu jak velryby.
24. dub 2014 ve 14:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky vítám nové příchozí :slight_smile: Jsem tak 14 dní před váma :slight_smile:
Souhlas ostatníma, dělejte co můžete za včas. Ještě minulý týden jsem vykřikovala, že chci zpět do práce jak se doma nudím, na to se to zlomilo a jsem ráda, že jsem ráda :slight_smile: Připadám si jako obří nekoordinovaný tank :slight_smile: Sláva inetu, protože teď kupuju vše přes něj, akorát jsem zvědavá kdy mě začne nenavidět pošťačka :slight_smile: skoro každý den musí až ke dveřím s nějakým balíčkem. Ze začátku se na mě smála, že aspoň nechodí zbytečně, už ji trošku tuhne úsměv.
Jak tak koukám tak držím rekord, já mám ve 30 tt +20kg, skočilo mi to hned na začátku, myslím a hlavně doufám, že zadržuju vodu, protože se mi strašně zvětšila stehna, jinak je vše jakš takš ok.
24. dub 2014 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margaritavnk jo tak jestli lezala u okna vedle.stolu,tak je to ona,ja sem mela brloh naproti u okna,vedle me byla takova pevnejsi mamina s dvojkama cca 24 tt,zkraceny cipek a nevim co,byla sem rada ze sem odjela,protoze ji privezli a byla dost psycho ze o prcky prijde,uz sem to nedávala,za tech 14 dni toho bylo až až.
@rritulka diky vyzkousim,zitra bych nejradsi jela otevrena jak vrata na kontrolu
24. dub 2014 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já ve 29 týdnu +5kg, v nemocnici jsem kilčo zzhubla
Právě jsem objednala zavinovačky, máte kojící polštář nebo budete kupovat až jestli vůbec budete kojit. Já měla na holky ten kuličkový a super ale už jsem ho prodala
24. dub 2014 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek