• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@vrtulka81 MOC VELKÁ GRATULACE! Děvče ty jsi fakt akčnák :grinning: .Filípkovi držíme pěsti ať je brzo fit u maminky a ségry!
29. dub 2014 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 No to je něco! Gratulace převeliká, všechno bude ok, Filípek je kus chlapa, on si to zařídí, aby byl brzo s vámi :slight_smile: . Přeji hodně zdraví. V kolik jsi rodila od prdnutí vody? A jak daleko jste jeli?
29. dub 2014 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 teda obrovská gratulace, tobě přeji hodně mlíčka a bolesti ať tě dlouho netrápí, to svinování dělohy je fakt bolest jako prase s každým dítkem je tohorší a horší, mě na to upozorňovali už u Stellinky a dávali mě proti bolesti všechno možný a nejlépe zabraly algifenovi kapky.
jinak držím palce Filípkovi adoufám, že to nebude nic vážného :slight_smile:
29. dub 2014 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
U mě nic moc nového, už třetí týden mě drží zavřenou v nemocnici na rizikovém, ale od neděle mám povoleno chodit, neb jsou holky už prý dost velké a staré, kdyby se jim náhodou chtělo na svět. Když jsem po dvou týdnech vylezla na nemocniční dvůr, byla jsem jak Alenka v říši divů. Docela mě tu rozčilujou doktoři, každý říká něco úplně jiného, na každé vizitě se dozvím jiné informace... Chtěla jsem rodit spontánně, nejdřív to vypadalo, že to půjde, pak jako že ani náhodou, pak jako že možná jo.... teď mi už začali plánovat termín císaře s tím, že mě domů do té doby už nepustí. :confounded: . Holky jsou obě hlavou, každá má svoji placentu, ale kvůli tomu, že jsou jednovaječné mě od porodu zrazují... (ale ne všichni, takže se v tom moc nevyznám)
Dnes mi ráno naměřili tlak 150/105, tak zase plašej kvůli tlaku, už mě to fakt neba pořád se tu s něčím nervovat.
Holčičky mají cca 1900 a 2100 g, pořád jsou trochu pod průměrem, tak snad ještě dorostou. Denně mám poslíčky, v noci dost drsný, ale pořád držíme! :slight_smile:
29. dub 2014 v 11:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže koukám, že 26tt je ještě procházka růžovým sadem :grinning: na co já si to vlastně stěžuju :grinning:
29. dub 2014 v 11:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Moc gratuluju, už to máš za sebou, tak ať jste všichni brzo zdraví... :slight_smile:
Asi už jsem na řadě. :slight_smile: Váhy dětiček bych měla mít podobné, jen větší holčičku. Mám +20 kg, oteklé nohy a sotva se hýbu, vůbec se mi nechce dělat cokoliv náročného, abych je rozhýbala... Děti mě tlačí, kontrakce mívám večer a v noci, ale do rána to přejde. Zítra jedu na kontrolu, tak snad mi už řeknou nějaký plán...
29. dub 2014 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 velka gratulace, a Filipkovi drzime palce at je brzo v poradku a s maminkou :slight_smile:

dnesni kontrola prutoku hlavicek dopadla dobre, kluci prospivaj, vaha sla nahoru,jenom B ma vic plodovky tak snad to bude dobry
29. dub 2014 ve 13:00  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick voda me prdla 23:15 ,neco po pulnoci sme byli v Brne,muj valil 130 dědina nedědina,byl to fakt fofr,pqk i v porordce to litalo,nesrihli ani klistyr ani epidural,mala se narodila cca 2:15,ale ty bolesti narez,po minte a silne jako prase.
Uz me i vyhnali z postele a mela sem malou u sobe 2x,jednou ske zkouseli kojit.Cekam porad na info o Filipkovi,je to k zblazneni,vubec nevim jak vypadá.
29. dub 2014 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@vrtulka81 si vybrali dobrý datum, to bude za čas na čarodejnice párty ... no jejda :grinning:
Taková princezna to je :slight_smile: Jen se divím že s Filípkem tě nechají takto čekat ... to je děs ...
29. dub 2014 ve 14:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 moc moc moc velka gratulace!si borka,klobouk dolu!! Na aru sou moc mile sestricky,bude o tebe dobre postarano!michalka je krasna a moc drzim pesti i filipkovi a at ti daj co nejdriv vedet! Myslim na tebe!
29. dub 2014 v 17:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 Jee ta je krasná :slight_smile: oni ti kluci si vzdy neco vymyslí :slight_smile: Davídek taky musel mít speciální peci u blonďatých sestřiček :wink: :slight_smile: :slight_smile: tak snad ti daji brzy vedet!!!!!!!!!!!
29. dub 2014 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vrtulka81 Je teda fakt překrásná :slight_smile: . Brácha bude taky určo frajer :wink:
29. dub 2014 v 19:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Moc gratuluji k miminkům. Všem vám přeji hlavně zdraví a samé radosti.
30. dub 2014 v 10:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes nam konečně vysvetlili co je s tim naším Fildou.Nema dotvorene strivko az ke konecniku,utlo se tesne před,ted se to resi nejakou pistalou a casem se o dotvori operativne.Uz me dali na novorozenecke,tak cekam na Michalku,je me blbe,cizi mimina tady řvou a ja nemam ani jedno u sebe,trosku psycho.Bricho boli jako prase,vcera hlavně deloha a dnes vytahane svaly,musim si poridit ten pas,jak to bricho cestuje,tak to stoji za to.Aspon ze Michalka hezky papka a snad se rozkojime i pro bráchu.Jak nas pusti budu se nejpis i s Miskou stehovat za nim,aby sme se to naucili zavádět,u nas fakt nemuze byt neco normalniho
30. dub 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 velká gratulace,přeji moooc zdravíčka a čekám na další info :slight_smile:
30. dub 2014 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kontrola je už za mnou, stále klid na lůžku, cs5,Magdalenka 1250gr, Matěj 1200gr a polohu mají příčnou, ale to je v tomto týdnu jedno, jo a já mám +6kg :slight_smile:
@vrtulka81 teda vy fakt musíte mít něco spešl ale neboj to zvládnete, Stellinka měla půl roku vývod střeva v bříšku, jelikož ji chemoška střevo poškodila a způsobilo nekrozu a zvládli jsme to, Filípek to zvládne taky :wink:
30. dub 2014 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 neboj Filda to zvladne a brzy budete vsichni spolu
30. dub 2014 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rritulka teda jen 6 kg? to ja uz mam 11 kg nahore.. nekdy je to zahul uz. me kontrola ceka v patek. kluci meni polohy nekolikrat denne... porad citim, jak tam cestuji
30. dub 2014 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rritulka 6kg, no tleskám
30. dub 2014 ve 14:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem včera vyfasovala inzulin abych se mohla víc najíst. Já nemám nahoře furt ani deko. Ale obvod břicha mám už 117cm.
30. dub 2014 ve 14:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

@vrtulka81 držím vám pěsti!!

Holky jdu se pochlubit mojíma budulínkama :grinning: :dizzy_face: V po jsme nastoupili do nem. Mireček neměl krevní obraz dobrej-dostal transfuzi. Tomášek měl dobrej..byl tam jen na rekreaci :grinning: V út byl kontrolní odběr u Mirečka ukázkový a mohli jsme dom. Jsem fakt ráda..snad se mu to zase nezhorší..
30. dub 2014 v 15:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@sacvi ti jsou úžasní, já už chci taky.......a co malému způsobuje takový pokles v krevním obraze, že musí dostat transfuzi, takoví buřtíci bych je umuchlala a co ségra? jak je přijala?
30. dub 2014 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi to ste byli v cernopolni? Ja musim na nejakou dobu az nas pusti,za Filipkem do detske,abych se naucila s tu trubicku,ty si tam mela oba? Nedovedu si predstavit jak jinak to udelat.Pro Tomika si mela vsechno svoje? Jinak sou klucici pekni burtici,ja uz se nemuzu dockat az si ponuhnam ty moje oba,zatim me nosi jen michalku,tak me to musi vynahradit za oba.
30. dub 2014 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky me tak strasne boli ruce, v noci strasne brneni a bolest az me to budi ze spani. prsty nemohu ani skoro ohnout a dotknout se jich. mate nejaky tip co s tim? ruce mam otekle jen lehce :(
30. dub 2014 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rritulka je to tak. Jsou úúžasní :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: Ono je to u nedonošených dětí celkem normální. Je to nedonošenecká anémie. Měl málo hemoglobinu a už to má zase pěkné. Jen ať to vydrží. Děti kolem nás to v porodce taky dost dostávali. Janička je super. Pomáhá mi,pořád je chce chovat,pusinkuje je,chodí kontrolovat esi spinkají..snad to tak bude pokračovat. Jinak na muchlání moc času není. Jednoho chcu chovat,..druhej začne brečet a zase naopak..někdy je to pěkné stereo :sweat_smile:

@vrtulka81 jj..na černopolní. Měla jsem tam oba. Tomík pro jistotu taky na odběr,ale měl to dobré..jemu se teda nedělalo nic. Můžeš tam mít dítě zdravé k nemocnému..aspoň na odd.kde jsme byli ( odd.69). Měla jsem všechno svoje. Na tom odd.snad pro miminka neměli nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: Akorát nám dávaly vitamíny pro oba-tak sem nemusela dávat svoje. Jinak od oblečení po lahvičky a zavinovačky jsem měla vše své.
Počkej, brzo budeš chovat obě miminka :dizzy_face: I když já mám co dělat,abych je oba nabrala. Ještě to jde páč jsou drobci,ale přibírají krásně. Mireček má přes 4kila a Tomík přes 3kila.
30. dub 2014 v 18:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 moc gratuluji a přeji Filípkovi, aby byl brzy fit. My jsme před 3,5 lety dostali v nemocnici na ˇcernopolní na děti oblečení i flašky. Pleny, masti, ubrousky své. Až se uvolnilo místo, tak jsem mohla být s malochem. Na tom oddělení byl jen 1 pokoj pro 3 maminky a přes den tam s náma byly ty, které se staraly o děti přes den a na noc jehly domů.
Umožní ti tam být i s malou? Na kterém oddělení malý leží?
30. dub 2014 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Velká gratulace!!!! hodně zdravíčka všem třem, ať jste brzy spolu doma.
1. kvě 2014 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje lásky :slight_smile:
1. kvě 2014 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@nikina88 jsou krásní
1. kvě 2014 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak uz mam i Filipka,zatim na fotce :'(
1. kvě 2014 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek