• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@rritulka koupila jsem z bazaru ten ,,my brest,, kojit bych chtěla,kdyby to nešlo, tak mám domluvenou laktační, že přijede poradit.
24. dub 2014 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@rritulka kojici sem.si poridila s tim,ze ted ho vyuziju na podlozeni popku atd...,no a prd,,vadi mě,takze budu soufat ze budeme a nim kojit
Deskem sem anad poridila uz všechno,teda az na lih na pupik a vodu na očička.Jinak snad uz to mam,musim teda jeste presit molitan v korbicce,ten potah je fuj.
Zitra jedu na kontrolu na Obilnak,tak drzte palce a hlavně at ta dira uvnitr je vetsi a reknou ze sem nastartovana k porodu.Jinak du delat ty drepy.Docela se me k rodeni libil dnesni datum :|
24. dub 2014 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrtulka81 tak budu držet pěsti ať si dají broučci říct a už vykouknou na svět, už je to asi ubíjejíci.
24. dub 2014 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@rritulka je to silené,kdyby se neparal pupek a nemela sem v noci bolesti ktere prez den prejdou,vubec bych je ven nehnala,sice me boli kde co,vsichni na me cumi,ze mam zvlastni pupek - jako bych sezrala bqlon a to doslova,trci me fakt jen to nepřirozené břicho.Navic me dr strasi ze pujeou rychle ven,tak abysme stihali prijet.Bricho me tvrdne kazdym pet max deset minut,fakt uz je to k nevydrženi,sou na me velci a tech 16 kg navic....ani nemluvim
24. dub 2014 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrtulka81 Jo, přesně tak to bylo, obě tam zatím jsou, ve 24 tt jsem se jí vůbec nedivila, že se bojí a nemá náladu, všude kolem novorozenci a ženy chystající se na porod, to je na nervy. Ale dostala pesar a ten by to měl udržet a asi ji taky pošlou domů... Já jsem měla postel po tobě.... :slight_smile:
Tak zítra hodně štěstí, doufám, že se tam ještě potkáme... :wink:
24. dub 2014 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,po dlouhe dobe sem se sem zas dostala-my uz sme od soboty s karolinkou a zdeneckem doma,po ctyrech dnech po cisari me pustili dom,vsichni cuceli,ze me tak brzo vyrichtovali z nemocnice,ale ja sem byla rada,jenze doma sem teprv 5 dni a uz to zacina-kazdy do vas huci neco jinyho,mamka s tchyni to rikaji tak,v porodnici do vas tlacili neco jinyho,decky doktor tez na vse jiny nazor a ja jako prvorodicka se melu mezi nima a tapu koho poslechnout-do toho chcou mimca vsichni videt a ja mam strach o to vetsi,ze mrnouskove muzou neco chytit,kdyz nemaji jeste ani 3kg,jenze vysvetlujte rodine,ze je k nim jeste nechcete pustit,at pockaji az budem moct ven-
@vrtulka81 -devce,devce,ty teda valcis s briskem,jak ti dopadla kontrola?a kolik ti vazi mimca?oni te tim magnezkem budou chtit udrzet do 38 tydne urcite,me ho doktorka vysadila v tom 35 tydnu a vydrzela sem skoro do 39 tydne,nechapu,ze do tebe ho furt cpou! Aby trenovala deloha v tomto tydnu co mas ty je prece normalni a zadouci na pripravu k porodu
25. dub 2014 v 01:41  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanulikb Ahoj, tak super, že jste doma. Ach jo, kdyby nás nechali všichni aspon ten měsíc být. Kdysi to tak bylo. Vím, že se budu potýkat s tím samým problémem. Nejlépe vyvěsit na dveře nápis karanténa!!!! :unamused:
25. dub 2014 v 07:37  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@margaritavnk tak ta Ivca uz to ma za sebou,ze mela tri dny kontrakce a podchytili to pozde,nejak na to nebrali zretel,,coz me docela zarazilo,mohla dostat kapacku a jeste by to zarazili.Prckove sou v inkubatoru,misto epiduralu hylq pod celkvou narkozou a psala ze je to děs.Pokud budeme moc vybirat,tak jit do epiduralu.
Ten pesar vyfasovala ta vedle tebe?
25. dub 2014 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@lanitana bylo by to lepsi:-/ radeji to vyhlaste predem,ze navstevy budete prijimat treba az za tri tydny,protoze tohle je fakt maras!!! Nejenom ze sem ve stresu skrz to kazani jak co mam delat a nedelat,to co reknu je skoro ve vetsim pripade blbost a takhle se to nedelalo,ale jeste mam vycitky,ze sem nekoho k mimcum nepustila a to se ohlasil a nekdo to proste resi po svem bez ohlaseni a tomu uz se tezko rika ne,kdyz stoji ve dverich:-/ sem rada za kazdou pomoc,ale kdyby to slo bez tech reci,prehnane pece a dozadovani se omrknuti mimisku,bylo by to lepsi jak pro me tak i pro male...
25. dub 2014 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Akorat sedim v čekárně,bude to na dlouho.Magnezko sem prestala sama brat,ja chcu rodit,ne je prenaset.
Ty jo tu rodinu bych izolovala nebo dat jim rousku na drzku,ikdyz se jich zeptas jestli sou nachlazeni,budou kecat,zvedavost je silnejsi.Ja to tak budu delat,pokud budou soplit,nepustim je.
Jinak bych asi poslouchala mimina co chcou,takove rady ze vsech stran sou sice krasne,ale k hovnu.Nebo si vybrat z kazdeho co ti vyhovuje,alw pokud budou prckove spokojeni,tak bych to nehrotila.
Mali by meli mit okolo tri kilo oba +- .Se.Bych se nedivila az vylezou ze budou ket kady 3.5 kila,ted uz se stejnw jwn vykrmuji.A porad se jim nechce ven
25. dub 2014 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Můj pupek 29 tt ,+5 kg
25. dub 2014 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@rritulka no teda, klobouk dolu..že máš tolik dětí, tak ten pupík vypadá mooooc hezky. Ještě povyroste, tak se připrav. :wink:
25. dub 2014 ve 13:40  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tak dnesni den hnus,sem psychicky hotova,na UTZ zistili hranicne prutoky hlavicky u obou,spatne se im to zachytavalo protoze sem musela lezet na boku,bylo mi blbe,tak v utery dalsi kontrola a mereni,se dovtedy zblaznim,jak nato nemyslet???
25. dub 2014 v 15:12  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
@lanitana už by růst nemuselo, mě to stačí.........ale vím, že bude hůř

@erin5 neplaš,třeba to nic není,pokud jim to nešlo změřit pořádně tak se nenervuj, jak se to vlastně měří, mě nikdy nic takového asi nedělali
25. dub 2014 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tak 14.4. se nám narodila dvojčátka. Holčička 2780 g a chlapeček 3260 g.
Všechno je v pořádku, už jsme doma a sžíváme se- naše nyní šestičlenná rodina. :slight_smile:.
25. dub 2014 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@rritulka ja vim ze nemam vysilovat a stresovat se ale to nejde, delala mi to mlada doktorka tak mozna ji to moc neslo,a me jak je porad u UTZ spatne a nelezim normalne na zadech tak se to jeste blbe dela,a kluci se porad hybali,nedaj chvili pokoj :slight_smile: mereni prutoku poznas tak ze vidis cervene a modre fleky na monitoru,daneho organu :slight_smile: nebo nevim jak to mam napsat a doktor to musi spravne zachytit v urcitem bodu a zmerit prutok krvi v cevach,urcite ti to delali,
jeste si rikam ze by si me tam nechali minimalne na monitoring kdyby to bylo zly :unamused:

@rybicka18 gratuluju,preju hodne zdravi a pevne nervy :slight_smile:
25. dub 2014 v 17:22  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
@rybicka18 gratuluji k miminkum,měli nádherné váhy,jen se zžívejte, nás bude 8 + 2 jen o víkendech, Petr s Evkou už mají své milované polovičky, tak jsem na to taky zvědavá :grinning:
@erin5 jo to nám dělali ale myslím,že jenom u ledvin a srdíčka, fakt se neboj bude to v pořádku, myslím,že kdyby to bylo vážně špatné tak by to okamžitě řešili....
25. dub 2014 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@erin5 jen se prosim tě nestresuj. Čím víc techniky, tím víc nás straší. Kdyby to bylo tak hrozné, tak tě tam nechá sedět a udělá utz ještě jednou a nenechá to až za týden. Před třemi týdny mi řekli, že jsem otevřená a jdeme rodit a já vystreslá, že co se děje. Pak to zkusila znovu a jen řekla, že se spletla.

@rybicka18 gratuluji...krásné váhy, jak jsi to dokázala? A jaký byl porod? :wink:
25. dub 2014 v 17:56  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Moc ty jizvy na tech fotkach nejdou vidět,pupek mam uz hrozny a svedi a jizvy pali.
Kontrola pro me dopadla špatně,vsechno drží :'( vyvolat porod nesmí,podle nejakych reguli by to bul předčasný,tudíž az po 38 tt,za tyden du na kontrolu a pokud neporodim,tak uz by a tim neco dělali.Mam behat po schodech,sexovat - coz si fakt nedovedu s tim bachorem predstavit,budu se machar denně v tak teple vodě jakou snesu.Akorat me prijde nefer,ze holky maji strach aby neporodili brzo,nebo uz porodili a ja mam zase opacny problém.Zitra pokud nebude prset,du okopat zahradu,musim je vvyhnat,uz nemůžu
25. dub 2014 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj maminky, pokud některá uvažujete o látkových plenkách a nevíte tak nějak jak na to, kterou značku, počty či vás od toho všichni odrazují a vy chcete načerpat inspiraci a nové informace, srdečně zvu na svůj pondělní a úterní seminář pořádaný na Praze 6 v rámci Týdne opravdových plen, který celosvětově propaguje moderní látkové plenky jako zdravější, levnější a hlavně ekologičtější formu přebalování... Jsou i veliké slevy na nákup výbavičky, se kterou se můžete vejít i do 4 tisíc...
25. dub 2014 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrtulka81 Ufff - a to jsem si myslela, že mám velké břicho. Připadám si podobně, ale říkám si, že ještě tak . týden vydržím a pak budu taky doufat, že mi dají termín na vyvolání. Ale třeba to půjde samo brzy, ani to nebudu čekat. Mám už docela strach, co bude, hlavně aby byly děti v pořádku.... A to jsem celé těhotenství měla strach, že je nedonosím, teď už se bojím porodu velkých miminek.
Hýbat se mi nechce už vůbec, jen se válím, ale po víkendu asi teda začnu...
Z té Ivči jsem docela v šoku, to teda podchytit mohli. Působila v pohodě, že tam ještě tak měsíc vydrží, nevypadala, že by měla nějaké bolesti, jen na vizitě si stěžovala na tvrdnutí, tak říkali, že jí dají magnézko. No, snad bude mít dětičky zdravé a doženou to. Jo, pesar dostala moje sousedka.
25. dub 2014 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrtulka81 ty ještě nerodíš??? Já myslela, že už tě trápit nenechají :frowning2: fakt upřímě ti přeji ať si mrňousci dají říct.
Ještě tu byl někde k nalezení nějaký vyháněcí koktejl z ricinového oleje, ségra ho použila a zabral, je to prej masakr ale v poledne vypila, pak se řádně po...... a to vyvolalo kontrakce ale ty ustaly a v noci praskla voda a jela ale víc o tom nevím, jen, že malá byla do rána na světě.
25. dub 2014 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@margaritavnk @rritulka Já je vyháním jak to jde a nedají si říct :frowning2: Dnes sem dokonce šla kopat zahrádku,jediné co se stalo,že mě tak často netvrdne břicho,ale zase to obsraly kyčle,takže ve finále oddychuju a čekám,večr du opět do teplé vany a ještě poběhám po schoddech,pak zkusím pár dřepů,ikdyž ty sem dělala při okopávání,dokonce sem vytahala autosedčky ze sklepa a nachystala je,pak hučelka do mrňousů že už mají fakt uplně všechno nachystané a nakoupené,dokonce sme už i jména vybrali a nic.Dnes porodila kamarádka se kterou sme s epředháněli která bude dřív,ona teda měla 2tt náskok,ale má jen jedno,no už to má za sebou.Všichni okolo rodí,i ti co ještě by vůbec neměli a já držím jako stará trouba.Zítra chce manžel do Olomouce,pro krosku,prý jestli s ním pojedu,včera mě ještě potahal po Jihlavě cestou z kontroly v Bnrě.Jako jízda děsná,každých 10 min přesně tuhnutí břicha,fakt zážitek.Malým je to ale uplně jedno,mají už okolo 3 kg a sou uplně dozrálí,jen nabírají,což by mohli už i v postýlce a ne ve mě.Ten pupek fakt hnusně bolí,pořád do něčeho narážím a pak bych si cvrkla,jak o tu kůži zavadím.Ješ tě se prý nemá sedět na turka,tak to taky zkusím :slight_smile:
26. dub 2014 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrtulka81 přijeď do Olomouce, můžeme se potkat :slight_smile: nanejvýš porodnici tu máme taky :slight_smile:
Stejně je to zajimavý, že každý doktor bere donošené dítě v jiném týdnu, já mám ve zprávě napsané udržet do 36+6 pak možno porod vyvolat nebo ukončit sekcí.Vydrž myslím na tebe od rána, jsem dneska nemožná a to jsem o 8 týdnů za tebou, budeš mět krásně dopečená miminka a vlastně jaký máte jména?
26. dub 2014 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrtulka81 ty se tady vztekáš a vyháníš je ven. Buď ráda, že budou krásné a zdravé. :wink: Kamarádce se narodil včera syn v 25 tt s vahou 720 g. Ach jo...jak jsou ty těhotenství různá... :unamused: Nech to na přírodu, ona si to stejně udělá po svém...když jsi vydržela tak dlouho, těch pár dní tě už nezabije. :wink:
26. dub 2014 v 18:18  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky nabízím:
Balík vlozek po porodu, kalhotky po porodu Carrivel pratelné - z původních 5 jsou tam 4 cena byla 189,- a jeste tri kalhotky z lékárny / ty stejne jako Carrivel/vse za 150 kdo chce?
26. dub 2014 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@lanitana jo těch co rodi předčasně je me lito,hlavně co sem videla v nemocnici.Samo sem ráda ze sek je donosila,proste uz je toho na moje telo moc velky zahul.Pokid bude vse ok,chci rodit normalne,ale nerada bych aby byli moc velcí,si nevyberu.
@pidisek ty si me snad vybrala kabelu do porodky,to same mam sbaleno :grinning:
26. dub 2014 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Úplně chápu Vrtulku...to není o tom, ze by prcky chtěla vypudit.....pouze už nemůže. Já sama si to představuju jako fakt utrpení, ale stejně si to asi ten, kdo to nezažil nedokáže představit...Moje kamarádka, co také čekala dvojky, už také v 37.tt přemluvila doktora k porodu, měla jít na sekci až ve 38.tt. Nejprve jí to vymlouval a pak když jí viděl, jak leze z kozy a jak při tom trpí, slitoval se a šla dřív....Její holčičky měly tušim obě přes tři kila, jedna určitě a ta druhá nějak kolem tří kg.
26. dub 2014 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@katy008 právě,deckq uz sou hotove a jen kynou,ja sem drobnější a je to pro ke zahul,navic představa ze budu rodit dve plne donosene deti me fakt děsí,navic holcicka ktera je menší,pujde prvni,klucik je větší,nez dostanu jednoho ven,na druheho nezbyde sil.Dcera mela jen o 200 g vic nez ted ma ten v pupky a byla sem po ni uplne hotova,natož tlačit další,uz bych to nedala.Pokud vydrzi jeste do 39tt tak je chci radsi cisarem,to uz budou vetsi nez ty dve doma
27. dub 2014 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrtulka81 Tak to je mazec,to chápu,že raději půjdeš na císaře... Taky bych raději rodila přirozeně...Ale přesne toho konce se bojim...Tebe fakt uz lituju. Přeju ti,aby už brzo chtěli ven.
27. dub 2014 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek