• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

Já jsem ještě nerodila, a tak jsem docela zvědavá, co mě čeká. Taky jsem nečekala, že budou mít děti 3 kg a jsem z toho nervozní. Ale pokud nebude problém, tak to asi bude přirozeně...
27. dub 2014 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Stejně seš krutě dobrá :slight_smile:)) vydržet tak dlouho :slight_smile: Tak se drž dál :slight_smile:

Holky, kdy jsme byli na nějakým prvním vyšetření průtoků placentama atd.? Mě to vychází až na 32.tt není to pozdě??
28. dub 2014 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@vrtulka81 kolikátý tyden a den vlastne jsi?
28. dub 2014 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zunem mě asi koukají na průtoky pokaždý, jsou to ty modrý a červený fleky na utz ne? :confused:
28. dub 2014 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy jj ale to jsou prutoky srdicka,umbilikalne a hlavicky
28. dub 2014 v 11:18  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zunem Mě nějaký průtoky srdce měřili jen na genetice kde jsem naposledy byla asi 20 TT jinak chodim jen na gyndu po 14 dnech a tam jen kouká dr černobílým ultrazvukem jak jsou děti velké. Ale třeba mě taky ještě někam pošlou.
28. dub 2014 ve 12:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky od kdy se chodí na monitory?
28. dub 2014 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ebro nejak posledni mesic,ale taky to asi zalezi od stavu a doktora
ja jdu zitra no kontrolni prutoky hlavicek,tak mi drzte palce aby to vse dobre dopadlo
28. dub 2014 ve 12:50  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erin5 Díky a ať ti to dobře dopadne :slight_smile:
28. dub 2014 ve 13:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek dnes 37+1tt ,ale už se tam dole něco mele,pobolívá mě spodek,ne teda jako přímo kontrakce,ale není to příjemné,u mě to teda tak nějak začíná vždycky.Navíc když sem byla na záchodě tak sem setřela něco narůžovělého,tak čekám co z toho vyleze.Mám jet s mužem do Brna pro krosku,tak třeba tam zrovna zůstanem.Navíc mě malá dneska vytahla na prolézačky a ta cesta mě fakt dala na prdel,tak to možná taky pomohlo,asi i to jak sem ji houpala a musela sem na skluzavku :slight_smile: Jinak sem se každý den poctivě vyvařovala v teplé vodě a pokud to šlo,chodila do schodů,udělala sem tam nějaký ten dřep...... Snad to zabralo,akorát mám strach aby se ten klučík nějak blbě neotočl,v pátek byl prdelínů dole,ale ráno byl nějaký čilounký,tak snad se otočil zase naopak,hlavně sem měla hrůzu že se hodili na příč,ráno sem měla to břicho uplně jiné,spíš do šířky a taky mě dou vidět spod trika kozy :slight_smile: Tak si říkám že asi i břicho kleslo :grinning: Když se zase nic nestane,napíšu,jinak až budu schopná.

@margaritavnk no ta váha mě děsí,hlavně že malinká má být menší než klučík a ten poleze druhý,tak uvidím.První porod je stejně nejlepší,nevíš do čeho deš :grinning: U mě mají dr strach abysme to stihli do porodky,rodím po třetí a prý to ůže být pěkný fofr,proto možná ještě ani necítím kontrakce a ten spodek se tak nějak pomalu otevírá a vygraduje to někde na přejezdu u Bezdíkova,což doufám se nestane :slight_smile:
28. dub 2014 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jeli byste do nemocnice, když celý dnešek necítím pohyby? včera tam dováděli celý den a dneska nic..jen ráno takové lehké pošimrání....zkoušela jsem sníst něco sladkého..a nic... jsem v 28. týdnu...
28. dub 2014 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pholikov já bych ještě neplasila. Zkus třeba zavolat svému dr . Já je taky občas skoro necitim.
28. dub 2014 ve 14:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes se mi už podruhé stalo že mám mokry flek na triku od levé bradavky,netusite jestli je to normální? Jen čirá tekutina.
28. dub 2014 ve 14:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 tak to ja rodila 37+3 :slight_smile:
A původní plán byl 38+3 :slight_smile:
28. dub 2014 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pholikov ja bych jela..... Nic to byt nemusi ale muže.... Ja taky občas necítila ale kdyz uz jsem byla nachystaná ze pojedu ozvali se :slight_smile: ale byt tebou tak jedu... Lepši nez neco podcenit.....
28. dub 2014 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ebro je to normální - dělá se ti mlezivo, některé maminky to mají ještě před porodem. já už ho mám od 23. týdne...kup si vložky do podprdy. Hlavně si nic nemačkej.

holky, počkám na manžela a asi pojedem...ono radši plašit než pak aby byl problém.
28. dub 2014 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pholikov díky. Trochu mě to vyděsilo což to je :slight_smile:
28. dub 2014 v 15:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pholikov nezkoueelas bricho rozhýbat,ja treba denne zducham do leve strany,protoze necitim klucika.Kdyz se divam na bricho,hybe se,ale.necitim ho.Je mozne ze vcera jak blbnuli,se otocili vic dovnitř a proto je necitis,ale pokid se nechytnou ani po rozvlneni bricha,taky bych jela.Jeste zkus lozit po čtyřech :slight_smile:
28. dub 2014 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Já mám zase větší holčičku, která půjde jako druhá... :slight_smile: Jsem ráda, že nevím, do čeho jdu, aspoň se tolik nebojím... :slight_smile: Doufám, že to příjde tento max. příští týden, třeba se potkáme. V porodnici bohužel nebudu online, tak kdybys tam někde zahlídla Veronika Nováková Křížová, tak to jsem já...
28. dub 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kluci nakonec zacali kopat az po navratu manzela z prace. Tak se mi ulevilo. Kopou sice mene, ale kopou.
28. dub 2014 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@margaritavnk sak uvidis,ja budu psat i z nemocnice,tak bud se tam potkame,nebo minem.Na me to snad prijde behem techto par dni.Jinak Ivana je s prckama v pořádku,uz i klokankovala s chlapeckem :grinning:
28. dub 2014 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pholikov vidíš,kluci si jen schrupli,kdo vi co si jim poslala dobreho a je to tak zmohlo
28. dub 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pholikov Máš skoro stejný týden, už se mi taky stalo, že téměř celý den se neozvali a nebo jsem to necítila. Zato pak následný den jsem si neměla na co stěžovat. Kolikrát se otočí tak, že asi kopou do sebe. :o)) u nás je to naopak, jak příjde manžel nebo si dá ruku na břicho, když se tam melou tak v tu chvíli přestanou a začnou hned jak ji oddělá :slight_smile:
28. dub 2014 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zunem Tak to máme taky že kopou a když je chce cítit manžel, tak přestanou. Zatím se mu to povedlo tak 6* No někomu jinému se to nepovedlo vůbec. Já teda rovnou hlásím že je neucejti,takže mi nikdo ani na břicho nesahá což jsem ráda.
28. dub 2014 ve 21:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ebro tak to jste na dobrým čísle, my tak jednou, ale to se snad dělali kotrmelce, tak z toho byl fakt paf. Ale jinak taky všem říkám, že se furt melou, ale jak se někdo přiblíží tak přestávají. :slight_smile:
29. dub 2014 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak je ze j ctyrnasobna mamca.V 23:15 me prdla voda a s manzelwm sme valili do Brna,asi nam prijde nekolik pokut.Po ceste me zacali chytat kontrakce,celkem asi tři,ale každá nova byla intenzívnější.Sotva ske peijeli do porodky,rychle ultrazvuk a na sál,chtela sem epidural,protoze to fest gradovalo,bohuzel nestihalo se,mala se strasne drala ven,ani nevim v kolik se narodila,mela sem kontrakce jednu za druhou,davali ke neco na sklidneni bolesti,ale nezabiralo nic,byl to kasakr masakr ale mala šla ven přirozeně,pak prestali kontrakce a ja sem byia nachystana na Filipka,celkem odpocata,jenze se hodil na pric a musel akutne ven císařem,behem deseti minut sem byla v lingu a maly venku.Bohuzel ma neco se strevem a prepravili ho do detske nemocnice na nejaky zakrok,nemuze kadit.Takze cekame az prijde nekdo s nejakou informaci,je to na plici.Michalka ma na vahu 2800 g a 47 cm,Filipek 3040g a 50 cm.Ja sem ted asi na aru a boli ke bricho uako kráva,ani ne tak jizva,na tu zabírá oblbovak,ale jak se zavinuje deloha,tim ze sem rodila i normálně apo treti tak to de rychle.Zkousim se otáčet abych mohla Michalku zkouset kojit.Tak drzte palce at je Filipek v pořádku prdelka mu funguje jak ma.
29. dub 2014 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@vrtulka81 je zlato moc gratulujuuuu!!!! Jsi statečná !!! Filípkovi držíme všechny nase palecky!!!! Dej vedet jak to s ním vypada!!! A neboj se, bude to dobry!!!! Odpočívej :slight_smile: ted to jeste stihnes!!!!!!!
29. dub 2014 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 gratulace k miminkum. Drzim palce, aby byl klucik v poradku a brzy jste byli spolu.
Je dobre, zes je donosila tak dlouho. Vahy maji jako normalni deticky.

Tak at se vam dari a vse je v poradku.
29. dub 2014 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Ty joooo... gratulace!!! Před chvilkou jsem o tobě vykládala tchýni, páč mi tady počítala do kdy bych to měla vydržet..
Míry a váhy krásný :slight_smile: Porod teda fofr, drž se :slight_smile: A držím palce ať je s Filípkem vše v pořádku. Odpočívej než to budeš mít duo :slight_smile:
29. dub 2014 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 obrovská gratulace a držím palce ať se Filípek brzo s váma
29. dub 2014 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek