• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@vrtulka81 krásný klučík :slight_smile:
1. kvě 2014 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 jeee ten je krásnej !!!
1. kvě 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Mocinky gratuluji :wink: Jsou krásnoučcí... :slight_smile: s Filípkem držím palečky
1. kvě 2014 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vrtulka81 velká gratulace :slight_smile:
1. kvě 2014 ve 21:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Ahojdy prosím tě jak to v noci děláš s krmením? já jsem tešd přešla na sunárek a děti mi strašně řvou než udělám mlíčko, nevím si rady....
1. kvě 2014 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ruljana ja krmim kolem deváté a pak az kolem 4 jakmile prvni zaknourá tak jdu krmit - ten čas nez se uděla mlicko musí vydržet :slight_smile: druhý většinou jeste spinká nebo kňourá, je dobry je nenechat uplne probudit, ja treba v noci pokud to neni nutné neprebaluju...
1. kvě 2014 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vrtulka81 Jéé, ten je pěknej. Gratulace :slight_smile:))
2. kvě 2014 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 peknej klucik :slight_smile:
2. kvě 2014 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruljana a jak to mlíčko připravuješ??
2. kvě 2014 v 08:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruljana jasek mela nachystanou pevarenou vodu,pak jen zehrili v milackuovlnce a bylo to,nebo na nof primo nachystane flasky v lednici a jen ohrila,ted me to ceka taky,nechce nastupovat mleko,takze se nejspis ani kojit nebude.

Holky teda reknu vam,i pres to,ze malou dostat ven nebylo zadne prima zuzo dobroduzo,so nemwnila bych za ten podelany císař.Bricho ke porad boli jako krava,lezu jako lemra.Dnes me rekla rehabilatacni ze si mam co nejdriv,nejlip dnes poridit ten poporodni pas,mam rozestup jako prase,ten me zae tlaci na tu jizvu,takze taky super,ale netahne me aspon to bricho k zemi.Fakt hnus
2. kvě 2014 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 chces poporodni pas ? Me přišel poštou a uz je mi velkej - zmer se kolik mas ted pres bricho a dej vedet, poslala bych ti ho co nejdriv - stal 450 tak za 350 je tvůj :slight_smile:
2. kvě 2014 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, píši za manželku, která je od neděle v porodnici, ve 3:00h ji odtekla voda a od 7h jsme byli na porodním sále, kde ve 12:57h se narodil přirozenou cestou Radímek s porodní váhou 2680g a dvě minuty na to se narodila Emička s 2560g, oba měřili 46cm a oba měli 3x 10bodů, jak postupně reagovali po porodu, pak byli 2dny v inkubáterech a teď už se jen pod lampami doléčují z novorozenecké žloutenky, včera byli pod světly celý den a dnes už jen na noc, jsou skvělí. V pondělí jim ještě udělají screeningy očí a uší a pak už je pustí domů. Píši já, protože v Mladé Boleslavi na nedošeneckém oddělení není internet.
2. kvě 2014 v 18:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@lanitana tak to tatínku díky za zprávy a gratulujeme!!! Krásný dětičky
2. kvě 2014 v 18:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lanitana gratulujemeeeeeeeeee!!!!!!!!!
2. kvě 2014 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana gratuluji jsou to krásní bobánci :slight_smile:

@pidisek
@vrtulka81 Mno tak já krmím v deset pak v jednu a nakonec ve čtyři. dneska jsem si nastavila budíka tak to bylo docela v poho. Jo to jsem si první noc taky připravila vždy po krmení nové mlíčko do lednice a bylo to super ale dočetla jsem se na krabici že by se to nemělo tak nevím.... Myslíte že je to hodně škodlivé když je to v lednici?

@xsaruska Jinak připravuji tak že si uvařím vodu, zaleju a pod studenou vodou schladím. to chlazení trvá nejdýl. :angry:
2. kvě 2014 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruljana tak pokud nechces tu lednici,tak si prevat vodu do předu,taky dobra vec.Az schladla,tak sem ji nalila zpatky do petky a mela ji po ruce,ohrejes jak potrebujes a je to fofr udelane.Na tech krabicich je toho vzdycky napsaneho,hlqvne ze materske mleko v ledici byt muze,ne li se zamrazuje treba pro převoz.Neresila bych to az tak důsledně
2. kvě 2014 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruljana já ze začátku namíchala a ohřívala v tom ohříváčku, trvalo to 15min, oba se mě probudili a než jsem znova uspala.Pořídila jsem si termosky a na noc ohřeju vodu a míchám teplou se studenou na vhodnou teplotu, přimíchám nutrilon, promíchám za 1min je hotovo a baštíme, nestihnou se probudit,vypijou, vytáhnu, dám dudánek a spíme dál :sunglasses:
2. kvě 2014 v 19:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana MOC GRATULUJEME K ÚŽASNÝM MRŇOUSKŮM!
2. kvě 2014 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana boze jak ten prirozeny porod zavidim,strasne me to sere.
Gratuju k miminkum,taky pekni cvaldove :grinning:

@pidisek uz mam,kupovala sem si ho dnes v lékárně.Musela sem a tady ho maji porad na skladě,navif by byl vikend a trvalo by to nez by prisel od tebe.
Holky jak ja se tesim dom,tady se clovek nema sanci vyspat,doma to sice nebude taky jic moc,ale malou nebude budit dalsi rvouci mimino,sme tri na pokoji,zazitek jako.Porad me nechce najet mleko a to mam zitra do detske nemocnice za Filipkem,ten jeste MM nedostal co vykuknul ven.Mala mu to vsechno vypije,ani ji nestaci ode me,chodime pro prikrmy.
2. kvě 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana teda velká gratulace, to jaro je opravdu velmi plodné :slight_smile:
2. kvě 2014 ve 20:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sorry, že se do toho motám, tak jen v rychlosti :slight_smile: To UM by se nemělo zalívat moc horkou vodou-zničí se tak např. ty "dobrý kultury", či jak to nazvat :- ))
Správně by se proto ani nemělo ohřívat ve flašce v mikrovlnce-pokud je nastavená na moc rychlý ohřev.
Skladovat by se mělo max. dvě hodinky, pak už je i na čuch takový divný, ale to jsou jen mé postřehy :sunglasses:
2. kvě 2014 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chtěla bych se zeptat kdy je vhodné nastoupit na mateřskou? Těch 6 nebo 8 týdnů před porodem? Ještě sem se docetla že když předčasně porodim, tak se ta mateřská krátí o 6 týdnů.
2. kvě 2014 ve 22:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ebro me nase ucetni radila 6 tydnu,kdyz vydrzim :slight_smile:
2. kvě 2014 ve 22:24  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erin5 A to jsi pak o to dyl potom na mateřský, nebo o ty dva týdny prijdes? Díky.
2. kvě 2014 ve 22:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@xsaruska
@jarkalada
@vrtulka81

Holky super vec - mlicko nachystané za 30 vteřin v te správné teplotě - doporucuju !!!!!!!

http://m.heureka.cz/sterilizatory-a-ohrivace/beaba-bid-3v1-sorbet/
2. kvě 2014 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ebro jenom rikala ze budu o ty 2 tydny brat vic penez,materskou, ja mam ted neschopenku od zacatku tehu, uprimne ja moc tomu nerozumim :slight_smile:
2. kvě 2014 ve 23:02  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana gratuluji, krásní broučci :slight_smile:
2. kvě 2014 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek mně se nejlíp osvědčila převařená voda v konvici. Když bylo třeba udělat mlíko, tak vím, že např. teď těch cca 210ml vody v naší mikrovlnce mám jednu flašku za 30vteřin a dvě najednou za lehce přes 1min. , na správnou teplotu. Pak jen přimíchám um :slight_smile:
Hodně holek využívá termosky, ale tam jsem to nikdy nevychytala. Buď to bylo ještě moc horký a složitě jsem to chladila nebo zas už moc vychladlý a stejně jsem musela vodu přihřát. Ale tak každej si najde svůj způsob :slight_smile:
3. kvě 2014 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erin5 já jsem právě od prosince na neschopence. Tak se snažím taky zjistit nějaké info. Na ossz mi nic neřekli, tak zkusim vyzjistit od známé co dělá daně v nějaké firmě. Já dělala ve firmě o dvou zamestnancich, takže tam mi fakt nic neřeknou. Myslela jsem jestli když bych šla na mateřskou 6 týdnů před tak o ty dva týdny jestli se to pak neprodlouzi potom už s miminama.Ale to asi ne což.
3. kvě 2014 v 11:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana moc gratuluji!!krásný mrnousci :slight_smile: hlavně přeji hodně zdravíčka
3. kvě 2014 v 11:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek